>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 8.01.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 8. Stycznia


:idea: Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: [Nazwa bukmachera]
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

:idea: Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Hopman Cup
Godzina: 3:00
Spotkanie:
Watson H. - Lisicki S.
Typ: Watson H.
Kurs: 1.89
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
H2H 2:1 z lat 2010-2012 czyli dość dawno, a przecież Heather ma dopiero 23 lata. Teraz wydaje się, że jest znacznie mocniejsza. Młoda Brytyjka zagrała tutaj dwa dobre mecze 3 setowe, jeden przegrany z Garcią, a drugi wygrany z solidną Gavrilova.
Tak szczerze to cała analiza opiera się na grze przeciwko Lisicki która przegrała tutaj już dwa mecze, a powód już pisałem, ale nie zaszkodzi ostatni raz powtórzyć:
&quot;Powrót po kontuzji nigdy nie jest łatwy. Nie mogę się jednak doczekać, aż przekonam się, na jakim poziomie obecnie się znajduję. Leczenie kontuzji zajęło dłużej, niż się spodziewałam. Potrzebuję jednak jeszcze kilku tygodnie, aż poczuję się gotowa na występ w Melbourne&#39;&#39;.
Sabina wróciła na Hopman Cup od czasu występu na US Open, niedawno wznowiła dopiero treningi.
Kto ma jaja jak arbuzy to niech atakuje Watson -1,5 seta po kursie 3,05 - ja to gram również.
✅ 89
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FA Cup
Godzina: 21
Spotkanie: Exeter-Liverpool
Typ:X
Kurs: 4.84
Bukmacher:pinnacle
Analiza:
W Liverpoolu plaga kontuzji we wtorek kontuzjowanych zostalo 3kolejnych graczy w tym dwoch stoperow Toure, Lovren i Coutinho co sprawia ze leczy sie juz z pol druzyny, biorac pod uwage ze nastepny mecz ligowy juz w srode z Arsenalem Klopp nie ma wyboru i musi tu wystawic srogie rezerwy i juniorow plus kilku podmeczonych zawodnikow z meczu ze Stoke.Exeter orlami nie sa ale FA Cup rzadzi sie swoimi prawami i niespodzianki sa na porzadku dziennym a gospodarzy napewno stac na remis z rezerwami Liverpoolu.
✅ 384
 
przem966 143

przem966

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Australia, A-League
Godzina: 09:40
Spotkanie: Central Coast Marines - Melbourne Victory
Typ: 1X
Kurs: 2.45
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Central Coast Marines jest najsłabszym zespołem ligi. Po serii sześciu przegranych spotkań, w poprzedniej kolejce odnieśli w końcu zwycięstwo. Przed własną publicznością pokonali 3:1 Wellington Phoenix. Wynik ten dobrze zapowiada szansę zespołu Central Coast Marines przed kolejnym spotkaniem. Zmierzą się bowiem z Melbourne Victory.
Central Coast Marines u siebie rozegrali 7 spotkań. Bilans tych meczy 2-1-4 a bramkami 9:15.
Melbourne Victory na wyjeździe grał 8 meczy. Bilans 2-1-5 a bramkami 6:10.
Central Coast jak wspomniałem pokonał Wellington Phoenix w poprzedniej kolejce. Wellington na wyjeździe ma bardzo podobny bilans do bilansu wyjazdowego Melbourne Victory - 1-2-5 6:15.
Zarówno Wellington jak i Melbourne w ośmiu meczach wyjazdowych przegrali po 5 spotkań i strzelili tylko po 6 bramek. Melbourne straciło nieco mniej bo 10.
Co do Melbourne. Ostatnio nie przegrali w dwóch poprzednich spotkaniach. Co do ostatniego. Na wyjeździe wygrali 1:0 z Newcastle Jets. Newcastle Jets pod względem meczy domowych jest najsłabszy w lidze. Jego bilans to 1-3-4 i bramkami 4:10. Szczerze mówiąc sądziłem, że Melbourne Victory nie wygra z Newcastle no ale trochę się pomęczyli i pod koniec spotkania strzelili gola na wagę trzech punktów. Tyle, że Newcastle jest w słabej formie i ma znaczny problem ze zdobywaniem goli. 4 strzelone w 8 meczach mówi sam za siebie. Central Coast może i nie należy do silnych zespołów ale strzela więcej goli.
Central Coast Marines nie ma najlepszych wspomnień przeciwko Melbourne Victory. Przegrał poprzednie pięć spotkań. U siebie jednak wygląda to nieco lepiej bo na ostatnie pięć takich meczy przegrał tylko dwa razy. Na historię spotkań jednak nie biorę zbytniej uwagi. Central Coast przeciwko Wellington Phoenix również w ostatnim czasie nie miał najlepszych wspomnień a mimo to wygrał.
Moim zdaniem gospodarz nie przegra. Central Coast Marines jest słabym zespołem. Ale ostatnio wygrał, w dodatku u siebie co podniesie ich morale. Ponadto rywal słabo gra na wyjazdach a ich ostatnie zwycięstwo było wymęczone choć grali z najsłabiej radzącą sobie drużyną na własnym obiekcie.
✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Chicago - Boston
Typ: Butler over 22.5pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
5 typów NBA z rzędu weszło, jedziemy dalej. Już raz grałem na Jimmy&#39;ego, ale facet nie zwalnia, więc skorzystam z typu na niego ponownie. Po powrocie Derricka Rose&#39;a w meczu z Millwaukee, nic się nie zmieniło, nadal prym w zdobytych punktach dla Chicago wiedzie Jimmy, zdobył 32pkt. Wcześniej z Toronto na wyjeździe 42pkt,jeszcze wcześniej Nowemu Yorkowi wrzucił 23pkt, Indianie 28pkt. No jest w gazie. Daje mu to średnią 31.3pkt w ostatnich 4 grach. W ostatnich 5 meczach Chicago zdobywało średnio 109,2pkt. Liczę na 3 cyfrowy wynik Chicago, z min. 23pkt będącymi dziełem Butlera. 10 grudnia w bezpośrednim spotkaniu zdobył 36pkt, w dodatku na wyjeździe.
Chicago na ostatnich 10 meczów u siebie wygrało 7 meczów, ale uwaga: Boston na ost.10 wyjazdach również wygrał ich aż 7! Tylko w 3 meczach nie zdobyli powyżej 100pkt... podobnie jak Chicago ???? Dobra forma obydwóch ekip przełoży się na walkę do końca, wysoki wynik, w której mam nadzieję jedną z głównych ról odegra nasz bohater ????
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔ 100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: kosz
godzina:
spotkanie: Sacramento-La Lakers
typ: Cousin +25.5
stawka: 1.65
bukmacher:
Witam typ po statystkach i tak Cousins średnio na mecz zdobywa średnio od 21punktów do nawet okolo 33-36pkt .Dlaczego taki typ? po pierwsze ten koleś ostatnimi czasy jest nie do zatrzymania jego punty ostatnio to 25,30 i 33 jest głodny gry.A po drugie rywal są nim Lakersi którzy tracą bardzo dużo bo ponda 100 pkt na mecz i mają dziurawą obronę albo jej w ogóle nie mają.Jak Cousins dostanie szanse gry na minimum 30-35minut jestem przekonany ,że przekroczy tę linię.Pozdraiwam
Brak bukmachera ⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar FA Cup
Spotkanie Exeter-Liverpool
Typ: Goscie wygraja dokładnie 1 golem
Kurs 3.70
Buk Sportingbet
Godz: 20:55
Analiza: Na ten dzień wybrałem spotkanie w którym liverpool znów zanotuje wyjazd z zespołem Exeter, goście po wczorajszym wygranym z zespołem Stoke City na wyjeździe mocno uwierzyli w swoje umiejętnosci i myslę że tutaj nie powinni mieć większych problemów ze zdobyciem kompletu punktów w spotkaniu wyjazdowym , które na pewno nie będzie tak trudne jak to wczorajsze, gospodarze bowiem ostatnio na swoim stadionie zanotowali 3 porazki pod rząd, na pewno były to spotkania ze znacznie słabszymi rywalami aniżeli starcie z zespołem z Premier League , który chyba w tym roku nie odpuści spotkań pucharowych i postara się o zajęcie jak najwyższej lokalizacji, na placu boju pozostały jeszcze co prawda 64 zespoły ,ale myslę że gospodarze którzy w swojej lidze zajmuję pozycję w drugiej połowie ligowej klasyfikacji mogą być średnio zainteresowani grą w tym pucharze co za tym idzie mogą tutaj wystawić skład odmienny od pierwszego ligowego, Liverpool powinien tutaj sobie poradzić,ale myślę że nie bedzie to wysoka wygrana , stawiam na wygraną zespołu gosci dokładnie 1 golem , myślę że padnie tutaj wynik 1:2 dla Pierwszoligowego Liverpoolu , któremu na chwile obecną potrzebne jest teraz każde zwycięstwo niezależnie czy będzie to zespół z Premier League czy też ekipa z niższej ligi.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAustralia, A-League
Spotkanie: Central Coast Mariners – Melbourne Victory
Typ: over 1.5 pierwsza połowa
Kurs: 2.38
Buk: bet365
Godz. 09:40
Analiza:
W otwierającym 14-tą kolejkę spotkaniu Australijskiej A-League Central Coast Mariners będzie podejmować przed własną publicznością Malbourne Victory.
Gospodarze to mistrz kraju z przed dwóch lata ale od tamtej pory posypała się ta ekipa, rok bez awansu do play-off, a w obecnych rozgrywkach nic nie zapowiada poprawy. Aktualnie ostatnie miejsce z zaledwie ośmioma punktami na koncie. Zdecydowanie największy problem tej ekipy to defensywa przed rokiem skończyli z najgorszym bilansem, w tym też zdecydowanie są najgorsi na koncie już 29 bramek straconych to już średnia ponad dwie bramki na mecz., większość tych bramek stracili u siebie, nie jest to dziwne bo kibice wymagają od nich zwycięstw oraz atrakcyjnej gry. W ostatniej kolejce przyszło przełamanie i zwycięstwo na Wellington 3:1, jednak dziś znowu przyjeżdża rywal który zdecydowanie stawia na atak a do tej pory z takimi przeciwnikami kończyło się bardzo źle 4:1 Sydney, 1:5 Melbourne City, czy 1:3 ponownie z Sydney.
Goście to mistrz kraju który złapał kryzys, początek był świetne ale potem cztery porażki z rzędu. Gdzieś się ten zespól zaciął w ofensywie możnie nie ma problemu jak zwykle z sytuacjami szwankuje skuteczność lub brakuje po prostu szczęścia i dla mnie tak duża niemoc trwa za długo. Przy swoim sposobie gry, w formie z tymi graczami w ofensywie a mają ją obsadzoną najlepiej w lidze są wstanie wbić każdemu kilka bramek a dziś jak wspomniałem rywal grający katastrofalnie w defensywie.
✅ 138
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Auckland
Godzina: 06:30
Spotkanie: Wozniacki - Stephens
Typ: -1,5 seta Wozniacki
Kurs: 2
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Wozniacki idzie na tym turnieju jak burza. Widać, że dobrze przepracowała okres przygotowawczy i wszystkie rywalki bardzo szybko &quot;pakuje&quot; do domu. Jest w gazie i uważam, że taka rywalka jak Stephens nie powinna w jej aktualnej formie sprawić jej dużo problemów. Grały ze sobą pięciokrotnie i za każdym razem wygrywała Wozniacki 2:0. Jeśli utrzyma swoją dobrą dyspozycję to powinna szybko poradzić sobie z rywalką i zameldować się w finale.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Houston-Utah
Typ: Utah +10
Kurs:1.59
Buhhmacher:williamhill
Analiza: Słaba oferta to i słaby (niski) kurs. Trezba przygotować hajs na jutro bo jutro będzie bogata oferta na NBA. Utah osłabione jak wiemy ale nadal ma kto grać bo i mamy Haywarda no i wreszcie Trey&#39;a Burke&#39;a który 10-15 lat temu robił by furorę na jedynce niczym Marbury albo chociażby Steve francis...są inne czasy a i trener go nie kocha za bardzo i nie daje mu odpowiednich minut....teraz gdy wielu leczy kontuzje to jest jego chwila prawdy a ja ciągle widze w nim super gracza i wierzę że dzis jak przegrają to nieznacznie mimo że Rockets graja dużo lepiej niz na poczatku rozgrywek. Mimo to dzis wierze że te +10 spokojnie starczy...trzeba zapłacić rachunek za prąd jutro ;)
✅ 59
 
R 62

ricardos

Użytkownik
witam
Dyscyplina: piłka nożna – Francja Ligue 2
Godz: 20:00
Spotkanie: Niort - Dijon
Typ: Dijon
Kurs: 2.87
Bukmacher: bet365
Analiza:
Niort – 14 drużyna po rundzie jesiennej z bilansem 3-11-15 bramki 17:20
Dom – 2-5-3 bramki 9-9
Wyjazd – 1-6-2 bramki 8:11
Drużyna typowo underowa ze śr. bramek na mecz 1,95 (dom-1,8; wyjazd-2,11)
Atak opiera się na grze DONA NDOH Ande – 8 goli czyli zdobywca połowy goli
Goals / Time played :
Ogółem -1 goal / 128 mins
Dom - 1 goal / 150 mins
Wyjazd - 1 goal / 107 mins

Pozyskali Messaouada Bouardja -24-letniego pomocnika z ES Wasquehal (CFA)
Czeka ją walka o utrzymanie bo od strefy spadkowej dzieli ich tylko 3pkt.

Dijon – 2 drużyna po rundzie jesiennej z bilansem 11-4-4- bramki 33:16
Dom – 7-2-1 bramki 21:7
Wyjazd – 4-2-3 bramki 12-9
śr. Bramek na mecz – 2,58 (dom - 2,8 ; wyjazd - 2,33)
Niewielka przewaga nad następnymi zespołami (6pkt) powoduje że nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów z zespołami z dołu tabeli.
Najwięcej strzelonych goli to zasługa kilku graczy
napastnicy
11 TAVARES Julio – bramki 7 asysty 3
9 DIONY Lois – bramki 4 asysty 2
19 TIAM Mamadou – bramki 2
poocnicy
18 SAMMARITANO Frederic – bramki 4 asysty 5
20 AMALFITANO Romain – bramki 2 asysty 3
Niewielka przewaga nad następnymi zespołami (6pkt) powoduje że nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów z zespołami z dołu tabeli. Oficjalnie nie zatwierdzono jeszcze zadnego transferu.
pozdro ;)
⛔ 100
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Boston Celtics @ Chicago Bulls
Typ: Bulls -3.5
Kurs:1.71
Buhhmacher: bet365
Analiza:
Chicago, złapało rytm, Butler przechodzi sam siebie, więc myślę że przeciwko Bostonowi dadzą radę. Celci porządnie w tym sezonie, jednak grają b2b po ciężkim meczu z Pistons, w którym przegrali u siebie. Teraz jest to mecz wyjazdowy, wątpię, żeby zwojowali dzisiaj Chicago, które po prostu gra lepiej, no i jest świetne w obronie, a to że grają u siebie jest ich wielką zaletą. Boston słynie z walecznosci, ale ich atak nie jest finezyjny, więc byki powinny to obronić, a w ataku mają przewagę talentu. Boję się tylko, że nie pokryją handi, bo Bullsi często grają na styku i wygrywają końcówki, ale mam nadzieję, że dzisiaj będzie lżejsze zwycięstwo, i te 4 pkt nadrobią.
✅ 71
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Darts, Mistrzostwa Świata Federacji BDO w Lakeside (Frimley Green)
Godzina: po 19:00
Spotkanie: Dennis Harbour - Jeff Smith
Typ: Jeff Smith z HA -2,5
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po udanym typie ze środy zostajemy w Lakeside. W ćwierćfinałowym pojedynku 55-letni Anglik, Dennis Harbour zmierzy się z 40-letnim Kanadyjczykiem Jeffem Smithem. Kolejny raz na tym turnieju zaufam młodszemu z graczy. &quot; The Silencer&quot; gra na tych mistrzostwach wybornie, jego pojedynek z Dawsonem to była czysta magia. Skuteczność na doublach jedna z najlepszych (o ile nie najlepsza) na tych mistrzostwach. We wszystkich trzech tegorocznych pojedynkach Smith nie zszedł poniżej średniej 91,5 pkt co dość mocno wyróżnia go na tle pozostałych konkurentów. Harbour gra na tych mistrzostwach bardzo przeciętnie. Sporą niespodzianką z jego strony było wyeliminowywanie Fittona, jednak mecz stał na dość niskim poziomie co najlepiej ukazuje średnia Dennisa - 85,44, a on sam do końca musiał gonić wynik. W kolejnej rundzie pokonał 4:1 bezbarwnego Phillipsa. Wynik robi wrażenie jednak nie mówi wszystkiego o tym meczu zwłaszcza, że rywal nie postawił Harbourowi zbyt twardych warunków. Świadczy o tym choćby bardzo przeciętna średnia - 83,88, podczas gdy Anglik również na swoim poziomie - 87,51. Przepaść do Smitha jest za duża aby myśleć tu o jakiejś niespodziance. Rzuty jakie wykonuje Kanadyjczyk są pewne i przeważnie trafiają tam gdzie powinny. Kończące lotki również przemawiają za nim. Wiadomo, że zadecyduje forma dnia ale myślę, że nawet jeżeli będzie miał gorszy dzień to spokojnie poradzi sobie ze starszym kolegą. Patrząc na drabinkę i na to jak słabo zagrał dzisiaj obrońca tytułu Mitchell (z którym Smith najpewniej zmierzy się w 1/2) sądzę, że finał dla Kanadyjczyka jest w zasięgu.
✅ 72
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, Ligue 2
Spotkanie: Clermont - Evian TG
Godzina: 20:00
Typ: Clermont
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet365

Ciekawe spotkanie szykuję nam się w Ligue 2 w 20 kolejce.. znaczy szykowałoby się ponieważ patrząc na kursy można pomyśleć, że na przeciw siebie stają dwie równorzędne drużyny jednak rzut oka w tabelę i można rozwiać te wątpliwości. Clermont co tu dużo mówić - walczy o awans, do drugiego miejsca brakuje sporo bo sześć punktów jednak przed startem dwudziestej kolejki są na premiowanym trzecim miejscu jednak mają tyle samo punktów co La Havre i Red Star, obie te drużyny są faworytami spotkań więc gospodarze nie mogą pozwolić sobie na porażkę, a na pewno nie z takim zespołem jak Evian TG, które od sześciu spotkań nie potrafi zwyciężyć. Gospodarze na swoim stadionie przegrali tylko z liderem AS Nancy, ale to było już sporo czasy wstecz, od tej porażki wygrali pięć spotkań i dwa zremisowali - ich forma jest bardzo dobra, nie można powiedzieć tego o ich rywalach. Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się remisem 2:2, ale tym razem wynik powinien być jednostronny na korzyść Clermont.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBL
Godzina: 07:30
Spotkanie: NZ Breakers @ Adelaide 36ers
Typ: over 176,5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Betgun
Analiza: Na rano proponuję mecz z ligi australijskiej gdzie obie ekipy są dobrze usposobione do gry ofensywnej i lubią porzucac. Jutro liczę że goście postawią solidny opór ekipie Breakers i dostosuja się do ich szybkiej gry od kosza do kosza. Na 5 ostatnich spotkań gdzie Breakers byli gospodarzami linia ta tylko raz nie została pokryta.Nic nie wskazuje na to że miałby to być 2 raz bowiem w ostatnich meczach obie ekipy prezentują się bardzo dobrze mimo iż potykaly się raczej underowymi ekipami. Myślę że po meczach o niższych zdobyczach punktowych jutro biorąc pod uwagę ofensywę obu ekip linia ta zostanie przekroczona. Zobaczymy
⛔ 100
 
pizduszka 379

pizduszka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FA Cup
Godzina: 20:55
Spotkanie: Exeter City - Liverpool
Typ: Gole w meczu: Liverpool under 1.5
Kurs: 2.55
Bukmacher: Betano
Analiza:
Exeter City - czwarta piłkarska klasa ligowa w Anglii. Szczerze? Nie wiem więcej nic o tej drużynie. Skupię się głównie na Liverpoolu, który ma plagę kontuzji, a za kilka dni w środku następnego tygodnia ważny ligowy mecz z Arsenalem. Kontuzjowani Sturridge,Skrtel,Henderson, Ings, Origi, Lovren, Toure oraz wielu innych. The Reds muszą wyjść rezerwami, a nie od dziś wiadomo, że kadrowo Liverpool od kilku sezonów nie ma porządnej &#39;ławki&#39;. Exeter nie ma nic do stracenia, a maja idealną okazję by sprawić jakąś niespodziankę chociażby w postaci remisu z mocno osłabionym rywalem. Liverpool nie powinien tu za wszelką cenę forsować tempa. Rewanż maja na własnym stadionie więc tam i tak wszystko mogą i prawdopodobnie rozstrzygną na swoja korzyść. Max jedna bramka dla The Reds w obecnej sytuacji wydaje się bardzo ciekawym typem z niezłym kursem i ja to atakuje. Dla mniej odważnych ten sam typ under -2.5 po kursie 1.50 też wydaje się spoko typem ???? Powodzenia!
⛔ 100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 02:30
Spotkanie: Dallas Stars -Winnipeg Jets
Typ: 1 + Sharp strzeli
Kurs: 5.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wiem wiem, myślicie że się uparłem na odrzutowce, ale oni naprawdę grają słabo na wyjazdach .Mimo że wygrali ostatnio z drapieżnikami 4-1 to mieli niesamowitą skuteczność bo oddali tylko 18 strzałów przy 44 gospodarzy, a Dallas to inna półka. Zajmują 1 miejsce w zachodniej konferencji, a u siebie z 20 meczy wygrali 16 ( 3 po dogrywce), a w sumie strzelili juz 146 bramek w 42 meczach. Poza tym wracają do domu po serii 3 porażek wyjazdowych i na pewno będą się chcieli odkuć. W pierwszym meczu w tym sezonie wygrali 6-3 i myślę że i tym razem bramek może być sporo.
Kurs na czystą 1 i tak już jest dobry bo 1.98.
Ja jednak na forum stawiam jeszcze na strzelca, którym ma być Sharp. Co prawda jest dopiero 3 strzelcem swojej drużyny, ale zdobył 2 bramki w ostatnich 3 spotkaniach.
Dlatego liczę na przełamanie gwiazd i podtrzymanie dobrej passy Sharpa.
⛔ 100
 
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
:hokej: NHL
1:30 AM
Ottawa Senators v Florida Panthers
@Ottawa Senators -1.5 (4.00)
Betsson

Florida jest na ustach całej NHL. Seria 10 meczów bez porażki, fantastyczny Roberto Luongo i szalejący Jaromír Jágr w pogoni za rekordem Bretta Hulla. To i nie wszystko jest elementem składowym tego, że Pantery są obecnie w najlepszej formie spośród wszystkich ekip. Choć ryzyko jest spore ja spróbuje dzisiaj zagrać na Senatorów typując ich jako team, który skreśli wspaniałą passę Panthers w dobrym stylu. Goście bardzo blisko byli już złamania na tafli Xcel Energy Center w starciu z Wild ale cudem wyszli z tego cało. Później mecz z Szablami, które w moim odczuciu od potyczki z Blackhawks znowu obniżyli loty. Plusem Ottawy będzie niewątpliwie Scotiabank Place, przełamanie z Blues w St.Louis i dodatkowy dzień przerwy. Senators lubią grać przeciwko Panthers na własnej tafli a większość zwycięstw kanadyjskiej drużyny pokrywało taki handicap. Oczywiście faworytem są goście ale każda passa się musi skończyć a Ontario to bardzo ciężki teren dla gości. Gospodarze bez Stevena Kampfera i Davida Bollanda, goście bez Chrisa Phillipsa i Clarke McArthura więc z obu stron straty niewielkie. Znak zapytania przy nazwisku Chrisa Widemana po drugiej stronie więc jego faktyczny brak będzie kolejnym małym bonusem dla gospodarzy. Jedno jest dla mnie pewne: Florida nie wyjedzie z kanadyjskiego tripu niepokonana.
⛔ 100
 
deepred 790,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej: NHL
04:30
San Jose Sharks - Detroit Red Wings
Sharks over 2,5 OT
1,66 Betsson
Na dzisiejszą noc trochę nietypowy typ jak na mnie. Rekiny podejmują Skrzydełka i jak dla mnie będzie to najciekawsze spotkanie dzisiejszej nocy.

Gospodarze z pewnością nie zaliczają do udanych ostatnich spotkań u siebie. Przegrywają z drużynami, z którymi powinni wygrywać w cuglach. W ostatnich 15 spotkaniach u siebie zaledwie 4 zwycięstwa i to nad niezbyt mocnymi na wyjazdach drużynami (Canes, Panthers, Flames, Flyers). Postawa Rekinów bardzo mocno mnie rozczarowuje. Jednak kiedyś musi nadejść ten moment, w którym gospodarze się odkują, bo mają naprawdę duży potencjał, arsenał w ataku jest liczebny i wg mnie dobrej jakości, choć coraz starszy (Thornton i Marleau w rolach głównych). Nie można jednak odmówić im klasy. Wreszcie do dyspozycji będzie Logan Couture, który dużo dawał tej drużynie w poprzednich sezonach. Najlepszym graczem jest Burns, który dobrze wywiązuje się z roli obrońcy, a przy okazji co chwilę nęka netminderów rywali swoimi potężnymi strzałami. Wings są jedną z ulubionych ofiar Joe Pavelskiego (1,50 na punkt w Unibecie). Myślę, że Joe spokojnie jakiś punkt zanotuje, ale mocne granie singlem raczej odradzam. Można ewentualnie rzucić do jakiegoś dubla, ale kurs to ości (dla porównania w Betsson zaledwie 1,30).

Mrazek zaliczył s/o w ostatnim spotkaniu i nie sądzę, żeby dzisiaj ta sztuka udała mu się ponownie. Rekiny będą chciały wreszcie pokazać kibicom, że nie zapomnieli jak się gra, Wings też ostatnio nie zachwycają mimo zwycięstw. Mam wrażenie, jakby chcieli zachować siły na kolejne spotkania, ale dzisiaj widzę tutaj ataki Sharks od samego początku tego spotkania. Wings nie są drużyną, która bazuje na grze obronnej, ale Mrazek to świetny fachowiec w bramce. Sądzę jednak, że po ostatnim s/o w jego wykonaniu przyjdzie słabsze spotkanie, a Rekiny mając dość dużą jakość w ataku powinny być w stanie wykorzystać tę sytuację. W NHL nie ma cudów, 2 s/o pod rząd raczej w grę nie wchodzą, a jeżeli Rekiny chcą się w końcu przełamać to te trzy gole to granica przyzwoitości. Patrząc w historię ostatnich spotkań Wings strzelenie trzech goli nie jest nieosiągalne i sztuka to żadna.Jako, że bet jak na mnie dość nietypowy, radzę nie szaleć ze stawką.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
2:30
Dallas Stars - Winnipeg Jets
Stars powyżej 2,5 bramek
(1,95) Bwin
Najwyższy kurs jaki zauważyłem, na gole gwiazdek mamy na bwinie. Pozostaję mi nic innego tylko zagrać. Gwiazdki bardzo ładnie weszli w sezon, zajmują pierwszą lokatę w konferencji zachodniej i tuż zaraz po nich są Blackhawks. Którzy jak widać na dobre się rozkręcili z wygranymi. :jupi: (bardzo dobrze!) Dzisiaj do Dallas, przylatuję bardzo niewygodny rywal który ostatnio zdobył twierdze w Nashville. Kapitalny mecz zagrali, mimo że oddali mało strzałów to uśpili Preds, jak tylko im się żywnie podobało. Dzisiaj już raczej Gwiazdki, nie popełnią takiego błędu i po ostatnich porażkach, przyjdą w końcu lepsze dni. Może i trochę ryzykuję z tym typem, ale trzeba jednak przyznać że Gwiazdki w tym roku wysoko celują. Seguin chyba z Benem na dobre zrezygnowali z imprez i w końcu widać jak ich gra przynosi owoce. Ben, może czasem na samym początku wyłapie jakąś karę, albo nawet jakaś bijatykę sprowokuję ale zaraz po tym wraca jeszcze silniejszy. Dzisiaj będzie chciał jakoś zbliżyć się do Kane&#39;a względem punktów ale mimo wszystko że tutaj jestem sercem za Patryczkiem to uważam, że takiej łatwej przeprawy nie będzie mieć. Jets, też swoje w tym meczu będą dokładać, wiele razy tu już wygrywali ale mogą być zbyt pewnie siebie, po ostatnim meczu. Pewność siebie, nie zawsze pomaga... pełna koncentracja i widzę minimum 3 gole dla Stars! Sharp, też ostatnio trochę się pobudził. Sporo ważnych bramek i widać że koledzy na niego liczą, bo i jemu wykładają pięknie krążek na tacy aby ten go umiejscowił w sieci. Gramy 3 gole na gwiazdki!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom