>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

TYPY EKSKLUSIV

E 4

eksklusiv

Użytkownik
Dziś poniedziałek 18 lipca. Jak to zazwyczaj w poniedziałki bywa ciężko znaleźć coś do gry. Ze względu braku informacji dziś nie będziemy straszyć firm bukmacherskich i pozostawimy dzień bez zawierania zakładów.
Aby nie marnować dnia zrobię małe podsumowanie:
1,15
1,70
1,70
1,45
1,62
2,00
1,62
2,00

suma propozycji do gry: 8
skuteczność typów: 100%
jednostki zarobione: 43,4
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
E 4

eksklusiv

Użytkownik
NORWEGIA: Tippeligaen
Fredrikstad - Brann
18.07.2011 19:00
typ 1 kurs 2,00
✅✅✅✅✅✅
Myślałem, że nie będę mieć żadnych typów do gry. W końcu jest poniedziałek! Jednak zostałem wczoraj bardzo miło zaskoczony telefonem w okolicach godziny 17 od mojego dobrego znajomego z informacja. Niezwłocznie postawiłem u bukmachera a następnie podałem typ na forum. Kolejny dzień udany na plusie. Uśmiech na twarzy po ostatnim gwizdku był na prawdę szeroki :grin: Bo jak tu się nie cieszyć z kolejnych 10 jednostek.
Celem prowadzenia tego tematu jest pokazanie i uświadomienie wielu osobą, że skuteczność ponad 80% jest realna do osiągnięcia. I, że z zakładów naprawdę można wiele zarobić. Nie wiem jak długo będę prowadził temat. Myślę, że będę chciał osiągnąć ponad 100 jednostek zysku przy 80% skuteczności. Czy jak mi się uda nadal będę publikował swoją grę? - nie wiem. Możliwe, że z powrotem wrócę do swojego domku i będę grał w jego zaciszu jak to robiłem dotychczas.
Czas pokaże. Proszę o komentarze, które będą mnie mobilizować do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom