>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.01.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 8. Stycznia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: ???? WTA - SINGIEL: Auckland (Nowa Zelandia), twarda
Godzina: 3:00
Spotkanie: Caroline Wozniacki v Julia Goerges
Typ: Suma Gemów (Powyżej 19.5)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś wybieram spotkanie pomiędzy dobrze nam znaną Dunką Caroline Woźniacki a Niemką Julią Goerges. Panie znają się bardzo dobrze, rozegrały między sobą aż 6 spotkań, po 3 wygrane na każdą z pań. Z reguły były to spotkania bardzo wyrównane, ostatnie 3 pojedynki kończyły się sumą gemów: w Madrycie (26), Dubai (25) i zeszłoroczne Sydney (27). W tym turnieju Panie idą narazie jak burza, mają po 2 wygrane mecze każde do zera. Carolina wygrała z młodą i perspektywiczną Townsend, a Julia z doświadczoną Hradecką. Myślę że zobaczymy kolejny zacięty mecz, a Panie uraczą nas overkiem gemowym.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
voxar 195

voxar

Użytkownik
Dyscyplina: ???? - USA, NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Atlanta Hawks - Memphis Grizzlies
Typ: Atalanta Hawks wygra więcej niż dziesięcioma punktami
Kurs: 3.03
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Cześć.
Zapraszam na nocne spotkanie na Philips Arena, gdzie odbędzie się spotkanie Atalanta Hawks z Mempris Grizzlies. Gospodarze pod wodzą Mike&#39;a Budenholzer&#39;a radzą sobie świetnie. Aktualnie plasują się w Konferencji Wschodniej na pierwszym miejscu. Ostatnie trzydzieści meczy to aż 25 wygranych, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że są stabilną ekipą.
Goście również grają zadowalająco. Zajmują trzecią lokatę w Konferencji Zachodniej, z trzydziestu ostatnich spotkań zwycięsko wychodzili 21 razy. 20 grudnia 2014 roku miał miejsce spadek formy drużyny, który nie trwał długo - tydzień, ale Memphis zdążyło przez ten czas przegrać 4 spotkania nie wygrywając żadnego. Ciekawi mnie bilans punktowy tych drużyn. 3487:3317 Atalanty i 3463:3317 Memphis. Oba zespoły mają tyle samo straconych punktów, różnica zdobytych pkt jest niewielka, wynosi 24. Atalanta jest faworytem, to fakt, dlatego typuję wygraną Atalanty więcej niż dziesięcioma punktami.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Auckland
Godzina: 8:00
Spotkanie: Radwańska - Davis
Typ: Davis
Kurs: 1.98
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Byłem w szoku jak zobaczyłem ten kurs na Amerykanke ale cóż, trzeba zagrać. Te dwie tenisistki dzieli prawdziwa przepaść w rankingu jak i w umiejętnościach. Przede wszystkim Davis w tym turnieju pokonała już dużo lepsze zawodniczki niż Ula. W spotkaniu Polki z Hantuchovą, ta druga grała tragicznie a Polka zagrała przyzwoicie i to wystarczyło. Davis gra tenis który zdecydowanie nie lubią siostry Radwańskie mianowicie bardzo agresywny. Spotkały się pare miesięcy temu w Montrealu gdzie górą była Davis. Kursy wtedy wynosiły 1,36-3,00. Dzisiaj kursy są mniej więcej wyrównane nie wiem co się stało czy nagle akcje Uli tak wzrosły u bukmacherów, ale jej gra moim zdaniem na dzień dzisiejszy jest zbyt słaba na pokonanie Amerykanki. Stawiam zdecydowanie na Lauren Davis
✅98
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL, Regular Season
Godzina:
02:00
Spotkanie:
Pittsburgh Penguins - Boston Bruins
Typ: Boston Bruins ML
Kurs:
2.35
Bukmacher:
Bwin
Analiza:
Może i moja dzisiejsza propozycja będzie pachnieć czystym szaleństwem jednak postanowiłem dziś powierzyć swe pieniądze w ręce i nogi hokeistów Boston Bruins. Zmierzą się oni w dzisiejszym spotkaniu w Consol Energy Center z Pittsburgh Penguins. Fakt, Niedźwiadki ostatnio nie prezentują się najlepiej co najdobitniej pokazuje ich bilans od 1 grudnia (5-6-5) jednak jak pokazuje ta ostatnia cyferka aż 5 spotkań przegrywali w dogrywce bądź rzutach karnych co pokazuje, że troszkę brakuje im szczęścia (ostatnie 3 mecze to 2 przegrane po shotoucie i 1 w dogrywce). Oczywiście nie twierdzę, iż Bruins przegrywają tylko przez brak szczęścia bo gołym okiem widać w ich grze, że być może Julienowi brakuje już nowych pomysłów na grę i pewne schematy przestały działać jednak moim zdaniem jest on na tyle wytrawnym trenerem, że na pewno niebawem znajdzie rozwiązanie tych kłopotów.
Gram dziś na Boston z racji tego, że jak mało kto potrafią oni grać z Pingwinami (ostatnie 8 spotkań to aż 6 zwycięstw Bruins) co jest głównie spowodowane świetną grą Niedźwiadków przy bandach. Ich fizyczność po prostu strasznie rozbija takich graczy jak Crosby czy też Malkin, którzy w starciach w Bostonem jakoś nie mogą pokazać swojego technicznego hokeja a kurs wystawiony przez bukmacherów uważam za value, no bo czy faktycznie Pens są w takiej dyspozycji aby kurs na ich win oscylował wokół 1,60? Moim zdaniem nie! Co prawda z ostatnich 10 spotkań jakie rozgrywali wygrali 5 jednak tak naprawdę jakich rywali pokonali (słabe Colorado, Floridę, Carolinę po mękach czy też 2-krotnie Tampe która wybitnie nie potrafi z nimi grać) a z zespołami typy Capitals czy Canadiens dostawali srogie lanie i to u siebie.
Dla Bostonu dzisiejszy mecz jest szansą na uniknięcie 4 kolejnej porażki co byłoby ich najgorszym wynikiem w tym sezonie. Także ostatnie 3 mecze w delegacji Bruins przegrywali a wiadomo, że drużynie takiej jak oni taka passa po prostu nie przystoi!

Reasumując patrząc na historię starć obu ekip oraz na obecną dyspozycję zarówno Bostonu jak i Pittsburgha skłaniam się na zagranie bardziej przeciwko Penguins aniżeli na Bruins, których moim zdaniem stać w dzisiejszym meczu na zwycięstwo tym bardziej, że nie można zapominać jakie braki w rosterze ma w dalszym ciągu zespół Pingwinów...Let&#39;s Go Bruins!!!
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis, WTA
Godzina: 6:30
Spotkanie: Aleksandra Krunic - Simona Halep
Typ: Aleksandra Krunic
Kurs: 10,17
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Krunic, młoda Serbka, która zadziwiła cały świat podczas USO 2014, później kontuzja i dłuższa przerwa, powrót i obecnie notuje 9 występów bez porażki. Dziś obroniła 3 piłki meczowe wychodząc ze stanu 2-5 w drugim secie i wygrywając mecz, takie coś potrafią nieliczne zawodniczki. Świetna w obronie, szybkość przejścia do kontrataku, dobra gra przy siatce.
Halep już w 1r ogromne problemy z Niemka Beck, dzisiaj również nie za ciekawa gra, ale Rosjanka o ciężkim nazwisku, które ciężko mi tu napisać to nie ta liga zdecydowanie i Halep nie miała prawa tego przegrać. Gra tylko zza linii końcowej, nie idzie do siatki po dobrym zagraniu co będzie dawało szanse Krunic do kolejnej obrony. Halep trochę pograła, przyciśnięta przegrywa dużo dłuższych wymian popełniając UE. Głownym jej celem jest AO bo tam może sporo osiągnąć, a jak wiadomo właśnie Wielkie Szlemy są dla niej priorytetem. Ten turniej to dla niej wyłącznie trening i jak dla mnie jutro można się spodziewać jej przegranej.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Cavaliers - Rockets
Typ: Rockets -6
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
No nareszcie mam okazję stawić przeciw Cavaliersą, ostatnio przegrywają z każdym Knicks, Kings, 76ers i wielu wielu innych. Rockets też nie są w znakomitej formie, ale oni mają wiele atutów, które nie posiada Cavaliers. Przede wszystkich nie powinno być na parkiecie LeBrona Jamesa, a to ogromne osłabienie, Rockets w pełni sił, nie ma kilku zawodników, ale nie na tyle istotnych, by przegrali oni tak ważny pojedynek. Cavaliers zawodzi wszystkich, to oni kupując wielu świetnych zawodników zapowiadali się na faworyta tego sezonu, a tutaj ledwo dostają się do tabeli najlepszych 8 ekip i zapewne niedługo z niej wypadną. Z tego, co pamiętam kurs przed sezonem, na to, że to oni wygrają SEZON!!! wynosił coś około 2,30, a dziś 5 pozycja w tak kiepskiej konferencji, bo moim zdaniem konferencja wschodnia jest dużo gorsza niż ta z zachodu. W każdym razie Harden i spółka raczej nie powinni mieć szczególnych problemów. Choć ostatnio przegrali z Bulls dość wysoko, to teraz powinni odrobić straty pokonując bez problemu Cleveland. Bardzo możliwe, że nie będzie Irvinga, a to kolejna strata, bez której nie powinni sobie poradzić. W każdym razie dla mnie to ogromne value i bardzo polecam stawić również za większą stawkę na czyste zwycięstwo Rakiet!!! Polecam!
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
yscyplina:piłka nożna Grecja
Spotkanie:AEK-Atromitos
Typ: AEK 1 golem
Kurs 4,20
buk Bet 365
Godz: 16:15
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie Drugiej Rundy pucharu Grecji, w spotkaniu tym AEK Ateny podejmował będzie przed własną publicznością ekipę Atromitosu. Dla mnie zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu jest ekipa gospodarzy , która na tym stadionie , w 22 poprzednich spotkaniach 1 remis i 1 porażka, oraz aż 20 wygranych , są to nieprawdopodobne statystyki nawet jak na drużynę z 2 Ligi Greckiej, Atromitos może i jest klasę wyżej,ale w spotkaniach wyjazdowych gra po prostu słabiutko, w 7 spotkaniach tylko 5 zdobytych punktów, jedno zwyciestwo, w pucharze też ekipa gospodarzy jutrzejszego spotkania jest przed zawodnikami z Atromitosu, myślę że w tym spotkaniu to właśnie gospodarze będą prowadzili grę , sadzę że w tym sezonie AEK wróci do ekstraklasy Greckiej, ponieważ jest to drużyna z na prawdę sporym potencjałem, a spadek był przypadkiem. Na koniec dodam że na tym stadionie obydwie ekipy spotkały się ze sobą 9-krotnie statystki są zdecydowanie korzystniejsze dla zespołu gospodarzy , który 6 razy wygrywał 3 razy remisował i uwaga, ani razu nie przegrał. Stawiałbym tu na wynik 1:0 dla AEK-u.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: hokej KHL Rosja
Godzina: 15:30
Spotkanie: Atlant Mytishi - Medvescak Zagreb
Typ: over 5,5
Kurs: 2,08
Bukmacher: unibet
Analiza:
KHL dalej ciekawe mecze i sporo się dzieje. W jutrzejszych spotkaniach wydaje mi się że powinien paść tu over pomimo że kursy bukmacherów wskazują odwrotnie. W dwóch spotkaniach tego sezonu było 4-1 w Zagrzebiu, a 5-2 na lodzie Atlanta. Obie drużyny mają podobny bilans zdobytych bramek po gospodarze 105 a goście jedną mniej co nie jest super wynikiem w lidze .Ale jednocześnie też tracą sporo a goście zajmują w tej statystyce niechlubne drugie miejsce w konferencji po Podolsku i stracili do tej pory 139 bramek na 43 mecze. Jak to wiele osób określa &quot;radosny&quot; hokej który nie polega na murowaniu bramki - w Zagrzebiu wyrózniają się aktywnie ze strzelców/asyst Kanadyjczycy Pelletier i Pierre, a gospodarze mają np Amerykanina Gilroya (sporo asyst)i Chernova. W Zagrzebiu Ci wymienieni mieli decydujący wpływ na wygraną Medvescaka z obecnymi gospodarzami. A na wygraną 5-2 Atlanta w tym wyniku w/w zawodnicy dołożyli swoje (bramki i asysty). Myślę że się dobrze gra &quot;liderom&quot; tych drużyn przeciwko sobie i jutro coś dołożą do wyniku bramkowego.
W ostatnich 5 spotkaniach gospodarze 3x overowo, a goście biorąc pod uwagę tylko KHL (grali turniej w Davos międzyczasie ) 4x overowo do tego goście w październiku zaliczyli ostatni mecz z czystym kontem !
Gospodarze potrafią grać na sporym procencie skuteczności, jeżeli się zmobilizują spotkanie będzie bramkowe, a goście też z tą ilością &quot;zamorskiej&quot; kadry, nie powinna być im dłużna. Oczywiście te moje dewagacje zweryfikuje lód ;) ale chcialbym po prostu zobaczyć fajne overowe spotkanie i kilka argumentów na to twierdzenie się znalazło....
⛔100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Puchar Portugalii
Godzina: 21:00
Spotkanie:Maritimo-Nacional
Typ:eek:ver 3,5 bramki
Kurs:4,10
Bukmacher:bet365
Analiza:Na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie z Portugalskiego pucharu w którym zmierzą się dwa zespoły które grają w Portugalskiej pierwszej lidze mianowicie mam na myśli zespół gospodarzy Maritimo i przyjezdny zespół Nacional nie będę pisał o tym kto które miejsce zajmuje w lidze i ile zdobyli bramek bo według mnie to bez sensu bo liga różni się od pucharów bo większość trenerów zmienia kilku zawodników z pierwszego składu moim typem na to spotkanie jest przynajmniej cztery bramki po ładnym kursie.
Daleko nie trzeba szukać że w pucharze Portugalii pada dużo bramek we wtorek Rio Ave pokonuje Gil Vincente 5-2 w dzisiejszym meczu Bragi 7-1 to czemu nie w tym meczu miało by paść mało bramek.
Ja myślę że kurs ponad cztery jest wart ryzyka.
Pozdrawiam i życzę wszystkim wysokich wygranych.
⛔100
 
Z 18

zipp

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Grecja
Spotkanie: AEK -Atromitos
Typ: 1 DNB
Kurs 1,72
buk Bet 365
Godz: 16:15
Analiza:
Jako, że wczoraj w analizie przez przypadek pomyliłem Cypr z Grecją, dzisiaj już na pewno zabiorę Was do kraju Bogów. I to nie byle gdzie, bo wprost do jego serca, czyli Aten!
W ramach pucharu Grecji dojdzie bowiem do ciekawego spotkania pomiędzy niszczycielem drugiej ligi oraz średniakiem pierwszej, który ostatnio nie jest w zbyt dobrej formie. Ale po kolei.
AEK Ateny to drużyna o wielkim potencjale, niestety przypadkowy spadek z ubiegłego sezonu zepchnął tę drużynę ligę niżej i podniszczył jej wizerunek. Priorytetem w tym sezonie jest oczywiście powrót do Ekstraklasy, co w przypadku tak wielkiego klubu wydaje się być rzeczą naturalną. A co z pucharem? Trudno powiedzieć. Z jednej strony liga jest ważniejsza, z drugiej w pucharze można się pokazać i zaznaczyć, że AEK żyje i ma się dobrze. Wszystko zależy od podejścia klubu i trenera do tego meczu, ale ja liczę, że gospodarze zagrają o pełną pulę. Jeśli chodzi o ich formę, to dużo tu nie napiszę. Podam Wam statystykę ligową, która mówi sama za siebie. 9-1-0, stosunek bramek 29-4!. Statystyka robi wrażenie, ale należy zachować zimną krew, bowiem jest to tylko 2 liga.
A co u gości? A no nic szczególnego, tak jak mówiłem w tym sezonie jest to zespół środka tabeli, ale nie może to dziwić jeśli na 16 rozegranych kolejek wygrywa się zaledwie 6, przy 6 remisach i 4 porażkach. Stosunek bramek też mizerny:15-13. Większość punktów Atromitos zdobył u siebie, na wyjeździe natomiast gra fatalnie, notując wstydliwy bilans 1-2-4, przy stosunku bramek 5-9. Nic więc dziwnego, że do Aten goście nie jadą jako pewniacy.
Analiza sucha i krótka, ale nie ma co się zagłębiać w szczegóły. Dzisiaj AEK Larnaca, na którego grałem wygrał, jutro liczę na AEK z Aten. Ale jako, że jest to puchar i kurs na gospodarzy przy DNB jest spory, postanowiłem się takim zdarzeniem podeprzeć, bo jakoś dzisiaj mi brakuje odwagi.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 19

math

Użytkownik
Dyscyplina: Biegi narciarskie, TdS - Toblach - Bieg pościgowy - Styl dowolny
Godzina: 12:15
Spotkanie: Chris Jespersen - Ilia Chernousov
Typ: Ilia Chernousov
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365
Analiza: Stawiam na umiejetnosci sprinterskie Chernousova ktore powinny przesadzic o jego lepszej pozycji na mecie. Obaj startuja z podobna strata do lidera. Chernousov 1:58, Jespersen 2:03. Nie sadze zeby ktorykolwiek z zawodnikow mogl sie urwac na dystansie. Zreszta to Rosjanin prezentuje lepsza forme podczas calego cyklu Tour de Ski. Byl 4 w prologu i 5 w sprincie.
⛔100
 
J 76

jarmool96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Copa del Rey
Godzina: 20:00
Spotkanie: Granada-Sevilla
Typ: 2
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś wybieram spotkanie pomiędzy Granadą a Sevillą z Grzegorzem Krychowiakiem w składzie. Polak w ostatnich meczach udowadnia swoją klasę o czym świadczy zainteresowanie nim europejskich potęg i myślę, że w tym meczu również pokaże się z dobrej strony. Sevilla w ostatnich tygodniach spisuje się znakomicie. Nie przegrali ostatnich 6 meczy (5 zwycięstw, 1 remis), co najlepiej pokazuje wysoka pozycja w tabeli Primiera Division, której czołówka w tym sezonie jest bardzo wyrównana. Moim zdaniem będą chcieli tę passę utrzymać jak najdłużej. Patrząc z drugiej strony, zespół Granady nie jest w najlepszej formie. Nie wygrał żadnego z ostatnich 5 meczy (3 remisy, 2 porażki). Zespół Granady gra u siebie w kratkę, na ich stadionie pada mało bramek. Jedyną ich szansą może być nieobecność w składzie Sevilli dwóch podstawowych zawodników: Beto, Bacca, lecz w ich miejsce mają wystąpić Gameiro oraz Aspas, więc uważam, że przewaga dalej będzie po stronie ekipy z Andaluzji. Spodziewam się zaciętego i ciekawego, lecz zwycięskiego dla Sevilli meczu.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Brisbane
Godzina:
8:30
Spotkanie:
Nieminen J. - Duckworth J.
Typ:
Duckworth J.
Kurs:
2.44
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
To jest jeden z tych tak zwanych podejrzanych meczów gdzie wszystko wskazuje praktycznie na Fina, a nie zdziwię się jak wygra jutro Australijczyk. Śledzę tenis nie od dziś i takie niewytłumaczalne wyniki są praktycznie co turniej. Dlatego upatruję się tutaj niespodzianki w postaci zwycięstwa Duckwortha który pokonał Gillesa Simona. Spotkali się dokładnie rok temu podczas tego samego turnieju, wygrał bez większych problemów Nieminen.
Czemu jutro może wygrać Australijczyk? Bo w następnej rundzie będzie czekał Federer, a Fin ma już swoje lata i nie jedno widział, dlatego mobilizacja z jego strony może być mniejsza i da wygrać Australijczykowi ku uciesze publiczności.
Ja sam osobiście wystawiłbym tutaj na Fina jakieś 1,30, kurs jest moim zdaniem podejrzanie zawyżony.
A i jeszcze coś... Jeżeli Wam ten mecz nie wejdzie, to spróbujcie później zagrać na Bedene A. podczas turnieju w Chennai. Kurs około 2,88. Wahałem się co podać do konkursu pomiędzy tymi dwoma typami. Myślę, że któryś wejdzie, jak nie Duckworth, to Bedene. Mecz około godziny 14:00.
✅
144
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Dyscyplina: - USA, NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Atlanta Hawks - Memphis Grizzlies
Typ: Memphis -3,5 Dodatkowy Handicap
Kurs: 3.45
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Hawks 26-8 są rewelacją wschodniej części Ameryki w NBA, zagrają z Grizz, którzy są na 3 miejscu na Zachodzie z bilansem 25-9. Atlanta w domu 14-3 przegrali tylko z Lakers -5, Raptors -11 i Bucks -30. Grizzlies na wyjazdach 11-5 ogrywali Pacers +8, Hornets +2, Suns +11, Thunder +2, Lakers +6, Portland +13!, Kings +12, 76ers +5, Spurs +1, Heat +8, Lakers +3. Przegrywali z Bucks, Raptors, Rockets, Cavs i Nuggets. Atlanta w niesamowitym gazie obecnie, jednak Grizzlies im nie leżą. Memphis wygrali z nimi 4 ostatnie mecze odpwoiednio różnicą 5, 3,7,8 pkt. W Memphis coraż bliżej powrotu jest Z-Bo, jednak wydaje mi się, że Atlanta wiecznie wygrywać nie będzie i tutaj Memphis zagrają defensywą i zatrzymają Jastrzębie swoją wolną grą.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: National Hockey Game :!:
1:00
Toronto Maple Leafs - Washington Capitals
JVR Riemsdyk over 0,5 @ 1,60 Unibet !
Jak na moje to jeden z najciekawszych meczy dzisiejszej nocki, polskiego czasu. Mój wzrok kieruję do ekipy z Toronto, a bardziej do zawodnika niemalże kompatybilnego. Zawodnika doskonale widzącego i zdradliwie do końca wiedzącego kiedy zagrać z grubej rury. Dziś ekipa po drugiej stronie również nie słaba, nie chłopcy do bicia. Stołeczni grają też przyjemny hokej dla oka. Bäckström w końcu się przebudził, zdarzają mu się nawet dwa gole w meczu, a już z tego co pamiętam miał nawet hattricka. Dziś James będzie miał nie lada wyzwanie, z ekipą gości. Po tym jak trener Liści został zwolniony do końca nie potrafię przewidzieć jak oni ten mecz zagrają, ale jedno jest pewne że tanio skóry nie sprzedadzą. Podczas power play, James gra najdłużej i albo jest kreatorem gola, albo zalicza asystę. Razem z Kesselem, czują się jak ryba w wodzie, duet niemal nie do zdarcia. Ale i JVR ma swoje humorki i zdarzają mu się niesportowe zachowania, albo zbyt ostra gra. Często skutkują to kary. Jest nieobliczany i tych punktów z meczu na mecz nabija sporo. Liczę na podtrzymanie passy i że nie wpłynie na niego jakoś za specjalnie decyzja, o stracie trenera. Wręcz przeciwnie zmotywuję to jego i LEAFS!
⛔100
 
K 1

komsix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia League Two
Spotkanie: Luton - Shrewsbury
Typ: 1
Kurs: 3.10
Data: 8.1.2015 20:45
Bukmacher: Bet365

Na jutrzejszy wieczór przygotowałem taki oto typ. Myślę, że drużyna gospodarzy wygra, ponieważ bardzo dobrze spisują się w meczach na własnym stadionie.
Nie przegrali od 9 spotkań notując przy tym tylko 1 remis i to w ostatniej kolejce, więce teraz musza wygrać.
Jest to pojedynek drużyn na szczycie, ale drużyna Shrewsbury nie najlepiej spisuję się na wyjazdach odpowiednio bilans 3-3-6 i bramki 10:13, nie specjalnie dobry wynik.
Wracając do gościu bilans 8-2-2 i bardzo dobry bilans bramkowy 18:5.Luton w przypadku wygranej ma szanse wyprzedzić swojego rywala i włączyć się mocniej do walki o awans do Legaue One.
W meczach beźpośrednich między tymi drużynami jeszcze nigdy Luton nie przegrał u siebie liczę, że tak będzie i tym razem.
Pozdrawiam
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Anaheim - Rangers
Typ: rangers -1
Kurs: 4.60
Data: 8.1.2015 4:30
Bukmacher: gamebookers


&quot;szlagierowy&quot; pojedynek na koniec dnia w NHL. kursy na to spotkanie buki wystawiły dosc podobne na kazda z druzyn, wiec prawdopdoobienstwo remisu wydaje sie duze. gospodarze są druzyną bardziej klasową, aczkolwiek na tym poziomie nie ma to wielkiego znaczenia. 1 miejsce z 58 punktami na przeciw miejsca 15 z 46 punktami. forma jednak po stronie gosci. 9 wygranych na 10 statnich spotkan. sporo? nadal buki nie uwazaja tego za to by byc faworytem. gospodarze wygrali &quot;tylko&quot; 6 meczów. poza tym wystawiaja dzis rezerwowego bramkarza. mysle, ze goscie maja bardzo duza szanse na wygraną, jak na taki pojedynek. Spotkania bezposrednie to 4 do 1 dla Anaheim w samym Anaheim. Dzis wg mnie goscie biora rewanz za ostatnia porazke 0-6.
✅360
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Doha
spotkanie Djokovic - Karlovic
mecz zaplanowano na 15.00
typ to win a set Ivo Karlovic tak
kurs 5.00
bukmacher williamhiil
Hm Kurs na to że Ivo ugra seta 5.00 nie zdaża się co dzień , fakt ze po drugiej stronie siatki dzisiaj DIOKO który ostatnio demoluje wszystkich , ale IVA przelamac cieżko a tajbreak to zawsze 50/50 .Ivo w większości meczy z Federerem ugrywał seta chociaż wszystkie mecze przegrał.Z Djoko Ivo spotkał się dwa razy w 2008 roku oba mecze na clayu w pierwszym wygrał Dioko 2 do 0 7:6 6:3 w drugm meczu wygrał IVO 2:0 7:6 7:6.
Całkiem niedawno IVO pogonił Cilica 2 do 1 .Jak dla mnie ten typ ma 50% szans powodzenia bardzo prawdopodobne 3 sety jezeli IVO bedzie serwował niemal bezbłednie , po kursie 5.00 pobieram za spokojną stawke .A za drobniaczki zagram nawet na zwycięstwo Karlovica po kursie 11.Djoko zdecydowanie w formie wczoraj wieczorem zgrał także z powodzeniem mecz deblowy który udanie obstawiłem więc dzieja mogę przegrac.
Niemniej jednak nawet jesli IVO wygra ten mecz co jest mało prawdopodobne nie będe wielce zaskoczony, Djoko dość dawno nie zaliczył wpadki , ostatnia chyba z Tsongą przed US open więc może dzisiaj przed Australian Open kolejna ? za drobne mozna spróbować.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: KOSZYKÓWKA EUROLIGA
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Olympiakos - Milan
Typ:
Olympiakos - 5
Kurs:
1.49
Bukmacher:
Bet 365
Analiza:
Typowy zakład do dubla. Opcja handicapu w granicach bezpieczeństwa, ale osobiście jestem przekonany, że jak Grecy zagrają na swym normalnym poziomie to wygrana różnicą 10-13 pkt nie będzie żadną niespodzianką. Milan ma za sobą fantastyczny ubiegły sezon w Eurolidze, kiedy to nawet 2 krotnie ograli dzisiejszych rywali, ale po odejściu największych gwiazd - Jerrellsa oraz Langforda, ten zespół nie prezentuje się w tym roku już tak wspaniale. Tydzień temu ekipa z Novgorodu pokazała, jak zorganizowana zespołowa gra do tego z niezła obroną i dobrą skutecznością na obwodzie potrafi rozbić Włochów, których podstawowym problemem jest słaba obrona. Do tego atak już nie taki jak rok temu i pozostawia obecnie sporo do życzenia. Dziś zmierzą się z drużyną, która &quot;brudną&quot; (kiedy trzeba) koszykówkę ma opanowaną do perfekcji co przekłada się między innymi na świetną obronę. Do tego mają kim straszyć w ofensywie i to nie tylko za sprawą &quot;WIELKIEGO&quot; Spano a ubiegłotygodniowa wygraną z bardzo mocną w tym roku Malagą (1 miejsce w ACB) z pewnością dodała Grekom dużo pewności siebie. Jeśli Grecy wejdą dobrze w mecz i nie przydarzy im się jakiś przestój czy też lekkie odpuszczenie to zapowiada nam się komfortowe zwyciestwo gospodarzy, tym bardziej, że hala &quot;pokoju i przyjaźni&quot; w Pireusie jest takowa dla zespołów przyjezdnych tylko z nazwy ;).
✅
49

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom