>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 8.02.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
DYSCYPLINA - HOKEJ
GODZINA 19:00
SPOTKANIE : SLOVAN - DINAMO
TYP ZWYCIĘSTWO GOSCI
KURS 3.8
BUKMACHER bet365
ANALIZA : Miejscowi zapewnili sobie juz udział w play-off. Nie poprawia juz swojej pozycji, zatem można pracować juz nad formą, żeby na pierwszą rundę być przygotowanym optymalnie. Wiaze sie to oczywiscie z mocniejszym obciazeniem trwningowym. Sa to tylko przypuszczenia, ale jak pokazuja ubiegle lata, maja one realne odzwierciedlenie w rzeczywistosci.Moim zdaniem goście którzy ostatnio nie zachwycali wykorzystają to tym bardziej ze zawodnicy walczą jeszcze o kontrakty. Po sezonie Lotysze napewno rozlicza swoich zawodników wiec motywacji na zapewnienie sobie angażu na przyszły sezon nie powinno brakować.
⛔ 100
 
S 0

szaszko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania La liga
Godzina: 20:30 08.02.16
Spotkanie: Espanyol-Real Sociedad
Typ: powyżej 1,5
Kurs: 1.40
Bukmacher: expekt
Analiza
Na dziś wybrałem mecz w Hiszpańskiej La Lidze pomiędzy Espanyolem a Realem Sociedad.
Mój typ na to spotkanie to wiecej niż 1 bramka .
Gospodarze w tabeli znajdują się na 17 miejscu z 22 pkt na koncie .
Drużyna Gości znajduje się na 14 miejscu w tabeli z 24 pkt na koncie.
Na ostatnie 5 meczow tylko raz była 1 bramka w meczu co daje nadzieje na pozytywne zakończenie tego typu.
Najlepszym strzelcem w ekipie Gości jest Agirretxe z 12 bramkami a w ekipie Gospodarzy Caicedo z 6 bramkami.
Liczę na wejście tego typu.
Powtórzony zakład ⛔ 100 (wcześniej podano o2 i o2.5)
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Niemcy 2
Godzina 20:15
Bielefeld - Duisburg
Over 3.5 gola
3.90
Unibet

Na dzisiaj wybrałem tym z 2 Bundesligi. W ostatnim spotkaniu 20 kolejki zmierzą się ze sobą drużyna Bielefeld i Duisburg. Gospodarze po 19 meczach plasują się na 13 miejscu w tabeli, a goście po tylu samo spotkaniach są na ostatniej 18 pozycji w lidze. Typuję w tym meczu na powyżej 3.5 gola. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy odnośnie tego spotkania to fakt, że w pojedynkach między tymi niemieckimi drużynami często wpada spora ilość goli. Ostatnie mecze między Arminią Bielefeld, a Duisburgiem kończyły się wynikami 2:2, 4:2, 1:1, 1:2, 1:3, 1:2. Jak widać w 3 meczach padał over 3.5 gola. W każdy z 6 ostatnich meczy obie ekipy strzelały co najmniej 1 gole. Moim zdaniem dzisiaj również nie zabraknie goli. Zarówno Bielefeld jak i Duisburg potrzebują punktów i obie ekipy zagrają o 3 punkty - remis żadnej z ekip nie satysfakcjonuje przy ich marnej pozycji w tabeli. Jeśli chodzi o staty z obecnego sezonu to Arminia miała 3 razy over 3.5 gola w dotychczasowych meczach, a Duisburg zaliczył aż 6 razy powyżej 3.5gola. Mój typ to 3:1 dla gospodarzy i powyżej 3.5 gola.
⛔ 100
 
rts 55

rts

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Francja, LNB
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dijon - Pau-Orthez
Typ: Asian handicap Pau-Orthez + 6pkt
Kurs: 1.96
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Zgadzam się z przedmówcą również typującym ten mecz, że jest on bardzo ważny, jednak mój typ idzie w drugą stronę. W tabeli oba zespoły sąsiadują i walczą o miejsce w playoffach, a na tą chwilę w tej rywalizacji wygrywa Dijon - jedno zwycięstwo więcej. Oczywiście można brać pod uwagę dobrą dyspozycję Dijon u siebie, ale trzeba zwrócić również uwagę na h2h między dzisiejszymi ekipami. Poza tym forma jednak robi swoje i te dobre mecze był dość dawno, a argumentem za tym jest to, że przedostani mecz u siebie z Chalon/Saone, Dijon przegrał 17 pkt. Ja widzę to tak, na 8 ostatnich meczów (z pucharem) - 6 porażek Dijon oraz 5 wygranych Pau-Ortez. A co do wspomnianego h2h... W pojedynkach jest 5vs16 na korzyść Pau-Ortez, a co ważne mecze tego typu są przeważnie zacięte i kończą się albo na korzyść Pau-Ortez, albo małą różnicą na korzyść Dijon. Na ostatnie 5 spotkań - 3 wygrało Pau, a dwi wygrane dla Dijon różnicą 3 pkt.
Kusi mnie postawić dwójkę, ale tu nie ma, co typować, bo tak mi podpowiada przeczucie, lecz się zabezpieczyć, dlatego stawiam bezpieczny handicap w stronę gości + 6 pkt.
✅ 96
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina: Greyhounds - wyścigi psów
Godzina: 20:22 (czasu polskiego)
Spotkanie: Yarmouth, 462m (flat), A4
Typ: 6. Upagear wygra (E/W each way)
Kurs: 4.33
Bukmacher:*B365
Uwaga! Jest to zakład each way, czyli pies może zająć 1 lub 2 miejsce. Przy stawce 100j ew. wygrana za 1 = 324.75, a za 2 miejsce 108.25j
Analiza:
Na dziś trochę marketingu pojawiło się w Nottingham w biegach organizowanych przez Betfair. Jak dla mnie trochę idiotycznie zrobione sprinty i maratony, a połowa psów na kartach posciagana z innych torów. Wiec odpuszczam choć będę oglądał z pewnością.
Natomiast przenosimy się do Yarmouth gdzie w wieczornym wyścigu spotykamy się z ciekawą sytuacją. Wywindowany przez bukmacherów internetowych Droopys Maso, który zebrał sporo doświadczenia na torach w Sittingbourne i Peterborough jest faworytem w tym wyścigu i ogólnie biega poniżej 29.00 w większości swych biegów lecz z toru 4 ciężko będzie mu wyjść z klatki z dobrym startem ponieważ na torze drugim znajduje się Tyrur Rhoda. Jest świetną sprinterka i w ostatnim biegu osiągnęła czas 28.85 i nieprzerwanie od 4 biegów jest czołowym liderem lecz trzeba napomniec iż były to biegi w niższych dywizjach. Wydaje mi się moim faworytem ze względu na formę. Lecz tutaj pojawia się outsider... Upagear. Wychowanek na torach z Watford biega bardzo czysto, nawet gdy jest blokowany wygrywa challenge i spokojnie zajmuje dobrą lokatę jak na jego umiejętności. Ostatnie dwa biegi w Yarmouth pobiegł z czasami 28.94 i 28.87. Liczę na to, że może być przepychanka w klatkach 1/4 ze względu na dobre wyjścia psów, a na torze piątym jest Rough Nastyboy, który ma spowolnienie na starcie i raczej jest klasę niżej od rywali. Jeśli bieg zakończy się w granicach 29.20 myślę, że pozycja outside będzie tu kluczową, by powalczyć o 2 miejsce, a przy odrobinie szczęścia i przy czystym biegu po zewnętrznej na torze Upagear ma szansę powalczyć o zwyciestwo. Dobrym zakładem jest też forecast 6x2, 2x6 gdyż ciężko mi przewidzieć inny scenariusz, a value jest korzystne na ta porę gdyż kursy na Tyrur Rhoda mogą niebezpiecznie spaść, wiec warto zagrać starting price.
✅ 333
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 131

alwex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Puchar Austrii
Godzina: 20:15
Spotkanie: VCA Hypo Niederosterreich - UVC Graz
Typ: DW 1:3
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Finał Pucharu Austrii w siatkówce. Mecz odpowiednio 5-tej i 4-tej drużyny w tabeli austriackiej AVL ( I ligi ), bukmacherzy faworyzują tutaj w pucharze jednak ekipę Hypo. Jak wiadomo puchary rządzą się swoimi prawami, jednak w lidze zdecydowanie lepiej prezentuje się drużyna z Grazu, która w 14-stu meczach odniosła aż 11 zwycięstw, natomiast Hypo w 15-stu spotkaniach zwyciężyło tylko 7 razy. Od początku sezonu równą i wysoką formę prezentuje właśnie ekipa Grazu, podczas gdy Hypo regularnie gra w kratkę, dodatkowo będąc jeszcze obciążone grą w europejskiej lidze MEVZA( 3 drużyny austriackie, słowacka i bałkańskie), w której też nie prezenuje się najlepiej mając na koncie 2 wygrane przy 4 porażkach.
We wczorajszych półfinałach łatwiejszą przeprawę miało Hypo, które 3:0 wygrało .z austriackim średniakiem Enns. Natomiast Graz potrzebował aż 5-ciu setów, aby pokonać zdecydowanie jednak mocniejszą niż Enns drużynę Posolijnica, obecnego wicelidera ligi.
Moim zdaniem faworytem tego meczu jest Graz, a wynik 3:1 dla tej drużyny bardzo prawdopodobny.
⛔ 100
 
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna - Primeira liga, Portugalia 22:00
Spotkanie: Braga-Estoril
Typ: Braga wygra obydwie połowy
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mało dzisiaj miałem nic nie typować ale zobaczyłem ten mecz który jest bardzo prawdopobny, zacznijmy od tego że Braga na własnym stadionie przegrała w tym sezonie tylko jeden mecz, z Benficą można im to wybaczyć bo to jedna z czołowych drużyn ligi portugalskiej więc jak widać są bardzo dobrzy na własnym terenie, w tabeli zajmują 4 lokate i posiadają ex aequo z pierwszą trójką tą samą ilość straconych bramek czyli 14 z drugiej strony mamy ekipe Estorilu czyli drużyny zajmująca środek tabeli ponad to Estoril jest fatalny na wyjazdach bo zaledwie dwie wygrane w lidze ale dostrzegłem jeden bardzo ważny plus, wcale nie tracą tak dużo goli i to może być zgubne w tym typie, h2h w takim zestawieni (gosp-gość) są bardzo na korzyść Bragi, moim zdaniem warto zaryzykować dla takiego kursu.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom