>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 8.05.2019 (środa)

Status
Zamknięty.
pukon 1,1M

pukon

Użytkownik


Dyscyplina: Koszykówka - Korisliiga Finlandia

Godzina: 17.30

Spotkanie: Kouvot Kouvola - Salon Vilpas

Typ: Salon Vilpas (włącznie z dogrywką)

Kurs: 1.68

Bukmacher: Fortuna

Analiza: 



Fińska Korisliiga, półfinał fazy play off i czwarty mecz w parze pomiędzy ekipą Kouvot Kouvola a drużyną Salon Vilpasa. W rywalizacji do czterech zwycięstw Salon Vilpasa prowadzi 2-1. Ekipa dzisiejszych gospodarzy rundę zasadniczą zakończyła na szóstej pozycji w tabeli (bilans 19-21), w ćwierćfinale fazy play off pokonali Pyrinto Tampere 3-0, drużyna Salon Vilpas po rundzie zasadniczej zajęła pierwsze miejsce z bilansem 33-7, ćwierćfinał play off to 3-0 z BC Nokia. Po dotychczas rozegranych grach półfinałowych, mam wrażenie, że jeszcze nie do końca drużyna Salon Vilpas potrafiła zagrać na swoim, wysokim poziomie, chociażby to, co pokazywali w rundzie zasadniczej czy w ćwierćfinale play off, nie grają najlepiej, a pomimo tego prowadzą w tej serii, co też może pokazywać ich potencjał, że nawet przy takiej grze potrafią przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Dwa zwycięstwa na własnym parkiecie, przy ogromnym szczęściu, gdzie rywal prowadzi przez praktycznie cały mecz, dopiero w końcówce doganiają wynik, do tego porażka na parkiecie Kouvot, gdzie sytuacja odwrotna i to oni tracą zwycięstwo w końcowych fragmentach gry, na pewno jakimś usprawiedliwieniem może być to, że w żadnej z tych gier nie zagrali w optymalnym zestawieniu - przede wszystkim brakowało Gibbsa (16,9pkt - opuścił drugi mecz) czy Dillarda (9pkt - nie zagrał w pierwszym i trzecim spotkaniu), dzisiaj Gibbs ma zagrać, a szansę występu Dillarda oceniane są na 50%. Salon Vilpas dysponuję naprawdę mocną kadrą, te świetne wyniki i dominacja w rundzie zasadniczej, nie są przypadkowe - obecni reprezentanci kraju Koivisto i Nenonen, do tego dobrze zapowiadający się Kivimaki i Kantonen z młodzieżówki, czy były reprezentant Rannikko, plus mocno wyróżniający się w tej lidze amerykańscy zawodnicy jak Gibbs, Ballard, Skeen, Taylor czy Dillard - bardzo wyrównana, szeroka kadra. Ekipa Kouvot zaskakuje w tych play off, trzeba docenić dotychczasową, bardzo dobrą grę, która jednak nie zawsze wystarczyła na rywali, według mnie, to nadal nie jest tak silne zestawienie personalnie, jak po stronie drużyny Salon Vilpas. Nie wiem czy Salon Vilpas zagra w końcu na lepszym poziomie, ale może właśnie w tym spotkaniu będą potrafili wrócić do swojej koszykówki, przede wszystkim na lepszej skuteczności, jeżeli uda im się narzucić tutaj swoje granie, powinni mocno powalczyć o zwycięstwo na parkiecie ekipy gospodarzy.



 



⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kubabrenner 118K

kubabrenner

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - II Liga Polska

Godz: 19:10

Spotkanie: Widzew Łódź - Olimpia Grudziądz 

Typ: BTS

Kurs: 1.85

Bukmacher: totolotek 



Analiza: Bardzo ciekawy mecz, wręcz chyba najciekawszy tej kolejki, do Łodzi przyjeżdża ekipa z Grudziądza, która cały czas jest w grze o awans do I ligi. Nie skłamię jeśli powiem, że jest to chyba dla nich najwazniejszy mecz w tym sezonie. Porażka praktycznie skreśli szanse na awans, natomiast wygrana bardzo ich do tego awansu przybliży, ponieważ wskoczyliby dziś do TOP3. Mecz u siebie w rundzie jesiennej wygrali 3:2, więc z pewnością nie przyjadą ze spuszczonymi głowami. Pod względem ofensywy są najlepszą ekipą w lidze, 61 bramek w 32 spotkaniach. Do tego stawka o jaką dziś grają, no nie widzę innego scenariusza niż atak gości, bo spokojnie mogą się tu pokusić o 3 punkty. Co do bramki Widzewa też nie powinno być problemów, zespół pewnie rozłożył na łopatki przyjezdny Ruch Chorzów w ostatniej kolejce(3:0), a jeśli dziś wygrają, będą jedną nogą w I lidze. W górnej części tabeli jest taki ścisk, że remis raczej nie zadowoli nikogo. Motywacji nie zabraknie po obu stronach, będzie otwarta gra, bo do końca sezonu zostały 2 mecze, a więc każdy gol na wagę awansu. Martwić może jedynie fakt, że na stadionie Widzewa nigdy nie padł bts pomiędzy tymi drużynami, ale dziś doskonały moment aby to przełamać, tak jak wspomniałem, w pierwszym meczu padł wynik 3:2, dzisiaj stawka jeszcze większa, więc tym bardziej powinniśmy zobaczyć gole. 



✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
neutralny 487,9K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Puchar Francji kobiet

Godzina: 19:00

Spotkanie: Lyon - Lille

Typ: Under 3.5

Kurs: 3.35

Bukmacher:  Etoto

Analiza:



Choć w piłce kobiecej we Francji pada wiele goli to nie ma to miejsca, jak na razie w Pucharze. Dziś w finale tych rozgrywek spotkają się mistrzynie Francji, z drużyną, która spadła z ligi. Faworyt absolutnie niepodważalny, są nim oczywiście piłkarki Olympique, które będą chciały zdobyć kolejny tytuł w tym sezonie. Ja jednak liczę na małą liczbę goli. Miałem "przyjemność" obejrzeć kilka meczów francuskiej ligi i stoją one na dobrym poziomie taktycznym. Widać, która drużyna co chce grać i myślę, że LOSC stanie dziś mocno z tyłu i będzie próbowało "zamurować" swoją bramkę. Jak na razie w Pucharze wychodzi im to świetnie, co widać po wynikach. W meczach obu drużyn w Pucharze Francji, jak na razie padło 13 goli, co daje średnią 2.17 gola na mecz, więc poniżej mojego dzisiejszego progu. Oczywiście typ dość ryzykowny, ale myślę, że jeśli piłkarki Lille będą skuteczne w swoich poczynaniach defensywnych mogą dziś stracić mniej niż 4 gole. Wykluczam zdobycie przez nie jakiejkolwiek bramki. Dodatkowo do tego betu skłania mnie fakt, że Lille w lidze również traciło średnio dwa gole na mecz, mimo że skończyło się dla nich degradacją, jednak jak widać w swoich meczach nie były dużo słabsze od rywalek.



 



⛔100
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów

Godzina: 21:00

Spotkanie: Ajax - Tottenham

Typ: Tottenham 

Kurs: 3.10

Bukmacher: Fortuna



Witam,



Wychodze z zalozenia, ze Ajax grajacy slabiej u siebie anizeli na wyjazdach nie podola Tottenhamowi, ktory za wszelką cene bedzie chcial odrobic stratę 1 bramki z 1 spotkania.w gre dla Tottkow wchodzi tylko wygrana wiec nie ma kalkulacji.Ma byc w grze Son wiec sila z przodu jest spora.



Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych



✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
lordshoxy. 131

lordshoxy.

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, LM

Godzina: 21:00

Spotkanie: Ajax - Tottenham

Typ: Powyżej 2.5 bramki

Kurs: 1.7

Bukmacher:  Fortuna

Analiza:



Hejka, po tym co ujrzeliśmy wczoraj i po tym co osobiście przeżyłem jako fan LFC ciężko będzie jakoś normalnie podejść do tego spotkania, bo ciężko będzie powtórzyć takie emocje.



Nie mniej jednak, nie porównując do dnia wczorajszego to mecz będzie gorący. Sprawa awansu otwarta. Szczerze nie wiem komu kibicować, z jednej strony aktualnie jestem w Holandii, Ajax to legenda i to świetna historia, by znaleźli się w finale, z drugiej fan Premier League i finał z Fotkami byłyby czymś ekstra. Myślę, że mecz spełni oczekiwania kibiców. Nie ma co patrzeć na Toki w lidze, dziś zaprezentują zupełnie coś innego i na pewno lepszego niż to co prezentowali ostatnimi czasy. Mecz będzie otwarty i myślę, że na luzie padnie tutaj 3 bramki. Ajax bez względu na wynik gra swoje, a Totki dobrze wiemy jak bywają zabójczo skutecznie i w jakiej formie jest Son, który dziś wraca, kurs nie rozpieszcza, ale uważam go za dość fajny, jak na pewność typu.



YNWA.



✅70



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka nożna - Liga Mistrzów,

Godzina : 21:00

Spotkanie : Ajax - Tottenham

Typ : Wynik 3-3

Kurs : 40

Bukmacher : STS 



Wynik wczorajszego meczu chyba zaskoczył cały świat, w tym nawet samych Anglików. Mecz ten sprawił, że każdy fan piłki nożnej już chyba bierze pod uwagę każdy scenariusz w tym spotkaniu. 



Na początku myślałem nad wynikiem 0-0, bo tego nikt nie bierze pod uwagę, a często jednak takie smutne scenariusze się sprawdzają, lecz po chwili zastanowienia idę w kierunku szalonego spektaklu i wyniku 3-3.



Na ten temat chyba nic nie muszę dodawać, każdy wie jak Totki awansowały do półfinału. A Ajax? Miał na swojej drodze przeszkody wydaje się nie do przejścia, a jednak dał radę.



Tutaj jest wszystko możliwe, dosłownie, i każdy to wie. Totki bez Kane'a, Sanchez i Winksa, ale kto teraz o tym myśli. Da się dobrze zagrać nawet bez podstawowych piłkarzy, co wczoraj odwieczni rywale Ligowi Tottenhamu udowodnili. 



 



⛔100
 
F 724,2K

ferguson2

Typer


Dyscyplina: Tenis, WTA

Godzina: 20:10

Spotkanie: Garcia - Kvitova

Typ: Garcia +1.5 seta

Kurs: 1.82

Bukmacher: fortuna

Analiza: Rok temu Garcia dotarła do półfinału w Madrycie, teraz też widać że dobrze radzi sobie na tym turnieju. W ostatnich dwóch spotkaniach wyglądała bardzo obiecująco, Cirstea postawiła wyżej poprzeczke niż Hsieh, ale pamietajmy ze Rumunka wygrała z Keys. Pomimo tego, Francuzka miała pod kontrolą ten mecz. Kvitova natomiast męczyła się z Mladenovic, zagrała bardzo słabe spotkanie i miała sporo szczęscia, że udało się ostatecznie wygrać 2:0. Tym razem Garcia powinna stanowić większe zagrożenie dla Czeszki niż w Miami - po pierwsze clay który sprzyja Garcii, po drugie Madryt, po trzecie H2H który nie wygląda źle dla Francuzki w starciach przeciwko Kvitovej. Garcia musi być skuteczna od samego początku, grać agresywniej i efektowniej - wtedy powinna ugrać seta, a może pokusi się nawet o zwycięstwo.



⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
czaro82 444,3K

czaro82

Użytkownik


Dyscyplina. Piłka nożna / Liga Mistrzów 



Godzina. 21 : 00



Spotkanie. Ajax - Tottenham 



Typ. powyżej 1.5 bramki w obu połowach



Kurs. 4.70



Bukmacher. forbet 



Analiza: 



 



Witam, za chwil parę dojdzie do jednego z ważniejszych meczy w historii obydwu klubów.



W lepszej sytuacji gospodarze którzy posiadają jednobramkową zaliczkę sprzed tygodnia. 



Zapewne piłkarze widzieli co się stało wczoraj z Blaugraną, ktora swoją drogą dała ciała nie po raz pierwszy w Champions League. Wydaje mi się że Koguty pomimo świetnej dyspozycji zawodników 



z Amsterdamu są w stanie odrobić tą bramkę już w pierwszej połowie, przy czym zapewne nadzieją się na jakieś kontry. Typ może i ryzykowny ale patrząc czym obdarzyła nas tegoroczna edycja LM wszystko jest możliwe a kurs całkiem zachęcający. 



 



✅370
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
isztwan 269,5K

isztwan

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka nożna - Liga Mistrzów,

Godzina : 21:00

Spotkanie : Ajax - Tottenham

Typ : poniżej 2.5 gola

Kurs : 2.15

Bukmacher : STS



Dużo osób widzi tutaj szalony mecz i dużą ilość bramek, duża ilość stawia typy w stronę totków. Mnie się jakoś widzi tutaj obrona wyniku z pierwszego spotkania i tym razem też coś w stronę jednej bramki ale dla kogo ... ciężko powiedzieć. Stawka ogromna - finał LM, czy warto szarżować ? Dla Ajaxu takie szarże mogą się zakończyć zgubnie, totki raczej nie mają innego wyjścia i zapewne podejmą taką właśnie taktykę jak wczoraj Liverpol, lecz dla gospodarzy nie koniecznie to przyniesie oczekiwany skutek, pomijając ofensywny styl Ajaxu możliwe, że w tym spotkaniu zmienią swe oblicze i skupią się na defensywie... gdybanie. Typ ryzykowny ale nie niemożliwy jak widać po wynikach innych spotkań... tutaj wszystko się może zdarzyć i wszelkie analizy mogą wziąć w łeb. 



 



⛔100
 
K 27,4K

katherinna

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów

Godzina: 21:00

Spotkanie: Ajax - Tottenham

Typ: 2 strzały celne Sona

Kurs: 2.10

Bukmacher: etoto

Analiza. Heung-Min Son to jedno z brakujących ogniw w pierwszym meczu w Londynie. Tottenham to drużyna z ogromnym potencjałem, co pokazała już w meczu z Manchesterem City. Ich motywacją jest wczorajszy mecz, który pokazuje że w Lidze Mistrzów nie ma rzeczy niemożliwych, a zaliczka 1-0 Ajaxu, nie jest tak naprawdę zaliczką. Według mnie Heung-Min Son będzie nadzieją Tottenhamu na finał - z Manchesterem City to jego skuteczność dała upragniony awans. Dzisiaj także przewiduje jego gola, ale decyduje się na prawdopodobnie bezpieczniejszy typ w postaci dwóch strzałów celnych. Koreańczyk jest bardzo szybki, potrafi uderzyć z dystansu i w tym meczu na pewno spróbuje swojego szczęścia w kilku sytuacjach.



⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka nożna - Liga Mistrzów,

Godzina : 21:00

Spotkanie : Ajax - Tottenham

Typ : 1x

Kurs : 1,41

Bukmacher : efortuna



Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy zespołami Ajaxu i Tottenhamu.  Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Ajaxu w stosunku 0:1 co sprawia, że w dniu dzisiejszym będziemy świadkami bardzo ciekawego widowiska.  Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i spróbują wygrać dzisiejsze spotkanie. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry, ponieważ muszą strzelić bramkę, żeby myśleć o awansie. Statystyka bramkowa oby dwóch zespołów pokazuje że powinni dzisiaj strzelić minimum jednego gola, zarówno Ajax, jak i Tottenham. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do zespołu Ajaxu,  który dzięki zaliczce z pierwszego spotkania, może spokojnie kontrować rywali i próbować strzelać kolejne bramki. Goście muszą zagrać otwarcie, dlatego uważam, że będziemy świadkami bardzo ciekawego spotkania. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 2:1



 



⛔100
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Godzina: 21:00

Spotkanie: Ajax - Tottenham

Typ: Victor Wanyama otrzyma kartkę

Kurs: 3,0

Bukmacher: STS





Analiza:



Być może typ kartkowy okaże się trafny, po czarnej serii...



Rewanż, w którym Tottenham musi zaatakować, by odrobić straty z pierwszego meczu, co jest oczywistością. 



​​​O tym jak groźni są ofensywni piłkarze Ajaxu przekonaliśmy się już w poprzednich meczach. Dziś duża odpowiedzialność będzie spoczywać na barkach defensywnego pomocnika Tottenhamu Wanyamy, który będzie starał się przerywać ataki gospodarzy sunące środkiem boiska. 



Myślę, że ten zawodnik kikukrotnie będzie musiał uciekać się do faulu, by przerwać atak Neresa, czy Tadicia. Liczę, że po którymś z nich otrzyma upomnienie w postaci kartki.



 



⛔100
 
seba23 141K

seba23

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów

Godzina: 21:00

Spotkanie: Ajax - Tottenham

Typ: Zakład łączony: Powyżej 2,5 goli, powyżej 8,5 rzutów rożnych i powyżej 3,5 żółtych kartek

Kurs: 3,11

Bukmacher: Fortuna

Analiza:



Ajax przed wyśmienitą szansą na awans do finału rozgrywek. W 1/8 i 1/4 wyeliminowali Real i Juventus, w tamtych spotkaniach przystępowali do rewanżu na wyjeździe do tego mając niezbyt korzystny wynik ze spotkania domowego. Dzisiaj jest odwrotnie, pierwszy mecz zagrali w delegacji wygrywając go 1-0 i teraz do rewanżu przystępują jako "faworyt". Koledzy wyżej ubiegli mnie z typami łączonymi ale spróbujemy dzisiaj coś podobnego sklecić z tym, że z wyższymi liczbami. Ajax u siebie gra bardzo ofensywnie i zdobywa sporo goli, w tym roku 3 bramek w Amsterdamie kibice nie obejrzeli tylko raz w spotkaniu z Juventusem (1-1). W weekend Ajax zdobył puchar Holandii łatwo wygrywając 4-0 z Willem II. O bramki Ajaxu możemy być spokojni tym bardziej, że to Tottenham musi zaatakować czym stworzy sporo okazji dla rywali na kontry. Goście aby myśleć o finale muszą strzelić przynajmniej 1 bramkę. Spotkanie powinno być otwarte, szybkie ze sporą ilością sytuacji podbramkowych i rożne to tylko kwestia czasu. Jako, że to już ostatnia przeszkoda przed finałem nikt tutaj nie będzie odpuszczał i jak trzeba to przerwie akcję przeciwnika faulem. Im dalej w spotkanie tym może być bardziej nerwowo i jakieś kartki za przepychanki czy dyskusję z arbitrem się pojawią.



 



✅211
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom