>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 7.05.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Madryt
Godzina: 14:30
Spotkanie: Nick Kyrgios - John Isner
Typ: John Isner
Kurs: 1,93
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Kyrgios notoje w tym turnieju naprawdę znakomity run, jednak wyczuwam tutaj spore value na Isnera. W ostatnich spotkaniach ograł bardzo wymagających rywali, Gimeno-Travera i samego Rogera Federera. Mimo wszystko dalej lepszym tenisistą i faworytem pozostaje Isner, który także wydaje się być w niezłej formie. Potwierdził to wczoraj, ogrywając Bellucciego, który przecież wcześniej wyrzucił z turnieju i to w kwalifikacjach Federico Del Bonisa. Prócz wpadki z Gabashvilim na start sezonu na mączce, Isner w ostatnich dwóch miesiącach w rozgrywkach ATP przegrywał tylko z Djokoviciem i Nadalem. Mecz z Rafą w Monte Carlo był naprawdę zacięty i John wcale nie był daleki od sukcesu. Kyrgios po udanym turnieju w Estoril jeszcze bardziej błyszczy tutaj, ale spodziewam się, że nie utrzyma tego samego poziomu gry. Dla niego, podobnie jak dla Isnera, clay nie jest wymarzoną nawierzchnią. Amerykanin ma jednak doświadczenie w dużych turniejach na mączce i czasem potrafi na niej zaskoczyć. Kyrgiosowi będzie trudno go przełamać, i choć należy docenić sporą formę Australijczyka, faworytem wciąż pozostaje John Isner.
✅93
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21:05
Spotkanie: Sevilla - Fiorentina
Typ: over 14,5 rożnych
Kurs: 6,5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Po pierwsze to Sevilla jest tu faworytem. Jeśli mają awansować to raczej dzięki spotkaniu w Sewilli.
Zenit, mimo nerwów, pokonali w dwumecz zasłużenie. W pierwszym meczu przegrywali 0-1, ale potrafili wyciągnąć na 2-1 i trzeba szczerze przyznać, że należały im się te dwa gole. To oni byli zdecydowanie lepsi w meczu.
Wydaje mi się, że Zenit to mogła być ekipa nawet lepsza od Fiorentiny. Przypominam, że Zenit w pierwszym meczu niemal nie istniał. Dłuższymi chwilami była &quot;obrona Częstochowy&quot;.
W rewanżu - w Sankt Petersburgu (te klimaty to ciężki teren, podobnie jak np Turcja) i każdemu tam zawsze się trudno gra w LM. Mimo to Sevilla dala radę ugrać remis. Na dwa gole znów Sevilla zasłużyła. Zenit to tak naprawdę grał swoje w tym meczu przez jakieś 30-35 minut moim zdaniem. Mimo że byli na straconej, a mimo to w pierwszej połowie nie przycisnęli zbyt mocno Sevilli. Druga połowa... to koncert Beto - bramkarza Sevilli. Dwa gole jego. I to takie konkretne. Absolutnie w obu on zawinił i tylko on! Dwa strzały spokojnie do obrony, a on popełniał kiksy. Wrócił po kontuzji i taki mecz mu wyszedł. Dobra wiadomość - na mecze ligowe do bramki wrócił Rico, który nieźle się spisywał.
Sevilla teraz miała 5 dni przerwy od gier. Fiorentina jeden dzień mniej. Też jakiś tam mały plusik jest.
W ostatniej kolejce La Liga zagrali z Realem - w Sewilli. Wynik 2:3 dla Realu. Świetny mecz, a końcówka trzymała w napięciu. Moim zdaniem z taką grą spokojnie zasłużyli na remis, ale &#39;niestety&#39; Real ma świetnego Ronaldo, który znajdował się w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu.
Fiorentina nie ma kogoś takiego jak Ronaldo. Mario Gomezowi w tym sezonie daleko do tego.
Wcześniej średni mecz z Barcą i 2-2 (nie do końca ten remis zasłużony, prędzej w meczu z Realem zasłużyli, ale to tak na marginesie).
Real był pierwszą drużyną, która w tym sezonie pokonała Sevillę na ich stadionie.
Jak Sevilla spisywała się u siebie w meczach LE:
2-1 Zenit
2-1 Villarreal
1-0 Monchengladbach
1-0 Rijeka
3-1 St. Liege
2-0 Feyenoord
Jak widać same wygrane. Z Villarreal było najtrudniej ale wygrali, moim zdaniem, doświadczeniem.
Nie bardzo oglądałem Fiorentinę ale 1-1 z Dinamo, na Ukraińskiej ziemi, golem dopiero z 92 minuty... i 2-0 u siebie, grając 50 minut w przewadze jednego zawodnika, w dodatku jeden z goli w 94 minucie... tak średnio to wygląda.
Wcześniej jednak świetne wyjazdowe 0-3 z Romą. Myślę jednak, że z drużyną ze swojego podwórka gra się inaczej. Przykład - Sevilla - Villarreal. Mimo bardzo dobrej wtedy dyspozycji Villarreal to Sevilla spokojnie awansowała dalej.
Sevilla świetna u siebie i liczę, że tu nawet zrobią sobie przewagę na rewanż.
Chciałem grać na Sevillę, ale już ktoś podał :/
Gram więc na rożne. Myślę, że Sevilla będzie przeważać, a ostatnio dużo rożnych biją.
Z Zenitem to konkret był. Z Realem też trochę wbili. U siebie nie oddadzą piłki póki nie będą prowadzić dwoma golami.
Włosi natomiast wydaje mi się, że będą też chcieli zdobywać rogi.
⛔100
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1 dywizja, Dania
Godzina: 19:00
Spotkanie: Roskilde - Aarhus
Typ: 2
Kurs: 1,90
Bukmacher: U-n-i-b-e-t

Dzisiejszego wieczora dojdzie do ciekawego pojedynku, na zapleczu duńskiej Superligi. Piastujące obecnie szóstą lokatę Roskilde, podejmował będzie na własnym boisku wicelidera - Aarhus. Obie drużyny w ostatnich spotkaniach radzą sobie przyzwoicie, jednak ja faworyta upatruję w przyjezdnych. Goście walczą o awans, mają 10 punktów przewagi nad trzecią ekipą. Do liderującego Viborga, który ostatni raz wygrał 5 kolejek temu, tracą już jedynie 2 punkty. Bardzo dobrze grają na wyjazdach. 10 zwycięstw w 13 meczach to naprawdę warty uwagi wynik, dodatkowo Aarhus dysponuje również najlepszą ofensywą w swojej klasie, tracąc średnio mniej niż 1 bramkę na mecz. Ostatnie spotkanie tych zespołów miał miejsce stosunkowo niedawno - 2 kwietnia, skończyło się wynikiem 1:0 dla dzisiejszych gości. Co do ich dzisiejszego zwycięstwa, przekonuje mnie również kiepska postawa Roskilde na własnym boisku. W trzynastu spotkaniach ledwie 3 zwycięstwa, 5 remisów i 5 porażek to naprawdę słaby wynik. Podsumowując, lepsze statystyki, lepsza ofensywa i większa motywacja. Wszystko to przemawia za gośćmi, którzy stracić punkty mogą tylko jeśli zlekceważą swojego przeciwnika.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka
Godzina: 17:30
Spotkanie: Eczacibasi Stambuł - Dynamo Krasnodar
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: unibet
Analiza:
Jak dla mnie kurs zdziwienie. Ecacibasi wczoraj przegrało z Hisamitsu mimo kursu 1,12! Jednak nie grała największa gwiazda i mega młot Bethania Dela Cruz, dziś zagra i mistrzynie LM pokonają Krasnodar który ledwo ledwo i szczęśliwie wygrał puchar CEV z polskim Sopotem. Dynamo to tylko Koszeleva, odpowiednik Dela Cruz. Reszta gra kiepsko, a najbardziej zawodzi chyba Fe Garay, która kosi straszną kasę o której nasi panowie MŚ mogą tylko pomażyć. Zespół z budżetem 15 mln $ w lidze zajął dopiero 5 miejsce. No to ładnie na te baby zmarnowano kasy. Jedynie Koszelieva zasłużyła na swoją wypłatę.
Polecam też w drugim meczu Volero Zurich - Rexona Ades typ:2, kurs: 1,50. Ekipa trenera Rezende ma w swoim składzie genialną Gabi i Natalię porządną armatę.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: koszykówka
godzina: 15;00
spotkanie: Astana-Cska
typ: Astana(+21,5)-cska 1
stawka: 2,19
Witam analiza będzie kiepska typ jedynie po statystykach sprawdziłem 10 ostatnich spotkań Cska na wyjazdach i tylko raz udało im się wygrać różnicą większą niz 22 punktami wygrali z będącym na przed ostatnim miejscu zespołem Tsmoki 29 punktami reszte też spore wygrane jednak nie więcej jak 18-19 pkt.Myślę ,że po takim kursie warto zaryzykować ten typ.Pozdrawiam ????
kiepska analiza
 
R 10

ryba-czewa

Użytkownik
dyscyplina: Piłka ręczna, D1
spotkanie: Montpellier - PSG
typ: Montpellier
kurs: 1,90
godz: 20:45
bukmacher: Bet365
analiza:
przed nami spotkanie, które prawdopodobnie zadecyduje o mistrzostwie Francji, czyli mecz 22. kolejki ligi francuskiej piłkarzy ręcznych pomiędzy zespołami Montpellier i PSG. Gospodarze dzisiejszego spotkania po rozegraniu 21 meczy zajmują 1. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 38 punktów, które wywalczyli dzięki 18 zwycięstwom, dwóm remisom i porażce. Obecnie ich bilans bramkowy wynosi 643:544. Spośród tych 21 spotkań Montpellier rozegrało dziesięć we własnej hali i wszystkie te spotkania wygrało wyraźnie i pewnie. PSG natomiast na tym etapie sezonu zgromadziło 35 punktów dzięki 17 zwycięstwom, remisowi oraz 3 porażkom, i właśnie to wraz z bilansem bramek 698:551 daje im 2. miejsce w tabeli. Na wyjeździe w tym sezonie PSG spisuje się przeciętnie bowiem wygrało 6 spotkań, raz zremisowało i trzy razy przegrało. PSG to zbieranina indywidualności, a nie drużyna; zawodnikom zależy na pieniądzach i nie angażują się za bardzo w grę poza Mikkelem Hansenem, który potrafi sam rzucić połowę bramek drużyny. PSG będzie miało duży problem z dynamicznie i przebojowo grającym Diego Simonetem i Słoweńcami w barwach Montpellier. Uważam, że Montpellier wykorzysta atut własnej hali i wygra to spotkanie.
⛔100
 
W 52

willywow

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:15
Spotkanie: Szwecja - Niemcy
Typ: Szwecja (1 tercja)
Kurs: 1.55
Bukmacher: Expekt
Analiza: Witam! Dzisiaj chciałbym zaproponować spotkanie Mistrzostw Świata między Szwecją, a Niemcami. Szwedzi grają bardzo dobry hokej, a zwłaszcza na początku każdego ze spotkań w nawiasie wyniki pierwszych tercji w każdym z meczów (2:1 z Czechami, 3:0 z Austrią, 1:0 z Łotwą i 3:0 z Kanadą). Natomiast drużyna Niemiec (0:0 ze Szwajcarią, 0:4 z Kanadą i 1:0 z Francją). Uważam, że Szwedzi sobie ustawią szybko spotkanie i potem będą je kontrolowali zużywając jak najmniej siły i zachowując ją na dalszą część turnieju, a Niemcy muszą się martwić o utrzymanie w tej dywizji, bo jak tak dalej pójdzie to jeszcze spadną.
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 13

blastojz

Użytkownik
dyscyplina: Piłka nożna liga europy
spotkanie: Napoli Dnipro
typ: handicap-0,5 -1 typ 2
kurs: 2.7
godzina 21 05
bukmacher: pinnacle sports
analiza:witam,czas na polfinaly ligi europy.Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu wydaje sie byc zspol Napoli,osattnie swietne wyniki ogranie milanu wolfsburga itd robia wrazenie.Niemniej mnie napoli w tym sezonie nie przekonuje graja dosc chimerycznie i swietne spotkania potrafia przeplaatc naprawde słabymi.Z kolei Dnipro jest sensacja ten edycji ligi europy.Graja skutecznie,dobrze w obronie i maaj zabojcze kontry.W neapolu napewno nastawia sie na uwazna gre w obronie i kontrowanie.Napoli bedzie pod duza presja a wtedy latwiej o błedy.Mysle ze dnipro stac na niespodzianke i wyrwanie faworyzowanym wlochom jakis punktow a jesli przegraja to maksymalnie 1 bramka.Powodzenia
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 895,1K

stanley-63

Typer
⚽ Liga Europejska
Godzina 21:05
Sevilla : Fiorentina
Typ - Fiorentina
Kurs - 5.00 / Bet365
Mecz pomiędzy Sevillą a Fiorentiną nie może opuścić mojego umysłu i ciągle do niego zaglądam aż w końcu zdecydowałem się na typ a jest nim wygrana gości , wiem w/g wielu kolegów wyżej któzy zdecydowali się na to spotkanie jak i u buków to raczej na swoim terenie powinna wygrać Sevilla ja jednak myślę że Fiorentina nie przyjechała tu w roli chłopaka do bicia i swoje szanse też będą mieli , Sevilla wiadomo obrońca tego trofeum mało tego wygrała osiem ostatnich spotkań w europejskich pucharach na własnym boisku jednak jest jeszcze jedna informacja że Sevilla czterokrotnie grała przeciwko włoskim klubom ani razu nie wygrywając , z drugiej strony mamy coś takiego że Fiorentina nie przegrała żadnego z ostatnich 12 meczów wyjazdowych w rozgrywkach Europejskich , z Ligi Europejskiej wyeliminowała już Dynamo Kijów i Romę , w meczu z Romą u siebie zremisowali 1:1 i z niezbyt dobrym wynikiem jechali na rewanż do Rzymu a tam zdołali wygrać do zera ( 3:0 ) , natomiast miałem okazję oglądać spotkanie Sevilli kiedy grali rewanż z Petersburgiem i powiem że ich gra mnie trochę rozczarowała no ale to moje zdanie i jak powtarzam nie trzeba się z tym zgadzać bo każdy ma swój punkt widzenia , dlatego liczę że goście wysoko postawią poprzeczkę Sevilli i nie wykluczam ich zwycięstwa w tym pojedynku !
⛔100
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1 dywizja, Dania
Godzina: 19:00
Spotkanie: Roskilde - Aarhus
Typ: 2/2
Kurs: 2,85
Bukmacher: Unibet
Do tego co napisał aliant o tym meczu mogę dodać, że gospodarze dzisiaj poważnie osłabieni więc goście którym zależy na zwycięstwie wydaje mi się, że szybko napoczną przeciwnika.
Gospodarze bez: Bendtsen(def.9-0), Walldos(mid.7-0), Mikkelsen(mid.16-1), Beck(att.7-1), Qvist(def.0-0), Brogger(att.17-1), Andersen(def.21-1) i Christensen(def.18-0).
Goście tylko bez Alexander Andersen(def.21-0).
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska
Spotkanie: Napoli – Dnipro
Typ: over 2.5
Kurs: 1.89
Buk: Pinnacle
Godz. 21:05
Analiza:
Włoska ekipa wreszcie ma szanse na wywalczenie jakiegoś Europejskiego Pucharu bo kilku latach niemocy. Juventus czeka jeszcze 90 minut walki w Madrycie z korzystnym wynikiem pierwszego meczu. Największa jednak nadzieje wiąże się z Napoli które będzie podejmować w pierwszym mecz półfinałowym u siebie Ukraińskie Dnipro.
Te rozgrywki są dla podopiecznych Beinteza priorytetem bo jest to jedyny tytuł jakim mogą zdobyć bo trzeba jasno powiedzieć ten sezon w ich wykonaniu nie jest taki jaki oczekiwali. Zwycięstwo w Lidze Europejskiej wszystkie niesmaki pości w niepamięć, jest to dla nich tym bardziej istotne że wygrana ta bezpośredni awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów, droga przez rozgrywki krajowe jest trudna do tych rozgrywek i nie zależy już od nich samych. Najbardziej sympatyków tego zespołu cieszy ostatnia forma zespołu która w najważniejszym momencie sezonu wreszcie zwyżkuje, szczególnie w oczy rzuca się skuteczność – siedem ostatnich spotkań to aż 21 bramek zdobytych i trzeba też jasno powiedzieć to nie byli był jacy rywale. Rafa Benitez będzie miał do dyspozycji swoich wszystkich najlepszych graczy. Dnipro już trzeba uznać że sensację tych rozgrywek choć wcale tak dobrze nie zaczęli, grupa była dość łatwa i udało się wyjść mimo tylko dwóch zwycięstw. Faza pucharowa to już dużo trudniejsza przepraw i wyeliminowanie mistrza Grecji, mistrza Holandii Ajax oraz Club Brugge czyli ostatni rywal z podobnym potencjałem. Na pewno konsekwencja w swojej grze jest aktualnie atutem tego zespołu poukładana gra na tyłach z szybkimi kontrami to dwie przeszkody stojące przed Włochami.
Napoli wie co musi zrobić przed wylotem do Ukrainy, wygrać we Włoszech bardzo pewnie najlepiej dwoma bramkami przy żadnej nie straconej. Powiem tak stać ich tutaj by załatwić sprawę już w pierwszym meczu, widziałem ich ostatnie spotkania i gra zespołu w ofensywie wygląda naprawdę bardzo dobrze wreszcie odzyskali radość z atakowania i strzelania bramek Cały czas jednak jest to zespołu mające zastoje w swoje grze co kończy się zazwyczaj poważnymi błędami w defensywie. Co do Dnipro to tak jak wspomniałem oni już i tak zrobili więcej niż musieli, może faktycznie wyglądają na bardzo solidnych w defensywie ale z takim poziome w ofensywie jakie ma Napoli jeszcze się nie mierzyli. Gra bez presji bo ta będzie po stronie gospodarzy na pewno będzie ich atutem i jakoś czuje że wcale tutaj nie przyjechali się bronić.
⛔100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Puchar Norwegii
Godzina: 18:00
Spotkanie: Traeff-Molde
Typ: Molde handicap -3.0,-3.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie w ramach pucharu Norwegii gdzie zmierzą się z sobą Traeff i Molde faworyta w tym meczu nie trudno wskazać spodziewany w tym meczu jest istnie hokejowy wynik a już w tym pucharze były kosmiczne wyniki, a dzisiaj zagra jedna z najmocniejszych zespołów w tym kraju i zapewne nie wyjdą w najmocniejszym składzie ale to powinno wystarczyć. Wczoraj w tym pucharze było kilka niespodzianek, ale w tym meczu nie sądzę aby taki zespół jak Molde miał jakiekolwiek problemy z wysokim zwycięstwem i nie sądzę aby Traeff zdobyli chociaż jedną bramkę. Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo Molde przynajmniej 4 bramkami.
⛔100
 
kenijczyk 14

kenijczyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Sevilla-Fiorentina
Typ: DW 4-2
Kurs: 46.91
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Obie drużyny mocne ofensywnie, szczególnie Fiorentina na wyjazdach potrafiąca strzelać gole lepszemu rywalowi. Obie ekipy spotykają się ze sobą po raz pierwszy, więc zapowiada się niesamowicie ciekawie. Sevilla bez porażki od 8 meczy w europejskich pucharach na swoim stadionie. Podejrzewam, że dziś wzrośnie do 9. Zapowiada nam się festiwal bramek. U siebie Sevilli z pewnością będzie grało się łatwiej, a zwycięstwo przed własną publicznością jest niemal konieczne. Pozdrawiam
⛔100
 
vicious7 82

vicious7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Sevilla - Fiorentina
Typ: Sevilla over 1.5 gola
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dzisiejszej ofercie moją uwagę przykuła linia właśnie na bramki Sevilli w ich pierwszym półfinale z klubem z Florencji.
Hiszpanie strzelają dużo praktycznie przez cały sezon i to także zespołom, które są wyżej (2 gole przeciwko Barcelonie oraz Realowi). Ostatnie 5 spotkań to 10 goli strzelonych, co daje średnio 2 bramki na mecz. Z drugiej stronie przyjezdni z Włoch tych bramek dużo tracą. Trzy gole stracone z Juventusem, kilka dni wcześniej tyle samo z Cagilari. Dodatkowo należy przytoczyć, że Viola na 5 ostatnich wyjazdów wygrała tylko jeden, a Sevilla poza porażką z Realem Madryt w ten weekend przez długi, długi czas nie przegrała, ba, od listopada zeszłego roku tylko 4 remisowała, reszta to oczywiście wygrane. Hiszpanie wiedzą, że jeśli chcą awansować do finału to muszą pierwszy mecz wygrać i to jak najwyższym wynikiem. Oczywiście pogromu tu nie przewiduję, ale w strzelenie dwóch bramek przez gospodarzy jak najbardziej wierzę. Nie pozostaje mi nic jak Wam życzyć pogrania tego typu i powodzenia!
Krótka analiza, ale dzisiaj jakoś weny nie mam na pisanie :/
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
r4ffi 30

r4ffi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Napoli - Dnipro
Typ: Wynik / Suma goli : Napoli i powyżej 2,5
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam i zapraszam na półfinałowy meczy pomiędzy włoskim Napoli które na własnym stadionie Stadio San Paolo podejmie Ukraińskie Dnipro. To że faworytem spotkania jest drużyna z Włoch nie podlega żadnej wątpliwości. Jestem przekonany że Azzurri będą chcieli praktycznie rozstrzygnąć wynik dwumeczu już w spotkaniu u siebie przez co możemy spodziewać się dużej ilości bramek. Do tej pory w lidze włoskiej Napoli w 34 meczach zanotowało over 2,5 aż 19 razy przy średniej bramek 3,1 na mecz. Jest to najlepszy wynik w lidze włoskiej. Dodatkowo jest tutaj atut własnego boiska na którym Napoli prezentuje się dobrze, w 17 meczach odniosło 10 zwycięstw, 5 remisów i 2 porażki. Jedyny minus może dotyczyć strony psychicznej gospodarzy, gdyż jako mocny faworyt dwumeczu Napoli musi wygrać, a Dnipro może. Ostatnie dwa mecze między tymi zespołami miały miejsce aż w 2012 roku gdzie we Włoszech Napoli wygrało z wynikiem 4:2, natomiast na wyjeździe przegrało 3:1. Jeśli chodzi o drużynę gości obecnie zajmują drugą lokatę w swojej lidze przy całkiem dobrej formie. Ostatnie mecze to 4 zwycięstwa i 1 remis natomiast średnia bramek to 2,5 na mecz. Dlatego polecam ten typ w dniu dzisiejszym.
⛔100
 
V 0

vesend

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:15
Spotkanie: Szwecja - Niemcy
Typ: F. Forsberg strzeli gola
Kurs: 1.92
Bukmacher: Expekt
Analiza: Typ na jutrzejszy mecz Szwedów - żeby nikt nie pomylił z dzisiejszym. Filip to jeszcze młody chłopak - dopiero 20 lat (w sierpniu będzie miał 21) - ale już w tym wieku niezwykle regularny. W barwach Nashville Predators w obecnym sezonie NHL zdobył łącznie ponad 60 punktów. Jak na 82 spotkania w najsilniejszej lidze na świecie jest to wynik godny pochwały i przyklaśnięcia. W obecnych mistrzostwach Forsberg również zaskakuje regularnością. W trzech spotkaniach zdobył 4 bramki i zaliczył jedną asystę nie wpisując się na listę strzelców tylko w meczu z Czechami. Statystyki z oficjalnej strony MŚ mówią, że Filip oddał w tych MŚ zaledwie 10 strzałów na bramkę rywali w trzech spotkaniach - przy tym zdobył aż 4 bramki. Czyli jak widać pewność siebie ma ogromną bo wykorzystuje prawię połowę nadarzających się okazji. Po tym co pokazała wcześniej Kanada w meczu z Niemcami nie sądzę, żeby Szwedzi mieli jakieś ogromne problemy ze zdobywaniem bramek.
⛔100
 
calvinjones 67

calvinjones

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Napoli - Dnipro
Typ: Dnipro over 2,5 kartki
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bwin
Analiza:
W ostatniej kolejce nie wierzyłem w Dnipro i grałem na Club Brugge. Skoro w tych rozgrywkach jest drużyna z Ukrainy to znaczy, że się myliłem, a szkoda. Minimalna wygrana 1-0 u siebie i jedyny gol w tym dwumeczu przesądził o losach tego dwumeczu. No i nie ma się co oszukiwać tutaj droga drużyny z Ukrainy raczej się kończy. Obawiam się, że dzisiaj się zamurują i drużyna z Włoch może mieć ciężko się przebić ale i na tym można zarobić. Bo skoro będą się bronić no to będą lecieć i kartki. Over 2,5 drużyny z Ukrainy, która lubi zgarniać kartki co pokazują statystyki to niezła opcja. Osobiście spodziewałem sie finału Napoli - Wolfsburg jednak wydaje się, że będzie im dane mierzyć się z obrońcami tytułu. Druga opcja meczu, która nie wyklucza kartek podanych wyżej to to, że Benitez znajdzie drogę do bramki Dnipro i będziemy mogli zobaczyć kilka bramek. Jeżeli mam grać 1 za 1,35 to już wolę bardziej zaryzykować i puścić Napoli -1 Handi, potrafili ugrać 0-2 na wyjeździe z Wolfsburgiem to czemu mieliby sobie nie poradzić u siebie, żeby potem jechać z zaliczką na wojenną Ukrainę? Dla mnie ten typ bardziej warty grania niż czysta 1.
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaArgentyna Primera B Metropolitana
Godzina: 20:00
Spotkanie: Deportivo Moron – Sportivo Italiano
Typ: 2 (Draw No Bet)
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet365

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 14 kolejki Argentyńskiej Primery B Metropolitano w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 13 pozycję w tabeli zespół Deportivo Moron z 19 Sportivo Italiano. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 7 pojedynków na własnym stadionie w których to zdołali 5x odnieść zwycięstwo 1x zremisowali a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 16 bramek a stracili 12. Goście natomiast w swoich 6 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 1x zwyciężyć natomiast 5x doznali porażki strzelając 4 bramki a stracili 9. Gospodarze tego pojedynku są faworyzowani przed dzisiejszym spotkaniem dobrze prezentując się na własnym stadionie lecz co ciekawe warto zwrócić uwagę na to, że tracą oni sporo bramek i chodź sporo tez ich strzelają to jednak obron nie jest w najlepszym układzie. Goście natomiast słabo prezentują się na wyjazdach lecz to nie jest ich największą bolączką a jest nią to, że dawno nie wygrali oni pojedynku ligowego a po raz ostatni miało to miejsce 14 marca tak więc prawie 2 miesiące temu. Warto wspomnieć jeszcze, że po mimo ostatniej porażki ligowej dzisiejszych goście 1:2 u siebie 4 w tabeli Tristan Suarez dobrze zaprezentowali się oni w tamtym spotkani co powinno dzisiaj zaowocować ze słabo prezentującym się w ostatnim czasie Deportivo Moron które zdobyło 1 ligowy punkt w 2 ostatnich ligowych spotkaniach. Reasumując zaryzykuje tutaj i pobiorę przełamanie gości stawiając 2 po bardzo dobrym kursie a w przypadku remisu zwrot postawionej stawki.
ZWROT
 
zelka43 843

zelka43

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21:05
Spotkanie: Sevilla - Fiorentina
Typ: Sevilla+BTTS
Kurs: 3,5
Bukmacher: Bet365

Sevilla gra ostatnio rewelacyjnie, zwłaszcza na swoim stadionie co pokazuje nam remis z Barcą ,nie do końca zasłużona porażka z Realem 2-3 ,no i oczywiście bardzo dobre wyniki w LE . Zresztą o tym zespole napisane zostało już niemal wszystko ,wiemy jak lubią oni atakować ,jednakże ...dość często tracą bramki (najwięcej z czołówki PD) .
Fiorentina obniżyła loty (i to znacznie) . LE w przyszłym roku mocno zagrożona ze strony Genoi, Interu ,czy Torino ,zwłaszcza w obecnej formie Fiołków .Drużyna ta jest skazywana dziś na porażkę ,i słusznie ,ale czy nie będzie w stanie ukąsić ,choć raz ? Wdg. mnie nie mają nic do stracenia ,a brak bramki na wyjeździe zmniejszy ich szanse do minimum ,więc na pewno spróbują .
Wiemy ,że od tego roku tryumfator LE ma gwarantowane miejsce W LM .Żadna z tych drużyn nie wywalczy sobie tego poprzez krajowe rozgrywki (Sevilla ma szanse na eliminacje) ,więc stawka jest wielka .Nie widzę tutaj straty pkt przez gospodarzy ,bo to drużyna po prostu lepsza ,ale Fiołki na pewno stać na bramkę ,wobec nie do końca pewnej defensywy gospodarzy (skoro nawet Eibar ,czy Granada potrafiły ,to Fiołki nie spróbują ?)
Powodzenia ;)
⛔100
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Napoli - Dnipro
Typ: Napoli -3 RR
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
VS

Typ na szybko, według mnie Napoli dzisiaj wygra spotkanie spokojnie, chociaż nie można lekceważyć gości, to widzę dzisiaj znaczną przewagę gospodarzy i pewne ich zwycięstwo, Dnipro może próbować kontrować rywala, jednak to Napoli będzie prowadziło grę, i mają w składzie kilku graczy dobrze grających głową (m.in Higuain, Albiol) a w przypadku straty gola muszą rzucić się do ataku, aby nie jechać do Dniepropietrowska z deficytem, stąd dobry kurs na handicap RR dla Napoli. Jeśli przycisną, rzuty rożne na korzyść gospodarzy powinny się posypać szybciutko. Napoli w niezłej formie, dziś muszą udowodnić, że są w tej parze lepszą drużyną i według mnie ruszą zdecydowanie na gości, którzy nie będą mieli wiele do powiedzenia wobec dużej siły ataku gospodarzy.
✅120​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom