>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 9.08.2020 (niedziela)

Status
Zamknięty.
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - Ekstraliga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Gorzów - Lublin
Typ: Lublin
Kurs: 3
Bukmacher: iforbet
Analiza:

Ponownie idę w Lublin z nadzieją, że nie przejadę się tak spektakularnie jak w meczu w Zielonej Górze. Dla mnie szanse 50/50 - tor w Gorzowie zwykle jest ciężki dla przyjezdnych, do tego latający Bartek, ale poza nim brakuje strzelb. Ja przekonany do Holdera dalej nie jestem, KK szuka, ale rzadko znajduje, a PUK to tylko PUK. Po drugiej stronie znający ten tor Zagar i latający ostatnio Łaguta. Martwi postawa Michelsena ostatnio, ale za to przewaga Lublina na juniorce. Mecz raczej na styku, ale Lublin moim zdaniem wyszarpie to w końcówce.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
ToBi77 57,8K

ToBi77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Premiership
Godzina: 17:30
Spotkanie: Klimarnock - Celtic
Typ:
Kilmarnock powyżej 3.5 rzutów rożnych
Kurs: 2,15
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Zespół gospodarzy nowy sezon zaczął od porażki na wyjeździe z Hibernian 2:1, natomiast Celtic w pierwszym meczu grając na Celtic Park, rozgromił 5:1 z Hamilton. Nie ma wątpliwości - dziś faworytem jest zespół z Glasgow i wynik inny niż zwycięstwo gości będzie niespodzianką. Celtic wygrał 6 ostatnich bezpośrednich spotkań przeciwko Kilmarnock , ale jako że to początek sezonu i drużyny dopiero wchodzą w rytm meczowy to różnie to bywa. Mnie zaciekawił kurs na rzuty rożne gospodarzy . Skoro Celtic dał sobie ich nabić u siebie aż 8 słabemu Hamilton, to moim zdaniem 4 takie stałe fragmenty gry zespół Kilmarnock grający u siebie ma szansę zdobyć . Powodzenia !!!

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Urugwaj
Spotkanie Nacional Penarol
Godzina 20:00
Typ remis, Nacional wygra zwrot
Kurs 1.94
Bukmacher betfan
4 kolejka rozgrywek ale pierwsza po restarcie. Spotkanie dwóch najlepszych w ostatnich latach zespołów. Mocno wyrownane kursy u buków. Przed epidemią obydwa zespoly w lidze poniżej oczekiwań ale równolegle grały w Copa Libertadores. W sierpniu mogą skoncentrować się na krajowym podwórku. W h2h 5 remisów w regulaminowym czasie w ostatnich 10 meczach. Liczę na remis, jeśli wygra gospodarz mamy zwrot stawki.

94
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +49
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Szwecja
Godzina: 17:30
Spotkanie: Mjalby - AIK Stockholm
Typ: AIK Stockholm wygra
Kurs: 2,76
Bukmacher: Totolotek
Miałem nie ruszać tego meczu ale nie przejdę obojętnie obok takiego kursu na AIK że słabiutkim beniaminkiem. Jak już z takimi drużynami nie będą wygrywać to kończę granie w ich stronę. H2h nie wezmę pod uwagę bo ostatni mecz grali w 2014 roku. Goście to drużyna 2 klasy lepsza on dzisiejszych gospodarzy i nawet w kryzysie jakim się aktualnie znajdują powinni wywieźć komplet punktow. Zbyt wielu statystyk nie da się wyciągnąć, moim zdaniem idealny kandydat do przerwania słabej serii gości, którzy od 5 spotkań pozostają bez zwycięstwa.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- NBA
Godzina: 18:30
Spotkanie: Oklahoma City Thunder- Washington Wizards
Typ: under 221,5
Kurs: 1,9
Bukmacher: STS
Dość wysoko ustawiona linia, spodziewałem się czegoś około 215,5. W takim razie gram takie coś i tłumaczę dlaczego uważam, że są na to spore szanse. Najpierw Wizards, ale jak już się wcześniej śmiałem- poziom doświadczenia i średni wiek zawodników to bardziej "Hogwarts". Do rzeczy, młodzi stracili impet punktowy. Zaczynali meczem z Suns rzucając 115 oczek, później 110 z osłabionymi Nets, 100 z mocną Indianą, 98 z Phila i 107 z Pelicans. Dla mnie to wygląda na sygnał jakby sztaby przeciwników Wizards rozbrajały atuty ofensywne ekipy ze stolicy, konsekwentnie ograniczając ich zdobycz punktową. Myślę, że maksymalnie rzucą do 105 oczek z Thunder. No i apropos ekipy z Oklahomy, grają straszną nędzę pod koszem przeciwnika. Myślałem, ze może jakoś się oszczędzają, grają z głową, ale jak włączyłem sobie ich ostatni mecz z Grizzlies to o matko, Chris Paul wyglądał jakby miał się rozbeczeć pod wpływem tej bezradnośći. Zasugerowaną linię 221,5 punktów przekroczyli do tej pory dwukrotnie. W pierwszym pojedynku z Portland (131:120) i po dogrywce z Denver (113:121). Uważam, że będą przestoje w grze obydwóch ekip ze względu na kiepską dyspozycje, ogólnie. Wizards już o nic nie gra, ale nie ma to dla mnie znaczenia, ponieważ tak już było jak pojawili się bez Beala w Orlando.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Mistrzostwa Świata 2020
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie: Anthony McGill VS Jamie Rhys Clarke (aktualny wynik 7-8)
Typ: Anthony McGill
Kurs: 1.72
Bukmacher: Lvbet
Analiza:


Chyba to spięcie McGilla z Clarkiem (co widać na filmiku parę postów wcześniej - do zobaczenia w dziale Snooker, link u dołu posta) dobrze przysłużyło się Szkotowi, kto wie może z premedytacją je wywołał żeby się pobudzić, bo od tego momentu zaczął dużo lepiej grać i rozpoczął pogoń za wynikiem. Ze stanu 2-8 wygrał 5 frejmów z rzędu i wynik jest już na styku i na pewno Szkot żałował że sesja została przedwcześnie przerwana, bo momentum było po jego stronie i na tej fali miał szansę popłynąć po kolejnego frejma. Tak czy siak, zdaje się że pożar z pierwszej sesji został ugaszony przez faworyta, teraz ostatnia sesja przed nimi i wyraźnie stawiam na dużo bardziej doświadczonego McGilla. Dla Clarke’a to zupełnie nieznany teren, w końcu to debiutant w Crucible i już sam awans był jego życiówką, nie mówiąc o ograniu Allena w 1 rundzie. Co innego McGill, który jednak już grał w ćwierćfinale MŚ i jest dużo bardziej obyty na tym poziomie. Nie mówiąc o psychologicznej przewadze McGilla po serii wygranych frejmów, ale też z drugiej strony Clarke musi czuć dół po utracie wielkiej szansy, bo jestem przekonany że przy prowadzeniu 8-2 czuł się już zwycięzcą tego meczu. Teraz sprawa jest otwarta, a to faworyzuje Szkota.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER

72
 
Ostatnia edycja:
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Żużel - Polska, Ekstraliga
Godzina: 19:15
Spotkanie: Sparta Wrocław - Unia Leszno
Typ: Bartosz Smektała wygra pierwszy bieg
Kurs: 4.50
Bukmacher: Ewinner
Analiza: Szybki typ, na kilkadziesiąt minut przed meczem. Bardzo nietypowy, jednak wydaje mi się, że ryzyko warte takiego kursu. Inauguracyjny start na torze we Wrocławiu i mega silna obsada tego biegu. Holder i Janowski u gospodarzy oraz Emil i Smyk u gości. Pierwszy bieg, tor jeszcze nie będzie idealny i kto pierwszy złapie kredę to odjedzie, a przy tak silnej stawce nie liczę tu na wielkie ściganie. Faworytem oczywiście będzie Sayfutdinov, jednak Bartek ma świetny start i nie jest na straconej pozycji, a jak wygrywać pierwsze biegi pokazał ostatnio w starciu z Gorzowem, kiedy zostawił za plecami zarówno Emila, jak i Woźniaka z Kasprzakiem. W tym typie nie ma się za bardzo co rozpisywać, najważniejszy będzie start. Jeśli Bartek go wygra to Emil na pewno nie będzie go gonił, tylko postara się przypilnować rywali. 4.50 według mnie mocno przesadzone, bo Smektała naprawdę nie stoi na straconej pozycji. Inna sytuacja byłaby, gdyby był to 9-10 bieg, wtedy bym się na pewno na takie zdarzenie nie rzucił, jednak na start pobieram. Ogólnie polecam granie na Bartka, bo linie na niego zaskakująco niskie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina: 22:10
Spotkanie: Oakland Athletics - Houston Astros
Typ: J. Altuve Over 1.5 Bases
Kurs: 2.25
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Jose Altuve może powoli się rozkręca (BA 0.177), a może to kwestia tego, że Astros w tym sezonie nie kradną już sygnałów drużyn przeciwnych i nie wie jaki pitch będzie leciał w jego stronę. Teorii jest wiele, ale dziś myślę, że zawodnik najbardziej znienawidzonej drużyny MLB zdobędzie przynajmniej 2 bazy.
Przesłanek ku temu jest kilka, na początek leworęczny, młodziutki miotacz gospodarzy - Jesús Luzardo. Kompletnie nie wiem czego się po nim spodziewać. Jego pierwszy start był znakomity. Rozegrał pełne 5 inningów pozwalając przeciwnikom na 2 H i 2 BB. Jednak warto dodać, że Rangers są bardzo przeciętną drużyną mającą mizernych pałkarzy. Altuve dziś odbija jako pierwszy, także okazji na zdobycie baz będzie miał sporo. Radzi sobie też o niebo lepiej przeciwko mańkutom.
Porównując BA z poprzedniego sezonu: 0.328 przeciwko leworęcznym, 0.287 przeciwko praworęcznym.

Podsumowując liczę chociaż na 1BB i 1H od Jose.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom