>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.11.2021 (niedziela)

Status
Zamknięty.
CIAP3K 27,4K

CIAP3K

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Napoli-Verona
Typ: over 25.5 fauli
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Na dziś wybrałem spotkanie Serie A, w którym to lider Napoli podejmie dziesiąta Verone. Forma obu drużyn jest dosyć podobna na ostatnie 5 meczy Napoli zgromadziło 13 pkt a Verona 10 pkt. Moja propozycja są faule które ostatnio polubiłem grać :)
Napoli 11.5 fauli na mecz
Verona 15.5 fauli na mecz
Bukmacherzy w roli faworyta stawiają na Napoli lecz dziś to nie będzie taki łatwy mecz, Verona ostatnio pokonała chociażby Juventus i Lazio.
Napoli grało w czwartek mecz więc niektórych zawodnicy mają dodatkowe 90 minut w nogach, zmęczenie może dać się we znaki więc sądzę, że faule na to spotkanie to najlepsza propozycja.
Ostatnie mecze między tymi ekipami to: 38,21,23 faule.
Napoli przegrywając dziś może stracić fotel lidera oczywiście jeżeli Milan wygra lub zremisuje natomiast Verona wygrywając może wskoczyć do top 6.

75
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +873
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 15:00
Spotkanie: Arsenal - Watford
Typ: Arsenal
Kurs: 1.43
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dziś przygotowałem spotkanie z Premier League. Arsenal podejmie na swoim terenie Watford. Faworyt tego starcia może być tylko jeden i ja idę właśnie w wygraną gospodarzy. Arsenal zaczął sezon bardzo słabo, posada Mikela Artety była zagrożona, jednak ostatnie tygodnie to dla The Gunners świetny okres. Weszli na zwycięską ścieżkę i są niepokonani od 9 spotkań, z czego 7 wygrali. Wygrane u siebie z Tottenhamem, Aston Villą czy Leeds (tu EFL) muszą mieć jakieś znaczenie. Tak samo ostatni wyjazd na Leicester, w którym Londyńczycy wygrali 2:0 po solidnym występie. Może to nie jest jeszcze murowany kandydat do top6, ale na Watford powinno wystarczyć. Beniaminek miewa przebłyski co pozwala mu przebywać poza strefą spadkową (16. miejsce). Niemniej jednak Arsenal to raczej za wysokie progi, przynajmniej w tym momencie, gdy gospodarze weszli na wysokie obroty. Trener Arteta ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy z wyjątkiem Granita Xhaki, a największego zagrożenia można spodziewać się po takich zawodnikach jak Smith-Rowe czy Aubameyang, którzy ostatnimi czasy są naprawdę skuteczni pod bramką rywala. Watford spróbuje urwać punkty faworytowi, wszak udało się to w starciu z Evertonem (wygrana 5:2), ale mam wrażenie, że było to bardziej spowodowane kiepską dyspozycją dnia zespołu prowadzonego przez Carlo Ancelottiego aniżeli jakimś zrywem popularnych Szerszeni. Kurs na wygraną Arsenalu jest dość niski, nie ma czegoś takiego jak "pewniaki", ale w tym przypadku myślę, że warto zaryzykować.

43
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +855
G 0

gubernator_nh

Gość
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja 1 liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: St.Etienne - Clermont
Typ: St. Eienne
Kurs: 2.39
Bukmacher: STS

Typ statystyczny na tzw. "przełamanie". Często się kieruję tym argumentem, ale oczywiście po odpowiedniej selekcji. Ja gospodarzy zawsze kojarzyłem z dobrych wyników u siebie, ale nie w tym sezonie rzecz jasna. Jednak to stare dzieje na to wychodzi :), ponieważ w sezonie 2018-2019 bilnas u siebie 13-2-4. Poźniej już tak nie było.
Gospodarze bilans w lidze w tym sezonie 0-6-6 z czego u siebie 0-4-2. Czas na pierwsze zwycięstwo w lidze a zwłaszcza na własnym stadionie.
Goście na wyjeździe 1-2-3 i ostatnio 2 porażki czyli bez szału.

139
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska - Ekstraklasa

Godzina: 15:00

Spotkanie: Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin

Typ: 1

Kurs: 2.38

Bukmacher: fortuna

Analiza:
Dzisiaj o godzinie 15:00 odbędzie się spotkanie w Lidze Polskiej pomiędzy drużynami Rakowa i Pogoni Szczecin. Jest to spotkanie bardzo ważne dla obu ekip. Drużyna Rakowa jest bardzo zdeterminowana i dlatego będą chcieli pokazac się jak najlepiej w dzisiejszym spotkaniu aby zdobyc punkty w dzisiejszym spotkaniu.Uważam że gracze gospodarzy maja dzisiaj szanse ponieważ ich forma z meczu na mecz wydaje się być coraz lepsza. Co prawda ostatnio zremisowali niespodziewanie z Górnikiem Leczna ale najlepszy moment na przełamanie to dzisiejszy mecz. Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow. zawodnicy obu druzyn z pewnością dadza z siebie wszystko żeby wypaść jak najlepiej.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych oraz twarda męska piłkę nożną. Uwazam że oby dwie drużyny powalczą w tym meczu i mozemy spodziewać sie bardzo dobrej gry obu ekip.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte. Z biegiem rozwoju sytuacji na boisku Rakow będzie kontrolować ten mecz i jeśli skuteczność nie zawiedzie to powinni strzelić dzisiaj chociaż jednego gola. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwyciestwo gospodarzy po bardzo ciekawym spotkaniu w stosunku 2:1

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
matip97 25,2K

matip97

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Wisła Kraków - Cracovia
Typ: powyżej 29,5 fauli
Kurs: 1.69
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Przed nami derby Krakowa, kolega ibis wyzej opisal wlasciwie to spotkanie, ja rowniez spodziewam sie ostrego meczu jak przystalo na derby Krakowa, postanowilem zagrac na faule , ostatnie 5 meczy pomiedzy tymi druzynami to (29, 42, 37, 39, 34) Fauli, tylko raz nie zostala pokryta linia 29,5 fauli, dzis powinni ja spokojnie pokryc poniewaz zadna z druzyn nie imponuje forma, dlatego powinnismy ogladac zaciete spotkanie

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy - 1liga
Godzina: 15:00
Spotkanie : Karwina - Slovacko
Typ: Slovacko -1
Kurs: 2.36
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam serdecznie. Czeska liga nie za często gości na tym forum. Mam dla was prawdziwą "perełkę";).
Gospodarze: Ostatnie miejsce w tabeli z bilansem 0-4-7. Jeden z głównych kandydatów do spadku.
Goście: W zeszłym sezonie sensacyjne 4 miejsce. W tym aktualnie na trzeciej pozycji. Ekipa z Uherske Hradiste w 13 meczach, tylko dwa razy doznała porażki (w 3 rundzie z Pilznem i 12 września ze Slavią po 2-1). Od tamtej pory 6 wygranych z rzędu. W przypadku wygranej wskakują na fotel lidera. H2H po stronie Slovacko. Sześć ostatnich meczy zakończone wynikiem 2:0. Powtórka mile widziana. Spodziewam się meczu bez historii i pewnego zwycięstwa gości.
Pozdrawiam i powodzenia!

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
K 3,2K

koszalek-92237

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Napoli-Verona
Typ: Napoli strzeli w obu połowach
Kurs: 2.11
Bukmacher: STS
Analiza:

W dniu dzisiejszym na Stadionie im. Diego Armando Maradony spotkają się drużyny Napoli i Hellas Verona. Gospodarze tego meczu doskonale rozpoczęli sezon Po 11 kolejkach 1 miejsce w tabeli z bilansem 10-1-0 Goście natomiast 4-3-4 i 11 pozycja Mój tym na ten mecz to bramka Napoli w obu połowach Dotychczas w 5 meczach przy własnej publiczności strzelili oni 10 bramek Verona natomiast na 5 meczów w delegacji 10 bramek straconych Myślę że jest duża szansa iż Napoli strzeli do przerwy a później postara się o drugą bramkę i będzie kontrolować mecz W ataku wszyscy zdrowi i głodni sukcesu. W czwartek 4 bramki strzelone przy Łazienkowskiej mimo braku Oshimena i Insigne więc forma strzelecka jest. Powodzenia

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 788,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Rosja - Premier Liga
Godzina 17:00
Spotkanie : Spartak Moskwa : Lokomotiv Moskwa
Typ : Lokomotiv liczba kartek - powyżej 4.5
Kurs : 3.00
Bukmacher : Superbet

Derby Moskwy i nie widzę innej opcji jak faul za faulem , historia meczy pomiędzy nimi tego dowodzi że nikt nogi nie odstawia , Spartak gra w kratkę i na razie na dalekim 9 miejscu jednak strata choćby do dzisiejszego rywala Lokomotivu który jest na 4 miejscu to 6 punktów dlatego też dosyć ważny mecz dla obu drużyn bo przy zwycięstwie Spartaka mogą tą różnicę zmniejszyć do 3 albo w tym gorszym scenariuszu to aż 9 punktów straty , jak wspomniałem o historii czyli H2H to kartek około mnóstwo w tych spotkaniach a i czerwień dosyć często ale na czerwoną typu buki nie wystawili znalazłem jedynie typ na kartki to biorę , sędzia też myślę odpowiedni aby na kartki stawiać bo jest nim Ivan Sidenkov który w tym sezonie sędziował 6 meczy i pokazał 26 zółtek i 2 czerwone , sędziował on mecz 8 sierpnia pomiędzy Ufą a Lokomotivem i pokazał 10 żółtych , dla Lokomotivu 6 z czego za dwa żółtka czerwona , liczę że dziś w Derbach nie będzie inaczej i Lokomotiv także może zobaczyć sporo kartek , poprzeczka może i wysoko postawiona bo aż 5 kartek ale ryzykuję i daję over 4,5 kartki gości !

200
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1049
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Algieria
Godzina:
14:30
Spotkanie: Setif - Chlef
Typ:
Wynik meczu/obie strzelą - 1/nie
Kurs:
2.00
Bukmacher:
betclic
Analiza:
Trzecia kolejka ligi algierskiej. Zmierzy się w niej wicemistrz z zeszłego sezonu (Setif) z drużyną, która w zeszłym sezonie zajęła 15 miejsce na 20 możliwych (Chlef). Upatruję w tym spotkaniu zwycięstwa gospodarzy z zachowaniem czystego konta.

Przede wszystkim, gospodarze mieli w zeszłym sezonie najlepszą defensywę w meczach domowych. W 19 spotkaniach zdobyli 44 punkty, a ich bilans bramkowy wyniósł 43:9. Stracić w 19 spotkaniach tylko 9 bramek to jest naprawdę wyczyn. Tym bardziej, że zazwyczaj jak już tracili te bramki to było to z drużynami z góry tabeli, pokroju Saoury, USM Algier, Hussein Dey.

Goście w zeszłym sezonie w meczach wyjazdowych nie imponowali formą. W 19 spotkaniach zdobyli tylko 13 punktów, a ich bilans bramkowy to 18:31. Więc średnio nie strzelali nawet jednej bramki na mecz. Myślę, że z tak mierną ofensywą może być im dzisiaj bardzo ciężko o bramkę.

Można jeszcze na szybko zerknąć na spotkana z tego sezonu. Setif zaczęło od remisu 0:0 na wyjeździe z JS Kabylie, czyli 5 drużyną zeszłego sezonu. Można ten wynik uznać za dobry, patrząc przez pryzmat tego, że w Algierii często drużyny grające na własnym stadionie są faworytami. Mecz był bardzo wyrównany, więc w żadnym przypadku nie było tutaj murowania. Obie ekipy miały swoje okazje, ale obie grały również bardzo dokładnie w obronie. W następnym meczu Setif pokonał u siebie Chelghoum 1:0, czyli beniaminka. Nie jest to okazałe zwycięstwo, ale gospodarze dominowali przez cały mecz, mieli po prostu trochę pecha, że nic im nie chciało wejść do bramki.

Co do spotkań Chlef to oba przegrali. Oba 1:0. Oba tak właściwie po błędach w obronie, co świadczy, że nie jest to ich najmocniejsza formacja w tym sezonie. Obie porażki były z drużynami ze środka tabeli (Medeą i Paradou) i w obu tych spotkaniach dzisiejsi goście byli drużyną po prostu słabszą.

Rzucając okiem też na przeszłość obu klubów, to Setif regularnie walczy o mistrza bądź puchary. Zawsze się kręcą w czołowej piątce. Chlef natomiast cały czas balansuje między ekstraklasą i jej zapleczem. Co chwile spadek i awans, to świadczy o ich poziomie. W zeszłym sezonie gdy obie drużyny miały przyjemność się mierzyć na Stade 8 Mai 1945 to Setif spokojnie wygrało 3:0. Liczę, że dzisiaj spotkanie będzie wyglądało podobnie i gospodarze ugrają 3 punkty i utrzymają czyste konto.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ziroxxx 791K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: West Ham - Liverpool
Typ: over 10,5 RR
Kurs: 2.12
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Spotkanie trzeciej z czwartą drużyną Premier League. Młoty ponownie jak w poprzednim sezonie, dobrze prezentują się w lidze i stają się coraz solidniejszą drużyną z top7. Po 10 spotkaniach plasują się wyżej od Manchesteru United, Arsenalu, Tottanhamu czy Leicester. Liverpool jako jedyna drużyna w lidze jeszcze nie przegrała meczu i po stracie punktów Chelsea, z pewnością będą chcieli zmniejszyć straty punktowe. West Ham ma bardzo słabe statystyki w meczach z Liverpoolem ponieważ w ostatnich 10 spotkaniach, aż 8 z nich wygrał Liverpool, a 2x pojawił się remis. Uważam, że goście dzisiaj będą mieli problemy aby odnieść łatwe zwycięstwo, ale ja idę dziś w kierunku rożnych. Liverpool w tym sezonie jest maszynką pod względem rożnych w lidze: średnia 8,3 RR/mecz, a na wyjeździe 9 RR/mecz. West Ham też pod względem cornerów nie odstaje w lidze, ponieważ plasuje się w czołówce pod tym względem i średnio wykonuje 6,1 RR/mecz. Można powiedzieć, że obie drużyny są w formie. Liverpool dobrze spisuje się za równo w lidze mistrzów jak i w lidze, gdzie mogą żałować straconych punktów z Brighton oraz Brentford. Spodziewałem się niższego kursu na over 10,5, a 2.12 w Unibet/Fortunie uważam za okazję. W dodatku proponuję pograć rożne w kierunku gospodarzy, w przypadku objęcia prowadzenia przez Liverpool to West Ham będzie starał się częściej zagrażać bramcę gości i nabije przy okazji min. 4 rożne przy kursie 1.80 w Fuksiarz/Betclic

100
Powtórzony typ
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Grecja Super League
Godzina: 14:00
Spotkanie: Asteras - Lamia
Typ: X
Kurs : 3.25
Bukmacher : Betfan

Analiza:
8 w tabeli Asteras Tripolis podejmuje u siebie Lamię, która z trzema punktami mniej zajmuje 11 pozycję w tabeli. Faworytem bukmacherów są tutaj gospodarze, ja jednak będę szukał tu remisu przede wszystkim ze względu na h2h obydwu drużyn. Cztery ostatnie spotkania między tymi zespołami zakończyło się podziałem punktów, w 2019r wygrał Asteras 4:1 i dawniej znów dwa kolejne remisy po 0:0. Jak widać drużyny lubią ze sobą remisować, nie widzę powodów dlaczego dzisiaj miałoby być inaczej. Asteras nie zremisował na swoim boisku od maja tego roku. Najwyższy czas aby ta seria się skończyła, a jak wyżej wykazałem, dzisiejszy przeciwnik jest do tego odpowiedni.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: siatkówka
Godzina: 14:45
Spotkanie: Projekt Warszawa - Skra Bełchatów
Typ: D. PETKOVIĆ POWYŻEJ 16.5 PUNKTÓW
Kurs: 1.87
Bukmacher: forbet
Analiza:
Długo zastanawiałem się nad tym jak ugryźć to spotkanie. Z jednej strony bukmacherzy upatrują faworyta w warszawskim klubie natomiast wygrana Skry Bełchatów chyba nie będzie jakąś wielką niespodzianką. Postanowiłem zagrać w miarę bezpieczny typ. Atakujący Projektu Warszawa zdobył w ostatniej kolejce 22 punkty i statuetkę MVP w spotkaniu z LUK Lublin. Może być to dobry prognostyk przed dzisiejszym meczem. Dodatkowa motywacja to oczywiście fakt, że Skra to były klub serbskiego siatkarza, z pewnością będzie chciał się jak najlepiej przed nimi pokazać. Nie wydaje mi się rowniez zeby spotkanie zakonczylo sie w trzech setach. Dla porównania w ETOTO po takim samym kursie jest linia powyzej 17.5 pkt.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 15:00
Spotkanie: Everton - Tottenham
Typ: Lucas Moura over 0.5 celnych strzałów
Kurs: 3.00
Bukmacher:
BETFAN

Analiza:

Lucas Moura po objęciu sterów przez Antonio Conte pełni nową, bardziej ofensywną funkcję w zespole. W pierwszym meczu pod wodzą Włocha, Moura stwarzał sobie najwięcej sytuacji, a na boisku grał najbliżej bramki rywala razem z Sonem. Kane napastnikiem jest głównie na papierze, bo w rzeczywistości kreuje on sytuacje w okolicach środka pola, a strzałów na bramkę oddaje mało. Lucas w czwartkowym meczu pucharowym z Vitesse zdobył gola, a ponadto oddał 2 celne strzały i 1 niecelny na bramkę przeciwnika. Brazylijczyk nie jest już spychany na prawe skrzydło, jak to miał w zwyczaju w poprzednich sezonach. Everton w dwóch poprzednich meczach stracił 7 goli i dopuścił do 12 celnych strzałów na bramkę Pickforda.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka
Godzina: 17:30
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk
Typ: Stephen Boyer over 13,5 pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: betclic
Analiza:

W tym meczu skupię się na atakującym mistrzów Polski. Stephen Boyer od początku gry w Jastrzębiu spisuje się bardzo dobrze. Do tej pory w 5 meczach zdobył 87 punktów co daje średnia 17,4 pkt/mecz. Ostatnio z Resovią zdobył aż 18 punktów w trzech setach i poprowadził swoją drużynę do wygranej. Dziś korzystam z dużo niższej linii, którą proponuje nam Betclic. Co ciekawe na innych bukmacherach linia jest aż o 3 wyższa. Trefl dzisiaj może się postawić, a co za tym idzie over punktowy Francuza powinien zostać pokryty łatwo.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Stal Mielec
Typ: Legia
Kurs:
1,51
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić aby Legia miała tego meczu nie wygrać. Zajmują przed ostatnie miejsce w tabeli, wszyscy wieszają na nich psy a w lidze Europy idzie im coraz gorzej, ostatnie 2 porażki i 7 straconych bramek z Napoli.
Wydawało by się, że Lech Poznań pewnie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa po tytuł mistrza Polski a tutaj proszę, zacięli się o tylko 2 remisy z beniaminkami właśnie Stal Mielec i Górnikiem Łęczna.
Legia Warszawa ma 3 zaległe spotkania do Lecha i JEŚLI - oczywiście mówię czysto teoretycznie wygrają te 3 mecze to mają "zaledwie" 11 punktów straty do Lecha a nie oszukujmy się nie ma jeszcze nawet połowy sezonu - dla mnie jeszcze nic nie jest stracone no ale najważniejsze jest to, że Legia w końcu musi zacząć wygrywać, wygrywać i jeszcze raz wygrywać.

Liczę, że Legia Warszawa w końcu podniesie się z kolan i dziś po raz pierwszy od wielu kolejek wygra mecz.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Czechy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Paradubice - Mountfield HK
Typ: Paradubice z dogrywka i karnymi
Kurs : 1.80
Bukmacher : fortuna
Gospodarze to 3 miejsce w tabeli a goście 2 więc zapowiada się całkiem ciekawy mecz na szczycie. Mountfield HK jest po 6 kolejnych ligowych zwycięstwach z rzędu co może robic wrażenie patrząc na to że tylko w jednym spotkaniu potrzebowali dogrywki a wszystkie pozostały wygrywali z handicapem. Stawiam dziś na gospodarzy z kilku względów, pierwszy to taki ze ostatnie 2 mecze bezpośrednie wygrali goście więc spodziewam się walki od pierwszej sekundy meczu. Następnie seria gości bez przegranej która wkoncu musi się skończyć oraz fakt że Paradubice to ścisła czołówka Czeskiego hokeja więc spokojnie stać ich dzisiaj na zwyciestwo. Lekkim faworytem są gospodarze i ja się z tym zgadzam i gram w ich kierunku.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
finckaxl 7,8K

finckaxl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Stal Mielec
Typ: Legia wygra obydwie połowy
Kurs: 3.10
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

Czesc. Krótko i na temat. Zawsze gram przeciwko Ległej i przeważnie jest na odwrót. Dziś dla odmiany ich poprę to może znowu wtopią . A na poważnie, to jak kolega wyżej nie widzę innnej opcji jak wyraźne zwycięstwo dzisiaj. Szczególnie że stał nie przegrała od 5ciu spotkań a nie jest to jakiś wielki zespół. Legła potrzebuje zwycięstwa i kiedy jak nie dziś !

pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plus Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie:
Stal Nysa - ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI
Typ: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI
Kurs: 2.01

Bukmacher:
Fortuna
Analiza:



Na zakończenie kolejki dojdzie do starcia dwóch najniżej sytuowanych drużyn w tabeli PlusLigi. O ile pozycja Nysy mnie wcale nie dziwi, o tyle Suwałki to drużyna zdecydowanie z aspiracjami o walkę o play-offy. Co prawda będzie to trudnym zadaniem do realizacji, ale woli walki i determinacji na pewno nie zabraknie. Ich miejsce w tabeli jest tak mizerna, bowiem mózg zespołu, czyli rozgrywający Tuaniga z powodu kontuzji był poza grą. Teraz w końcu do spotkania przystąpią w pełnym składzie i nie wyobrażam sobie innego końcowego rezultatu niż pewne zwycięstwo gości. Na tą chwilę bilans zespołów jest fatalny. Nysa 0/5, ale trzeba zaznaczyć, że mierzyli się głównie z uznanymi ekipami. Suwałki 1/5, jedynie zwycięstwo odnotowali wygrywając z Lublinem. Kursy wyrównane tylko i wyłącznie z tego powodu, że Suwałki póki co dołowały. W zeszłym sezonie, gdy Ślepsk spokojnie ogrywał Nysę, kursy oscylowały jedynie koło @1.35.
Potencjał obu zespołów zdecydowanie bardziej odzwierciedlały kursy z poprzednich rozgrywek.

Porównanie składów:
Atakujący: Ben Tara - Bołądź
Rozgrywający: Komenda - Tuaniga
Przyjmujący: Penchev, Kwasowski, Bucko - Łukasik, Buchowski, Halaba, Klinkenberg
Środek: Stahl, M'Baye, Zajder - Takvam, Rudzewicz, Sapiński
Libero: Ruciak - Czunkiewicz

Reasumując po powrocie do ekipy z Podlasia kreatora gry z USA, czyli Tuanigi, zdecydowanego faworyta upatruję w Ślepsku Malow Suwałki.

101
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1118
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Wisła Kraków - Cracovia
Typ: Liczba fauli gospodarzy : Powyżej 15.5
Kurs: 1.84
Bukmacher: betclic
Analiza:
14 kolejkę Ekstraklasy kończą Derby Krakowa pomiędzy Wisłą Kraków a Cracovią. Proponuję tutaj typ na faule gospodarzy, konkretnie to linie powyżej 15.5. Będzie to mecz dwóch słabych zespołów i nie ma co tutaj oczekiwać wysokiej klasy widowiska, dlatego moim zdaniem najlepszą opcją na to spotkanie są kartki lub właśnie proponowane przeze mnie faule. Wisła Kraków pogrążona w chaosie i grająca kompletnie bez pomysłu bardzo często zmusza arbitra do używania gwizdka. Ostatnie 3 spotkania w Ekstraklasie to 17 fauli Wiślaków przeciwko imienniczce z Płocka, 18 ze Śląskiem Wrocław i 14 z Górnikiem Zabrze. Oprócz banałów typu "derby rządzą
się własnymi prawami" warto wziąć pod uwagę, że Wisła gra u siebie, przed pewnie solidną liczbą kibiców oraz przegrała 4 z ostatnich 5 meczów. Kibice na pewno nie wyobrażają sobie kolejnej porażki w być może jednym z dwóch najważniejszych meczów sezonu. Wisła ma w swoim składzie sporo zawodników, którzy albo są bardzo niepewni (jak choćby Szota czy Gruszkowski) lub potrafią łapać kartki (Frydrych czy Zhukov). Generalnie spodziewam się tutaj "typowego meczu walki" i sporej liczby fauli ze strony Wisły, bez względu na to, jak ułoży się mecz. Jakości czysto piłkarskiej należy zdecydowanie szukać w meczach innych lig.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20.45
Spotkanie: Milan - Inter
Typ: Milan wygra/Milan +3.5 rożnego
Kurs: 5.04
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Milan od początku sezonu jest niedoceniany przez bukmacherów.

Jest to inna drużyna niż ta którą oglądamy w środku tygodnia w LM.

W tym sezonie Czerwona strona Mediolanu straciła tylko dwa punkty. Był to mecz w Turynie z Juve. Poza tym pokonali w Bergamo miejscową Atalantę (2-3), w Rzymie ugrali trzy punkty z Romą (1-2). Nie dali też szans drugiemu przedstawicielowi ze stolicy Lazio, które ograli na San Siro 2-0.

Inter, który jest trzeci w tabeli nie jest w tym sezonie tak bezbłędny jak Milan.
Mimo, że na papierze wyglądają lepiej, to uważam, że dziś trzy punkty zgarną podopieczni Stefano Piolego.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom