>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy grajac systemem LAY betfair

F 72

filip11

Użytkownik
Też wiele o nim czytałem, ale nie w 100% rozumiem jak obstawiać zdarzenie w tradingu. Tzn. obstawiam kurs przykładowo 1.70 jeżeli liczę że spadnie i po spadnięciu do np. 1.65 gram na lay? Tylko czy w takim wypadku to na pewno pokryje stratę i da zysk? Bo niestety nie mam pewności czy tak jest zawsze? W każdym razie trading to metoda w której gracz ma największe szanse na zysk jeśli ma dużą wiedzę na temat danej ligi, zespołu itp. i jest na bieżąco z informacjami o kontuzjach, wzmocnieniach, formie itp.
PS. Przeczytałem cały temat Metalisty.
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Ten temat byl mnostwo razy walkowany.
Najlepiej to sie oplaca grac 8 zdarzen, wtedy prawdopodobienstwo, ze kupon wejdzie, jest bliskie zeru, jednak jest to zdecydowanie system dla cierpliwych. Na dluzsza mete na pewno sie w koncu przegra. Najwazniejsze jest stawkowanie.
Mi sie zdarzylo bodajze 3 krotnie, ze kupon z 7 zdarzeniami nie wszedl, a jeden kupon z 8 zdarzeniami nie wszedlj (w koszykowce).
Druga sprawa: lepiej grac pilke nozna, bo zdarzenia sa tam trojdrozne, stad ryzyko spada o kolejne 33%.
Dobrym sposobem jest tez granie LAYa w przypadku meczow tenisowych w Wielkich Szlemach, dokladny wynik 3:0 Verdasco - Berdych LAY. Opcji jest 9, czyli teoretycznie 13% szans, ze kupon nie wejdzie, ale tylko teoretycznie, w praktyce jest to ryzyko rzedu 5-10%.
Duzoby pisac.
Sam gralem tym systemem i naprawde zarobilem dobre pieniadze (poand 5 tysiecy), jednak niestety, ale emocje sa czasem wieksze.
Obecnie gram niskimi kursami na zdarzenia pojedyncze Dokladny Wynik.
Dzisiaj zagralem Liverpool - Braga 0:1 LAY, itd... jak bede dysponowal kapitalem powyzej 2tys zlotych, wtedy zaczne grac LAY Multi.
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
PSG - Benfica typ x⛔
Sp. Moscow - Ajax typ x✅
zenit - twente typ x✅
stawka 248€
zysk 4€
zysk 4€
gralem o 21:00 jeszcze villareal - bayer x✅ liverpool ⛔, braga x porto - cska x✅
zysk 3€
ehh troche betfair póżno rozlicza zakłady na 21:05 dopiero mi rozliczono o 21:03 także w ostatniej chwili zdąrzylem
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
Ten temat byl mnostwo razy walkowany.
Najlepiej to sie oplaca grac 8 zdarzen, wtedy prawdopodobienstwo, ze kupon wejdzie, jest bliskie zeru, jednak jest to zdecydowanie system dla cierpliwych. Na dluzsza mete na pewno sie w koncu przegra. Najwazniejsze jest stawkowanie.
Mi sie zdarzylo bodajze 3 krotnie, ze kupon z 7 zdarzeniami nie wszedl, a jeden kupon z 8 zdarzeniami nie wszedlj (w koszykowce).
Druga sprawa: lepiej grac pilke nozna, bo zdarzenia sa tam trojdrozne, stad ryzyko spada o kolejne 33%.
Dobrym sposobem jest tez granie LAYa w przypadku meczow tenisowych w Wielkich Szlemach, dokladny wynik 3:0 Verdasco - Berdych LAY. Opcji jest 9, czyli teoretycznie 13% szans, ze kupon nie wejdzie, ale tylko teoretycznie, w praktyce jest to ryzyko rzedu 5-10%.
Duzoby pisac.
Sam gralem tym systemem i naprawde zarobilem dobre pieniadze (poand 5 tysiecy), jednak niestety, ale emocje sa czasem wieksze.
Obecnie gram niskimi kursami na zdarzenia pojedyncze Dokladny Wynik.
Dzisiaj zagralem Liverpool - Braga 0:1 LAY, itd... jak bede dysponowal kapitalem powyzej 2tys zlotych, wtedy zaczne grac LAY Multi.
grałem tak cały styczeń 7-6 zdarzeń wszystko na wyjezdzie kursy od 1,6 do 2,5 i tylko 1 raz miałem tak że 1 mecz nie wszedł co zysk wyniósł 250€. Ja na początku myślałem że nie ma opcji bym przegrał tym systemem ale teraz po dłuższym namyśle kiedyś jak się będzie grało tak cały czas dane ako wejdzie i nasze 200€ dla zysku 3-4€ poleci także jak wczesniej pisałem lepiej oplacalny jest Trading mniej ryzyka i co ważne nie przegramy od razu całej kasy tytlko niestety trzeba troche czasu a jak ktoś pracuje od rana do wieczora jak ja to tego czasu brak ale jakoś go znajdę. Zawsze chciałem się pobawić na giełdzie tylko trzeba mieć odpowiedni kapitał ????
 
F 72

filip11

Użytkownik
Ten temat byl mnostwo razy walkowany.

Najlepiej to sie oplaca grac 8 zdarzen, wtedy prawdopodobienstwo, ze kupon wejdzie, jest bliskie zeru, jednak jest to zdecydowanie system dla cierpliwych. Na dluzsza mete na pewno sie w koncu przegra. Najwazniejsze jest stawkowanie.

Mi sie zdarzylo bodajze 3 krotnie, ze kupon z 7 zdarzeniami nie wszedl, a jeden kupon z 8 zdarzeniami nie wszedlj (w koszykowce).

Druga sprawa: lepiej grac pilke nozna, bo zdarzenia sa tam trojdrozne, stad ryzyko spada o kolejne 33%.

Dobrym sposobem jest tez granie LAYa w przypadku meczow tenisowych w Wielkich Szlemach, dokladny wynik 3:0 Verdasco - Berdych LAY. Opcji jest 9, czyli teoretycznie 13% szans, ze kupon nie wejdzie, ale tylko teoretycznie, w praktyce jest to ryzyko rzedu 5-10%.

Duzoby pisac.

Sam gralem tym systemem i naprawde zarobilem dobre pieniadze (poand 5 tysiecy), jednak niestety, ale emocje sa czasem wieksze.

Obecnie gram niskimi kursami na zdarzenia pojedyncze Dokladny Wynik.

Dzisiaj zagralem Liverpool - Braga 0:1 LAY, itd... jak bede dysponowal kapitalem powyzej 2tys zlotych, wtedy zaczne grac LAY Multi.
Piszesz, że najlepszym sposobem jest granie 8 zdarzeń piłkarskich. Jednak z jakim ako na kupon?
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
Dziś cała 2 Bundesliga dała zarobić na remisach zysk 4€
Nie wrzuciłem meczy na forum bo coś ostatnio forum mi się nie chce włączyć. Nie wiem czemu piszę błąd przekroczenia czasu pisze to tutaj ponieważ nie moge PW wysłać do nikogo nawet do modów jakby ktos mógł zapytac moda czemu tak się dzieje dziś od 16:00 do 19:00 nie mogłem wejśc
 
P 0

piotru

Użytkownik
1 NK Varazdin v Slaven Belupo (Wygra Remis @ 3.89)
2 Rijeka - Cibalia (Wygra Remis @ 3.73)
3 Silkeborg - OB (Wygra Remis @ 3.78) ( bramka na 1-1 w 92min)
3 X remis
Grałem tak od prawie miesiąca i wtopa tuż przed podwojeniem kapitału!!!
Mój przykład pokazuje że trafienie trzech remisów czy jakiejś innej kombinacji i nawet bardzo wysokiego kursu to tylko kwestia czasu. Jednemu uda się 3 miesiące, drugiemu pół roku a trzeci wtopi w pierwszym miesiącu czy tygodniu.
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Piszesz, że najlepszym sposobem jest granie 8 zdarzeń piłkarskich. Jednak z jakim ako na kupon?
Uderza kolego 6 meczy z kursami 1,4 - 1,5 do tego dorzucasz 2 mecze 1,8 i masz AKO na poziomie 33, czyli zarabiasz 3,3%.

Stawiając np. 500 zł wygrywasz 17 zł.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Nie mam funduszy żeby tak grać, po za tym jeżeli w końcu trafię to nie było by ciekawie, szczególnie na początku serii, a mam złe doświadczenie po przegraniu lay Palermo, Werder.
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Zawsze mozesz probowac pykac DW
Np. Dzisiaj mecz Zenit byl, obstawiasz DW 0:1 LAY i zgarniasz 1,05.
Kwestia jest taka, ze Zenit wystarczy ze strzeli jedna bramke i typ ci siedzi. 0:0 tez ci siedzi itd... Zwykle, jak na dana druzyne jest 1,400 lub ponizej (w kazdym razie, na druzyne, ktora jest wyraznie faworyzowana), to jest to mecz bardzo ofensywny z jej strony, czyli sa duze szanse na bramke. Wyniki 0:1 sa rzadkoscia. Ale nie jest to regula, tylko przyklad z mojej strony.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Zawsze mozesz probowac pykac DW
Np. Dzisiaj mecz Zenit byl, obstawiasz DW 0:1 LAY i zgarniasz 1,05.
Kwestia jest taka, ze Zenit wystarczy ze strzeli jedna bramke i typ ci siedzi. 0:0 tez ci siedzi itd... Zwykle, jak na dana druzyne jest 1,400 lub ponizej (w kazdym razie, na druzyne, ktora jest wyraznie faworyzowana), to jest to mecz bardzo ofensywny z jej strony, czyli sa duze szanse na bramke. Wyniki 0:1 sa rzadkoscia. Ale nie jest to regula, tylko przyklad z mojej strony.
Niestety, ale wkład w taki zakład wynosi 40-50 euro.
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
Jak zauważyliście już nie kontynuuje tego tematu ponieważ przeszedłem na inny system zebrałem tym systemem łącznie za styczeń,luty,marzec 720€ na czysto + kapitał czyli 250€ razem 970€ i z tym kapitałem zaczynam grać Tradingiem myślę że taki kapitał to wystarczająco. Będę co jakiś czas pisał jak mi idzie wklejał screeny z typów.
Jeśli chodzi o ten system to moja ocena jego to w skali od 1-10 wynosi 8. system dobry lecz jak zresztą każdy ryzykowany miałem kilka takich dni iż puściłem same x tylko 1 nie wszedł i to w ostatnich minutach . Ludzie co chcą stopniowo wygrywać nie od razu wygrać 10tys stawiając za 100zł jak to niestety połowa ludzi robi zresztą swojego czasu też to przerabiałem musiałem trochę wtopić by zrozumieć że to nie ma sensu. Także system dobry dużo ryzykowny nawet mając kapitał 1k€
Trading też ryzykowany system ale tam przynajmniej od razu się nie przegra całego kapitało także życzę powo pozdrawiam
 
F 6

furiat

Użytkownik
oba fajne systemy , ale powiedzcie mi jedna rzecz,jak chce wplacic kase na betfair przelewem bankowym lub z konta bankowego to zamieni mi automatycznie wplacona sume z polski złoty na Euro?
 
Do góry Bottom