>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 7.10.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
chr1s 2

chr1s

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Eliminacje do Euro 2012
Spotkanie: Turcja - Niemcy
Typ: X ( remis )
Kurs: 3,30
Bukmacher: Betclic
Analiza :
Wybierałem chyba najbardziej emocjonujące spotkanie w fazie dzisiejszych eliminacji do EURO 2012 . Turcy podejmą u siebie drużynę Niemiec . Ci ostatni mają już zapewniony awans , choć Loew zapowiedział że chce odnieść komplet zwycięstw 10/10 . Turcy wciąż walczą , znajdują się na drugim miejscu w grupie - depcze im po piętach Belgia (12 pkt - 2 pkt straty ) która dzisiaj zmierzy się z Kazahstanem i powinni gładko zdobyć 3 punkty . Dlatego Turcy będą zmuszeni do ogromnej determinacji , do tego mają świetnego trenera - Guus Hiddink wie jak przygotować drużynę pod względem taktycznym . Ale nie zapominajmy o Niemcach , to mecz o honor ( sporo Turków żyje w Niemczech , paru gra w reprezentacji ???? ) myślę że spotkanie będzie przepełnione walką , podobne do tego NIemcy - POlska , który także zakończył się remisem ( 2:2 ) - i tak samo po cichu obstawiam wynik dzisiejszy . Za ten kurs na prawdę warto .
⛔ 100
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Polska - I liga
Spotkanie: Polonia Bytom - GKS Katowice
Typ: X ( remis )
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza :
Katowiczanie są w tabeli niewiele wyżej od Polonii. Obie drużyny nie przynoszą kibicom wielu powodów do radości. Odniosły w tym sezonie tylko 2 zwycięstwa, nie strzelają wielu bramek. Co prawda katowicka drużyna do meczu przystąpi w glorii dwóch spotkań bez porażki, ale jak to w derbach bywa, nawet czekający na ligowe zwycięstwo od czterech kolejek bytomianie nie stoją na straconej pozycji. Polonia i GKS rywalizowały ze sobą dotychczas o ligowe punkty 24 razy. Bilans gier przemawia na korzyść bytomian, którzy dziesięć razy wygrali, osiem razy padał remis, a sześciokrotnie górą byli katowiczanie. Po raz ostatni oba zespoły rywalizowały ze sobą o punkty jedenaście lat temu, w sezonie 1999/2000. Wówczas w Bytomiu padł remis 1:1 Do derbowej potyczki obie ekipy przystąpią osłabione. Ostatni remis Polonia na swojim stadionie zanotowała 20/08-11 z Niecieczą 0:0 natomiast GKS w sześciu meczech wyjazdowych zanotował cztery remisy. Bedzie to mecz na błędy, niedokładne zagrania i strzały, możliwe że wygra drużyna ktore popełni ich troszke mniej, jednak mojim zdaniem sprawiedliwy w tym meczu bedzie remis. Przewiduje 0:0
⛔ 100
 
gen_maciek 10

gen_maciek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Walia - Szwajcaria
Typ: X
Kurs: 3.3
Buk: bet365
Walczacy jeszcze o miejsce w barażach Szwajcarzy przybywaja do Wallii. Teoretycznie maja oni jeszcze dosyć realne szanse na 2 miejsce. Przy czym muszą liczyć na przegraną Czarnogórców lub chociazby remis, jednak przy tym zalozeniu mieli by nikłe szanse. Walijczycy dosyć dawno &quot;zapewnili&quot; sobie brak awansu, miedzy innymi przegrywajac ze Szwajcaria 1:4. Dzisiaj wystąpią prawdopodobnie w najlepszym swoim zestawieniu. Napewno bedą chcieli z honorem pozegnac sie przed wlasna publicznoscia i w jakims stopniu zrekompensowac te nieudane eliminacje. Szwajcarzy zaś we wtorek zmierza się z Czarnogóra u siebie. Bedzie to najprawdopodobniej mecz o baraże w grupie G. W ich zespole takze nie bedzie najprawdopodobniej oslabien. Oba zespoly maja cos do udowodnienia, zwlaszcza Walijczycy (porazka ze Szwajcaria 1:4) no a Szwajcarzy walcza o awans. Zapowiada się prawdziwy mecz walki.
⛔ 100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Czechy : Hiszpania
Typ : over 2,5 w pierwszej połowie
Kurs : 8,00
Buk : bet365
Godzina : 20.45
Analiza :
To będzie bez wątpienia mecz z dużą ilością goli no bo jak gra Hiszpania to nie może nie być bramek.
Ostatnio Hiszpania wygrała z Lichtenstejnem 6:0, wcześniej mordowali się z Chile ale w końcu wygrali 3:2 mimo iż przegrywali już 0:2.
Awans do Euro oczywiście już mają bo wygrali wszystkie swoje spotkania i zdecydowanie przewodzą w grupie ale oni mówili o tym że chcieliby wygrać wszystkie mecze (tak samo jak Niemcy o tym mówią) i na pewno mają ku temu szanse, a skoro tak mówią to znaczy że nie będą odpuszczać.
Czechy jednak będą chciały za wszelką cenę wygrać ten mecz bo jednak tu jest nadal walka o drugie miejsce w grupie.
Wiadomo że oni nie grają jakoś wybitnie widowiskowo ale mecze z Hiszpanią to zawsze są mecze widowiskowe i drużyny przeciwne dostosowują się tym poziomem widowiskowości do Hiszpanii.
Ostatnio Czesi grali widowiskowe mecze - 2:2 ze Szkocją i 4:0 z Ukrainą.
Z Hiszpanią przegrali ale nieznacznie bo 2:1.
Dzisiaj liczę na wielką walke od pierwszych minut i na kilka trafień już w pierwszej połowie.
Oczywiście jest to głównie przeczucie, ale wiadomo że Hiszpanię stać na kilka bramek w pierwszych 45 minutach,a i Czesi nie powinni pozostać dłużni.
Myślę że wynik 1:2 czy może ewentualnie 0:3 do przerwy jest możliwy i po takim kursie jest na pewno wart ryzyka.
Polecam więc zaryzykować ????
⛔ 100
 
dynia00 34

dynia00

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Eliminacje do Euro 2012
Spotkanie: Turcja - Niemcy
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 3,3
Bukmacher: Sportingbet
Spotkanie na dzisiaj mecz eliminacyjny ME 2012 Turcja - Niemcy. Stawiam na dużą ilość bramek w tym meczu. Niemcy jak wiadomo drużyna turniejowa w eliminacjach radzą sobie świetnie strzelając jak narazie w 8 meczach 28 bramek. Turcy mają bilans trochę słabszy ale zajmują 2 pozycję w swojej grupie. Szans na 1 pozycję już nie mają, grupę A pewnie wygrali Niemcy mając na koncie komplet zwycięstw. Stawiam na over 3,5 gdyż uważam że Turcy będą chcieli udowodnić w tym meczu że są solidną drużyną która jest w stanie powalczyć z najlepszymi zespołami europy. Niemcy będą do tego najlepszą okazją. Z kolei nasi zachodni sąsiedzi zagrają na luzie gdyż mają zapewniony już udział w ME 2012 i myślę że zdołają co najmniej dwa razy pokonać Turecką defensywę.


http://www.betclic.com/partner.aspx?p=FRB7&amp;z=c3&amp;h=1
po czasie
 
lodzianin1908 22

lodzianin1908

Użytkownik
Spotkanie : Turcja - Niemcy
Typ : over 2,5
Kurs : 1.95
Buk : Bet365
Godzina : 20.30
Analiza :
Szybko ,bo zaraz zaczną. Obie drużyny są bramkostrzelne. Turcja zwłaszcza u siebie. Niemcy pomimo już pewnego awansu ,chcą to spotkanie wygrać. A Turcja do łatwych przeciwników nie należy to jasne. Tym bardziej u siebie.W ostatnich 6 spotkaniach Turcji u siebie a Niemiec na wyjeździe tylko w jednym meczu obie jedensastki nie strzeliły bramki. Kurs o dziwo bardzo wysoki jak na takie zdarzenie. Zobaczymy czy moje prognozy sięsprawdzą i nad Bosforem padnie więcej niż 2 bramki...
po czasie
 
E 5

escad12

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna
Spotkanie : Urugwaj - Boliwia
Typ : 1 (-2.5)
Kurs : 2.50
Buk : Pinnacle
Analiza : Już dziś. Już dziś rozpoczynamy eliminacje do mistrzostw świata w strefie Ameryki południowej. System w tej że strefie jest znacząco różniący się od tego jaki preferuje UEFA. W Ameryce każda drużyna gra z każdą. W przypadku tych eliminacji zapragnie w tej wielkiej tabeli ... Brazylii gdyż jak wiemy, Kanarki mają już awans z urzędy ponieważ to oni będą gospodarzami tej jak że ekskluzywnej imprezy. Ale przechodząc do meczu. Urugwaj ... Urygwaj to myślę czwarta siła Ameryki Południowej, a naweti tak na marginesie obu Ameryk. A Boliwia ? No Boliwia jak dla mnie kolaży mi się tylko z urwaniem punktów Argentynie na Mistrzostwach Ameryki. Każdy wie że na papierze tych dwóch dzisiejszych rywali dzieli przepaść. Myślę że zobaczymy dziś kawałek dobrej piłki i dużo bramek. Liczę na okazałe zwycięstwo gospodarzy. Do dzisiejszych meczy polecam zagranie liczby strzelonych bramek przez Portugalię. Moim skromnym zdaniem strzelą oni ich więcej niż 2.5.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom