>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.03.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Rosja, 11:30
Spartak Moskwa - Krasnodar
Over 3.5 gola
4.00
bet365
Na niedzielny typ dnia wybrałem mecz z ekstraklasy rosyjskiej. W 18 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą Spartak Moskwa i Krasnodar. Gospodarze to obecnie 6 drużyna w lidze, a goście są na 4 miejscu w tabeli. Typuję w tym spotkaniu na over 3.5 gola. Po pierwsze interesująco wygląda statystyka H2H między tymi klubami. Ostatnie 3 spotkania między Spartakiem Moskwa, a Krasnodarem to wyniki 4:0, 4:0 i 3:2. Jak widać w każdym z tych meczy wpadały minimum 4 gole. Po drugie w obecnym sezonie obie drużyny zaliczały już mecze, w których padało powyżej 3.5 gola. Spartak Moskwa ma na swoim koncie 5 takich spotkań, a Krasnodar 3 mecze. Po trzecie liga rosyjska wznawia rozgrywki po przerwie zimowej i piłkarze obu ekip będą &quot;głodni&quot; gry. Moim zdaniem spotkanie będzie miało ofensywny przebieg i nie zabraknie w nim goli. Mój typ to 2:2 i over 3.5 gola.
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Włochy, Serie A
Godz: 12:30
Spotkanie: Cesena - Palermo
Typ: 1X
Kurs: 1,65
Bukmacher: bet365
Analiza:
W 26 kolejce Serie A zmierzą się ze sobą drużyny Cesena i Palermo. Gospodarze z dorobkiem 19 punktów zajmują przedostatnią lokatę, natomiast ich rywale z dorobkiem 34 oczek plasują się na 11 pozycji. Cesena ma w tym momencie 4 punkty straty do pozycji dającej utrzymanie, ale zajmująca to miejsce Atalanta powinna zagrać dzisiaj z Parmą, która jednak nie wiadomo czy w ogóle przystąpi do meczu. Gospodarze pod wodzą D. Di Carlo wciąż wierzą w utrzymanie i w ostatnich 3 meczach zdobyli 4 punkty, ale mieli trudnych rywali. Po remisie u siebie z Juve 2-2, przegrali na wyjeździe z Milanem 0-2, lecz w ostatniej kolejce ograli u siebie Udinese 1-0. Ogólnie na własnym boisku Cesena ma bilans meczy 3-5-5. Piłkarze Palermo w ostatnich 3 meczach także mieli wymagających rywali i również zdobyli 4 oczka. Wygrana u siebie z Napoli 3-1, porażka w Lazio 1-2 i ostatnio bezbramkowy remis u siebie z Empoli. Problemem Palermo jest bardzo słaba gra na wyjazdach, gdyż ich bilans meczy wynosi zaledwie 1-5-6. W poprzedniej rundzie Sycylijczycy wygrali u siebie 2-1 z Cesena, ale uważam, że w dzisiejszym meczy gospodarze będą bardziej zdeterminowani i nie przegrają tego spotkania. Absencje - Cesena: Capelli (22/0), Renzetti (17/0), niepewny występu jest Rodriguez (15/4). Palermo: Morganella (20/1), Lazaar (19/1), Gonazalez (18/1).
✅ 65
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: koszykówka
spotkanie: Czarni-King
godzina: 18:00
typ: Czarni-King (8,5-0) 1
stawka: 1.95
Witam na dzień dzisiejszy wybrałem meczyk opisany w poście ???? Wydaje mnie się,że Czarni wygrają ten mecz dość wyraźnie ja daję,że wygrają różnicą minimum dziewięcioma punktami fakt,że ostatnio dwie porażki z rzędu myślę jednak,że to chwilowy słóabszy okres i dzisiaj pokażą basket na swoim dobrym poziomie.Co do zespołu ze Szczecina to po prostu jest słaba i nie widzę żeby w tym meczu mogła grać jak równy z równy z zespołem Czarnych no może na pierwszą kwartę ją będzie stać,ale nie na cały mecz.Do tego również dochodzi fakt iż zespół Czarnych na chwilę obecną jest poza top8 na miejscu dziewiątym dwa mecze rozegrane mniej od Śląska,Torunia i trzy mecze mniej od Kutna i realne szanse na piąte miejsce.Myślę,że zawodnicy gospodarzy wyjdą na ten mecz mocno zdeterminowani głodni wygranej pod dwóch porażkach z rzędu.Teraz co do statystyk Wygrane Czarnych z Koszalinem 8 punktami 5 pkt ze Śląskiem na wyjeździe 9 pkt z Dąbrową dodam tylko ,że w meczu ze Śląskiem czarni prowadzili już różnicą nawet 18 punktów.co do Szczecina są słabi nawet u siebie przegrywają różnicą nawet 18 czy 25 punktami ostatnie mecze ze Śląskiem czy z Kutnem.Kończąc wydaje mnie się ,że Czarni ostro zleją dzisiejszych gości ,pozdrawiam ????
✅ 95
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 12:00
Spotkanie: FC Barcelona - Rayo Vallecano
Typ: FC Barcelona -4.5 gola (AH)
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po tym jak wczoraj na Sam Mames Real Madryt przegrał z Bilbao dziś FC Barcelona ma szansę wyprzedzić swojego odwiecznego rywala w tabeli i zając fotel lidera rozgrywek. Szansę na to są oczywiście bardzo duże, bowiem grają u siebie a ich rywalem jest Rayo Vallecano - mówiąc delikatnie żaden potentat hiszpańskiej piłki. Ja oczywiście nie mam złudzeń, że Barcelona ten mecz wygra ale myślę, że zwycięstwo będzie naprawdę okazałe i wysokie stąd moja propozycja na handicap -4.5 goli (de facto Barcelona musi wygrać 5 bramkami lub więcej)! Czy stać na to podopiecznych Luisa Enrique?
Nie mam wątpliwości, że tak. Barcelona jest obecnie w naprawdę wysokiej formie, widać, że gra sprawia im przyjemność, a rywale po prostu w większości przypadków nie mają pomysłu na zatrzymanie tej drużyny. Owszem zdarzył się mecz z Malagą i porażka na Camp Nou ale później wszystko wróciło do normy - 3 mecze wyjazdowe i 3 zwycięstwa. Dziś czeka ich spotkania na własnym obiekcie i śmiem twierdzić, że będą chcieli zrehabilitować się za mecz z poprzedniej kolejki i dziś wygrać pewnie i wysoko.
Mecz rozgrywany będzie o nietypowej godzinie, bowiem o 12:00, Barcelona o tej porze grała w przeszłości raptem 2 razy. Pierwszy raz miał miejsce dawno temu bo 25 grudnia 1965 roku z Las Palmas - wygrana 3:2, drugi taki przypadek to już bardziej teraźniejsze czasy i mecz z 10 lutego 2013 roku z Getafe i wtedy Barcelona wygrała 6:0. Wydaje się więc, że nie powinno być kłopotów również w dniu dzisiejszym. Tym bardziej, że Rayo to drużyna, która w ostatnim czasie głównie przegrywa (wysoko) z Barceloną o ligowe punkty - ostatni raz udało im się nie przegrać 7 grudnia 2002 r., wtedy to wygrali 1:0, w tym samym sezonie przegrali jeszcze na Camp Nou (0:3) i pożegnali się z Primera Division. Powrócili w sezonie 2011/12 i tak wyglądały mecze tych drużyn od tej pory:
04.10.14 PRI Vallecano Barcelona 0 : 2
15.02.14 PRI Barcelona Vallecano 6 : 0
21.09.13 PRI Vallecano Barcelona 0 : 4
17.03.13 PRI Barcelona Vallecano 3 : 1
27.10.12 PRI Vallecano Barcelona 0 : 5
29.04.12 PRI Vallecano Barcelona 0 : 7
29.11.11 PRI Barcelona Vallecano 4 : 0
Warto też pamiętać, że Barcelona ma w tym sezonie już 70 goli zdobytych (z czego 40 w meczach u siebie) i goni Real Madryt, który ma tych bramek o 5 więcej. Kto wie może uda się &quot;Królewskich&quot; w tej statystyce również dziś przegonić, wystarczy strzelić 6 goli zespołowi Rayo, co wcale takie nierealne nie jest. Tym bardziej, że Rayo to ekipa, która stosunkowo dużo bramek traci 43 - 3 wynik w lidze, a przecież zajmują 11.miejsce. Zresztą Paco Jémez szkoleniowiec gości zapowiada, że nie zamierza zmieniać stylu gry i dla niego nie jest istotne czy jego drużyna przegra jedną czy siedmioma bramkami, ważne by trzymała się swojego stylu i zagrała dobry mecz na Camp Nou.
W drużynie Barcelony dziś nie zagrają co prawda Vermaelena, Busquetsa i Neymara ale myślę, że i tak Barcelona nie powinna mieć większych kłopotów ze zdobywaniem bramek. Moja propozycja to handicap (wysoki) w stronę Dumy Katalonii.
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
vs.

Montpellier - Lyon
Piłka nożna, Ligue 1
Godzina 21:00
Typ : BTTS
Kurs: 1,80
bet365
Najciekawsze spotkanie dzisiejszego wieczoru we francuskiej Ligue 1. Szósty Montpellier podejmuje obecnego wicelidera - Olympique Lyon. Monte ostatnio ładnie gra, 0:2 na wyjeździe w Guingamp i 2:1 u siebie z Niceą. Dzisiejsza wygrana pozwoliłaby im wskoczyć aż na miejsce 5, więc jest o co walczyć.
Lyon ma teraz dwa punkty straty do PSG, które wczoraj wygrało u siebie z Lens. Na pewno będą chcieli pokazać to co w ostatnim meczu z Montpellier wygranym 5:1 aczkolwiek będzie to dużo cięższe zadanie bo grają na wyjeździe.
Jak pisałem, w ostatnich meczach Montpellier, zaczęło strzelać : 4 bramki w 2 meczach, jak na nich wynik przyzwoity, natomiast nie tracą dużo bramek. Ich bilans ogólny wynosi 35:25. Natomiast w meczach u siebie 21:12. Dobre wyniki. Lyon to bardzo silna ekipa, która na wyjazdach sprzyja BTTSom bo oglądam czasem ich mecze, a oprócz tego można to zobaczyć po samych statach gdzie mamy 19:15 w bramkach.
Co do meczy na boisku dzisiejszych gospodarzy BTTS miał miejsce 4/5x w ostatnich meczach, sądzę, że jest w nich złość i chęć odegrania się za dość kompromitującą porażkę na jesieni. Lyon chcąc odzyskać fotel lidera musi wygrać, żeby wygrać trzeba coś strzelić, mam nadzieję, że uda im się choć raz zapakować piłkę do siatki rywala.
Powodzenia! ;)
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 24

mich_x

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico - Valencia
Typ: Atletico wygra/obie strzela
Kurs: 3.9
Bukmacher: expekt
Analiza:
Trzecie Atletico podejmuje czwarta Valencie. Goscie maja serie zwyciestw i traca do Atletico jeden punkt. Mysle ze to jedna bramke strzela. Gospodarze u siebie radza sobie dosc dobrze i odnosza wysokie zwyciestwa. W meczach na szczycie radza sobie bardzo dobrze. Ale w meczu z Valencia ktora jest w formie latwego zadania nie beda miec. Za tym ze druzyna gospodarzy wygra przemawia fakt ze jak wygraja odskocza rywalom na 4 punkty i doskocza do Realu ktory wczoraj przegral.
Ostatnie mecze gospodarzy;
01.03.15 Sevilla Atl. Madrid 0 : 0
25.02.15 Leverkusen Atl. Madrid 1 : 0
21.02.15 Atl. Madrid Almeria 3 : 0
15.02.15 Celta Vigo Atl. Madrid 2 : 0
07.02.15 Atl. Madrid Real Madrid 4 : 0
Ostatnie mecze gosci:
01.03.15 Valencia Real Sociedad 2 : 0
21.02.15 Cordoba Valencia 1 : 2
15.02.15 Valencia Getafe 1 : 0
12.02.15 Valencia Zenit Petersburg 1 : 0
08.02.15 Espanyol Valencia 1 : 2
⛔ 100
 
9-5 2

9-5

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - VTB
Godzina: 11:00
Spotkanie: Zenit - Khimki
Typ: Liczba punktów 1 kwarta poniżej 42.0
Kurs: 1.80
Analiza:
Jako główny powód mojego zakładu upatruje zbyt wysoką linię, bo wynoszącą 42 punkty. W tym tygodniu oba zespoły spotkały się już ze sobą w ramach rozgrywek Eurocup i wydarzenie to obfitowało wówczas w sporą ilość punktów. Jestem zdania, że dziś nie wyjdą tak mocne piątki jak ostatnio oraz uważam, że szkoleniowcy wyciągną odpowiednie wnioski z ostatniego meczu i postawią zdecydowanie bardziej na grę defensywną już od pierwszych minut spotkania,
Pozdrawiam
✅ 80
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wlochy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Chievo Verona vs AS Roma
Typ: Roma over 1.5 gola
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Najwyzsza pora na ustrzelenie wiecej niz jednego gola ze strony Rzymian.
Gospodarze dzisiejszego pojedynku zajmuja obecnie odlegla 16 pozycje i nad spadkiem maja 5 punktow przewagi.
W tym sezonie w meczach na stadionie Marc&#39;Antonio Bentegodiego,Chievo wygralo tylko 2 mecze na 13 rozegranych,oprocz tego zanotowali 5 remiso i 6 porazek,bilans bramkowy 10:15.
Co do ich ostatnich spotkan,to pokonali Parme i Sampdorie,wygrana z Parma specjalnie nie dziwi patrzac na to,co sie dzieje w tym klubie,ale wygrana to wygrana,bardzo wazne 3 punkty zainkasowali tez w starciu z Sampdoria grajac u siebie.
W ostatniej kolejce bezbramkowo zremisowali z przecietnym w tym sezonie Milanem,a jeszcze wczesniej przegrali z Napoli i Empoli.

Roma z kolei walczy o zupelnie cos innego.
Pogon za Juventusem trwa w najlepsze,ale ostatni okres byl ponizej oczekiwan,Roma pogubila seryjnie punkty i w chwili obecnej traci do Juve 9 punktow.
Mogli tracic mniej,gdyby w ostatniej kolejce pokonali rywala jednak skonczylo sie na remisie 1:1,co ciekawe Roma grala od 62 minuty w &quot;10&quot; i mimo to,udalo im sie doprowadzic do remisu.
Poza meczem z obecnym liderem tabeli,Roma grala takze mecze w LE i udalo sie im wyeliminowac Feyenoord Rotterdam i teraz zagraja z Fiorentina.
Miedzy czasie zaliczyli dwie male wtopy,najpierw tylko zremisowali z ostatnia w tabeli pograzona w kryzysie Parma 0:0 a potem podzielili sie punktami z Verona remisujac 1:1.

Jezeli chodzi o oslabienia to w ekipie gospodarzy zabraknie Freya,natomiast w Romie lista nieobecnych jest dluzsza,ale tutaj zabraknie glownie ogniw w defensywie bo nie zagra Torosidis,Maicon,czy Yanga-Mbiwa.
Nie ma co tu wiecej sie rozpisywac,Roma jest faworytem i z pewnoscia strzela przynajmniej jedna bramke,ostatnio mieli posuche w ofensywie,stwarzali okazje ale je marnowali,jednak mecze z Feyenoordem i Juve chyba byly dowodem na to,ze ta forma wraca powoli na swoje miejsce.
⛔ 100
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
MECZ: FC Barcelona - Rayo Vallecano
TYP: Barcelona wygra I połowę i padnie w niej więcej niż 1,5 gola
KURS: 1,72
BUK: Bet365
Sytuacja jest taka, że Barca może objąć fotel lidera, Messi wysyła wiadomości przez neta (&quot;Nie możemy zawieść&quot;), kobiety mają Dzień Kobiet, na stadion przyjdzie większa ilość dzieci niż zazwyczaj ze względu na godzinę gry, Rayo traci baardzo dużo bramek, a Barca lubi im strzelać. Typ był pokrywany w ostatnich 5 z 7 meczów obu drużyn (dwa niewypały to Barca na wyjeździe). Na bramce przyjezdnych zagra bramkarz rezerwowy, a i Rayo ma jeszcze kilka absencji. Mecz rozpocznie się od aplauzu na stojąco od kibiców Blaugrany za awans do finału Pucharu Króla. Media szacują, iż dziś może dojść do pobicia rekordu frekwencji tego sezonu. Będzie fiesta!
⛔ 100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – 1 liga Polska
Godzina: 11:30
Spotkanie: LKS Nieciecza – GKS Katowice
Typ: 2
Kurs: 4.90
Bukmacher: Pinnaclesport

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 20 kolejki naszej 1 ligi w którym to zmierzą się prowadzący aktualnie w tabeli LKS Nieciecza z 7 GKS Katowice. Gospodarze tego pojedynku rewelacyjnie spisywali się w rundzie wiosennej przegrywając tylko 2 spotkania z 19 rozegranych co oczywiście stawia ich przed dzisiejszym spotkaniem w roli zdecydowanego faworyta. Przypomina mi się jednak sytuacja z poprzedniego sezonu gdzie Nieciecza również bardzo dobrze prezentowała się w rundzie jesiennej natomiast na wiosnę fora gdzie uciekała co ostatecznie spowodowało, że drużyna ta nie awansowała do Ekstraklasy. GKS natomiast od kliku sezonów gra swoją – równą piłkę trzymając się raczej w pierwsze 6 tabeli. Co ciekawe w tym sezonie o tytuł króla strzelców powalczy napastnik Gieksy Grzegorz Goncerz który ma już na swoim koncie 14 bramek prowadząc tym samym w aktualnej klasyfikacji. Warto spojrzeć jeszcze na ostatni pojedynek po między w/w drużynami rozegrany u dzisiejszych gospodarzy który to GKS wygrał 1:3. Reasumując i dzisiaj zaryzykuje i pobiorę tutaj grających bez presji wyniku piłkarzy GKS`u po bardzo dobrym kursie 4.90 który znaleźć możemy w Pinnaclesports.
⛔ 100
 
S 57

statystyk66

Użytkownik
Spotkanie: Real Sociedad - RCD Espanyol
Typ: x2
Kurs: 1.70
Godzina: 17.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam na Półwysep Iberyjski gdzie aktualnie trwa 26 kolejka gier tamtejszej Primera Division której głównym sponsorem jest BBVA, w której obecnie gra 20 drużyn hiszpańskich, mecz ten można będzie obejrzeć na jednym z zagranicznych streamów w Internecie.
W mieście San Sebastián zamieszkującym około 190 tys. mieszkańców, na Anoeta Stadium mogącym pomieścić ponad 32 tysiące widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Real Sociedad de Fútbol założonym w 1909 roku przez o barwach biało-niebieskich a w gości z miasta Barcelona przyjedzie drużyna założona w roku 1900 o barwach niebiesko-biało-niebieskich a mianowicie Reial Club Deportiu Espanyol de Barcelona (liczba mieszkańców 1 611 822), który zdobył 11 mistrzostw Katalonii oraz 6 Pucharów Katalonii.
Gospodarze w tym sezonie ligowym 27 punktów w 25 spotkaniach co daje obecnie 12 pozycję w tabeli a goście miejsce 10 i w swoich 25 meczach zdobyte 32 oczka.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły dzieli tylko 5 oczek w w ostatnich ich 13 spotkaniach o ligowe punkty w mieście San Sebastián 6 razy wygrywali gospodarze, 3 razy padały remisy oraz 4 razy komplket 3 oczek pojechał do miasta Barcelona.
Moim typem na ten mecz jest gości, Real Sociedad de Fútbol u siebie w tym sezonie jest słabą drużyną a Reial Club Deportiu Espanyol de Barcelona na wyjazdach w tym sezonie ligowym gra dobrze i moim zdaniem nie podzieli losu swojego lokalnego rywala i wróci do siebie z kompletem oczek.
PS. Typ z dedykacją dla maera.
⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-francuska Ligue1
Godzina: 14:00
Spotkanie: AS St Etienne-FC Lorient
Typ: 1
Kurs: 1.73
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Myślę, że jeszcze jesienią ubiegłego roku moglibyśmy o tak wysokim kursie pomarzyć. Jednak w sytuacji gdy &quot;Zieloni&quot; notują tak fatalną serię (7 meczów bez wygranej w L1) nie może być inaczej! Goście to słaba drużyna - 17 pozycja i 2 oczka przewagi nad strefą spadkową Na wyjazdach &quot;Morszczuki&quot; grają bezkompromisowo - 4 wygrane i 9 porażek. ASSE to zespół znany z bardzo dobrej postawy u siebie i mimo ostatnich wpadek bilans domowy mają wciąż nienajgorszy (6-5-2). Myslę, że dziś &quot;Zieloni&quot; podejdą na &quot;200%&quot; do tego spotkania bo czołówka ucieknie bezpowrotnie a sezon coraz krótszy...
✅ 73
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Hiszpania Liga ACB
Godzina: 13:30
Spotkanie: Gran Canaria-Barcelona
Typ: Barcelona handicap -8,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie z Hiszpańskiej ligi koszykówki gdzie spotkają się zespoły Gran Canaria z Barceloną, w lepszej formie zdecydowanie jest Barcelona ostatnie 5 meczy to 4 wygrane i 1 przegrana natomiast Gran Canaria właśnie odwrotnie 1 wygrana i 4 przegrane, ich ostatnie bezpośrednie spotkanie to wygrana Barcelony u siebie 80-61. Gran Canaria zajmuje 9 miejsce 10-1-0-11, Barcelona zajmuje 3 miejsce 15-1-0-6.
Według mnie typ ma duże szanse powodzenia i liczę na powtórkę gdy Barcelona grała u siebie i wygrała aż 19 punktami.
⛔ 100
 
S 1

skorpionek

Użytkownik
Spotkanie: Koln - Frankfurt
Typ: (wynik/suma goli) remis/poniżej 2.5
Kurs: 4.33
Godzina: 15.30
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj zapraszam do Bundesligi gdzie zmierzą się ze sobą zespoły z dolnej połówki tabeli czyli FC Koln i Eintracht Frankfurt. Za moim typem przemawiają głównie statystyki gospodarzy w meczach domowych, gdzie remis padał w ponad 50% spotkań (1-6-4). W ostatnich 4 domowych spotkaniach zespół z Kolonii zanotował 4 remisy (1:1, 0:0, 0:0, 0:0). Zespół gości w meczach wyjazdowych odniósł 2 zwycięstwa, 4 remisy i 5 porażek. Spodziewam się wyniku 1:1 lub 0:0, a kurs 4.33 jest bardzo zachęcający.
Pozdrawiam
⛔ 100
 
delpierro 56

delpierro

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Hiszpania, Primera Division
Godzina: 12:00
Spotkanie: FC Barcelona - Rayo Vallecano
Typ: under 4,5
Kurs: 1,92
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: O 12:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Barcelona a Vallecano. Po wczorajszej porażce Realu Madryt z Athletic Bilbao Katalończycy mają szansę wskoczyć na fotel lidera La Liga. Forma Barcelony w ostatnim czasie nie jest ustabilizowana. Nie tak dawno ulegli na własnym boisku Maladze, w ostatniej kolejce pokonali na wyjeździe Granadę 3:1. Vallecano to solidny zespół. Na wyjazdach spisują się poprawnie, w 13 meczach wygrali 5-krotnie, raz zremisowali i 7 razy schodzili pokonani. Bilans bramkowy 13:25. Barcelona prawdopodobnie pokona Rayo i obejmie prowadzenie w lidze. Sądzę, że Vallecano nie dostanie solidnych batów od Barcy. Co prawda w historii bezpośrednich spotkań przegrywali z nimi 5:0, 6:0 czy 7:0, ale dzisiejszy mecz będzie inny. Mam nadzieje, że w meczu padnie mniej niż 5 bramek.
⛔ 100
 
jonak 68

jonak

Użytkownik
Dyscyplina: HOKEJ Rosja KHL
Godzina: 12:30
Spotkanie:HC Barys Astana - Avangard Omsk
Typ: 2
Kurs: 2,19
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Witam dzis pod lupę biorę spotkanie Rosyjskiej ligi khl pomiedzy 5 w tabeli HC Barys Astana a 4 Avangard Omsk zaczne od statystytk ktore przemawiaja za drużyna z Omska ostatnie 5 meczow wygrali 3 (2:0,4:3,5:2) ulegajac 2 razy (2:0,3:0) według bukmacherów faworytem minimalnie jest Awangard Omsk
Avangard Omsk dobrze gra na wyjazdach szczegolnie z Barys Astana to kolejny argument ktory przemawia ze dzis wygraja Goście .
⛔ 100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, I liga
Spotkanie: Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
Godzina: 17:00
Typ: Pogoń Siedlce
Kurs: 3,30
Bwin
⛔ 100

Na dzisiaj na godzinę siedemnasta zaplanowano spotkanie Wigier Suwałki z Pogonią Siedlce. Będzie to inauguracyjny mecz rundy wiosennej tych obu ekip. Drużyny te znają się znakomicie rozgrywali już osiem spotkań miedzy sobą w tym siedem na trzecim szczeblu rozgrywek. Pojedynki pomiędzy nimi zawsze były wyrównane. Ostatni mecz rozgrywany był na obiekcie przy Jana Pawła i padł bezbramkowy remis. Ja jako wierny kibic Biało-niebiskich stawiam w tym spotkaniu na zwycięstwo gości. Ostatni komplet punktów na wyjeździe z tą ekipą udało się ugrać na jesieni w październiku 2011 roku kiedy to po golu Adama Czerkasa wygrali jeden do zera. Dzisiaj liczę także na sukces. Gospodarze z Suwałk w sparingach prezentowali się rewelacyjne aplikując rywalom mnóstwo goli ale jak wiadomo liga rządzi się swoimi prawami. Zbigniew Kaczmarek wzmocnił w przerwie zimowej linie ofensywna gdyż obrona wyglądała możliwie. Do zespołu pozyskani zostali: Robert Hirsz z Bytovii Bytów, Kamil Zapolnik z Olimpii Zambrów oraz pomocnik Łukasz Moneta z Legii Warszawa. W Siedlcach nastąpiły większe roszady. Przyszedł nowy trener Carlos Alos Ferrer. W sparingach widoczna była znacząca zmiana stylu gry. W utrzymaniu ma pomóc też zagraniczny zaciąg. Sprowadzono napastnika Donalda Djousse z ligi algierskiej który ma za sobą dobry sezon w Pogoni Szczecin i zapewne na podobny liczy trener gości. W szczególności wzmocniono słabą na jesieni linię pomocy sprowadzając Hiszpanów Carlosa Chirriego z Luceny oraz Antonio Calderona z Arki Gdynia oraz Argentyńczyka Nico Chietino. Warto zwrócić uwagę na grającego na prawym skrzydle Chirriego który to w meczach sparingowych pokazywał że jego rajdy i dośrodkowania sa bardzo niebezpieczne. Dlaczego wieże w sukces Siedlczan ? Moim zdaniem odmieniony styl gry może zaskoczyć rywala. Szybkie skrzydła i dobrze przeprowadzony atak powinien zaskakiwać obrońców i na to w tym spotkaniu liczę. Dużo stałych fragmentów to też wyróżniało Pogoń w sparingach a jest też i doskonały ich wykonawca Krystian Wójcik który umie i dośrodkować i też dysponuje dobrym strzałem z dystansu. Chcąc utrzymac się w lidze trzeba ten mecz wygrać i ja wierze że dzisiaj stać ekipę przyjezdnych na komplet puntów tym bardziej że zapowiedzi Puławian co do meczu są optymistyczne i ich kibice liczą na łatwe zwycięstwo więc warto utrzeć im nosa.
 
K 12

klingos

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Plus Lig
Godzina: 14:45
Spotkanie: Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel
Typ: Handicap - +2,5 Jastrzębski
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie będę się specjalnie rozwijał nad ową analizą, fakty są proste i łatwo dostępne - Jastrzębski - drużyna, która nie posiada nic do stracenia, podczas wcześniejszej rundy play off trochę się chłopaki zagotowali i zwycięstwa nie przyszły hop siup, teraz wydaje mi się, że trochę spuścili ciśnienia i będą grali na luzie, ale przy okazji z głową. Rzeszów - obecnie największa petarda w Polskiej, niezwykle silni u siebie, bywa, że silniejsi na wyjazdach - kilka dni temu ograli wicemistrzów Rosji na ich terenie. Zespół Resovii na 100% wygra ten mecz, ale wydaje mi się, że z racji zmęczenia materiału dadzą wygrać Ślązakom chociaż jednego seta.
✅ 75
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina; piłka nożna serie A
Godzina;20.45
Spotkanie; Napoli-Inter
Typ; 1
Kurs; 1.85
Bukmacher; Bet365
Analiza; mecz 3 z 9 zespołem włoskiej ligi zapowiada się miło. Napoli które u siebie gra bardzo dobrze przegrywając zaledwie raz w 15 meczach i to z Juventusem zagra z Interem który w tym sezonie ma mnóstwo problemów a jednym z nich jest gra na wyjazdach gdzie w ostatnich 15 meczach na różnych frontach wygrali zaledwie 4 razy i to z zespołami zajmującymi praktycznie 4 ostatnie miejsca w lidze (nie licząc parmy gdzie sytuacja klubowa wygląda obecnie jak w 3 lidze polskiej)...sądze że pomimo ostatnich &quot;wpadek&quot; Napoli czyli przegranej (wyjazdowej) z Torino i meczu remisowym w pucharze z Lazio (jeśli to można uznać z a wpadkę :p ) także wyjazdowym , nie można powiedzieć że drużyna ta złapała zniżkę formy i nadal jest faworytem w starciu z Interem. Oba kluby graja w lidze Europy więc nie ma mowy o przewadze któregoś z powodu &quot;świeżości&quot;. H2H obu drużyn to na ostatnie 5 potyczek 3 wygrane Napoli i 2 remisy (na 10 ostatnich ,6 wygranych 3 remisy i tylko jedno zwycięstwo Interu) . Jeśli spojrzymy na spotkania gdzie gospodarzem było Napoli to jest jeszcze lepiej dla mojego typu bo z 10 meczy Inter wygrał tylko raz w pucharze po dogrywce w 2011 roku... ostatnie 5 spotkań Napoli wygrywało dośc pewnie notując wyniki 2-0 4-2 czy 3-1. Powodzenia.
⛔ 100
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie - Lahti
Godzina: 14:00
Spotkanie: Kraft - miejsce na podium?
Typ: TAK
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Prevc, Freund, Bardal to główni kontrkandydaci do podium, Kraft bardzo solidnie wygląda, wczoraj indywidualnie 2 nota, na treningu najlepszy, ma dziś o co walczyć - sam podkreśla, że jego celem jest zdobycie kryształowej kuli, do zdobycie której liczą się aktualny lider Prevc i Freund. Prevc zawsze miał łatkę solidnego skoczka,ale ostatnio zdarzają mu się małe wpadki, Freund już nie przeskakuje skoczni, a Bardal dopiero wraca do ścisłej czołówki po kontuzji. Z wymienionych zawodników Kraft wygląda w tym momencie najsolidniej i bardzo stabilnie, a podium będzie jego planem minimum na dzisiejszy konkurs.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom