>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.07.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 7. Lipca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje LM
Spotkanie TNS-Tornshawn
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 2 golami
Kurs 4.60
Buk Unibet
Godz: 20:00
Analiza: Na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w ramach kwalifikacji do Ligi mistrzów w którym Walijskie TNS podejmowało będzie ekipę Tornshawn z Wysp OWczych. Dla mnie zdecydowanym faworytem do awansu będzie ekipa gospodarzy, która już w pierwszym spotkaniu wyjazdowym zrobiła sobie dobrą zaliczkę wygrywając 2:1, była również w tamtym spotkaniu zespołem znacznie lepszym i zasłużenie jest w chwili obecnej znacznie bliżej awansu do następnej rundy, Gospodarze zdobyli tytuł mistrza kraju z przewagą blisko 20 punktów nad drugim zespołem , na swoim stadionie w 16 rozegranych spotkaniach zdobyli 40 punktów po 12 zwycięstwach oraz 4 remisach , goście natomiast na wyjazdach w swojej lidze też radzili sobie dobrze,ale nie zmienia to faktu że liga wysp owczych jest znacznie słabsza niż liga walijska i to jest zupełnie inny poziom, a gościom i tak wszystkich spotkań nawet na własnym stadionie wygrać się nie udało, moim zdaniem w tym spotkaniu gospodarze szybko obejmą prowadzenie a w konsekwencji wygrają róznicą minimum 2 bramek.
⛔ 100
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, Wimbledon - kobiety
Godzina: 12:30
Spotkanie: Serena Williams - Victoria Azarenka
Typ: Victoria Azarenka
Kurs: 4,33
Bukmacher: bet365
Ten kurs to po prostu nieporozumienie. Kpina jednym słowem. Williams gra bardzo nierówno na kortach Wimbledonu i powinna była już wypaść w spotkaniu z H. Watson. Brytyjka przełamała Serene Williams w trzecim secie i serwowała po mecz, niestety nie wytrzymała presji. Na chwile obecną należy pilnować swojego serwisu i grac agresywnie z Williams atakując śmiało jej return. Amerykanka ma swoje lata i swoją wagę więc poruszanie po korcie nie jest zupełnie jej atutem o czym przekonać się można było właśnie w meczu S. Williams - H. Watson. Victoria Azarenka spełnia wszystkie wymagania aby wyrzucić za burtę Amerykankę. Słabszym ogniwem Viki może być serwis, jednak jej return będzie siał spustoszenie. Williams jeżeli pozwoli na rozgrywanie piłki po swoim podaniu w polu szanse Białorusinki wzrastają dwukrotnie. To ona jest wtedy faworytką według mnie. Wszystko się rozchodzi teraz, jaka skuteczność podania będzie u Williams. W tym turnieju widać, że gra w kratkę. Białorusinka ma bardzo solidne pierwsze podanie w tym turnieju. Uważam że mecz jest z gatunku 50/50. Kurs na Viki to jest po prostu śmiech na sali. Dodam że w tym roku obie zawodniczki grały już ze sobą dwa razy, i oba mecze skończyły się trzema setami z tego w Madrycie Viki była bliska pokonania Sereny Williams. Oglądałem tamten mecz i powiem wam tak. Victoria serwowała po mecz i podobnie jak Watson spaliła się i doprowadziła do tibreaku w któym szczęście uśmiechnęło się w stronę Williams. Tutaj w trzecim secie tibreaka nie będzie. W moim przekonaniu przy tak grającej Białorusince po prostu należy spróbować.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Towarzyski
Spotkanie: Wohlen (Sui) - St. Gallen (Sui)
Typ: over 2.5
Kurs: 1.70
Buk: bet365
Godz. 18:30
Analiza:
Taki kursów na bramki w takich spotkaniach to ja do końca nie rozumiem, do jutra to spadnie znacząco. Pierwszym powód do gry na bramki to po prostu mecz towarzyski a w takich starciach to zawsze trzeba brać pod uwagę overa tym bardziej że mamy dwa zespoły Szwajcarskie. Tutaj przechodzimy do drugiej kwestii czy to najwyższa klasa rozgrywkowa czy niższe ligi to te rozgrywki traktuje z gatunku tych w których stawia się na ofensywną grę i zdobywanie bramek. Teraz przejdźmy do obu ekip to już końcowy etap przygotowań a więc teraz łapiemy rytm i świeżość. Wohlen to przedstawiciel zaplecza Super League który przegrał awans od trzy punkty. Dobre wyniki bramkowe i najmniej remisów w poprzednim sezonie. Najlepsi strzelcy w zespole pozostali, za sobą mają trzy gry towarzyskie 0:1 Thun, Rapperswil 1:5 i rywal z gatunku tych lepszych Young Boys 5:2 – chyba widać co było wizytówką tych spotkań. St. Gallen miało większe aspirację w poprzedni sezonie a skończyło na środkowej części tabeli. Skład praktycznie bez zmian a więc zgranie jest już jest na wysokim poziomie a więc styl gry ligowy bardzo ofensywny ze sporą ilością bramek strzelonych ale z jeszcze większą straconych mogliśmy podziwiać w dotychczasowych grach kontrolnych tylko pierwsze starcie zakończyło się remisem 1:1 z A. Lustenau w kolejnych średnia dwóch bramek strzelonych i jeden straconej utrzymana. Dla mnie po prostu ten kurs to pomyłka z które skorzystam bo naprawdę nie widzę tutaj powodów dla których miało być mało bramek ale jak wiadomo to tylko piłka.
⛔ 100
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon
Godzina: 12:30
Spotkanie: Muguruza B. G. - Bacsinszky T.
Typ: Bacsinszky T.
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Myślę, że Muguruza już się wystrzelała na tym turnieju. Efektowne zwycięstwo z Kerber, gra bardzo mocno z fhendu ku końcowej linii i wszystko fajnie jeśli ma taką zawodniczkę jak dzisiaj Caro która nie ma jak odpowiedzieć na tego typu zagrania.
Bacsinszky to objawienie tego sezonu, kapitalna gra na tym turnieju, wyeliminowała Lisicki i nie miałem pojęcia jak oma to zrobiła. Dla Sabine to głowny turniej w roku na którym radzi sobie znakomicie. Dzisiejszy mecz z Niculescu dał mi odpowiedź na to pytana. Kapitalna gra czy to z fh czy z bh, piłki posyłane bardzo płasko agresywnie, dociągane do końcowej linii. Bacsinszky do tego ma kapitalną psychikę i dla mnie to obecnie top 6 rankingu. Potrafi wychodzić z niesamowitych tarapatów, nie przeżywa nieudanych zagrań, szybko o nich zapomina. Dzisiaj zaskoczona specyficzną techniką Monici w pierwszym secie, potrafiła odwrócić spotkanie na swoją korzyść.
⛔ 100
 
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Levadia Tallinn - Crusaders
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Najciekawsze spotkanie dnia jutrzejszego, czyli mecz rewanżowy w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów, gdzie na stadionie w Tallinnie, wielokrotny Mistrz Estonii podejmie przyjezdnych z Irlandii Północnej. Wynik pierwszego spotkania pomiędzy oboma zespołami to 0:0, jednak w spotkaniu na wyspach przeważała Levadia. Estończycy w przeciwieństwie do wyspiarzy są w trakcie sezonu, gdzie po 17 kolejkach prowadzą w ligowej tabeli z 38 oczkami na koncie. Ogranie jest niepodważalnym atutem, co pokazały np. mecze w eliminacjach do Ligi Europy. Porażka w tym meczu była by wielkim policzkiem dla Levadii, a także dla całej estonśkiej piłki, która w ostatnich latach zanotowała duży skok. Po prostu nie wypada im odpaść na tym etapie rozgrywek idąc w ślady zespołów z Giblartaru,San Marino czy Andory.
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - Liga Mistrzów: Kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: The New Saints FC - B36 Torshavn
Typ: The New Saints FC wygra mecz i B36 Torshavn nie strzeli gola w meczu
Kurs: 2.10
Bukmacher: Betclic
Analiza: Tak jak pisał wyżej @baku193, liga walijska, a liga Wysp Owczych to dwa różna poziomy, oczywiście na korzyść tej pierwszej i wg mnie dzisiaj zespół gości nie zdoła zdobyć nawet jednego gola, stąd też mój typ na wygraną TNS FC oraz, że właśnie Torshavn nie strzeli gola. Gospodarze na 11 meczy na własnym stadionie w sezonie 14/15 nie przegrali żadnego i stracili tylko 5 goli, natomiast strzelili ich aż 28. Co do zespołu z Wysp Owczych, to są to jednak amatorzy i pewnie ten gol u siebie zdziwił ich jak i TNS. Co do ich występów w meczach wyjazdowych to na 9 meczy w lidze przegrali jeden taki mecz, ale tak jak już pisałem wyżej - nie powinniśmy porównywać obydwóch lig do siebie, a podczas tych meczy stracili 11 goli oraz 21 strzelili. Dzisiaj stawiam, że gospodarze zgniotą B36 Torshavn i nie dadzą sobie strzelić ani jednego gola, wg mnie to trochę wstyd stracić z taką drużyną bramki.
⛔ 100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje do Ligi Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Folgore - Pyunik
Typ: Under 3.5 gola
Kurs: 1.57
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie eliminacyjne do Ligi Mistrzów pomiędzy Folgore a Pyunikiem. Bukmacherzy faworyzują Pyunik, czyli mistrza Armenii. Pewnie wygrają to spotkanie, ale czy w meczu będzie aż 4 gole jakoś w to wątpię. Nie można robić z Pyunika jakąś świetną drużynę, bo poziom ich gry jest bardzo przeciętny, skoro stracili gola z mistrzami San Marino na własnym boisku, a tamci do tego zdobyli czerwoną kartkę. Jak dla mnie tutaj nie będzie pogromu 4-0 i szczerze mówiąc bardzo zdziwię się jak wynik dzisiejszego meczu będzie wynosił 3-1. Folgore pewnie nie zdobędzie żadnej bramki, nawet jeśli grają na własnym boisku. Pyunik to nie jest jakaś znakomita drużyna dużo bym powiedział jakbym nazwał ich przeciętnymi. Myślę, że Folgore nie ma nic do stracenia, rzucą się, a Pyunik będzie starał się kontrolować grę, aby cudem nie wleciała jakaś bramka. Mistrzowie Armenii wiedzą przecież, że awans mają praktycznie zapewniony gdy strzelą tą jedną bramkę. Pyunik pewnie wygra to spotkanie 2-0 góra 3-0 i tak zakończy się ten mecz. W pierwszej połowie ostatniego meczu nawet wyrównanie toczył się ten mecz, ale ostatecznie to Pyunik strzelił tą jedną bramkę. Wydaję mi się, że dzisiaj Folgore zaryzykuje i straci ze dwie bramki, jakoś nie spodziewam się wielkiego pogromu. Kurs jest bardzo dobry jak na takie zdarzenie. Polecam!
✅ 57
 
ekszynejszyn 13

ekszynejszyn

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ziemny
Spotkanie: Bryan/Bryan-Bopanna/Mergea
Godzina: 17:00
Typ: Bopanna/Mergea
Kurs: 3,70
Betsson
Analiza:
Owszem para amerykanska glowny pretendent do zwyciestwa, ale nie mozna zapominac o parze indyjsko-rumunskiej. Oba deble swietnie sobie radza na londynskiej trawie, nie mieli wiekszych klopotow z dotarciem do dalszej rundy. Jednak bardziej cenie umiejetnosci underdogow na tej nawierzchni i postanawiam im zaufac, potrafia padnie utrzymac swoj serwis, przy odbiorze tez nie jest zle kurs warty i zacheca do grania mimo wszystko.
✅ 270
 
Tenis by Dawid 912K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Wimbledon Kobiet
Godzina: 15:30
Spotkanie: Serena Williams - Victoria Azarenka
Typ: Azarenka + 4 gemy
Kurs: 1.91
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Witam. Po pierwsze nie gramy tego grubo, bo to kobiety, a w dodatku Serena Williams. Jak ktoś śledzi kobiecy tenis, to zauważył, że Serena 3/4 meczu nic nie gra, a potem nagle odpala i zgarnia wszystko, będąc dwie piłki od przegrania meczu. Bywało już tak podczas Roland Garros i dzieje się tak na Wimbledonie. W RG o włos Serena ograła właśnie Białorusinkę, która to już prowadziła 0-1 w setach i w drugim secie z przewagą przełamania, a mimo to przegrała. Forma Azarenki wzrasta, to trzeba zaznaczyć, więc Serena może mieć ciężej. Serena ograła z ogromnymi problemami Watson, która nie jest wybitną zawodniczką, raczej solidną, co czasem i tak jest przesadą, a jednak była dwie piłki od wygrania meczu z Sereną...niestety nie udało się. Dziś ograła Venus czyli swoją siostrę, którą zna na pamięć, więc w sumie nie ma co komentować tego meczu, bo równie dobrze mogła jej oddać te spotkanie. Białorusinka ograła za to dziś już trochę zmęczoną, ale cały czas mocną Bencic, która ograła ostatnio w finale w Nottingham pokonała naszą Agę, która jest w niezłym gazie. Myślę, że świadczy to dobrze o Azarence, bo dziś po prostu rozgromiła młodszą rywalkę. Tutaj myślę, że handicap gemowy ma duże szanse na wejście, a dla większych ryzykantów polecam grać win Victorii.

zwrot
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Wimbledon 2015 (Anglia)
Godzina: 15:30
Spotkanie: Williams Serena - Azarenka Viktoria
Typ: 2 handicap +7.5 asów serwisowych
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Nie często podaję typy z znienawidzonego przeze mnie WTA lecz jak je podaje to 90% są to typy oparte na asach serwisowych lub podwójnych błędach i większość wchodzi. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Amerykanka 16:3. Gdzie oczywiście nie ma się co patrzeć na to pod względem mego typu. Panie grały ze sobą dwa razy w tym roku na kortach ziemnych gdzie dwukrotnie wygrywała Serena w trzech setach a wiadomo, że clay to najgorsze podłoże dla Williams. Serena rok temu oraz dwa lata temu tutaj zawodziła ponieważ dochodziła tylko do trzeciej czy czwartej rundy. Azarenka na trawie wiele nie osiągnęła jak na jej umiejętności ponieważ tylko dwa razy zanotowała półfinał. Williams jak to Williams....jak chce to może pokonać każdą tenisistkę w stylu 6:2, 6:2 czy jeszcze lepiej. Taka dominacja trwała, trwa i trwać będzie jeszcze przez klika ładnych lat. W tym typie nie interesuje mnie kto kogo pokonał ponieważ to jest mało istotne. Jeśli chodzi o asy serwisowe Amerykanki to w tym turnieju zaserwowała ich 38 co daje średnią mniej więcej 10 asów na mecz. W pierwszym meczu posłała ich tylko 3 ale wiadomo pierwsza runda to zawsze jakaś niewiadoma lecz później strzelała po 12, 13 czy 10 asów. Białorusinka wygląda znacznie gorzej ponieważ zaserwowała tylko 13 asów więc wychodzi marna średnia około 3 asy na mecz. Ale z tą statystyką to wiadomo, że jest różnie...nowy mecz i to może wyglądać zupełnie inaczej z jednej jak i z drugiej strony. Statystycznie Polak zarabia 4000 tysiące złotych, porównanie coś w ten deseń. Moim zdaniem linia jaką wystawili bukmacherzy jest nieco za wysoka. Azarenka która jest zdrowa to jedna z nielicznych tenisistek która potrafi się postawić Serenie. Tym bardziej, że Wika w turnieju idzie jak burza, nie straciła seta i nie miała większych kłopotów. Moim zdaniem Azarenka jest w stanie pokryć tą linię handicapową ponieważ mimo wszystko jest to znacznie lepiej odbierająca returny tenisistka niż rywalki Amerykanki w tym turnieju no i sama też potrafi mocno przyłożyć. Serena pewnie walnie więcej asów ale zaufam tutaj Azarence i liczę na to, że nawiążę walkę.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon WTA
Godzina: 16:00
Spotkanie: Serena Williams - Victoria Azarenka
Typ: Serena Williams wygra 2:1
Kurs: 4,20
Bukmacher: William Hill
Analiza: Mecze pomiędzy Sereną Williams a Victorią Azarenką zawsze dostarczają wielu emocji. Victoria Azarenka jeśli jest w formie, to jako jedna z nielicznych potrafi na korcie naprawdę uprzykrzyć życie Serenie. Teraz Azarenka jest w formie, więc Serenę Williams czeka niełatwe zadanie. Tutaj gładkiego zwycięstwa nie bedzie, a trzeba się będzie mocno napracować, by ten mecz wygrać. Azarenka przygotowana jest bardzo dobrze, łatwo dotarła do ćwierćfinału. Pokonanie Belindy Bencic 6:2, 6:3 tylko potwierdza, że forma jest. Serenie Williams często zdarzają się przegrane sety. Na French Open pięć razy wygrała 2:1, a tylko dwukrotnie 2:0. W Wimbledonie jednego seta straciła z Watson. Ostatnie dwa mecze pomiedzy Sereną Williams a Victorią Azarenką, które były rozegrane w tym roku, kończyły się wynikiem 2:1 dla Sereny Williams, więc może do trzech razy sztuka i będziemy mieli kolejne zwycięstwo Sereny Williams 2:1.
✅ 320
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
raiden 193

raiden

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon WTA
Godzina: 14:00
Spotkanie: Garbine Muguruza - Timea Bacsinszky
Typ: Timea Bacsinszky wynikiem 2-1
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: W ćwierćfinale Wimbledonu zobaczymy spotkanie dwóch świetnych tenisistek, Garbine Muguruza(15) oraz Timea Bacsinszky(20). W tym turnieju, Timea idzie jak burza, pokonując m.in. Sabine Lisicki(18). W tym roku zawodniczki te grały już ze sobą w Australian Open, gdzie Garbine wygrała 2-1, a mecz był bardzo wyrównany. Stawiam dzisiaj na Bacsinszky, która moim zdaniem gra lepiej od rywalki, jednak to będzie ciężkie spotkanie, które zakończy się wynikiem 2-1. Jeżeli chodzi o 10 poprzednich spotkań to Timea przegrałą tylko z Sereną Williams, w półfinale French Open. Muguruza natomiast na 10 ostatnich spotkań przegrała 3, gdzie ostatnią porażką był mecz z Konta Johanna(126). I statystyki, i forma zawodniczki ze Szwajcarii przeważają w tym spotkaniu i to ona zagra w półfinale. Jednak wiem, że Muguruze stać na urwanie seta, bo przecież w ostatniej rundzie pokonała 5 rakietę świata, Caroline Wozniacki, oraz Kerber, 10 rakietę świata. Może Timea nie miała tak trudnej drabinki jak jej rywalka, ale to Bacsinszky czuje się świetnie na trawie i mimo, że jest rozstawiona wyżej w rankingu, może zrobić niespodziankę. Kursy są bardzo dobre, więc chyba warto spróbować.
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Międzynarodowe turnieje klubowe, Mecze towarzyskie,
Godzina: 17:30
Spotkanie: Dynamo Moskwa - SK Slavia Praga
Typ: X2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Jak widzę Ruskie ekipy grające mecze towarzyskie to jest po prostu żywna kpina. Nie dość, że ustawiają mecze w lidze, to, dlaczego nie maja tego robić w meczach towarzyskich.
Dzisiaj grają:
FC Torpedo Moskwa - Znamya Truda
Dynamo Moskwa - SK Slavia Praga
FC Admira Wacker Mödling - RFK Terek Grozny
SC Freiburg - FC Spartak Moscow
FK Austria Wien - FK Krasnodar
Pytanie tylko, ile z tych ruskich drużyn dostanie dzisiaj bęcki? Nie rozumiem, dlaczego buki tak faworyzują te drużyny, chyba tylko po to żeby grać je po kursach – taka zagrywka psychologiczna
Patrzysz na Spartak i widzisz kurs 1.82. Myślisz sobie, mmm faworyt dam „dwójeczkę”. Sprawdzasz wynik a tam Freiburg wygrywa 2:0 za 3.44zł…
Tak jak pisze 5 meczy i ciekaw jestem ile z nich się zakończy przegranymi ruskich dryużyn..
Wracając do mojego meczu Dynamo 3 dni temu zremisowalo z Ajaxem i wygrało z Anzhi Machaczkala, a więc czas na przegraną…
Powodzenia.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Wimbledon
Godzina: 16:00
Spotkanie: Keys M. - Radwanska A.
Typ: 0:2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jak dla mnie warto pójść w stronę Agnieszki Radwańskiej, która naprawdę w świetnym stylu powróciła do formy - co prawda ma swoje jakieś chimeryczne zagrania, ale moim zdaniem dziś nie będzie ich za dużo, a przynajmniej nie tyle, aby mogła stracić seta z Amerykanką. Każde kolejne spotkanie Agnieszki będzie już bardziej wymagające fizycznie. Myślę, że ona sama o tym wie doskonale, że nie może sobie pozwolić na zmęczenie grając dodatkowego seta. Keys ma słabszy pierwszy serwis co z pewnością Agnieszka będzie chciała wykorzystać dobrze returnując. Agnieszka bez straty seta i myślę, że tak zostanie. Z pewnością wygra to spotkanie, wątpię, aby straciła taką szansę na powrót do dobrej formy. Moim zdaniem 8/10 - polecam serdecznie.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - I runda eliminacji Ligi Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Santa Coloma - Lincoln FC
Typ: 2
Kurs: 6.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
W I rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów los skojarzył ze sobą drużyny czysto amatorskie tj. FC Santa Coloma z Andory oraz Lincoln FC z Gibraltaru. W pierwszym meczu tych drużyn padł remis 0-0, który ani jednym ani drugim krzywdy nie robi, a wręcz przeciwnie otwiera drzwi przed awansem do II rundy. Nie da się jednak ukryć, że duńskie Midtjylland będzie mieć naprawdę łatwego rywala w następnej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.
Według bukmacherów faworytem tego meczu (i to dość zdecydowanym) jest zespół FC Santa Coloma co może nieco dziwić. Owszem wynik 0-0 z pierwszego meczu to jest nieco lepszy wynik dla zespołu z Andory ale jeden gol strzelony przez gości sprawia, że podopieczni Luisa Blanco Torrado muszą zdobyć już 2 gole. Ja osobiście uważam, że jest to spotkanie dwóch równorzędnych ekip i zwycięstwo Lincolna wcale tutaj, aż tak wielkim zaskoczeniem by nie było.
Zresztą według portalu transfermarkt.de to zespół z Gibraltaru jest wyceniany na 475 Tsd. €, a wartość zespołu z Andory szacowna jest na 225 Tsd. € czyli ponad 2 razy mniej niż zespół Lincoln FC.
Co ciekawe ostatnio zespół z Lincoln FC zrobił 2 dość ciekawe transfery, a mianowicie z I-ligowej Pogoni Siedlce ściągnął do siebie Nico Chietino i Antonio Calderón. O ile ten pierwszy niczym szczególnym na boiskach I ligi się nie wyróżnił o tyle Hiszpan był jednym z ważniejszych zawodników zespołu z Siedlec i jest to na pewno znaczące wzmocnienie tej drużyny. Nie wiem co prawda czy dziś będą mogli zagrać w meczu rewanżowym ale już sam fakt, że zespół z Gibraltaru potrafi ściągać graczy z polskiej I ligi powinno zastanowić i chyba jednak zmienić optykę na to spotkanie. Wszak jest to spotkanie drużyn z Andory i Gibraltaru i naprawdę nie uważam, że zespół z Andory jest tutaj zdecydowanym faworytem (jak podają buki), wręcz przeciwnie uważam, że dziś grając z kontry zespołowi Lincoln powinno grać się lepiej i są tutaj wstanie wygrać to spotkanie.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon
Godzina: 14:00
Spotkanie: Novak Djokovic - Kevin Anderson
Typ: Suma gemów w 5 secie - over 10.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O 14 kontynuacja wczorajszego meczu Novaka z Kevinem. Prawdę mówiąc, nie spodziewałem sie, że Anderson może walczyć jak równy z równym z liderem rangkingu ATP. Jego dobry, mocny serwis robi robotę - bardzo ciężko jest go przełamać - w 2 pierwszych wygranych dla niego setach Djokovic przełamał go tylko raz. W kolejnych dwóch widać było, że jednak zmęczenie daje po sobie znać. Panowie mieli kilkanaście godzin na odpoczynek, odnowę biologiczną, więc mecz może ponownie nabrać rumieńców, o ile Anderson będzie trzymał swój serwis. Jeśli tak będzie, spodziewam się wysokiego wyniku gemowego. Kurs jak dla mnie bardzo dobry, można spróbować. Mecz już za godzinę.
Powodzenia
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europejska el.
Godzina: 21:00
Spotkanie: Shamrock Rovers - Niedercorn
Typ: 1
Kurs: 1,44
Bukmacher: bet365
Analiza:W pierwszym meczu pomiędzy kwalifikacji do Ligi Europejskiej pomiędzy irlandzkim zespołem Shamrock Rovers, a przedstawicielem Luxemburga Niedercorn padł bezbramkowy remis. Mecz nie stał na nadzwyczajnym poziomie, co ciekawe dość zdecydowaną przewagę mieli w tym spotkaniu piłkarze Niedercorn. Teraz czas na rewanż w Dublinie, w którym zdecydowanym faworytem są zawodnicy z Zielonej Wyspy.
Shamrock zajmuje obecnie 3 miejsce w lidze Irlandzkiej, drużyna jest ograna w środku ligowego sezonu. Piłkarze tego klubu wygrali 3 z ostatnich 4 ligowych spotkań, zdobywając w tych spotkaniach 12 bramek. Tym bardziej więc dziwi słaba i nieskuteczna gra w pierwszym pucharowym spotkaniu.
Niedercorn zakończył rywalizację na 4 miejscu w lidze, ostatnim które gwarantowało start w europejskich pucharach. Mecz z Shamrock był ich pierwszą grą po 5 tygodniowej, wakacyjnej przerwie.
Irlandczycy nie przegrali w lidze od 9 spotkań, w ostatnich meczach odprawiali rywali z bagażem kilku bramek, z wygrali Derry 4:1, ze Sligo 5:1, z Longford 3:2. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, żeby wysoko wygrali z rywalem z Luxemburga, czy jednak ambitni goście dadzą się łatwo ograć. W pierwszym meczu zasłużyli na zwycięstwo, może to być więc trudny mecz dla Shamrock. Sensacji jednak raczej nie będzie. Jednak licze tutaj na zespół gospodarzy którzy jak mi sie wydaje maja wieksze doswiadczenie w europejskich pucharach takze to doświadczenie powinni tu wykorzystac. A po za tym graja przed własna publicznoscią co daje napewno duzo jeszcze w tak ważnym pojedynku jak dzisiaj.
Jeśli pomogłem Ci kliknij ,,dzięki&#39;&#39; napewno zmotywuje do lepszych analiz
✅ 44
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna el LM
Godzina: 18:00
Spotkanie: Levadia - Crusaders
Typ: awans 2
Kurs: 4.75
Bukmacher: unibet
Analiza:
Rewanżowe spotkanie 1 fazy eliminacji do rozgrywek Ligi Mistrzów. Mierzą się estonska Levadia i Crusaders z Irlandii Północnej. Faworytem tego spotkania jest wielokrotny mistrz Estonii, ale pierwszy mecz pokazał że Irlandczycy tanio skóry nie sprzedadzą. Wystarczy spojrzeć na statystyki. 55% posiadania, 15 sytuacji na przeciw tylko 7 Levadii. Wcale Irlandczycy nie byli gorsi. Dziś wystarczy im bramkowy remis do awansu. Obie ekipy dobrze graja w swoich ligach. Dodatkowo Levadia grala mecz w tygodniu. Crusaders odpoczwali. Sądze że dziś padnie choć jedna niespodzianka. Stawiam ze w tym meczu.
✅ 375
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Levadia (Est) - Crusaders (Nir)
Typ: Levadia -1 EH
Kurs: 3.47
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W pierwszym meczu padł bezbramkowy remis. Z tego wyniku zadowolony jest trener Levadii, który przed wyjazdowym spotkaniem zapowiadał, że głównym celem jest nie stracić bramki. Dlatego też ustawienie drużyny z Estonii było bardziej defensywne niż normalnie. W dzisiejszym meczu celem jest już wygrana. Skład wygląda podobnie do tego sprzed tygodnia, tylko tym razem zawodnicy nastawieni są tak jak najczęściej w lidze, czyli na atak.
W historii el. LM Levadia często pierwszy wyjazdowy mecz odnotowywała gorszy (jeżeli chodzi o wynik), niż rewanż u siebie. Dzisiejsi goście grali według tej samej zasady. U siebie niski wynik, by w rewanżu przegrać 7-0 w Norwegii.
Dziś historia może się powtórzyć. Kurs na wygraną jest bardzo wysoki i wygrana minimum jedną bramką powinna nastąpić. Bardzo prawdopodobny wynik to 2:0.
Prawdopodobne składy:
Levadia: Pikker; Pikk, Rahmanov, Rähn, Laitinen; Pecha; Kruglov, Luts, Antonov, El Husseiny; Teever
Crusadersi: O&#39;Neill, Burns, Magowan, Robinson, McClean, Mitchell, Caddell, Forsythe, Owens, Heatley, Carvill.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom