>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy i analizy ATP&WTA [30.07.2007 - 5.08.2007]

Status
Zamknięty.
zludna 0

zludna

Forum VIP
Orange Prokom Open

Sopot, Poland
Surface: Clay
Prize Money: €425,250

http://www.ideaprokomopen.pl


Singles Final:
(1)N Davydenko (RUS) d F Mayer (GER) 76(6) 57 64

Doubles Final:
(3)Cermak/Friedl d (4)Garcia/Prieto 63 75

Legg Mason Tennis Classic

Washington, D.C.
Surface: Hard
Prize Money: $600,000

http://www.leggmasontennisclassic.com

Singles Final:
(11)A Clement (FRA) d (8)A Murray (GBR) 76(3) 62

Doubles Final:
(1)Bryan/Bryan d (2)Hanley/Ullyett 63 57 10-3 (Match TB)

Nordea Nordic Light Open

Stockholm, Sweden
Prize Money: $145,000
Surface: Hardcourt/Outdoors

http://www.nordiclightopen.com

2006 Singles Final
(3) Zheng Jie (CHN) d. (1) Anastasia Myskina (RUS) 64 61

2006 Doubles Final
Birnerova/Gajdosova (CZE/SVK) d. (1) Yan/Zheng (CHN/CHN) 06 64 62

Acura Classic

San Diego, CA, USA
Prize Money: $1,340,000
Surface: Hardcourt/Outdoors

http://www.acuraclassic.com

2006 Singles Final
(2) Maria Sharapova (RUS) d. (1) Kim Clijsters (BEL) 75 75

2006 Doubles Final
(2) Black/Stubbs (ZIM/AUS) d. (4) Groenefeld/Shaughnessy (GER/USA) 62 62
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Oj nic sie tu nie dzieje, trzeba cos zadziałac, przypomniec sie :mrgreen:

Pavel, Andrei - Davydenko, Nikolay 1.25 edit Gusto, z analizy i kursu wynika, że stawiasz na Denko a był pogrubiony Pavel :p

Kurs &quot;troche&quot; mały. Jednak jestem tego typy b. b. pewny Pavel w zeszłym tygodniu zaliczył swietny turniej w finale przez pierwsza czesc pokazał kilka naprawde wysmienutych zagrac ale im mecz dluzeh trwał tym staruszek Pavel... Jestem pewnien ze nastepnego turnieju nie zagra na takim poziomie. Ma pecha bo gra z Rosjaninem który broni tytułu, Rosjaninem, który nie pamienta kiedy ostatnio wygrał mecz(oczywiście troche przesadzam) jestem pewien, ze tej imprezy kolia nie odpuści, Rumun bez szans


Chela, Juan Ignacio - Roitman, Sergio 1.40

Nie gram tego meczu bo wg. mnie kurs za mały a ryzyky jednak zbyt duże. Sergio zaliczył dobre wystepy podczas turnieju w Austrii na pewno jest w formie a mecze miedzy tymi zawodnikami zawsze były bardzo wyrownane; w tym sezonie wygrali po jednym razie. Wiec naprade szane wg. mnie 50 na 50 a kurs za mały, ale mimo wszystko mysle ze wygra Chela.


Oprocz tego Simon, gra z gosciem, którymu w zeszłym tygodniu wyszedł turniej zycia, teraz czas powrócic to szarej rzecywistości i około 200 miejsca w rankingu :-?

Moze Mayer...
 
S 269

sztywny

Użytkownik
oj Simona bym się obawiał...ja osobiście zagram na Troickiego.Widziałęm obydwóch ostatnio podczas turnieju w Umagu i muszę przyznać,że Wiktor zrobił na mnie wrażenie in ✅ ,a Simon in ⛔ . Gdyby Troicki miał trochę więcej doświadczenia to wygrałby cały turniej.

Pozdro
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
No, chłopaki, co jest? Tyle meczów ciekawych, nikt nic nie gra? ;)

Fyrstenberg M./Matkowski M. - Lindstedt R./Vliegen K.
Typ - Typ: 1 1,35


Frytki wracają do gry po rozstaniu, w czasie którego żaden z nich, nie osiągnął niczego znaczącego [no może ten występ w mikście, ale wiadomo, że dla tenisistów to czysta rozrywka]. Chłopaki bardzo mocno zmobilizowani i przed władną publicznością potrafią zdziałać cuda, wiadomo, przypominać nie trzeba. Przeciwnicy dobrani dość przypadkowo, bo Vliegena ze znaczących sukcesów deblowych nie kojarzę. Lindstedt grywa z zupełnie innymi tenisistami, np.z Nieminenem. Z Belgiem na razie jeden występ z tenisistami gorszymi od Frytek i od razu porażka 2-0. Podejrzewam, że będzie podobnie.

Erlich J./Ram A. - Kerr J./Thomas J.
Typ - Typ: 1 1,40


Bardzo solidna firma, która nie występowała od Wimbledonu, no ale powraca do gry. Kerr/Thomas to jedna z rewelacji poprzednich tygodni pod nieobecność najlepszych cośtam zwojowali, wygrana w Newport, ale tak naprawdę nikogo znaczącego nie pokonali po drodze. Zdawałoby się, że mają za sobą dobry okres i mogą pokusić się o niespodziankę, ale para Erlich/Ram nie ma w zwyczaju tak szybko odpadać.

Bhupathi M./Henman T. - Lee H.-T./Russell M.
Typ - Typ: 1 1,25


Henman, czyli mistrz gry serve-and-volley + znakomity Bhupathi. I to wystarczy na to by coś zdziałać w turnieju. Lee z Russellem mają problemy, żeby zdziałać coś porządnego w singlu, więc nie ma co mówić o deblu. Występowali razem dotychczas raz i tak samo, jak w wypadku przeciwników Frytek - szybkie pożegnanie. Zanosi się na to samo.

Golovin T. - Dulko G.
Typ - Typ: 2 3,40


Kurs taki, że grzech nie skorzystać. Golovin po kontuzji w czasie Wimbledonu prawie przegrała z Hsieh, potem odpadła z Paszek, dwa mecze w Fed Cupie, ogólnie nic ciekawego, no i tydzień temu gładka odpadka z Mirzą. Czyli poziom dość żenujący, kontuzja mocno dała się we znaki i ma teraz problemy. Dulko do wirtuozek największych na hardzie nie należy, ale jakiś patent na Tati musi mieć, bo w H2H jest 2-2, wszystkie mecze na tej nawierzchni, a co najważniejsze - dwa ostatnie wygrane przez Giselę. Potencjał ma, grać potrafi, pewnie ma w domu treningi [to dziewczyna Fernando Gonzaleza], no i co tam, niech walczy.

Srebotnik K. - Pratt N.
Typ - Typ: 1 1,20


Słowenka na stałym poziomie od dawna, bez wielkich rewelacji, ale przyzwoicie. Pratt, to już weteranka, jeszcze jako takie sukcesy odnosi w deblu, ale tu bez szans. No i H2H na korzyść Srebotnik.

Shvedova Y. - Razzano V.
Typ - Typ: 1 1,65


Razzano w tym sezonie przeżywa ogromny kryzys [a wszystko się zaczęło od zwycięstwa nad Hingis podczas US Open], Shvedova to taka lekka, chwilowa rewelacja, kilka dobrych meczów, sporo napsutej krwi wyżej notowanym zawodniczkom, a teraz tydzień temu pokonała rewelacyjną Vakulenko, która rewelacyjna chyba przestała być właśnie w tym momencie. Na Francuzkę żal patrzeć, a Rosjanka zaczyna sobie dobrze na hardzie dalej pogrywać...

Sugiyama A. - Amanmuradova A.
Typ - Typ: 2 2,90


Sugi już nie te lata, by wygrywać z młodymi-gniewnymi. Akgul ma potężny serwis i w ogóle przy własnym podaniu czuje się dość pewnie. Dwa tygodnie temu doszła aż do półfinału, jedną nogą była w finale, troszeczkę zabrakło. Tu za to ma spore szanse z Sugi, bo Japonka ostatnio w ogóle mniej pogrywa, a jeśli już, to jakoś nie zachwyca, oglądałam ostatnio jej spotkanie podczas Wimbledonu z Sharapovą, no i wynik i tak dla niej dość korzystnie wygląda, bo większość punktów szło na jej konto po błędach Rosjanki. Potem w Stanford gładka porażka z Bammer i teraz... 3 sety jak nic.

Krajicek M./Mattek B. - Dekmeijere L./Senoglu I.
Typ - Typ: 1 1,25


O kilka klas wyżej stoi pierwsza para. Krajicek w deblu całkiem poprawnie, Mattek robi wrażenie w deblu również [zresztą na obie warto w singlu popatrzeć]. Przeciwniczki słabe. Dekemeijere potrafi w singlu dostawać ładne baty, a o Senoglu trudno cokolwiek powiedzieć. Aż kurs dziwi. Co najważniejsze - z Mattek już raz przegrały [w parze z Mirzą, ale to dość porównywalne].

Husarova J./Shaughnessy M. - Ehritt-Vanc A./Rodionova An.
Typ - Typ: 1 1,30


Shaughnessy broni sporej ilości punktów sprzed roku, więc musi się trochę postarać, z Husarovą ogólnie raczej dobrze się jej gra. Rodionova po mocnym obciachu w meczu z Kerber, gdzie jako drugą zawodniczkę w całym tourze &#39;zdyskwalifikowano&#39; ją podczas meczu, na pewno nie wróciła jeszcze do siebie. Obie startowały trochę ze sobą, ale w małych turniejach bez gwiazdorskich obsad. A Shaughnessy do takich należy.

Cibulkova D. - Milevskaya K.
Typ - Typ: 1 1,30


Młoda Słowaczka to kolejna rewelacja tego sezonu, odkąd wygrała z Mediną. No i od tej pory całkiem poprawna gra i w sumie tylko na trawie się jej nie wiodło. Tu trawy nie ma, przeciwniczka anonimowa, więc żaden problem dla Cibulkovej [chyba że ktoś zmienił nazwisko, a ja o tym nie wiem].

Vesnina E. - Arvidsson S.
Typ - Typ: 2 2,50


Sofia próbuje ciągle wrócić do swojej znakomitej dyspozycji, no i w sumie łapie takie huśtawki, czasem już na swój poziom odpowiedni trafia, a potem znowu... Vesnina w tym sezonie naprawdę nic ciekawego nie gra, tydzień temu nawet kreczowała, teraz wraca na kontynent europejski i trafia na Szwedkę. A jeśli ta gra u siebie, to nagle zaczyna być cudownie i Sofia gra jak uskrzydlona [przykład: poprzedni sezon] + do tego hard, ładny kurs, biorę.

Radwanska A./Radwanska U. - Domachowska M./Laine E.
Typ - Typ: 1 1,40


Ładnie, urządziły sobie Mistrzostwa Polski poza granicami kraju. Marta nareszcie zaczęła coś grać, ale w deblu nigdy jakoś specjalnie nie błyszczała, a już szczególnie, kiedy będzie przeszkadzać jej Laine, która czasem potrafi psuć każdą piłkę, którą jej się poda. No a do tego siostry już pokazały, że w deblu czują się znakomicie, no i aktualnie chyba w deblu nie ma od nich lepszych sióstr grających stale [siostry Williams się nie liczą, bo za rzadko grają].
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
[center:404319cfbc]
vs

[/center:404319cfbc]


Davydenko - Pavel
Typ: Davydenko
Kurs : 1.30
BAH

Analiza : Dzis o godzinie 19(jesli nie bedzie padala) na koncie centralnym zmiezy sie juz dwoch weteranow tenisa czyli rosjanin Davydenko i staruszek rumun Pavel.Pojedynem moze byc bardzo ciekawy pod tym wzgledem ze Rosjanin ostatnie turnieje nie moze zaliczyc do udancyh bo mozna powiedziec ze przegral wszystkie na wlasne zyczenie . A co najgorsze przegrywal je w pierwszych rundach . Natomist dzis miejmy nadzieje ze sytyuacja sie odmieni i Sopocka publicznosc ktora davydenko bardzo lubi pomoze mu sie przelamac i dojsc daleko w turnieju. Natomias Pavel ostatnio dobry start w Umag gdzie przegral dopiero w finale z Carlosem Moyo 6:4 6:2. Tak wiec dzis moze dojsc do ciekawego pojedynku lecz sadze ze gora bedzie Rosjanin.

[center:404319cfbc]
vs
[/center:404319cfbc]

Spotkanie : Mayer (Ger) - Tipsarevic J. (Srb)
Typ: Mayer
Kurs : 1.40
BAH


Analiza : Rozstawiony z nr.35 w rankingu ATP i 7 w Orange Prokom Open Florian Mayer bedzie chcial udowodnic publicznosci ze przegrany final z Monfilsem to byl nieszczesliwy wypadek w karieze . Natomaist rywalem jego bedzie Serb Janko Tipsarevic rozstawiony z nr, 48 w rankingu ATP i 9 w ORange Prokom Open. Mecz napewno bedzie ciekawy poniewaz obydwoje zawodnikow ostatnio nie zachwycalo dochodzili maks do 3 ,4 rundy i konczyli turniej z kwitkiem.Ale mayer juz nie raz pokazywal ze umie grac i pokaze to dzisiaj przy Sopockiej publicznosci ktoro w wywiadach opisywal jak bardzo dobra i przyjazna ;-) Jezeli deszczer nie pokrzyzuje to pokona dzis mlodego Serba
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
a co uważacie o Dementieva - Kerber typ. 2 ?
Przed Fed Cup pewnie próbowałabym grać Kerber, bo byłam zachwycona jej grą w meczach z Chakvetadze, ale po tym, co pokazała w meczach z Japonkami - nie mam pytań. Dwa tygodnie temu ledwo wygrała z Rodionovą [szczególnie dzięki dyskwalifikacji]. Dementieva gra w tym sezonie beznadziejnie, podanie ma gorsze, niż zwykle, ale na Kerber jeszcze siły i umiejętności wystarczy.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Korolev, E - Karlovic, I
2 1.67


Korolev kojarzy mi się z negatywnymi ustawkami, bać się stawiać na niego albo przeciwko [zależy z kim gra] można tylko w Rosji albo gdy gra z rodakiem. Doktor Ivo rozmiecie go, choćby w trzech setach, ale rozmiecie.

Falla, A - Haas, Tommy
2 1.23


Tommy powraca na światowe korty, w swoich ulubionych Stanach Zjednoczonych, a do tego na swojej ukochanej nawierzchni - czego chcieć więcej? Troszkę może się pomęczyć, ale bez przesady - to jest hard, a nie clay, tu się gra ;)

Azarenka, V - Hantuchova, D
2 1.36


Nawierzchnia pod Słowaczkę, a Azarenka za młoda, żeby sprawić jakieś większe problemy, szczególnie po tym, co ostatnio pokazuje. Zresztą ona chyba jeszcze za bardzo poddaje się presji, bo nie pamiętam jakiegoś zachwycającego, niespodziewanego zwycięstwa nad wysoko rozstawioną. Hantuchova może jak zwykle robić pełno błędów, a i tak wygra.

Safarova, L - Kirilenko, M
1 1.48


No nie zachwyca jakoś szczególnie Czeszka, ale najgorzej też z nią nie jest. Nad grą na hardzie na początku sezonu można było się zachwycać. Kirilenko w ostatnim turnieju pokazała szczyt żenady w ledwo wygranym meczu z Azarenką, potem do pionu ustawiła ją Srebotnik i już chyba Maria wie, gdzie jej miejsce w szeregu. Tu zwycięstwo nad Sromovą [można pytać śmiało, haaalo, a kto tooo?], Safarova natomiast pokazała, że forma jakaśtam jest, bo przecież Tu jest o niebo lepsza od Sromovej. Dziwi mnie dość wysoki kurs, ale to pewnie przez stary H2H, który jest na korzyść Rosjanki.

Mirza, S - Daniilidou, E
1 1.36


Mirza w formie, niby powinna już odpaść z Peer, ale jak na razie nadrabia zaległości, których sobie narobiła przez gorszą dyspozycję i kontuzję. Trochę mi przypomina Jankovic, która zawsze po udanych turniejach powinna szybko odpadać, ale wcale tak się nie dzieje. Greczynka wygrała z Craybas, w Stanford nic ciekawego, nawet na ulubionej trawie wcale nie szło dobrze. Nie wykluczam trzech setów.

Sharapova, M - Tanasugarn, T
2-0 1.15


Tajka powinna odpaść w poprzedniej rundzie. Maryśka może dotychczas nie zadziwiała płynnością i solidnością nadmierną, ale bez przesady, wiekowa Tamarine musi szybko odpaść.

Kudryavtseva, A - Schnyder, P
1 4.60


Podejrzewałam, że wczoraj Rosjanka sprawi kłopoty Vakulenko, a potem Ukrainka wyeliminuje Patty, ale nic takiego się nie stało, a właściwie stało - większa niespodzianka. No i na plus. Młoda Rosjanka już pokazała pazur podczas Wimbledonu, trochę problemów sprawiła Sharapovej, no i jeszcze kilka razy dało się ją odczuć. Solidna przede wszystkim, przebija, przebija i przebija! Patty straci cierpliwość i będzie po meczu.

no i na jutro Davydenko, proste.
 
V 8

vengo

Użytkownik

Falla, A - Haas, Tommy
2 1.23


Tommy powraca na światowe korty, w swoich ulubionych Stanach Zjednoczonych, a do tego na swojej ukochanej nawierzchni - czego chcieć więcej? Troszkę może się pomęczyć, ale bez przesady - to jest hard, a nie clay, tu się gra ;)


Haas przegrał z Fallą w Miami tego roku 4-6,4-6 przy kursie ok.1,07 i też grali na betonie.
Może Falla ma sposób na Haasa,chociaż jako faworyt przeważnie zwycięża.
Niewykluczone,że Haas będzie chciał zrewanżować się za przegraną,ale można spodziewać się niespodzianki,więc wynik nie jest taki oczywisty jak kurs.
 
P 0

pakulek

Użytkownik
Poprosił bym o wypowiedzi na temat dwóch spotkań. Po mojej wstępnej analizie chcę postawić większą sumkę na ten dubel:
Davydenko Nikolay - Vassallo Arquello
Darcis Steve - Robredo Tommy

Według mnie to najpewniejsza para na dzisiejsze mecze. Ako kuponu 1.8
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
hmmm ? Steve Darcis to mlody utalentowany Belg ostatnio gra bardzo dobrze, Robredo w pierwszym meczu niczym nie zaimponowal mysle ze bedzie ciezko no bet lub darcis za drobne
 
K 0

krzymak

Użytkownik
Moim zdaniem Robredo w żadnym wypadku nie jest pewny... Darcis gra po prostu wspaniałe i myślę że wygra dziś z Tommym. Stawka zachęca i warto zaryzykować, czekam na opinię innych
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Moim zdaniem Robredo w żadnym wypadku nie jest pewny... Darcis gra po prostu wspaniałe i myślę że wygra dziś z Tommym. Stawka zachęca i warto zaryzykować, czekam na opinię innych
Ponieważ Davydenko jest pewny, to złożyłam go do dubla do Darcisa ;)
Robredo jest pewniakiem, ale wyłącznie w statystykach [ranking, wygrane mecze w sezonie i te sprawy].
 
P 0

pakulek

Użytkownik
Wszystko na temat ????
W sumie to fakt. Przeglądałem głównie rankingi które z tego co czytam nijak mają się do rzeczywistości.
Oby tylko nie było niespodzianki w postaci wpadki Davydenko.
Dziękuje za wasze opinie które są zawsze niezmiernie rzeczowe :spokodfhgfh:
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Wczoraj aż dwa typy nie weszły ????

Bartoli, M - Dementieva, E - 1 - 1.75

Proste, kiedy Dementieva pojawia się w turnieju przegrywa od razu z jakąś dobrą młodą albo rozstawioną. Wczoraj mało wymagająca Kerber, a dziś już schody. Chwalą wszyscy Bartoli, mi jakoś jej gra nie imponuje i patrząc na nią, trudno uwierzyć, że osiąga takie wyniki, ale widocznie gra dobrze i kłócić się nie należy. Trzech setów nie wykluczam, ale Bartoli wcale tak szybko się nie męczy [półfinał Wimbledonu z Henin], a i serwis funkcjonuje w przeciwieństwie do rywalki.

Kirilenko, M - Jankovic, J - 2 - 1.17

Niech wreszcie ta kobieta odpadnie, bo nie wiem, jak to się stało, że Safarova nie dała jej rady - w ogóle nie weszła w rytm spotkania, musiało to wyglądać beznadziejnie. Jankovic za to wcześniej uporała się z niezłą King, która opór równy stawia każdej przeciwniczce, trudno jej coś zarzucić, bo ona zawsze gra swoje. Kirilenko nie ma takiej broni, by móc przeszkodzić wspaniałej Jelenie.

Srebotnik, K - Petrova, N - 1 - 3.1

Gładkie pokonanie Alyony daje do myślenia. Nadia boryka się z problemami od dłuższego czasu i wcale już nie dziwią te przegrane z Ivanovic, Venus Williams. Zwycięstwa nad Ruano-Pascual czy Vesniną nie należą do tych, którymi można się chwalić. Trochę typ na czuja, bo Srebotnik faworytką wczoraj nie była, tydzień temu ładnie rozniosła Kirilenko i wymęczyła Chakvetadze, a Nadia wydaje się być gorzej dysponowana choćby od Chaki... chyba warto spróbować.

Chakvetadze, A - Sugiyama, A - 1 - 1.23

Koniec tego dobrego. Sugi w ostatnich dwóch meczach zaserwowała aż 13 podwójnych [a właściwie nie zaserwowała tego, co trzeba]. A żeby móc postawić się Chaki, trzeba mieć sprawne podanie. Nie widzę innej możliwości, jak wyeliminowanie Japonki - lepiej późno, niż wcale.

Mirza, S - Safina, D - 1 - 2.1

Tak jak pisałam wczoraj: Mirza - Trochę mi przypomina Jankovic, która zawsze po udanych turniejach powinna szybko odpadać, ale wcale tak się nie dzieje. Tu niestety rywalka trudna dla Hinduski, bo dobrze serwująca, ale jak pokazała Mirza w poprzednich meczach - jej nawet to nie wystraszy. Jest wyraźnie w formie, wystarczy, że Safina na chwilę zgubi pewność siebie. //Chyba najmniej pewny z dzisiejszych meczów.

Sharapova, M - Golovin, T - 1 - 1.17

Tu też koniec zabawy dla Tati. Miała odpaść z Dulko, Kremer była za słaba, więc trafia na Marysię. A to mówi samo za siebie, Rosjanka nie musi grać na najwyższym poziomie, żeby ją pokonać.

+ Cibulkova i Wozniacki singlami, ale to się zaraz zaczyna.
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Ja bym w meczu Mirza vs Safina typował tą drugą. Mirza po Wimledonie, grała w Cincinnati i Stanfordzie, fakt z bardzo dobrymi wynikami, bo przegrywała dopiero w finale dwa razy z Chakvetadze, natomiast Safina miała przerwę przygotowując się do US Open, w którym rok temu doszła do ćwercfinału. Zobaczymy czy Mirza przy tak intensywnej grze, da radę grze siłowej Safiny. Pożyjemy zobaczymy, ja stawiam na Dinarę :).
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Jednak też z tego typu rezygnuję, bo dostałam cynk, że Mirza grała wczoraj słabo.
Ale o zmęczeniu nie może być mowy - ona ma cykl teraz grania, jak Jankovic.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Wczoraj aż dwa typy nie weszły ????

Bartoli, M - Dementieva, E - 1 - 1.75 ⛔ a na początku miałem stawiać Elenę ehhhh

popieram :p

Kirilenko, M - Jankovic, J - 2 - 1.17 ✅ brawo Maria ????

Niech wreszcie ta kobieta odpadnie

a ja myślę, że nie odpadnie. Nie wiem jak to uargumentować, tak mi serce podpowiada :p

Srebotnik, K - Petrova, N - 1 - 3.1 ✅ Nadia na miękko

a tu gram przeciwnie, Nadia jest silną i solidną zawodniczką, ewentualnie 2-1 dla Nadii...

Chakvetadze, A - Sugiyama, A - 1 - 1.23 ✅ bez niespodzianki

nic dodać, nic ująć...

Mirza, S - Safina, D - 1 - 2.1 ✅ jest forma

ciekawy meczyk i chyba też dam Mirzę.....jest wyraźnie w gazie...

Sharapova, M - Golovin, T - 1 - 1.17 ✅ ach te Marie ????

chyba lubię to imię, bo gram dzisiaj dwie Marie, ciekawe co z tego wyjdzie... :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom