>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 9.10.2020 (piątek)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Tauron liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Developres Rzeszów - Legionovia Legionowo
Typ: powyżej 177,5
Kurs:
1.84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Przed nami hit tej kolejki. Vice mistrz Polski i 3 drużyna z poprzedniego sezonu, w tym sezonie obie drużyny komplet zwycięstw.
Legionovia zagrała już z Chemik Police 3:2 i z Budowlani Łódź 3:0 te zwycięstwa zasługują na brawa. Z mistrzem Polski wygrały po batalii 5 setowej i pewne zwycięstwo z drużyną z Łodzi zawsze robi wrażenie.
Rzeszowianki również zagrały z Budowlani Łódź i wygrały 3:1 natomiast 2 pozostałe spotkania wygrały ze słabymi drużynami.
Uważam, że faworytem w tym spotkaniu są gospodynie ale jednak nie aż tak bardzo jak wskazują kursy, myślę, że spokojnie możemy zobaczyć mecz z minimum 4 setami.
Obie drużyny mają zawodniczki, które same mogą pociągnąć swój zespół w danym secie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
askamil 8,8K

askamil

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Walia, Cymru Premier
Godzina 20:45
Spotkanie : Caernarfon - Druids
Typ : Caernarfon
Kurs : 1.60
Bukmacher: Totolotek
Analiza:


W wtorek opisywałem z powodzeniem mecz pierwszej ligi Walijskiej(wyżej link), dzisiaj spróbuję również tutaj znaleźć punkciki.
W meczu ósmej kolejki Caernarfon, aktualnie piąte w tabeli zagra u siebie z drużyną Druids które obecnie jest czerwoną latarnią ligi, a jest nią, ponieważ zdobyła tylko jeden punkt (1:1 u siebie z Cardiff Metropolitan) w sześciu meczach. Gdy już przegrywali, to zazwyczaj wysokimi wynikami. Wystarczy powiedzieć, że ich bilans bramkowy to cztery strzelone bramki i aż osiemnaście straconych.
Bilans gospodarzy dzisiejszego meczu trzy zwycięstwa, tyle samo porażek oraz jeden remis. U siebie wszystko po jednym z trzech możliwych wyników. Ostatni mecz przegrali z Connah's Q. lecz nie oddali tego meczu bez walki. Wystarczy wspomnieć że od 19 minuty wygrywali z Mistrzami kraju i ten wynik odwieźli do końca pierwszej połowy, lecz w drugiej już dali sobie strzelić trzy bramki.
Teraz grają z drużyną wyraźnie słabszą w tym sezonie, myślę że spokojnie w tym meczu zdobędą trzy punkty, drużyna gości nie ma żadnych argumentów aby wywieźć z Caernarfon choćby punkt.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
K 27,4K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Superpuchar Polski
Godzina: 20:15
Spotkanie: Legia Warszawa - Cracovia
Typ: Remis lub Cracovia i powyżej 2,5 goli
Kurs: 4,60
Bukmacher: forbet
Analiza:
Spotkanie finałowe, a finały żądzą się swoimi prawami. Nie przekonują mnie niskie kursy na zwycięstwo Legii. Tym bardziej, że ta drużyna jest bardzo nierówna w ostatnim czasie. Myślę, że Cracovię stać na to by wygrać, podobnie jak kilka miesięcy wcześniej w Pucharze Polski, gdy było 3-0. W obu drużynach są braki kadrowe, jednak wydaje mi się, że Probierz odpowiednio zmobilzuje swoich chłopców. Typuje remis lub zwycięstwo Cracovii oraz over 2,5 bramek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom