>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 8.01.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
Semtex 250,5K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: PSG - Bastia
Typ: Rzuty rożne PSG handi - 4
Kurs: 2.25
Buk: Całoroczny
Liga Francuska i mecz Paryżan chyba tyle wystarczy napisać o tym meczu i już wiadomo kogo obstawiać. PSG w swojej lidzie całkowita dominacja, nie ma zespołu, który mógłby im zagrozić do tego grają u siebie do tego dzisiaj grają u siebie, a w Parku Książąt gromią każdego jak leci i to praktycznie zawsze z handi 1, 2 czy nawet 3 bramki. Bastia na wyjeździe kompletne dno ledwo 4 pkt po 9 meczach, 0/4/5, bramki 5:14. PSG grając u siebie pokrywało handi z rożnymi w 4 ostatnich meczach bez problemu, dzisiaj z takim rywalem też przewiduję jednostronny mecz i całkowita dominację Paryżan.
✅ 125
 
P 42

polska12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FA Cup
Godzina: 20:55
Spotkanie: Exeter City - Liverpool
Typ: Exeter over 0.5 gola
Kurs: 1.53
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam serdecznie w kolejnej analizie, wracamy na deszczowe Wyspy Brytyjskie, konkretnie odwiedzimy Exeter. Miejscowa drużyna zmierzy się dzisiaj w FA Cup mocno poobijanym Liverpoolem. Klopp przed dzisiejszym meczem ma nie lada orzech do zgryzienia, aczkolwiek do jakże licznej grupy
kontuzjowanych w ostatnim meczu Capitol One dołączyli Lowren, Toure, Coutinho oraz w tygodniu Ibe. Nie będę się rozpisywał kogo zabraknie, sugerowana kadra na to spotkanie wygląda następująco :
Mignolet,Bogdán,Fulton,Clyne,Enrique,Moreno, Ilori (jeśli dokumenty zostaną dostarczone w terminie),Smith, Randall,Milner,Firmino, Lallana,Leiva,Can, Allen,Brannagan,Stewart,Kent,Teixeira,Ojo, Chirivella,Benteke, Sinclair.
Jak widać największym problemem i dziurą przed meczem pucharowym jest obrona, i na tym skupimy się w tej analizie. Sam Klopp oraz rzecznik prasowy LFC utwierdzają swoich fanów jak istotny dla klubu jest puchar. Przed nimi w następnych 2 kolejkach kolejno Arsenal oraz Manchester. Trzeba mieć to na uwadze. Wydaję mi się że skład na dzisiejsze spotkanie będzie mocno eskerymentalny, najprawdopodobniej Can cofnięty do lini defensywnej, tam sobie nie radzi.
Co do drużyny gospodarzy, ciężko cokolwiek o nich powiedzieć, jednak w prasie i lokalnych mediach można znaleźć kilka ciekawych informacji. Exeter City zajmuje 16 miejsce z bilansem 8z6r10p. Niewątpliwie największą aktualnie postacią jest 22-letni napastnik Tom Nichols. Anglik jest klubowym wychowankiem i najlepszym strzelcem drużyny w tym sezonie z dorobkiem ośmiu bramek w lidze. W pierwszym składzie powinien wyjść także 38-letni kapitan Matt Oakley, którego możemy kojarzyć z wieloletniej kariery w Southampton. Gram na to że gospodarze w tym meczu walki ukują chociaż raz i pokryją mój over 0.5 . Ciekawą alternatywą jest również kurs na over 2.5 żółtrej kartki . Powodzenia.
✅ 53
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Mężczyzn // Elim. Do IO w Berlinie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Polska - Niemcy
Typ: DW Polska 3:1
Kurs: 3.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obie ekipy jak dotąd radzą sobie bardzo dobrze, mecz zadecyduje kto wyjdzie z 1 miejsca, co może być istotne w perspektywie dalszych zmagań. Zarówno Polacy jak i Niemcy zdobyli komplet punktów, jednak bilans w setach jest na korzyść Niemców 6:0 [ Polacy 6:1 ], mimo to Polacy są faworytami, jako obecni Mistrzowie Świata. Liczę , na to, że panowie pokażą klasę oraz zagrają mniej chaotycznie niż z Belgami. Reprezentacja Polski jest zmotywowana i da z siebie wszystko na parkiecie, aby nie pozostawić wątpliwości na temat formy przed IO, co podkreślał nie tylko trener, ale również zawodnicy w przedmeczowych wywiadach. Wydaje mi się, że mimo to bez straty seta się nie obędzie, ale doświadczenie jest znacząco po stronie Polski, przez co nie liczyłbym na Tie-Breaka.
⛔ 100
 
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie:
PSG - Bastia
Typ: over2,5 + BTS=NIE
Kurs: 2.40
Bukmacher: [bet365]
Analiza:

Wczorajszy przepiękny ✅
Dzisiaj coś bardziej stonowanego.

Lider Ligue 1 - Paris Saint-Germain - kontra 16. drużyna ligi - Bastia.
PSG u siebie: 7-1-0, bramki 27:6. Ogółem: 16-3-0, 48:9.
Bastia na wyjeździe: 0-4-5, bramki 5:14. Ogółem: 6-4-9, 20:24.

PSG średnia bramek strzelonych u siebie: 3,375 gola/mecz. Ogółem: 2,526 gola/mecz w tym sezonie w lidze.

Bastia nie strzeliła gola takim zespołom jak Lyon (8 straconych w 9 meczach u siebie), Montpelliere (14 bramek straconych w 10 meczach u siebie) czy Nantes (8 w 9 meczach u siebie).
Dodatkowo w Bastii z powodu kontuzji nie wystąpi jeden z napastników - Sadio Diallo (11/1).

Jedyne co mnie martwi, to fakt, że przytrafiło się ostatnio PSG stracić gola z ostatnim w tabeli Troyes, fakt, że w 91&#39; na totalnym rozluźnieniu przy stanie 4:0, ale oby tutaj takie rozluźnienie nie przytrafiło się faworytom.
Ostatni mecz przed własną publicznością paryżanie rozegrali 16-12-2015 pokonując 1:0 Saint Etienne. Głód piłki powinien więc być dość spory, także mam nadzieję, że pożrą Bastię na kolację, wysoko i do zera. Powodzonka :wink:
✅ 140
 
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ajaccio - Le Havre
Typ: 1
Kurs: 2.38
Bukmacher: bet365
Analiza:
Poszukamy niespodzianki w 2 lidze francuskiej. Gospodarze to obecnie 18 ekipa ligi, a więc zagrożona spadkiem. Ostatnio jednak zaczęła sobie całkiem przyzwoicie radzić. Końcówka roku na własnym stadionie na przykładzie pięciu spotkań ligowych to bilans 3-1-1 br.7:2. Generalnie jako gospodarze w 9 meczach stracili zaledwie 5 goli.
Le Havre zajmuje obecnie 4 miejsce. Jednak w tej drużynie coś się zacięło. Ostatnie trzy wyjazdy to: pucharowa porażka z jakimś no name klubikiem, wyraźna przegrana z liderem Nancy oraz remis z ostatnim Nimes. W klub zainwestował kapitał amerykański i to chyba pod jego naciskiem w listopadzie zmieniono trenera którym obecnie jest Bob Bradley, co ciekawe nastąpiło to po 4 zwycięstwach z rzędu.Bilans po zmianie? Liga+puchar 2-2-2 wymęczone zwycięstwa na własnym obiekcie 3:2 z Evian oraz 1:0 z Auxerre(bramka z karnego) w obu meczach to raczej goście dyktowali warunki gry(patrząc na statystyki) Wygląda na to że zmiana na stołku trenerskim niespecjalnie się się sprawdza. Goście zagrają dziś bez podstawowego bramkarza. Zastąpi go najprawdopodobniej 22 letni S.Milosavljevic który na tym szczeblu rozgrywek ma w całej karierze uzbierane 6 wystepów, jak dotąd grywał regularnie głównie po francuskich wioskach. Liczę na mobilizację gospodarzy oraz wyraźny brak zrozumienia(chemii) na linii trener-zawodnicy w drużynie gości.
⛔ 100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Tauron Basket Liga
Godzina: 19.00
Spotkanie: Start Lublin - Anwil Włocławek
Typ: Anwil - 7,5pkt
Kurs: 2.07
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Jedyny piątkowy mecz w Tauron Basket Lidze. Start podejmuję na własnym parkiecie gości z Włocławka i mój typ to wygrana gości co najmniej ośmioma punktami. Anwil jest właśnie po najlepszym spotkaniu w sezonie w którym pokonał Polski Cukier Toruń aż 15pkt, dla Torunian była to dopiero trzecia porażka w lidze a pierwsza odniesiona więcej niż pięcioma punktami. Podopieczni trenera Milicica pokazali się z dobrej strony szczególnie w obronie gdzie zastosowali kilka różnych taktyk. Klasyczne 1v1, obrona strefami ( w 2 wersjach ) czy nawet zona-press na całym boisku. Ta żonglerka obroną wyraźnie wybijała z rytmu nawet tak dobrą i posiadającą doświadczonych rozgrywających drużynę Polskiego Cukru. Dziś będą musieli zmierzyć się z nią o wiele słabi zawodnicy Startu. Lublinianom udało się wygrać tylko dwa spotkania we własnej hali - z Polpharmą oraz ze Stelmet ( wielka niespodzianka, nawet sensacja ). W mojej opinii coś tak wielkiego drugi raz się nie powtórzy. Obstawiam spokojną wygraną Anwilu ponieważ : po pierwsze tak jak wspomniałem bronią oni bardzo dobrze i do tego różnorodnie, nie dają rywalowi czasu na odpowiedź na zmianę obrony, Start nie ma zawodników którzy mogli by samemu oprzeć się takim zabiegom i utrzymywać gospodarzy w grze. Po drugie przewaga talentu. Jelinek,Skibniewski,Łączyński i inni zawodnicy gości są dwie-trzy klasy lepsi niż Ci ze Startu. Każdy zawodnik z rotacji Anwilu byłby gwiazdą w Lublinie. Po trzecie co raz lepsze zgranie i atmosfera u gości, cieszą się grą, ich współpraca się układa widać luz i fantazje w grze. A po czwarte do składu dołącza nowy, ograny serbski zawodnik. Nie wiem czy dziś wystąpi ale nawet jeśli nie to będzie dodatkowo motywacja dla innych zawodników do pokazania się z jak najlepszej strony. Przeszkodzić w wejściu typu może tylko jakaś katastrofa rzutowa Anwilu ( mam nadzieję, że ta odbyła się w Kutnie i się nie powtórzy ) lub mecz życia całej kadry Startu ( taki był w meczu ze Stelmetem a chyba spotkań życia nie można grać co chwilę ???? ). W mojej opinii warto zainwestować trochę grosza w ten typ.
✅ 107
 
qick19 17,8K

qick19

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Tauron Basket Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lublin - Anwil Włocławek
Typ: poniżej 149.5 pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betsson
Witam!
Dziś przygotowałem typ z polskiej ligi koszykówki pomiędzy Lublinem a Anwilem Włocławek . Wiadomo to jest liga polska także można spodziewać się każdego wyniku , ludzie którzy grają koszykówkę wiedzą o czym mówie. Oceniając obecną formę obu drużyn skłaniam się do undera ponieważ ostatnie mecze Anwilu na wyjezdzie jakoś do mnie nie przemawiają , częste przestoje w grze , dużo rzutów niecelnych o czym może mówić np. ostatni mecz w kutnie gdzie Anwil rzucił tylko 58 pkt i mimo to wygrał mecz. W tamtym meczu pierwsze dwie kwarty to jakaś porażka , w sumie rzuconych tylko 37 pkt. Kto wie czy dziś taka kolej rzeczy się nie powtórzy ? Chodz z jednej strony jest niesamowity Jelinek który ostatnimi czasy robi dobrą robote dla Anwilu to i tak myślę że nie padnie w tym meczu 150 pkt. Lublin u siebie poza ostatnim meczem z Zieloną Górą w której rzucili 82pkt szału nie robią , ledwo ponad 70 pkt i z Koszalinem 60 , także patrzą jeszcze na h2h w 2014r padło między tymi zespołami niecałe 170 pkt , myśle że dzis bedzie inaczej i gram under w tym meczu.
Powodzenia! ????
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożnaFrancja Ligue 2
Godz: 20:00
Spotkanie: Nancy - Laval
Typ: Nancy powyżej 1,5
Kurs: 1.7
Bukmacher: expekt
Analiza:
Zaglądam dziś na boiska drugiej ligi francuskiej. Lider Nancy podejmie na włąsnym boisku ekipę Laval, która plasuje się na 11 miejscu. Typ swój opieram bardzo dobrą formą zespołu lidera, jeśli chodzi o meczu domowe. Pięć zwycięstw z rzędu:
Nancy Valenciennes 1 : 0
Nancy Le Havre 3 : 1
Nancy Dijon 3 : 1
Nancy Bourg Peronnas 3 : 1
Nancy AC Ajaccio 3 : 0
Zwłaszcza wygrana z zespołem Dijon przykuła moją uwagę, ponieważ są oni obecnie liderami, a przez długi czas zasiadali na fotelu pierwszego miejsca.
Drużyna Laval nie wygrała w delegacji od 7 spotkań więc nie sądzę by dziś przerwali tę passe z zespołem, który poważnie myśli o awansie do Ligue 1. Typuję 2-0 dla gospodarzy. Pozdrawiam
⛔ 100
 
T 7

tr0jano

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja,Francja 2
Godzina: 20:00
Spotkanie:
Nimes - Brest
Typ: X
Kurs: 2.87
Bukmacher:BET365
Analiza:
Najniższy kurs na dzisiejsze spotkania w grupie (na remis). Dużo remisów pada w lidze. Dobra seria 5spotkań na wyjeździe BREST, ale już 4 mecz pod rząd bez remisu, do tej pory zdarzyło się w obecnym sezonie u nich tylko 1 raz.

Kiepska analiza
 
figo17 48

figo17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue
Godzina: 20:00
Spotkanie: Olympique Nimes - Stade Brestois 29 (under/over 2.5)
Typ: under
Kurs: 1,6
Buk: bah
Witam. Postanowiłem dziś zagrać na liczbę bramek w meczu drugiej ligi francuskiej między Nimes a Stade Brestois. Wydaje mi się, że po takim kursie warto zagrać w tym meczu. Moim zdaniem faworytami tego spotkania są gospodarze. Strzelają oni jednak niewiele goli. Ze wszystkich 9 meczy u siebie tylko 3 były z ilością goli powyżej dwóch. Dwa z tych trzech meczy to dwie ostatnie kolejki u siebie. Wątpię, by kibice mogli dziś znów zobaczyć więcej niż 2 gole w meczu. Poza tym Brestis to nie jest drużyna, która strzela dużo goli na wyjazdach - 7 goli w 9 meczach z czego tylko podczas wygranych strzelali po 2 gole w meczu. Goście dzisiejszego spotkania w ostatnim meczu wyjazdowym strzelili 2 gole i wygrali mecz. Mało prawdopodobne jest by powtórzyli ten sukces w dzisiejszym spotkaniu. Obstawiam wygraną gospodarz lub remis 1:1
✅ 60
 
M 56

mazikos18

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: PSG - Bastia
Typ: Ibrahimovic strzeli jako pierwszy
Kurs: 3,40
Buk: Bet365
Dzisiejszego wieczoru na Parc de Princes przyjeżdża ekipa Bastii czyli 16 drużyna francuskiej Ligue 1. Kursy na wygraną gospodarzy są baaardzo niskie (ok 1,1), więc postanowiłem zagrać coś innego a mianowicie bramkę najlepszego snajpera PSG Ibrahimovicia, co więcej, że strzeli jako pierwszy. Ostatnie 2 spotkania pomiędzy tymi drużynami to 4 bramki Szweda i w obydwóch tych spotkaniach strzelał jako pierwszy, podobnie jak ostatni mecz PSG w pucharze z Wasquehal gdzie Ibra strzelił jedyną bramkę. Ostatnio znajduje się w znakomitej formie, a dodatkowo drużyna Bastii &quot;mu leży&quot;. Według mnie PSG rozbije przyjezdnych a jako pierwszy na listę strzelców wpisze się niezawodny Zlatan. Powodzenia ????
⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej, Niemcy
Godzina: 20:00
Spotkanie: EHC Red Bull Monachium - Krefeld Pinguine
Typ: Monachium
Kurs: 1.50
Buk: Otobet
Analiza:
Monachium podejmuje u siebie Krefeld, czyli drużynę zamykającą tabelę. Dziś spodziewam się kolejnej, już 9 z rzędu porażki Krefeld w lidze. Jako tako sobie radzą u siebie, ale za nic w świecie nawet nie potrafią doprowadzić do dogrywki, grając na wyjazdach. Monachium natomiast spisuje się nieźle, w tabeli są na 4 miejscu, po dwóch zwycięstwach, które wiele im dały, iż wygrali z zajmującymi wysokie miejsca w tabeli zespołami. h2h to 6 zwycięstw z rzędu Monachium, czyli jak widać niespodzianki raczej nie spodziewamy się w dzisiejszym meczu.
✅ 50
 
psyhx 6

psyhx

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar FA Cup
Spotkanie Exeter-Liverpool
Typ: Liverpool wygra 1 połowę
Kurs 2.20
Buk Betsafe
Godz: 20:55
Analiza:
A ja pójdę w przeciwną stronę niż Ci którzy liczą na duże value ze strony gospodarzy.. a to dlaczego? Fakt może Liverpool pogubił pół składu na kontuzjach i brak na ławce defensywnych zawodników ale to nie jest Premier League gdzie nie ma słabych zespołów i przegrana lidera z ogonem tabeli przestaje być sensacją. Spójrzmy teraz na inny aspekt.. Wartosc rynkową obu drużyn: liverpool 360mln €; Exeter ~5mln €. Liverpool z obroną czy bez i tak jest czyms nieosiągalnym dla zespołu z drugiej ligi, który nawet nie jest w pierwszej dziesiątce a co więcej swoje 4 ostatni mecze przegrał a piąty zremisował. Stawiam na pierwszą połowę bo tak naprawdę już tam się wszystko rozstrzygnie i będzie widać braki oraz dysproporcje.
⛔ 100
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna (FA Cup)
Spotkanie : Exeter - Liverpool
Typ: Obie strzelą/wynik : TAK/ Liverpool
Kurs : 3.50
Buk : Bet365
Godz: 20:55
Analiza:
Wczorajszy typ był bliski, a jednocześnie daleki od celu, dziś idę w podobnym kierunku. Na rozkład puchar Anglii, rozgrywki które są bardziej nieprzewidywalne, niż reżim w Korei Północnej. Exeter, drużyna obecnie grają w League Two, Liverpool, regularnie bijący się o czołowe cele w BPL. Na papierze faworyt jest jeden, ale nieprzypadkowo czekałem do ostatnich chwil. Na składy, Liverpool wychodzi taką &quot;11&quot;
Bogdan - Randall, Llori, Enrique (na CB:v), Smith - Stewart, Brannagan, Kent - Teixeira, Benteke (C), Sinclair.
Jak widzę tą linię defensywy, to Exeter naprawdę lekko da ciała jak nie puknie im chociaż jednej bramki i rudy na bramce, już wolałbym tam postawić chytrą babę z Radomia. Trochę osobiście wnerwia mnie to, że czołowe kluby dają takie rezerwy, potem płacz, że sezon często idzie na straty. Ostatnie wyniki Exeter, to obraz nędzy i rozpaczy, 4 porażki z rzędu, ledwie 3 strzelone gole, słabe perspektywy by bić się w lidze o cokolwiek, to może napędzić do tego by spłatać figla Liverpoolowi wszak, gorzej grać już chyba nie mogą. Podopieczni Kloppa z kolei są po wymęczonej wygranej w COC na Britannia ze Stoke. Martwi mnie jedno, w ostatnich 5 meczach, 3 wygrane, ale wszystkie ledwie 1-0, porażka z Watford aż 0-3, i wstydliwa klęska na Upton Park 0-2, która brutalnie zbiła na ziemię LFC w walce o mistrzostwo, wniosek? Ten typ jest bardzo ryzykowny, ale oczywiście nie niemożliwy. Jedyne bezpośrednie spotkanie na którym można opierać swoje typy miało miejsce w rozgrywkach o Capital Cup, gdzie również na wyjeździe LFC pokonało rywala 3-1.
Dziś będą dwa scenariusze, albo Liverpool pokaże moc i pewnie pokona rywala, a w tym wszystkim Exeter zdoła coś dla siebie ukuć. Albo będzie nudne 0-0, ew. 0-1, i walenie gości głową w mur. Zobaczymy. Powodzenia ????
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom