>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 7.06.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
kuczelo 6

kuczelo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Typ: Jagiellonia Białysok
Kurs: 2.35
Bukmacher: ComeOn
Widzę, że dzisiejsza oferta skupiona jest na finale RG jednak dla mnie głównym wydarzeniem będzie bój w naszej najwyższej klasie rozgrywkowej. Michał Probierz tworzy piękną historię w Białymstoku, miejsce na podium gwarantowane jednak czy to wystarczy BKSowi? Moim zdaniem nie, pomimo tego iż wynik Legii będzie odgrywał niezmierną rolę, liczę na to że chłopaki z Podlasia w ładnym stylu będą chcieli pokonać Gdańszczan. Nie ma powodów aby wątpić w nastawienie zespołu gdyż Probierz zapowiedział że walczą o wicemistrzostwo. Na Wisłę wszyscy mieli przyjść w pasiakach, kibice nie zawiedli, dzisiaj odeskortują piłkarzy ze stadionu do centrum, jestem pewny że odbędzie się to w świetnych humorach po wygranej Jagi. Trochę odbiegłem od analizy czysto sportowej jednak kto był przy Słonecznej wie jaka tam atmosfera panuje. Miejsce w tabeli pokazuje jak mocną ekipą jest drużyna z Białegostoku i choć ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami kończyły się remisami to w ten scenariusz szczerze dzisiaj wątpię, na marginesie ostatnio 2/X po kursie 14 mi wszedł w meczu Jagi przy tym 2.35 to jak 1.13 na Djoko. Powodzenia!
✅ 135
 
winston_smith 64

winston_smith

Użytkownik
Dyscyplina: Polska Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Typ: x2
Kurs: 4.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie ukrywam, że dzisiejszy typ przeznaczony jest dla prawdziwych wariatów ze mną na czele ???? fakt, wątpię żeby udało mi się kogoś przekonać, bo sam do końca przekonany nie jestem, ale typ mocno mnie zachęca. żeby uzasadnić swoje szaleństwo dorobiłem sobie taką oto historyjkę. Ten mecz to klasyk przez duże &quot;K&quot;! Z jednej strony mamy Legię, która nie przekonała mnie w ani jednym meczu rundy mistrzowskiej, dokładnie w ani jednym! Trener Berg może gadać co chce i pomstować na wszystkich, a prawda moim zdaniem jest taka, że zbiera teraz plony fatalnego sezonu i jeszcze gorszych decyzji z początku wiosny kiedy grał sobie w lidze rezerwami, na potęgę gubiąc punkty. No dramat i amatorka niegodna nawet tak słabej ligi jak nasza. Ehhh trochę odbiegam od tematu, więc teraz Górnik. Nikt tego na głos nie powie, ale na pewno duży wpływ na wynik meczu z Lechem miał fakt, że Górnicy nie chcieli zrobić krzywdy przyjezdnym. Chyba najpopularniejszym hasłem w Zabrzu w ostatnim czasie jest &quot;Tylko nie Legia!&quot; Niemniej 1:6 to trochę hańba i przydałoby się jakoś ją wymazać. Legia na pewno jest zdrowo wkurzona na Zabrzan, za Lecha, ale z drugiej strony Legia musi dzisiaj wygrać, a jak się musi to nie zawsze wychodzi. Dla Górnika to walka prestiżowa, liczę że będą gryźć glebę, byle tylko utrzeć gospodarzom nosa. A Legia sama sobie jest największym wrogiem, bo gra po prostu słabo i chyba nikt tego nie podważy. Czy jest na tyle słaba żeby oddać punkty Górnikowi? Miejmy nadzieję ????
⛔ 100
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska,
Godzina: 18:00
Spotkanie:Legia-Górnik
Typ: Kto będzie prowadził po pierwszej połowie? Legia
Kurs: 1.59
Bukmacher: Bah
Analiza:
Witam,dzisiaj na cel biore sobie spotkanie w grupie mistrzowskiej T-Mobile Ekstraklasy w którym zawodnicy Legii zmierzą się u siebie z graczami Górnika Zabrze.Legia ma juz tylko iluzoryczne szanse na mistrza ale w Poznaniu może być różnie(lecha zje presja?)więc bez oglądania sie na wynik z Poznania bedzie chciała juz w pierwszych 45 minutach załatwić sobie niezły wynik a że górnik przyjedzie do Warszawy psychicznie rozbity po laniu 1:6 z Lechem więc to tylko powinno ułatwić legionistom sprawe.Typuje 2:0 do przerwy dla Legii
Pozdrawiam
------------
Pomogłem?Podziekuj✅....To motywuje :]
✅ 59
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
SPotkanie: Brazylia - Australia
Typ: over 130,5 pkt
Kurs: 1,5
godz: 15
Bukmacher; Unibet
Analiza:
Identyczny typ z mojej strony jak w piątek. Spotkanie w piatek zakonczone zwycięstwem Brazylii 3-1 i w spotkaniu blisko 180 pkt. Dzisiaj licze na powtórke bo Australia grała naprawdę solidnie w piatek i dlaczego dzisiaj miałoby być odwrotnie. Brazylia mnie osobiście nie zachwyca aż tak bardzo by grać under 130 w tym spotkaniu. Australia w tej edycji LŚ w każdym spotkaniu urywała chociaż seta natomiast Brazylia min 1 seta traciła. O sensacji i wygranej Australii mowy być raczej nie może jednak pokrycie tego overa jak najbardziej prawdopodobne. Powodzenia;)
P.S
Visca El Barca!
✅ 50
 
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ: Lech Poznań wygra dokładnie jedną bramką
Kurs: 3.80
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Lechowi w tym spotkaniu wystarczy remis, jednak poznaniacy będą chcieli dać zwycięstwo swoim kibicom, którzy przyjdą na ten mecz i wypełnią stadion do ostatniego krzesełka. Wisła to nie jest łatwy przeciwnik mimo, że miejsce w tabeli pokazuje znacznie coś innego. Wisła w 3 ostatnich spotkaniach przegrała z pierwszą czwórką dokładnie jedną bramką i prawdopodobnie dziś wydarzy się to samo. W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami Lech wygrał 2:1, czyli dokładnie jedną bramką. Wyniki Wisły w ostatnich 4 spotkaniach na wyjeździe: 1:0 (P), 2:1(P), 2:2(R), 1:0 (P). Życzę powodzenia ;)
⛔ 100
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ: Lech -1.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Typ wydaje mi się oczywisty, wszak wszyscy widzieliśmy, w jaki sposób wyglądał ostatni mecz Lecha z Górnikiem. Wiśle również nie będzie specjalnie zależeć na tym, aby urwać punkty Kolejorzowi i pomóc Legii, ten z kolei będzie chciał w mistrzowskim stylu zakończyć ten sezon, tym bardziej że dla niektórych z piłkarzy gospodarzy będzie to ostatni mecz przy Bułgarskiej (Linetty, Sadajew, Hamalainen). Dodatkowo frekwencja na meczu będzie fantastyczna (over 40 tysięcy głów), więc Lechowi najzwyczajniej w świecie nie przystoi meczu zremisować lub skromnie wygrać.
⛔ 100
 
skyrim 267

skyrim

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Szwecja - Allsvenskan
Spotkanie: Malmo vs Djurgarden
Typ: Djurgarden (+0.5)
Kurs: 2.420
Godz: 17:30
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dzisiaj dużo spotkań z mega zarobkowej ligi Szweckiej więc nie można wobec tego przejść obojętnie.
Spotkanie, które biorę pod lupę to moja ulubiona drużyna Djurgarden.
Spodziewałem się, że Malmo będzie faworytem w tym meczu ale kurs na gołą dwójkę to ponad @5.0.
Malmo u siebie niedawno zaliczyła wpadkę (0-3!) z Hacken.
Stawiam w tym meczu na remis ale dodatnie hendi w strone gości przy takim kursie bardzo mnie kusi i mam nadzieję, że w tym spotkaniu powalczą o 3pkt.
H2H zdecydowanie w strone Djurg. Na 5 ostatnich spotkań to 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka.
Bardzo możliwe, że mecz będzie intensywny bo goście po 3 remisach z rzędu na 100% będą chcieli w końcu się przełamać i wywieźć komplet punktów.
Dodatkowo w wyjazdowych spotkaniach świetnie spisuję się snajper Djurg i dotychczasowy lider klasyfikacji strzelców Mushekwi. Liczę dzisiaj na jego dobrą skuteczność i za drobne też gram 2 po kusie @5.660.
Polecam, powodzonka!
✅ 142
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 750

panprezes123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ : Obydwie drużyny zdobędą gola TAK
Kurs: 1.83
Godz: 18:00
Bukmacher: BET365
Analiza:

Witam serdecznie !
Dziś w meczu Lech Poznań - Wisła Kraków gospodarze nie mogą sobie pozwolić na porażkę- będą strzelać bramki dopingowani 40 tysiącami ludzi by potem świętować MISTRZA POLSKI. Myślę że poznaniacy pognębią dziś rywala mocniej niż jedną bramką .
Obstawiam jednak też na to że Wisłe stać choć na jedną bramke
Wysoka wygrana Lecha przy jakiejś bramce pocieszenia Wisły .
Pozdrawiam lecimy dalej !
⛔ 100
 
S 13

siemasze

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja , Super League, Play -Off
Godzina: 19 : 30
Spotkanie: Atromitos - Panathinaikos`
Typ: 1 HT
Kurs: 2.10
Bukmacher: sportingbet
Analiza: Ostatnia kolejka rozgrywek w play - off w greckiej superlidze.
Ateńskie Koniczynki już mają pierwsze miejsce, a co za tym idzie awans do eliminacji do Ligi Mistrzów.
W razie zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu, ekipa Atromitosu, zajmie II pozycję w tej grupie, co da im bezpośredni awans do fazy grupowej Ligi Europy.
Zabijane są kursy na zwycięstwo gospodarzy i do przerwy.
Stawiam, że Atromitos będzie , prowadził już do przerwy.
Dwa typy w ciągu jednego dnia
⛔ 100
 
S 13

siemasze

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Segunda Divisiom
Godzina: 18 : 00
Spotkanie: Mirandes - Mallorca
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: b365
Analiza:Ostatnia kolejka rozgrywek w hiszpańskiej Segunda.
Dziś Mirandes, zagra ostatnie spotkanie na swoim starym stadionie.
Pewnie, będą chcieli godnie pożegnać stary obiekt.
Okoliczności ku temu, wydają się być sprzyjające, gdyż w ekipie Mallorki, zabraknie dziś sporo zawodników : Xisco, Pereira, Marco Asensio, Saborit, Gulan, Arana, Martí, Yuste.
Do drużyny, dołączy 7 zawodników z drużyny B.
Stawiam na zwycięstwo gospodarzy.
Dwa typy w ciągu jednego dnia
⛔ 100
 
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - French Open - mężczyźni
Godzina: 15:00 CET
Spotkanie: Novak Djokovic - Stan Wawrinka
Typ: Obaj wygrają seta - Tak
Kurs: 1.91 Bukmacher: william hill
Analiza: Trudno mi sobie wyobrazić pogrom ze strony Djokera. Pomijam fakt, że musiał się certolić z Murrayem przez 5 setów i 2 dni, a Wawrinka po dość łatwej wygranej z Tsongą i wolnym dniu musi być świeższy od rywala. Moim zdaniem nie powinno to mieć wielkiego wpływu na grę Serba (a jeśli nawet, to raczej negatywne i tym lepiej dla typów), bo jego wydolność jest bezbłędna. Lepiej skupić się na pozytywach w grze Stasia, bo jest ich nie mało. Przede wszystkim serwis: jaką potrafi być bronią, to widzieliśmy parę dni temu w meczu z Federerem, wyjątkowo dobrze trafiał podaniem, a że pierwszym nie schodził poniżej 200km/h (średnio 201 km/h), to nie dziwota, że zgarniał dzięki temu sporo łatwych punktów (88% punktów po pierwszym i 62% po drugim serwie) i nie był do ugryzienia nawet dla Ferdka. Nie dał mu się ani razu przełamać w meczu, co Rogerowi zdarzyło się po raz pierwszy od chyba 169 meczów. Wystarczy jeden set na zbliżonym poziomie gry, żeby urwać seta nawet takiemu gigantowi jak Serb, a przecież Stasiek ma duże więcej atutów niż serwis. Jeśli dodamy jeszcze kapitalny jednoręczny bekhend, który robi różnicę i ciężki forhend, to mamy gracza, który obecnie chyba jako jedyny jest w stanie dotrzymać kroku Djokoviciowi. Ostatnio w szlemie spotykali się w Melbourne 3 lata z rzędu i zawsze kończyło się zaciętą pięciosetówką (2-1 dla Djoko). W Paryżu oczywiście inne warunki, ale w pamięci te mecze muszą siedzieć, Szwajcar wie z autopsji, że Djoko jest do ugryzienia na dystansie do 3 setów. Wątpię, żeby z takim nastawieniem i formą Wawrinki dzisiaj obaj finaliści znowu nie podzieli się setami, a to musi pokryć oba typy (zresztą linia overa do pokrycia nawet w 3 setach).
ZAPRASZAM DO DZIAŁU TENIS!
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 17:00
Spotkanie: Rosja - Białoruś
Typ: remis do przerwy
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dziś na celownik wziąłem mecz towarzyski. Mimo, że dużo ludzi uważa, że nie warto ich grać ja jestem innego zdania.
Ten typ wydaje mi się bardzo prawdopodobne zwłaszcza, że oba zespoły nie będą się spinać. Ani Rosja ani Białoruś to nie są jakieś mega over&#39;owe teamy.
Na statystyki h2h nie ma co patrzeć bo są z 98 i 2002 roku ????
Rosja: na 4 ostatnie mecze pomijając walkower z Czarnogórą 4/4 to był remis do przerwy.
Białoruś: na 5 ostatnich meczy 4 kończyły się do przerwy remisem a jedno z Hiszpania (wiadomo) nie.
Jak mówiłem to będzie mecz towarzyski więc spiny większej nie będzie, myślę że zawodnicy podejdą do tego na luzie i gole padną ale raczej w 2 połowie.
Pozdrawiam
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tennis - Finał French Open
15:00
Djokovic N - Wawrinka S
/ Ponad 42,5 minut w pierwszym secie @ 1,87 Unibet
No i dziś koniec przygód z Wielkim Szlemem, ale żeby postawić kropkę nad i, jeszcze przed nami finał. Djoko jak i Stach znają się doskonale, więc ich mecz na pewno będzie naszpikowany pięknych płynnych wymian. Djoko w tym turnieju, słabiej serwuje ale do tego dobrze prowadzi swoje podanie. Jest regularny, a ostatni mecz z Murrayem, gdyby nie przerwany mecz nie wiem jakby to się skończyło bo widać że Djoko miał już w nogach ten mecz. Stan odpoczywał i jest tutaj bardziej świeższy, ale i on czuję ogromny respekt do Djoka, przed tak prestiżowym finałem. Nie sądzę aby od razu były przełamania i łatwa wygrana jednego z nich w pierwszym secie. Idę w kierunku minut, bo linia ciut zaniżona. Jeśli będą prowadzić swoje podanie to się nie zdziwię jak w pierwszym secie ujrzymy nawet TB. Jednakże faworytem jest Djoko ale po takim kursie grać jego WIN to czyste samobójstwo. Próbuję minuty, bo liczę na to że obaj zawodnicy nie przełamią się tak prędko i będziemy widzieć piękno prawdziwego tenisa.
✅ 87
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowe mecze towarzyskie
Spotkanie: Francja - Belgia
Typ: under 2 (2 bramki = zwrot)
Kurs: 2,50
godz: 21:00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Przed nami nawałnica meczów towarzyskich z okazji nadchodzących meczów el. ME oraz Copa America. Dzisiaj zmierzą się ze sobą gospodarz tej pierwszej imprezy czyli zespół z 9 miejsca w rankingu Fifa z wiceliderem - Belgią. Francuzi nie muszą grać za kilka dni meczu o punkty więc to będzie dla nich mecz na 100% - tym bardziej przed własnymi kibicami. Jeżeli chodzi o ich siłę ofensywną to myślę że będzie opierać się głównie na Benzemie i Girezmannie - obaj ostatnio w bardzo dobrej formie.
Belgowie z kolei to przede wszystkim Hazzard. Ostatnio w bardzo dobrej formie są też Benteke i Fellaini i de Bruyne.
Liderują oni aktualnie w swojej grupie z bilansem bramkowym 13:1 po 5 meczach - średnia 2.8 gola na mecz, ale z najmocniejszymi czyli Bośnią, Walią i Izraelem padły tylko 3 bramki.
Francja też nie strzela jakoś bardzo dużo ostatnio. Myślę, że to może być mecz bramkarzy czyli Courtois i Mandandy/ Llorisa.
⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ kobiet 2015
Godzina: 23-00
Spotkanie: Niemcy - WKS
Typ: 1(-4.5)
Kurs: 1.89
Bukmacher: Pinnacle
Jeden z kandydatów (jeśli nie główny) do zwycięstwa w tym turnieju rozpoczyna walkę o tytuł. Rywal egzotyczny - piłkarki z Czarnego Lądu mają bardzo daleko mężczyzn w tej dyscyplinie. Analiza wyników piłkarek WKS pokazuje, ze nawet na własnym kontynencie mają problemy z wygrywaniem. Niemki z ostatnich 25 gier wygrały 23! Dwie porażki to mecze ze Szwedkami i Francuzkami a więc ścisłą czołowką. Jeśli potrafiły ostatnio zdeklasować Brazylię aż 4-0 to sa w stanie strzelić nawet dwa razy tyle dzisiejszym rywalkom. To turniej i dość wysoka linia ale po tym kursie warto spróbować.
✅ 89
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Roland Garros
Data: 07.06.2015 15:10
Spotkanie: Stanislas Wawrinka vs Novak Djokovic
typ: Over 166,5minut w meczu
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Trochę na szybko ale i treściwie bo mecz za chwilę.Mam finał wielkiego szlema na mączce na francuskich kortach Rolanda Garrosa.Bukmacherzy skazują Wawrinkę na porażkę i jak dla mnie jest to kompletnie niewłaściwe z ich strony.Djokovic w tym turnieju przechodzi wszystko ja burza ale w meczu z Murrayem pokazał że też jest tylko człowiekiem i jak każdy ma słabsze momenty co Andy wykorzystał bardzo szybko urywając mu 2 sety.Tutaj myślę że jeden set urwany przez Stacha daje zwycięstwo w naszym zakładzie bo nie sądzę żeby poszczególne sety były jakieś bardzo szybkie, można się pokusić też o pogranie że będzie tie break w meczu bo Stach trzyma swoje podanie w bardzo dobry sposób.W meczu Djokera z Nadalem nawet w 3 setach zagrali oni aż 150 minut a dziś powinno być jeszcze więcej bo według mnie z tą grą którą prezentuje Szwajcar stać go jest na ugranie chociażby seta.Ten w meczu z Tsongą z wyjątkiem 2 seta pokazał bardzo ciekawą grę i dał do myślenia ekspertom którzy i tak skazują go dziś na pożarcie.Ten typ jakby nie patrzeć jest zależny od dyspozycji Stasia bo jednak ciężko jest sobie wyobrazić jego szybkie zwycięstwo, prędzej taki win jest możliwy ze strony Serba.Jednak Djoker miał o 2 dni mniej odpoczynku od Wawrinki a to też może mieć swoje znaczenie w dzisiejszym meczu bo swoim niesamowitym backhandem Wawrinka może ugrać coś zabiegając Djokera od jednego narożnika do drugiego.Jak dla mnie około 3h meczu to w mojej opinii tak zwany &quot;mus&quot;.Wawrinka zagra na 100% swoich możliwości i jak dla mnie spotkanie to potrwa trochę i nie skończy się na 3 setach a wtedy nasz typ już na 95% wejdzie.Powodzenia!!!
✅ 80
 
adero 182

adero

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,II liga Polska
Godzina: 16:00
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec-MKS Puszcza Niepołomice
Typ: 1
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzis ostatnia kolejka w II lidze polskiej i niesamowity scisk w tabeli od 1 do 8 miejsca.Dzis sosnowiczaną wystarczy do awansu remis lecz przed własna publicznościa napewna beda chcieli zgarnac 3 punkty i zakonczyc ten sezon na pierwszej pozycji.Na stadion Ludowy wyprzedano juz wszystkie bilety takze bedzie duzy doping i mam nadzieje ,ze 3 punkty zostana w Sosnowcu.

⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Rolnad-Garros 2015 - FINAŁ
Godzina:
15:30
Spotkanie:
Djokovic N. - Wawrinka S.
Typ:
over 3.5 setów
Kurs:
2.00
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
H2H 19:3 z lat 2004-2015, ale w ostatnich latach ich spotkania podczas turniejów wielkoszlemowych (Australian Open + US Open) podchodzą pod rangę najciekawszych meczów sezonu, a przynajmniej 5 setowych.

Półfinał AO 2015 Djokovic 7:6 3:6 6:4 4:6 6:0
Ćwierćfinał AO 2014 Wawrinka 2:6 6:4 6:2 3:6 9:7
Półfinał US Open 2013 Djokovic 2:6 7:6 3:6 6:3 6:4
4 runda AO 2013 Djokovic 1:6 7:5 6:4 6:7 12:10

Jeszcze grali ze sobą w 2006 roku z okazji rozgrywek Davis Cup i również padło wtedy 5 setów. Co by nie mówić o tym finale, to Szwajcar jest jednym z tych zawodników który może zatrzymać Novaka. Gra świetny turniej, dużo ryzykuje w swojej grze, ma sporo kończących piłek. W meczu ze swoim rodakiem Federerem funkcjonował genialnie backhand, forehand i serwis co zaowocowało wynikiem 3:0. Z Tsongą pokazał pewność psychiczną broniąc 16 BP. Finał szlema nie jest mu obcy, a nawet można powiedzieć, że to właśnie na Djokovicu ciąży większa presja.
Ostatni argument za Wawrinką, że ugra tutaj przynajmniej jednego seta jest taki, że Djokovic zagrał długi mecz z Murrayem, musieli dokończyć mecz w sobotę, a była to dodatkowa godzina gry. Na pewno zmęczenie w takim długim turnieju, w upał odgrywa znaczącą rolę.

POLECAM RÓWNIEŻ TYP +2,5 SETA WAWRINKA PO PO KURSIE W GRANICACH 1,88.

✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Typ: Jagiellonia over 1.5 gola w meczu
Kurs: 2.40
Bukmacher: BetClic
Analiza: Trener Probierz zapowiedział walkę o wicemistrza i tak pewnie dzisiaj będzie. Wg mnie kurs na minimum dwa gole dla gospodarzy jest trochę za wysoki patrząc na ich formę i na to ile potrafią strzelać tym bardziej u siebie, gdzie w 18 meczach strzelili 31 goli. Co do Lechii to jeszcze walczy ona o 4 miejsce, które da jej udział w LE, a więc tanio tego meczu nie oddadzą i nawet na to nie liczę, jednak wydaje mi się, że Jaga w całym rozrachunku wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko i strzeli te dwa gole minimum aby pokryć moją propozycję zakładu. Goście w meczach wyjazdowych stracili w tym sezonie 25 bramek w tylu samo meczach co gospodarze na własnym obiekcie. H2H - w ostatnich pięciu pojedynkach na stadionie Jagiellonii podczas trzech meczy pokryła się moja dzisiejsza propozycja.
✅ 140
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ:
over 3.5
Kurs:
2.50
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Dziś ostatnia kolejka piłkarskiej Ekstraklasy, dziś poznamy więc nowego mistrza Polski. Wiele wskazuje na to, że powody do świętowania będą mieli dziś w Poznaniu bowiem Lechowi wystarcza remis (lub po prostu strata punktów Legii) by cieszyć się po 5 latach przerwy z mistrzostwa kraju.
Widzimy już obrazki z Bułgarskiej, widać komplet publiczności, którzy liczą dziś na fetę po meczu. Myślę, że zapewne tak się stanie, a jak będzie wyglądać sam mecz? Osobiście liczę, że Lech to spotkanie wygra, może nie tak zdecydowanie jak w Zabrzu (z Górnikiem 6-1) ale spodziewam się sporej ilości bramek. Wisła wszak na pewno nie przyjedzie do Poznania się bronić, a sami piłkarze Lecha przy dopingu kompletu będą starali się zamknąć ten sezon zwycięstwem.
Pamiętajmy również, że Wisła to drużyna, która na wyjazdach zdobywa najwięcej bramek (30 goli). Z drugiej stron Lech to najlepiej punktująca drużyna w meczach u siebie oraz najskuteczniejszą drużyną (39 goli). Jak więc widzimy podwaliny do tego by w tym meczu padło sporo bramek myślę, że są i to spore. Moja propozycja więc na to spotkanie to powyżej 3.5 goli, patrząc na kursy wydaje się, że szansę na to są i to spore, stąd też myślę, że jest to dobre rozwiązanie.


⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom