>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.03.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 9. Marca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
adero 182

adero

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia,FA CUP
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Manchester United-Arsenal Londyn
Typ:
1
Kurs:
2.30
Bukmacher:
Betathome
Analiza:
Juz jutro hit w 1/4 pucharu Anglii odbedzie sie spotkanie miedzy Czerwonymi Diablami a Kanonierami na stadionie Old Trafford.Arsenal nie potrafi wygrac z United od maja 2011 roku i stawiam,ze jutro sie nie przelamia i gracze Luisa Van Galla awansuja do polfinalu.W ekipie MAnchesteru zabraknie kontuzjowanego Robina Van Persiego i Luka Shawa natomiast w ekipie Arsenalu kontuzjowani sa:Vassiriki Abou Diaby, Mikel Arteta, Mathieu Debuchy, Jack Wilshere, Mathieu Flamini.Jak juz pisalem wyzej Arsenal nie potrafi wygrac z tym rywalem od siedmiu spotkan (5 porazek i 2 remisy).Dyspozycja Manchesteru United nie powala na kolana ale mysle,ze dadza rade pokonac rywala i wanasowac dalej.
⛔100
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Korea KBL
Godzina: 11:00
Spotkanie: Seul SK Knights - Incheon Elephants
Typ: Seul SK Knights(-6)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365

Po dzisiejszym łatwym zwycięstwie LG czas na drugi mecz.Powinnno być moim zdaniem podobnie łatwo jak w dzisiejszym meczu.Knights co roku mają swoje przestoje w czasie sezonu regularnego a jak trzeba sie obudzić na playoffy to się budzą.I obudzili się ponownie, końcówka regulara w ich wykonaniu bardzo przekonująca.To jeszcze ich dodatkowo podbudowało bo w trakcie serii wtop jaką zaliczyli jakis czas temu nie wyglądali najlepiej.Seul to cały czas klasowa ekipa, mając mnóstwo opcji.Zapewne przygotowali sie do jutrzejszego meczu jak najlepiej się da, nie jest trudno rozpracować słonie.Ciężko bedzie słoniom cokolwiek ugrać w tej serii, Knights potrafią świetnie bronić.Słoniom musi siedzieć trójka by trzymać się w grze, dodatkowo Powell musi mieć swój dzień.Powell to jest kocur, dla mnie obok Jeffersona najlepszy gracz tej ligi.Wydaje mi się, że Knights w tej serii bedą go podwajać jak tylko się da.I są w stanie go wyłączyć bo o obwód się nie martwie, Knights mają kim połatać tą strefe.Reasumując, słonie są w tych playoffach ale raczej niczego nie ugrają.Tu jest jednak wyraźna różnica w organizacji gry, Knights są lepszym zespołem.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Polska
Spotkanie Łęczna-Cracovia
Typ: Gospodarze 1 golem
Kurs 4.10
Buk Unibet
Godz: 18:00
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z polskiej ekstraklasy piłkarskiej , które zakończy nam 23 serię spotkań w naszej rodzimej ekstraklasie. Do górnika z Łęcznej przyjeżdza zespoł Cracovii. Dla mnie zespołem który ma teoretycznie sporo większe szanse na zdobycie kompletu punktów są zawodnicy gospodarzy, którzy w spotkaniach na swoim stadionie w 10 meczach mają bardzo dobry bilans, 5 wygranych, 4 remisy i tylko 1 porażka bilans bramkowy 19:9, dopiero dwie kolejki temu na swoim stadionie przegrali z nieobliczalny Górnikiem Zabrze 0:1 ,ale nic dwa razy po kolei zdarzyć się raczej nie może tym bardziej że gospodarze zwyciężajac w tej kolejce znów zbliżą się do grupy mistrzowskiej co w tym sezonie jest ich celem numer 1 do osiągnięcią. Goście natomiast zdecydowanie nie radzą sobie w spotkaniach rozgrywanych na wyjazdach 11 spotkań do tej pory tylko 1 wygrana , 4 remisy i resztę porażek, łącznie 7 zdobytych oczek, co daje im jeden z najsłabszych wyników w lidzę. Myśle ze jutro też z tego trudnego terenu punktów nie wywiozą tym bardziej że gospodarze na tm stadionie do tej pory z Cracovią mierzyli się 5 krotnie na przestrzeni kilku ostatnich lat, przegrali tylko w jednym meczu, śmiem twierdzić że jeżeli porównamy formy obydwu ekip jutra ta sytuacja powtórzyć się nie może, o jedną bramkę lepsi będą gospodarze spotkania.
✅310
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Chorwacja 1 HNL
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lokomotiva Zagreb-Rijeka
Typ: over 2,5 bramki
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie z Chorwackiej pierwszej ligi gdzie zmierzą się Lokomotiva Zagreb i Rijeka. Oba zespoły ostatnio grały ze sobą w pucharze Chorwacji w tygodniu padł wynik 4-0 dla Rijeki i także grał ten zespół na wyjeździe a w pierwszym meczu Rijeka wygrała 4-1 przez tydzień raczej się nic nie zmieniło w grze tych zespołów więc powinna być powtórka i przynajmniej te trzy bramki. Ostatnie bezpośrednie spotkania to wyniki 0-4, 1-4, 0-6, 2-1, 1-5 jak widzimy wcześniej w ich meczach także padały bramki.
⛔100
 
P 4

pawelo124

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy : Serie A
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lazio - Fiorentina
Typ: X2 ( Remis lub Fiorentina)
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pod względem zdobytych punktów na wyjeździe w Serie A lepsi od Fiorentiny są tylko piłkarze Juventusu. Drużyna Fiorentiny pod tym względem plasuje się na 2 pozycji w lidze. Drużyna Fiorentiny ostatnimi czasy gra super piłke miłą dla oka, w meczu z Juventusem pokazali na co ich stać gdzie wygrali w pucharze Włoch na wyjeździe właśnie 1:2 co świadczy o ich dobrej postawie na wyjazdach. Do tego jeszcze dochodzi nowy nabytek klubu M. Salah , który strzela na zawołanie, ostatnio z Juventusem strzelone 2 bramki . A Lazio zdarzały się wpadki u siebie, a było ich aż 4. Myślę, że może być piąta, lecz wiem , że łatwo nie oddadzą skóry, miejscami są koło siebie Lazio ma nawet przewage 1 punktu. Uważam, że Fiorentina będzie próbowała odrobic stratę, choć może im się to nie udac dlatego ta podpórka z remisem. polecam ten mecz do obstawiania ????
⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Francja 2, 20:00
Arles - Auxerre
Over 2.5 gola
2.70
Bet365
Na poniedziałek wybrałem mecz z drugiej ligi francuskiej. W ramach 27 serii spotkań w Lique 2 zmierzy się ze sobą czerwona latarnia ligi Arles i 11 ekipa w tabeli Auxerre. Typuję w tym meczu na powyżej 2.5 gola. Po pierwsze gospodarze mają już 11 punktów straty do bezpiecznej strefy i właściwie już tylko cud uratuje ich przed spadkiem z ligi. Goście z kolei wygrywając ten mecz mają szansę podgonić czołówkę i zachować szanse na awans do Lique 1. Moim zdaniem będą chcieli za wszelką cenę wygrać z ostatnią, najsłabszą drużyną w lidze. Przewiduję więc, że goście ten mecz wygrają, a więc wpadnie kilka bramek. Ostatni mecz między tymi drużynami zakończył się wynikiem 2:1 (over 2.5 gola). Łącznie obie ekipy mierzyły się ze sobą do tej pory 7 razy w historii i 4 razy padał wynik wyższy niż 2 bramkowy (2:1, 2:1, 1:2 i 4:0). Co ciekawe nigdy nie padała w ich pojedynkach mniej niż 2 gole (pozostałe 3 mecze to wyniki 1:1, 1:1 i 2:0). W poniedziałkowy wieczór moim zdaniem gospodarze zdobędą 1 bramkę ale to goście będą górą i wygrają całe spotkanie 1:2. Mój typ to over 2.5 gola.
✅170
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja ( Premier Liga )
Spotkanie: FC Amkar Perm - FC Torpedo Moscow
Typ: 1
Kurs: 2.25
Godzina: 11.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Rosji gdzie po przerwie zimowej wznowiła rozgrywki tamtejsza Premier Liga.
W mieście Perm na Zvezda Stadium mogącym pomieścić 17 tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Football Club Amkar Perm założony w 1994 roku o barwach czerwono-czarnych a w gości ze stolicy Rosji przyjedzie zespół założony w roku 1924 o barwach czarno-białych a mianowicie Football Club Torpedo Moscow.
FC Amkar Perm w tabeli ligowej miejsce 14 i zdobyte 12 punktów w swoich 16 meczach w tym sezonie ligowym a FC Torpedo Moscow 14 oczek w 17 spotkaniach i 12 lokata w tabeli ligowej.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyż oba zespoły dzieli w tabeli ligowej tylko 2 oczka a w ostatnich 3 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami o ligowe oczka w mieście Perm 2 razy wygrywali gospodarze oraz raz padł remis, bilans bramek w tamtych meczach 3-1 na korzyść zespołu z Permu.
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy, Football Club Amkar Perm przed przerwą zimową grał słabo lecz u siebie i tak lepiej niż w delegacjach do tego potrafią grać u siebie z Torpedo i muszą zacząc wygrywać i juz napewno od początku po powrocie u siebie aby mysleć o utrzymaniu w tym sezonie dla siebie Premier Ligi a Football Club Torpedo Moscow nie jest klubem który jest niewiarygonie skuteczny szczególnie w mieście Perm gdzie im po prostu nie idzie i moim zdaniem 3 oczka z tego spotkania pozostaną przy drużynie Amkaru która bardzo potrzebuje tych punktów do ligowej tabeli.
⛔100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - kobiety: Algarve Cup
Spotkanie: Japonia - Francja
Typ: 2
Kurs: 1.95
Godzina: 15-10
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Towarzyski ale bardzo prestiżowy turniej, który już po raz 20-sty odbywa się w Portugalii. Francuzki w opinii ekspertów to jedne z najpoważniejszych kandydatek do tytułu Mistrza Świata w imprezie, która odbędzie się latem w Kanadzie. Japonki bronią wprawdzie złota wywalczonego w 2011r. w Niemczech ale wydają się być na dziś teamem o wiele słabszym od &quot;Trójkolorowych&quot;. W tegorocznym Algarve Japonki przegrały z Dunkami 1-2 i pokonały Portugalię 3-0, natomiast Francuzki wygrały skromnie 1-0 z Portugalkami i rozbiły pewnie Dunki 4-1. Ogółem ostatnie 20 spotkań Francji to bilans 16-3-1 (jedyna porażka z USA), a ostatnie 9 meczów to komplet wygranych (m.in. z Niemkami, Brazylią i USA). Japonia ma dużo gorszy analogiczny bilans: 12-3-5 (porażki z Niemkami, Chinkami, obiema Koreami i ostatnia z Danią) To wszystko pokazuje która drużyna jest lepsza. Jeśli chodzi o H2H to jedynie dwa mecze w 2012r. i po jednym zwycięstwie obu stron. Uważam, że kurs na wygraną faworytek bardzo dobry i prawdopodobny. Pozdrawiam.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - kobiety: Cyprus Cup
Spotkanie: Meksyk - Belgia
Typ: Meksyk w typie DNB
Kurs: 1.67
Godzina: 16.30
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Witam, proponuję państwu mecz z drugiego najbardziej prestiżowego turnieju towarzyskiego w wykonaniu kobiet i mecz pomiędzy reprezentacjami Meksyku i Belgii. Uważam, że Meksykanki wygrają ten mecz, jednak boję się trochę remisu i dlatego stawiam w typie DNB. Meksykanki to 25 rankingu FIFA, mają bardzo dobrą formę, którą potwierdzają w tym turnieju. W 2 meczach nie stracili bramki, a strzelili ich 3 i 2 mecze z 2 wygrali. Prezentują się bardzo fajnie, grając ostatnio w 10 dali radę strzelić Czeszkom bramkę i dociągnąć mecz do końca wygrywając go. Ja na nie stawiam. Belgijki to nie ta klasa i nie te osiągnięcia mimo iż są o 1 pozycję niżej w rankingu FIFA. Grają słabo i są bez formy. Przegrały z RPA i wymęczyły remis z Czechami. Dzięki i powodzenia.
ZWROT
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? nba
Godzina: 09.03.2015 02:30
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks
Typ: Powyżej 214.5
Kurs: 4.00
Bukmacher: unibet
Analiza:
No i mam swoją upatrzoną perełke na nocke. Dziś stawiam twardo na dużą ilość sumy punktów w meczu. Moim zdaniem może paść 200-230 nawet. Okey, może h2h nie pokazuje żadnych znaków na to, że może paść over, ale czuję wreszcie przełamanie. Po drużynie przyjezdnej można się naprawdę spodziewać wszystkiego. Gospodarze też muszą powalczyć, wątpię, aby skupili się tylko na obronie. Jeśli ktoś pamiętam mecz, który zakończył się zdobyciem 140 punktów przez Dallas, to doskonale wie, że i dziś może zostać rozegrana fajna partia.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
0:30
Chicago Blackhawks - New York Rangers
New York Rangers OT @ 2,15 Betsson !
Są już spadki i wcale mnie to nie dziwi, że kursy spadają na Strażników. Ostatni mecz przegrany po dogrywce z Wings, ale cały mecz grali bardzo czujnie i przy tym byli strasznie niebezpieczni. Każda ich akcja miała gotowy plan, aby go zrealizować dokwitnie. Jak nie akcja, która była jeszcze niebezpieczniejsza od poprzedniej, to kapitalna gra w defensywie. Jak na moje to w tym sezonie bronią najlepiej, a dziś mają po drugiej stronie znów rywala z którym trzeba się również napocić ale jestem dobrej myśli. Z niebieskiej dużo strzałów oddają, czego nie było jeszcze na początku sezonu. Czyżby nowa taktyka? Możliwe, podoba mi się ich gra, bo są zawzięci i nie spoczywają na laurach. Jastrzębie ostatnio wymęczyli mecz ze słabymi Oilers dopiero po karnych, ale już przywykłem do tego, że z ekipami z niskiej półki, Ci lepsi grają po prostu bo grają, zero walki, chęci dobicia rywala. Dziś już będzie prawdziwa batalia, dwóch silnie zmotywowanych zespołów, którzy mają bogaty potencjał, w zawodników. Nie tylko obie ekipy mnóstwo oddają &#39;szotów&#39; to grać ze sobą uwielbiają i robią to z ogromną determinacją. Między słupkami u gości zobaczymy Talbota, który ostatnio gra coraz to lepiej i godnie zastępuję Lundgvista a po stronie Hawks Corey&#39;a. Kto tu wypadnie lepiej? Moim zdaniem ekipa z NY.
✅115
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 00:00
Spotkanie: Ottawa - Calgary
Typ: Hudler strzeli
Kurs: 4.10
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dzis bez typowania zwyciezcy, ale nadal ze strzelcem. Tym razem gracz Calgary, ktore nie jest faworytem, ale moze sporo napsuc krwi Ottawie. Oba zespoly sa w dobrej formie. Calgary teraz wygralo 3 z rzedu z dobrymi zespolami (Boston. Phi, Detroit), a Ottawa wygrala 8 z 10 co tez jest ciekawym wynikiem jak na ta druzyne. Wspomogl ich w tym Hammond (bramka), ktory dzis zastapiony bedzie przez Andersona wracajacego po kontuzji. W tym upatruje szansy dla albo Hudlera albo Monahana, ktorzy sa czolwymi strzelcami Calgary (powyzej 20 bramek). Ostatnio stawialem na centrow, dzis na skrzydlowego. Zobaczymy jak to wyjdzie, poniewaz zanotowal 7 bramek w ost 10 meczach.
⛔100
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej: NHL
00:35
Chicago Blackhawks - New York Rangers
Hawks OT
1,79 Pinnacle

A ja w przeciwieństwie do Kido typuję dzisiaj zwycięstwo ekipy z Illinois. Ostatnio wymiana ciosów z Oilers niespodziewanie nie przyniosła wielu goli, natomiast emocje były co niemiara. Jeżeli chodzi o Rangers, to muszę przyznać, że jest to najmniej lubiana przeze mnie drużyna w całej lidze i jakoś nie mogę się ostatnio przełamać, żeby na nich postawić, tym bardziej, że bardzo rzadko udaje mi się na nich zarobić. Rangers ostatnio całkiem fajnie grali na wyjazdach, ale szczerze mówiąc żadnej liczącej się drużyny, oprócz rywali zza miedzy nie pokonali. Przegrali natomiast z Wings i z mało skutecznymi Flyers. Hawks grające u siebie na takie ekipy jak Rangers są zawsze bardzo dobrze zmotywowane. Ostatnie mecze Hawks przegrywali ze Strażnikami, ale dzisiaj historia wcale nie musi się powtórzyć. Ostatnio bardzo dobrze dysponowany jest Toews oraz Seabrook, który regularnie bombarduje bramkę swoich rywali. Szczerze mówiąc jestem pod wielkim wrażeniem gry obrońcy z Chicago. Liczę dzisiaj na jego dużą aktywność pod bramką Talbota, bo o tym, że potrafi zrobić krzywdę przekonali się ostatnio Oilers, którzy stracili gola po jego strzale. Gram na przełamanie Hawks w bezpośredniej batalii ze Strażnikami, przeciwko Strażnikom, i na przełamanie mojej złej passy związanej z typowaniem spotkań z udziałem hokeistów z Nowego Jorku.
⛔100
 
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka - Rosja - Super Liga Kobiety
Spotkanie: Kristall Voronezh - Dinamo Krasnodar
Typ: -133,5 pkt
Kurs: 1,95
Godzina: 16:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ostatnie spotkanie rundy zasadniczej kobiecej Super ligi w siatkowce.Mecz pomiedzy najslabsza druzyna ligi Voronezh a Dinamem Krasnodar.Goscie poniedzialkowego spotkania z pewnoscia nie odpuszcza tego meczu gdyz wygrana 3-0 daje im spokojny awans na 3 miejsce a co za tym idzie lepsze rozstawienie w Play Off gdyz od trzeciego Omska dziela ich dwa punkty.Duza motywacja dla dziewczyn z Krasnodarska jest z pewnoscia wygrana w ostatniej kolejce z wyzej wspomniana druzyna z Omska.Malutkim minusem moze byc to ze Dinamo gra w czwartek rewanzowe spotkanie CEV Cup z druzyna UGSE Nantes ale latwo i przyjemnie wygrali w pierwszym meczu 3-0 i na wielkim luzie poleca do Francji dlatego z pewnoscia wieksze sily rzuca na poniedzialkowe spotkanie.Co do gospodarzy to ciezko szukac jakis plusow czy pozytywow...Jedno odniesione zwyciestwo w calym sezonie z slaba Leningradka 3-1 a pozniej pasmo porazek nie stawiaja w dobrym swietle druzyny z obwodu Woronezewskiego.Linia dosc niska bo tylko albo &quot;aż&quot; 133,5 pkt ale jak oba zespoly zagraja na swoim poziomie to mecz spokojnie powinien zakonczyc sie gladkim i solidnym 3-0 dla druzyny gosci.Po sobotniej porazce pora powrocic na zwycieska sciezke!Pozdrawiam.
⛔100
 
makaveli23 141K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 1:30
Spotkanie: Colon - Boca Juniors
Typ: Boca Juniors i under 2.5
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Colon prezentuja antyfutbol, polegajacy na zamulaniu w ataku i defensywie, natomiast Boca ma lepszych pilkarzy ale taktycznie tez nie kwapi sie sie do rozgrywania spektakularnych spotkan z wieloma golami po czym mozna stwirdzic ze ten mecz bedzie toczony w trudnych dla nich warunkach ale umozliwiajcych strzelenie tej jednej bramki i dotrzymanie badz ewentualne skontrowanie gospodarzy na 2-0 choc wiecej niz to bym sie nie spodziewal. Mozna rowniez spodziewac sie nudnego meczu i 0-0 lub 1-1.
⛔100
 
M 24

mich_x

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cordoba - Getafe
Typ: 1:1
Kurs: 6
Bukmacher: expekt
Analiza:
Ostatnia Cordoba podejmuje u siebie 15 Getafe. Miedzy nimi jest 8 punktow roznicy. Gospodarze chca przerwac serie 6 porazek z rzedu. Goscie natomiast maja problemy z punktowaniem na wyjazdach. Istnieje spore prawdopodobienstwo ze padnie remis w tym meczu. A z uwagi ze jest to mecz wazny dla obu druzyn to mysle ze obydwie druzyny beda graly bardzo ostroznie,aby tego nie przegrac.
Ostatnie mecze gospodarzy:
27.02.15 Espanyol -Cordoba 1 : 0
21.02.15 Cordoba-Valencia 1 : 2
14.02.15 Sevilla-Cordoba 3 : 0
08.02.15 Cordoba-Almeria 1 : 2
31.01.15 Celta Vigo-Cordoba 1 : 0
Ostatnie mecze gosci:
28.02.15 Malaga-Getafe 3 : 2
20.02.15 Getafe-Espanyol 2 : 1
15.02.15 Valencia-Getafe 1 : 0
08.02.15 Getafe-Sevilla 2 : 1
01.02.15 Almeria-Getafe 1 : 0
⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Koszykowka grecja
Spotkanie Olimpiakos - AGO rethymno
Godzina 16,30
Typ dodatkowa suma punktów over 162
Kurs 3.23
Bet365
Typ dosyć ryzykowny ale kurs kusząca.W ostatnich latach AGO nie wygrało z Olimpiakosem ani razu a na piec ostatnich meczów na parkiecie Olimpiakosu pokrywamy był cztery razy.
To pojedynek,Dawida z goliatem i myśle za david rozstrzygnie ten mecz juz w pierwszej połowie a potem powinnismy oglądać z obu stron radosną koszykówkę.Wybrałem najwyższa oferowana linie dla lubiących ryzyko ale dla mniej odważnych dostępne są niższe linię.Średnia linia proponowana przez buków to 154 pc po kursie 1,9.Oczywiscie Olimpiakos potrafi bronić i zagrać underowo dlatego proponuje spokojnie ze stawka , ale mnie przeczucie mówi ze będziemy raczej oglądać radosna koszykówkę i sporo trójek .
⛔100
 
K 9

kamilogks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Szwecja 2
Godzina: 19:00
Spotkanie: Malmo-Bjoerkleven
Typ: Malmo -1.5 handicap
Kurs: 1.96
Bukmacher: pinnacle
Analiza:
Tym razem druga liga szwedzka rywalizacja o awans do kolejnego etapu walki o SHL. Malmo przed własną publicznością podejmuję Bjorkloven. Malmo zdecydowany faworyt tej grupy zaliczył słaby start i przegrał 2 pierwsze mecze ale trener podkreśla że grali w tych dwóch meczach bardzo dobrze i nie ma wątpliwości że jutro Malmo zgarnie 3 punkty. Uwierzę więc trenerowi Malmo i postawie na nich handicap -1.5 gdyż czysta 1 nie jest wystawiona po zbyt atrakcyjnym kursie. Do składu ma jutro powrócić Olsson.J jeden z najlepiej punktujących graczy Malmo i myślę że bez żadnych problemów Malmo wygra co najmniej 2 bramkami ale przekonamy się o tym jutro
⛔100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nożna - 2 liga holenderska
Godzina: 20:45
Spotkanie: ong FC Twente - NEC Nijmegen
Typ: over 3.5
Kurs: 2,02
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam.
Na wstępie mojego poniedziałkowego typu chciałbym serdecznie podziękować super extra ekipie Wisła Kraków za zje#anie mi kuponu, na którym miałem do wygrania 2.100zł! Jeszcze raz dziękuje.
Na dzisiaj wybrałem mecz 2 ligi holenderskiej Jong FC Twente - NEC Nijmegen.
Nijmegen jak wiadomo awansuje już do 1 ligi holenderskiej i tylko katastrofa sprawiłaby, że tak by się nie stało.
Ostatnie mecze tych ekip wynik 5:1 dla NEC.
NEC na wyjeździe strzela średnio 3 bramki, a trafiają im się mecze, w których też tracą bramki.
Wygrać, spokojnie wygrają, kurs mały 1,32. Ja obstawiam w tym meczu +3,5 bramki i ostre strzelanie, wynik 1:3 a może i 2:4.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom