>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.11.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
hazard71 20,3K

hazard71

Użytkownik
Dyscyplina: Rosja KHL
Godzina: 13:30
Spotkanie: Sibir Nowosibirsk – Sp. Moscow
Typ: Sibir Nowosibirsk
Kurs 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz z serii zwycięstwo na przełamanie, gospodarze ostatnimi czasy nie punktują w swej rodzimej lidze, i ostatni miesiąc ich gra była bardzo chaotyczna co poskutkowało negatywnie na ich pozycje w tabeli, myślę że po chwili wytchnienia i odpoczynku ruszą do odbudowy swoich morali, umiejętności i zaczną wygrywać gdyż dziś mają do tego dobrego rywala który zazwyczaj nie stawia ciężkich warunków, a i kadrowo nie wyglądają lepiej od gospodarzy, myślę że w zespole Sibira odpali się dzisiaj Shumakov który pociągnie za sobą cały zespół, co poskutkuje w długo oczekiwane zwycięstwo przed własną publicznością, myślę że to najwyższy czas na zwycięstwo jeśli mecz zakończy się innym rezultatem będę mocno zdziwiony. Pozdrawiam
⛔100
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Helios Domzale - Bakken Bears
Typ: 2 (AH +6)
Kurs: 1,93
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Czwarta kolejka Ligii Mistrzów. Oba zespoły bez wygranej jeszcze. Słoweńcy sprawiają chyba trochę lepsze wrażenie. Powalczyli z Monaco, gdzie gospodarze musieli wygrać ostatnią kwartę 20:7 żeby wygrać czterema punktami. Z drugiej strony nie udało im się wygrał nawet z Frankfurtem. W lidze oczywiście wygrywają choć ostatnią zdarzyła im się dość nieoczekiwana wpadka i porażka z Olimją 76:84 znów oddając drugą połowę. Duńczycy do tej pory wysoko przegrywali w CL, ale z tymi lepszymi zespołami, Domżale wyglądają z ich dotychczasowych rywali najsłabiej. W lidze podobnie jak Słoweńcy wygrywają, choć przegrali ostatnio 104:98 z mistrzem kraju Horsens. Moim zdaniem mecz z niewielką przewagą na korzyść Domżali, znów liczę przede wszystkim na ostatnią kwartę, linia powinna zostać pokryta.
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/ Champions League
Godzina: 18:00
Spotkanie: Saratov-Pinar
Typ: (-1,5)pkt Pinar win
Kurs:3,10
Bukmacher: Bet365
Witam,
Wczoraj gleboka analiza i dosadna porazka, wiec dzis krotko ale tresciwie.
Dzis kieruje typ w strone Turków, bede to gral grubo. Pinar sie obudzil i gra coraz lepiej,porazka z Ferbahce w koncowce,a ostatnio wygrana z mocnym Besiktasem. W druzynie blyszczy nasz Ponitka, po za tym gre ciagna Brown,Summers,Owens i Dillard.
Saratov owszem oslabiony przed sezonem, ale mial niezle mecze, jednak przegegrac z rumunska Oradea ? Slabo.
Dzis licze na zdecydowaną wygrana pinaru, a moj typ przy kursie 3,10 pobieram z usniechem na twarzy ????
Powodzenia ????
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 2

pioedin

Użytkownik
Tannadice Park powinno paść sporo goli na co liczę stawiając 1 &amp; BTS.
Prawdopodobnie w nowym roku zagram jako zawodnik Dunfermline, obecnie brak morali w drużynie. Do Dundee jedzie raczej piknik a jedynym celem jest bramka Joe albo Nicholasa - brak snów nawet o remisie, chodzi tylko o bramkę na koncie zawodnika a nie o 3 pkt dla drużyny. Ja bezpiecznie zagrałbym dundee strzeli over 1.5, over kartkowy albo czerwna lub karny ;)
1&amp;BTS wart uwagi !!
⛔100 nieregulaminowy zapis
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Szkocja, Championship
Godzina: 20:45
Mecz: Dundee Utd - Dunfermline
Typ: gospodarze over 1,5 gola
Kurs: 1,63
Buk: Bet365
Analiza:
Na wstępie przepraszam za błędy w pisowni i krótką analize, ale pisze z telefonu, bez dostepu do wszelkich statystyk, tabel, itd.
W tym miesiącu żaden typ na over bramek jeszcze mnie nie zawiódł więc idę za ciosem. Dziś na taki over zdecydowałem sie w spotkaniu inaugurującym 13 kolejkę zaplecza Szkockiej Ekstraklasy, w ktorym outsider z zeszlego sezonu Dundee United podejmie przed własną publicznością Denfermline. Gospodarze to zdecydowany faworyt do szybkiego powrotu do elity. Po przecietnym początku sezonu, gdzie zgubili kilka cennych punktów przestawili sie odpowiednio do warunków 2 ligi i zaczęli miażdżć kolejnych rywali. (cos na zasadzie pocztku sezonu a obecnej gry Newcastle w angielskiej Championship). Dundee wygrali 5 ostatnich spotkań, kazde wysoko i pewnie, nie zostawiając przeciwnikom złudzeń. Nie sadze, aby dzis zatrzymal ich zespól, zajmujacy obecnie przedostatnie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem tylko 9 punktów w 12 meczach. Dodatkowo obie ekipy sa na szczycie zestawienia przedstawiajacego najwyzsza srednia bramek na mecz. Zespol Dundee strzelił najwiecej goli (22-o ile dobrze pamietam), a zespol gości stracił az 23 bramki. To daje mi duza pewnosc w grze tego typu. Gorąco polecam i życzę powodzenia!
⛔100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Orlen Liga
Godzina: 18:00
Mecz: Bielsko-Dąbrowa
Typ: Bielsko
Kurs: 3.50
Buk: Bet365
Analiza:
4 kolejka żeńska. Oba zespoły po 1 zwycięstwie i dwóch porażkach.
Dąbrowa baty z Rzeszowem 0:3 i ŁKS-em u siebie 1:3(!!) Oraz wymęczone zwycięstwo nad słabiutkim Ostrowcem 3:2!
Bielsko za 3 pkt wygrało z Treflem 3:1, oraz przegrało 1:3 z Toruniem i 1:3 z Wrocławiem.
Zastanawiają mnie wręcz kursy na to spotkanie, czemu aż tak wysoki na gospodynie, skoro to Dąbrowianki zawodzą na całej linii!
Bielsko na dwa ostatnie spotkania raz wygrało u siebie z Dąbrową wręcz 50/50, tym bardziej, że wyniki i rozgrywane mecze z danymi zespołami wyraźnie zwyżkują na ich korzyść, spokojnie można ryzykować i grać tym bardzie, że to baby a nie 1.25 takie ryzyko na gości z Dąbrowy! Powodzenia i pozdrawiam!
⛔100
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Champion of Champions 2016
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Neil Robertson v Stuart Bingham
Typ: Stuart Bingham - powyżej 0.5 Centuries
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet365
Analiza: W pierwszym dzisiejszym meczu faworytem dla mnie jest Bingham, w ubiegłym tygodniu wymiatał, bo doszedł aż do finału China Championship, ale już postawiłem, że wygra całą grupę @4.33 więc nie ma co dublować typów. Ale równie ciekawie a może nawet bardziej wyglądają typy na wyższy brejk i setkę Anglika. Tradycyjnie Robertson postrzegany jest jako maszynka do wbijania, co oczywiście jest prawdą, tylko że ostatnio coś się w niej zacięło. Przeciętna jak na niego forma w ostatnich miesiącach, masa niedokończonych podejść, czego najlepszym dowodem był przegrany mecz z Holtem (5-6) w CC, w którym na pełnym dystansie 11 frejmów Australijczyk ani razu nie wbił ani jednego brejku +50, a miał problem z przekroczeniem 20-30. I nie był to tylko wypadek przy pracy, bo obniżka formy punktowej Robertsona jest widoczna od początku sezonu. Na tym tle Bingham wygląda imponująco: w całym turnieju China Championship 7 setek i drugie tyle brejków +80. Wcześniej podobne osiągi notował w International Championship. Jeśli przeprowadzka z Chin do Coventry nie zmęczyła zbytnio Anglika to powinien pokazać wyższość nad Robbo i w wyniku i w wyższym brejku, setka też całkiem prawdopodobna, zwłaszcza po takim kursi warto spróbować.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER

✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Dywizja 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dundee Utd - Dunfermline
Typ: Dundee -1 HA
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zaplecze Ekstraklasy w Szkocji. Spadkowicz z kontra beniaminek. Jak na razie lepiej radzi sobie drużyna Dundee. W chwili obecnej mają serię 4 ligowych wygranych z rzędu, a jeśli wliczając puchar, to seria sięga 5 kolejnych zwycięskich spotkań. Dundee po 12 kolejkach zajmuje drugie miejsce i traci 3 punkty do lidera. Zapewne już w tym sezonie będą chcieli wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej.
Beniaminek obecnie plasuje się na pozycji 9 tj. przed ostatnia. Po 12 meczach mają bilans 2-3-7, natomiast w delegacjach uzbierali zaledwie 2 punkty. Nie wróżę im dzisiaj jakiegokolwiek punktu, mało tego stawiam na zdecydowaną wygraną gospodarzy.
W poprzedniej kolejce Dundee pokazało swoją moc o wygrało 4-1 w delegacji z 6 zespołem Queen of South. Stawiam na 2-0 dla Dundee.
zwrot
 
P 0

pawli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna- Polska 1 Liga Kobiet
Godzina:17:00
Spotkanie: Start Elbląg K - Lublin K
Typ: Lublin-2,5 Gola WYGRA
Kurs: 1,85
Bukmacher: bet365
H2h 14-1-1 Dla druzyny gości, Lublin będzie walczył o mistrza, Start maks środek tabeli, spodziewam się gładkiej wygranej gości, pobierajcie typ i grajcie bo warto. Drużyna gości w pełnym składzie, nie odpuszczają takich meczów i liczą na wygrana. Powodzenia
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Polska, PGNiG Superliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn
Typ: HT x
Kurs: 7.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
MMTS jeszcze nigdy tak dobrze nie zaczął. Porażka z Azotami na wyjeździe, a poza tym obala mit drużyny własnej hali. Ale wyjazdy zawsze minimalistycznie, czasem szczęśliwie: ugrzęźli w Piotrkowie i dopiero po dogrywce wywieźli punkty. Właśnie tam można było zobaczyć, jak MMTS rozkłada akcenty: HT najwyżej na remis, ścigajmy się w drugiej połówce. W czterech dotychczasowych wyjazdach: ze Stalą Mielec (mocarz to to nie jest) HTx, z Azotami HT -9, z Piotrkowem HT -5, z Lubinem HTx. A przecież Chrobry właśnie się odbija. Po 4 porażkach z rzędu odniósł 4 zwycięstwa, a że ostatnio przegrał z Vive, to tak, jakby seria zwycięstw trwała, bo z Vive się nie liczy. Tyle że taktykę ma podobną, bo tylko w meczu z Pogonią (mocarz to to nie jest) wygrywał 1 bramką do przerwy. Zaryzykuję - w meczu takich szachistów do rozstrzygnięcia będzie 2 połowa. W przerwie będzie na styku, może nawet remis. Oby...
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Checkatrade Trophy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester U23 ( -1) - Wals all
Typ: 1
Kurs: 3 ,00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Kursy na ten mecz le c ą łeb na szyję a więc kto jeszcze nie skorzystał to jeszcze jest na to czas bo mecz o 20:45.
Leicest er U23 podejmuje zespół grający w League One, który spisuje się tam średnio o czym świadczy miejsce w tabeli 12 na 24 zespoły a więc środe k , mowa tutaj oczywiście o zespole Walsall.
Goście grali 3 dni temu w Pucharze FA swoim najmocniejszym składem , przegrywając 0:1 z Macclesfield a więc jest spora szansa na to , że trener wystawi skład nie co inny rezerwowy.
Co do gospodarzy dzisiejszego spotkania, to kolega wyżej napisał, że zespół w zmocnią piłkarze pierwsze go składu nie powołani do reprezentacji, mowa tutaj o takich piłkarzach jak: M. James, Y. Benalouane, M. Wasilewski, L. Ulloa czy B. Hamer. Może nie są t o piłkarze odgrywający pierwsze skrzypce w Leicest erze ale na p ewno są to piłkarze , którzy będ ą wzmocnieniem bardzo dużym na tle słabego zespołu jakim jest Walsall.
Kolega wyżej już polecił Leicester po bardzo ładnym kursie jakim było 2,00, teraz już kursy pos padały ale wcią ż są jeszcze do gry a ja polecam pograć Leicester z handi -1 po kursie bardzo fajnym jakim jest 3,00.... Polecam.
Pozdrawiam.
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Europa - Champions League
Godzina: 18:00
Spotkanie: Avtodor Saratov - Pinar Karsiyaka
Typ: Over 176,5
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ach ten Avtodor...powinni go dopuścić do gry w lidze chińskiej;-). Ich mecze u siebie to prawdziwa eksplozja punktów, gra bez obrony, zasypywanie kosza rzutami za 3 pkt (w meczu z CSKA oddali ich...39). Jak dotychczas w meczach Avtodoru u siebie padały następujące ilości punktów:
187 z Novogrodem,
186 z Zenitem,
207 z CSKA,
197 z Katają.
Oj w zimnej Rosji chcą rozgrzać publikę fajną grą.Jeżeli z meczach z Avtodorem ofensywnie uaktywniają się nawet takie słabe drużyny jak Oradea i Kataja to i Pinar podejmie chyba szaleńczą walkę. Ponitka, Brown, Summers potrafią grać szybko i efektownie, a w meczu z drużyną słabo broniącą będą mieli dużo otwartych pozycji do przymierzenia za 3 punkty.
⛔100
 
M 0

michu292929

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Polska - PGNiG Superliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chrobry Głogów vs Kwidzyn
Typ: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Kwidzyn po 9 kolejkach jest wiceliderem grupy A, za Vive Kielce, z 8 zwycięstwami i tylko 1 porażką, bilans bramek +22. Chrobry na miejscu 5 grupy A, 4 zwycięstwa 5 porażek, bramki -25. Na tle statystyk Kwidzyn wypada o niebo lepiej, jednak w tym meczu bardzo trudno wskazać faworyta. H2H w meczach o stawke od 2014 roku to 5:4 dla Chrobrego, raz padł remis. Ja jednak w dniu dzisiejszym idę w stronę gości, gdyż zdają się być aktualnie w znacznie wyższej formie.
✅120
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Europa, Champions League
Godzina: 18:00
Spotkanie: PAOK Saloniki - Asvel Lyon Villeurbanne
Typ: 1
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj jako typ dnia leci to spotkanie z koszykarskiej Ligi Mistrzów. Asvel nie wszedł w sezon najlepiej. Zarówno w lidze francuskiej rozczarowują jak i w Lidze Mistrzów. Po 3 spotkaniach w LM drużyna gości ma na koncie wygraną i 2 porażki, z kolei PAOK ma 2 wygrane i porażkę po dogrywce z Rosą Radom. Gracka drużyna gra bardzo dobrze zwłaszcza w formacji defensywnej. Wprawdzie nie rzucają dużej ilości punktów w swych meczach ale w obronie grają bardzo uważnie i konsekwentnie przez co też tracą małą ilość punktów. Uważam, że gra obronna to największa broń PAOK-u. Gra drużyny francuskiej z kolei w obronie napewno nie zachwyca i tam jest dużo do poprawy. Jedno jest pewne francuskiego zespołu napewno nie należy lekceważyć, bo może na początku sezonu nie zachwycają i przydarza im się mnóstwo błędów ale jest to dalej groźny przeciwnik, który jeżeli da mu się za dużo swobody to może mocno skarcić. Jednak trener gospodarzy jak i sami gracze doskonale z tego zdają sobie sprawę. W wywiadach przed tym meczem sami właśnie o tym mówili i myślę, że zagrają od początku z pełnym zaangażowaniem nie odpuszczając rywalowi ani przez chwilę. Grecki zespół u siebie może liczyć na swych żywiołowych kibiców, którzy mocno będą wspierali swój klub. Przed taką publicznością gra się rywalom ciężko i jest to kolejny atut przemawiający za PAOK-iem. Dodatkowo zespół z Salonik miał więcej czasu na regenerację na to spotkanie niż ich rywal. Oni swój mecz ligowy rozgrywali 3 dni temu, natomiast Lyon nie dość, że mecz w lidze francuskiej z Nanterre rozgrywał 2 dni temu to jeszcze musiał grać dogrywkę, gdyż w regulaminowym czasie gry było 88-88. Ostatecznie górą był Nanterre wygrywając 103-100. Jeżeli chodzi o sytuacje kadrowe w obu zespołach to w PAOKU nie zagra Margaritis a niepewny występu jest
Chryssikopoulos. Po stronie gości nie ujrzymy dziś Meachama i Kahudiego. Dla mnie faworytem w tym meczu są gospodarze i myślę, że odniosą zwycięstwo.
⛔100
 
diaz 95

diaz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Helios Domzale - Bakken Bears
Typ: 1 (-11 AH)
Kurs: 3
Bukmacher : bet365
Analiza:
Witam wszystkich bardzo serdecznie , postanowiłem dołączyć do zabawy związanej z typami dnia i na dzisiaj wybrałem typ z koszykarskiej Ligi Mistrzów . O godzinie 20:00 w Słoweńskim Domzale zostanie rozegrane spotkania w ramach 4 kolejki LM pomiędzy miejscowymi Helios Domzale a pochodzącą z Danii drużyną Bakken Bears . Po 3 kolejkach obydwie drużyny mają same porażki jednak warto zaznaczyć , że w przegranych meczach o wiele lepiej pokazali się gospodarze dzisiejszego meczu . Przegrywali oni 5cioma punktami z Niemieckim Frankfurtem , czterema z Francuskim Monako oraz osioma z Greckim Arisem . Goście również mierzyli się z Monako gdzie przegrali różnicą 37 pkt , z Aris 16stoma oraz z Nymburgiem 18stoma . Wiadomo , że mecz meczowi nie jest równy jednak ja tu dostrzegam różnice obydwu zespołów , Słoweńcy w każdym z rozegranych meczy mimo , że przegrywali to walczyli do konca o zwycięstwo co za tym idzie przegrywali nieznacznie czego nie można powiedzieć o Duńczykach . Dodatkowo poziom ligi w jakiej występują gospodarze jest znacznie wyższy niż duńska liga gości . Widzę tutaj gładkie zwycięstwo gospodarzy dlatego też odejmuje im 11 pkt z nadzieją , że uda im się zwyciężyć przynajmniej 12stoma punktami deklasując &#39;miśki&#39; !
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna superliga Polska
Godzina: 08.11.2016 18-30
Spotkanie: Vive Kielce - Legionowia
Typ: Legionowia + 11.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
analiza:
W dziesiątej kolejce polskiej superligi najlepsza ekipa ostatniego sezonu w kraju i Europie Vive podejmie zespół z Legionowa. Nie ma mowy o żadnej niespodziance, bo byc po prostu nie moze. Vive przyzwyczaiło wszystkich do seryjnego wygrywania na krajowym podwórku. I dziś z pewnością wygra dziesiąty ligowy mecz w tym sezonie. Jednak moim zdaniem wygrana ta nie będzie az tak wysoka, jak prognozują bukmacherzy. Piłkarze Vive jeszcze w niedzielę grali w kadrach narodowych, a bylo ich az szesnastu. Na pewno będzie po nich widac zmęczenie zarówno meczami i przede wszystkim podróżami. Moim zdaniem to dziś wykorzystaja przyjezdni, którzy moim zdaniem nie unikną blamażu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
O 54

odomrm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szkocja - Dywizja 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dundee Utd - Dunfermline
Typ: dundee Utd i over 2,5
Kurs: 1.90
Analiza :
Mecz który warto wziąć pod uwagę. Gospodarze są znacznym faworytem ze względu na miejsce w tabeli a przede wszystkim dotychczasowe mecze obu ekip :
Dunferml… - Dundee U… 1:3
Dundee U… - Dunferml… 2:0
Dundee U… - Dunferml… 3:1
Dunferml… - Dundee U… 1:3
Dundee U… - Dunferml… 3:0
Jak widać zawsze zwyciężało Dundee i w ich ostatnich 5 meczach odnotowano 4 overy 2,5 jak i 5 zwycięstw Dundee.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Koszykówka - Europa - Champions League
Godzina: 20:00
Spotkanie: AEK Athens - Dinamo Sassari
Typ: Sassari (+9,5)
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Witam wszystkich dzisiaj postanowiłem się podzielić perełką którą wypatrzyłem i dość mocno przeanalizowałem pod każdym względem. Jest to spotkanie ostatnio bardzo dobrze dysponowanych i solidnie grających zespołów w ostatnim czasie, a konkretnie chodzi mi o pojedynek obecnego lidera ligi greckiej AEK Ateny, a włoską drużyną Sassari która obecnie zajmuje miejsce czwarte w swojej lidzę. Obie ekipy rywalizują ze sobą w grupie E, gdzie w tabeli są blisko siebie, mając taką samą ilość punktów lecz AEK wyprzedza tutaj ekipę z Włoch lepszym bilansem, będzie to czwarta kolejka w której przyjdzie im się zmierzyć. Co ciekawe obydwa zespoły te do tej pory nie spotkały się ze sobą w żadnym turnieju i nie miały przyjemności ze sobą grać. Najbardziej dziwi kurs który widnieje 4,75 i wyżej, moim zdaniem jest to bardzo mylne i nie doświadczony gracz nie znający dobrze rynku koszykówki jest w stanie pokusić się o zagranie na gospodarzy tylko ze względu na niewielki kurs obecnie 1,30.Nie mówię, że AEK jest słabą drużyną, ale na pewno mniej doświadczoną i z mniejszym potencjałem od Sassari którę z roku na rok gra w większych imprezach tego typu, jeśli chodzi o gospodarzy to obecny sezon bardzo dobrze zaczęli mimo, że to początek sezonu. W swojej grupie wygrali dwa mecze z Szolnoki Olaj rozbijając 92:49, oraz Spirou Chalreoi 58:80, natomiast przegrali sensacyjnie u siebie z liderem grupy Besiktasem 78:88. Spójrzmy teraz na mecze Włochów którzy podobnie odnieśli dwa zwycięstwa i przytrafiła im się gafa z Szolonki Olaj przegrywając na ich parkiecie 73:72, wygrali z Zieloną Góra 74:70 ktoś pomyśli, że nie wiele owszem ale Zielona Góra nie jest chłopcem do bicia jak było kiedyś , nie raz udowodniła grając z potęgami kosza, że jest w stanie sprawić sensację chociażby ostatni mecz z czołową drużyną ligi niemieckiej Ludwigsburgiem gdzie wygrali u siebie 72:70 ale to tylko zalążek o którym warto wspomnieć i ostatni mecz ze Spirou Charleroi gdzie Włosi rozbili Belgów 95:75. Zauważyłem też, że drużyną z Grecji bardzo trudno się gra przeciwko niewygodnym ekipom z Włoch. Na pewno Sassari w tym spotkaniu łatwo skóry nie sprzeda mimo, że AEK stawiany jest w roli faworyta przez bukmacherów to czuję że możemy być świadkami dzisiaj sporej sensacji i nawet zwycięstwa gości, lecz ważne jest to żeby minimalizować ryzyko, a linia która obecnie widnieje czyli +9,5 dla gości powinna w zupełności wystarczyć.
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Campeonato Brasileiro - Brazylia - Serie B
Godzina: 23:30
Spotkanie: Vila Nova - Brasil de Pelotas
Typ: X
Kurs: 3,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Według mnie będzie to wyrównane spotkanie i bardzo możliwy jest tu remis. Drużyny te mają podobny potencjał, co pokazuje zresztą tabela. Vila Nova jest aktualnie na miejscu 12, a Brasil de Pelotas zaledwie o dwie pozycje wyżej. Brasil de Pelotas często remisują, gdy grają na wyjeździe. Na 17 takich meczów zaliczyli aż 6 remisów, czyli średnio remisują częściej niż raz na trzy mecze. Z drugiej strony jest Vila Nova, która już dawno nie miała remisu. Od ośmiu spotkań Vila Nova albo wygrywa albo przegrywa. Jak wiadomo każda seria kiedyś się kończy i w końcu ten remis musi się pojawić. Obie drużyny grają na podobnym poziomie, więc mecz ten raczej będzie wyrównany, dlatego moim typem na to spotkanie jest remis. Brasil de Pelotas dużo remisuje na wyjazdach, więc to może być ich kolejny mecz z remisem.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom