>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.09.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 8. Września


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - US Open 2015
Godzina:
17:00 - Godzina może ulec zmianie
Spotkanie:
Tsonga J-W. - Cilic M.
Typ:
Cilic M.
Kurs:
2.40
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
H2H 3:4 z lat 2007-2015. Tsonga jest o 3 lata starszy, a jego dwa zwycięstwa z Cilicem były w 2007 roku czyli wtedy kiedy Marin miał 19 lat. Ostatnie 3 mecze i to bez straty seta, jedno w tym roku wygrał obrońca tytułu US Open. Jak widać po ich bezpośrednich meczach, Francuzowi niezwykle ciężko się gra przeciwko inteligentnemu tenisowi Chorwata. Zresztą dla mnie Tsonga to nigdy nie był &quot;as&quot; myślenia na korcie, za to Cilic wręcz przeciwnie. Rok temu Marinko miał niezwykle problemy z Simonem Gillesem gdzie stoczył morderczą 5 setówkę, później uwierzył w siebie i wygrał wszystkie mecze bez straty seta... z Berdychem, Federerem i Nishikorim. W tym roku dość podobnie, niezwykłe problemy z Kukushkinem, ale już 3:1 z Chardym i 23 asy robią wrażenie.
Tsongi tutaj nie miał kto tak naprawdę bardzo sprawdzić, ale 4 mecze wygrane po 3:0 na pewno robią wrażenie. Paire trochę jak Fognini, Włoch pokonał Nadala, a z Lopezem nie ugrał nawet seta. Benoit wyeliminował w pierwszej rundzie ubiegłorocznego finalistę, a z Tsongą 0:3 w plecy. Będzie ciekawie w tym ćwierćfinale.
Obaj świetnie serwują i niewykluczone jest tutaj nawet 5 setów. To powinien być genialny zacięty mecz ze wskazaniem jednak na Cilica z dwóch prostych powodów: korzystny bilans bezpośredni, motywacja obrony punktów.
Z piłki nożnej fajnie wygląda na jutro Szwecja -0.25 z Austrią w kwalifikacjach Euro 2016.
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
barcelonczyk 170

barcelonczyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anglia - Szwajcaria
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Anglia po ostatniej wygranej 6:0 z San Marino jako pierwsza reprezentacja zapewniła sobie awans do Mistrzostw Europy, a jutro zagrają oni u siebie ze Szwajcarią. Aktualnie Anglicy zajmują pierwsze miejsce w tabeli i wygrali jak do tej pory wszystkie 7 meczów w grupie. Aktualny bilans bramkowy Anglików to 24 zdobyte gole i 3 stracone. Z kolei Szwajcarzy jak do tej pory mają na koncie 15 pkt na których złożyło się 5 zwycięstw i 2 porażki z bilansem bramek 16:6. Obydwa te zespoły grały już ze sobą w Szwajcarii i wtedy Anglicy wygrali 2:0. Szwajcarzy w tych eliminacjach w meczach wyjazdowych zagrali w 3 meczach z czego wygrali dwa z Litwą 2:1 i z Sam Marino 4:0 i raz przegrali ze Słowenią 2:0. W historii swoich występów te reprezentacje mierzyły się ze sobą 11 razy z czego 7 razy wygrywali Anglicy, raz wygrali Szwajcarzy i 3 trzy razy padł wynik remisowy. Bilans bramkowy tych meczów to 23:11 na korzyść reprezentacji Anglii. Synowie Albionu mimo zapewnionego już awansy z pewnością nie odpuszczą meczu przed własną publicznością i będą chcieli wygrać kolejny ósmy już mecz z rzędu w tych eliminacjach.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
koniqq 102

koniqq

Użytkownik
Dyscyplina: SIatkówka, Puchar Świata
Godzina: 11.40
Spotkanie: Polska - Tunezja
Typ: Suma punktów w pierwszym secie - poniżej 44.5
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, dziś zaczynamy zmagania siatkarzy w Pucharze Świata. na Cel wziąłem spotkanie aktualnych mistrzów świata czyli Polskę z reprezentacją Tunezji czyli wicemistrzem Afryki aktualnie zajmującą 15 miejsce w rankingu FIVB.
między tymi zespołami jest ogromna różnica klas i nie ma się co rozpisywać gdyż Polacy są zdecydowanym faworytem tego spotkania (i razem z USA faworytem do wygrania Pucharu Świata). Myślę iż Polacy będą chcieli mocno zacząć turniej gdyż wiadomo że to może ich nakręcić na kolejne wygrane. Tunezyjczycy w pierwszym secie nie powinni zdobyć więcej niż 19 punktów gdyż nie pozwoli im na to różnica klas między tymi zespołami
✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis???? US Open 2015
Godzina: 02:30
Spotkanie: Isner John - Federer Roger
Typ: 1 handicap +2.5 setów
Kurs: 1.99
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Piszę z telefonu. Na dzisiaj nie proponuję nic ponieważ moim zdaniem jedynie Wawrinka pewnie się zakwalifikuje dalej a w reszcie meczów mogą być różne cyrki. Biorę powyższy kurs na ten typ z pocałowaniem ręki. Federer który jest arcymistrzem tenisa w ostatnich tygodniach szokuje dalej bo &quot;wymyślił&quot; nowe zagranie. Returnuje on w główniej mierze drugie serwisy wchodząc bardzo głęboko na linię serwisową. O dziwo to się sprawdza! Prezentował tą taktykę przed US Open ale w tym turnieju robi to bardzo często. W pierwszym meczu pokonał gładko Leonardo Mayera 3:0 bo Argentyńczyk się spalił i nawet nie był w stanie serwować na swoim poziomie ponieważ powinien minimum z 8-9 gemów wyserwować. Roger następnie zdemolował Darcisa który nie miał totalnie nic do powiedzenia a sam Federer zagrał bajecznie. Meczu z &quot;Kolbą&quot; nie miałem przyjemności oglądać lecz sugerując się wynikiem to Szwajcar poradził sobie względnie łatwo nie tracąc ponownie seta.Jego przeciwnikiem będzie jeden z najlepiej serwujących tenisistów na świecie. Isner tak jak Federer również szokuje w tym turnieju i chyba mało kto to docenia. John pokonał w pierwszej rundzie Jaziriego bez straty seta, później Youzhnego również 3:0 i ostatnio pogromcę Karlovica czyli Vesleya 2:0 i krecz w trzecim secie. Nie szokuje tylko postawa Isnera jeśli chodzi o gubione sety lecz o rozmiary wygranej. Przecież od dawien dawna Isner wygrywał mecze w głównej mierze w tie breakach. Nie twierdzę, że teraz tak nie jest lecz Amerykanin potrafi wygrywać mecze bez rozgrywek dodatkowych. Ważnym faktem też jest to, że Isner jest wypoczęty i ma ogromny zapas energii na najważniejsze mecze a ten na pewno taki będzie. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Federer 4:1 lecz ostatni ich mecz miał miejsce w 2012 roku. Od tamtego czasu wiele się zmieniło w grze Johna na plus, w głównej mierze chodzi o return z forhendu. Oczywiście, że John w porównaniu do Federera jeśli chodzi o poruszanie się na korcie i wyszkolenie techniczne to inne bajki. Szwajcar w tym meczu będzie karcony jeśli będzie chciał returnować drugie serwisy z linii, on nie jest głupi aby ciągle tego próbować lecz w tym meczu to się sprawdzi. Jeden jak i drugi będą musieli pilnować swojego podania jak oka w głowie bo pewnie każde przełamanie będzie skutkowało w stratę seta. Jak zwykle, moim zdaniem Isner ma więcej szans w tie breakach i tam widzę właśnie dla mojego typu. Według mnie zobaczymy z 2 tie breaki minimalnie gdzie jednego wygra Isner. Po bardzo cichu liczę na wygraną maszynki do serwowania....
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal Euro
Spotkanie Szwecja-Austria
Typ: Szwecja dokładnie 1 golem
Kurs 3.85
Buk Unibet
godz: 20:45
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie pomiędzy ekipami Szwecji oraz Austrii w ramach kwalifikacji do piłkarskich mistrzostw europy, ekipa Szwecji jak na razie nie radzi sobie zbyt dobrze, co prawda zajmuję 2 pozycję w tabeli,ale ich sytuacja jeżeli w tym spotkaniu nie dopiszą 3 oczek w meczu z Austrią może się stać bardzo skomplikowana ponieważ za ich plecami już jest ekipa Rosji, która traci zaledwie 1 punkt do gospodarzy jutrzejszego spotkania, Austria na pewno podejdzie do tego spotkania ze spokojem ponieważ jest jedną z nielicznych drużyn , która ma aż 7 punktów przewagi nad drugim zespołem w swojej tabeli na tylko 3 kolejki przed końcem kwalifikacji, Austria jest już praktycznie pewna awansu więc tutaj to ekipa Szwecji musi spróbować powalczyć o jak najkorzystniejszy rezultat dla siebie, stawiam iż gospodarze w tym spotkaniu nie przegrają, nasuwa mi się na to spotkanie kilka bardzo prawdopodobnych do wejścia typów, wygrana gospodarzy, over 2.5 gola oraz BTS.
⛔ 100
 
don-king 15

don-king

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szwecja - Austria
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
W spotkaniu eliminacyjnym Mistrzostw Europy Szwecja podejmować będzie drużynę Austrii. Gospodarze zajmują 2 miejsce w grupie, w rozegranych 7 spotkaniach odnieśli 3 zwycięstwa, 3 mecze zremisowali i doznali jednej porażki, bilans bramkowy 10-5 . Szwecja doznała porażki przed kilkoma dniami w meczu wyjazdowym z Rosją 0-1, ich rywal Austria po zwycięstwie 1-0 nad Mołdawią zapewnili sobie awans. Szwecja potrzebuje zwycięstwa , reprezentacja Austrii już o nic nie walczy, determinacja więc będzie po stronie gospodarzy, spodziewam się że to zaowocuje kompletem punktów.
⛔ 100
 
J 18

joker1989

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowenia - Estonia
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: bwin
Analiza:
Jak dla mnie największa szansa dnia, Słowenia po 2 świetnych meczach z Anglią i Szwajcarią oba przegrane 3-2 są żadni zwycięstwa, w meczu ze Szwajcarią prowadzili już 2-0 i niestety nie wytrzymali presji i przegrali, lecz z taka gra jak w tych 2 meczach spokojnie powinni poradzić sobie z Estonią która nadzwyczajnie dobrze spisuje się w tych eliminacjach zajmując 3 miejsce, które moim zdanie należy się drużynie Słowenii, są drużyną zdecydowanie lepszą piłkarsko niż Estonia, dodatkowo w 1 meczu Estonia wygrała 1 - 0 co spowoduje chęć odegrania się, no i oczywiście mecz u Siebie.
✅ 57
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EUROBASKET 2015
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chorwacja - Macedonia
Typ: over 147,5 pkt
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
VS


Oba zespoły jak na razie zanotowały po jednym zwycięstwie i porażce. Macedonia przegrała z Grecją, wygrała jednak z niezłą na tym turnieju Holandią. Chorwaci ograli Słowenię, polegli jednak także z Grecją. Nie stawiałbym Macedonii na straconej pozycji, może to być mecz walki, co za tym idzie dużo fauli, rzutów wolnych, czyli darmowych punktów. Bałkańska krew obu ekip może o sobie dać znać, a jeśli wynik będzie na styku, to tempo nie powinno siąść i obejrzymy wysoko punktowane spotkanie. Wszystko zależy praktycznie od jutrzejszej dyspozycji Macedończyków. Jeśli będą trzymać kontakt z Chorwatami, walka załączy się sama. Widzę tutaj spore value na over.
Polecam ;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: US Open
Godzina: 01:45
Spotkanie: Berdych vs Gasquet
Typ: Dw: 3:2 Berdych win
Kurs: 6,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jak dla mnie to nie bd, jednostronny pojedynek przez żadnego z tenisistów.
Może dziwić, gra z mojej str. na Tomka bo przecież grałem już przeciwko niemu ale wtedy widziałem value na rzecz jego rywala.
Dziś niewątpliwie również czeka nas ciekawe starcie, i spróbuje zagrać dw. na rzecz Tomka.
Po 5 setach, tak mi się to wróży
Tomas Berdych miał 7 wygranych w ostatnich 10 pojedynkach (25/7) na twardych powierzchniach.
Berdych pokonał Fratangelo , Melzer i Garcia Lopeza, po jego grze mogę stwierdzić że,
gra skuteczny tenis.
Co prawda, mało koncentruję się na grze obronnej ( nie widać tego po liczbie straconych setów) ale traci głupie pkt. dobry serwis daję mu często przewagę nad rywalami.
Gra agresywnie, i niewątpliwie miał trudnych rywali....
Szczególnie po ostatnim pojedynku na pewno jest w gazie.
Jego przeciwnicy nie dali mu zejść, z równego poziomu.
To jednak dziś, czeka go najtrudniejszy pojedynek....
Richard Gasquet miał 7 wygranych w ostatnich 10 spotkaniach, 15/6 na twardych kortach.
Jakby nie patrzeć to w tym turnieju nic szczególnego nie udowodnił!
Kokkinakis skreczował, Haase mu urwał seta a pojedynek nie był jednostronny tak jak to niektórzy przewidywali , a ostatni pojedynek z Tomicem to po prostu....
Gra na poniżej przeciętym poziomie ze str. Bernarda!! Po prostu oddał mecz, bez walki...
Richard jest klasowym tenisistą, i każdemu może sprawić nie lada problem.
Mnie jednak nie przekonał w tym turnieju...
Obaj są świetni technicznie, z doskonałymi serwisami, oraz nie lada doświadczeniem.
Ostatnie 3 pojedynki to winy Berdycha, ostatni ich pojedynek był dość wyrównany.
Spotkają się dwaj dobrzy tenisiści którzy są w dobrej formie, ale nie wydaję mi się aby któryś przeważał w ogromnym stopniu nad drugim.
Liczę na długi pojedynek zakończony zwycięstwem, Berdycha.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Argentyna Primera
Godzina: 2:10
Spotkanie: Estudiantes - Aldosivi
Typ: X/1
Kurs: 4.60
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Spotkanie 23 kolejki rozgrywek argentynskiej Primera Division. Spotykaja sie Estudiantes i Aldosivi. Gospodarze tego pojedynku sa zespolem ktory co rok walczy przynajmniej o play-offy do pucharow (ost sezon 6 miejsce, grupa Copa Libertadores 2 miejsce). W tym sezonie 12 pozycja i bardzo wyrownane bilanse bramkowe 22:21 w 22 meczach, czyli raczej druzyna defensywna. 50% ich meczów konczy się remisem do przerwy. Spory wynik, więc warto grać. Za każdym razem gdy zremisowali do przerwy dodatkowo nigdy nie przegrali (czyli albo X/1 albo X/X). Goscie to beniaminek. 19 miejsce, 9 pkt mniej i az 33 bramki stracone. Forma tez nie najlepsza. 10 spotkan, 1 zwyciestwo i to u siebie. Dla mnie dzis gospodarze powinni to wygrac. Oczywiscie licze na troche farta i remis do przerwy.
✅ 360
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis US Open (ATP)
Godzina: 2:30 teoretycznie, ale mecz na pewno zacznie się później
Spotkanie: John Isner - Roger Federer
Typ: John Isner wygra pierwszego seta
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jestem w trakcie oglądania meczu pomiędzy Kevinem Andersonem, a Andy Murrayem. Kevin Anderson wygrał dwa pierwsze sety, choć mecz raczej przegra 2:3, tak mi się wydaje, bo sił zaczyna brakować. Zawodnicy o takiej posturze jak Anderson są jednak niezwykle niebezpieczni na początku, gdy są wypoczęci. John Isner serwuje jeszcze lepiej, jest jeszcze wyższy, więc Federera czeka trudne zadanie. Przełamać Isnera w pierwszym secie może mu się nie udać, więc możliwy jest tiebreak. Zdaję sobie sprawę z tego w jakiej formie jest Roger Federer, jednak John Isner również gra bardzo dobrze, wszystkie dotychczas rozegrane sety wygrał. O sile Isnera świadczy to, że żaden z tych setów nie musiał być roztrzygnięty tiebreakami. Inser to już nie tylko serwis, ale poprawił wiele innych elementów i stać go na sprawienie niespodzianki. Może tu być podobny przebieg meczu jak Anderson-Murray, czyli początek dla underdoga, a potem faworyt dojdzie do głosu.
⛔ 100
 
C 16

cichymc2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Macedonia - Hiszpania
Typ: over 1,5 HT
Kurs: 2.37
Bukmacher: bet365
Analiza:
Hiszpanie są mocni, Hiszpanie są w gazie, jednak nadal nie są pewni awansu do mistrzostw. Czeka ich wyjazdowe spotkanie z Macedonią, która w sobotę przegrała na wyjeździe z Luksemburgiem. Hiszpanie stracili tylko 3 gole w 7 meczach (w tym jeden z Macedonią), co pokazuje że mało kto jest im w stanie zagrozić. Widać było to w meczu ze Słowacją, kiedy zgodnie z przewidywaniami w pierwszej części meczu postawili twarde warunki, zdobyli dwie bramki i spokojnie trzymali wynik nie przemęczając się zbytnio. I tu powinno być tak samo, liczę że szybka kombinacyjna gra Hiszpanów szybko przełamie obronę Macedonii i już w pierwszej połowie wynik meczu będzie roztrzygnięty
⛔ 100
 
B 0

bastoriet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna kobiet (Dania)
Godzina: 19:30
Spotkanie: Nykobing - Silkeborg
Typ: 2
Kurs: 2.75
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Druga kolejka duńskiej najwyższej klasy rozgrywkowej piłki ręcznej kobiet w Danii. Kurs, który zobaczyłem dzisiaj na ten mecz od razu rzucił mi się w oczy. Ostatni zespół minionego regularnego sezonu Nykobing podejmuje u siebie 5 zespół regularnego sezonu Silkeborg, przegrywając w ćwiercinałach play-off z późniejszym brązowym medalistą Tvis Holstebro, co ujmy nie przynosi.
Pierwsze kolejka dla obu zespołów zakończyła się porażkami:
Nykobing: (A) ze słabym Skive HF 28-33
Silkeborg: (A) z brązowym medalistą Tvis tylko 30-31
Uważam, że oba zespoły dzieli jednak różnica poziomu sportowego, jednak jak wiadomo w żeńskim sporcie trudniej jest cokolwiek przewidzieć. Biorąc pod uwagę kurs, moim zdaniem warto zaryzykować i postawić na Silkeborg.
⛔ 100
 
G 1

goldgoody

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna el. Euro 2016
Spotkanie: multi
Kurs: 1,56
Bukmacher: betclic
godz: 20:45

Analiza:
Dobiega końca wrześniowy maraton eliminacji Mistrzostw Europy. Dziś swe mecze rozegrają drużyny z grup C, E i G. Awans mogą wywalczyć kolejne ekipy, a część może definitywnie stracić szansę wyjazdu na Euro we Francji. Spójrzmy na wybrane przeze spotkania:
20:45 Anglia - Szwajcaria
20:45 Macedonia - Hiszpania
20:45 Słowenia - Estonia
Spotkania Anglia - Szwajcaria miałem w ogóle nie ruszać. Zdarzyć się może wszystko. Coś mnie jednak podkusiło, żeby sprawdzić zakłady specjalne i linie na over rożnych. I nie mogłem przejść obojętnie obok tego, co zobaczyłem. Bez specjalnego bawienia się w opisywanie, po prostu nie wypada nie wziąć takiego typu.
Macedonia to najsłabsza drużyna w swojej grupie. Ostatnio porażka 0:1 z...Luksemburgiem. Nazwy klubów, w których występują zawodnicy macedońscy nie powalają na kolana, szczególnie porównując je z tymi, w których grają reprezentanci Hiszpanii. Gracze z Półwyspu Iberyjskiego wrócili na pierwsze miejsce w grupie po wygranej ze Słowacją. Jednak nadal muszą walczyć o punkty, szczególnie że przed obecnymi Mistrzami Europy jest jeszcze mecz z Ukrainą. Brak wygranej w dzisiejszym meczu może skomplikować kwestie awansu, a co najmniej wprowadzić nerwową atmosferę do drużyny. Różnica klas jest bezdyskusyjna, należy mieć więc nadzieję, że Hiszpanie podejdą do spotkania poważnie.
Słoweńcy przegrali ostatnie dwa mecze eliminacji. Oba 2:3 - z Anglią i Szwajcarią, mimo że w obu prowadzili (ze Szwajcarią 2:0 do 80. minuty gry!) Jednak w tych spotkaniach pokazali kawał dobrego futbolu. Grali agresywnie, potrafili utrzymać się przy piłce i szybko przedostać się pod bramkę rywala. Słoweńcy są w składach drużyn z najlepszych lig Europy - hiszpańskiej, włoskiej czy niemieckiej. W ich grze widać dobre wyszkolenie techniczne i taktyczne. Aż dziwi porażka w pierwszym spotkaniu z Estonią. Nie udało mi się dotrzeć do tego meczu, więc trudno mi powiedzieć, czym była spowodowana przegrana, ale pewien jestem tego, że dziś Słoweńcy nie odpuszczą i będą walczyć o trzy punkty i przegonienie Estończyków, co da im miejsce w barażach.
20:45 Anglia - Szwajcaria Szwajcaria over1,5 rożnych -&gt; 1,15
20:45 Macedonia - Hiszpania Hiszpania -&gt; 1,15
20:45 Słowenia - Estonia Słowenia gol -&gt; 1,18
ako: 1,56

WIĘCEJ NIŻ JEDEN TYP DZIENNIE
ZŁY ZAPIS
⛔100
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka - EL.Euro
Godzina: 20:45
Spotkanie: Litwa - San Marino
Typ: over1.5 HT
Kurs: 2.35
Bukmacher: Betsson
Obydwie drużyny można powiedzieć zrobili swoje w tych eliminacjach i doręczali ekipa silniejszym punkty. San Marino jak wiadomo jest reprezentacja złożoną z pół amatorów więc ich bilans bramkowy nie dziwi mając w grupie Szwajcarie czy Anglików - 0:25 mimo tak tragicznego bilansu potrafi zdobyć punkt u siebie z Estonia pewnie do dziś piją w tym kraju. Litwa natomiast 6 punktów zwycięstwo wyjazdowe właśnie z San Marino 0:2 oraz u siebie z Estonia 1:0 mimo wszystko potrafią na własnym stadionie postawić opór o czym nie dawno przekonali się Szwajcarzy którzy wygrali tylko 1:2 przy czym musieli gonić wynik. Kurs w tym spotkaniu na over1.5 HT jest kosmiczny i według mnie trzeba brać bo jak to zwykle bywa z takimi drużynami jak Goście gdy padnie pierwsza bramka rozkładają sie i pozniej już mamy tylko popisy drużyn grających z nimi.
⛔ 100
 
R 7

rampampam

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger Barranquilla
Godzina: 20.00
Spotkanie: Guido Andreozzi - Andre Ghem
Typ: 2
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365


Analiza:
I runda turnieju rozgrywanego na północy Kolumbii. Zmierzą się Guido Andreozzi (183 miejsce w rankingu) z Andre Ghemem (130 miejsce w rankingu. Turniej jest rozgrywany na mączce.
W tym roku Guido rozegrał 16 meczy na tej nawierzchni, a jego bilans wynosi 8-8. Z kolei Andre zagrał na clay-u 43 razy i jego bilans to 26-17. Argentyńczyk w tym roku prezentuje słabą formę, łączny bilans to 18-19. Dla Brazylijczyka bilans w 2015 roku jest lepszy i wynosi 33-24.
Obaj panowie spotykali się dotychczas pięciokrotnie i wszystkie mecze wygrał Guido. Mecze zawsze były zacięte i kończyły się przeważnie wynikiem 2-1.
Andre w ostatnim czasie doszedł do finału Challengeru w Tampere, gdzie uległ Lamasinowi. Po tym osiągnięciu odpadł dwukrotnie w I rundach challengerów rozgrywanych we Włoszech i w I kwalifikacji do US Open. Andreozzi dobrnął do II rundy kwalifikacji US Open, wcześniej pograł trochę na twardej nawierzchni, a ostatni raz na mączce grał w czerwcu br.
Reasumując myślę, że dziś Andre pierwszy raz pokona Guido wykorzystując jego słabszą formę na mączce w tym roku.

Zwrot
 
E 28

expert-88

Użytkownik
Dyscyplina: SIatkówka, Puchar Świata
Godzina: 11.40
Spotkanie: Polska - Tunezja
Typ: under 131.5
Kurs: 1.61
Bukmacher: unibet
Zaczynamy Puchar Swiata ktory odbywa sie w Japonii. Gra tutaj 12 ekip systemem kazdy z kazdym. W ciagu 16 dni kazda ekipa rozegra po 11 spotkan. Wsrod faworytow wymienia sie Polska , oprocz nich USA , Rosje czy Wlochy.
Polska w tym spotkaniu jest zdecydowanym faworytem , wiec postanowilem celowac w ilosc punktow. Rywale Tunezja to wicemistrzowie Afryki i tyle mozna o nich powiedziec nie ma tam gwiazd.
Nasi po zajeciu 4 miejsca w Lidze Swiatowej. Skupili sie na Pucharze Swiata bo jesli zajma 1 lub 2 miejsce dostana sie na olimpiade do Rio i tak jest cel. Przed Pucharem nasi rozegrali dobre zawody w Memoriale Huberta Wagnera wygrali wszystkie spotkania z japonia , iranem i francja.
Dzisiaj licze przedewszystkim na latwe 3:0 rywal to jeden z najslabszych rywali.
✅ 61
 
lammpard 40

lammpard

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -MŚ 2018 kwalifikacje Azja
Godzina: 16:00
Spotkanie: Liban - Korea Płd.
Typ: under 2,5 FT
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pojedynek pomiędzy dosyć solidnie grającym u siebie Libanem, a obecnym wicemistrzem Azji Koreą Południową. Mecze między tymi drużynami rozgrywane na Bliskim Wschodzie zawsze należą do zaciętych i nie są wcale łatwym spacerkiem dla utytułowanej drużyny gości. W czterech spotkaniach rozgrywanych w ramach eliminacji na terenie Libanu padały wyniki nisko bramkowe (2013 1:1, 2011 2:1, 2004 1:1 i 1993 0:1). Także daleka podróż jaką muszą przebyć reprezentanci Korei, spowoduje lekkie zmęczenie, które może objawić się pogorszeniem skuteczności tejże reprezentacji. Również za tym typem przemawia to, że z jeszcze słabszym Myanmarem, Korea wygrała na wyjeździe tylko 2:0.
⛔ 100
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - US Open - kobiety
Godzina: 18.00
Spotkanie: Mladenovic K - Vinci R
Typ: 2
Kurs: 2.3
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obie zawodniczki zaskoczyły wszystkich dochodząc do tej fazy turnieju, ale tez jest na to wyjaśnienie. Wpadka jednej faworytki już na początku (Ivanovic) i wycofanie się z innej na godziny przed rozpoczęciem turnieju (Szarapowa). Obie zawodniczki dobrze radziły sobie w turniejach poprzedzających US Open pokonując wysoko postawione rakiety (Errani, Bouchard) i stawiając opór najbardziej znanym (Halep, Wozniacki). Obie są świetnymi deblistkami i grę przy siatce mają w małym palcu. Natomiast wydaje mi się, że mimo różnicy wieku, Roberta Vinci jest bardziej waleczna niż Kristina. W swoich meczach Francuzka stawia raczej na siłę uderzeń, jej gra obronna to nie jest mocna strona, zwykle nie utrzymuje dłuższych wymian. Roberta zaś ma bardzo specyficzny styl gry i jest przygotowana na długie wymiany, jest cierpliwa i również bardzo dobra w grze obronnej. Myślę, że dzisiaj to będzie klucz do zwycięstwa i Włoszka pokona przeciwniczkę.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom