>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na Żywo - Dyskusja [1]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
hahah nie wierzę co marnują w Sevilli.
Można spróbować gola do HT @3.25 b365 ✅ ✅
albo na mecz
o1.5 goals @1.700 albo poczekać chwile b365 ✅ ✅
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Michael Van Gerwen 10,0 1 bet 365 przy stanie 4-5 i 0-180 ⛔
Holender nie takie mecze odwracał. Brać póki ciepłe.
e: ale jaja vel Popek ojewalił Michaela ! ????
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Można spróbować gola do HT @3.25 B365
✅ ✅ Gol do przerwy ;) Sevilla 1-0 , brawo Rami. Można powiedzieć: W końcu gol, bo sytuacji mnóstwo w tym meczu. Warto grać overy, bo Celta w drugiej musi zagrać trochę odważniej.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Sevilla - Celta Vigo
over 2 goals @1.525 b365 ✅ ✅

W najgorszym wypadku widzę tu zwrot, ale jeden gol na pewno wpadnie. Masa okazji. Już Celta na początku mogła strzelić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
realadi 241

realadi

Użytkownik
Vidal mam pytanie. Czy jeśli zaznaczyłem (1.0) powyżej 2.0 azjan w sevilli to liczymy od tego wyniku czy ogólnie?
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Vidal mam pytanie. Czy jeśli zaznaczyłem (1.0) powyżej 2.0 azjan w sevilli to liczymy od tego wyniku czy ogólnie?
Powinno być ogólnie.
Jaki miałeś kurs?
Sevilla golazo! ???? Szkoda Celty, bo też mieli znowu setę.. ;/
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Banega co podaje :O
Gameiro co ucieka i kończy :O
Sevilla niszczy 3-0. Wszystkie moje overy wlazły izi. Dziękuję, dobranoc. ;)
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Poniżej 127.5 Venezia - Kobiety v Besiktas - Kobiety
(Suma 2-drogowo) 04/02/2016 Brak 1.83 Odbędzie się
Stawka: 34,20 Zwrot: 62,70 ✅
bet365
✅
uuuuffffffffffff nawet niespodziewana dogrywka w której rzucają 22 pkt nie zabiła tego typu !!!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Pierwszy post w nowopowstałym dziale także musi zostać uhonorowany dobrym typem i skutecznym trafieniem.

[LIVE (wynik 0:3)]
Dart
Robert Thornton - Dave Chisnall
Chizzy powyżej 3.5 180&#39; @ 2,00 Bet365 ⛔
Thorn bez żadnych szans, Dave wciągnął go nosem, niestety mimo obniżonej linii (pre 4.5) ukąsił tylko trzykrotnie.

Zabieramy się zatem za lekko zwariowane Premier League w dartach. Już mecz MvG nie wyglądał do końca w porządku, można wyłapać naprawdę przyzwoite kursy. W takim formacie radzę grać undery, ale teraz odchodzę trochę od reguły, bo gra bardzo przyzwoity zawodnik. Liczę na sympatycznego brytyjczyka i jego skuteczność w polu potrójnych dwudziestek, wszak nie ma chyba drugiego takiego zawodnika ???? Przypominam, że wygrywa ten, który osiągnie siedem wygranych legów, a więc jeśli się rozkręci jest w stanie to zrobić, bo jednego już na swoim koncie ma, a tymczasem zostawiam Wam pewny typ, który powinien wejść bez większych problemów po solidnym kursiwie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tenis ziemny - ATP Quito
Olivo R. - Verdasco F. LIVE 4:1
Olivo R. 2:0 2,50 ⛔
Olivo R. 1,70 ✅

Verdasco to taki typ zawodnik który pokonał w 1 rundzie AO Rafaela Nadala, po czym odpadł z Delą. Komentarz chyba zbędny, o jego domniemanych &quot;fixach&quot; w meczach powstał nawet artykuł na podstawie ruchu kursów. Quito mały turniej, bez większego znaczenia dla niego, nie zdziwię się jak wyleci z Olivo który na AO zrobił sensację eliminując Vesleya po 5 setach, gra tutaj od kwalifikacji, wygrał już razem 3 mecze. Jak widać początek meczu wyszedł mu całkiem nieźle skoro przełamał Hiszpana.
@Edit: Fernando odłamał dość szybko ???? , już nie polecam tego betu.
Wynik: 7:6(5) 3:6 6:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Verdasco win 1 set @ 2.00 za drobne, nie wiadomo czy mu się zechce. Taki to jest tenis, że się wygrywa z Nadalem, a potem można przegrać z Olivo... Zaryzykuję, także lekko.
edit: już 0-4 w TB, w tym dwa DF z rzędu. Przepraszam, znów się łudziłem, że tenis to sport.
edit2: a może jednak? 2-4. Nie wiem. Sorry za zamotkę, ale cuda na kiju. Ktoś powinien spojrzeć im w końcu na ręce albo rozwiązać to ATP w cholerę, czy zakazać challengerów i 250.
edit3: Brawo Shakal ;) 4-0 -&gt; 4-3 -&gt; 6-3 -&gt; 6-5 i wywala w kosmos, wyglądało jak reżyserka...
 
sebolo 207

sebolo

Użytkownik
Independiente del Valle vs Guarani Ascuncion Typ : RR powyżej 8 @ 2.37 ( 5 : 2 ) &#39;80

EDIT :
84 minuta ( 5 : 4 ) ✅
EDIT 2 :

&lt;script async=&quot;&quot; src=&quot;//s.imgur.com/min/embed.js&quot; charset=&quot;utf-8&quot;&gt;&lt;/script&gt;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom