>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy grajac systemem LAY betfair

C 6

c.suarez

Użytkownik
Witam
Od dziś będę podawał co gram grając systemem LAY na betfair czyli że dany kupon nie wejdzie. Po 1 2 miesiącach jestem na sporym plusie grając stawka po 250€

09.03.2011

LM
Totenham - Milan typ x
Schalke - Valencia Typ x

stawka 244€
zysk 20€
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 6

c.suarez

Użytkownik
takie grasz kupony? tylko dwa remisy? Trochę ryzykownie. No ale zobaczymy.
nie zazwyczaj gram mecze np jak w weekendy wybieram lige angielską prawie całą angielską obstawiam potem obstawiam całą francuską itp. ale iz dziś sa tylkote 2 mecze to troszke zaryzykowałem zazywczaj gram by był zysk z 1 kuponu max 3-4€ wczoraj zagrałem np dwa remisy i siadło ale miałem zysk z tych meczy 3€
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
nie tylko 2 mecze dziś są ????
ale przyznam że ryzyko spore dziś zrobiłeś. Trzymam kciuki.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Alowy, kolega gra lay na betfair, czyli wygrywa jak jakiś z obstawionych meczów okaże się nie trafiony. W tym akurat przypadku wystarczy, że w którymś meczu nie będzie remisu.

PS. C.suarez za jakiś czas być może też spróbuję swoich sił w tym sposobie gry, jak możesz to wyślij mi PW z numerem gg, wyślę ci też swoje. Tylko według mnie typować na kursy 1-3 na drużynę która według nas przegra, ale skoro jesteś na plus to tak trzymaj.
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
filip, doskonale wiem o co tu chodzi w tym sposobie gry ???? Ale fakt, być może można było zrozumieć mojego posta, że źle go rozumuję. Chodziło mi o to, że jesli w ryzyku masz 244e to drżałbym trochę o to że jednak padną te remisy.
 
F 72

filip11

Użytkownik
filip, doskonale wiem o co tu chodzi w tym sposobie gry ???? Ale fakt, być może można było zrozumieć mojego posta, że źle go rozumuję. Chodziło mi o to, że jesli w ryzyku masz 244e to drżałbym trochę o to że jednak padną te remisy.
No fakt, w takim razie zwracam honor, ja mam zamiar grać stawką 25 euro na ako 10-15.
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
2 kupon 10.03.2011
Orlando @ Sacramento typ 2
Indiana @ Minnesota typ 2
Oklahoma City @ Philadelphia typ 2
Atlanta @ Carolina typ 2
stawka 238€
zysk 5€
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
3 kupon
10.03.2011
CSKA Moskwa - Porto Typ x
Braga - Liverpool Typ x
Leverkusen - Villarreal Typ x
stawka 222€
zysk 5€
 
F 72

filip11

Użytkownik
Niezły sposób gry. Powiedz tylko czy opłaca się grac zaczynając od kapitału 200zł (50eu) i grając lay na ako 10-15? Czyli ryzykować na zakład ok. 25 eu aby wygrać 2 eu? Z góry dzięki za odpowiedź. Czy łatwiej osiągnąć zysk niż grając tradycyjną metodą?
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
Niezły sposób gry. Powiedz tylko czy opłaca się grac zaczynając od kapitału 200zł (50eu) i grając lay na ako 10-15? Czyli ryzykować na zakład ok. 25 eu aby wygrać 2 eu? Z góry dzięki za odpowiedź. Czy łatwiej osiągnąć zysk niż grając tradycyjną metodą?
wg. mnie to każde ako czy to 10-15 czy 100 jest ryzyko ze wejdzie i nam kupon nie wskoczy i popłyniemy. Grać za mniej można lecz jak każdy wie i zdaje sobie sprawę jest większe ryzyko iż dana taśma wejdzie. Ja jakieś 2-3tyg temu ako 85,0 nie wszedł 1 mecz i to kurs 1,85. Ja bym jednak jesli chodzi o ten system grać większym kapitałem mniejsze ryzyko. już 100€ jest wyjściowa kwota na ten system że bez stresu.
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
4 kupon
Buffalo @ Boston typ 2
Ottawa @ Florida typ x
New York @ Dallas typ 1
Denver @ Phoenix typ 2
Stawka 241€
zysk 5€
 
Do góry Bottom