>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 8.11.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 8. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Nba
Godzina: 02:35
Spotkanie: Pelicans@Mavericks
Typ: Pelicans +5
Kurs: 1.91
Bukmacher: williamhill
Analiza: Same porażki Pels to jakiś kiepski żart nowego sezonu. Dziś pewnie wygrają w końcu jednak ja dla bezpieczeństwa obstawiam handicap na gości a nie na zwycięstwo bo w końcówce znów mogą dać ciała. Anthony Davis dziś będzie znów bestią i ktoś taki jak Nowitzki czy ktokolwiek tam nie będzie w stanie go powstrzymać. Niestety nie tylko od niego zależy gra Pelicans która bardzo szwankuje, wczoraj jednak byli bardzo bliscy wygranej z Hawks a to dużo lepszy team niż dzisiejsi Mavericks. Daje na to gruby hajs że ten handi będzie pokryty.Powodzenia!
⛔ 100
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 02:30
Spotkanie: Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets
Typ: Milwaukee Bucks
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet3,65
Analiza:
Nie no ja chyba śnię, oni na głowę upadli z tym kursem? 1.10 tutaj byłoby za dużo. Normalnie Brooklyn dostaje wszystko jak leci, nawet z tragicznymi Lakersami u siebie przegrali a oni wystawiają kursy jakby to było starcie wyrównanych drużyn. Bucks po powrocie kontuzjowanych zawodników odzyskali głębie składu, co z Knicksami było bardzo widoczne. Tworzą prawdziwą drużynę, prawdopodobnie teraz wszystko będzie wracało do normy i w najbliższym czasie będziemy oglądać Milwaukee z zeszłego sezonu. Mają także ludzi, którzy potrafią zrobić różnicę i aspiracje czego nie można powiedzieć o Nets. Początkowy kurs wynosił 1,43, już trochę spadł jednak wciąż jest jak najbardziej do gry. Nie ukrywam, że przeznaczam na to zdarzenie znaczną część moich pieniędzy. Polecam.
✅ 40
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Dortmund - Schalke
Typ: Dortmund handicap (-1)
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betclic
Niedawno brałem pod lupę Borussię, która zdecydowanie jest ostatnio w gazie. Aubameyang prześciga się z Lewandowskim w klasyfikacji króla strzelców niemieckiej Bundesligi. Do tego dochodzi Reus, który ostatnio również jest w znakomitej formie. Zresztą co tu dużo mówić, jeśli drużyna wygrywa spotkanie za spotkaniem, strzelając do tego masę bramek, to cała ekipa musi grać na poziomie. U dzisiejszych gospodarzy tak właśnie jest. Co do ekipy Schalke, wyniki ostatnich 5 spotkań pokazują, że coś złego się z nimi dzieje. 6 meczów wstecz zanotowali ostatnie zwycięstwo. Myślę, że korzystając z nienajlepszej formy przyjezdnych, Borussia wykorzysta szansę, by zbliżyć się do lidera - Bayernu. Dodatkowo coś mi podpowiada, że wicelider na liście strzelców zrówna się dziś z naszym Robertem.
⛔ 100
 
K 10

kuubaa

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina:
2:30
Spotkanie:
Dallas Mavericks – New Orlean Pelicans
Typ:
New Orlean Pelicans
Kurs
2,80
Bukmacher:

Analiza:

Wczoraj przełamał się Boston w pięknym stylu, dzisiaj liczę na pierwszą wygraną w sezonie Pelikanów. Przed sezonem NOP stawiani byli w gronie drużyn walczących o miejsca 6-8 w konferencji zachodniej, jednak od początku sezonu zespół jest nękany kontuzjami. Nie zagrają Evans, Cole, Pondexter, Perkins, prawdopodobnie zagra Asik, pytanie z czy to wzmocnienie czy osłabienie ;). Dallas ma zdrowy skład, możliwe że zagra McGee, który może, lecz nie musi być przydatnym zawodnikiem w rotacji.
NO to ostatnia drużyna w lidze w tym sezonie, co potwierdza opinię słabego defensywnego trenera jakim jest Gentry. Jego przeciwieństwem jest Carlisle, uważany za jednego z najlepszych fachowców w lidze, Dallas ma 16 obronę w lidze mimo utraty Chandlera, który łatał dziury po starzejącym się Dirku. W ataku różnica jest minimalna, NOP 20 miejsce, Mavericks 21 miejsce.
Dallas (bilans 2-3), przegrali oba mecze u siebie, więc mogą mieć coś do udowodnienia, jednak po ostatnim meczu Pelikanów z Atlantą, uważam że wreszcie wygrają mecz w sezonie, w którym mieli zagrać w PO. Davis chyba złapał odpowiedni rytm, gra na lepszej skuteczności, straszy zasięgiem ramion w obronie. Liczę na dobrą skuteczność Gordona i Andersona z dystansu i udane penetracje Holidaya. Myślę, że młody zespół może zabiegać starszyznę Dallas, jednak stary lis na ławce i Dirk na boisku mogą pokrzyżować moje plany.
⛔ 100
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sampdoria - Fiorentina
Typ: 1X
Kurs: 1,86
Bukmacher: Uni bet
Sampdoria jest niepokonana u siebie od ponad 2 miesięcy.
29.10.15 SER Sampdoria Empoli 1 : 1
25.10.15 SER Sampdoria Verona 4 : 1
04.10.15 SER Sampdoria Inter 1 : 1
23.09.15 SER Sampdoria AS Roma 2 : 1
14.09.15 SER Sampdoria Bologna 2 : 0
23.08.15 SER Sampdoria Carpi 5 : 2
Potrafili ostatnio wygrać z Romą czy też zremisować z Interem więc zmęczona Fiorentina wyjazdem do Poznania będzie mieć bardzo trudne zadanie aby wygrać dzisiaj na wyjeździe.
W ostatnich 5ciu pojedynkach bezpośrednich w których Sampdoria była gospodarzem wygrała 3 razy, raz był remis a raz wygrała Viola.
Sampdoria u siebie jest bardzo silna i widze bardzo małe szanse na wygraną Fiorentiny.
Wydaje mi się, że gospodarz wygra lub przynajmniej zremisuje.
⛔ 100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: boks
Godzina: 04:00
Spotkanie: T. Bradley - B. Rios
Typ: 2
Kurs: 4,50
Bukmacher: bet365
Dzisiejszej nocy odbędzie się super walka Bradleya z Riosem. Wiadomo styl robi walkę, a że obaj są nieustępliwi i podczas walki się nie cofają to zapowiada się znakomite widowisko. Lepszym boksersko jest na pewno Bradley, ale aż tak dużym faworytem tej walki jak sugerują buki to wg mnie on nie jest. Bradley w ostatnich walkach sporo przyjął ciosów, wchodzi w wymiany z mocniejszymi fizycznie rywalami co z jego perspektywy nie jest najlepszym pomysłem. W walce z Prowodnikowem miał wstrząs mózgu i momentami &quot;pływał&quot; w tej walce, z Marquezem również sporo przyjął i to się odkłada i już w kolejnych walkach wygrywał ale mnie nie imponował. Za to Rios to prawdziwy zabijaka, łeb ma twardy, Bradley nie ma nokautującego ciosu. W ostatniej walce z Alvarado walczył wspaniale. Bardzo lubię oglądać Riosa i kibicuję mu. Moim zdaniem są dwa senariusze tej walki. Jeśli na punkty to wygra Bradley, natomiast jak Bradley będzie walczył w półdystansie z Riosem to może zostać przełamany. C&#39;mon BAM BAM!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jan-blachowski 74

jan-blachowski

Użytkownik
Piłka nożna - Ekstraklasa
Górnik Z.-Korona
15:30
Typ: Gol w 1. połowie? NIE
Kurs: 2.62
Bet365

Typ jest dość ryzykowny, ale myślę, że warty uwagi. Gol w 1. połowie i koniec marzeń o wygranej. Mimo to typ wydaje mi się ciekawy i warto spróbować.
Korona jest, pół żartem pół serio, niesamowitą drużyną. Bo czy często się zdarza, aby drużyna mająca najlepszą defensywę w lidze (really?) miała mniej goli strzelonych niż straconych? To raczej nie jest codzienna sytuacja. Koroniarze ciułają te punkty i ciułają i w efekcie są na mocnym 8. miejscu w tabeli. Taki typowy średniak naszej Ekstraklasy.
Górnik Zabrze zaś jest outsiderem naszej ligi. Nawet dodanie odjętego przed sezonem punktu nic by tu nie dało. Górnicy grają przeciętnie, co widać po wynikach czy choćby po bilansie bramek.
Strzelam, że to może być kolejny mecz z tych, o których chce się jak najszybciej zapomnieć i które można wpisać do księgi &#39;&#39;teorii chaosu&#39;&#39;. Ogólnie uważam, że ten mecz będzie underowy. Korona co prawda gra dobrze na wyjazdach (jeśli licząc tylko mecze na wyjazdach byliby na 2. miejscu), ale Górnik to jednak Górnik. Myślę, że kwestią czasu jest aż w końcu podopieczni Ojrzyńskiego odpalą. A właśnie... Ojrzyński. Dla niego punkty są potrzebne jak powietrze i dlatego uważam, że ustawi swój zespół defensywnie i piłkarze z Kielc będą mieli trudną przeprawę.
Poza tym długo śledzę wyniki Ekstraklasy i zwłaszcza w tym sezonie da się zauważyć, że wynik 0-0 do przerwy pada często, zwłaszcza, że zagrają dwie podobne poziomem drużyny.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - Serie A
Godz: 18:00
Spotkanie: DHL Modena - Revivre Milano
Typ: under 136,5 pkt
Kurs: 1,90
Buk: Betclic

W 3. kolejce Serie A DHL Modena podejmie Revivre Milano. Gospodarze w ostatniej kolejce pewnie odprawili z kwitkiem Calzedonia Verona 3:0. Modena w tym sezonie jest jednym z pretendentów do walki o Scudetto. Trudno się dziwić, jeśli trener Lorenzetti ma do dyspozycji takich zawodników jak: Bruno, Ngapeth czy Lucas, którzy są wspierani przez pozostałych graczy. Może kolejny raz się powtórzę, ale transfer Lucasa był strzałem w dziesiątkę. Saatkamp punktuje w każdym meczu na solidnym poziomie. Milano w tym sezonie jeszcze nie ugrało choćby seta i gładko poległo z Piacenzą i Perugią. Kadra gości nie jest zbyt mocna, poza Skrimovem, nic mi nie mówi. Zresztą nie oszukujmy się, Bułgar też nie jest jakimś wiruozem gry. Gospodarze mają nieporównywalnie silniejszą kadrę i biją na głowę gości w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Trener ma do dyspozycji takich zawodników, którzy mogą pociągnąć cały wózek, choćby wspomniany Ngapeth. Milano w dwóch poprzednich meczach nie przekroczyło bariery 135 punktów ze słabszymi rywalami od Modeny, więc trudno się spodziewać, aby coś się tu zmieniło i przekroczyli tę granicę. Jest to dość atrakcyjny kurs, zwłaszcza, że niektórzy bukmacherzy dają taki sam kurs przy linii niższej o parę punktów. Jeśli gospodarze nie pokpią sprawy jak to miało miejsce z Molfetta, to spokojnie powinni to wygrać.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Anglia
Spotkanie: Liverpool - Crystal Palace
Godz: 17:00
Typ: 1
Kurs: 1,7
Buk: bet365
Analiza:
W 12 kolejce angielskiej Premier League zmierzą się ze sobą ekipy Liverpool i Crystal Palace. Podobnie jak bukmacherzy uważam, że komplet punktów zostanie w mieście Beatlesów. Gospodarze z dorobkiem 17 oczek zajmują 9 pozycję, natomiast przyjezdni zgromadzili do tej pory 16 punków i są o 1 miejsce niżej w tabeli. &quot;The Reds&quot; po serii 3 remisów w ostatniej rundzie pokonali na wyjeździe Chelsea 3-1, pomimo, że to Londyńczycy szybko objęli prowadzenie. Jednak z każdą minutą zawodnicy J. Kloppa mieli coraz wyraźniejsza przewagę, co w efekcie zaowocowało aż 3 trafieniami. Co prawda okazuje się, że wygrywanie z aktualnym jeszcze mistrzem Anglii to już niewielki wyczyn, ale Liverpool bez litości wykorzystał słabość &quot;The Blues&quot;. W meczach rozgrywanych na Anfield Road gospodarze mają dość przeciętny bilans 2-2-1, ale od momentu zmiany trenera forma prezentowana przez graczy Liverpoolu zdecydowanie napawa optymizmem kibiców klubu. Wygrana w Kazaniu w LE 1-0, tylko potwierdza, że wszystko idzie ku lepszemu. Natomiast drużyna Crystal Palace jest obecnie w słabej dyspozycji, bowiem w 3 ostatnich kolejkach zdołała ugrać tylko punkt. W ostatniej kolejce zdołali dość niespodziewanie zremisować bezbramkowo u siebie z United, ale wcześniej ponieśli porażki z Leicester 0-1, na wyjeździe i z WHU u siebie 1-3. W delegacjach mają stosunek meczy 3-0-2. W zeszłym sezonie piłkarzom z Londynu udało się wygrać na tym stadionie, ale uważam, że tym razem nie zdołają wywieźć nawet punktu. Przede wszystkim obecnie nie prezentują się najlepiej, a poza tym Liverpool jest w nieco innym punkcie niż w zeszłym sezonie. Absencje: Liverpool - Ings (5/2), Gomez (5/0). Crystal - niepewni występu są Souare (9/0), Gayle (6/0).
⛔ 100
 
buk-wodzu 66

buk-wodzu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 00:00
Spotkanie: Chicago Bulls - Minnesota Timberwolves
Typ: Pau Gasol powyżej 15,5 punkta
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Już w pierwszym niedzielnym meczu NBA możemy być świadkami na prawdę ciekawego spotkania pomiędzy Bykami z Chicago a Wilkami z Minnesoty. Ja jednak skupić się na samym spotkaniu wybrałem ofertę na to, że starszemu z braci Gasol uda się rzucić przynajmniej 16 punktów.
Największy wpływ przy wyborze tego zdarzenia miała dla mnie absencja Nikoli Pekovicia. Środkowy Timberwolves w dużej mierze stanowił o podkoszowej sile drużyny i podczas jego nieobecności zrobi się zapewne luka, którą niejednokrotnie zdoła wykorzystać Hiszpan.
Ponadto warto w statystykach zauważyć jak dużo punktów w trumnie tracą podopieczni Sama Mitchella. Jak dla mnie warty zauważenia typ, choć biorąc pod uwagę dyspozycję Gasola może być różnie.

✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Washington Capitals - Toronto Maple Leafs
Typ: 1
Kurs: 1.63
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Dzisiejszej nocy wybrałam spotkanie pomiędzy Capitals i klonowymi liśćmi .Według mnie wynik może być tylko jeden. Washinton powinien u siebie poradzić sobie bez problemu z Toronto, gdyż Capitals w domu mają bilans 5-2 , a Toronto w 6 meczach zdobyło 3 punkty ( z Columbus zwycięstwo i Buffalo porażka po dogrywce).Ponadto umiejętności ofensywne Ovechkin , Kuznetsov , Backstrom , Oshie oceniam dużo wyżej niż całej drużyny Toronto razem wziętej .
⛔ 100
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Sevilla-Real Madryt
Typ: over 9,5 RR
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bet Całoroczny
Analiza:

Obie drużyny są bardzo &#39;&#39;rożnolubne&#39;&#39; i co za tym idzie też ultra ofensywne.Sevilla w tym sezonie nabija średnio 6 korków, natomiast Real w tej kwestii jest jeszcze lepszy bo ma średnią bliską 7 RR na mecz.W ostatnich 5 spotkaniach h2h ten typ pokrył się 3krotnie.
02.05.15 8-1 Sev-Real (2:3) 9 RR
04.02.15 4-6 Real-Sev (2:1) 10 RR
12.08.14 8-12 Real-Sev (2:0)20 RR!!! :O
26.03.14 2-9 Sev-Real (2:1) 11 RR
30.10.13 2-1 Real-Sev (7:3) 3 RR
Widziałem oba mecze Sevilli z City w których kolejno nabiła 12 a w drugim meczu 9 korków więc praktycznie sama by pokryła grany przeze mnie bet.Porównując Real w spotkaniach z PSG w pierwszym meczu nabił 9RR, a w drugim 5.
Co do samego meczu to faworytem niewątpliwie są goście, jednak mnie gra Realu póki co nie przekonuje.Odnoszą zwycięstwa ale często wyniki są ponad stan jak na przykład w ostatnim starciu z PSG w LM.Sevilla oczywiście ma o wiele większy ból głowy bo od początku sezonu mają pod górkę z formą.W La Lidze nie idzie, dopiero 11 lokata, w LM też nie sprawdzają się tak jak w ubiegłych sezonach w LE.Taki mecz może być świetną okazją na przełamanie i jakiś impuls dający wiarę, że ten sezon można jeszcze uratować.Plusem dla gospodarzy na pewno będzie absencja podstawowego golkipera gości, Keylora Navasa który już nie raz praktycznie w pojedynkę ratował Real przed stratą punktów.Oprócz niego nie zagra jeszcze Marcelo no i występ szantażysty Benzemy stoi pod dużym znakiem zapytania.. ???? Niewiadomo też na ile gotów już do gry jest James.W Sevilli zabraknie:pareja,Gameiro,Beto i Carriço.Jeśli chodzi o 1x2 to nie ruszam ale liczę na dobre, otwarte widowisko.Bramki pewnie też do gry choć mizerne strasznie.Nawet skłaniałbym się tu, że Sevilla jest w stanie uciułać jakiś punkt.Jeśli obie drużyny zagrają to co potrafią i nie nastawią się na &#39;&#39;szachy&#39;&#39; a w przypadku obu drużyn to raczej mało prawdopodobne to jestem o ten bet spokojny ????
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

kuberto10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Typ: handicup europejski, Legia -1
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiejszego dnia przy Łazienkowskiej wice-mistrz Polski podejmować będzie szczecińską Pogoń. Jako rodowity szczecinianin i fan piłki nożnej śledzę poczynania nie tylko Pogoni, ale ogólnie interesuję się naszą Ekstraklasą. W ostatnich tygodniach Pogoń nie prezentuje formy z początku sezonu, w którym to potrafiła stwarzać sobie wiele sytuacji bramkowych i przy niezłej skuteczności punktować kolejnych rywali. Jednocześnie konsekwentna gra w defensywie pozwoliła szczecinianom na bycie niepokonaną przez 11 kolejek. Jednak ostatnie 3 kolejki w wykonaniu Pogoni pokazują, że zawodnicy są zmęczeni sezonem i mimo braku udziału w rozgrywkach europejskich czy Pucharze Polski nie potrafią odnaleźć formy z początku. Natomiast Legia po odpadnięciu z Ligi Europy będzie w stanie skupić się na rozgrywkach Ekstraklasy i z pewnością będą chcieli zmazać plamę po porażce na własnym boisku sprzed 2 tygodni z Lechem 0:1. Ponadto argumentem Legii jest niesamowity w tym sezonie Nemanja Nikolić, którego nikomu choć trochę interesującemu się Ekstraklasą przedstawiać nie trzeba. Kurs bardzo zachęca, a ja zachęcam do gry ;)
Powodzenia! ????
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Serie B
Godzina: 00:00
Spotkanie: Sampaio Correa - Oeste
Typ: X/1
Kurs: 4.50
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 34 kolejki brazylijskiej Serie B. Tym razem wybrałem mecz Sampaio Correa z Oeste. Kilka razy w przeciągu sezonu obstawiałem tą drużynę i jak widać do samego końca walczą o awans. Aktualnie 53 punkty i 2 punkty straty do miejsca dającego awans, co przy dzisiejszej wygranej (ewentualnej) da im przeskok w tabeli. Sampaio z Oeste akurat bardzo często remisują (po 11 razy), a to wynik tylko o2 remisy mniejszy niz najczęściej remisująca ekipa ligi, Atletico GO. Sampaio jednak gra bardzo dobrze u siebie. 11 zwycięstw na 16 granych meczów i tylko jedna porażka. Trudno się spodziewać że dziś przegrają. Remis to maksymalnie na co mogą liczyć goście. Goście którzy na wyjazdach wygrali tylko 2 mecze na 16. Jeśli z kolei remisują to albo 0:0 albo 1:1. Dlatego uważam że podejdą do tego meczu także w sposób defensywny. Co ciekawe te zespoły grały ze sobą 3 razy i Sampaio jeszcze nie wygrali ani razu. Było 2:2, 0:0 i 1:0 dla Oeste. W każdym z nich padł remis do przerwy.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna (Hiszpania - Primera Division)
Godzina: 16:00
Spotkanie: Barcelona - Villarreal
Typ: obydwie drużyny strzelą gola w pierwszej połowie
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Barcelona jest słabsza niż jeszcze kilka miesięcy temu. Obecnie nie dominują tak jak wcześniej. Gorzej wygląda ich gra w obronie, tracą bramki z drużynami, z którymi tych bramek tracić nie powinni. Na Camp Nou tylko w jednym meczu nie stracili żadnego gola, a w pozostałych czterech tracili. To było spotkanie z Malagą, a w następnych czterech meczach na swoim stadionie tracili bramki. W dwóch ostatnich meczach u siebie Barcelona strzelała jak i traciła bramkę już w pierwszej połowie meczu. Z Eibar po pierwszej połowie był wynik 1:1. Z Rayo Vallecano po pierwszych 45 minutach było prowadzenie Barcelony 2:1. Eibar i Rayo Vallecano to są gorsze drużyny od Villarreal, więc tu też może być BTS już w pierwszej połowie. Villarreal potrafi rozgrywać dobre mecze z Barceloną. Choć Barcelona wygrywa, to zwykle muszą się mocno napracować, żeby odnieść zwycięstwo i Villarreal prawie zawsze gola strzela, nierzadko już w pierwszej połowie. Liczę na to, że w tym meczu już w pierwszej połowie obie drużyny strzelą gola.
⛔ 100
 
th14 42

th14

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA - NHL
Spotkanie: Montreal Canadiens - Boston Bruins

Godz: 01:00
Typ:
Powyżej 4,5 gola
Kurs: 1.60
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Co tu dużo pisać, grają ze sobą dwa zespoły, które mają najlepsze ofensywy w lidze a co za tym idzie strzelają najwięcej bramek. W ostatnim pojedynku między Bostonem a Canadiens padło 6 bramek i było to dość niedawno bo 11 października tego roku. Cóż tu więcej opisywać...
Montreal Canadiens drużyna grająca rewelacyjnie, konsekwentnie do przodu szczególnie na swoim obiekcie. Boston to zaś drużyna równie jak Canadiens grająca fantastycznie do przodu i strzelająca ogrom bramek, lecz kierują się zasadą &quot;najlepszą obroną jest atak&quot;, tracą tyle samo bramek ile zdołało im się ustrzelić w danym meczu. Także tutaj typ jest prosty, kurs zapewne zachęca bo co to dla takich dwóch drużyn strzelić razem 5 goli, chociaż jestem przekonany, że padnie w tym meczu około 7 bramek. Dla odważniejszych kurs na powyżej 5 bramek jest bardzo wysoki zachęcam do zagrania, lecz ja podchodzę z dozą asekuracji do tego meczu.
Powodzenia!
Jeśli skorzystałeś z mojego typu kliknij &quot;+dzięki&quot;.
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Primera Division
Data: 08.11

Godzina: 18:15
Spotkanie: Atl. Madryt - Gijon
Typ: over 5 kartek (azjan)
Kurs: 2,025
Bukmacher:


Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan Javier Estrada Fernández , Hiszpan pokazuje sporo kartek, jego średnia w lidze w tym sezonie to 5,0 kartek/mecz, w poprzednim sezonie śr. 5,5 kartek/mecz, jego średnia w PD to 5,7 kartek/mecz, sędzia ten ma bardzo ciekawe statystyki w meczach w których grały Atl. Madryt oraz Gijon, sędziował 18 meczy Atl. Madryt w PD i pokazał im 39 kartek, natomiast meczy Gijon prowadził 11 i pokazał im 31 kartek, prowadził także 2 spotkania pomiędzy tymi drużynami i pokazał odpowiednio 3 i 5 kartek


  • gospodarze są na pewno faworytem tego spotkania, na swoim stadionie bardzo rzadko tracą punkty, jednakże często faulują i dostają przez to spore ilości kartek, myślę że w tym spotkaniu nie będzie inaczej, goście potrafią uprzykrzać życie faworytom i zazwyczaj na tym najbardziej się skupiają na wyjazdach, myślę że z ich strony też trzeba się spodziewać dużej ilości fauli, spodziewam się raczej brzydkiego spotkania, przerywanego często przez sędziego, przez to gospodarzom nie będzie łatwo odnieść zwycięstwo, a przy takiej rwanej grze myślę że prędzej czy później dojdzie do ostrzejszych zagrań, może się skończyć nawet czerwoną kartką


  • jeżeli chodzi o h2h między tymi zespołami to sprawdziłem 4 ostatnie mecze między tymi zespołami, w każdym meczu został pokryty over 5, Atl. Madryt w tym sezonie u siebie ma śr. 3,6 kartki/mecz, natomiast Gijon na wyjeździe śr. 3,4 kartki/mecz, jeżeli chodzi o faule to Levante 17,4 fauli/mecz, natomiast Gijon 15,8 fauli/mecz



Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana
✅ 103
 
awesome1995 99

awesome1995

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna - Premier League
Spotkanie: Arsenal-Tottenham
Godzina 17:00
Typ :Tottenham lub remis
Kurs 2,15
Bukmacher:Bet365
Analiza
Arsenal gra w tym sezonie Premier League bardzo dobrze, jednak ten typ jest bardziej w strone Tottenhamu, ktory licze, ze mnie pozytywnie zaskoczy kolejny raz.
Arsenal do derbow przystapi po upokarzajacej porazce w Monachium i z plaga kontuzji. Mimo wszystko pozycja w tabeli i ostatnie wyniki w Premier League sa bardzo dobre. Jednak ostatnie mecze kanonierow to juz nie taki koncert jak jeszcze niedawno. Z Bayerne, wszyscy wiemy jak było. Ze Swansea wygrana 3:0 lecz szczegolnie w pierwszej polowie to Swansea atakowało i mieli sporo sytuacji, szczegolnie te sam na sam Gomisa. Wczesniej z Watford po niemrawym spotkaniu i Evertonem z nerwowa koncowka. W koncu musi sie odbic plaga kontuzji. Do Ramseya, Welbecka, Oxa, Wilshera, i wielu innych dolaczył Bellerin oraz Koscielny, ktory jednak jutro powinien zagrac. Na prawej obronie zagra niepewny Derbuchy. Na srodku Per. Na skrzydle Campbell, ktory wydaje sie byc zagubiony nieco. Po prostu ten Arsenal nie jest tak mocny zeby wystawiac na nich 1,70
Tottki w tym sezonie po slabym poczatku graja lepiej i lepiej. 2 ligowe wygrane z rzedu w bardzo dobrym stylu, wygrana pucharowa z Anderlechtem oraz remis z Liverpoolem, gdzie byli lepsi. To daje duzo optymizmu. Skład Tottenhamu sie ustabilizował. Obrona gra praktycznie w tym samym skladzie. Srodek pomocy Dier i Alli to kozacy. Dembele na pozycji numer 10 wrocil do dobrej formy. Eriksen trzyma swoj dobry poziom zawsze a Kane zaczal strzelac. Nawet Lamela gra sezon zycia w Anglii. Wszystko funkcjonuje jak nalezy a jak do tego dodamy powrot po kontuzji Masona i Sona to i lawka robi sie bardzo wartosciowa.
Tottenham na pewno nie odda tego spotkania bez walki i jak dla mnie maja sporo argumentow aby wygrac.
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Aston Villa-Man City
Typ: Goście wygrają dokładnie 2 golami
Kurs 4.50
Buk unibet
Godz: 08.11.2015/14:30
Analiza: Na dzień jutrzejszy postanowiłem zagrac spotkanie z Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym to Aston Villa będąca w chwili obecnej na ostatniej pozycji w ligowej klasyfikacji z dorobkiem tylko 4 punktów po aż po 11 rozegranych spotkaniach podejmowała będzie na swoim stadionie lidera rozgrywek czyli drużynę Manchesteru City , który zgromadził do tej pory aż 25 punktów, goście rownież w tym spotkaniu są zdecydowanym faworytem do zdobycia 3 oczek pomimo iż nie będą grali na własnym stadionie gdzie czują się zdecydowane najlepiej, gospodarze natomiast przegrali już 6 kolejnych spotkań pod rząd, niezależnie czy spotkanie odbywało się na ich stadionie czy też na wyjeździe to Aston Villa przegrywała a do tego była zespołem znacznie gorszym od swojego przeciwnika. Goście z Manchesteru są obecnie w bardzo wysokiej formie co pokazały przede wszystkim ostatnie spotkania w lidze mistrzów gdzie mogli dużo wyżej rozbić na wyjeździe druzynę Hiszpańskiej Sevilli,ale spotkanie tamto zakończyło się wynikiem 1:3 dla zespołu gości, którzy mieli tych okazji znacznie więcej moim zdaniem tutaj goście spokojnie powinni dopisac do swojego dorobku 3 punkty, stawiałbym na wynik 1:3 dla zespołu The Citizens.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom