>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.05.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 9. Maja

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 597,8K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , Azjatycka Liga Mistrzów
Godzina: 12:00
Spotkanie: Jeju - Gamba Osaka
Typ: Jeju hc -1.0
Kurs: 2.55
Bukmacher: forBet
Analiza:

W ostatniej kolejce AFC Koreańczycy muszą uczynić końcowy krok w celu awansu z grupy i wygrać dzisiejszy mecz.
Mając 2 pkt. przewagi nad Adelaide i gorszy bilans bezpośrednich spotkań , wygrana nad ekipą z Osaki pozwoli utrzymać 2 miejsce dające awans. Wszystko w głowach i nogach gospodarzy , gdy ż przy takim rozstrzygnięciu nie muszą oglądać się na ekipę z Australii która podejmuje Jiangsu pewne awansu z 1 pozycji i zapewne to spotkanie wygra.
Dzisiejszy przeciwnik zajmujący ostatnie miejsce jedynie z teoretycznymi szansami na awans w wypadku wysokiej wygranej w Korei ( domowa porażka 1:4) i zgubieniu 2 pkt. drużyny Adelaide. Sytuacja zatem dosyć klarowna dla gospodarzy którzy w rodzimej lidze spisują się ostatnio bardzo dobrze , aplikując rywalom w 2-ch majowych spotkaniach 8 goli ( 4:1 ; 4:0 ) tak więc widać iż forma rośnie . Mimo tego że do awansu potrzeba skromnego jednobramkowego zwycięstwa myślę że gospodarze pomni wysokiej wygranej na wyjeździe i dobrej postawy w opisanych ligowych meczach będą chcieli uzyskać bezpieczną przewagę i kontrolować spotkanie.
✅ 155
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Giro d&#39;Italia 2017
Godzina: 11:00 CET
Spotkanie: Etap 4: Cefalu - Etna (181 km)
Typ: Tiralongo, Paolo (Miejsca 1-3)
Kurs: 11,00
Bukmacher: unibet
Analiza:

Typ tylko na pozór z kosmosu, bo jest sporo przesłanek żeby się ku niemu skłonić. Przede wszystkim Tiralongo to Sycylijczyk z krwi kości, pochodzi z Avoli niedaleko trasy tego etapu, Etnę zna jak własną kieszeń, widzi ja z własnego okna i wspinał się dziesiątki razy w treningu, za to jeszcze nigdy w wyścigu. Więc jutro będzie miał niepowtarzalną okazję, bo to przecież jego ostatnie Giro i ostatni sezon dla 39-letniego kolarza. Astana po wycofaniu się Aru i tragicznej śmierci Scarponiego to ekipa przetrącona i bez lidera, a to znaczy, że każdy jedzie na swoje konto. Tiralongo wielokrotnie w wywiadach powtarzał, że będzie chciał uhonorować zmarłego przyjaciela właśnie w Giro. O tym, że chodzi o Etnę powiedział wprost parę dni temu w wywiadzie dla La Gazzetta dello Sport (omówienie pod powyższym linkiem, warto sobie wrzucić w Tłumacza). I faktycznie, nie ma chyba lepszej okazji niż etap z metą na własnych śmieciach, trasę zna na wylot, wie gdzie zaatakować itd. Od ekipy też powinien dostać wsparcie, bo Cataldo, Kangert, Zeits, Hansen to zaprawieni w bojach gregarios, zwłaszcza zmotywowani śmiercią swojego kapitana to powinna być duża siła na etapie. Dodatkowo to dobry moment na takie akcje, to dopiero początek wyścigu, pierwsza poważniejsza wspinaczka i wątpię, żeby faworyci do generalki odkrywali już teraz wszystkie karty, to nie w stylu Quintany, Nibali też raczej nie będzie wchodził w paradę swojemu długoletniemu gregario, który chce uhonorować śmierć innego długoletniego gregario, a może i przyjaciela. To dobre okoliczności dla powodzenia ucieczki, w którą, jeśli wierzyć wywiadom, Tiralongo będzie chciał się zabrać. Co z tego wyniknie to inna sprawa, ale Sycylijczyk potrafi wygrywać etapy na Giro, w ostatnich latach 3 razy (2011, 2012, 2015), czyli już w kwiecie wieku. Motywacji nie trzeba mu dodawać, bo ma jej aż nadto.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU KOLARSTWO
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Azjatycka LM
Godz: 12:30
Spotkanie Kawasaki-Eastern AA
Typ: Kawasaki handi -4
Kurs 2.75
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w ramach ostatniej kolejki Azjatyckiej Ligi Mistrzów grupy G w którym ekipa Kawasaki na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Eastern AA z Honk Kongu. Gospodarze naturalnie są tutaj stawiani w roli 100% faworyta do zdobycia kompletu punktów, grają na swoim stadionie z zespołem najgorszym w ich grupie, który do tej pory strzelił zaledwie 1 bramkę , stracił ich natomiast aż 20, jedynym punktem który udało im się do tej pory zdobyć był punkt, który ugrali na swoim stadionie właśnie z zespołem Kawasaki , padł tam remis po 1 a goście mieli ogromną przewagę w tamtym spotkaniu pomimo iż kończyli mecz w 9 a od 13 minuty grali w osłabieniu , stracili tam bramkę po rzucie karnym , tutaj gospodarze na pewno będą chcieli powetować sobie tamtą wpadkę tym bardziej że teraz to już rozgrywają się kwestie awansu, gospodarze są obecnie na 3 pozycji i remis tutaj im nic nie daje , muszą wygrać , myślę że zdołają to zrobić w bardzo dobrym stylu i jak tamto spotkanie zakończy się jakimkolwiek wynikiem gospodarze awansują do dalszych gier, stawiam na wynik miniumum 5:0 bowiem goście właśnie mnie więcej tyle bramek tracą na wyjazdach
⛔ 100
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP, Madryt
Godzina: 20:00
Spotkanie: Alexander Zverev - Fernando Verdasco
Typ: Alexander Zverev
Kurs: 1.69
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W 1/32 finału ATP w Madrycie Alexander Zverev zagra z Fernando Verdasco. Sądzę, że Zverev odprawi z kwitkiem hiszpańskiego zawodnika.
Alexander Zverev wygrał 4 ostatnie spotkania tracąc w nich tylko jednego seta. Wygrał niedzielny finał turnieju w Monachium, gdzie pokonał 2:0 Guido Pellę. Wcześniej 19. w rankingu ATP Zverev pokonał też 2:0 Roberto Bautistę, który jest na 21 lokacie. We wcześniejszych turniejach Zverev odpadał w 1/8 finału, lecz o ile w Barcelonie jego rywalem był niżej notowany Hyeon Chung, to wcześniej w Monachium pokonał go słynny Rafael Nadal.
Verdasco brał ostatnio udział w turnieju Tie Break Tens, przegrał w nim w półfinale z Griorgim Dimitrovem. Wcześniej słabo spisał się w Budapeszcie, gdzie w ćwierćfinale wyelimoinował go 138. w rankingu Laslo Djere. Verdasco aktualnie znajduje się na pozycji numer 35. W Houston również dotarł do ćwierćfinału, tam wyeliminował go Amerykanin Steve Johnson.
Sądzę, że w pierwszym pojedynku tych zawodników w historii na nawierzchni ziemnej górą będzie Niemiec Alexander Zverev, gdyż jest aktualnie w wyższej formie niż Hiszpan Verdasco.
✅ 69
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna - Europa - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie:Juventus-Monaco
Typ:BTS
Kurs:1.76
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

Mysle ze mecz bedzie bardzo otwarty.Juventus tak jak Monaco walczą o mistrza w lidze i to będzie decydujące co to przebiegu tego meczu.Wydaje sie ze wlasnie bedzie to underowy mecz bo jedni i drudzy pewnie beda sie obawiac jakis niepotrzebnych kontuzji przed decydującymi meczami w lidze,juz 14maja Monaco z Lille a Juve z Roma.Jednak...
Wygrana na wyjeździe 2-0 przy takiej sile defensywniej jak i ofensywnej Juventusu jest praktycznie nie do odrobienia,mysle ze podswiadomie wiedza o tym gracze Monaco.To właśnie skłania mnie do overu bramkowego,jedni i drudzy będą rozluźnieni wiedząc w głowach ze- Juve-awans Monaco-odpadniecie.
Monaco nic nie traci rzucajac sie do ataku a Juve nic nie traci wdajac sie w ta walke bo awans jak dla mnie jest juz rozstrzygnięty.Czas na atrakcyjny ofensywny futbol z obu stron.Monaco musi sie pożegnać z klasa,dojście tak daleko to i tak juz jest wielkim sukcesem.
Over 2,5 tez mile widziany o zbliżonym kursie.Powodzenia.
✅ 76
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
I 0

inright

Użytkownik
Dyscyplina: 1 Argentyna
Godzina: 01:10
Spotkanie: Banfield - Sarmiento
Typ: 0
Kurs: 3,9
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zaraz będę zjechany za analizę... To w zasadzie mało bramkostrzelna liga w której wszystko jest możliwe (taka ekstraklasa) i często spotkania kończą się remisem. W przypadku tych drużyn 3 ostatnie ich spotkania zakończyły się remisem. Dużo słabsze Sarmiento potrafi nie przegrać z drużynami z czołówi tabeli. Ja stawiam na remis, kluby się chyba lubią :grin:
⛔ 100
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera Division
Godzina: 01:10
Spotkanie: Banfield - Sarmiento Junin
Typ: 1
Kurs: 1.53
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ósme w tabeli Banfield podejmuje dwudzieste siódme Sarmiento. Gospodarze w tym sezonie grają u siebie znakomicie (7-2-1), goście zaś na wyjeździe gorzej niż przeciętnie (2-2-6). Ostatni mecz między tymi drużynami na remis 0:0, ale Banfield od 40 minuty grało w 10. Na ostatnie 5 meczy Banfield 4 wygrało, z kolei goście 2 remisy i 3 porażki. Dziś liczę na zwycięstwo gospodarzy przynajmniej 2 bramkami.
✅ 53
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Juventus - Monaco
Typ: 2
Kurs: 5.06
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W ubiegłym tygodniu spore grono typerów obstawiało zwycięstwo Monaco w roli gospodarza. Niestety zespół Kamila Glika uległ starej damie 0:2. Włoski klub spisywał się solidnie w obronie jak przystało na doświadczoną drużynę. Rewanż może jednak okazać się sporą niespodzianką. Monaco nie ma nic kompletnie do stracenia. Jardim na pewno wyciągnie wnioski ze spotkania w Monaco i będzie się starał zaskoczyć, a ma przynajmniej jednego asa w rękawie jakim jest napastnik Mbappe. Drużyna z Francji to diableski młyn jeśli zaskoczy z powodzenie będzie w stanie doprowadzić nawet do dogrywki. Mbappe nie strzelił gola od 2 meczy, więc jest głodny strzelania, a Buffon nie jest bramkarze niepokonanym i swoje latka ma jak wielu innych w zespole starej damy. Podsumowując, we wtorkowy wieczór szykuje się znakomite widowisko, w którym mam nadzieje zobaczymy wspaniałe widowisko, a może nawet dogrywkę i rzuty karne. Dlatego typuję zwycięstwo Monaco nad &quot;Dziadkami&quot; z Juventusu:) Kamilu bądź czujny w defensywie! Pozdro!
⛔ 100
 
drazi96 73

drazi96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Azjatycka Liga Mistrzów
Godzina: 12:00
Spotkanie: Jeju - Gamba Osaka
Typ: over 2.5
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. Dzisiejszy typ, który podałem siadł bardzo pewnie tj. Zurich wygra i powyżej 2.5 bramek w meczu po kursie 1.55 - wynik 5:1. Liczę na to, iż jutro mój typ wejdzie i będzie dobra passa 4 wygranych z rzędu, ale do rzeczy. Jutro w Azjatyckiej Lidze Mistrzów Koreańska drużyna Jeju podejmie na własnym terenie Japońską Gambe Osakę. Drużyna Jeju jest szczególnie nastawiona na ofensywną, otwartą grę. Strzelają sporo ale także również zdarza im się stracić, zresztą jak każdej drużynie. Jutro obie ekipy wystąpią bez poważniejszych osłabień. Jest to rewanż warto zaznaczyć. Pierwszy mecz na terenie Gamby zakończył się pewnym zwycięstwem 4:1 dla Jeju. Gospodarze jeśli chcą awansować do dalszej fazy turnieju muszą od samego początku spotkania atakować bramkę rywala, gdyż sytuacja w grupie jest następująca. Drużyna Jiangsu Suning już zapewniła sobie awans do PO. Drugim zespołem jest właśnie Jeju (7 pkt), trzecim Adelaide United (5 pkt) i czwartym Gamba Osaka (4 pkt). Myślę, iż Jeju na własnym terenie, przed własną publicznością nie pozwoli sobie przegrać tego meczu i wygrają dość pewnie ten mecz. Warto podkreślić, że gospodarze na 5 rozegranych spotkań w LM tylko raz nie pokryli over&#39;u. Średnia ilość bramek na mecz z ich udział to 3.8. Kto chce myślę, iż warto zagrać również na gospodarzy po kursie 1.64.
⛔ 100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Utah Jazz - GSW
Typ: GSW -13.5 pts
Kurs: 3,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Stan rywalizacji to 3:0. GSW nie gra Looney, a w Utah questionable jest Hill, czyli kadrowo Utah cierpią, a w GSW nie zmienia to specjalnie nic. Do tej pory żadne spotkanie półfinałów konferencji nie zakończyło się mniejszą przewagą niż 11 punktów. Wg mnie GSW nie będzie się paprać z nimi w więcej niż 4 gry, a i Utah raczej już wie co ich czeka za kilka godzin. Jeżeli Thompson zdecyduje się zdobyć więcej punktów niż średnio wali Marcin Gortat to raczej nie będzie problemów z tym handi, bo reszta ekipy gra swoje, zwłaszcza Draymond i KD. Naprawdę nie wiem, co tu dodać jak Hayward nie wyrobi sam z siebie ze 25 punktów to nie mają nawet co liczyć, żeby nadążyć.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus- AS Monaco
Typ: Liczba goli-poniżej 2,5
Kurs: 2.14
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam,naprawdę niewiem skąd u niektórych taka wiara w Monaco.Już tydzień temu pisałem że francuzi nie są na tym poziomie co Juve,pisałem że odbiją się od ściany i akurat wtedy się nie pomyliłem.Monaco nie strzeliło gola.Ktoś tam wyżej pisze o jakichś dziadkach z Juve,jeszcze inny że to będzie otwarty mecz tylko z jakiej okazji powiedzcie mi?Rozumiem że Monaco by chciało takiego meczu bo lubią tak grać ale to nie przejdzie w meczu z włochami którzy na to nie pozwolą bo nie mają w tym żadnego interesu.Uważam że Juve kolejny raz spokojnie będzie grać swoje,mają wynik więc nie będą kręcić tempa tylko uważnie kryć i nie pozwolą rozwinąć skrzydeł ekipie z księstwa.Spokojnie mogą sobie czekać na kontry i mają do tego świetnych wykonawców.Myślę że nawet jeśli Monaco strzeli to max jednego gola temu &quot;dziadkowi&quot; Buffonowi który przy okazji śrubuje taki rekord w LM że wątpie żeby po prostu chciał to sobie odpuścić wraz ze swoimi kolegami z obrony,najlepszej na świecie.Juventus to nie jest Barcelona która potrzebuje zniszczyć przeciwnika,oni grają bardzo wyrachowany futbol i niepotrzebnie nie marnują sił.W lidze jest pozamiatane bo potrzebna im jedna wygrana w trzech meczach,Monaco myślę że też wie gdzie jest w tym pojedynku.Oczywiście zawsze jest szansa że jeśli to francuzi strzelą pierwsi to mecz się otworzy ale nie sądzę że tak się stanie.Buffon i całe Juve to skała i nie pozwolą na wiele Monaco,tak jak każdej innej drużynie która przyjeżdża na J-Stadium,bo Juventus tam po prostu nie przegrywa,czy to w lidze czy LM.Ja to widzę bardziej na 1-1 albo powtórka czyli Juve 2-0 ale jak zawsze przekonamy się.Powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Monaco
Typ: Juventus wygra 1:0 (dokładny wynik)
Kurs: 7.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W poprzednim meczu, Monaco na swoim stadionie miało kilka doskonałych okazji do zdobycia goli, ale defensywa Juve nie zawiodła i nie dopuściła do tego. Tym sposobem, w chwili obecnej drużyna z ligi francuskiej skazana jest na odpadnięcie w rozgrywanym półfinale. W zaistniałym układzie Juventus zagra po swojemu, czyli uważnie w obronie spokojnie czekając na swoją okazję do zdobycia bramek. Według mnie Włosi wykorzystają taką jedną okazję, natomiast Monaco pomimo starań bramki nie zdobędzie. Tym bardziej, że jak powiedział Kamil Glik zespół koncentruje się najbardziej na zdobyciu tytułu mistrza Francji.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball
Spotkanie: San Fransisco Giants vs. New York Mets
Matt Moore vs. Jacob de Grom
Godzina: 01:05
Typ: over 8,5
Kurs: 2,59
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W tym sezonie typowanie idzie mi jak po grudzie. Dlatego zalecam ostrożność. Niemniej...

Typ polecam dlatego, że:
- mamy słabe defensywnie drużyny
- miotacz Mets nie prezentuje wysokiego poziomu i regularnie daje się obijać
- miotacz Giants na wyjazdach prezentuje tragiczną formę !
Metsi:
- grają wybitnie overowo.
- na ostatnie 10 gier 8 razy minimum 12 runs ????
- De Grom od 3 gier oddaje min. 3 runy
Giants:
- overowi - na ostatnie 10 gier 4 razy min. 10 runs
- narzuca Moore, który w tym sezonie na 3 wyjazdy, w każdym oddawał minimum 6 runs ????
Na papierze typ marzenie.

Powodzenia.
⛔ 100
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA-Singiel: Madryt (Hiszpania), ziemna-1/16-finału
Godzina: 12:00
Spotkanie: Siegemund L. - Vandeweghe C.
Typ: L. Siegemund -1.5 seta
Kurs: 2,35
Bukmacher: Betlic
Analiza:
Witam. Z uwagi na ubogą ofertę meczy piłkarskich w dniu dzisiejszym przyjrzałem się jednemu ze spotkań tenisa w wykonaniu Pań. Mecz pomiędzy Laurą Siegemund (WTA: 35) VS Coco Vandeweghe (WTA: 20). Analizę swojego typu przedstawię w kilku punktach:
1). Ostatnie mecze(5) rozegrane przez obie Panie na nawierzchni ziemnej prezentują się następująco: C. Vandeweghe - 3 zwycięstwa z rakietami nr. 66 (2:0), 46 (2:0) oraz 120 (2:1), a także 2 porażki z rakietami nr. 3 (0:2) oraz 36 (1:2). Całkiem inaczej wyniki prezentują się u Laury Siegemund - 5 ostatnich potyczek - 5 zwycięstw, dla niedowiarków 10 ostatnich pojedynków - 9 zwycięstw. I to nie byle z kim bo z rakietami nr. 6 (1:2), 17 (1:2), 8 (0:2), 3 (2:1) oraz 9 (0:2). Jedyna porażka przytrafiła się z rakietą nr. 25. Ksatkina D. (1:2) co uznaję za wypadek przy pracy.
2). Drugi argument musi dotyczyć faktu, iż L. Siegemund to specjalistka od gry właśnie na korcie ziemnym. 95% sukcesów tej tenisistki dotyczy tej nawierzchni. Lata 2012-2015 - 6 zwycięstw w turniejach rangi ITF, 2016 Bastad - wygrana w randze WTA oraz największy sukces w dotychczasowej karierze, a mianowicie rok bieżący - wygrana Stuttgart (WTA). Wszystkie powyżej wymienione i wygrane turnieje odbyły się na kortach ziemnych.
3). Kolejny argument dotyczy stoczonych nie dawno pojedynków obu Pań z rakietą nr. 3 światowego rankingu WTA:
C. Vandeweghe VS Ka. Pliskova - 6:7 (TB 2:7), 4:6 - dosyć gładko
L. Siegemund VS Ka. Pliskova - 7:6 (TB 7:3), 5:7, 6:3. Jak więc widać nie dość, że Siegemund uporała się z obecną trzecią rakietą to wyraźnie lepiej radzi sobie ona w tie-breakach niż jej dzisiejsza przeciwniczka.
Podsumowując, biorąc pod uwagę doskonałą dyspozycję Laury Siegemund na kortach ziemnych (plus skuteczność w tie-breakach), jej ostatni sukces w postaci zwycięstwa w turnieju w Stuttgarcie (pokonanie kilku światowej klasy zawodniczek), fakt iż jej przeciwniczka gra w kratkę (plus wygrywa z mało przekonującymi rywalkami), stawiam na wygraną Siegemund 2:0. Przyjemny kurs (wynikający z uwagi na to, że tenis damski jest mniej przewidywalny) utwierdza mnie przy tym wyborze. Sama wygrana na stronę Laury w tym meczu wyceniania jest na 1,50 zł.
Życzę powodzenia!
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 3:00
Spotkanie: Utah Jazz - Golden State Warriors
Typ: Utah Jazz (ML)
Kurs: 4,70
Bukmacher: Betway
Analiza:
Już został podany jeden typ na ten mecz, ale ja mam zupełnie odmienne zdanie i czuję tu zwycięstwo gospodarzy, czyli drużyny Utah Jazz. To już nie jest to NBA co kiedyś. Nie do pomyślenia jest to co się tam teraz dzieje. Cleveland Cavaliers w pierwszej rundzie wygrali 4:0, w drugiej też 4:0. Golden State Warriors w pierwszej rundzie wygrali 4:0, w drugiej prowadzą już 3:0. To ma być NBA? Kibice chcą trochę emocji. Dla Golden State Warriors nawet lepiej by było, gdyby ten mecz przegrali i wygrali dopiero następny u siebie. Jeśli teraz wygrają, to będą mieli długą przerwę, co wybije ich z rytmu meczowego, gdyż San Antonio Spurs z Houston Rockets najprawdopodobniej zagrają siedem spotkań, bo teraz jest tam 2:2. Bez teorii spiskowych Utah też ma szanse na pokonanie Warriors. Oni przecież są bardzo mocni u siebie w tym sezonie. Wygrali w swojej hali 29 spotkań, a przegrali 12. W pierwszej rundzie wyeliminowali Los Angeles Clippers, więc grać potrafią. Stać ich na odniesienie choć tego jednego zwycięstwa przeciwko Golden State Warriors.
⛔ 100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Azjatycka Liga Mistrzów
Godzina: 12:30
Spotkanie: Guangzhou - Suwon
Typ: Guangzhou i under 3,5 bramki
Kurs: 2,36
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Sprawa miejsc w tej grupie jest jeszcze otwarta. Gungzhou, Suwon i Kawasaki posiadają kolejno 9, 8 i 7 punktów.
Teoretycznie najprostszą sprawę ma przed sobą Kawasaki, które gra dzisiejszy mecz u siebie z drużyną, która zajmuje ostatnie miejsce i straciła 20 bramek w 5 meczach.
Mimo iż bilans bramkowy Guangzhou wygląda mało underowo(16:3), to warto zauważyć, że z 16 strzelonych bramek 13 zdobyli z wyżej wymienioną drużyną.
Teoretycznie na awans Guangzhou wystarczy tylko remis. Uważam, że w meczu nie zobaczymy żadnych niesamowitych szaleństw, a spotkanie będzie przebiegać pod dyktando gospodarzy, którzy odnotują skromne zwycięstwa. Daję im również szansę na zwycięstwo z jednoczesną utratą 1 bramki.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔ 100
 
I 122

igipigiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Madryt ATP
Godzina: 12:00
Spotkanie: Robredo - Almagro
Typ: 1
Kurs: 3
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam,
Dzisiaj ponownie tenis. Powiem tak-dzisiaj ciężkie mecze. Wybrałem pojedynek Hiszpanów w Madrycie. Wydaje mi się że kurs 3 na Robredo jest wart uwagi, dlaczego? Ano dlatego że sam Robredo pochodzi z Madrytu i gra u siebie w mieście, po drugie gra ze swoim rodakiem wiec napewno bedzie chciał pokazac że jeszcze &quot;nie zginął&quot; pomimo 35lat.
A Almagro? Wiek 31lat. Ostatnio gra bez szału. Jedna dwie rundy i do domu. Wczoraj wieczorem grał debla którego przegrał. Więc powinnien byc troszke &quot;zmeczony&quot; i w psychice ze przegrał. Cieżko mi powiedziec jak serwuje ale po statystykach meczów które rozegrał szału nie ma.
Więc jeśli mam grac na niego po kursie 1,3 to wole na Starego wyjadacza który napewno będzie chciał się pokazac u siebie w mieście, ze kurs na niego 3 i nie stawianie go w roli faworyta było błędem.Tym bardziej że wraca po kontuzji i widac ze zaczął wygrywac
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy U17
Godzina: 16:00
Spotkanie: Wyspy Owcze - Węgry
Typ: Poniżej 3,5 gola
Kurs: 2,85
Bukmacher: Unibet
Witam wszystkich w kolejnym dniu w którym zdecydowałem się na piłkę nożną i arcy ciekawy mecz młodzieżówki do lat siedemnastu na Mistrzostwach Europy. Mowa tutaj konkretnie o spotkaniu pomiędzy reprezentacjami Wysp Owczych, a Węgrami. Do tej pory obydwie reprezentacje rozegrały po dwa mecze w których oczywiście górą okazali się Węgrzy którzy w pierwszym meczu na otwarcie sensacyjnie wygrali z ekipa trójkolorowych 3:2, następnie niespodziewanie zremisowali po 1:1 ze Szkocją. Jeśli spojrzymy na wyniki Wysp Owczych to są dalekie od dobrych gdyż w meczu otwarcia ulegli aż 7:0 z Francją, natomiast w kolejnym meczu ze Szkotami wyciągnęli jakieś wnioski i przegrana ta była mnie okazalsza 2:0. Tak naprawdę wiadomo kto dzisiaj jest bez dwóch zdań faworytem ostatniego grupowego meczu, jednak nie sądzę żebyśmy w tym meczu zobaczyli grad goli ze strony wegrów i rozbicia wynikiem podobnym do francuzów. Na pewno Wyspy Owcze będą chcieli się pożegnać z turniejem w dobrym stylu, dlatego uważam że linia underowa 3,5 po bardzo atrakcyjnym kursie jest dobra do złapania i bardzo realna, dobrym alternatywnym posunięciem będzie zagranie również nieco wyższej lini 4,5 która również dobrze się prezentuje na to spotkanie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo - Giro d&#39;Italia 2017 Etap 4
Godzina: 12:00
Spotkanie: Nairo Quintana - Steven Kruijswijk
Typ: Steven Kruijswijk
Kurs: 2.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nairo Quintana to główny faworyt do wygrania jubileuszowej, setnej edycji Giro d&#39;Italia, Jednak zgodnie ze starą kolarską maksymą wyścigu nie wygrywa się w pierwszym tygodniu, tak też nie spodziewam się, aby Kolumbijczyk już na dzisiejszym etapie demolował rywali. Zdobycie różowej koszulki i jej obrona przez drużynę Movistaru, aż przez tyle etapów zdecydowanie nie jest w interesie Movistaru. Również odkrywanie wszystkich kart przed rywalami nie jest w interesie Quintany, zaś pokazanie pełnej mocy ma nastąpić w trzecim tygodniu. Dziś Nairo zapewne przyjedzie w grupie faworytów, w której powinien być również Steven Kruijswijk. Holender już przed rokiem spisywał się świetnie na trasach Giro i w obecnej edycji również powinien pokazać się z dobrej strony. Co ważne dla powyższego typu, poza tym że jest dobrym góralem to potrafi również nieźle zafiniszować z mniejszej grupy, a już na pewno jest w tej specjalności szybszy od Quintany. Mając powyższe na uwadze, jak również zaproponowane kursy uważam, iż typ na Holendra to naprawdę dobra inwestycja.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom