>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 8.01.2021 (piątek)

Status
Zamknięty.
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dunkerque - Troyes
Typ: 2
Kurs: 1,67
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Lider Ligue 2 Troyes zmierzy się na wyjeździe z 14 drużyną w tabeli Dunkierką.

Gospodarze przegrali ostanie 4 mecze w lidze i od strefy spadkowej dzieli ich już tylko 6 punktów. Bilans meczy u siebie to 3-2-4.

Troyes po 18 kolejkach jest na pierwszym miejscu (37 pkt.) z dwoma punktami przewagi nad drugą Toulouse. Goście z 5 ostatnich spotkań ligowych wygrali 4, przegrywając raz w wyjazdowym meczu przeciwko Grenoble (0:2).

Zespół Troyes jest jednym z faworytów do awansu i takie mecze jak ten powinien wygrywać bez większych problemów, dlatego stawiam na zwycięstwo gości w tym pojedynku.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Borussia Moenchengladbach – Bayern Monachium
Typ: więcej jak 10,5 rzutu rożnego/TAK
Kurs: 2,45
Bukmacher: Fortuna

Przez ostatnie 5 lat gospodarze jako jedyna drużyna Bundesligi,nie mają ujemnego wyniku w spotkanich z Bayernem.
5 zwycięstw-2 remisy-5 przegranych
Zapowiada się hit kolejki ,2 bramkostrzelne drużyny i prestiżowe spotkanie.
6 ostatnich meczów między nimi to plus 2,5 gola
Borusia w 20 swoich meczach ligowych 19 razy strzeliła gola.
Bayern w 14 meczach w Bundeslidze 44 gole.
Goście w ostatnich swoich 8 meczach jako pierwsi tracili gola.Mimo to zadnego z tych spotkań nie przegrali.
Gdzie pada dużo goli i jest dużo sytuacji podbramkowych nie powinno zabraknąć rzutów rożnych.
Średnia rzutów rożnych we wszystkich meczach obu drużyn w tym sezonie
Gospodarze 5,93
Goście 6,67
Wychodzi ponad 12,5/bezpieczniejsza opcja 9,5-kurs 1,88

145
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +39
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Leauge One
Godzina: 20.45
Spotkanie: Charlton-Accrington
Typ: Over 1.5 gola Accrington
Kurs: 2.60
Bukmacher: Tipico

Analiza:
Witam po długiej przerwie,na dzisiaj wybrałem mecz w nizszej klasie rozgrywkowej z dobrym kursem i mam nadzieję że trafnym.
Goście to drużyna która na wyjazdach więcej strzela i traci goli jak u siebie,bo u siebie bilans bramkowy to 9-6 a na wyjazdach 14-11,po za tym ostatnie ich mecze w delegacji to 2-3-2-3-1 strzelone gole takze potencjał mają a że uważam że dzisiaj powinni ten mecz wygrac to stawiam na ich min.2 gole.A co do gospodarzy to bilans bramkowy u siebie maja podobny do gości bo 14-10,także ostatnie ich domowe mecze to 2-2.5-2,można przypuszczac że over w tym meczu powinien paść,ale ja idę w wyższy kurs,oby z fartem.
Powodzenia

100
Nieregulaminowy bukmacher
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +13
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Borussia Moenchengladbach – Bayern Monachium
Typ: obie strzelą NIE + powyżej 8,5 RR
Kurs: 4.79
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Typ z pytaniem: dlaczego nie? Ale pierw zacznijmy od rzutów rożnych. Powyżej 8 rzutów rożnych w meczach z tak ofensywnymi drużynami nie powinno stanowić problemu. Jak pisał kolega powyżej w meczach z udziałem Borussi oraz Bayernu jest wykonywanych średnio bardzo dużo rogali. M'gladbach średnio wykonuje prawie 6 rożnych na mecz, a Bayern ponad 6,5 rożnego. Więc typ z minimalną ilością 9 rożnych powinien zostać pokryty bez problemu. Teraz wróćmy do pierwszej części typu, czyli: obie strzelą NIE. Na sam ten typ fortuna oferuje kurs 3.15. Jest to typ, który obejmuje 3 scenariusze. Pierwszy, chyba najmniej prawdopodobny że M'gladbach wygra do zera. Drugi, że padnie bezbramkowy remis. Lub 3 najbardziej prawdopodobny, że Bayern wygra do zera. Trzeba mieć jednak na uwadze, że Bayern w poprzednich 9 ligowych spotkaniach tracił jako pierwszy bramkę, lecz w żadnym z tych pojedynków nie zszedł pokonany z boiska. Hansi Flick w jednym z przedmeczowych wywiadów powiedział: "Faktem jest, że nie podoba nam się to, że tracimy tyle bramek jako pierwsi. Brakuje nam pewnych automatyzmów, musimy działać lepiej. Zespół ma jakość i pokazał to z Mainz. Wszystkim zrobi dobrze, jeśli zagramy na 0 z tyłu". Liczę, że podopiecznym mistrza Niemiec w końcu uda się zrealizować ten cel.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 17:30
Spotkanie:Radom vs Budowlani Łódź
typ: Budowlani Łódź
kurs @2.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Od pół godziny trwa niesamowity ruch kursów przy tym spotkaniu. Mecz początkowo zdawał się być wyrównany, tak też i wskazywały kursy. Musiały wypłynąć informacje na temat absencji w ekipie gospodyń. Innego wytłumaczenia nie ma, aby kursy w niektórych firmach spadły z kurs w okolicach 2 na 1.50. Gra Radomki opiera się na rozgrywającej Skorupie, atakującej Bruna i przyjmującej Janissie Johnson. Wydaje się że któraś z nich nie wystąpią w tym spotkaniu. Budowlane z Łodzi to przede wszystkim gwiazda ligi atakująca Jones-Perry, przyjmująca Górecka i środkowa Kornelia Moskwa. Coś jest na rzeczy i skoro mecz był remisowy, a wyrasta mocny faworyt to trzeba łapać kurs tam gdzie jeszcze nie spadł.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Algieria
Godzina: 14:15
Spotkanie: Constantine - Ain Mlila
Typ: Mniej niż 0.5 gola
Kurs: 5.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Liga algierska nie ma specjalnie powodzenia u bukmacherów, trudno jednak się dziwić - niewiele wiemy o afrykańskich zawodnikach, nie śledzimy na bieżąco zmian w składach czy warunków pogodowych. Jedno jest pewne - tutaj nie pada zbyt wiele bramek, a szczytem underów są konfrontacje pomiędzy Constantine a Ain Mlila. Do takiej dochodzi właśnie dzisiaj. Obydwie drużyny na przestrzeni ostatnich trzech lat miały okazję rywalizować pomiędzy sobą trzykrotnie - we wrześniu 2018 roku, w lutym 2019 roku oraz w grudniu 2019 r. Trzy mecze i trzy konfrontacje trwające w sumie dobrze ponad 270 minut, w których... nie padła ani jedna bramka (sic!). Coś musi być na rzeczy biorąc pod uwagę fakt, że ubiegły sezon zakończyły na podobnej pozycji (odpowiednio 5. i 7. miejsce), a także - że lepsza w tym sezonie Ain Milla będzie grać na wyjeździe. W lutym 2019 roku kursy przedmeczowe na remis schodziły poniżej 3.0, i jak się okazało, bukmacherzy słusznie przewidywali taki a nie inny przebieg spotkania. Teraz mocno faworyzują gospodarzy, ale wcale nie jestem przekonany ich wyższości nad przeciwnikiem. W tym sezonie wygrali jedno spotkanie na przestrzeni pięciu kolejek, a zremisowali... trzykrotnie. Co ciekawe, dwa z tych remisów miały miejsce na ich własnym boisku. Goście zaś - u siebie wygrali trzykrotnie na cztery spotkania, a na wyjeździe zdobyli jeden punkt w dwóch meczach. Jednak bilans bramek 1:2 sprawia, że możemy mówić o zgoła underowym charakterze zespołu. Biorąc pod uwagę fakt, że w pięciu meczach z udziałem gospodarzy padło w sumie 8 bramek, jest spore prawdopodobieństwo, że w tym meczu padnie tylko jedna bramka. Ja jednak idę za powtórzeniem historii, która jak dobrze wiemy nierzadko lubi się powtarzać, a skoro bezbramkowy remis nie jest niczym nadzwyczajnym w tej lidze, to dlaczego nie miałby on paść także dzisiaj?

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +12
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej na lodzie KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Bars Kazań - Traktor Czelabińsk
Typ: Traktor Czelabińsk w regulaminowym czasie
Kurs: 4,55
Bukmacher: STS
Analiza:
Dziś spróbuje ligi KHL bo szwedzka troche mnie w konia zrobiła. Typ ryzykowny ale juz mówie dlaczego go zaproponowałem. Kazań miał przerwe spora przerwe w rozgrywkach. Pierwszy mecz po przerwie rozegrali dwa dni temu u siebie z Dynamem Moskwa , które było osłabione brakiem kilku kluczowych graczy, sam proponowałem ten typ na Kazan tutaj. Jednak gra Barsów była, mówiac delikatnie słaba, nie za dobrze to wygladało wszystko w ataku a w obronie sporo strat i czesto sytuacje ratował Reideborn który spisał sie swietnie miedzy słupkami, dodatkowo widac było, że zespoł Kazania popracował na siłowni i brak było odpowiedniego timingu, nogi nie niosły graczy, zreszta jest to cecha charakterysyczna zespołow prowadzonych przez Dmitrija Kvartalnova, który o tym wlasnie czasie serwuje swoim graczom dodatkowe obciazenie tak by w PO wejsc na pełnym gazie. Traktorzysci trzy porazki z rzedu ale ta oststnio troche zawalona przez bramkarza i gole w osłabieniu, Traktor wygladał dobrze w tym meczu i sa szanse ze dzis bedzie jeszcze lepiej, dodatkowo Traktorzysci potrafia grac z mistrzem z Kazania i mysle ze dzis sa w stanie przerwac piekna serie wygranych gospodarzy. Ostatnio swietnie spisał sie Reideborn i czy to dzis powtórzy, mozliwe, że nie a w bramce gosci Fedotow czyli lepszy z dwojki golie, ja gram na przekór spadajacym kursom na Barsów.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +7
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: M'gladbach - Bayern Monachium
Typ: obie strzelą i powyżej 2,5
Kurs:
1,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Jeszcze miesiąc temu pokusił bym się o niespodziankę i postawił chyba na gospodarzy jednak od miesiąca zespół M'gladbach mocno obniżył loty z drugiej zaś strony kurs na gości jest niski i nie warty ryzyka. Moim zdaniem bardziej pewne wydają się być w tym meczu bramki.
Bayern Monachium ma strasznie dziurawą obronę w tym sezonie, potrafią tracić 2 bramki z Mainz. W sumie na ostatnie 15 spotkań w 13 meczach tracili minimum 1 bramkę. Oczywiście o ich ofensywie nie ma co mówić bo każdy wie jak jest mocna.
M'gladbach to jedna z drużyn, która w ostatnim czasie bardzo dobrze radzi sobie z Bayernem u siebie, potrafią wygrać ale co ważne dla mojego typu jest to, że systematycznie strzelają bramkę.
Kurs może nie jest zbyt wysoki ale myślę, że do dubla opłacalny.

50
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +39
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: M'gladbach - Bayern Monachium
Typ: Bayern powyżej 6,5 RR
Kurs: 2,72
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spotkanie otwierające 15. kolejkę Bundesligi, do Mönchengladbach przyjeżdża Bayern, goście mimo, że w ostatnich tygodniach nie zachwycali to jednak mimo wszystko większość spotkań przechylali na swoją korzyść i dzisiaj są liderem ligi, inaczej jest u gospodarzy, którzy ostatnio pogubili sporo punktów, szczególnie przez remisy i obsunęli się w tabeli, jednak w ostatniej kolejce wygrali ważne spotkanie w Bielefeld. Patrząc na wyniki bezpośrednie to widać, że Bawarczycy dość często tracą punkty w spotkaniach z Borussią. To tyle tytułem wstępu. Dzisiaj ponownie postanowiłem zagrać rzuty rożne Bayernu, mieli chwilowy zastój, że nie nabijali już tak hurtowo cornerów jak wcześniej, ale ostatnio powoli wracają na właściwe tory, a fakt, że ostatnio wchodzą słabo w mecz i tracą pierwsi gola, taka sytuacja miała miejsce w ich ostatnich 5 spotkaniach ligowych, 2 z nich zremisowali, a 3 wygrali, ale też w tych 5 meczach nabili kolejno 10, 7, 7, 7 i 10 rożnych, dzisiaj liczę, że Borussia postawi twarde warunki i tradycyjnie powalczy, może też pierwsi ukłują i Bayern będzie musiał gonić wynik, taka sytuacja byłaby najlepsza pod mój typ, bo jak powyższe statystyki pokazują Lewy i spólka wtedy nabijają sporą ilość rzutów rożnych. Uważam, że dobrym pomysłem jest tez over ogólny cornerów, bo jednak gospodarze kilka od siebuie równiez powinni dołożyć, ja jednak zostanę tylko przy rożnych Bayernu.

172
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +136
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Borussia Moenchengladbach – Bayern
Typ: BTS
Kurs: 1.40
Bukmacher: Etoto
Analiza: Wiele już na ten mecz zostało dodane, więc dodać mogę jeszcze, że obie ekipy prezentują wysoki poziom w tym sezonie Bundesligi i nie brakuje potencjału ofensywnego po obu stronach. M'gladbach zaskoczyło m. in Real Madryt czy Inter w LM, do tego rozegrało kilka ciekawych spotkań w lidze. Bayern to mimo gorszych dni cały czas maszyna do zdobywania bramek, która może strzelić z każdym i tak naprawdę nie ma ograniczeń. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest zła.

40
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +13
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka - Liga Siatkówki Kobiet
Godzina: 17:30
Spotkanie: Radomka Radom vs Budowlani Łódź
Typ: powyżej 182,5 pkt
Kurs: 1.90
Bukmacher: Etoto

Spotkanie o 17:30 to klasyczny mecz bez wyraźnego faworyta. Każda drużyna ma swoje mocne i słabe strony. Każda grała lepiej i gorzej w tym sezonie, jednak obie potrafiły się zmobilizować. Szczególnie przyjezdne po kiepskim początku grają teraz jak z nut. Wynik do zera w którąkolwiek stronę będzie dla mnie sensacją. Raczej spodziewam się tutaj pięciu setów. Gospodynie mają niesamowitą Brune Honorio, która obecnie jest najlepszą atakująca w lidze. Wspiera ją Janisa Johnson, która również świetnie sobie radzi i jest bodajże piątą najlepiej punktująca zawodniczka w lidze. Na rozegraniu wiekowa, ale wciąż niesamowita Kasia Skorupa. W zanadrzu jest jeszcze Julia Twardowska, która kilka punktów umie dostarczyć.
Po drugiej stronie siła młodości. Budowlani w czołówce mają najmłodszą drużynę,dlatego pewnie chwilę zajęło im wejście na odpowiednie obroty. Posiadają jedną z gwiazd ligi, Veronice Jones-Perry, która seryjnie zdobywa punkty z każdej strefy. Do tego bardzo dobra rozgrywająca Julka Nowicka czy wracająca do formy po słabym epizodzie we Włoszech - Zuzia Górecka. Punkty potrafi również dorzucić chyba objawienie tego sezonu czyli Monika Fedusio. Można by pisać i pisać.
Obie ekipy są wypoczęte i dysponują ogromną siłą w ataku. Wygrana po jednym secie przez obie drużyny to minimum. W poprzednim meczu u siebie wygrały zawodniczki z Łodzi 3:2. Jednak w tie-breaku było sporo kontrowersji i moim zdaniem powinny wygrać zawodniczki z Radomia.

PS. Czekałem do potwierdzenia składów, ponieważ na 1x2 były wachania kursów i momentami duże spadki na gości. Jednak wszystkie zawodniczki z Radomia grają, tak więc spodziewam się świetnego i wyrównanego spotkania!

90
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +14
Rising Star 7,6K

Rising Star

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka EuroLeague
Godzina: 20:00
Spotkanie: Olympiacos - Bayern
Typ: Over 155,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: Betclic
Analiza: Dobry wieczór ! Panowie dziś wracam do Was w najlepszy wydaniu. Pora nie tylko zacząć odrabiać straty w rankingu typerów miesiąca , ale i pokazać Wam kolejny miły typ na over bardzo prosty i przyjemny. linia 155 będzie spokojnie pokryta - obstawiam +160 punktów w całym meczu. Dziś oddsmakerzy wystawili zdecydowanie zbyt niskie linie, nie tylko w tym spotkaniu, ale również w meczu Realu z Milano. Kadry obu ekip bez kontuzji. Dziś będzie szybki mecz oraz ofensywny co zapowiadał Janis Sferopulos trener gospodarzy. Jeśli weźmiemy pod uwagę 5 ostatnich meczy Olympiacosu oraz Bayernu to tylko w trzech nie padły wyniki wyższe niż 155 punktów. Euroligę sledzę już od kilku lat regularnie i wiem że w tej fazie rozgrywek "sezonu zasadniczego" czeka nas kanonada punktów w tym akurat meczu ;).
Można włączyć transmisje live i delektować się fajnym i szybkim meczem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +20
gamen0 162,4K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Spotkanie: Moenchengladbach - Bayern
Typ: under 4.5
Kurs: 1,46
Godz: 20:30
Bukmacher; fortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:30 odbędzie się spotkanie w Lidze Niemieckiej pomiędzy zespolami Borussi i Bayernu. Drużyna gosci jest bardzo zdeterminowana i dlatego będą chcieli zdobyć komplet punktów w dzisiejszym spotkaniu. Uważam że gracze Bayernu będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i sprobuja zdobyc bramki ktore dadza im zwyciestwo i awans w ligowej tabeli. Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Uwazam że oby dwie drużyny powalczą w tym meczu i mozemy spodziewać sie bardzo dobrej gry obu ekip. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte a o wyniku może zdecydować dyspozycja dnia. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwyciestwo gosci w stosunku 1:2.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
neutralny 432,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Spotkanie: Moenchengladbach - Bayern
Typ: Moenchengladbach poniżej 1.5 spalonych w meczu
Kurs: 3.97
Godz: 20:30
Bukmacher: Betclic
Analiza: Na dziś kolejne intersujące zdarzenie i ponownie dość nietypowe. Tym razem typ pochodzi z betclicu i oferty statystycznej, która jak na polskie warunki jest u tego bukmachera całkiem niezła. Spalone są często dość loteryjną sprawą w czołowych ligach. Linie zazwyczaj oscylują w okolicach 3.5-5.5 w meczu, a niejednokrotnie przeglądając statystyki pomeczowe można trafić na 8-10 spalonych, a czasem kończy się wynikiem zerowym. Stąd uważam, że jest to również godne zainteresowania i akurat w starciu dwóch mocnych bundesligowych drużyn uważam, że warto to zagrać. Już tłumaczę dlaczego.
Przeanalizowałem grę dzisiejszych gospodarzy i ich liczbę spalonych. Odnoszę wrażenie że wraz ze zniżką formy Gladbach spada także ich liczba spalonych, co jest wytłumaczalne, bo kreują mniej sytuacji ofensywnych, co daje mniej podań prostopadłych, co bezpośrednio odzwierciedla liczba offsidów. Ostatnie trzy mecze Borussii na swoim obiekcie to trzykrotnie po jednej sytuacji spalonej z ich strony, a rywale nie byli z najwyższej półki, więc teoretycznie te sytuacje stykowe powinny być. Dziś rywal najmocniejszy z możliwych i jakoś nie wyobrażam sobie, aby sędzia boczny miała wiele okazji do podnoszenia chorągiewki oznaczającej pozycję spaloną któregoś z zawodników Gladbach. Na to też wpływa kilka czynników. Po pierwsze para stoperów. O ile na bokach Pavard i Davies będą zapewne śmigać i flanki mogą być odkryte, tak Alaba i Sule będą pilnować pozycji. Oczywiście nie będą grać głęboko, bo to nie ich styl, ale na pewno nie zagrają na wyprzedzenie. Zwłaszcza Sule, który jest wolniejszy i mniej zwrotny od Austriaka musi zostawiać sobie mały bufor bezpieczeństwa i jeśli już będzie wygrywał pojedynki biegowe z rywalami to albo zrobi to fizycznie, albo po prostu zapewni sobie przewagę kilku metrów na starcie. Kolejna sprawa. Oczywiście Neuer, który niejednokrotnie gra 20 metrów za ostatnim obrońcą i kasuje większość zapędów ofensywnych rywali. Będzie więc pewnie również dochodzić do takich sytuacji, że nawet jeśli napastnik gospodarzy będzie na pozycji spalonej, ruszy do futbolówki, ale tę wcześniej przechwyci golkiper Bayernu to arbiter, aby nie spowalniać gry takich sytuacji nie będzie odgwizdywał i oczywiście nie będzie to również zaliczane do statystyk.
Może być, że za wszystkie te argumenty beknę po meczu, ale naprawdę według mnie drużyna, która nie będzie w tym meczu dużo przy piłce do tego grająca przeciwko tak ustawionej defensywie i wysoko ustawionemu bramkarzowi nie powinna tu zanotować wielu spalonych.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Brazylia, Serie B
Spotkanie: Nautico - Parana
Typ: over 1,5
Kurs: 1,52
Godz: 23:15
Bukmacher: fortuna

Kolejna próba z brazylijską Serie B i gra na liczbę bramek. Obie ekipy w strefie zagrożonej spadkiem do Serie C. Gospodarze z po 32 kolejkach z bilansem 28:37, a goście 30:43. Srednio wychodzi około 2 bramki w meczy, każdej z ekip. Nautico u siebie w ostatnich 5 meczach tylko 2 mecze overowe, a parana w meczach wyjazdowych 3 takie spotkania na 5 ostatnio rozegranych. W H2H z października 2020 padł rezultat bezbramkowy. Ale wcześniej co prawda dawno bo w 2017 i 2016 były mecze z minimum 3 golami. Liczę, że minimum 2 bramki wpadną, bo takimi rezultatami kończyło się około 2/3 spośród rozegranych przez nich spotkań.

52
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom