>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.03.2019 (sobota)

Status
Zamknięty.
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, anglia premier league
Spotkanie: Cardiff- West Ham
Typ: 1X
Kurs: 1,74
Godz: 16:00
Bukmacher: efortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 16:00 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w 30 kolejce Ligi Angielskiej pomiędzy zespołami Cardiff i West Ham. Gospodarze zajmują 18 miejsce w tabeli z dorobkiem 25 punktów, natomiast goście z dorobkiem 39 punktów plasują się na 9 pozycji. Uważam, że w gospodarzach drzemie sportowa złość i będą chcieli za wszelką cenę zdobyć trzy punkty w dzisiejszym spotkaniu w celu wydostania się ze strefy spadkowej. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi dla gospodarzy. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do Cardiff, którzy będą chcieli przerwać serię meczów bez zwycięstwa i zdobyć jakże ważne 3 punkty. Drużynie gości ciężko zdobywa się punkty w meczach wyjazdowych, wiec remis dla nich byłby wielkim wyczynem. Mój typ to 1:0 po bardzo ciekawym spotkaniu.
✅74
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Alpejska Liga Hokeja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lustenau - Valpusteria
Typ: Valpustera (łącznie z ew. dogrywką/karnymi)
Kurs: 1,68
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Kursy w tym spotkaniu mocno spadają i są bardzo różne u różnych bukmacherów, jednak patrząc na statystyki, zagranie tego typu po takim kursie wydaje się być dobra opcją. Stawiam tutaj na lidera Ligi Alpejskiej - Valpusterię - zespół, który w ostatnich 16 meczach przegrał tylko raz po dogrywce.
Lustenau radzi sobie w tej dobrze, bo zajmuje 6 miejsce ze zdobytymi 78 punktami w 39 spotkaniach, notując bramkowy bilans 153:109. Valpusteria, to jednak wydaje się przepaść - 104 oczka, bilans bramkowy 153:54 i wygrane 31 z 39 pojedynków (łącznie 3 przegrane w sezonie).
Forma sprzyja również gościom - 6 zwycięstw z rzędu.
Podsumowując, moim zdaniem kursy jeszcze polecą w dół i już teraz u różnych buków można zagrać od ledwie 1,53 do nawet 1,87 na ten typ (nieregulaminowi). Zagram, bo sądzę, że ma to spore szanse na wejście.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja
Godz: 20:00
Spotkanie ???? ijon- Reims
Typ: 2
Kurs: 2.5
Bukmacher: fortuna
Zespol Reims bedacy w znakomitej formie jedzie na wyjazd do slabego Dijon i byloby duza niespodzianka dla mnie gdyby nie wygral tego meczu z taka forma gosci awans do LE bardzo mozliwy
z kolei Dijon niby walczy o utrzymanie, ale nie wierze, zeby tego dokonal to za slaba druzyna na poziom ligi francuskiej, piac ostatnich meczow przegrali i zdobyli w nich tylko jednego gola, to mowi samo za siebie, z takim kursem dwojke szkoda nie pograc.To chyba najlepsza okazja dnia.
⛔100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania
Godzina: 13:00
Spotkanie: Alaves- Eibar
Typ: Alaves wygra którąkolwiek połowę
Kurs: 2,05
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Wczoraj liga duńska przyniosła mi szczęście, dziś próbuje z ligą hiszpańską. Alaves w tym sezonie wystartował z niezłą formą, jednak z czasem ich dyspozycja nieco opadła. Mimo to utrzymują się w TOP-ie tabeli LaLiga I mają realne szanse nawet na Ligę Mistrzów. Alaves na własnym boisku radzi sobie bardzo dobrze, w tym sezonie przegrali u siebie tylko jeden mecz, stąd myślę, że mój typ ma duże podstawy. Tym bardziej, że Eibar to zespół najgorzej grający na wyjazdach, w delegacji bowiem zdołali wygrać tylko raz. Poza tym ogólnie tracą sporo bramek. Dziś stawiam na to, że Alaves wygra ale tutaj gram bezpieczniej, bo podaję typ na wygraną przynajmniej jednej połowy, co właściwie nie wymaga od nich całkowitego zwycięstwa.
⛔100
 
R 631,4K

rjastrzab

Użytkownik
09.03
Dyscyplina:
Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Manchester City - Watford
Typ: Poniżej 4
Kurs: 1,60
Bukmacher: LVBet
Lider PL podejmuje 8 drużynę tabeli. Man City walczy na wielu frontach a goście oprócz rozgrywek ligowych pozostały rozgrywki w pucharze Anglii, bo w lidze już raczej nic im nie grozi. 14 punktów straty do Chelsea z 6 miejsca dającego prawo gry w kwalifikacjach do Ligi Europy. Z drugiej strony 18 punktów przewagi nad strefa spadkową. Dlatego uważam, że zobaczymy zwycięstwo City, ale znowu w minimalnym wymiarze 1 lub 2 do zera. Tak wysoka linia wynik z poprzedniej porażki Watford z drużyną z czołówki – Liverpoolem aż 5:0 i w meczach H2H z City w 2017 było 0:5 i 0:6. Ja jednak uważam, że nie padnie dziś wiele bramek, ale dla bezpieczeństwa w przypadku 4 goli będzie zwrot.
▶zwrot
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Czas zdarzenia: godz. 20:00
Dyscyplina: snooker, Players Championshipters, półfinał
Zdarzenie: Mark Allen - Ronnie O&#39;Sullivan
Typ: wygra Allen (+2,5)
Bukmacher: Totolotek
Kurs: 1,60
Analiza: dzisiaj w tym turnieju będzie tylko jedno spotkanie, wskazanych wyżej rywali. Allena, rozstawionego z nr. 1 w tym turnieju przedstawiłem w poniedziałek. Tego O&#39;Sullivana zapewne znają nawet nie znający snookera. Niżej podaję więc tylko statystyki i informacje o formie.
H2H: w latach 2009 - 2018 grali ze sobą 8 razy, 3 razy wygrał Allen, łącznie wygrał 396 z 84 rozegranych frejmów. Ostatni ich mecz miał miejsce w grudniu, w finale turnieju UK Championship, Allen przegrał 6:10. W styczniu 2018 r. w turnieju Masters 2018 Allen wygrał 6:1. Zwróciłem uwagę, że statystyki sugerują wysoki poziom tych meczy, ponieważ pada w meczach tych dwóch graczy wiele wysokich brejków. Ale nie setek; aż w 4 ich meczach było 0 lub 1 brejków 100+ pkt.
Sezon 2018/2019:
Allen
zagrał 52 mecze 40-12, w tym 404 frejmów 245:159. Skonstruował 174 brejki 50+, w tym 41 setek. Wygrał 2 turnieje, dodatkowo raz był w finale i raz w półfinale.
Osa rozegrał 38 meczy 33-5, 327 frejmów 207:120. Zbudował 171 brejków 50+, w tym 49 &quot;setek&quot;. Wygrał 3 turnieje, w tym 2 rangi Invitational, dodatkowo był 2 razy w finale i raz półfinale. W dwóch turniejach w lutym poradził sobie słabiej, odpadając w 1. i 3. rundzie.
Forma:
Allen
po przerwie zimowej zagrał 8 meczy, 5:3. Zanotował zaskakujące: przegraną z Burnsem 2:4, wysoką porażkę z Carterem 1:4. W tym turnieju prezentuje się bardzo dobrze, pewnie wygrał z Perry&#39;m, a potem zdecydowanie odprawił Binghama, mimo początkowego, wysokiego prowadzenia Anglika. Powtarzalnie buduje brejki. Panuje nad stołem i swoją grą.
Osa po przerwie zimowej zagrał 10 meczy. Poniósł wysoką porażkę z Trumpem w finale Mastersa 2019, a w meczach do 4 wygranych partii przegrał z Marco Fu i z Ursenbacherem. Generalnie można zaobserwować spadek jego świetnej formy, trwający od końca stycznia do początku obecnego turnieju. Zwraca uwagę, że nie zagrał mecz kwalifikacyjnego do turnieju w Chinach, a zwykle ten kierunek traktował priorytetowo z powodów finansowych. W obecnym turnieju gra zaandażowany, gra dobrze, ale w moim odczuciu trochę mu brakuje do topowej formy. Na razie korzysta z błędów rywali, myślę, tu głównie o meczu z Higginsem.
Podsumowanie i wnioski: faworytem jest O&#39;Sullivan, bez żadnej wątpliwości. Ale w tej dyspozycji nie wygra meczu sam, musi liczyć na potknięcia Allena. Z kolei Allen gra dobrze. Zakładam, że problemy mentalne pozostały za nim. Wiem, że nie przestraszy się Ronnie&#39;go z powodu jego nazwiska i umiejętności. Mam bardzo pozytywne odczucia na temat gry i postawy Allena w meczu z Binghamem. Dlatego postanowiłem zrobić tak, jak przy okazji meczu Osy z Higginsem: typ na doga z handikapem dodatnim. Moim zdaniem Allen tego meczu wysoko nie przegra, a może go wygrać. Jeśli chodzi o O&#39;Sullivana, to jednak nigdy nie jestem pewien, czy nie odechce mu się grać, gdy wydarzenia potoczą się w niekorzystnym dla niego kierunku. Stawka średnia - 6/10 jednostek
⛔100
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Godzina: 14:30
Spotkanie: Konkurs drużynowy w Oslo
Typ: Polska wygra
Kurs: 3.5
Bukmacher: Fortuna
Można było jeszcze lepsze kursy łapać no ale przed kwalifikacjami i treningami wolałem tego nie ruszać. Teraz jednak i tak wydaje mi się to całkiem atrakcyjne bo jak dla mnie to jedyne realne zagrożenie jest ze strony Austrii jak uda im się oddać 8 równych skoków i nikt z tej dwójki Hayboeck/Fettner nie popsuje skoku. Niemcy raczej bez szans, nie ma 4 zawodnika Schmid tego nie pociągnie, w dodatku reszta też nie jest już w takiej formie jak na MŚ, Eisenbichler choroba, średnie skoki Geigera więc nie powinni dzisiaj stanowić zagrożenia. Natomiast u Norwegów niby Wąsacz i Forfang w dobrej formie bo czołówka od początku w Oslo ale nie ma 3 i 4 zawodnika jak dla mnie to oni mogą nawet podium dzisiaj nie zrobić , no i trzeba wziąć pod uwagę, że Wąsacz jednak psuje dużo skoków w tym sezonie więc tutaj może mu się przytrafić jakaś wpadka. Dobre występy Stocha oraz Wolnego i myśle, że Kuba tutaj będzie podporą tak jak w Willingen i podczas Lotów w Oerstdorfie, Kubacki powinien poprawić znacznie ten wynik z kwalifikacji bo tam problemy były po wyjściu z progu, a co do treningów to sam mówił w wywiadzie na Eurosportu, że to był testowe Skoki dlatego nie był najlepsze i jak to powiedział &quot;cosik było sprawdzane&quot; ???? . Uważam, że mamy spore szanse na to zwycięstwo, Żyła tam swoje dołoży nie powinien wiele stracić. Niestety w pierwszej serii mają być loteryjne warunki i silny wiatr, oby to nie popsuło mi planów.
⛔100
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska , 4 liga
Godzina: 15:0
Spotkanie: Gryf Kamień Pom. Ina Goleniów
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: Fortuna
Ina w bardzo mocno okrojonym składzie , dzisiaj będzie brakować 6-7 zawodników w tym praktycznie całej dotychczasowej linii obrony , także obrona w eksperymentalnym ustawieniu testowanym jedynie w sparingach z zespołami z niższych klas. Ina w przerwie troche się osłabiła gdyż odszedł jeden wazny zawodnik a wzmonień brak. Mecz odbedzie się na sztucznej nawierzchni więc boisko dzisiaj nie bedzie przeszkadzało w grze. Gryf na jesieni nie zachwycał , duży wpływ na to miały również problemy kadrowe pod koniec rundy , sytuacja teraz troche się polepszyła i myśle że dziś na Ine to spokojnie wystarczy.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania , La Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Atletico Madryt - Leganes
Typ: wygrana gospodarzy / mniej niż 3,5 gola na mecz

Kurs: 1.88
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Hiszpanie przed arcyważnym meczem w Lidze Mistrzów z Juventusem muszą najpierw podjąć u siebie trzynastą drużynę w obecnej kampanii La Ligi , która ostatnio jednak notuje naprawdę przyzwoite wyniki , wygrywając ostatnie swoje spotkanie u siebie z Levante jeden do zera .
Jednak ich dzisiejszy rywal jest od nich zdecydowanie lepszy oraz bardziej poukładany niż oni , więc wydałoby się mogło , że wygrana przyjdzie im bardzo łatwo . Nic bardziej mylnego ! Otóż fakt , iż już we wtorek gospodarzom przyjdzie rozegrać jeden z najważniejszych meczy tego sezonu , nie powinno nastawiać drużyny na hurra ofensywnie , bowiem znając sztuczki Diego Simeone , może on nie wystawić niektórych kluczowych graczy w tym meczu , oszczędzając ich siły na mecz z wyżej wspomnianym Juventusem . Atletico na pewno wygra to spotkanie , ale jaką różnicą bramek to według mnie nie jest do końca wiadomo , jednak grając w pół podstawowym składem , można raczej nie spodziewać się dużej wygranej .
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
K 61

krotarth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska 1 liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz
Typ: 2
Kurs: 2.16
Bukmacher: fortuna
Widzę tutaj sporą szansę na zwycięstwo gości, kursy spadają od wczoraj, w pewnym momencie widziałem nawet 2,5 na Sandecję. Oba zespoły o coś walczą, gospodarze o pozostanie w 1 lidze, goście o powrót do ekstraklasy. Zwycięstwo gości pozwoli im awansować na 3 miejsce w tabeli i zbliżą się na 1 punkt do 2 miejsca. Sandecja nie jest jakimś hegemonem wyjazdów, ale już tłumaczę, dlaczego w nią wierzę: otóż to co się dzieje teraz w Olsztynie jest czymś podobnym do tego co działo się w Krakowie, ale na skalę 1. ligi.
Niedawno klub został ukarany przez pzpn karą punktową, dużo zawodników odeszło, przyszło 12(chyba nawet zakontraktowani w 1 noc). Może i wygrali ostatni mecz, ale wtedy przyjachały do nich Tychy, a nie Nowy Sącz. Nawet jeśli problemy w klubie piłkarzy nie podłamały, to i tak liczę na skromną wygraną gości.
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Energia Basket Liga
Godzina: 14:30
Spotkanie: Trefl Sopot - Miasto Szkła Krosno
Typ: Miasto Szkła Krosno
Kurs: 3.05
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Czekałem na wystawienie kursów i na takie kursy liczyłem jakie bukmacherzy wystawili na same zwycięstwo chodz jak widac kursy troche juz spadły. W Krośnie jest pełna mobilizacja ten klub od początku w tym sezonie spodziewał się walki o utrzymanie i to nie jest dla nich nowość. Jest to zespół głównie swojej hali gdzie praktycznie mogą zagrozić każdej drużynie w Energa Basket Lidze. Krośnianie przystąpią do meczu z Treflem Sopot. Oba zespoły zamykają tabelę naszej ligi. Śledzę zespół już od kilku lat jest to zespół z niesamowitą wolą walki. Teraz teoretycznie zostały im mecze z drużynami z dołu tabeli. Jak najbardziej mogą wyjść z tej sytuacji. Jukka Toijala nie jest już trenerem koszykarzy z Trefla Sopot. Na pewno władze Trefla podejmują ogromne ryzyko zatrudniając takiego trenera. Nowy trener był dyrektorem rozwoju młodzieży i współpracy z mediami, jak również współpracował jako szkoleniowiec z młodzieżowymi drużynami Trefla. Patrząc na ostatnie wyniki Trefla Sopot to wysoka porażka w Warszawie z Legią aż siedemnastoma punktami, z Anwilem dwunastoma, ze Spójnia,Polski Cukrem Toruń oraz z AZS Koszalin na swoim parkiecie. Zdarzały się też tzw. &quot;cienie nadzieje&quot; jeśli chodzi o wyniki Trefla wygrana z Szczecinem oraz Lublinem, ale nadal nie zmieniło się praktycznie nic w grze Trefla i to przyczyniło się do zmiany ławce trenerskiej. Miasto Szkła Krosno także nie mają zadawalających wyników, ale jest to zespół, które jak przegrywa to bardzo mała ilością punktów. Tak jak mówiłem Krosno będzie walczyć do ostatniej kolejki póki będzie jeszcze szansa Krośnianie na pewno z niej skorzystają. Ostatnie wyniki Krosna to przegrana czterech meczy z rzędu, ale z takmi drużynami jak Szczecin, Asseco Gdynia, Ostrów Wielkopolski, Lublin. Krośnianie w tych meczach zaprezentowali się naprawdę z dobrej strony. Jedynie mecz z Asseco Gdynia nieco Gdynianie odskoczyli i mecz wymknął się z pod kontroli. Asseco wczoraj praktycznie rozgromiło w czwartej kwarcie głównie wielki Stelmet Zieloną Górę. Ja tutaj widzę spokojnie handicap do pokrycia w stronę Krośnian. Miasto Szkła Krosno na pewno nie jedzie do Sopotu po kolejną porażkę. Tutaj jeśli myślą o utrzymaniu muszą w takich meczach powalczyć. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅205
 
Otrzymane punkty reputacji: +96
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Freiburg - Hertha
Typ: X
Kurs: 3,3
Bukmacher: forBet
Analiza:

(Eintracht Inter 0:0 i analiza nietrafiona, a wczorajsza 3 francuska to typ-dno...3/8 )
https://www.flashscore.pl/mecz/Wrc2yt5d/#tabela;table;overall
Dzisiaj typ z Ligi Niemieckiej, w której Freiburg zmierzy się z Herthą.
Gospodarze są obecnie na 13 miejscu w tabeli z przewagą 6 pkt. nad strefą spadkową. Freiburg w meczach u siebie ma bilans (4-5 3).
Hertha zajmuję aktualnie 9-tą lokatę z dorobkiem 35 pkt. Bilans meczy na wyjeździe Berlińczyków wygląda następująco (4-3-5).
Freiburg cały czas jest zagrożony widmem spadku toteż każdy zdobyty punkt jest dla drużyny na wagę złota.
Hertha ma jeszcze szansę na puchary, gdyż do miejsca premiowanego występem w pucharach traci ledwie 4 oczka.
Dla jednych i drugich będzie to ważny mecz, dlatego remis i podział punktów w tym spotkaniu nie będzie zaskoczeniem.
Dodatkowym argumentem są mecze h2h, gdzie 3 ostatnie pojedynki kończyły się remisami.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria, 2. Liga
Godzina: 14:30
Spotkanie: SC Wiener Neustadt - SK Vorwärts Steyr
Typ: 1
Kurs: 1,71
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela:

Wiener Neustadt ma u siebie bilans 4 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek, natomiast ich rywal na wyjazdach jest jednym z najgorzej grających w całej lidze notując 2 zwycięstwa, 2 remisy i 5 porażek. Gospodarze tego meczu dobrze wystartowali po przerwie zimowej. w pucharze Austrii przegrali u siebie minimalniez RB Salzburg 1-2 a w lidze oba swoje mecze wygrali, najpierw na wyjeździe z BW Linz 2-0 a następnie u siebie z Austrią Lustenau 1-0. Vorwarts z kolei zremisował na wyjeździe z Ried 1-1 a następnie zremisował u siebie z Liefering 2-2. Tak więc goście tego spotkania te 2 mecze moga zaliczyć do udanych, bo nie byli w nich faworytami a w meczu z Liefering stracili gola na 2-2 w ostatniej akcji meczu w doliczonym czasie gry w 96 min.Ja w tym spotkaniu stawiam na gospodarzy, bo oni bardzo dobrze wystartowali po przerwie a do tego w tym spotkaniu zagrają w najmocniejszym składzie. W drużynie nei ma żadnych problemów z absencjami natomiast u gości poważne nieobecności.
Absencje w Vorwarts:
obrońcy Bader (13 występów w tym sezonie), Gabriel (12 występów w tym sezonie), Dirnberger (8 występów w tym sezonie) i Wimmer i napastnicy Efendioglu (15 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Sanou (10 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie, najlepszy strzelec w drużynie)
Vorwarts na wyjazdach mało goli zdobywa a dość dużo traci a dzisiaj zagrają bez bardzo ważnych graczy tak w defensywie jak i ofensywie a więc tutaj nie widzę żadnych argumentów za tym aby byli w stanie ugrać jakiś korzystny rezultat. Dla mnie gospodarze są tutaj dużym faworytem i gram na nich.
Info o nieobecnościach w drużynie gości z ich oficjalnej strony, link niżej
https://www.vorwaerts-steyr.at/news/2bl-naechster-brocken-fuer-skv.html
✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, Super League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Basakshepir - Fenerbahce
Typ: Remis
Kurs: 3.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Bardzo ciekawy mecz w lidze tureckiej, gdzie Basakshepir czyli rewelacja - bo niespodziewany lider, podejmie na własnym boisku rozczarowujące Fenerbahce. Gospodarze mają aż 8 punktów przewagi nad drugim w tabeli Galatasaray, dlatego sądzę, że dzisiaj będą przede wszystkim starali się jakkolwiek zapunktować. Po drugiej stronie goście, którzy będą chcieli w meczu z liderem pokazać, że wcale nie są gorsi. Zapowiada się więc wyrównany pojedynek, bo jedni są na fali, a drugim na pewno nie brakuje umiejętności. Gospodarze u siebie tracą bardzo mało bramek, bo tylko 5 w 11 meczach. Nie są też nie do ugryzienia, bo mają bilans 7-3-1. Fenerbahce jeśli zdobywa punkty na wyjazdach, to remisami: mają bilans 1-5-6. Liczę na ich motywację na mecz z liderem, ale jednak też na fakt, że lider będzie za silny by go pokonać. Remis jak najbardziej jest w zasięgu, szczególnie że ostatnio w derbach na wyjeździe zremisowali 3-3 z Besiktasem.
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna anglia premier league
Godzina: 16:00
Spotkanie: southampton-tottenham
Typ: remis,tottenham wygra-zwrot
Kurs: 1.72
Bukmacher: lv bet
Analiza:
dzien dobry,mialem ciezko cos na dzisiaj wybrac mimo ze oferta bogata.polecialem w premier league i wybralem spotkanie zespolu bednarka z tottenhamem.oba zespoly w lidze nie prezentuja sie za dobrze w ostatnich meczach i musza sie ogladac za plecy.southampton mimo ze mial dobry okres to w pieciu ostatnich meczach przegral 3 i maja tylko dwa punkciki przewagi nad spadkiem.tottenham nie wygral od 3 spotkan w czym przegral dwa na wyjezdzie co sprawialo ze arsenal i chelsea podgonily mocno w tabeli i sa blisko zabrania lokaty dajaca udzial w lidze mistrzow.dzisiaj powinno przyjsc przelamanie bo sa lepsza ekipa,po kontuzji wracaja zawodnicy i morale wzroslo po wyeleminowaniu borussi dortmund.uwazam ze goscie nie przegraja ale o zwycienstwo moze byc ciezko poniewaz southampton bedzie zdeterminowane,graja przed wlasna publicznoscia i na gosciach moze ciazyc zmeczenie po lidze mistrzow.na czysty remis sie nie odwazylem i wybralem bezpieczniejsza wersje.pozdrawiam
⛔100
 
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Southampton-Tottenham
Typ: obie strzelą/+2,5 gola
Kurs: 2,09
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na St, Mary&#39;s Stadium przyjeżdża Tottenham. Southampton to zespół z dołu tabeli ale czasem potrafią się postawić nawet bardzo dobrym drużyną takim jak np. City, Arsenal czy United. Tottenham na meczach wyjazdowych jest cieniem tej drużyny z meczów u siebie, traci sporo goli, często przegrywa nawet z dużo słabszymi zespołami. Nie sądzę żeby dziś zachował czyste konto, a Southampton jest dobrym kandydatem na to żeby wykorzystać słabszą dyspozycje wyjazdową swoich rywali. Gospodarze u siebie zdobywają przynajmniej jedną bramkę od listopada, myślę, że dalej pociągną tą dobrą passę i również w dzisiejszym spotkaniu trafią co najmniej raz do siatki rywala. Stawiam, również na over bramkowy a kurs ponad dwa na tak realny typ moim zdaniem jest warty zagrania.
✅109
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dyscyplina: Piłka nożna-MLS
Godzina: 19:00
Spotkanie: Chicago Fire - Orlando City
Typ:
Chicago Fire
Kurs:
1,82
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ciezko sie oprzec na jakichkolwiek tendencjach z tego sezonu gdyz sezon dopiero sie zaczyna a my jestesmy po pierwszej kolejce Chicago Fire w poprzednim sezonie okupowali dolne rejony tabeli ale mimo to ich gra usiebie nie byla tragiczna patrzac na bramki 6-4-7 28-25 na tak odlegle mniejsce nie czyni tej druzyny tak slabej jakbysmy patrzyli tylko na miejsce w tabeli.
Oni zwrocili moja uwage po nie samowitym meczu na wyjezdzie z LA Galaxy , zagrali naprawde solidnie , praktycznie w niektorych momentach prowadzili gre ku mojemu zaskoczeniu majac 57% posiadania i oddajac wiecej strzalow na bramke rywala. Odrazu zaswitolo mi w glowie ze trzeba grac na nich usiebie ,bo wiadac ze sa w dobrej formie nie piszac juz ze w znakomitej , kiedy zobaczylem kto jest ich rywalem w nastepnej kolejce po kursie 1,80 to pomyslalem trzeba brac.
Orlando jest uwazane ze jedna najslabszych druzyn w lidze a kursy tak wystawione to odpowiednik tego ze Chicago mialo slabe miejsce w poprzednim sezonie i na tym bazuja oddsmakerzy , Orlando zremisowalo w pierwszej kolejce 2-2 ale popierwszej polowie przegrywalo 0-2 NYC , Ogolnie co da sie zauwazyc w MLS po zakonczonym sezonie to tendencja jest taka ze wiekszosc druzyn slabo sobie radzi na wyjezdzie i tak bylo w poprzednim sezonie z Orlando 2-0-15 ale jeszcze gorzej wyglada to w bramkach bo bilans 15-44, to tracenie sporej ilosci bramek na wyjezdzie.
Ze wzgendu na tak dobry mecz Chicago na wyjezdzie plus w tym meczu zagra ich spuerstrzelec Nemanja Nikolic(ktory nie gral z LAG)gdzie w ostatnich dwoch sezonach 66m zdobyl 39goli plus na taka rozbieznosc gry usiebie a na wyjezdzie ,gdzie Orlando nie prezentowalo sie dobrze w ostatnim sezonie a wrecz slabo to kieruje mnie to aby podjac gre na Chicago Fire.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Gwatemala
Godzina: 23:00
Spotkanie: Coban Imperial-Petapa
Typ: Imperial -3.5 Handicap Azjatycki
Kurs: 6.10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dotarła do mnie bardzo ciekawa informacja od jednego z moich informatorow. A mianowicie w ekipie Petapy az 17stu zawodnikow ma dziś strajkować i odmowic gry w meczu z powodu sporych zaległości w wypłatach zaległych pensji.

Co za tym idzie będą grac juniorzy z kadr u18 u19 i u21. Już ostatnie mecze pokazaly,ze w Petapie dobrze się nie dzieje. Przed ostatnie miejsce w tabeli-kilka porażek z rzedu. Dzis przychodzi im się mierzyc z vice leaderem tabeli.
Ponadto Ci zawodnicy,ktorzy zagrają mogą zagrac przeciwko trenerowi. Dobra ku temu okazja,bo kibice Petapy tez na ten mecz się raczej nie wybierają-również sa bardzo niezadowoleni z sytuacji w klubie.
Spodziewam się wygranej gospodarzy-bezpieczniej handicap azjatycki -1.5 po niezłym kursie 1.90.
Pomoglem? Zostaw proszę reputke ????
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia ????
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
kazik_75 318

kazik_75

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Chievo - AC Milan
Typ: 2 / +1,5
Kurs: 2.08
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Trudno o gorsze statystyki u siebie niż mają gospodarze. Wygrali tylko jedno spotkanie z przedostatnią drużyną. Gospodarze tracą u siebie sporo bramek. Z Romą i Fiorentiną stracili po 3 i 4 bramki. Ostatnich pięć spotkań wygrane wyraźnie przez Milan strzelając w każdym po 3 i 4 bramki. Uważam że przy tej różnicy potencjałów i formy jaką zwłaszcza ostatnio prezentują goście ten kurs to okazja.
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja
Godz: 20:00
Spotkanie: Monako - Bordeaux
Typ: Bordeaux remis zwrot
Kurs: 3.85
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Monako które jescze kilka kolejek temu uważane było za pewniaka do spadku, podejmuje na własnym stadionie zespol z Bordeaux. Dziś idę w przełamanie gości którzy na wyjeździe przegrali swoje ostatnie 5 meczów. Terminarz mieli stosunkowo trudny i liczę że dziś nadarza się fajna okazja na zwyciestwo. Mam nadzieję że zostanie przełamana również druga seria czyli 3 domowe zwycięstwa gospodarzy pod rząd. W moim odczuciu takie 0:1 jest jak najbardziej w zasięgu Bordeaux. W przypadku remisu zwrot stawki więc dla mnie jak najbardziej do pogrania. Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
▶zwrot
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom