>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.11.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 8. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
black-star 53,9K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska 1
Godzina: 18:00
Spotkanie: GKS Bełchatów - Cracovia Kraków
Typ: 2
Kurs: 3,85
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Zespół gości jak do tej pory spisywał się zadowalająco jedynie na własnym stadionie. Po słabszym rozpoczęciu rozgrywek zespół ten powoli zaczął odbijać się od dna. Chociaż stało się to głównie dzięki spotkaniom rozegranym przed własna publicznością, to jednak w ostatnich rundach dało się zaobserwować znaczną poprawę gry. GKS Bełchatów również jest drużyną bardzo nieprzewidywalną i nie notuje jak do tej pory dłuższego ciągu wygranych spotkań. Cracovia nie wygrała jeszcze w tym sezonie wyjazdowego meczu w lidze, we wszystkich pięciu spotkaniach poza własnym boiskiem zdobywając zaledwie 2 pkt. Gospodarzom również nieobce były wpadki, takie jak przegrane po 0:5 spotkanie ligowe z Lechem Poznań oraz przegrane taka samą ilością bramek pod koniec października wyjazdowe pucharowe spotkanie z Piastem Gliwice. Obydwa zespoły zmagają się w tej chwili z kontuzjami, co może doprowadzić do tego, że wynik tego spotkania okaże się loterią. Cracovia nie jest więc w tej sytuacji bez szans na wygraną. Typuję zwycięstwo gości tego spotkania.
⛔100
 
macio106 145,1K

macio106

Znawca - MMA
Dyscyplina: MMA - Australia, UFC Fight Night: Rockhold vs. Bisping
Godzina: 02:30
Spotkanie: Vik Grujic (7-4) vs. Chris Clements (11-5)
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza:
Australijczyk jest o klasę niżej od swojego rywala, rekord ma nabity na Australijskich galach z amatorami do tego swoją ostatnią walkę na UFC wygrał przez jeden dobry ciosów tak przegrywał na punkty. Wystarczy spojrzeć na twarz Vika po 4 minutach walki:

Jego rywal ma bardzo mocna stójkę i nokautujący cios 10 na 11 wygranych przez KO/TKO. Do tego dochodzą dość niespotykane ciosy, które spełniają swoją role.

Co prawda nie walczył on rok, ale nie oszukujmy się na pewno przygotowywał się do tej walki bardzo dobrze i bez problemu znokautuje swojego rywala. Który to w UFC jest tylko po to aby zapchać fight card na Antypodach. Mój typ Chris Clements KO druga runda.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 13:45
Spotkanie: Liverpool - Chelsea
Typ: 1
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Czuję że podczas jutrzejszego hitu zwycięsko wyjdą właśnie The Reds. Drużyna Brendana Rozdgersa musi się przełamać, a jak nie jutro, to kiedy? Grają przeciwko mocnej Chelsea, która jest ich wielkim rywalem, wielki come-back w takim meczu byłby spełnieniem dla Live. Odblokować się musi Mario Balotelli, który jeszcze nie strzelił bramki w PL, a jutro ma niesamowitą okazję. Śledziłem angielskie media, które ćwierkały o tym meczu. The Reds są pod ciągłą krytyką fatalnej gry, z własnego doświadczenia wiem, że taka krytyka niesamowicie buduje by pokazać się z jak najlepszej strony. Chelsea zremisowała na wyjeździe z Mariborem, na pewno nie są w dołku, jednak wynik ten z pewnością osłabił morale podopiecznych Jose Mourinho. Reasumując, jutro będziemy świadkami wielkiego widowiska, gdzie zwycięzce bardzo trudno wytypować. Ja stawiam na gospodarzy, bo to po ich stronie leży więcej pozytywnych kwestii. Niech You Never Walk Alone zabrzmi na Anfield Road!
⛔100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 17:00
Spotkanie:Banga - Granitas
Typ: 2dnb
Kurs: 1.85
Bukmacher:bet365
Analiza:
Banga od wielu kolejek gra bardzo słabo.Niby często strzelają gole, nawet z mocnymi rywalami, ale bardziej mi się widzi to, że strzelają je, bo rywal odpuszcza. Zazwyczaj właśnie strzelają tego ostatniego gola - honorowego.
Granitas jako tako sobie radzi jeszcze. Są o jedno miejsce wyżej w tabeli. Patrząc jednak na ostatnie 20 meczów, to Granitas jest lepsze. Banga dobrze na początku sezonu, kiedt to nie przegrali sześciu pierwszych spotkań ligowych. Teraz od czerwca tylko 2 wygrane mecze z właśnie Granitas 1-2 i najsłabszą Dainavą 1-3. Zdaje mi się, że teraz grają słabiej. Nie potrafili sobie ostatnio poradzić z Dainavą i zremisowali 0-0 po bezbarwnej grze obu zespołów. Mecz nudny, mało okazji i żadnego gola. Przegrali także 1-4 z Ekranas, które ma ostatnio problemy. W ostatnich 6-7 meczach mogli przegrywać wyżej!
Granitas nieźle z Siaulai, mimo że tylko remis 0-0. Dainavę pokonali 2-0. 3-0/4-0 wisiało na włosku... Z Kruoją(2 miejsce w tabeli) większych szans nie mieli, dostali 1-3. z Ekranas co prawda przegrali 2-4, ale to sami przez siebie. Za dużo błędów.
Redukcja błędów i Banga będzie ich!
Co prawda ostatnie kolejki i obie drużyny nie grają już o nic, ale to Granitas wykazuje więcej chęci do gry w ostatnich spotkaniach. Oby było podobnie i tym razem ????
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
H 21

hazardtozuo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Turcja
Godzina: 17:00
Spotkanie: Karabukspor - Galatasaray
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotykają się dwa zespoły których aktualnie dzieli różnica klasy, co prawda Galata ostatnio formy nie ma, gra na dwa fronty, w LM słabo, w lidze niby drugie miejsce, ale bilans bramek słabiutki, ale raz że myślę iż w tym meczu się rozstrzelają w końcu a dwa że jednak poziom zawodników jest dużo większy. Regularnie walczą o mistrzostwo, a w takim wypadku strata punktów na tym etapie z takim przeciwnikiem byłaby dla nich bardzo bolesna więc dadzą z siebie wszystko
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plusliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Banimex Będzin - AZS Częstochowa
Typ: 2
Kurs: 1.9
Bukmacher: Bet365
Beniaminek z Będzina we własnej hali podejmie Częstochowian.Po siedmiu kolejkach AZS zajmuje 9. lokatę z 7 punktami. Częstochowianie do tej pory
pokonali ekipy z Radomia i Kielc, a także
wywalczyli punkt w przegranym wyjazdowym
meczu przeciwko Jastrzębskiemu Węglowi.
Zespół z Będzina jak do tej pory jest bez punktu i ugrał tylko 4 sety.Marzeniem AZS- u niewątpliwie jest gra w play-offach , więc z takimi przeciwnikami powinni wygrywać , ale w szeregach Będzina grają zawodnicy którzy nie tak dawno reprezentowali Częstochowian.Atutem na mecz z beniaminkiem ma być Michał Bąkiewicz w przyjęciu , który wraca po kontuzji i brał udział w treningach.To powinno zmobilizować AZS i poprowadzić ich do zwycięstwa.
POLECAM !!!
⛔100
 
C 1

chrabo

Użytkownik
vs

Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sampdoria - AC Milan
Typ: Wynik/suma goli - Remis i poniżej 2.5
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365​
Analiza:
Mecze bezpośrednie pomiędzy tymi drużynami to zdecydowanie lepszy bilans dla gości, no ale to też inna renoma klubu - 9/6/20.
Jednak tym razem sami bukmacherzy nie widzą w tym meczu faworyta - kursy wachają się około 2.65 do 2.70 na jednych bądź drugich. I nic dziwnego gdyż Sampa ostatnio dosyć solidną formę trzyma a dodatkowo w lepszych humorach po ostatnim zwycięstwie nad Fiorentiną 3:1. Zaznaczam że to jednak fiołki przeważały a Sampa wykorzystała swoje okazje, zaś Fiora nie wykorzystała również rzutu karnego. Milan zaś ostatnio wtopa u siebie z Palermo 0:2 już po pierwszej połowie, a wsześniej remisy z Cagilari i Fiorentiną. Sampa przegrała wcześniej z Interem i remisowała z Romą na wyjeździe i Cagilari.
Co tym razem nam zaserwują obydwa zespoły? Sądzę, że mogą się ze tak powiem zaszachować i zbyt wielu bramek tu nie zobaczymy, a tym samym wypatruję remisu.
Jeśli chodzi o bramki to w 70% spotkań z udziałem gospodarzy nie padało więcej jak 2.5 bramki, zaś w przypadku Milanu było to 60% spotkań z najwyżej 2 bramkami.
Buki wskazują na remis ja rónież, może nawet bezbramkowy.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LA Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Real Madryt - Rayo Vallecano
Typ: rzuty rożne : handicap +4 Rayo
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dzisiejszy dzień znalazłam fajne spotkanie z hiszpańskiej ligi , a dokładniej pojedynek pomiędzy Realem Madryt a Rayo Vallecano. Nie ma co ukrywać że zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze którzy są obecnie w nieziemskiej formie i na pięć ostatnich spotkań wszystkie wygrali strzelając przy tym 19 bramek co daje niesamowita średnia 3,8 gola na mecz. Goście natomiast w tym sezonie grają średnio , notują bezpieczną 12 lokatę w tabeli, lecz ja sama osobiście spodziewałam się po nich lepszej formy, lepszej gry i lokaty w tabeli która umożliwiłaby im grę w pucharach. W tym spotkaniu nie bedę typować zwycięzcy , gdyż nie ma to sensu lecz zagram na rzuty rożne a dokładniej na handicap azjatycki . Na Santiago jutro spotykają się dwie bardzo ofensywne drużyny wiec na brak rzutów rożnych nie powinniśmy narzekać. Ja tu typuje po fajnym kursie 1,95 typ handicap rzutów rożnych +4 Rayo, gdyż wiem że goście zdecydowanie potrafią na stukać tych rożnych , w 5 ostatnich spotkaniach na wyjeździe, w każdym z nich notowali więcej niz 4 rożne. Real nie jest jakąś potęgą w kumulowaniu rożnych wiec spodziewam się wyrównanej ilość po jednej jak i po drugiej stronie , tym bardziej ze Real strzeli parę goli i będzie sobie spokojnie kontrolował grę. Te zespoły na Bernabéu spotkały się ostatni raz 29 marca 2014 roku i wtedy padło łącznie 10 rożnych w tym aż 6 ze strony Rayo. Polecam zagrać ten typ gdyż jestem przekonana że Rayo nie wyjdzie z nastawieniem na obronę gdyż to nie jest w ich stylu , lecz od pierwszych minut zaczną atakować.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
raaul007 188

raaul007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Angielska
Godzina: 16:00
Spotkanie: Manchester United - Crystal Palace
Typ: powyżej 2,5 goli i BTS
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W sobotnie popołudnie na Old Trafford spotkają się dwie najbardziej overowe drużyny BPL. Tak przynajmniej wynika ze statystyk. Średnio w meczach z udziałem ManU pada 3,3 bramki na spotkanie, średnia Crystal Palace to 3,0, więc biorąc pod uwagę dotychczasowe 10 kolejek taki typ po całkiem wysokim kursie ma duże szanse powodzenia.
Louis van Gaal od początku sezonu eksperymentuje z ustawieniem obrony i pewnie nawet nie wie, jak powinna ona wyglądać, a nawet jeśli, to nie może jej przetestować, bo prawie połowa obrońców odwiedza gabinety lekarskie. Kontuzjowani są Marcos Rojo, Jonny Evans, i Phil Jones, a za czerwoną kartkę zawieszony jest Chris Smalling. Nie do końca pewny jest także występ Rafaela.
Linię obrony będą tworzyć prawdopodobnie Shaw, McNair, Carrick i Rafael. Carrick to nominalny defensywny pomocnik, a McNair to 19-letni zawodnik uprawiający piłkę nożną - tyle o nim wiem z netu.
Crystal Palace naprawdę nieźle sobie radzi w ofensywie w meczach wyjazdowych - strzelali już bramki z Arsenalem (1:2), Evertonem (3:2), Newcastle (3:3) i z WBA (2:2). Z kolei o siłę ofensywną Man Utd również się nie martwię,nawet pod nieobecność Falcao. Wystarczy wymienić takie nazwiska, jak Mata, Rooney, Van Persie, Di Maria czy Januzaj.
⛔100
 
M 191

mr96

Użytkownik
vs


Dyscyplina: Piłka nożna - Eredivisie
Godzina: 20:45
Spotkanie: NAC Breda - AZ Alkmaar
Typ: 2
Kurs: 2.38
Bukmacher: Bet365
W sobotę odbędzie się starcie w ramach holenderskiej Eredivisie pomiędzy zespołem NAC Breda a ekipą z Alkmaar. Obydwie drużyny zaczęły sezon poniżej oczekiwać, zajmując po 11 kolejkach kolejno 16 i 12 miejsce. W tym meczu typuję zwycięstwo drużyny gości, która z pewnością celuję w wyższe miejsce w tabeli. Uważam, że mimo słabego startu, europejskie puchary są wciąż w ich zasięgu, a spotkanie z broniącą się przed spadkiem Bredą jest dla nich idealną okazją do podreperowania bilansu i przełamania nie najlepszej serii w lidze. Co ciekawe, mimo kiepskiego startu, drużyna AZ gra zaskakująco dobrze na wyjazdach, wygrywając 4 z ostatnich 5 spotkań i licząc tylko wyjazdy w tabel byliby na 4 miejscu, i mimo nieobecności m.in. Stevena Berghuisa powinni wygrać to spotkanie. NAC Breda prezentuje się słabo u siebie, wygrywając tylko 1 z 11 ostatnich spotkań u siebie w lidze, w dodatku ostatnio męcząc się w Pucharze Holandii, wygrywając dopiero po dogrywce z drugoligową Fortuną Sittard.
✅138
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nanathar 17

nanathar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Seria A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sampdoria - Ac MILAN
Typ: Sampdoria
Kurs: 2,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Sampdoria w ostatnich meczach musiała mierzyć się z czołówką z Seria A, u siebie z Romą i Fiorentiną + na wyjeździe z Interem, udało jej się ugrać cztery punkty, w meczu z Interem, Sampdoria straciła bramkę w końcówce. W weekend będą się mierzyć z Milanem, Milan to już nie to co kiedyś, bo dawnej świetnej drużynie została tylko nazwa, a ona nie gra. Trzy mecze bez zwycięstwa. Oczywiście porażka z Palermo to kompromitacja Milanu a Sampdoria to rywal jeszcze trudniejszy, bo gra w tym sezonie bardzo solidnie. Jedyny plus jaki można dostrzec w szansie Rossoneri w tym meczu, to Słaby bilans Sampdori z Milanem. Sampdoria ostatnim razem wygrywała u siebie z ekipą Rossonerich w 2010 roku, później dwa razy remisowała i dwa razy przegrywała, w zeszłym sezonie przegrała po bramkach Taarabta i Ramiego. Milan wygrał w zeszłym sezonie oba mecze z drużyną Mihajlovica, na San Siro trafił Birsa.
Jak dla mnie Milan tego meczu nie ma dużych szans w tym meczu.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Spotkanie Bastia-Montpellier
Typ: Bastia wygra 1 golem
Kurs 4.25
Buk Unibet
Godz: 20:00
Analiza:​
Witam, na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie z francuskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym Bastia, która niespodziewanie jak na razie zajmują przed ostatnią pozycję w Ligue One, będzie podejmowała ekipę Montpellier , które w tej chwili jest na 9 pozycji. Jednak w tym spotkaniu pomimo gorszej sytuacji w tabeli dla mnie faworytem do zdobycia 3 punktów będzie drużyna Bastii, która według mnie w końcu odbije się od dna , w poprzednim sezonie Bastia była zespołem gdzie właśnie większosć punktów zdobywała na swoim stadionie , nie potrafili tutaj wygrać faworyci, w tym sezonie Bastia przegrała dwa kolejne mecze u siebie Montpellier jednak nie gra aż tak rewelacyjnie i moze w tym spotkaniu stracic punkty , ponieważ gosciom na tym obiekcie zawsze szło pod górkę , 12 spotkań i tylko 1 zwycięstwo Montpellier , 4 spotkania zremisowane i aż 7 wygranych ekipy jutrzejszych gospodarzy. Nie sądzę że jutro Bastia przegra 3 spotkanie przed swoją publicznością pod rząd, myślę że bedzie tutaj w stanie zdobyć komplet punktów, an dużo goli bym jednak tutaj nie stawiał mój typ to wygrana zespołu bastii różnicą jednej bramki.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna
Godzina:13:45
Spotkanie:Liverpool-Chelsea
Typ:2, handicap -1
Kurs:4.50
Bukmacher:Bwin
Analiza:

Po ujrzeniu skladu Liverpoolu na mecz z Realem Madryt, calkowicie stracilem szacunek do Brendana Rodgersa. Co prawda po wynikach widac, ze nie jest to zaden wybitny trener, ale w tamtym sezonie jego druzyna grala bardzo fajny dla oka futbol. Dlaczego stracilem szacunek? A no dlatego, ze nie rozumiem jak mozna wystawic rezerwowy sklad grajac na takim stadionie jak Santiago Bernabe i z taka druzyna jak Real Madryt w tak prestiżowych rozgrywkach.Brendan Rodgers przed meczem od razu postawil sie na przegranej pozycji. Wystawienie takiego skladu na jeden z najlepszych jak nie najlepszy zespol na swiecie to samobojstwo. Nawet jesli w glebi serca wiedzial, ze ten mecz jest nie do wygrania nie musial robic takiego wybryku, a zreszta to, ze Real jest w wysmienitej formie jeszcze nie oznacza, ze w tym meczu maja z gory dopisane 3 punkty. Najsmieszniejsze jest to, ze niektorzy uwazaja, ze krytyka jaka spadla na szkoleniowca Liverpoolu jest nieuzasadniona, poniewaz rezerowy sklad doznal mniejszej porazki od tego &quot;glownego&quot;, ale nie zauwazaja tego, ze Real wcale sie nie wysilal, aby jakos bardzo skarcic swojego rywala. Konczac juz te oczywistosci przejde teraz do zespolu Chelsea. Ich ostatnie spotkanie z Mariborem dobitnie pokazalo, ze w pilce noznej moze wydarzyc sie absolutnie wszystko. Co prawda The Blues zostali skrzywdzeni przez sedziego, ktory nie podyktowal karnego po fsulu na oskarze i nie uznal prawidloeej bramki strzelonej przez Coste,ale mimo tego nalezy oddac slowenskiemu zespolowi, ze zagrali swietny mecz. Patrzac na ten mecz, mnie jako kibica Chelsea bardzo spodobala sie reakcja na straconego gola i determinacja do odrabiania strat. Zmiany jakie dokonal Mourinho w drugiej polowie przyniosly wlasciwy efekt. Pomimo duzej juz roznicy punktowej miedzy tymi zespolami w ligowej tabeli jestem zdania, ze nie bedzie to latwy mecz dla londynczykow, ale zdolaja zdobyc 3 punkty i wygraja przynajmniej dwoma golami.
⛔100
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Bundesliga
Godzina:15:30
Spotkanie: Eintracht - Bayern
Typ: Handicap Bayern -2
Kurs:2,30
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Bayern na 4 mecze wyjazdowe tylko 1 wygrana i 3 remisy, no jak na nich to dość kiepsko. Przyszedł czas to poprawić, a rywal odpowiedni. Eintracht u siebie ma 2 wygrane, 2 przegrane i remis, ale co ważniejsze w meczach tej drużyny pada wiele bramek bo jest bardzo ofensywnie nastawiona. Przegrana z Stuttgartem 4:5, wygrana 3:2 z Koln czy 2:2 z Mainz pokazują, że strzelać potrafią, ale i obrona strasznie szwankuje. Bayern powinien to bezwzględnie wykorzystać i przynajmniej 3 bramki strzelone z ich strony zobaczymy. Jak wiadomo nie tylko ofensywa świadczy o ich sile, również część zespołu odpowiadająca za defensywę gra tak jak powinna i przechytrzenie ich jest nie lada wyzwaniem i szczerze wątpię, aby gospodarzom to się udało. Nie ma co pisać o zmęczeniu zawodników Bayernu po meczu LM ponieważ wiadomo, kadra szeroka, a piłkarze są świetnie przygotowani wytrzymałościowo na granie co kilka dni więc u nich to różnicy żadnej nie robi, wręcz trudniej im się gra gdy maja tydzień przerwy. ???? Obstawiam wysoką wygraną gości kurs jak na takie coś niski, ale szansa spora.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
National Hockey League
1:00
Buffalo Sabres - Edmonton Oilers
T. Ennis to score
|3.70|
Betsson !
Zerkając na ofertę miałem sobie darować dzisiejsze mecze a w końcu się wcześnie położyć, ale to co zobaczyłem, to mnie wręcz zamurowało i pierwsza od razu myśl zagrać to! Jeden z kluczowych graczy Buffalo, który ostatnio więcej asystuje niż strzela, jest najbardziej urozmaitym playerem, który robi w meczu dosłownie wszystko. Całkiem solidnie pogrywa, w roli centra pierwszej piątki Szabli i co najlepsze z tego wszystkiego trener pozwala grać mu jak najwięcej minut. Zawodnik, który z pewnością będzie dziś wiedział co ma robić bo i rywal o podobnym poziomie, lecz z przebłyskami. Szable staną na głowach aby ten mecz wygrać a lider przeze mnie wspomniany będzie piłował na bramkę Oilers. Jeśli już ukuł bramkę w Anaheim, gdzie Perry zaliczył hattrick, to na taką ekipę jaką są Oilers, też swoje zrobi, a dwa strzały to praktycznie minimum, aby to wykorzystał, bo wiadomo że będzie grał swoje 200%. Ennis jest jedynym z nielicznych zawodników Buffalo, który strzelał ekipom z górnej półki a, że dziś ekipa po drugiej stronie grająca w kratkę, wykorzysta ich najczulszy punkt i mam nadzieje, że strzeli bramkę.
⛔100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - LA Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Real Madryt - Rayo Vallecano
Typ:Over 4,5 żółtych kartek
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365

Na początek wrzucam over kartkowy w derbach Madrytu. Linia bardzo niska jak na taki pojedynek. Być może jest to podyktowane ostatnim meczem Real - Rayo, kiedy pokazana została jedna kartka. Nie wiem. Dla mnie to jakiś absurd. Niemożliwe, żeby drugi taki mecz trafił się pod rząd. We wszystkich poprzednich meczach, które pamiętam, tych kartek była cała masa. Specjalnie spojrzałem w statystyki.
Real - Rayo 5:0 1 żółta kartka
Rayo - Real 2:3 8 żółtych kartek
Real - Rayo 2:0 8 żółtych kartek i 1 czerwona (po drugiej żółtej)
Rayo - Real 0:2 7 żółtych kartek i 1 czerwona (po drugiej żółtej)
Rao - Real 0:1 9 żółtych kartek i 1 czerwona (bezpośrednia)
Real - Rayo 6:2 7 żółtych kartek i 1 czerwona (po drugiej żółtej)
Nie gram żadnych overów goli po słabych kursach. 17 lutego 2013 - mecz na Bernabeu, Real zaczyna jak burza i szybko ładują dwa gole. Będzie pogrom jak nic. Ramos w kilkanaście sekund złapał dwie żółte kartki i wyleciał z boiska. Od tego momentu gospodarze się zatrzymali, a Rayo próbowało i po milionie zmarnowanych sytuacji skończyło się na 2:0. Dlatego nie gram tu żadnych goli, bo kursy nie są adekwatne do ryzyka. Teoretycznie może być tu jakiś bardzo wysoki wynik, bo Rayo gra otwartą piłkę, ale postawię na kartki.
Sędziować będzie Pedro Perez. Gwizdał 5 meczów w tym sezonie. 4 razy przekroczył linię 4,5, a praktycznie wszystkie mecze były meczami, które specjalnie rangą nie imponowały.
⛔100
 
stefan-padlo 84

stefan-padlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Manchester United - Crystal Palace
Typ: over 3.5 bramek w meczu
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zapraszam do Manchesteru, a konkretnie na Old Trafford. Manchester United podejmie Crystal Palace. Czerwone Diabły od początku sezonu grają w kratkę, co przekłada się na ilość bramek w ich meczach. O ofensywie nie trzeba za wiele pisać. Rooney, Di Maria, van Persie i Falcao potrafią rozmontować każdą defensywę, nierzadko w pojedynkę (zwłaszcza ten drugi). Ogólnie, zwycięstwo gospodarzy jest tylko formalnością. Pozostaje jedno zasadnicze pytanie - ile bramek strzelą i ile stracą Czerwone Diabły?
Ważnym ogniwem w zespole Crystal Palace jest Mile Jedinak, który w jutrzejszym meczu nie zagra (kontuzja). Jest to kapitan drużyny, środkowy pomocnik i taki pomost między obroną a atakiem w ekipie Orłów. To wykluczenie może szczególnie wpłynąć na przebieg meczu. W zespole gości nie będzie typowego angielskiego (mimo iż Jedinak jest Australijczykiem) przecinaka.
Jeżeli któraś z drużyn już w pierwszym kwandransie strzeli bramkę, będzie po prostu genialnie. I wcale nie musi to być Manchester United. Wielce prawdopodobne, że pierwsi gola strzelą goście. O ile u nich nie zagra Mile Jedinak, tak w Manchesterze United jest po prostu szpital. Jones, Rojo, Evans + zawieszony Smalling i w obronie najprawdopodbniej zagra młoda para środkowych obrońców Blackett-McNair. Choć na stoperze może zagrać również Michael Carrick. Co by nie było, żadna para stoperów nie zastąpi Jonesa i Rojo (choć oni także popełniali dużo, często rażących, błędów).
Dobrym rozwiązaniem może być w tym meczu BTS. Manchester bramkę strzeli na pewno. Nie zdziwię się jeśli Crystal Palace też coś ukąsi.
Poza tym średnia goli w meczach obu druzyn jest bardzo, jesli chodzi o mój typ, optymistyczna. W meczach United padają średnio 3 bramki na mecz, a w meczach C. Palace jeszcze więcej, bo 3.3.
Manchester United musi po prostu się spiąć. 10 miejsce w lidze to rezultat tragiczny. Nie wyobrażam sobie inego wyniku niż wysokie zwycięstwo gospodarzy. Mój typ na to spotkanie to 3-1 dla United.
Pozdrawiam.
⛔100
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja ( Premier Liga )
Spotkanie: FK Amkar Perm - FK Mordovia Saransk
Typ: 1
Kurs: 2.00
Godzina: 11.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Rosji na 13 kolejkę gier tamtejszej Premier Liga.
FK Amkar Perm rozegrał w tym sezonie ligowym 11 meczy w których zdobył 11 oczek po 3 zwycięstwach, 2 remisach oraz 6 porażkach co daje obecnie 12 pozycję w tabeli rosyjskiej Premier Liga, bilans bramkowy 10-16.
FK Mordovia Saransk zdobyła 14 punktów w swoich rozegranych 12 spotkaniach ligowych w tym sezonie po 4 zwycięstwach, 2 remisach oraz 6 porażkach i zajmuje obecnie 10 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 9-20.
Gospodazre zagrali na swoim terenie w tym sezonie ligowym 5 razy zdobywając 9 punktów po 3 wygranych oraz 2 porażkach, bilans bramkowy na swoim Zvezda Stadium 7-4.
Goście zdobyli 7 oczek w swoich 7 meczach rozegranych w tym sezonie na wyjazdach po 2 zwycięstwach, 1 remisie oraz 4 przegranych, bilans bramek w delegacjach 6-16.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyż oba zespoły dzieli w tabeli ligowej 3 oczka a w ostatnim meczu pomiedzy tymi zespołami o ligowe punkty w mieście Perm padł remis 0:0.
Moim typem jest wygrana graczy z Zvezda Stadium, Futbolnyj Kłub &quot;Amkar&quot; Pierm jest drużyną która lepiej gra u siebie i choć przegrali 2 z 5 spotkań przed własną publicznością to były to mecze z niezłą w delegacjach Ufą oraz Krasnodarem i w obu tych spotkaniach tracili gole ważne gole po karnych a Futbolnyj Kłub &quot;Mordovia&quot; Saransk po w miarę niezłym początku na wyjazdach ostatnio 2 mecze i 2 porażki po 5:0 i choć rywale w tamtych spotkaniach do słabych drużyn u siebie nie należeli to jednak stracić 10 goli nie strzelając żadnego juz koże zastanawiać i moim zdaniem lepiej grająca u siebie drużyna z Permu też pokona gości na swoim Zvezda Stadium.
⛔100
 
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Phoenix Suns - Sacramento Kings
Typ: Sacramento
Kurs: 2,85
Bukmacher:
Betclic
Analiza:

Muszę być konsekwentny ! W ciągu ostatnich kil ku dni typowałem tuta j zwycięstwa Królów, porażki Słońc i dziś pod trzymuję takie zdanie . Tak się składa, że ich ostatnie mecze oglądałem i podpierając się swoimi obserwacjami skłaniam się ku takiemu typowi, który widać wyżej. Goście celują w najlepszy start od wieeeelu lat i pierwszą serię 5ciu zwycięstw z rzędu od...9 sezonów. Bilansu 4-1 nikt się nie spodziewał, ale to dlatego, że Sacramento zaczęło bronić, a szefostwo klubu z Kevinem Johnsonem (notabene byłym świetnym rozgrywającym Phoenix) na czele postanowiło zbudować drużynę wokół potencjału DaMarcusa &quot;Boogie&quot; Cousinsa. Zostawili Gaya, który często bierze sprawy w swoje ręce, zamienili dotychczasowego rozgrywającego Isiah Thomasa (o nim za chwilę) na Darrena Collinsona, dokooptowali z Nets świetnie zbierającego Evansa itd. Ogólnie to główną postacią jest Boogie, który w ostatnim meczu przeciwko Denver już w pierwszej połowie zbudował przewagę na tyle dużą, że było po meczu (no może po 3.kwarcie), notując przy tym szybciutko double-double i dominując walkę pod koszem. Dziś pod tablicami nie ma z kim walczyć!! Alex Len - następca Marcina Gortata - to jakaś kpina, chłop nie potrafi piłki złapać, więc będzie skarcony momentalnie, bo nie wierzę też aby inny center Plumlee mógł Cousinsa również powstrzymać. Słońca mają (z nazwisk) mocny back-court, ale w ostatnim meczu przeciwko Memphis, to rywale ich zabili, a Dragic czy Bledsoe są póki co cieniem zawodników sprzed sezonu. Jedyna nadzieja ze strony Suns jest w Thomasie, który będzie chciał pokazać swemu byłemu pracodawcy, że ci popełnili błąd nie podpisując z nim kontraktu, ale moim zdaniem Kings pokazują wynikami, że odejście byłego rozgrywającego tylko dobrze im zrobiło, bo był bardzo egoistyczny (zresztą w Arizonie też jest). Słońca to kolektyw, w którym cichymi bohaterami są bliźniacy Morris oraz PJ Tucker, ale liczę na to, iż Gay czy Thompson będą ich dobrze powstrzymywać, a mecz rozstrzygnie się pod koszem. Gospodarze nie mają odpowiedzi na centra kalibru Damarcusa i Królowie będą pewnie grali na niego i zakończy się to podobnie jak ostatnio potyczka Miami-Houston (czy też wczoraj Houston-San Antonio), kiedy to rywale Houston nie mieli nikogo ciekawego w pomalowanym i skutecznie grali na Howarda, niszcząc przeciwników. Takiej samej taktyki spodziewam się dzisiaj, a więc powodzenia. Go Królowie, go Boogie!!!
Powodzenia...
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom