>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 9.07.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska - Kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Partizan Tirana - Stromsgodset
Typ: 2
Kurs: 1,73
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj o 20 w Tiranie, miejscowy Partizan podejmował będzie zajmujący obecnie 6 pozycję w lidze norweskiej, Stromsgdset. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Skandynawów, dzisiaj również uważam, że szala zwycięstwa przechyli się właśnie dla nich. Za gośćmi przemawia fakt, że są w rytmie meczowym, gdyż grają systemem wiosna - jesień, z kolei miejscowi zakończyli swoje rozgrywki pod koniec maja co sprawia, że nie są jeszcze w maksymalnej formie. Piłkarze z Drammen są obecnie w bardzo dobrej formie. W lidze plasują się co prawda w peletonie, jednak zawdzięczają to słabemu startowi. Mimo to w ostatnich 5 kolejkach zebrali pokaźne 16 pkt strzelając średnio po 2-3 bramki w meczu. Wygrana z trzecią ekipą Albanii może nie jest jakimś wielkim wyczynem ale wynik 3:1 oraz ostatnie osiągi w lidze pokazują, że napad tego zespołu jest w bardzo dobrej formie i sądzę, że dzisiaj po raz kolejny to potwierdzi. Ani liga norweska ani tym bardziej albańska nie mieszczą się nawet wśród europejskich średniaków ale przepaść między nimi jest jednak ogromna. Podsumowując, wydaje mi się, że lepsza kadra, rytm meczowy i lepszy atak sprawią, że Norwedzy przypieczętują dzisiaj ten awans. Wynik 3:1 nie daje jeszcze pełnego spokoju więc nie sądzę aby ktoś tu kogoś zlekceważył. Goście powinni to spotkanie wygrać możliwe, że nawet większą różnicą niż tylko 1 bramki.
✅ 73
 
raiden 193

raiden

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Godzina: 15:45
Spotkanie: Johor DT - Borussia Dortmund
Typ: over 6.5
Kurs: 3.35
Bukmacher: Unibet
Analiza: Mecz towarzyski pomiędzy malezyjskim zespołem Johor DT, a jednym z lepszych niemieckich zespołów, jakim jest Borussia Dortmund. Oglądałem wszystkie bramki BVB w ostatnim meczu z Kawasaki. Wszystkie zostały strzelone z ataku pozycyjnego, większość z dośrodkowań z prawego bądź lewego skrzydła – prawdopodobnie tak samo dzisiaj zagra Borussia. Gra Reus, Kagawa ostatnio w formie strzeleckiej, Aubameyang także. BVB jednak ma spore braki w składzie, kontuzje mają tacy gracze jak Sahin, Błaszczykowski, Immobile czy Kevin Grosskreutz. Jednak wiem, że nowy trener BVB Thomas Tuchel wie co robi i celuje dzisiaj w pewne zwycięstwo w Malezji. Ostatnia wygrana BVB 0:5 oraz 0:6 na wyjeździe przekonuje mnie, że dzisiaj zobaczymy świetne spotkanie w wykonaniu niemieckiej drużyny z gradem bramek. Skoro BVB wygrało z Japońskim Kawasaki 0:6, to dlaczego ma nie strzelić ponad 6 bramek o wiele słabszej malezyjskiej drużynie? Gospodarze w tym spotkaniu nie będą mieli nic do powiedzenia i na pewno cała Malezja czeka dzisiaj na świetny mecz.
✅ 235
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
CHALLENGER - SINGIEL: Todi (Włochy), ziemna - 1/8-finału
Godzina:15:20
Spotkanie: Robert S. - Mager G.
typ: 2
Kurs: 3,71
Pinnacle Sports


No to przyjrzymy się drugiemu spotkaniu...
Gdzie zmierzą się ze sobą Stéphane Robert z Magerem Gianluca.
Faworyt według buków jest tylko jeden mianowicie francuz.
Ale ja pogram na przekór
Co tu dużo mówić 35 letni francuz najlepsze lata ma za sobą ostatnio go co prawda nie oglądałem ale z tego co widzę po filmikach oraz po przeglądnięciu paru stronek, muszę stwierdzić ze jego czas już minął.
Kiedyś owszem, grał solidny tenis i grał coś tam, choć bez rewelacji.
Pamiętam że miał całkiem niezły 2 ręczny backhand.
Wiadomo że wygrywać dalej potrafi.
Nie pokazuję nic nowego, powoli zastygł w miejscu że tak powiem, według mnie czas pożegnać się z turniejem, a na pewno z profesjonalna grą...
Włoch ma zaledwie 21 lat a już gra z zawodnikami z 1 setki i pokazuje naprawdę świetny tenis, ma dużo zapału i co potwierdza w spotkaniach.
Widziałem nieraz jak zapierd... na maksymalnych obrotach do piłki przy siatce po czym zagrywał kończące zagranie, to co mnie za nim przemawia to właśnie to ile ten chłopak ma energii!!
Serwis tez ciekawy, bardzo rzadko daję się złamać, pilnuje swego podania
Podsumowując Francuz choć na pewno bardziej doświadczony dla mnie już jego najlepsze czasy minęły nie pokazuję nic co by mnie przekonywało o pograniu na jego korzyść.
Włoch tak jak mówiłem ma szybką rękę a o poruszaniu na korcie nie wspomnę naprawdę rewelacja, spotkania z lepszymi od siebie ( ranking )
już miał i nie były to spotkania w których odstępował rywalom czegokolwiek prócz lat spędzonych na kortach.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - I runda kwalifikacji Ligi Europejskiej
Godzina: 19:00
Spotkanie: Slovan Bratysława - College Europa
Typ: Slovan Bratysława -4.5 gola (AH)
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak wiemy piłka klubowa z Gibraltaru w wtorek miała swoje święto, bowiem w rywalizacji I rundy eliminacji Ligi Mistrzów mistrz tego kraju Lincoln pokonał mistrza Andory FC Santa Coloma 2-1 w rewanżu i awansował do II rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Dziś wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że podobnego sukcesu (lub choćby małego sukcesiku tj. remis w dzisiejszym meczu ze Slovanem) nie należy się spodziewać.
Pierwszy mecz pomiędzy College Europa a Slovanem Bratysława pokazał, że drużyna Jana Svehlika to zdecydowanie wyższa półka niż zespół z Gibraltaru. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem 6-0 dla Słowaków, lecz warto podkreślić, że Slovan tak na dobrą sprawę losy tego dwumeczu rozstrzygnął bardzo szybko, bo już po pierwszej połowie prowadził 5-0. Również wszelkie statystyki z tego meczu pokazują, że Slovan był bezapelacyjnie lepszy: posiadanie piłki 62-38, sytuacje podbramkowe 6-14, strzały na bramkę cele 8-1, wszystkie oczywiście statystyki na korzyść Slovana. Myślę, że dziś grając przed własną publicznością Slovan nie będzie się oszczędzał i postara się o wysokie zwycięstwo nad Collage Europa.
Ja proponuję w tym spotkaniu zagrać skromny handicap -4.5 gola w stronę gospodarzy. Slovan to zespół, który jest naprawdę mądrze budowany i mający naprawdę spore ambicje, które w tym sezonie sięgają fazy grupowej Ligi Europy. W ekipie z Bratysława grają m.in. dobrze znany z Legii Jan Mucha czy Róbert Vittek były gracz zespołów z Bundesligi i Ligue 1. College Europa to natomiast drużyna w pełnia amatorska i naprawdę ciężko spodziewać się by Slovan miał mieć tutaj jakiekolwiek kłopoty. Myślę, że Slovan podobnie jak w pierwszym meczu stać na pewne i wysokie zwycięstwo również w meczu rewanżowym.
⛔ 100
 
awesometruth 6

awesometruth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Ligi Europy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Śląsk - Celje
Typ: under 2.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Tym razem do analizy wziąłem rewanżowe spotkanie I rundy Eliminacji Ligi Europy i mecz pomiędzy polskim zespołem, Śląskiem Wrocław i słoweńskim klubem Celje. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:00 i odbędzie się na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Pierwszy mecz, dokładnie tydzień temu w Słowenii polski zespół zwyciężył 1:0. Spotkanie na pewno nie należało do najbardziej ciekawych i na pewno nie zadowalało wybrednych fanów piłki nożnej w Europie. Świadczą o tym choćby sytuacje bramkowe, liczba strzałów i wszystkie inne statystyki. Taki kurs na to dzisiejsze spotkanie to wręcz prezent od bukmachera. Polskie drużyny w europejskich pucharach nie są znane z efektownej i przede wszystkim efektywnej gry. Śląsk nie grał przed meczami pucharowymi żadnych sparingów, więc nie można tak naprawdę ocenić jego realnej, obecnej formy. Transfery drużyny z Wrocławia również nie napawają niczym szczególnie wesołym. Jedyny wartościowy ofensywny gracz, którego sprowadzili to Jacek Kiełb, który zupełnie nie sprawdził się w pierwszym meczu, grając na pozycji wysuniętego napastnika. Śląsk najzwyczajniej w świecie nie ma kim straszyć z przodu. Kto ma tam strzelać bramki? Moim zdaniem 2 gole to maks, jaki uda się w tym meczu strzelić obu drużynom. Myślę nawet, że spotkanie może skończyć się bezbramkowym remisem. Powodzenia.
Dwa typy w jednym dniu
⛔ 100
 
A 7

ambitny

Użytkownik
Dyscyplina: Wimbledon Mixed Doubles
Godzina: 17:00
Spotkanie: Matkowski / Vesnina vs Paes / Hingis
Typ: 1
Kurs: 2.90
Bukmacher: Comeon
Analiza:
Oglądałem wszystkie mecze Matkowskiego i Vesniny , jestem pewien że i tym razem się nie ugną i będzie szybciutkie 2:0. chociaż druga para też jest silna i jest faworytem , Matkowskiego i Vesniny to będzie 3 taki pojedynek dlatego myślę i analizuję ze wcześniejszych obu par spotkań że drużyna &quot;1&quot; wygra ponieważ może wcześniej ze sobą nie grali ale to co robią na boisku to jest poezja. Tie-Break w meczu może się zdarzyć i to w pierwszym secie
Pozdrawiam
⛔ 100
 
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Ligi Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aberdeen - Shkendija
Typ: Aberdeen -1,5 gola
Kurs: 1.99
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Rewanżowe spotkania pierwszej rundy Ligi Europy. Wybrałem na dziś wicemistrza Szkocji dosyć solidną drużynę, szczególnie na własnym terenie Aberdeen. Podejmą oni u siebie trzeci zespół poprzedniego Macedońskiego sezonu drużynę Shkendija.
W pierwszym meczu wiadomo jest kawałek ze Szkocji do Macedoni. Każdej drużynie na wyjeździe gra się ciężko, ale w tym meczu lepszym zespołem mimo remisu 1-1 był wicemistrz Szkocji. Nie sądzę aby drużyna, która ustąpiła w krajowych rozgrywkach tylko Celticowi męczył się przed własną publiką z Macedończykami.
Aberdeen u siebie jak wspomniałem jest niesamowicie mocne. Wystarczy spojrzać na mecze dotychczasowe na własnym boisku Szkotów. Przegrywali jedynie z bardzo mocnymi ekipami typu Celtic, czy towarzysko Twente. Tu w pucharach liczą się bramki, co prawda nie ma jeszcze zbyt dużych profitów w pierwszej rundzie, ale bramki w LE to bramki w LE! Więc sądzę, że obtsawiając ten typ, już na przerwie będę miał spokojną głowę.
⛔ 100
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Ligi Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Beitar Jeruzalem - Ordabasy
Typ: Ordabasy
Kurs: 5.20
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Dość ciekawe jest to, że większość buków dalej ślepo ładuje wysokie kursy na drużynę gości, podczas gdy nie tylko tutaj było już sporo powiedziane na temat rzekomej &quot;słabości&quot; ligi kazachskiej. W tym momencie liga izraelska, która jest nawet gorsza od polskiej, wcale nie jest wyznacznikiem tego, aby tak mocno faworyzować gospodarzy, którzy dość szczęśliwie wywieźli remis z gorącego terenu, nie stwarzając praktycznie żadnych sytuacji podbramkowych w pierwszym meczu. Do tego jeszcze nie są nawet w rytmie meczowym, a Kazachowie grają systemem jesień-wiosna więc na pewno nie widzę tutaj żadnej przewagi Izraelitów. Po takim kursie na pewno warto to zagrać, zwłaszcza że piłkarsko to goście są drużyną lepszą
⛔ 100
 
B 35

balonik19821

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dudelange – UC Dublin
Typ: 2
Kurs: 10,00
Bukmacher: Betsson
Analiza:


Zdecydowanym faworytem wśród bukmacherów jest drużyna z Luksemburga, która w pierwszym meczu przegrała z Irlandczykami 1-0. Kursy wystawione przez bukmacherów sugerują jakoby grała drużyna z europejskiej czołówki ze słabeuszem. Tymczasem moim zdanie obie ekipy to ten sam poziom a nawet za faworyta uznałbym gości, między innymi z racji tego, że liga irlandzka jest na pewno lepsza od ligi luksemburskiej. Poza tym wynik pierwszego meczu zmusza gospodarzy do odrabiania strat, czyli do odsłaniają się a to powinni wykorzystać Irlandczycy i wyprowadzić parę groźnych kontr. Kurs na gospodarzy jest wiec dla mnie nieporozumieniem dlatego myślę, że warto za parę groszy zaryzykować i postawić na przyjezdnych, którzy w tym meczu będą cierpliwie wyczekiwać na kontry a nie wątpię, że takowych będzie kilka i co najmniej jedna zakończy się bramką no i w ostatecznym rozrachunku zwycięstwem drużyny z Dublinu.
⛔ 100
 
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. Ligi Europy
Godzina: 19:30
Spotkanie: Lokomotiv Zagrzeb - Airbus
Typ: Obie strzelą i over/under 2,5 - NIE i OVER
Kurs: 2,87
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Kolejny typ z eliminacji Ligi Europy. Uwielbiam te mecze właśnie dzięki tego typu zakładom. Kurs zacny a prawdopodobieństwo wg mnie całkiem spore. Zacznijmy od pierwszego meczu, kiedy to Lokomotiv ograł na wyjeździe Walijczyków 3:1. Czyli patrząc pod kątem dzisiejszego spotkania Chorwaci wywiązali się ze swoich &quot;obowiązków&quot; w ofensywnie, natomiast nie sprostali warunkom mojego typu w defensywie. Dzisiaj grają u siebie, dlatego też myślę, że będą spokojnie kontrolować przebieg meczu oraz strzelać bramki. Walijczycy byli napompowani przed pierwszym meczem, ale dostali bęcki i teraz przyjeżdżają do Chorwacji aby godnie pożegnać się z Europą. Jak duża jest różnica w grze takich ekip u siebie a na wyjeździe pokazał dwumecz Legii z The New Saints, kiedy to pierwszy mecz był zaskakująco trudny dla Legii, a u siebie pogonili oni Wyspiarzy i spokojnie wygrali. Statystyki pierwszego meczu również wskazują na to, że mój typ może wejść. A koronnym argumentem jest po prostu różnica klas pomiędzy ligą chorwacką a walijską. Ten typ po takim kursie wart jest gry ????
⛔ 100
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Winnetka -twarda nawierzchnia
Godzina: 23:30
Spotkanie: Hiltzik J. - Bossel A.
Typ: 1
Kurs: 2,65
Bukmacher: Expekt
Bardzo rzadko typuję mecze tenisowe, ale tym razem jednak się skuszę. Przede wszystkim Hiltzik kilkanaście godzin wcześniej sensacyjnie ograł Escobedo (2:0) i Smitha (2:0) i wydaje mi się, że nabrał sporego rozpędu i pozostaje wciąż w rytmie meczowym. Jego przeciwnik z kolei również sprawiał na tym turnieju niemałe sensacje, jak chociażby jego wczorajsza wygrana z Krajickiem. Ciężko wytypować ostateczny wynik tego starcia, ale wydaje mi się, że górą będzie jednak Amerykanin, ponieważ to on wygrywał większość swoich ostatnich pojedynków i uważam, że jest w formie. Bossel natomiast ostatnio gra w kratkę wygrywając zaledwie połowę ze swoich 10 ostatnich pojedynków.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom