>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.12.2021 (wtorek)

Status
Zamknięty.
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Arab Cup
Godzina: 16:00
Spotkanie: Jordania - Palestyna
Typ: Remis (Jordania wygra = zwrot)
Kurs:
1.68
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Ostatnia kolejka fazy grupowej Arab Cup. W grupie, w której mierzą się te dwa zespoły póki co rozstrzygnięte jest tylko pierwsze miejsce. Walka o drugie (które również daje awans z grupy) nadal trwa.

Aktualnie sytuacja wygląda tak, że na drugim miejscu jest Jordania z 3 punktami i bilansem 1:4, na trzecim miejscu jest Arabia Saudyjska z 1 punktem i bilansem 1:2, a na czwartym Palestyna również z 1 punktem i bilansem 1:5.
Mimo wszystko najgorszą sytuację ma Arabia Saudyjska i myślę, że ona nie będzie się tutaj zbytnio liczyć w walce o wyjście z grupy, ponieważ został im mecz z najtrudniejszą ekipą - Maroko. Maroko, które oba swoje mecze wygrało po 4:0. A Arabia Saudyjska gra skrajnie rezerwowym składem, więc myślę, że młodziki z tego kraju nie dadzą rady wygrać swojego meczu.

Zatem zostaje sytuacja, w której Jordania gra z Palestyną o awans. Jordanii wystarcza remis, natomiast Palestyna musi wygrać, by przejść dalej. Z tego powodu uważam, że w ten mecz będzie bardzo wyrównany i zacięty. W szczególności, że obie drużyny prezentują bardzo podobny poziom. Jordania może gra minimalnie lepiej, ale naprawdę minimalnie i dlatego jak już miałbym typować zwycięzcę tego meczu, to była by to ona.

Jednak pozostaję przy remisie. Na tym turnieju obie ekipy zagrały już zarówno z Marokiem i z Arabią. Obie przegrały 4:0 z tymi pierwszymi w bardzo podobnym stylu - zostali zdominowani. Z Arabią Jordania wygrała 1:0, natomiast Palestyna zremisowała 1:1. Szczerze mówiąc, w obu tych spotkaniach najbardziej sprawiedliwym wynikiem byłby remis. Jordania wygrała dosyć szczęśliwie, ponieważ bramka dla nich padła po rykoszecie, a pod koniec meczu zawodnik z Arabii nie trafił na niemal pustą bramkę z okolicy 12 metra. Natomiast mecz Palestyny z Arabią można powiedzieć, że rozstrzygnął się sprawiedliwie.

Podsumowując, obie ekipy grają na tym turnieju na podobnym poziomie i wydaje mi się, że remis jest całkiem prawdopodobny. Tym bardziej, że Jordanii najprawdopodobniej w pełni on wystarczy do awansu. Obie drużyny nie są zbyt bramkostrzelne, więc również nie wydaje mi się, żeby mecz miał się zakończyć dużą ilością bramek. Osobiście przewiduję wynik pokroju 1:1.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
patryk7 574,4K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Champions League
Godzina: 19:00
Spotkanie: Leksand - Frolunda
Typ: Frolunda
Kurs: 2.7
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Dwie zespoły, które trzy razy zagrają ze sobą (dwukrotnie w CHL i w SHL) w najbliższym czasie.
W Leksand kontuzje i choroby. Przeciwko Lulea w ostatniej kolejce ligowej SHL (dom 2:3 po serii rzutów karnych) w ekipie Bjorna Hellkvista nie zagrało aż pięciu obrońców (Patrik Noren, Jonas Ahnelov, Tobias Ekberg i August Berg i Johan Fransson). Do tego długotrwała kontuzje leczy skrzydłowy Mattias Ritola. Jak widać zwłaszcza linia defensywna wygląda na mocno okrojoną mimo że młodzi defensorzy David Rosander, Lian Bichsel, czy Alexander Lundqvist radzą sobie całkiem nieźle. Być może niektórzy kontuzjowani (chorzy) będą mogli wziąć udział w grach tego tygodnia. Pytanie jednak brzmi, czy Bjorn Hellkvist zaryzykuje ich grę dzisiaj w meczu CHL. Do fazy pucharowej Champions League Leksand awansowało po wyjazdowej porażce z austriackim Klagenfurtem 0:4 oraz domowej wygranej 8:0.
Frolunda dysponuje dzisiaj prawie pełnym składem (skrzydłowy Max Friberg jest ponownie w kadrze meczowej po kontuzji). Droga ekipy z Goteborgów do ćwierćfinału CHL była łatwa (dwie wygrane z niemieckim Adler Mannheim).
Leksand pomimo atutu własnego lodu i swojej publiczności w Tegera Arenie nie jst faworytem spotkania z Frolundą.

170
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +964
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Porto - Atletico Madryt
Typ: over 30,5 fauli
Kurs: 2.50
Bukmacher: Superbet

Analiza:
Mecz o wyjście z grupy i zagranie w dalszej części Ligi Mistrzów. Remis w tym meczu i zwycięstwo Milanu spowoduje, że ostatnie miejsce zajmie Atletico i nie zagra ani w LM ani w LE. Ważny mecz dla obu ekip. Liczy się tylko zwycięstwo, dlatego spodziewam się zaciętego i pełnego fauli spotkania. Porto 2,8 żk/mecz, a Atletico 2 żk/mecz w tegorocznej lidze mistrzów. Natomiast faule wygladają następująco: Porto 16,25 fauli/mecz, a Atletico 10,5 fauli/mecz. Sędzią spotkania Turpin C., który w tym sezonie ma 3,64 żk/mecz. Natomiast w LM średnio 3,66 żk/mecz oraz 26,3 fauli/mecz. Linia zaprezentowane przez buki są wysokie, ale spowodowane jest to walką o wyjście z grupy. W dodatku Porto i Atletico słyną z wielu fauli i kartek. Uważam, że mimo wysokich linii to typy na faule/kartki w tym meczu są warte zagrania.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Florianopolis
Godzina: 18:30
Spotkanie: Londero - Heide
Typ: Londero
Kurs: 1.62
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Omijam tego tenisiste w zakładach ale dziś zrobię wyjątek, mam nadzieję że nie będę żałował. Ogólnie widzę warunki pod to żeby zagrać w stronę argentyńczyka. Granie w stronę Londero wiąże się z tym że jest on bardzo nieobliczalny i potrafi zagrać z kimś dobrze dysponowanym wyrównany mecz by za chwilę przegrać z jakimś no namem 2:0. Zawodnicy zmierzyli się w listopadzie 2 razy i 2 razy wygrał Heide, zawodnik z końca piątej setki rankingu. Nie chcę mi się wierzyć że wygra on 3 raz pod rząd z Londero który pod koniec 2019 roku zajmował 50 miejsce w rankingu. Dzisiejszy rywal to jest młody 19 letni chłopak który grywa głównie z zawodnikami z odległych miejsc, na których tle się wyróżnia. Nie jest to ten sam Londero co chociażby w 2019 roku ale tu kluczowe może być doświadczenie którego argentyńczykowi nie brakuje. Kurs nie powala patrząc na ostatnie wyniki ale w mojej ocenie Heide nie wygra 3 raz z tym zawodnikiem, polecam do dubelka.

62
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1030
Chore Jazdy 8,4K

Chore Jazdy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: AC Milan - Liverpool
Typ: Liverpool
Kurs: 3.10
Bukmacher: LV Bet
Analiza:

Witam.
Dużo się mówi o tym jaki to Milan dziś nie będzie podbudowany a jak to piłkarze z Liverpoolu będą odpuszczali mecz, moim zdaniem troszkę inaczej będzię to wyglądać ale oczywiście mogę się mylić. Milan nigdy do mnie nie przemawiał, w tym sezonie mimo pierwszego miejsca w tabeli jakoś nie wróżę im ogromnych sukcesów i w lidze i w europejskich pucharach. Przeciętny skład, wyniki "jako tako" no ale cała liga włoska to moim zdaniem jedna wielka kopanina. Dzisiaj nie wystąpi wielu zawodników Milanu z formacji ataku i mój idol od dziecięcych lat Zlatan będzie osamotniony, dlatego siła rażenia nie powinna być duża. Ich wyniki w lidze mistrzów mocno średnio a patrząc na statystyki wypadli również bardzo mizernie.
Dokładnie nie wiemy jakim składem wyjdzie Liverpool, jednak na pewno nie będą to piłkarze u10. W pierwszym meczu bezproblemowo ograli Milan. Zespół z Anglii to zdecydowanie dwie półki wyżej niż Gospodarze i nawet jak będą rotację w składzie to nadal daje większe szanse przyjezdnym. Fajny styl gry, niebezpieczne kontry no i ogólnie lepsze przygotowanie taktyczne i szkoła Kloppa zdecydowanie działają na korzyść gości. Liverpool obok City i Bayernu gra chyba najfajniejszą i najlepszą piłkę na ten moment, wiele zawodników, jeżeli dostanie szanse zostawi serce na boisku. Trener podkreślał wpływy za wygrane mecze ligi mistrzów i powinien nie przejść obok tego spotkania obojętnie.
Wiele osób mówi " Ale oni muszą wygrać a Liverpool gra o nic" - moja odpowiedź brzmi - jedno to musieć a drugie to umieć.
W ligach podwórkowych, można odpuszczać mecze, jednak tutaj gra toczy się nie tylko o punkty.
Spotkanie mogą wygrać obie drużyny i mogę się oczywiście mylić , jednak po takim kursie zdecydowanie jestem za Liverpoolem, Milanu nie dodałbym nawet z podpórką. W grze są pieniądze, marketing, media, bramki no i nawet w przypadku graczy rezerwowych, chęć pokazania się, dobrze znamy przypadki, kiedy jeden udany występ wystrzelił komuś karierę.
Pozdrawiam.

210
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1161
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata, kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kamerun - Polska
Typ: Polska powyżej 34,5
Kurs:
1,77
Bukmacher: Fortuna
Analiza:



Mecz o awans do kolejnej rundy, oczywistym faworytem są mimo wszystko Polki, które co by nie mówić przegrały 2 spotkania z Serbią i Rosją jednak te mecze były jakoś tam wyrównane a tego o spotkaniach Kamerunek powiedzieć nie można.
Oba zespoły dzieli co najmniej 2 klasy nawet jeśli powiemy, że Polki nie grają już tak widowisko jak kilka lat wstecz.

Mój typ, który podaje powinien dość łatwo siąść jeśli Polki zagrają z pełnym zaangażowaniem a co by nie mówić wygrać mecz muszą obawiam się tylko 1... Ich rzutów karnych które na ten moment są żałosne, mizerne a zespół Kamerunek w obronie gra słabo i na pewno będzie kilka rzutów karnych, które po prostu musimy wykorzystywać.
Mecz z Rosją zupełnie inaczej mógł się zakończyć gdybyśmy właśnie wykorzystali chociaż 1/2 rzutów karnych a jak dobrze pamiętamy rzuciły tylko 1 karnego na bodajże 6 co jest statystyką wręcz dramatyczną.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: AC Milan - Liverpool
Typ: M.Salah gol/TAK
Kurs: 2,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
,,Chore Jazdy,, wyjaśnił sytuację w temacie.Osobiście nie podejmuje się typowania wyniku i co do składu Anglików mam swoje teorie.Jeżeli zagra Salah,to powinien strzelić gola.W ostatnich 5 meczach 4 gole i 2 asysty.Ostatni mecz z Wilkami asysta w doliczonym czasie gry.Po meczu bez gola przeważnie strzela/przynajmniej ostatnio/
Długa lista kontuzjowanych graczy Milanu, są na niej Olivier Giroud, Samu Castillejo, Ante Rebic, Davide Calabria i Simon Kjaer.Mało tego- nie wygrali zadnego z 6 spotkań z klubami z Albionu/5 z nich przegrali/Do gry gotowy Zlatan Ibrahimovic
Zawodnicy z Liverpoolu z ławki czekają na swoją szansę żeby pokazać się w Europie.Tu nikt nic nie będzie odpuszczał.Nie interesuje mnie wynik meczu,tylko wysoka forma Salaha.

160
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +911
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Lipsk - Manchester City
Typ: Mahrez & Nkunku łącznie over 2.5 celnych strzałów
Kurs: 2.07
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Zacznijmy może od Mahreza. Algierczyk to pewnego rodzaju fenomen, bo w meczach Ligi Mistrzów prezentuje inną, o wiele lepszą formę niż w rozgrywkach ligowych. Takie zjawisko możemy obserwować od kilku sezonów i zdarza się to ponownie, bo również w tej edycji Champions League jest najlepszym strzelcem swojego zespołu. Jego mecze w tej edycji to:
2 celne strzały i gol vs Lipsk
3 celne strzały vs PSG
3 celne strzały vs PSG
3 celne strzały i gol vs Club Brugge
2 celne strzały i gol vs Club Brugge

Mahrez w klasyfikacji celnych strzałów tej edycji Ligi Mistrzów notuje pierwszą pozycję ex aequo z Robertem Lewandowskim ze średnią 2.6 celnych strzałów na mecz.

Równie wysoką formę prezentuję Nkunku z RB Leipzig. W tej edycji LM zdobył już 7 goli, w tym 3 w pierwszym meczu z Man City. Jego statystyki w poprzednich spotkaniach Ligi Mistrzów wygląda następująco:
3 celne strzały i 3 gole vs Manchester City
2 celne strzały i gol vs Club Brugge
0 celnych strzałów vs PSG
2 celne strzały i gol vs PSG
4 celne strzały i 2 gole vs Club Brugge

Moim typem na to spotkanie są łącznie 3 celne strzały pary Mahrez i Nkunku (łącznię, nie każdego z osobna).

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Ajax - Sporting
Typ: Sporting powyżej 4.5 rzutu rożnego
Kurs
: 3.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiaj rzuty rożne do poprawki. Oferta bogata lecz mnie ten mecz od razu wpadł w oko, a kurs na 5 rożnych Sportingu Lizbona, jak dla mnie super fajny. Jeden z kolegów napisał już analizę do tego spotkania i ja podzielam jego opinie na temat tego pojedynku. Liczę na chęć rewanżu ze strony Portugalczyków za pierwsze spotkanie w którym dostali pięć "sztuk" trafiając tylko raz. Obie ekipy śrubują rekordy Ajax komplet punktów w Lidze "Majstrów" , Sporting 11 kolejnych wygranych spotkań zarówno na portugalskiej ziemi jak i w Europie. Każda z ekip ma o co grać dlatego odpuszczam kwestie wygranej w tym pojedynku. Idę w stronę rożnych gości. Biało - zieloni w lidze w delegacji legitymują się średnią 6,83 rożnego na mecz. W Champions League nie jest dużo gorzej, bo średnia to 6 rożnych na mecz (Stambuł 7, Dortmund 5). W pierwszym pojedynku przeciwko Holendrom również 5 rożnych po stronie gospodarzy. Liczę dzisiaj na otwarte spotkanie ponieważ żadna z drużyn nie ma presji wyniku. Niech zagrają tak jak lubią, a więc do przodu i mam nadzieję na wypłatę późnym wieczorem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Inter Mediolan
Typ: powyżej 1.5 celnego strzału Viniciusa
Kurs: 1.90
Bukmacher: sts
Analiza:
Brak Benzemy w składzie gospodarzy ! Wiec idę w strzały Viniciusa to maszyna ofensywna jeden z moich idolów jeżeli chodzi o napad. Dzisiaj ważny mecz dla obu zespołów, na 1 miejscu Real na drugim inter i walka dzisiaj o 1 miejsce w tabeli uważam ze lepiej zaprezentuje się Real choc inter to nie chłopcy do bicia także dysponują fajnym składem. Podoba mi się gra z kontry realu i w tym taki widzę jak atakuje Vinicius i strzela na bramkę gości. Myśle ze młody Brazylijczyk bedxie chciał zabłysnąć w tym spotkaniu i pokaże się z dobrej strony .

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna | EUROPA Liga Mistrzów - Runda grupowa
Spotkanie: Real Madryt - Inter
Godzina: 21:00
Typ: 1 i under 5.5
Kurs: 2.61
Bukmacher: fortuna

Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy drużynami Realu I Interu. Jest to mecz o pierwsze miejsce w grupie dlatego oby dwie drużyny potraktują ten mecz bardzo poważnie. Minimalnym faworytem w tym spotkaniu wydają się być gospodarze którym do zajęcia pierwszego miejsca wystarczy remis, jednak Inter za pewne powalczy o rozstawienie w losowaniu. Real ma atut własnego boiska i za pewne będzie szukał swojej szansy w dzisiejszym spotkaniu. Inter będzie z biegiem czasu otwierał się w tym spotkaniu więc Real będzie niezwykle groźny w kontrach. W mojej opinii dzisiejszy mecz wygra Real po bardzo ciekawym meczu w stosunku 2:1.

161
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +654
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Paragwaj
Godzina: 23:30
Spotkanie: Ameliano - Sp. Luqueno
Typ: obie strzelą NIE
Kurs: 2.05
Bukmacher: SUPERBET
Analiza:
Pierwszy z dwóch meczy barażowych o utrzymanie w paragwajskiej Primera Division. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki to na 10 ostatnich spotkań z udziałem Ameliano tylko dwa razy padł BTS. W pięciu poprzednich pojedynkach Ameliano u siebie tylko raz obie strzeliły gola. Jeśli chodzi o zespół gości to w ich ostatnich 10ciu meczach BTS padł 4 razy. Jednak jeśli pod lupę weźmiemy ich 5 poprzednich spotkań na wyjazdach to tylko raz obie strzeliły gola. Obydwie drużyny jeszcze nigdy nie grały że sobą. Jak już wspominałem na wstępie jest to mecz i rewanż, także nie spodziewam aby któryś z zespołów ruszył od samego początku z silnym atakiem i się odsłonił. Im dłużej będzie utrzymywał się bezbramkowy remis tym większe szanse na wejście typu. A jeśli nawet, któraś z drużyn strzeli gola na początku to trzeba pamiętać, że będzie tutaj jeszcze rewanż także spodziewam się spokojnego pojedynku.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom