>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 8.11.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
figo17 48

figo17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:00
Spotkanie: Gent (-1) - Charleoroi
Typ: handicup Gent (-1) typ 1
Kurs: 2,25
Bukmacher:Bet 365
Za zwycięstwem gospodarzy w tym spotkaniu przemawia niemal wszystko. Gent są jedyną drużyną, która w tym sezonie nie doznała goryczy porażki. Ich ostatnie wyniki są rewelacyjne. Dlatego zajmuja bardzo wysoka pozycję w tabeli. Charleroi to drużyna raczej własnego boiska. Na wyjazdach spisuje się dość przeciętnie. Zespół ten jest skazany na porażkę w dzisiejszym meczu, pytanie brzmi jak dużą porażkę?? Postanowiłem postawić na handicup na Gent ponieważ w meczach które ostatnio wygrywali strzelali dużo bramek. Ponadto Charleroi odnieśli w tym sezonie 3 porażki na wyjazdach - wszystkie po 2:0. Dlatego też mniemam, że dzisiejsza porażka będzie większa niż różnica jednego gola. Przyjezdni wygrali ostatni mecz wyjazdowy dltgo prawdopodobieństwo ponownego zwycięstwa nie wchodzi w grę a o remis z Gent będzie niezmiernie trudno. Obstawiam wynik 3:0
⛔ 100
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna (Portugalia - Primeira Liga)
Data : 08.11
Godzina : 21.30
Spotkanie : Arouca - Sporting Lizbona
Typ : Wynik do przerwy : 2
Kurs : 1.83
Bukmacher : bet365
Analiza :
Sporting, bezwzględny lider tabeli, kontra typowy średniak ligi portugalskiej. Przed dodaniem tego typu upewniłem się w jednej statystyce, a mianowicie HT/FT. I aż na 4 wyjazdy z 5 dotychczas rozegranych przez zespół z Lizbony do przerwy prowadzili, i za każdym razem dowozili wygraną do końca. Po prostu inny wynik do przerwy jak pewne prowadzenie lidera ligi będzie wielką sensacją, a kurs tylko potęguję chęć na postawienie tego zakładu. Jedyne co naprawdę może powstrzymać przed zagraniem to... mecz wyjazdowy Sportingu ze Skenderbreu w LE, gdzie Sporting dostał tęgie bęcki, i w tym zawodnicy gospodarzy mogą upatrywać jedynej nadziei na to, że do przerwy jeszcze jakoś się obronią, ale powiem szczerze, szanse na to są bardzo małe. Ew. można pokusić się o handi (-0,5), (-1,5).
⛔ 100
 
P 104

pszczolka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Hiszpańska
Spotkanie: Sevilla - Real Madrid
Godz: 20:30
Typ: 2/2
Kurs: 3.20
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Real chcąc wrócić na fotel lidera La Liga musi wygrać ten mecz. Sevilla to niełatwy teren, przekonała się o tym choćby Barcelona. Jednak od tamtego meczu jakby uszło powietrze z piłkarzy Sevilli. Fajny mecz im wyszedł z Getafe, ale jak to mówią jedna jaskółka wiosny nie czyni. 13 miejsce w lidze, liga mistrzów poniżej oczekiwań. Real na przeciwnym biegunie. Jedyna niepokonana drużyna w lidze, ze świetną defensywą. W LM już zapewnili sobie awans do dalszej części rozgrywek. Nic nie wskazuje na załamanie formy. Zauważyłem że po dotychczasowych 10 kolejkach ligowych Real Madryt wygrał 7 meczy, z czego w 6 z nich prowadził już do przerwy. Sevilla natomiast przegrała 4 mecze i we wszystkich przegrywała po 45 minutach gry.
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Turcja
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bursaspor-Besiktas
Typ: 2
Kurs: 1,91
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Miałem dać na Real, ale się spóźniłem (aktywny weekend).
Przenosimy się do ligi tureckiej, gdzie 8 w tabeli Bursaspor poejmuje widelidera Besiktas.
Besiktas z bilansem 7-2-1, bramami 27-2, rywal duużo gorzej, bo 5-0-5 (zawsze na to patrze, nie remisuje).
Bursaspor wygrywał ostatnio z ekipami ze strefy spadkowej i ogólnie dołów tabeli: z Sivassporem (16) 1-0, z Eskisehirsporem 2-0 (ostatni 18), Genclerbirligi 3-2 (14),a już z 9 Antalyasporem 0-2,z 13 Gazientepsporem 0-1.
Besiktas natomiast ostatnio na wyjeździe pogonił w.w.Antalyaspor 5-1.
W H2H 4 ostatnie wygrane Besiktasu. Myślę, że dzisiaj również mecz zakończy się wygraną ekpipy ze Stambułu.
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 38

miechal89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, MŚ U17
Godzina: 23:00
Spotkanie: Mali U17 0 Nigeria U17
Typ: Nigeria U17 wygra i padnie powyżej 2,5 gola
Kurs: 3,1
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam,
Na dziś wybrałem typ na mistrzostwa młodzików.
Obie ekipy grają bardzo ładną ofensywną piłkę - dzięki tej dobrej grze dostali się do finałów.
Zacznę od &quot;gospodarzy&quot; czyli ekipy Mali. Na turnieju jedynie w dwóch meczach z ich udziałem linia 2,5 gola nie została pokryta (remis 0-0 i zwycięstwo 1-0), za to w 3 meczach Mali samo pokrywało linię 2,5 gola. Dojście tej ekipy do finału uważam za wypadkową ładnej gry jak i dość łatwej drabinki (dopiero ostatni rywal zdawał się być naprawdę groźny - Belgia). Dzisiejsi &quot;goście&quot; to jedna z najlepszych młodych drużyn na świecie 0 nie bójmy się tego powiedzieć. Grają piękną piłkę i strzelają masę bramek. Tylko wjednym meczu z ich udziałem nie pokryto linii 2,5 gola. W pokonanym polu Nigeria zostawiła takie ekipy jak: Meksyk czy Brazylię. Uważam, że Nigeria ma mocniejszą ekipę dlatego typuję ich wygraną. Co do linii bramkowej: patrząc na historię występów tych ekip po prostu musi ona zostać dziś pokryta.
Powodzenia.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom