>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.11.2022 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
R 5,8K

Richard_Feynman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Vallecano – Real Madryt
Typ: Superbets: Obie drużyny powyżej 1.5 kartek
Obie drużyny powyżej 3.5 rr
Kurs: 3.0
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Trochę już na temat tego spotkania zostało napisane. Jak dobrze wiemy jest to na dobrą sprawę jedyny mecz piłki nożnej topowej ligii w ten skromny poniedziałek.
W przeciwieństwie do kolegów wyżej, ja nie będę typował w tym meczu zwycięstwa Realu. Ciężko stwierdzić mi, czy powrót na pierwsze miejsce po 13 kolejce będzie wystarczającą motywacją, żeby nie oszczędzić dziś trochę zawodników. Odpuszczam też overy bramkowe.
Poprzedni mecz tych drużyn, jeszcze z tamtego sezonu zakończony skromnym 0-1 dla piłkarzy gości - Realu.
Biorąc pod uwagę, że wydarzenia na boisku dzisiejszych gospodarzy często są ubarwione dużą ilością żółci oraz fakt, że obydwie drużyny lubią wznawiać grę z narożników boiska typuję minimum 4 różne i 2 żółte kartki każdej z drużyn.
Vallecano pokryło kinie różnych w 5 ostatnich spotkaniach, Real w 4.
W spotkaniu będzie sędziował pan José Munuera, który na 7 spotkań w La Liga pokazał 38 kartek, co daje nam średnią ok 5.4 kartki na mecz.
Powodzenia.

200
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2451
kamasutra10 658,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - eWinner 2 Liga
Godzina: 18:15
Spotkanie: Stomil O. - Kotwica Kołobrzeg
Typ: Remis
Kurs: 3.45
Bukmacher: STS
Analiza:



Lider rozgrywek gości w Olsztynie i nie będzie miał według mnie łatwego zadania. Utwierdzają mnie w tym przekonaniu ostatnie tygodnie w których dużo lepiej spisują się gospodarze. Stomil wygrał ostatnie 3 mecze i doszlusował w tabeli do miejsca 6 - go barażowego , natomiast Kotwica złapała lekką zadyszkę nie wygrywając od 3 spotkań . Na dodatek zatracili goście gdzieś instynkt strzelecki trafiając tylko raz do siatki rywala w tych wspomnianych meczach. Jak stwierdził w wywiadzie telewizyjnym trener ekipy gości Marcin Płuska rywale z każdym kolejnym meczem zaczęli podchodzić do Kotwicy inaczej , bardziej serio. Przed sezonem raczej nie wskazywano ekipy z Kołobrzegu jako faworyta, bardziej upatrywano ją w dolnej części tabeli. Cała drużyna jednak solidnie zapracowała na miejsce, w którym się znajduje.

Drużyna Stomilu w ostatnim czasie wyrosła na ekipę strasznie charakterną i walczącą do samego końca. W trzech ostatnich spotkaniach bramki dające upragnione trzy punkty padały w ostatnich minutach meczu. Trzy zwycięstwa z rzędu robią wrażenie. Ostatni raz drużyna Stomilu taką serię zanotowała w 2011 roku. Było to w tym sezonie, po którym “Biało-niebiescy” awansowali do I ligi. W tym meczu olsztyński trener nie będzie mógł skorzystać z dwóch podstawowych graczy, którzy muszą pauzować za żółte kartki. Nie zagrają Filip Wójcik oraz Igor Kośmicki. Do tego pauzuje także Bartosz Florek, a więc wypada dwóch młodzieżowców.


Generalnie myśląc o tym spotkaniu od 2 -3 dni w pierwszej kolejności nasuwa mi sie podział punktów. W związku z tym pozostaję przy takim rozwiązaniu. Gospodarze jak wspomniałem mają pewne kłopoty kadrowe na dodatek w ostatnich meczach zwycięstwo wydzierali w doliczonym czasie gry. W konfrontacji z liderem taka sztuka może się nie udać , a i goście widać że uważniej grają w defensywie. Wiadomo że na boisko wychodzi sie po to by wygrać ale remis w tym starciu nie skrzywdzi żadnej ze stron.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
L 1,7M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rayo - Real Madryt
Typ: Real Madryt lub remis i BTS
Kurs: 2.26
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Rayo w tym sezonie potrafi zaskakiwać, co udowodniło w konfrontacjach z Atletico czy FC Barceloną. Real Madryt nie może zaliczyć ostatnich tygodni do udanych. Co prawda w lidze nadal nie przegrał, jednak remisy z Gironą czy Osasuną mogą boleć. Myślę że Rayo będzie kolejnym zespołem, który nieco napsuje krwi Królewskim. Goście tracą sporo bramek, tak wiec myslę że Rayo także ustrzeli przynajmniej jedną. Biorąc jednak pod uwage niesamowity mental i szczęscie Królewskich - są w stanie zdobyć tutaj komplet punktów lub w najgorszym przypadku zremisować. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest zła

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis Roanne Challenger
Godzina: 22:30
Spotkanie: Bellier - Laaksonen
Typ: Laaksonen 2:1
Kurs: 4,60

Bukmacher: sts
Analiza:

Buki w tym meczu nie faworyzują żadnego zawodnika. Kursy mniej więcej na to spotkanie zostały wystawione po równo. Delikatne spadki widzimy w kierunku Laaksonena. Obu panów dzielą tylko 4 miejsca w rankingu ATP. Jednak ostatnimi czasy lepsze wyniki kręci Laaksonen. Wydaje mi się, że kursy na to spotkanie spowodwane są tym, że Laaksonen w ostatnim swoim pojedynku kreczował. W innym przypadku buk na pewno faworyzowałby Laaksonena, który jest tenisista lepszym i bardziej doświadczonym. Decyduje się zagrać na zwycięstwo Laaksonena w 3 setach, gdyż po kontuzji może słabiej wejść w mecz i stracić szybko swój serwis, a Bellier posiadający dobry serwis będzie w stanie dowieźć przewagę przełamania.

360
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2456
stanley-63 948,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Dania Superliga
Godzina 19:00
Spotkanie : Midtylland - Nordsjaelland
Typ : 1 gol przedział czasowy / 1-15 minuty
Kurs : 2.75
Bukmacher : ETOTO

Tak samo jak poprzednicy też uważam że może to być ciekawe spotkanie i oczywiście z bramkami i chyba z obu stron , gospodarze co prawda grają poniżej oczekiwań jednak związane jest to tym iż muszą pogodzić ligę z pucharami europy , dla gości ja do tej pory jest to wyjątkowy dobry sezon , w Duńskiej Superlidze dosyć często padają bramki w pierwszym kwadransie gry a może nawet wcześniej i nie ukrywam że liczę na taki szybki gol tutaj , goscie ostatnio podejmowali u siebie Horsens i strzelili już w 4 minucie gry pierwszego gola , ty szybkie gole padają również kiedy obie spotykają się ze sobą , 11 września w 9 kolejce Nordsjaelland gościło rywala u siebie wynik 1:1 i bramka Nordsjaelland na 1:0 w 15 minucie , wcześniejszy mecz 2:2 i bramka Nordsjaelland w 14 minucie , liczę na szybkiego gola obojętnie z której strony i dziś .

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
W 152,1K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Pilka nożna - Francja, National
Godzina: 19:00
Spotkanie: Paris 13 Atletico - US Orleans
Typ: 1
Kurs: 2,35
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Zespół gospodarzy zajmuje 16 miejsce w tabeli (18 drużyn) i znajduje się w strefie spadkowej. W meczach u siebie ma na koncie 3 remisy i 1 porażkę. Orleans z kolei jest na miejscu 11 i na wyjazdach ma bilans 2 zwycięstw, 2 remisów i 1 porażki. W normalnych okolicznościach nie grałbym tutaj na wygraną drużyny z Paryż, bo są dla mnie zespołem słabszym od swego dzisiejszego rywala ale akurat w tym momencie po stronie gości jest bardzo wiele absencji jeżeli chodzi o podstawowy skład i dzisiaj myślę, że nadarza się szansa na pierwsze zwycięstwo gospodarzy w tym sezonie przed własną publicznością. Orleans jest zdziesiątkowany kontuzjami oraz zawieszeniami za kartki i próbuję tutaj pograć za drużynę z 13 dzielnicy Paryża.
Absencje w Orleans:
obrońcy Mambo (10 występów w tym sezonie, 1 gola na koncie), Saint-Ruf (10 występów w tym sezonie), Solvet (3 występy w tym sezonie) i Agounon (2 występy w tym sezonie), pomocnik Ndiaye (8 występów w tym sezonie) i napastnicy najlepszy strzelec w zespole Fortune (9 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie), Halby-Toure (4 występy w tym sezonie), Dabasse (4 występy w tym sezonie) i Akassou (3 występy w tym sezonie)
Po stronie gości poważne braki tak w obronie jak i w formacji ofensywnej. Po takich kursach i absencjach u gości próbujemy tutaj w stronę zespołu ze stolicy Francji

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +60
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rayo - Real Madryt
Typ: powyzej 8,5 celnych strzalow
Kurs: 1,80

Bukmacher: sts
Analiza:

Licze na overowy mecz, podoba minsie jak Rayo prezentuje sie w ataku, mysle ze mimo silnego przeciwnika gospodarze pokaze sie, z dobrej streonie i oddadza kilka celnych strzalow na bramke. Realu niebtrzeb trzeba przedstawiac to kllaasa sama w sobie wiec tutaj o celne strzaly jestem pewny. Zastanawialem sie nad typowaniem powyzej 2,5 bramek w spotkaniiu ale obawiam sie ze dzisiaj ktorys z bramkarzy moze miec dzien konia i bedzie paradowal miedzy slupkami. Stad decyzja na ilosc celnych strzalow

80
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1520
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania - La Liga
Godzinna; 21:00
Spotkanie: Vallecano – Real Madryt
Typ: Real Madryt i poniżej 7,5 gola
Kurs: 1.63
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Real Madryt musi wygrać dzisiejszy pojedynek jeśli chce wrócić na fotel lidera rozgrywek La Liga. Obecnie wyprzedza ich Barcelona o 2 pkt po wygranej 2:0 nad Almerią. Real złapał ostatnio małą zadyszkę przegrywając na wyjeździe w LM z Lipskiem 3:2 a następnie remisując 1:1 w lidze z Gironą. W środku tygodnia jednak Królewscy pokazali swoją wartość i ograli 5:1 Celtic czym zapewnili sobie 1. miejsce w grupie LM. Vallecano z kolei plasuje się na 9tej pozycji w lidze i obecnie notuje serię dwóch zwycięstw z rzędu nad zespołami z dołu tabeli, tj. Cadiz i Sevilla. Jeśli jednak chodzi o statystykę meczów bezpośrednich pomiędzy obydwiema drużynami to jest ona miażdżącą dla Rayo. Real wygrał 19 z 20 ostatnich meczy w LaLiga przeciwko Rayo! Ponadto Rayo przegrało u siebie 14 z 17 ostatnich pojedynków z Realem! Dziś Real bez Benzemy (kontuzja) oraz bez Kroosa (czerwona kartka) dlatego nie spodziewam się gradu bramek lecz wymęczonego zwycięstwa przez Real.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 26,3K

mosalah

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis / Challenger Calgary
Godzina : 23:25
Spotkanie : Boulais - Escoffier
Typ : Escoffier wygra
Kurs : 1.61
Bukmacher : Fortuna

Witam. Kwalifikacje do challengera w Calgary. Spotkanie reprezentanta gospodarzy Justina Boulaisa z Francuzem Antoine Escoffierem. Lekkim faworytem Escoffier i na niego stawiam. Zdecydowanie bardziej doświadczony, nie przyjechał tu odcinać kuponów, nie jest w najgorszej formie, zdecydowanie może ten mecz zakończyć w dwóch setach. Boulais gra u siebie i na tym się kończą plusy, grywa zdecydowanie w gorszych turniejach, nie będzie wielkim tenisistą, ma dopiero 21 lat, albo już 21 lat, raczej na tym poziomie zostanie, Antoine wygrywał już nie raz challengery, to stary wyjadacz, myślę że spokojnie sobie z nim poradzi. Powodzenia.

61
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1700
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom