>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.05.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
oaza_spokoju 0

oaza_spokoju

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Leicester vs Everton
Typ: Leicester
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bettson
Analiza: Ogólnie to witam, mój pierwszy typ i post na forum. Trochę dziwne, że nikt w tym temacie nie poruszył tego meczu, tym bardziej na czystą jedynkę. Więc mamy spotkanie już pewnego mistrza Anglii z typowym średniakiem w tym sezonie - Evertonem. Teoretycznie Leicester mogłoby odpuścić.. ale sięgnijmy trochę do historii czy jakiś klub, który zdobył mistrzostwo w Anglii nie na swoim stadionie, przegrał mecz do &quot;świętowania&quot; zwycięstwa? - nie. Bynajmniej ja nie pamiętam takiej sytuacji. Everton.. Everton nadal jest w grze w pucharze, za przeciwników ma moich ulubieńców - czerwone diabły. Nie łatwe zadanie przed nimi. Sezon Evertonu można podsumować jednym słowem - katastrofa. Chociaż jeżeli spojrzymy, gra w wyjazdach wychodzi im dość dobrze, jednak w lidze są bezpieczni.. Moim zdaniem skupią się tylko i wyłącznie teraz na FA. Wraca Vardy.. jednak martwi mnie Wasilewski w pierwszej jedenastce. No ale.. cóż. Jest ryzyko, jest zabawa. Powodzenia! ????
95
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Łęczna-Górnik Zabrze
Typ: Górnik Zabrze
Kurs: 3.50
Bukmacher: unibet
Analiza:
Kto dziś przegra, to bardzo cięzko będzie mu się utrzymać. Stawiam na Zabrzan, którzy w ostatnich meczach jakby złapali wiatr w żagle. Wygrane z Podbeskidziem i Śląskiem oraz remis w Białymstoku pomógł opuścic ostatnie miejsce w tabeli na rzecz Łęcznej.
Górnik Łęczna u siebie przegrało ostatnie 4 mecze strzelając tylko jednego gola.
W tym momencie oba Górniki i Podbeskidzie mają po 20 punktów, z tym że Bielsko Biała swój mecz w tej kolejce juz rozegrała. 22 punkty ma Termalica, która przegrała ze Śląskiem. Walka o utrzymanie będzie trwała do ostatniej i każdy punkt jest na wage złota. Nie wyobrażam sobie następnego sezonu bez Zabrzan. W mojej opini Ligę opuszczą Łęczna i Termalica. Pozdrawiam
Powtórzony typ
100
 
verno 645,9K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: NHL :hokej:
Godzina: 19:00
Spotkanie: Dallas Stars v ST.Louis Blues
Typ: Blues over 0.5 1 tercja
Kurs: 1.8
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Dziś o godzinie 19:00 Dallas Stars na własnym terenie podejmie ST.Louis Blues. Wynik serii to 2:2 aczkolwiek nutki prezentują się o wiele lepiej moim zdaniem i to oni dalej są faworytem w tej serii. Tak naprawdę powinno być 3-1 ale wiadomo NHL nieprzewidywalny dziś jestem również sercem za nutkami lecz jeśli chodzi o biznes to nie wiem czy oni to wygrają. Tarasenko sie obudził i wygląda całkiem dobrze zresztą jak cała drużyna Blues ostatni mecz naprawdę mocno przeważali ale brakło skuteczności a do tego scenariusz się powtarza wygrywają mają przewagę i nie potrafią tego utrzymać nie chodzi tylko o mecz z Dallas ale było jeszcze kilka takich meczów jak np z Chicago gdzie wygrywali 3:1 i to przegrali. Ciężko mi jest ugryźć ten mecz i do głowy przychodzi mi tylko 1 pomysł, nutki grają na wyjeździe więc teoretycznie nie mają niczego do stracenia, liczę że pójdą po prostu do ataku bo początki mają dobre. Dodam że w 3 na 4 meczy strzelili w 1 tercji.
80
 
E 13

emilkaminski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Leicester vs Everton
Typ: Leicester
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bettson
Analiza: Ogólnie to witam, mój pierwszy typ i post na forum. Trochę dziwne, że nikt w tym temacie nie poruszył tego meczu, tym bardziej na czystą jedynkę. Więc mamy spotkanie już pewnego mistrza Anglii z typowym średniakiem w tym sezonie - Evertonem. Teoretycznie Leicester mogłoby odpuścić.. ale sięgnijmy trochę do historii czy jakiś klub, który zdobył mistrzostwo w Anglii nie na swoim stadionie, przegrał mecz do &quot;świętowania&quot; zwycięstwa? - nie. Bynajmniej ja nie pamiętam takiej sytuacji. Everton.. Everton nadal jest w grze w pucharze, za przeciwników ma moich ulubieńców - czerwone diabły. Nie łatwe zadanie przed nimi. Sezon Evertonu można podsumować jednym słowem - katastrofa. Chociaż jeżeli spojrzymy, gra w wyjazdach wychodzi im dość dobrze, jednak w lidze są bezpieczni.. Moim zdaniem skupią się tylko i wyłącznie teraz na FA. Wraca Vardy.. jednak martwi mnie Wasilewski w pierwszej jedenastce. No ale.. cóż. Jest ryzyko, jest zabawa. Powodzenia! ????
Everton odpadł już z FA CUP. Finał Crystal - MU.
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Leicester vs Everton
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: gamebookers
Spotkanie 37 kolejki angielskiej Premier League. Spotykają się Leicester z Evertonem. Gospodarze to juz historyczny mistrz Anglii. Bardzo ciekawy i niespodziewany sezon u Anglików. City grało słabo, Arsenal typowo, Chelsea bardzo słaby sezon zaliczyło. United tez od dawna nie gra tak dobrze, dlatego glownym kandydatem do mistrzostwa wylonil sie Tottenham i niespodziewanie bardzo rowny Leicester. U siebie wygrali 61% spotkan (11 z 18) wiec sadze ze i dzis maja chrapke na kolejne punkty, mimo ze moga zagrac na luzie. Wiadomo na pewno troche pobalowali po ostatniej kolejce, ale powinni juz byc w formie. Wasilewski dzis w 1 skladzie dzieki absencji Hutha. Moze spiac sie na wyzyny i moze nawet Lisy zachowaja czyste konto. Everton ma sredni sezon. 11 pozycja, tylko 5 wygranych na wyjazdach, ale tez tylko 3 porazki. Dlatego moze to byc mecz zacięty. Mimo wszystko wierze w Leicester ktory juz z Vardym na przodzie powinni miec handicap. W 2 sezonach ostatnich Everton nie wygral z Leicester ani razu na 4 mecze.
100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna - Primera C
Godzina: 20-30
Spotkanie: Sportivo Barracas - Excursionistas
Typ: Suma rzutów rożnych : 6-8
Kurs: 2.6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Piąta ekipa Excursionistas podejmuje w wyjazdowym spotkaniu 10-te Barracas. Zacznę od tego, że H2H nie jest zbyt istotny, ponieważ te drużyny nie grały ze sobą od przeszło 6 lat, aczkolwiek wtedy jak na ogólny styl ligi, mecze te nie obfitowały w jakąś przesadną agresję, czy też nieposkromioną wolę zdewastowania drużyny przeciwnej. Obie ekipy raczej w średniej formie. Ostatnie spotkania, zarówno jednej jak i drugiej drużyny to żadna jakaś godna uwagi statystyka, ale taki charakter tej dywizji. Prawdopodobnie gospodarze zagrają zachowawczo, oczekując potknięcia przyjezdnych, którzy powinni przejąć inicjatywę, po jakoś 20 min poświęconych na wybadanie przeciwników. Liczę, na coś w stylu 2:5 rożnych.
100
 
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lyon - Monaco
Typ: 1
Kurs: 1.73
Bukmacher: bet365
Analiza: Mecz prawdopodobnie o tytuł vicelidera francuskiej Ligue 1. Mimo tego, że za tydzień ostatnia kolejka to obie drużyny zdecydowanie pokażą dzisiaj 100% zaangażowania. Lyon w bardzo dobrej passie - 9 meczy bez porażki z czego 7 to zwycięstwa. W Lyonie nie zagra Tolisso, Fofana oraz Malbranque natomiast w drużynie gości zabraknie Coentrao, Pasalicia, Toure i Fabinho. Z ciekawostek statystycznych rzuca się w oczy ilość zwycięstw Monaco na Stade Gerland. Piłkarze gości wygrali tylko raz (w 2014r.) na przełomie 14 lat. Mecz z pewnością będzie obfitował w dużo ofensywnych akcji. Liczę na zwycięstwo Lyonu.
73
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Madryt
Godzina: 20:15
Spotkanie: Djokovic N. - Nishikori K.
Typ: Nishikori K.
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tak szybciutko bo grają za chwilkę .Kurs na japonczyka bardzo przyjemny bo H2H 7:2 dla Serba ale Key w tym turnieju dokonuje rzeczy wielkich przede wszystkim pierwszy raz w życiu za siódmym podejsciem pokonał Gasqueta , Andy dzisiaj pokonał Nadala , wszystko się moze zdarzyć ja to gram za drobne.
kiepska analiza
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 23:00
Spotkanie: Miami - Toronto
Typ: -6.5pkt Miami
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W rywalizacji stan 1-1, ale ostatnia wygrana Toronto u siebie po dogrywce mówi nam wszystko. Toronto nie wygra tej rywalizacji. Podobnie jak rok temu mimo dobrego sezonu zasadniczego okazuje się że Play Off to już inna gra, na którą nie stać drużyny z Kanady. Jeżeli lider Toronto DeRozan trafia 9 z 24 rzutów na własnym parkiecie, to jak zagra w Miami. Drugi z liderów Lowry zagrał lepiej niż ostatnie spotkania, ale to dalej za mało. Miami z mającym olbrzymie doświadczenie w Play Off Waydem, przy wsparciu świetnego Hasana Whitesidea&#39;a powinni dzisiaj spokojnie sobie poradzić z Raptorsami.
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom