>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.08.2021 (niedziela)

Status
Zamknięty.
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel
Godzina: 19:15
Spotkanie: Częstochowa - Toruń
Typ: J.Holder powyżej 11.0 pkt [liczą się wszystkie starty]
Kurs:
1.75
Bukmacher: forBET

Analiza:

Ostatni mecz 13 kolejki.
Toruń do Częstochowy przyjedzie osłabiony bo bez P.Przedpełskiego a jest to osłabienie bo ten zawodnik zna bardzo dobrze ten tor i w tym sezonie też spisuje się bd dobrze i za niego Toruń może zastosować z/z.
Toruń raczej będzie przegrywał -6pkt bo ma słabych juniorów i nie pewnych Miedzińskiego czy Chrisa Holdera.
Jack Holder już powinien być w lepszej formie niż w ostatnim meczu tym domowym z Motorem Lublin w którym zdobył 9 pkt w 5 startach.
Linia 11.0pkt na Jacka wg mnie troche za niska bo to dobry zawodnik średnia 2pkt na bieg no i pojedzie zapewne 7 razy. Na wyjazdach w tym sezonie jeżdzi bardzo dobrze - tylko w Lublinie miał nieco gorszy mecz w dodatku nie jedzie Przedpełski i będzie miał nieco łatwiej o punkty a Częstochowa cóż ma Madsena czy Lindgrena,ale Lindgren zawodzi w dodatku Jack Holder jest takim zawodnikiem,że jest w stanie w PGE Ekstralidze wygrać z każdym.
Oczywiście jak nie zdarzy się nic nieoczekiwanego typu defekt czy kontuzja to wg mnie Jack spokojnie zdobędzie w tym meczu 12pkt w 6 biegach lub w 7.
Częstochowa lepiej sobie radzi na wyjazdach a u siebie miała w zasadzie tylko jeden udany mecz ten z Motorem Lublin. Toruń niemal pewny utrzymania,ale zawodnicy i tak mają o co jechać bo przecież oni zarabiają poprzez zdobywanie odpowiednich punktów.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
stanley-63 815K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Dania Superliga
Godzina 16:00
Spotkanie : FC Kopenhaga : Brondby IF
Typ : suma kartek - over 4.5
Kurs : 1.80
Bukmacher : BETFAN

DERBY i to wszystko wyjaśnia że nie będzie odstawiania nogi tylko ostra i brutalna walka , to dopiero początek sezonu bo 4 kolejka , obie do tej pory nie zaznały porażki , ale wracam do typu , sędzia tej "wojny" jest pan Kristoffersen, Mads-Kristoffer , ten pan sędziował ich ostatni mecz 16 maja a była to 30 kolejka , statystyka tego meczu to zaledwie 21 fauli ale za to 7 żółtek 1 czerwień , był też rzut karny czyli full wypas , dziś liczę na podobny scenariusz i w roli głównej Kristoffersen, Mads-Kristoffer , sędziował on już w pierwszej kolejce mecz Kopenhagi z Aalborgiem i czerwień dla Kopenhagi oprócz tego 2 żółtka , myślę że over 4,5 kartki jak na DERBY to chyba nie jest wysoko postawiona poprzeczka i powinno być sporo karteczek , jak będzie zobaczymy !

80
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +482
StaryKuba22 2,9K

StaryKuba22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Fortuna I liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: ŁKS Łódź - Skra Częstochowa
Typ: ŁKS (-1,5 gola)
Kurs: 2,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


ŁKS Łódź w pierwszej kolejce zremisował na wyjeździe w Tychach i niby wynik jest dobry, ale chyba każdy czuje niedosyt. Oglądając skrót z tego spotkania widać było dominację gości, szkoda, że tylko jedna bramka padła bo była szansa na większą ilość. Oczywiście nie obyło się bez błędów po których GKS mógł nawet wygrać. Skra natomiast w pierwszym meczu przegrała w Kielcach 2:0, tracąc obie bramki na sam koniec I połowy. Mimo wszystko zaprezentowali się całkiem nieźle a straconych bramek dało się uniknąć. Po obejrzeniu tego co gospodarze tego spotkania zaprezentowali w Tychach jestem mocno zbudowany tym co zobaczyłem. Powiem szczerze, że każdy inny wynik niż mocna wygrana gospodarzy będzie dla mnie mocnym zaskoczeniem i jednocześnie rozczarowaniem zważywszy, że to mój team. Na tą chwilę nie wiadomo co ze zdrowiem strzelca bramki z piątkowego meczu, czyli Antonio Dominguezem gdyż zszedł z kontuzją. Jeśli nie będzie mógł zagrać to na jego miejsce prawdopodobnie wskoczy Mikel Rygaard, który po mocno przeciętnej rundzie jesiennej ma sporo do udowodnienia. Liczę, też na przełamanie Stipe Juricia, który co najmniej jedną bramkę powinien mieć na koncie. Gram na wygraną gospodarzy minimum dwoma gola.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
O 1,2K

oleszek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 17:30
Spotkanie:Wisła-Raków
Typ: Spotkanie/liczba goli 1/+2.5
Kurs: 3,45

Bukmacher: fortuna

Analiza:

Trzecia kolejka ekstraklasy, mecz w Krakowie. Faworytem moim i bukmacherów Wisła, która jeszcze w tym sezonie nie przegrała i strzeliła już 5 goli. Morale w zespole wysoko. Raków natomiast moze mieć mieszane uczucia, 3 pkt i aż 8 bramek padło w meczach z ich udziałem. Co istotne, w dwóch meczach stracili 5 bramek. Nie jest to wielkim zaskoczeniem, drużyna z Częstochowy gra w lidze konferencji europy i na te rozgrywki aktualnie kładą nacisk. W czwartek rewanż w Rosji i po remisie w meczu, nadal mają szansę wywalczyć awans. Jestem przekonany, że to czwartkowy mecz o wszystko będzie ważniejszy dla Rakowa, szczególnie że to początek sezonu ligowego i jeszcze każdą stratę punktową będzie można odrobić na dystansie. Przypuszczam że Raków rozpocznie spokojnie, będzie liczył na remis i ewentualne skontrowanie w dalszej części meczu natomiast po rezultatach w dwóch pierwszych kolejkach można uznać, że formacja obronna nie jest szczelna. Liczę na szybką bramkę i festiwal strzelecki na wzór meczu Rakowa z Piastem, tyle że tym razem to gospodarzy typuję na zwycięzców.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +3
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Raków Częstochowa
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 1.94
Bukmacher: STS
Analiza:

Wisła Kraków pod sterami Guli gra miłą dla oka piłkę. Starcie z Rakowem z pewnością będzie bardzo wymagające. Wisła gra ofensywnie co również przekłada się na ilość padających goli w meczu z ich udziałem. Wisła w pierwszym meczu u siebie wygrała 3:0 z Zagłębiem Lublin a w drugim wyjazdowym pojedynku z Termaliką padł remis 2:2. Jeśli chodzi o Raków to mecze ligowe z ich udziałem też obfitują w dużą ilość goli (wyłączając oczywiście mecze w kwalifikacjach do LKE, gdzie trzeci raz z rzędu padł wynik 0:0). W lidze natomiast pierw Raków wygrał 2:3 z Piastem a następnie przegrał z Jagiellonią 3:0. Dziś również powinniśmy zobaczyć kilka bramek, bez względu na to jaką jedenastką zadecyduje się wyjść trener Papszun.

94
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +548
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Typ: Śląsk Wrocław powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 2,38
Bukmacher: etoto
Analiza:

Śląsk Wrocław w tym sezonie jest póki co jedną z najciekawiej grających drużyn w lidze. Z całą pewnością ich kibice nie mogą narzekać na nudę. Czy to w lidze czy w pucharach Śląsk gra ofensywnie i w ich meczach pada sporo bramek. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, to Śląsk Wrocław strzelał po przynajmniej dwa gole w sześciu ostatnich meczach. Oglądałem ich spotkanie z Hapoelem byłem pod wrażeniem tego jak grali w ataku, zwłaszcza w pierwszej połowie. Śląsk strzelił tam dwa gole, ale tych bramek mogło być więcej, bo okazji mieli mnóstwo. Według mnie stać ich na to, by w meczu z Lechią trafić przynajmniej dwa razy do bramki rywali.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom