>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.11.2022 (wtorek)

Status
Zamknięty.
R 5,8K

Richard_Feynman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Puchar
Godzina: 17:30
Spotkanie: Górnik Łęczna – Piast Gliwice
Typ: Superbets: Obie drużyny powyżej 1.5 kartek
Obie drużyny powyżej 3.5 rr
Kurs: 2.8
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Dzisiaj postanowiłem zagrać na rodzimym podwórku. Długo wahałem się, który z trzech meczy wybrać i padło na "środkowy". Górnik Łęczna, lider zeszłego sezonu Ekstraklasy (jeśli patrząc na tabelę staniemy na głowie) podejmie na swoim stadionie Piasta Gliwice, jednego z aktualnych pretendentów do opuszczenia najlepszej ligi świata. Gdybym miał typować zwycięzcę tego meczu, to zaryzykowałbym postawienie zwycięstwa gospodarzy. Zdecydowanie lepiej wyglądają na papierze w ostatnich meczach. W "swojej kategorii" potrafili ograć w Krakowie Wisłę, strzelić dwie bramki w Sosnowcu, a w ostatnim meczu pucharowym zwyciężyli z Koroną Kielce, gdzie pomimo skromnego 1:0 wyglądali dużo lepiej od ekstraklasowca. Piast szoruje po dnie, na 16 meczy w lidze, pełną pulę punktów zgarnęli tylko 3 razy, a ostatnią wygraną zanotowali dwa miesiące z Miedzią, która gryzie piach na samym dole tabeli. Nie jestem jednak fanem typowania zwycięstw, tym bardziej jeżeli chodzi o mecze rozgrywane wewnątrz naszej pięknej Polski.
Skupię się poraz kolejny na różnych i kartkach, a typuję, że każda z drużyn zdobędzie po minimum 4 różne i 2 kartki. Poniżej przedstawię suche fakty z 5 ostatnich meczów obydwu zespołów.

Łęczna rożne i kartki :
4 i 3, 19 (!) i 1, 4 i 4, 5 i 2, 3 i 0
Widać, że dzisiejszy typ został pokryty w 3/5 przypadkach. Ostatni z tych 5 meczy był jednak łatwą przeprawą dla dzisiejszych gospodarzy, bowiem wygrali 3:0 z przedostatnią obecnie drużyną pierwszej ligi. Przyjmijmy zatem, że skuteczność wynosi 3/4, co daje 75% skuteczności.

Piast rożne i kartki :
5 i 2, 6 i 1, 6 i 2, 4 i 3, 10 i 4
W tym przypadku linia nie została pokryta tylko raz, co daje nam 80% skuteczności.

Teraz bardzo mocno naciągnę rachunek prawdopodobieństwa, niektórzy słusznie stwierdzą, że go kaleczę, ale skoro pojawiły się wyżej procenty to zróbmy z nich użytek, choćby dla zabawy:
80% × 75% = 60% - tyle wynosi (z przymrużeniem obydwu oczu) prawdopodobieństwo rozliczenia mojego zakładu na zielono.


Spotkanie arbitować będzie Pan Grzegorz Kawalko, który w pucharze sędziował jedno spotkanie i wręczył w nim w trakcie 90' 4żk, a w 120' 8żk, czego dwie się zaczerwieniły. Pan Grzegorz we wszystkich meczach sezonu 2022/23 wręczył 58 żółtek, a biegał za piłkarzami w 11 meczach, co daje średnią ok. 5.3 żk/mecz.

Wczoraj taki sam typ na "trochę" inny mecz dał mi profit i liczę, że dziś będzie tak samo.

Powodzenia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 1.71
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się starcie na Volkswagen Arena, gdzie miejscowy Wolfsburg podejmie Borussię Dortmund. Obydwie drużyny są obecnie w bardzo wysokiej formie a w ostatnich 5 ligowych meczach zarówno ekipy z Dortmundu jak i z Wolfsburga padło po 17 goli, co daje średnio po 3,4 gola/mecz. Ponadto Borussia zdobyła przynajmniej 2 bramki w ostatnich 7 pojedynkach przeciwko VfL - biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. W obecnym ligowym sezonie w domowych spotkaniach "Wilków" na 6 spotkań tylko raz padły mniej niż 3 gole a w 5 z tych wspomnianych pojedynków gospodarze strzelali co najmniej dwie bramki. W poprzednim sezonie pomiędzy obydwiema drużynami w dwóch meczach padło aż 11 bramek (1:3 i 6:1 dla Borussi). Dziś również spodziewam się ofensywnego footballu z obydwu stron co z pewnością zaowocuje dużą ilością sytuacji bramkowych.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Niemcy 2 liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Hannover - Dusseldorf
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 1,91
Bukmacher: betclic
Analiza: Spotkanie dwóch drużyn które są tuż za ścisłą czołówka drugiej ligi niemieckiej. Dzisiejszy mecz jest bardzo ważny w kontekście uzyskania 3 pkt bo zarówno gospodarze jak i goście mają ochotę awansować do Bundesligi. Hannover w ostatnich 5 meczach grał mocno underowo, może i nie tracił zbyt wiele goli ale w ofensywie też nie wyglądało to za dobrze. Goście to wymagająca ekipa która od początku meczu będzie chciała narzucić swój styl gry. W mojej ocenie tu może być całkiem ciekawe spotkanie, mam nadzieje że owocne w gole tak jak na ligę niemiecką przystało.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Osasuna - FC Barcelona
Typ: Osasuna lub remis
Kurs:
2,65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami ostatnia kolejka przed zbliżającymi się MŚ, Osasuna zmierzy się u siebie z liderem od wczoraj Barceloną.
Osasuna u siebie gra bardzo dobrze na 7 meczów wygrała 5 przegrała tylko 2 spotkania, ogólnie ten sezon dla Osasuny jest póki co bardzo dobry, zajmują wysokie 5 miejsce ze stratą 1 punktu do 3 w lidze Atletico Madryt.
Barcelona od 4 spotkań ciągle wygrywa w lidze i dziś przystępują do tego meczu jako zdecydowany faworyt. Dziś u gości lekkie problemy przede wszystkim w obronie, R. Araujo, J. Kounde, S. Roberto, F. Kessie i M. Depay.
Barcelona od 4 spotkań nie traci bramki i właśnie liczę, że dziś stracą. Liczę na mała niespodziankę i stawiam, że Osasuna dziś zdobędzie choć 1 punkt. Wczoraj Real już zgubił punkty może dziś czas na Barcelonę?

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
L 1,7M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bilbao - Real Valladolid
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.98

Bukmacher: Betclic
Analiza:


Bilbao nie jest ostatnio w najlepszej dyspozycji i traci sporo bramek. Real Valladolid również gra mocno w kratkę, ale radzą sobie naprawdę dobrze w ofensywie. W bezpośrednich pojedynkach tych drużyn bardzo czesto dochodzi do BTS'a i podziału punktów. Myślę że trend podtrzyma się także w tym meczu. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest zła.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
czaro82 449,2K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / 2 Bundesliga
Godzina : 18 : 30
Spotkanie : Paderborn - Arminia Bielefield
Typ : Paderborn handi - 1.5
Kurs : 2.30
Bukmacher : forbet
Analiza :

Witam wszystkich, dziś wczesnym wieczorem spotkanie u naszych zachodnich sąsiadów na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej. Gospodarze 4 zespół ligi podejmuje "czerwoną latarnię" którą na ten moment jest ekipa Armimi Bielefield. Obydwie drużyny o zgoła odmiennych celach na ten sezon ponieważ Paderborn mierzy w awans a ich rywale myślą o wydostaniu się ze strefy spadkowej. Stawiam dziś na przekonywujące zwycięstwo zespołu prowadzonego przez Lukasa Kwasniok(a) minimum dwoma bramkami. Paderborn na domowym podwórku to najlepsza drużyna ligi w 8 meczach zgromadzili 18 oczek i strzelili 26 goli! Natomiast ich dzisiejsi oponenci najgorszy zespół jeśli chodzi o wyniki w delegacji, we wszystkich ośmiu wyjazdach ugrali łącznie 2 pkt strzelając 5 bramek. Jedynym problemem może być H2H w którym widać iż Paderborn nie wygrał z Arminią od 2014 roku a więc ponad 8 lat. Jednak liczę dziś na przełamanie tej passy. Powodzenia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 26,3K

mosalah

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis stołowy / Setka Cup
Godzina : 23:55
Spotkanie : Kim - Hainiuk
Typ : Kim wygra
Kurs : 1.69
Bukmacher : Lvbet

Późno już, ale mimo tego i tak wydaję mi się, że udało mi się wypatrzeć fajny typ. Setka Cup i starcie Ukraińców, Kima z Hainiukiem. Stawiam na triumf pierwszego. Nie będę pisał, że Kim ma geny z Korei, tenis we krwi i wciągnie rywala z palcem w nosie, bo to bez sensu, ale jest inna kwestia, jest młodszy, późna godzina, będzie mu się chciało w przeciwieństwie do rywala. Stety nie stety trzeba brać takie aspekty pod lupę, no i mimo wszystko lepsze h2hz wydaje się być ciut lepszym tenisistą, 3 porażki na 5 ostatnich spotkań z Hainiukiem, będzie chciał to bez wątpienia poprawić, dla mnie pewny typ, nawet z -1.5 seta. Pozdro.

69
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +347
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom