>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.07.2019 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Afryka, PNA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Ghana - Tunezja
Typ: powyżej 37 fauli (37 zwrot/90min)
Kurs: 1,83
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Niepotrzebnie kombinuję i odchodzę od typów na faule, we wczorajszym finale Copa America przewinienia znowu spokojnie by weszły.
Przed nami ostatnie spotkanie 1/8 PNA, lekkim faworytem wydaje się być ekipa z Ghany. Ciekawego wyczynu za to dokonali Tunezyjczycy, zdobyli w grupie zaledwie 3pkt za 3 remisy i to dało im 2 miejsce za zespołem Mali. Idąc tropem, że faworyta trudno wskazać spodziewam się spotkania wyrównanego z dużą ilością przewinień jak to w większości spotkań na tym turnieju.
Zawodnicy z Ghany popełniają średnio 16,3 fauli na spotkanie (15, 11 i 23), Tunezyjczycy już o wiele więcej bo 19 na mecz (15, 18 i 24). Jako, że to już spotkanie w fazie pucharowej i porażka oznacza pożegnanie się z turniejem zakładam sporą ilość przewinien z obu stron.

  100
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Islandia 
Godzina: 21:15
Spotkanie: Hafnarfjordur - Vikingur Reykjavik
Typ: Remis
Kurs: 4.10
Bukmacher: fortuna 

Witam. Dziś wieczorem o godz 21:15 odbędzie się dosyć ciekawy mecz tak sądzę , pomiędzy Hafnarfiordur - Vikingur Reykjavik. 
Czuje tu mała niespodziankę a mianowicie remis w tym meczu który będzie sukcesem drużyny gości. Drużyna gości jest niepokonana od 4 spotkań 2 zwycięstwa i 2 remisy za to gospodarze przeżywają mały kryzys , nie wygrali od 5 spotkań 3 remisy i 2 porażki. Goście to drużyna która dużo strzela i dużo traci , gospodarze tak samo indentyczny bilans bramkowy 15-17 w 10 meczach , dużo remisują goście 5 remisów gospodarze 4 remisy i dlatego w tym meczu przewiduję remis i dużo bramek sądzę że obie ekipy nastawią się na atak i bedzię to mecz  w wielu okazji podbramkowych. 

  100
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Dyscyplina: CS:GO OGA Counter PIT
Godzina: 21:00
Spotkanie: PACT - Syman
Typ: PACT
Kurs: 1.89
Bukmacher: LVBet
Analiza:

Powinno być to wyrównane spotkanie, pierwsza runda turnieju Counter PIT. Turniej internetowy, a tam dzieją się zawsze ciekawe rzeczy. W tym spotkaniu przewiduję wygraną Polskiej ekipy, którą znam lepiej. Dodatkowo przygotowują się do ESEA MDL gdzie mogą awansować do wyższej ligi, zawsze przyjemniej robi się to wygrywając spotkania i nabierając pewności i wprawy w taktyce czy aimach. Gramy best of3, PACT rzadko traci mapy, względnie rzadko też jak przegra jedną to wygrywa drugą, dlatego często mamy wyniki 2-0/0-2. W zespole Syman trochę podobnie i tu myślę że spotkanie rozstrzygnie się do zera w jedną stronę i uważam że zrobi to Polska ekipa. Nie wiem zbyt wiele o rywalu prócz kilku obejrzanych demek i stwierdziłem że przy dobrej dyspozycji PACT nie powinien mieć wielkiego problemu z przejściem tej ekipy. Widzi mi się 2-0, ale proponuję bezpieczniejszy wariant, gdyż bukmacherzy stawiają szansę praktycznie 50/50. Powodzenia!

  89
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom