>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

typy mateusz92

mateusz92 71

mateusz92

Użytkownik
^^
Powyższy kupon wszedł chociaż Plzen trochę mnie niepokoił do 72 minuty. Duzym zaskoczeniem był bardzo wysoki kurs na Austrię Wiedeń w meczu przeciw najgorszej drużynie ligi dodatkowo pozostającej w głebokim dolku.
Rangers - St. Johnstone 1,20
Motherwell - Celtic 1,50
Yverdon - Lausanne 1,70
Usti Nad labem - Sigma Olomouc 1,65
AKO: 5,05
Stawka: 10 zł
Ew: 44,40 zł
komentarz: Kursy są ze środy kiedy postawiłem ten i poprzedni kupon. Od tamtej pory nie miałem możliwości odwiedzenia punktu przyjmowania zakładów. Teraz byćmoże kursy się zmieniły ale na to nie mam wpływu.
Co do samych typów to podobnie jak na dzisiejszym kuponie kurs na Austrię Wiedeń, tak tutaj kursy na Lausanne i Sigmę są nadzwyczaj wysokie. Druzyny te grają z z ostatnimi drużynami w swoich tabelach ligowych. Yverdon i Usti Nad Labem nie strzeliły do tej pory średnio nawet 1 bramki na mecz a stracily średnio ponad 2. Sigma i Lausanne odwrotnie - średnio strzelają co najmniej 2 na mecz a tracą poniżej 1. Moim zdaniem łatwo wskazać faworytów i mam nadzieję, że się nie mylę.
 
mateusz92 71

mateusz92

Użytkownik
^^
Powyższy kupon wszedł chociaż Plzen trochę mnie niepokoił do 72 minuty. Duzym zaskoczeniem był bardzo wysoki kurs na Austrię Wiedeń w meczu przeciw najgorszej drużynie ligi dodatkowo pozostającej w głebokim dolku.
Rangers - St. Johnstone 1,20 ✅ 4-0
Motherwell - Celtic 1,50 ⛔ 2-0
Yverdon - Lausanne 1,70 ⛔ 0-0
Usti Nad labem - Sigma Olomouc 1,65 ✅ 0-3
AKO: 5,05
Stawka: 10 zł
Ew: 44,40 zł
komentarz: Kursy są ze środy kiedy postawiłem ten i poprzedni kupon. Od tamtej pory nie miałem możliwości odwiedzenia punktu przyjmowania zakładów. Teraz byćmoże kursy się zmieniły ale na to nie mam wpływu.
Co do samych typów to podobnie jak na dzisiejszym kuponie kurs na Austrię Wiedeń, tak tutaj kursy na Lausanne i Sigmę są nadzwyczaj wysokie. Druzyny te grają z z ostatnimi drużynami w swoich tabelach ligowych. Yverdon i Usti Nad Labem nie strzeliły do tej pory średnio nawet 1 bramki na mecz a stracily średnio ponad 2. Sigma i Lausanne odwrotnie - średnio strzelają co najmniej 2 na mecz a tracą poniżej 1. Moim zdaniem łatwo wskazać faworytów i mam nadzieję, że się nie mylę.
Niestety - nie wiem po co Celtic wygrał ostatnio z Rangersami zeby zaraz w kolejnym meczu nie dac rady Motherwell. Beznadziejny występ i tyle, szkoda słów. Co innego Lausanne - oni chociaż nie przegrali...
Jutro dzień ostatniej szansy aby chociaż odrobinę poprawić statystyki niepełnego miesiąca w którym zacząłem podawac swoje typy
 
mateusz92 71

mateusz92

Użytkownik
Niestety z powodów osobistych nie miałem możliwości podawania typów w ostatnim czasie.
Statystyki poprzedniego okresu:
Liczba kuponów : 20
Trafionych: 6
Nietrafionych: 14
Ilość typów: 71 a dokładnie 70 (1 zdarzenie się nie odbyło)
Trafionych : 48
Nietrafionych: 22
Kapitał początkowy: 100 zł
Pozostało: 30 zł

Zysk/strata: 70 zł
Patrząc na ilość typów jakie weszły nie jest źle i z tego jestem dosyć zadowolony. Żałuję tylko, że źle dobierałem stawki i to właśnie doprowadziło do ujemnego bilansu.
W tym miesiącu nie wiem na ile będę w stanie grać i podawac swoje typy - wszystko zależy od czasu jakim będę dysponował i od skutecznośi w typowaniu. Jesli gra dalej będzie nierentowna to zrobię sobie dłuższą przerwę.
 
mateusz92 71

mateusz92

Użytkownik
Zaczynamy weekend. Jeśli żaden kupon nie wejdzie to przerwa.
Brescia - Inter lub remis 1,12
Brno - Sigma olomouc 1,85
Herning - Rodovre 1,20
R. Ramirez Hidalgo - R. Mello 1,17
L. Hewitt - Y. H. Lu 1,20
A. Ivanovic - K. Date Krumm 1,45
D. Cibulkowa - S. Wirza 1,35
AKO: 6,83
Stawka: 5 zł
Ew: 30 zł
 
mateusz92 71

mateusz92

Użytkownik
Zaczynamy weekend. Jeśli żaden kupon nie wejdzie to przerwa.
Brescia - Inter lub remis 1,12 ✅ 1-1
Brno - Sigma olomouc 1,85 ⛔ 2-0
Herning - Rodovre 1,20 ⛔ 3-3
R. Ramirez Hidalgo - R. Mello 1,17 ✅ 0-2
L. Hewitt - Y. H. Lu 1,20 ⛔ 0-2
A. Ivanovic - K. Date Krumm 1,45 ✅ 2-0
D. Cibulkowa - S. Wirza 1,35 ✅ 2-0
AKO: 6,83
Stawka: 5 zł
Ew: 30 zł
Kupon na dzisiaj:
Eupen - Anderlecht 1,55
Leeds - Ipswich over2,5 1,75
Lausanne - Wohlen 1,50
Aalborg - Kopenhaga 1,70
Brighton - Tranmere 1,35
AKO: 9,34
Stawka : 5 zł
Ew: 41,10 zł
 
mateusz92 71

mateusz92

Użytkownik
Leyton - Oldham 1,85
Sheffield Wednesday- Notts County over2,5 1,90
Tamworth - Hayes &amp; Yeading over2,5 1,70
Crewe - Chesterield over2,5 1,90
AKO: 11,35
Stawka: 2 zł
Ew: 20 zł
 
Do góry Bottom