>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.03.2020 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożnaFortuna 1. Liga Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań
Typ: Obie strzelą i +2.5 gola
Kurs: 2.50
Bukmacher: Etoto
Analiza: Dużo już o tym meczu zostało powiedziane i w sumie z wszystkim się zgadzam. Mecz zapowiada się na ofensywny, bo właśnie takie w tym sezonie są te dwie drużyny. Podbeskidzie to najlepsza drużyna w meczach domowych, a Warta Poznań to lider tabeli, który jest jedną z lepszych ekip na wyjazdach. Niewkluczone, że któraś z tych drużyn lub obie awansują do Ekstraklasy. Z perspektywy awansu, to Podbeskidzie powinno być bardziej zdeterminowane do sięgnięcia po pełną pulę, bo to oni są na 3 miejscu w tabeli i gonią pozycje lidera. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest tragiczna. Alternatywnie można próbować inne kombinacje overowe.

  100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 18:30
Spotkanie: Sassuolo - Brescia
Typ: Sassuolo
Kurs: 1,62
Bukmacher: Fortuna

13 w tabeli Sassuolo podejmuje na własnym stadionie chociaż oczywiście z powodu koronowirusa nie będzie kibiców ostatni zespół Serie A Brescie. Może zacznę od gości, dla mnie nie zasługują na bycie w Serie A, grają bardzo słabo i większość meczy przegrywają, może nie są to porażki bardzo wysokie ale jednak. Sassuolo u siebie to drużyna naprawdę mocna potrafiąca napsuć sporo krwi topowym drużyną czy nawet wygrać chociażby z AS Romą 4:2. Dziś myślę, że gospodarze wygrają to spotkanie i co prawda nie wskoczą jakoś wysoko w tabeli ale nie ma co ukrywać oni też nie są jeszcze pewni utrzymania, mają tylko 7 punktów przewagi, myślę, że dziś nie liczy się dla nich nic innego niż 3 punkty. Co najważniejsze nie ma większych osłabień w ekipie gospodarzy, mają dużo mocniejszy skład, grają dużo lepiej, mają zespół dobrze poukładany i przede wszystkim potrafią grać szybkim kontratakiem a Brescia jako ostatnia drużyna musi szukać punktów więc na pewno będą atakować, myślę, że nawet remis będzie tutaj niespodzianką.

  62
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy
Godzina: 20. 30
Spotkanie: Stuttgart - Bielefeld 
Typ: remis lub wygrana Bielefeld 
Kurs: 1,90
Bukmacher: Etoto 
Analiza: 
Przed nami hit drugiej ligi niemieckiej, trzeci w tabeli Stuttgart podejmie na własnym stadionie obecnego lidera tabeli Bielefeld. Bukmacherzy faworyzują gospodarzy, więc ja spróbuję wykorzystać wysokie kursy na Bielefeld. Obie drużyny to bez wątpienia zespoły z wielkim potencjałem i według mnie nie tak łatwo wytypować zwycięzcę tego starcia. Stuttgart to drużyna ze zdecydowanie najlepszymi statystykami meczów domowych, natomiast Bielefeld, które na własnym stadionie gra różnie to na cudzych stadionach czuje się jak ryba w wodzie. Bielefeld ogólnie zdobyło 49 bramek w tym sezonie, z czego ponad połowa to bramki na meczach wyjazdowych. Bielefeld jest w formie i na pewno łatwo nie odda fotelu lidera, na którym powoli zaczyna się czuć jak u siebie bowiem na ten moment przewaga nad drugim Hamburgiem wynosi już na ten moment 6 punktów. Przewaga dość bezpieczna i Bielefeld na pewno nie będzie chciało jej stracić. Stuttgart to na pewno solidnąa drużyna i bez watpeiania ciężki rywal ale myślę, że dzisiejszy wieczór będzie należał do ekipy gości. Proponuję typ na remis lub wygrana Bielefeld. Bezpośrednie pojedynki pomiędzy tymi dwoma zespołami na stadionie w Stuttgarcie zazwyczaj kończyły się wynikiem na korzyść gospodarzy, więc to na równo dodatkowo zmotywuje Bielefeld. Myślę, że z obecną formą są w stanie powalczyc przynajmniej o 1 punkt. 

  90
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik


Dyscyplina:piłka nożna ; Premier League

Spotkanie: Leicester - Aston Villa

Typ: handicap 0:1 typ; Leciester

Kurs : 2,40

Godz. 21:00

Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie w 29 kolejce Premier League pomiędzy zespołami Leciester City i Aston Villa.  Gospodarze z dorobkiem 50 punktów plasują się na 3 pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście zdołali uzbierać 25 oczek i zajmują 19 pozycję.  Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i spróbują strzelić jakiegoś gola w dzisiejszym spotkaniu. Gracze Leicester będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry i wiele  wskazuje na to, że są faworytem dzisiejszego spotkania. Oby dwie drużyny przechodzą kryzys dlatego zwycięzca z pewnością podbuduje swoje morale na dalszą część sezonu. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do zespołu Leciester,  który będzie dyktował warunki gry. Goście muszą zagrać otwarcie, dlatego uważam, że strzelą jakiegoś gola w dzisiejszym spotkaniu. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 3:1 po bardzo ciekawym spotkaniu.

  140
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy 2 liga 
Spotkanie Stuttgart Bielefeld
Godzina 20.30
Typ remis, gospodarz wygra zwrot 
Kurs 1.79
Bukmacher forbet 
Mecz na szczycie, trzecia druzyna podejmuje lidera. Arminia ma 6 punktow przewagi na VFB. Stuttgart wygral ostatnie 7 spotkań na wlasnym boisku. Arminia przegrala tylko 2 z ostatnich 15 spotkań. Stuttgart jest najlepszą drużyną w lidze na wlasnym boisku, Arminia ma najlepszy bilans na wyjezdzie. Buki faworyzują gospodarzy ale ja liczę na wyrównany mecz i remis. Jeśli wygra Sztuttgart mamy zwrot stawki. 

  79
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna II Bundesliga 
Godzina: 20:30
Spotkanie: Stuttgart-Bielefeld
Typ: Bielefeld
Kurs: 3,65
Bukmacher: Fortuna 
Analiza:
Na dzisiaj II Bundesliga i pojedynek na szczycie pomiędzy VFB Stuttgart,  a Arminią Bielefeld. Ja poszukam w tym pojedynku niespodzianki i postawię na zwycięstwo przyjezdnych. Goście nie przegrali od 6 meczy, co więcej 5 razy zgarniali komplet punktów raz tylko remisując. Jak więc widać forma jest i trzeba wykorzystać dzisiaj szansę na odliczenie od rywali na 9 punktów. Stuttgart podobnie ostatnio nieźle 4 wygrane 1 remis no i porażka w Furth 2:0 W ostatniej kolejce. Pierwsze starcie tych zespołów to wygrana Stuttgartu 1:0. Tak więc czas dzisiaj na rewanż. 

  100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna  /  Anglia 
Godzina. 21 : 00
Spotkanie. Leicester - Aston Villa 
Typ.Villa powyżej 1rożnego w obu poł 
Kurs. 3.20
Bukmacher. forbet
Analiza.

Już za chwilę w 29 tej kolejce angielskiej Premier League zagra Leicester z Aston Villą.
Gospodarze na 3 pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem 50 punktów, w bramkach 54/28. Czwarta zespół pod względem gry przed własną publicznością bramki 26/15.
W delegację przyjeżdża przedostatni zespół Aston Villa który ma obecnie tylko lub aż 2pkt straty do bezpiecznej pozycji. Zapewne większe ambicje po stronie gości którzy z nożem na gardle walczą o każde oczko.
Na pięć ostatnich ligowych pojedynków zakład ten został pokryty trzykrotnie a więc przy takim kursie skuszę się i zagram jak powyżej. 

Ps. Ostatnio w meczu pucharowym z City zabrakło im tylko jednego a kurs był znakomity bo @ 6.50 nabić miały obie, tylko City dało radę.

  100
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik


Dyscyplina:piłka nożna - AngliaPremier League
Spotkanie: Leicester - Aston Villa
Typ: poniżej 3,5 gola + powyżej 2,5 ŻK + Aston Villa powyżej 2,5 RR
Kurs: 2.67
Godzina: 21:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś na tapetę wziąłem spotkanie kończące 29 kolejkę Premier League, czyli pojedynek Leicester z Aston Villą. W tym roku obydwie ekipy rywalizowały ze sobą w półfinale Pucharu Anglii. Chyba nikt nie spodziewał się, że Aston Villa będzie wstanie wyrzucić Leicester z pucharu ale tak się stało, bowiem na King Power Stadium padł wynik 1:1 a na Villa Park gospodarze wygrali 2:1, choć wszyscy myśleli już o dogrywce i ewentualnych karnych to piłkarze The Villans zdobyli zwycięską bramkę w 3 min doliczonego czasu gry. Obecnie Leicester ma już tylko 2 pkt przewagi nad Chelsea i 5 pkt nad Man United, więc walka o TOP4 zapowiada się bardzo ciekawie. Aston Villa z kolei walczy o wydostanie się ze strefy spadkowej. Do bezpiecznej strefy tracą 2 pkt, dlatego wszystko jest jeszcze możliwe. Dziś nie podejmuje się wyznaczenia zwycięzcy, lecz gdybym miał to zrobić to grałbym bardziej w stronę gospodarzy (np. X2). 
Jeśli chodzi o bramki to w domowych meczach Lisów over 3,5 był pokryty 5/13 razy, a z kolei w wyjazdowych spotkaniach The Villans over był pokryty jeszcze rzadziej, bowiem 4/14 razy.
Leicester raczej nie zbiera dużo "żółtek", lecz gdy mecz będzie wyrównany lub gdy będą przegrywać to kartki mogą się posypać w drugiej połowie, gdy emocje wezmą górę. W tym typie liczę też jednak bardziej na gości, bowiem w wyjazdowych spotkaniach piłkarze The Villans często dopuszczają się fauli, gdy nie mogą zatrzymać ofensywnych zawodników gospodarzy. Mecz poprowadzi sędzia Oliver, który w lidze średnio pokazuje ponad 2 ŻK i tym razem powinno być tak samo. 
Zdobycie minimum 3 rzutów rożnych dla drużyny walczącej o utrzymanie w lidze nie powinno być wielce skomplikowane. W poprzednich 3 wyjazdowych meczach w lidze The Villans zdobywali  kolejno: 4, 6 i 6 RR. 

  100
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna - Wenezuela, Primera Division
Spotkanie: Puerto Cabello - AC Lala FC
Typ: Puerto Cabello - AC Lala FC wygra 1. połowę
Kurs: 2.00
Godzina: 22:00
Bukmacher: forBet
Analiza:
Spotkanie 5. kolejki wenezuelskiej Primera Division. Zespół gości zaczyna wyrastać na outsidera ligi, gromadząc zaledwie 1 punkt w 5 kolejkach. Puerto Cabello na początku sezonu prezentuje się nieco lepiej, zdobywając 3 punkty dzięki trzem remisom przy jednej porażce. Oba zespoły mają problemy ze zdobywaniem bramek - 2 gole Puerto Cabello przy 4 zespołu AC Lala FC. Jednak to, co dodatkowo przykuło moją uwagę to dość wysoki obrót na rynku HT win, gdzie zostało obrócone 10k i niemal cały został wykonany na zwycięstwo pierwszej połowy przez gospodarzy. Taki obrót na rynku ligi wenezuelskiej wygląda bardzo zachęcająco aby zagrać go po bardzo atrakcyjnym kursie 2.0.
Good luck :)

  100
 
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna
Godzina: 23
Spotkanie: Union Santa Fe -Velez
Typ: BTS
Kurs: 2.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Trudno tak naprawde przewidziec co sie wydarzy w tym meczu, ale ja licze na bts. Obie ekipy troche bardziej aktywne pod wzgledem bramek w ostatnich dwoch spotkaniach i jak spojrzymy na h2h, to zauwazymy ze ten bts byl jedynie dwa razy na piec spotkan. Ale mam nadzieje, ze tym razem Union i Velez nie zawioada w ataku. To sa druzyny ktore stwarzaja naprawde sporo sytuacji bramkowych, ale brakuje wykonczenia. Nadzieja jest fakt, ze ostatnio strzelaja te bramki i licze, ze podejmia wieksze ryzyko i strzela po jednej bramce. Pierwsza polowa duzo nam powie, ale jezeli wyjda mocno zmotywowani w ataku, to mysle ze jest szansa.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom