>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.07.2021 (środa)

Status
Zamknięty.
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Tenis - ATP Wimbledon
Godzina: 16.30
Spotkanie: Federer - Hurkacz
Typ: Hurkacz wygra minimum seta i będzie miał więcej asów serwisowych
Kurs: 2,1
Bukmacher: betfan
Analiza:

Myślę że na to zdarzenie jest jak najbardziej bardzo fajny kurs . Na innym bukmacherze wynosi on @1,70. Hurkacz tutaj nie jest na straconej pozycji. Wczoraj w starciu z Medvedevem po wznowieniu prezentował się znakomicie. Polak doskonale serwuje i ciężko złamać jego serwis. Po drugiej stronie król Wimbledonu. Roger Federer to żywa legenda. Starcie z nim to coś wielkiego dla Huberta, bo to jego idol. Szwajcar tutaj największe problemy miał w pierwszej rundzie, gdzie przegrywał z Mannarino 2:1, ale rywal potem skreczował. Potem Roger wygrywał dość pewnie, ale trzeba sobie powiedzieć jasno, że do tej pory nie miał zbyt wymagającego rywala. Taki zawodnik jak Hubert, który dobrze trzyma serwis będzie tutaj bardzo groźny. Polak powinien zaserwować tutaj sporo asów. Roger także ma znakomite podanie, ale nie serwuje tutaj dużo asów, prócz pierwszego meczu z Mannarino.

110
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +218
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie :Bodo/Glimt - Legia
Typ: BTS-nie (obie strzelą - nie)
Kurs: 2,41
Bukmacher: sts

Analiza: na paiperze Legia jest lepszym zespołem, jego wycena przez portal transfermarkt jest prawie 2 razy wyższa. Zgadzam się z opiniami przedstawionymi wyżej, ze rynek przecenia szanse gospodarzy, zwłaszcza, że od miesiąca są intensywnie zaangażowani w mecze ligowe, rozgrywają je co 3-4 dni, a w ostatnich 2 tygodniach pokazują coraz słąbsze wyniki. Nie sprzyja im kilka kontuzji ważnych zawodnkow ofensywnych, obecnie być może też podstawowego bramkarza, który w ostatnim meczu nie zagrał, choć powód jest nieznany. O Legii wiemy niewiele poza tym, że zagrała2 podobno udane sparringi, w których dobra formę strzelecką miał pokazać nowy napastnik Emreli, a nowi obrońcy podobno coraz lepiej sie rozumieją. Fakty są jednak takie, że Pekharta i Juranovica nie ma. Mniej martwiłbym sie o defensywę, bo tam Michniewicz ma kilku gostków do wyboru, ale z przodu opierać nadzieję na zarobek tylko na Emrelim - nie potrafię. Dlatego najbliższe mi są 2 kierunki myślenia o tym meczu: Legia nie przegra i under bramkowy. lub BTS - nie. Rynek oferuje godziwe ceny w tych przypadkach. Tutaj skupię się na lepiej płatnym rynku bramkowym. widzę następujące przesłanki dla mojego typu:
- Bodo/Glimt ma krótkie statystyki meczy europejskich, tylko w Lidze Europy i pokazuje się jako drużyna overowa (2/5), w której częsciej są BTS-y (1/6) niż mecz, w którym ktoś nie zdobył gola, łącznie było 7 meczy , a średnia bramkowa wynosi 3,57 (w domu 3,00), czyli żle
- Legia w Lidze Mistrzów i w Lidze Europy rozegrała 128 meczy, notuje 60% underów (62% na wyjeździe), a BTS-y - nie 63% (na wyjazdach 68%), czyli dobrze
- gospodarze zagrają bez 3 podstawowych graczy ofensywnych, z tego 1 jest kontuzjowany już od początku sezonu, a pozostali dwaj napastnicy wypadli z kadry w ostatnich tygodniach, nie dostępni sa też dwaj inni ofensywni gracze, czyli dobrze
- Pekhart jest na wakacjach, to dobrze, choć być może emreli potwierdzi dobre opinie o sobie po meczach sparringowych,
- możliwa absencja głównego bramkarza Bodo i słaby występ ostatnio defensywwy norweskiej, to źle, ale to jeszcze trzeba wykorzystać,-
- defensywa gości wydaje się wyglądać bogato i solidnie mimo absencji Juranovica i nowopozyksanego Rose'a. Zresztą Michniewicz zdaje się przykładać dużą wagę do formacji obronnej .
Podsumowanie: w moim przekonaniu jest mało prawdopodobne by , gospodarze narzucili Legii swoje warunki gry, gdy są w słabszej dyspozycji. Niewiele oczywiście wiemy o dyspozycji gości, ale raczej będą świeżsi niż gospodarze. Sposób gry Legii w zeszłym sezonie, brak licznej grupy ważnych napastników w obu drużynach i spodziewana przeze mnie solidna gra Legii w obronie, przy słabszej formie Bodo sugerują mi jedną z dwóch opcji : under 2,5 lub BTS - nie. Dla siebie wybieram drugą z tych opcji, ponieważ w świetle statystyk przydarzała się Legii częściej. Sugeruję stawkę umiarkowaną - 3-4/10 jednostek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bodo/Glimt - Legia
Typ: 1/1 / +2.5 Bodo wygra 1 połowę i cały mecz,a w meczu padnie pow2,5 gola
Kurs: 4,67
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Bodo
- gospodarze spotkania
-sztuczna nawierzchnia boiska do której nie są przyzwyczajeni Legioniści
-są w trybie meczowym/rozegranych 13 spotkań/
-wicelider obecnego sezonu
-w ubiegłym roku grali w fazie grupowej L.E
Legia
-rozegranych tylko 5 spotkań kontrolnych
-po M.E pauzuje 2 podstawowych zawodników
-nowi zawodnicy nie zgrani z zespołem

Wszystko przemawia na korzyść Norwegów ,a plus 2,5 gola ?Na swoim boisku średnia Bodo to 3,9 gola w meczu

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Wimbledon ATP
Godzina: 14-00
Spotkanie: Djokovic - Fucsovics
Typ: Over 29 gemow (29=zwrot)
Kurs: 1.88

Bukmacher: lvbet
Analiza:

Dla mnie mimo wszystko bukmacherzy przeszacowali linie. Wolna bo wolna, ale nadal jest to trawa i zawodnik pokroju Fucso będzie jednak czerpał korzyści z trafiania pierwszym serwisem. Nie wykluczam zwycięstwa Djoka w 3 setach, ale myślę, że nawet jeden set po tiebreaku jest wysoce prawdopodobny. Węgier gra dobry turniej, wreszcie przełamał passę porażek z Rublevem i z pewnością to podniosło mu morale + miał dzień na regenerację przed starciem z Novakiem, więc jestem dobrej myśli. Wiadomo Djok będzie dominował wymiany, ale jeśli Węgier zagra nieco agresywniej i zamiast szukać przebić poszuka winnerów to nie powinno braknąć mu paliwa. Kluczowe dla tego typu jest to czy Węgier będzie serwował na przyzwoitym poziomie, ale wierzę że tak właśnie będzie i zobaczymy coś w stylu 7-5/6-3/6-4 dla Novaka.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
stanley-63 787,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Kwalifikacje LM
Godzina 18:00
Spotkanie : Bodo/Glimt : Legia
Typ : Bodo strzeli gola w obydwu połowach
Kurs : 2.75
Bukmacher : ETOTO

Widać że to mecz nr 1 w dzisiejszych typach ale też i nie ma się chyba czemu dziwić , tak praktycznie to nie ma o czym pisać bo w dotychczasowych analizach wszystko jest od A do Z , ale najważniejsze jest to iż Bodo jest już w trybie meczowym bo mają ją za sobą 13 meczy w lidze , ostatnio co prawda nie wygląda to może jak najlepiej ale liga a kwalifikacje do LM to dwie inne bajki tutaj liczę na inne podejście do tego meczu , zostało już wspomniane o murawie i to chyba drugi najważniejszy atut Bodo , myślę , że to oni będą dominować na boisku a że ich skuteczność jest doprawdy wielka to liczę że od początku spotkania przejmą inicjatywę i już w pierwszej połowie zdobędą bramkę , gdyby tak było to Legia musi się otworzyć i Bodo wykorzysta to w drugiej połowie , tak sobie myślę , co do bramek Bodo to także chyba nie powinno być żle i parę tych bramek z ich strony zobaczymy !

175
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +288
G 9,9K

glosuuu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Wimbledon
Godzina: 16.30
Spotkanie: Federer - Hurkacz
Typ: H. Hurkacz i powyżej 3.5 setów
Kurs: 3.30
Bukmacher: Forbet
Analiza: Hubert jest w mega gazie co potwierdził Ostatni mecz. Szwajcar ma problemy zdrowotne co możecie okazać zgubne przy młodym Polaku. Myślę że Hubert wygra ten mecz i pokaże klasę. Federer nie jest sobą i traci głupie punkty. Myślę że nasz rodak dzis znów zagra rewelacje i wygra z wielkim Szwajcarem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +17
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Anglia - Dania
Typ: powyżej 9,5 rzutów rożnych (90 minut)
Kurs: 2,50
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Będzie to drugie spotkanie półfinałowe na Euro. Postawiłem w tym meczu na rzuty rożne. Dania w fazie playoff, miała ich kolejno 7,8,7 , Anglia trochę słabiej ale coś tam po rogach rzucali. Dania powinna się dziś cały grać defensywnie i właśnie na rogi wybijać, a jeśli Dania zaatakują to pewnie skrzydłami gdzie często takie ataki kończą się rożnymi. Powodzenia z fartem:)

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Mistrzostwa Świata U19
Godzina: 19:30
Spotkanie: Korea - USA
Typ: powyżej 163,5 pkt
Kurs:
1,72
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Chyba najłatwiejsze do wytypowania spotkanie 1/8 finału kto awansuje do ćwierćfinału, będzie to na 100% USA pytanie tylko jak bardzo rozbiją rywala.
Obie drużyny rozegrały w grupie po 3 spotkaniach i Korea wszystkie 3 mecze przegrała bardzo wysoko tracąc aż 117 punktów z Francją, 112 punktów z Argentyną i 99 punktów z Hiszpanią i jestem wręcz przekonany, że dziś ponownie stracą ponad 100 punktów - mam nadzieję, że będzie to ponad 110 punktów a nawet i 120 punktów jeśli USA podejdzie do tego meczu skoncentrowana. z Hiszpanią i Francją rzucili 48 punktów natomiast z Argentyną rzucili "aż" 74 punkty.
Dziś nie mają na co liczyć więc mam nadzieję, że zagrają dość szybki basket.
USA rzuciła 100 punktów Mali , 87 punktów Australii i 83 punkty Turcji. Wszystkie te drużyny są mocniejsze od Koreii no może Mali jest na dość podobnym poziomie.
Uważam, że w tym meczu padnie ponad 164 punkty.

72
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +85
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – EURO
Godzinna: 21:00
Spotkanie: AngliaDania
Typ: over 1.5 bramki Anglia
Kurs: 2.12
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Duńczycy zrobili tutaj więcej niż zakładano, oni już są wygranymi tego turnieju ale będą walczyć o więcej bo nic do stracenia nie mają. To co najważniejsze to ekipa ma swój ofensywny styl gry, gra piłką i nie boi się takiej gry niezależnie od przeciwnika, w tej grze jest wiele kombinacji i po prostu świetnie to się ogląda. Jednak to sprawia że ta defensywa miewa fragmenty w którym potafii się pogubić tak jak to miało miejsce w starciu z Belgią a mecz z Czechami pokazała już zmęczenie tym turniejem i było widać wiele problemów gry Czesi przycisnęli. Dziś ich czeka po pierwsze pełny stadion Angielskich kibiców a było to widać w starciu z Niemcami jak to potrafi Anglików nieś no i nie ma co ukrywać ekipa gospodarzy widać że z każdym mecze jeszcze bardziej się buduje do tego ma ogromne indywidualności. Wydaje się też że wyglądają dużo lepiej fizycznie a to najistotniejsze, kibice też jak wspomniałem ciągną ich do ofensywniejsze gry i tutaj kontry będą szły nie będzie zwalniana gry a Ukraińcy przekonali się jak to wówczas wygląda.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO 2020
Godzina: 21:00
Spotkanie: Anglia - Dania
Typ: ponad 20,5 fauli
Kurs: 1,7
Bukmacher: STS
Analiza:

Wczoraj przeczucie nie zawiodło jeżeli chodzi o wybór typu a mianowicie faule czy kartki i dzisiaj podążam ponownie tym tropem. To co wyprawiają arbitrzy na tych mistrzostwach to małe przegięcie, wczoraj to spokojnie w regulaminowym czasie mogło być parę kartek a była zaledwie 1 sztuka. Było parę brzydkich stempli czy fauli taktycznych a pan Brych nic sobie z tego nie robił.
No nic to już przeszłość, za chwile drugie starcie półfinałowe i mecz faworyzowanych Anglików z Duńczykami, którzy już osiągnęli sukces na tym turnieju. Z grupy wyszli zaledwie z 3 pkt. na koncie wygrywając mecz o wszystko z Rosją, potem łatwo rozprawili się z Walijczykami by następnie odprawić z kwitkiem Czechów. Niestety dla nich ten mecz odbywał się w odległym Azerbejdżanie i kosztował ich mnóstwo sił co dzisiaj może być znaczące.
Anglicy w zasadzie cały turniej grają u siebie i jedynie w 1/4 finału wyjechali z Londynu a mianowicie do Rzymu na mecz z Ukrainą, którą rozgromili aż 4-0. Także wszystko przemawia dzisiaj za Anglikami ale w piłce nie takie rzeczy się zdarzają, Anglicy muszą bo tego wszyscy od nich oczekują, Duńczycy mogą i to może zrobić różnicę.
Liczę na to, że gracze duńscy mocno się postawią i zagrają twardo i agresywnie co przełoży się na kilka przewinień z ich strony. Jak na półfinał a więc mecz, który zdecyduje kto awansuje do wielkiego finału linia wydaje się zachęcająca aby ją zagrać.
Liczby Anglików na tym turnieju: 9, 13, 11, 11 i 4 faule z Ukrainą ale ten mecz był bez historii,
liczby Duńczyków: 11, 8, 16, 9, 10.
Wychodzi tak na styku z 18-19 fauli ale jak wspomniałem stawką jest awans do finału także można zakładać troszkę więcej tych przewinień.
Co ciekawe obie ekipy nie tak dawno zmierzyły się w dwumeczu w rozgrywkach Ligi Narodów w 2020 roku i dla Anglików były to ciężkie spotkania:
Dania - Anglia 0-0 / 28 fauli (11 - 17)
Anglia - Dania 0-1 / 26 fauli (14 - 12)
wygląda to nawet obiecująco, nieprawdaż ?

70
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +151
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom