>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

typy loczka

L 3

loczek99

Użytkownik
Witam! to moj pierwszy zakład i będzie on patriotyczny ale wg mnie podparty poważnymi argumentami.
Islandia- Polska: 2 ⛔
Stawka:50 Kurs:2,28
Islandia gra słabo w przeciągu całego turnieju, nie wygrała meczu z żadną drużyną znaczacą cos wiecej w Europie. My zaś może i zaczęliśmy slabo ale zwyciestwo ze Szwecja pokazało, że jesteśmy w stanie wygrywać z mocnymi zespołami a Islandczycy na tym turnieju tego nie udowodnili.
 
L 3

loczek99

Użytkownik
Francja- Hiszpania:1
Stawka:50 Kurs:1,70✅
Francja przegrała tylko jeden mecz, który mogła przegrać więc ten mecz raczej nie jest powodem do zmartwień. Przed turniejem sądziłem, że Hiszpania będzie mocniejszym zespołem niż Francja jednak przychylam sie do faworyzowanych przez bukmacherów Francuzów. Dania bardzo przekonująco pokonała Hiszpanów, sądze że i Francuzom sie to uda choć nie twierdze, że przyjdzie to łatwo.
 
L 3

loczek99

Użytkownik
Boston Celtics- Oklahoma City Thunder: 2
Stawka: 100 Kurs: 1.68✅
Nie wiem skąd taki wysoki kurs na Duranta i spòłkę, Boston po przedsezonowych transferach to ekipa, ktòra zapewne nie znajdzie sie w PO, Okc natomiast to zespòł na co najmniej Final Konferencji, jedynie wpadka może spowodować przegranie tego zakładu
 
L 3

loczek99

Użytkownik
Freiburg- Leverkusen: 2
Dortmund- Augsburg:1
Stawka:50 Kurs: 2,26⛔
Stawiam na czołówkę dubla, mam nadzieje że Leverkusem po przerwie troche sie odrodziło bo końcówkę pierwszej rundy mieli słabą. Myślę, że Freiburg to rywal na którym się odbiją. W Dortmundzie nie dopatrywałbym się niespodzianek.
 
L 3

loczek99

Użytkownik
Eintracht- Hertha: 2
Stawka:50 Kurs 2,95⛔
Widzę duże value w tym kursie więc skusiłem sie zagrać choć wiadomo ze mecz po dłuższej przerwie jest trochę loterią. Hertha dobrze grała w rundzie jesiennej natomiast Frankfurt jest to zespół, który do ostatniej kolejki zapewne będzie się martwił o pozostanie w Bundeslidze.
 
Do góry Bottom