>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Typy gujona 301

gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Witam. Będę tutaj podawał swoje typy. Gram głównie piłkę nożną, niekiedy tenis i siatkówkę. Podane przeze mnie typy grane są naprawdę. Można komentować- przynajmniej będę wiedział że ktoś to czyta ???? . Gram single oraz duble. Stawka w zależności.....od 50 do 500. Stan konta i małe podsumowania będę robił po 10 kuponach.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#1
Liga Mistrzów
Bayern-Barcelona Obie strzelą/ TAK⛔
Kurs :1.65
Stawka: 200
EW: 330

Potencjał ofensywny tych drużyn pozwala wierzyć, że typ wydaje się dość prawdopodbny. Mecz ogólnie trudny do typowania. Bayern u siebie jest bardzo groźny i jeśli chce wygrać to będzie musiał zaatakować.Barca swoją szanse w tym meczu również dostanie. Myślę, że jedna jak i druga drużyna w tym spotkaniu coś strzeli.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Mój post skasuję po Twojej odpowiedzi, ale po prostu jestem ciekawy czy w tenisie i siatkówce tez masz taką skuteczność jak w piłce nożnej? Jestem pod wrażeniem Twojego pojedynku z Pestką. dotyczył co prawda tylko polskiej ligi, więc może nie mieć przełożenia na CAŁĄ piłkę nożną, a tym bardziej na dwie pozostałe dyscypliny...Dodam, że nawet nie mogłem dłużej dziękować za typy ???? bo system tutejszy nie pozwala na kilka pod rząd podziękowań dla tego samego forumowicza :/
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#2
WTA Stuttgart
Bartel-Safarova. +1.5 Safarova 1.62✅
Ekstraklasa
Zagłębie Lubin-Śląsk Wrocław 1X. 1.44
AKO 2.33
Stawka 130
EW 303
Jeśli chodzi o tenis to miałem nie grać tego pojedynku, ale po przełożeniu go na jutro postanowiłem zagrać to w dublu. Uważam ,że to będzie zacięty pojedynek i nie widzę tutaj zwycięstwa Barthel 2-0 w setach.
Dokładam typ że Śląsk nie wygra w Lubiniu. Trzeba korzystać z kursu bo z czasem będzie spadał. Dla mnie w tym meczu faworytem jest Zagłębie a kurs na nich 2.60 jest promocją. Dlaczego? Tak w skrócie...Zagłębie u siebie jest bardzo niebezpieczne,są drużyną trochę nie docenianą, mają fajny kolektyw, w derbach będą podwójnie zmotywowani a do tego Śląsk będzie w przededniu Pucharu Polski z Legią. Dla mnie typ 1X na gospodarzy po kursie 1.44 trzeba traktować jako małą lokatę. ????

#3
ATP Barcelona
Juan Monaco - Bernard Tomic 1 1.45 ✅
Kurs 1.45
Stawka 200
EW 290 ✅90
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#5
Basket Liga Play Off
Aseco Prokom Gdynia-Anwil Włocławek 2. 1.5 ✅

Ekstraklasa
Zagłębie Lubin- Śląsk Wrocław 1X. 1.44✅

Ako 2.16
Stawka 200
EW 432 ✅232

Zagrałem ponownie że Śląsk nie wygra w Lubiniu,bo chce wykorzystać tą promocję. Napisałem wcześniej co myślę o tym meczu i już jeden kupon czeka tylko na ten mecz. A Anwil.....wydaję się faworytem tego spotkania i powinni spokojnie sobie poradzić. Gram ten dubel dzisiaj bo do weekendu spadną kursy.. tak myślę.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#7

Ekstraklasa
Wisła - Widzew 1 (2.05) ✅


Kurs 2,05
Stawka 150
EW 307 ✅157

Trudno budować optymizm na grze Wisły w tym sezonie. Ale ja dostrzegam momenty ich fajnej gry. Np mecz z Legią, mecz z Piastem. Druga połowa meczu z Jagiellonią. Myślę że w meczu z Widzewem Wisła się odbuduje, pamiętajmy,że Widzew to nie Legia czy nawet Piast. Widzew na wyjazdach nic ciekawego nie prezentuje. Więc z kim jak nie z Widzewem i gdzie jak nie u siebie. Gram już dzisiaj bo jutro kurs trochę spadnie.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#8
ATP Bukareszt
D.Brands-G.Simon 2 . (1.4)✅
Ekstraklasa
Pogoń- Korona 1X (1.4)✅
Ako 1.96
Stawka 100
EW 196 ✅96
Wiem że Pogoń jest słabiutka.....ale. Korona pojechała osłabiona do Szczecina to raz, dwa Pogoń kiedyś wygrać musi wszak to Polska liga.. po trzecie Pogoni zagląda widmo spadku, więc gdzie ma zdobywać punkty jak nie u siebie. 1X po kursie 1.4 do dubla dla mnie ok.
Wybrałem Simona bo wydaję się faworytem.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#9
Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 1 (2.50)✅

kurs 2.50
stawka 120
EW 300 ✅180

Uparłem się na ten mecz ponieważ uważam że Zagłębie u siebie jest faworytem spotkania. Nie ma co patrzeć na pozycję w tabeli. W derbach to się w ogóle nie liczy. Zagłębie u siebie jak już wcześniej napisałem jest bardzo groźne, Śląsk nie licząc mistrzowskiego sezonu miał w Lubinie zawsze pod &quot;górkę&quot;. Trzeba też pamiętać,że Śląsk 2 maja gra mecz w Pucharze Polski z Legią i nie sądzę żeby chcieli &quot;umierać&quot; z wysiłku w stolicy polskiej miedzi. A Zagłębie.....już zapowiada że to dla nich bardzo ważny mecz i będą podwójnie zmobilizowani. Na Polską ligę to wystarczy.
To jest trzeci mój kupon w którym pobrałem typ na Zagłębie. Poprzednie były 1X, nigdy tego nie robię,ale tutaj postanowiłem zrobić wyjątek....mam nadzieję ,że się nie przejadę.....Dawno nie byłem tak pewny jakiegoś zdarzenia....że Śląsk tam nie wygra to jestem niemal pewny ???? polecam panowie.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#10

WTA Stuttgart

Mattek Sands vs Na Li (1.7)✅
-1.5 Na Li
Ekstraklasa
Polonia Warszawa- GKS Bełchatów under 2.5 (1.65)✅
AKO 2.8
Stawka 100
EW 280 ✅180
O spotkaniu NA Li pisałem w typach dnia, więc nie będę się powtarzał. Jeśli chodzi o spotkanie Polonii z Bełchatowem to uważam,że w meczu drużyn które jedyne co potrafią to dobrze kopać się po czole najlepszym typem jest under 2.5. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić otwarty mecz.Myślę ze to będzie kopanina bez ładu i składu. W tym meczu trzeba pamiętać że Bełchatów gra o życie, i na pewno nie będzie się chciał odkryć. Widzę w tym meczu tzw &quot;piłkarskie szachy&quot; Trudno wbrew pozorom w tym spotkaniu wskazać faworyta... Nie spodziewam się ani wielu bramek,ani ładnego widowiska.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
# 11
Ekstraklasa
Lechia Gdańsk- Podbeskidzie
obie strzelą / Tak (1.75) ✅
kurs 1.75
stawka 100
EW 175 ✅75
Mecz wydaję się być overowy. Tak na prawdę Podbeskidzie nie ma nic do stracenia i będzie musiało zaatakować, to sprawi że będzie więcej miejsca na boisku i tym samym więcej sytuacji podbramkowych.Wydaję się,że jedna jak i druga drużyna swoje szanse dostanie. Potencjał obie mają.....nic tylko strzelać. ???? ..
 
nowydworek1234 50

nowydworek1234

Użytkownik
Widzę że skuteczność utrzymujesz na poziomie z pojedynku z pestką. Jedyna moja uwaga, że późno podajesz niektóre typy. Ale i tak dzięki. Będe wątek śledził.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Stan na 27.04 wynosi ✅651
7 kuponów trafionych
1 kupon nie trafiony
3 kupony otwarte...... na wszystkich został mecz Zagłębia ze Śląskiem. Na 2 kuponach Zagłębie 1X i na jednym win Zagłębie
Nowydworek.....tylko jeden typ podałem 10 minut przed meczem. Lechia- Podbeskidzie.
Na jutro polecam stawianie w stronę Zagłębia Lubin. Dla mnie są faworytem. Mecz wydaje się być overowy. Mam nadzieje,że ktoś z moich typów skorzystał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#12

ATP Bukareszt

L. Rosol-Garcia Lopez 1 (1.58)✅

Ekstraklasa

Zagłębie- Śląsk 1X (1.40)✅


AKO 2.21
Stawka 120
EW 265 ✅ 145

Rosol dla mnie jest zdecydowanym faworytem. Widziałem jego mecze i gra naprawde porządny tenis. Bet wydaje się dość pewny. A o meczu Zagłębia napisałem już wystarczająco. Że Śląsk tego meczy nie wygra to tego jestem pewiem. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Tak jak się spodziewałem. Spotkanie,które zamykało mi 4 kupony potoczyło się tak jak przypuszczałem. Dzisiejszy kupon z ATP w Bukareszcie też wszedł na spokojnie. Mam nadzieje,że pare osób pograło to ze mną.
Stan na 28.04. ✅1,381
11 kuponów trafionych
1 kupon nie trafiony
 
M 0

matiez

Użytkownik
Niestety nie pograłem z Tobą bo jakoś nie ufam Polskiej lidze ale te Zagłębie to szacun, dawno nie widziałem takiej pewności co do ekstraklasowego beta : ) Oby tak dalej ????
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#14
Liga Mistrzów
Real- Borrusia 1 (1.65)✅

Kurs 1.65
Stawka 135
EW 222 ✅87

Dla mnie kurs 1.65 na Real u siebie to jest mała promocja i trzeba ją wykorzystać. Gram już dzisiaj bo do jutra kurs spadnie. Real u siebie jest faworytem, mecz będzie zupełnie inny niż ten w Dortmundzie. Jutro Real zaatakuje od pierwszych minut, nie popełnią już tego błędu z pierwszego spotkania,gdzie dali się zdominować. Nie twierdze,że Real awansuje do finału.....twierdzę tylko że jutro to Real wyjdzie zwycięsko z tej potyczki. Jak komuś kurs jest za mały,to można dodać coś z tenisa, proponuje ATP Monachium.....win F. Mayer,który gra z naszym Kubotem po kursie 1.4. razem daje Ako 2.24.....dla mnie peffka.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#15
ATP Monachium
F.Mayer - Ł.Kubot 1 (1.4)✅
kurs 1.40
stawka 100
Ew 140 ✅40
Mayer jest w mojej opinii zdecydowanym faworytem, gra u siebie, jest w lepszej dyspozycji....dla mnie peffka
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Do góry Bottom