>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.02.2024 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 7. Lutego


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 10:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 1,80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Post w dziale: Link do swojego postu
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Betclic
- Lvbet
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- GO+bet
- Betters


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Azji
Godzina: 16:00
Spotkanie: Iran - Katar
Typ: Iran wygra do zera - NIE
Kurs:
1,42
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Katarczycy to gospodarze tego turnieju, którzy z pewnością chcieliby osiągnąć jakiś międzynarodowy sukces, po tym jak Mistrzostwa Świata potoczyły się zupełnie nie po ich myśli. Los był łaskawy jak dotąd dla Kataru, bo uniknęli w fazie grupowej rywalizacji m. in. z Japonią, Arabią Saudyjską, Iranem, Koreą Południową czy Australią. W zasadzie najtrudniejszymi rywalami, z którymi się mierzyli byli Uzbekistan czy Chiny co wiele mówi o poziomie. Dla porównania Iran jest świeżo po wyeliminowaniu jednego z faworytów do końcowego triumfu - Japonii, poza tym na swojej drodze mieli też np. Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Syrie, czyli w zasadzie lepszych rywali od tych Kataru. W półfinale wydaje się być dwóch idealnych kandydatów skrojonych pod finał - Iran i Korea Południowa, z drugiej strony piłka nie jest oczywista i żaden scenariusz mnie nie zaskoczy. Katarczycy we wszystkich 5 dotychczasowych meczach zdobywali przynajmniej jednego gola, tym razem ponownie liczę na to w konfrontacji z Iranem, chociaż klasycznie kombinuje nieco z konfiguracją typu. Irańczycy są bardzo mocni w ofensywie jak na warunki Azji, ale sporo tracą - strzeliłą im Syria, ZEA, Japonia czy nawet Palestyna, tak więc 4 z 5 spotkań bez czystego konta mówi bardzo wiele. Kursy faworyzują Iran, ale powiedzmy sobie szczerze, że gospodarze turniejów - jeszcze na tym etapie mogą zawsze liczyć na nieco bardziej przychylne sędziowanie.

142
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +2352
R 578,9K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia - FA Cup
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Aston Villa - Chelsea
Typ: Betbuilder: 1X+ AV pow 3,5 RR
Kurs: 1,83
Bukmacher: fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/fa-cup-2023-2024.169809/post-7244175
Analiza:
Wprawdzie to dopiero 1/16 tegorocznego FA Cup ale na tym etapie spotkały się już dwie uznane marki z Premiership. Na potwierdzenie fakt, że w kolejnej rundzie wygrany zagra ze zwycięzcą pary Leeds - Plymouth a więc drużyny z niższej klasy rozgrywkowej. W pierwszym meczu w Londynie wprawdzie zanotowano wynik bezbramkowy ale obydwie drużyny wywalczyły po siedem RR a to wchodzi w skład dzisiejszego typu. Aston Villa po wpadce 1:3 w Birmingham w ligowym meczu z Newcastle szybko wrócił na dobre tory gromiąc ostatnio 5:0 w wyjazdowym spotkaniu Shieffield Utd i nadal jest w grze o pierwszą czwórkę w tabeli. Chelsea po awansie w EFL Cup do finału gdzie zagra z Liverpoolem odnotowała dwie wysokie porażki w lidze 1:4 z Liverpoolem i 2:4 z Wolverhamptonem i jako, że w lidze nic nie wywalczy zostały już tylko puchary. W Birmingham zapewne nikt tego jednak nie weźmie pod uwagę i piłkarze zrobią wszystko aby odprawić utytułowanego rywala, chociaż dogrywka zupełnie realna.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Otrzymane punkty reputacji: +51
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Mainz - Union Berlin
Typ: Superbet: powyżej 2.5 gola i obie drużyny powyżej 1.5 kartek
Kurs: 4.00
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:https://forum.bukmacherskie.com/threads/20-kolejka-bundesligi-zaległy-7-02-2024-11-02-2024.170395/post-7244182
Analiza:

To zacznę może od kartek. Uważam, że obie drużyny wyłapią minimum po 2 kartki. To jest mecz na dnie tabeli. Mainz jest przedostatnie, a Union tuż nad strefą spadkowa i traci do Mainz 6 pkt. Bardzo ważne spotkanie dla obu ekip i kartki powinny wpadać. Sędzia do kartek też okej, pograłbym też czerwień bo sporo ich w tym sezonie już pokazał .
Jeśli chodzi o gole to jestem tego zdania, że to będzie otwarte spotkanie. Gospodarze pewnie już od samego początku siądą na rywalu i albo coś wpakują albo sami stracą . Pierwsza bramka powinna tutaj otworzyć worek z bramkami . Mainz gra tu o zwycięstwo, każdy inny wynik na tablicy wyników niż ich prowadzenie będzie sprawiał, że będą się otwierali coraz bardziej. W h2h 4/5 spotkań kończyło się tym overem bramek

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
maarcin14 666,9K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Mainz - Union Berlin
Typ: X2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Betclic
Post: https://forum.bukmacherskie.com/threads/20-kolejka-bundesligi-zaległy-7-02-2024-11-02-2024.170395/#post-7244274
Analiza:

Witam, w środę 7 lutego zostanie rozegrane zaległe spotkanie 18 kolejki niemieckiej Bundesligi. O godzinie 18:30 zmierzą się Mainz oraz Union Berlin. Typuję tutaj remis lub wygraną gości. Historia spotkań bezpośrednich jest na korzyść Unionu, który nie przegrał z Mainz żadnego z ostatnich 5 spotkań. W 2023 roku obie drużyny mierzyły się trzykrotnie, dwa razy wygrał Union najpierw 2:1 a potem 4:1, a wcześniej padł bezbramkowy remis. Ostatni raz Mainz pokonało Union w 2021 roku. Mainz w tym sezonie spisuje się bardzo słabo. Wygrali zaledwie 1 spotkanie z 19 rozegranych, a pozostałe to 8 remisów i 10 porażek. Union spisuje się niewiele lepiej, wygrał 5 meczy, 2 zremisował i aż 12 przegrał, ale łączył rozgrywki krajowe z Ligą Mistrzów, z której odpadł, dlatego teraz w pełni może skupić się na Bundeslidze. Myślę, że goście tego meczu nie przegrają, typuję X2.

170
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Otrzymane punkty reputacji: +1448
Tenis by Dawid 868,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, ATP Marsylia
Godzina: 18:00
Spotkanie: Khachanov K. vs. Bautista Agut R.
Typ: powyżej 1,5 przełamań w 1. secie
Kurs: 1,6
Bukmacher: Betclic
Post: https://forum.bukmacherskie.com/thr...lia-05-02-2024-11-02-2024.170364/post-7244278
Analiza:

Spotkanie o ćwierćfinał turnieju halowego we Francji. Faworytem bukmacherów jest Khachanov, co mnie wcale nie dziwi i zastanawiam się, co by musiało się stać, by ten mecz przegrał. Obejrzałem spotkanie pierwszej rundy między Bautistą Agutem, a Gasquetem i niestety stało na bardzo niskim poziomie. Wyglądało to trochę jak spotkanie emerytów, którzy grali wolno i przewidywalnie. Nie wyobrażam sobie, by Karen miał tego nie wykorzystać, choć oczywiście mecz meczowi nierówny i raczej Roberto będzie musiał zagrać znacznie lepiej, by postawić jakikolwiek opór. Jeszcze niedawno pewnie kursy na ten mecz byłyby zbliżone, ale to nie jest dobry czas dla Hiszpana i mam wrażenie, że powoli zmierza do końca kariery. Jego atutem zawsze była cierpliwość, solidny mental i wybieganie, a jak zabrakło zdrowia to zatracił po trochu wszystko i mocno sprzeciętniał. Początek sezonu miał niezły, bo zaczął od wygranej z Cerundolo i Marozsanem, lecz później było tylko gorzej i przegrał m.in. z Ofnerem czy Baeną i to na kortach twardych, które bardziej preferuje. Do tego zawsze leżała mu Australia i najlepiej punktował na początku, a tu niestety duży zawód. Pewna wygrana z Gasquetem nic nie oznacza, bo rywal nie postawił oporu i nawet szczególnie nie biegał do piłek. Khachanov musiałby zagrać mocno poniżej oczekiwań, a przecież to gracz, który ma jeszcze sporo do udowodnienia, choć też miał swoje problemy ze zdrowiem i poprzedni rok miał średni. W Melbourne pokazał się z dobrej strony, aż do momentu, gdy trafił na przyszłego triumfatora, z którym nawet trochę powalczył. Znany jest z tego, że raczej ogrywa tych słabszych graczy z małymi wyjątkami, ale też przegrywa ze ścisłym topem, gdyż prawdopodobnie brakuje mu argumentów i trochę kreatywności. Oczywiście od czasu do czasu kogoś pokona, ale jest to typowy łącznik między czołówką, a dalszym zapleczem. Na pewno plusem dla Hiszpana jest H2H i widać, że bardzo lubił grać z Rosjaninem, lecz bilans wyrobił sobie w zdecydowanie lepszych dla siebie czasach i teraz jest dobry moment, by to zmienić. Raczej Karen nie powinien go zlekceważyć właśnie z tego względu. Drugim plusem dla Aguta jest to, że zapoznał się z kortem, ale to trochę szukanie kontrargumentów na siłę. Stricte tenisowo na dziś lepiej wygląda Khachanov i muszę zgodzić się z bukmacherami, a jak będzie inaczej to znaczy, że w ich bilansie bezpośrednim kryje się coś więcej czyli tzw. patent.

Typ w Betclic w zakładce Tenis -> Tenis by Dawid 🇵🇱TUTAJ

160

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1448
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01
Spotkanie: Indiana Pacers - Houston
Typ: Jalen Green powyżej 21.5 pktów
Kurs: 1.78
Bukmacher: betfan
Post: https://forum.bukmacherskie.com/thr...y-typy-analizy-komentarze.169543/post-7244284
Analiza:Mecze z Pacers często kojarzą sie z szybkim tempem i tak też powinno być jutro przeciwko Rockets. Na pewno w meczu nie zagra Vanleet, więc można spodziewać się że część jego zadań przejmie Green. Rzucający obrońca Houston rzuca trochę niestabilnie ale w takich spotkaniach jak z Indianą będzie miał sporo szans na punkty. Średnio rzuca 17.0 punktów przeciwko Pacers. Tak jak wspomniałem absencja rozgrywajacego gości, szybkie tempo, szansę na łatwe punkty i penetrację - Green powinien odnaleźć się w takim meczu.

178
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Otrzymane punkty reputacji: +2492
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaArgentyna - Copa de la Liga
Godzinna: 01:15
Spotkanie: Atl. Tucuman - Argentinos Jrs
Typ: Superbets: Obie strzelą & Obie otrzymają powyżej 1.5 kartek
Kurs: 4.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Mimo, że Liga, a tym bardziej puchar nie jest mi najlepiej znany, to przyszedł mi do głowy pomysł, by coś zagrać w tym meczu. Już jakiś czas temu obejrzałem mecz dzisiejszego gospodarza i co nieco ich gra mi zaimponowała, wiadomo, że te ligi z Argentyny, Chile czy Brazylii lubią twardą grę z kartkami i zamieszaniem, ale muszę przyznać, że nie kiedy, dla oka to się nawet fajnie ogląda, gra jest szybka, można liczyć na sporo stałych fragmentów gry, i no właśnie skuteczność jest na pewno do poprawy, ale tragedii nie ma. Powiem, w moim typie o kartki raczej się nie martwię, bo w takich spotkaniach można się spodziewać sporo fauli, a sędzia ma odwagę by ich użyć, ale jak wcześniej wspomniałem jest problem z skutecznością, ale... Btts nie jest wcale takim głupim pomysłem w tym spotkaniu, bo Gospodarze na pewno mają chrapkę na zwycięstwo, a na ostatnie 5 spotkań miedzy tymi zespołami pada mnóstwo bramek, dlatego albo tu jest jakiś haczyk od bukmachera, albo nie wiem, gdy spojrzymy na ostatnie ich mecze między sobą, to można nawet i zobaczyć hokejowe wyniki, a na taką ligę, to robi wrażenie. Kurs na gospodarzy spada, a za drobne można pare złotych zdobyć, więc ja to biorę.

100
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Otrzymane punkty reputacji: +184
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Mainz - Union Berlin
Typ: over 6.5 kartek
Kurs: 4.40
Bukmacher: Betclic
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/20-kolejka-bundesligi-zaległy-7-02-2024-11-02-2024.170395/post-7244300
Analiza:

Z pomysłem już zostałem uprzedzony, ale ja idę w wyższą linię. Pierwszy mecz skończony 4-1 (w tym do 10 minuty 10 zero i od 70 minuty 3-1) i było 6 kartek, więc spora szansa, że jutro przy bardziej wyrównanym meczu będzie się działo jeszcze więcej. Sędzia Petersen po ostrym początku sezonu w Niemczech (czwarta kolejka 2 Bundesligi 3 czerwone i potem dziewiąta kolejka Bundesligi znowu 3 czerwone) nieco ostatnio przystopował, ale to akurat wcale nie jest takie złe dla typu. Dlaczego? Bo może być wygłodniały :D Z doświadczenia widzę, że właśnie częściej ci overowi sędziowie zawodzą w meczach, gdzie kartek spodziewa się każdy, a potrafią nagle zaskoczyć sędziowie underowi (typu Turpin w Ligue 1, czy nawet ostatnio Rojas w La Liga). Ja wychodzę jednak z założenia, że sędziowie co raz częściej mają na mecze o 6 punktów jakieś dziwne wytyczne albo sami długo pozwalają na wiele, więc wolę wejść w wyższą linię za mniejszą stawkę niż próbować 5 kartek po niższej, bo lepiej stracić mniej, jeśli sędzia się uprze i nawet przy ponad 30 faulach rozda 2-3 kartki. Teoretycznie można też zaczaić się na mecz live i zobaczyć, jaka będzie linia, wynik i ilość fauli do przerwy, bo bywają mecze, gdzie zaczynają arbitrzy "marciniakować" i w pierwszej połowie choćby nogę urwało, to kartek nie dają (co oczywiście wtedy powoduje, że można złapać taką linię 4-5 kartek po bardzo dobrym kursie). Ja jednak nie mam jutro czasu tego meczu obserwować ze względu na wczesny start, więc gram przedmeczowo. Oczywiście czerwona kartka w Betclicu liczy się razy dwa. Dla porównania w Superbecie na tę samą linię kurs 3.80.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
N 349,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: 1. FSV Mainz 05 - 1. FC Union Berlin
Typ: powyżej 4,5 kartek
Kurs: 1,85
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/20-kolejka-bundesligi-zaległy-7-02-2024-11-02-2024.170395/post-7244298
Analiza:

Zaległy mecz Bundesligi, w którym zmierżą się zespoły aktualnie walczące o utrzymanie. Mainz jest przedostatnie i ma szansę zbliżyć się do miejsca barażowego, Union natomiast aktualnie jest na pierwszym bezpiecznym miejscu i wygrywając ma szansę nieco odskoczyć od strefy spadkowej. Takie mecze często obfitują w sporą ilość nieczystych zagrań, a tym samym w sporą liczę kartek. Gospodarze są drugą najczęściej oglądającą żółte kartki ekipą w całej Bundeslidze, ich średnia na mecz wynosi 2,89. Union ma tą średnią zdecydowanie niższą i wynosi ona 1,65 kartek na mecz. Sędzia tego spotkania pan Martin Petersen jest raczej underowy ze średnią 3,8 żółtych kartek na mecz, typ jest na kartki ogółem a więc czerwona liczy się podwójnie. Arbiter Petersen sędziował do tej pory 6 spotkań i pokazał odpowiednio 4 żk, 5 żk, 3 żk + 3 czk, 4 żk, 4 żk i 3 żk. Myślę, że w tym meczu piłkarze obu drużyn dadzą mu powód do ukarania ich kartkami minimum 5krotnie.

185
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Otrzymane punkty reputacji: +1812
Mordu 37,5K

Mordu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów CONCACAF
Godzina: 04:00
Spotkanie: Esteli vs Club America
Typ: powyżej 4.5 gola
Kurs: 4.50
Bukmacher: Betclic
Post w dziale:
Analiza:
W środę Esteli zmierzy się z Club America w pierwszym meczu 1/16 finału Pucharu Mistrzów CONCACAF. Gospodarze są aktualnie drugą drużyną w lidze nikaraguańskiej, ale nie mają dużych szans na sprawienie niespodzianki przeciwko meksykańskiemu gigantowi. Club America jest niepokonany w ostatnich ośmiu meczach we wszystkich rozgrywkach i ma najwięcej tytułów w historii tego turnieju. Jardine i jego podopieczni będą chcieli zdominować spotkanie i zdobyć jak najwięcej goli na wyjeździe. Esteli będzie musiało bronić się zaciekle i liczyć na kontry lub stałe fragmenty gry. Nie spodziewam się jednak, że uda im się strzelić gola lub utrzymać niski wynik. Moja prognoza to wygrana Club America 5-0 i ponad 4.5 gola w meczu.Jednakże, jeśli Esteli zagra z dużą determinacją i wykorzysta swoje nieliczne okazje, może zaskoczyć rywala i trafić honorowego gola. W takim przypadku, wynik mógłby być 4-1,5-1 dla Club America i nadal ponad 4.5 gola w meczu.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Narodów Afryki
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wybrzeże Kości Słoniowej - Kongo
Typ: obie strzelą
Kurs: 2,4
Bukmacher: Betclic
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/puchar-narodów-afryki-13-01-11-02-2024.170128/page-3#post-7244318
Analiza:

Przez wielu skreślane już w 1/8 WKS nadal jest w grze. Pokonali Senegal po rzutach karnych by następnie pokonać Mali po dogrywce, gdzie bramkę na 1:1 strzelili w doliczonym czasie gry a w dogrywce na 2:1 w ostatniej akcji. W grupie poradzili sobie fatalnie, tylko 1 zwycięstwo, porażka 0:1 z Nigeria i demolka z Gwinea Równikowa 0:4.
Kongo to mój czarny koń o którym mówiłem od samego początku wraz z Mali, Mali odpadło choć szykował się półfinał Mali vs Kongo. W 1/8 pokonali po rzutach karnych Egipt a w ćwierćfinale pokonali 3:1 Gwineę.
Jaki mój typ na to spotkanie? BTTS - obie strzelą.
WKS nie straciło gola tylko w 1 kolejce gdzie grali z Gwineą Bissau a następnie tracili co najmniej bramkę z Nigeria, Gwineą Równikową, Senegalem oraz Mali.
Kongo również tracił gola z Zambią, Maroko, Egiptem i Gwineą. Nie stracili jedynie gola z Tanzanią.
Popatrzmy w historię ich spotkań. W 2023 0:0 ale składy były całkiem rezerwowe. Natomiast już poprzednie mecze to 11 x z rzędu BTTS - historia bardzo podobna do tej z poprzedniego meczu Gwinea - Kongo. Czy historia się powtórzy? Trzymam kciuki.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Otrzymane punkty reputacji: +160
Z 619,9K
Dyscyplina: Koszykówka Japonia
Godzina : 11:05
Spotkanie: Hiroshima - Diamond Dolphins razem z dogrywką
Typ: over 166,5 pkt
Kurs: 2,44
Bukmacher : Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/pozostałe-ligi-cały-świat.140778/post-7244327
Analiza:To powinien być bardzo zacięty i wyrównany pojedynek ponieważ koszykarze obu drużyn w tym sezonie rozgrywkowym grają na bardzo podobnym poziomie i bardzo trudno jest tutaj przewidzieć która drużyna ostatecznie wyjdzie zwycięsko z tego meczu.Całkiem możliwe że w regulaminowym czasie gry w tym spotkaniu padnie wynik remisowy i w celu wyłonienia zwycięzcy tego pojedynku potrzebna będzie do rozegrania jednak dogrywka i padnie bardzo wysoki wynik punktowy.Gospodarze tego pojedynku drużyna Hiroshima obecnie zajmuje 4 miejsce w tabeli swojej grupy Konferencji Zachodniej.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali oni 19 meczy i 17 razy swoje spotkania przegrali.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Mainz - Union Berlin
Typ: Union Berlin over 1.5 gola
Kurs: 4.10
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale : https://forum.bukmacherskie.com/thr...gły-7-02-2024-11-02-2024.170395/#post-7244353


Mecz jak nie trudno zauważyć bardzo ważny w kontekście utrzymania się w Bundeslidze , gospodarze na ten moment spadają a do baraży tracą 4 oczka a do bezpiecznego miejsca które aktualnie zajmuje dzisiejszy rywal 6 oczek i samo to podpowiada że będzie się działo a remis tak konkretnie nikogo nie urządza , w/g mnie Union powalczy tutaj o komplet pkt bo patrząc na Mainz to na ten moment są najgorzej grającą ekipą przed własną publicznością i na 9 meczy zaledwie jedno zwycięstwo 2 remisy i 6 porażek a bramki zaledwie 6 strzelonych i 14 w plecy . ostatnie 5 spotkań pomiędzy nimi to 4 razy górą Union i jeden remis , w tych 4-ch wygranych w każdym z nich Union zdobywa przynajmniej dwie bramki , pierwszy mecz w tym sezonie Union wygrywa i to zdecydowanie 4:1 , jest jednak trochę obaw co do bramek Unionu gdyż ci na wyjazdach kompletnie sobie nie radzą , 10 meczy zaledwie 1 wygrana 1 remis i aż 8 porażek no i nieszczęsne bramki 7 zdobytych i 20 w plecy jednak jak to mówią każda fatalna seria musi się kiedyć zkończyć i liczę że dla Unionu będzie to właśnie dziś , na najwyższym szczeblu rozgrywek w Niemieckiej kopanej obie drużyny spotykały się 9 razy i zdecydowanie lepszy Union przy 6 wygranych 2 remisach i zaledwie jednej wygranej Mainz stąd liczę na komplet oczek Unionu ale stawiam na przynajmniej 2 bramki z ich strony po kosmicznym kursie ponad 4 !

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Otrzymane punkty reputacji: +111
patryk7 574,4K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgian Cup
Godzina: 20.45
Spotkanie: Club Brugge KV - Royale Union SG
Typ:
Club Brugge (DNB)
Kurs: 1.72
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/belgia-newsy-transfery-zakłady-długoterminowe-typy.157397/page-4
Analiza:

Półfinały Pucharu Belgii to prawdziwa piłkarska uczta, w której o awansie do finału zadecydują dwa mecze.
Royale Union Saint-Gilloise (które wyrosło na jedną z najlepszych drużyn w belgijskiej piłce nożnej) wyrusza na stadion Jana Breydela po imponującej passie (jedenaście zwycięstw, cztery remisy i ani jednej porażką w ostatnich piętnastu grach). Podopieczni niemieckiego szkoleniowca Alexandera Blessina pokazali, że są drużyną z którą należy się liczyć już w Europie. Środkowy pomocnik Wybrzeża Kości Słoniowej Lazare Amani i japoński środkowy obrońca Koki Machida są ze swoimi reprezentacjami. Nie zagra także pauzujący za kartki kluczowy środkowy obrońca argentyński Kevin Mac Allister.
Club Brugge nie pozostaje daleko w tyle pod względem jakości. Jest dominującym zespołem w belgijskiej piłce od sezonu 2015/16 (pięć z ostatnich ośmiu tytułów mistrzowskich znalazło się w rękach "niebiesko-czarnych"), ale ubiegły rok był jednak dużą porażką (strata w lidze do Royal Antwerp wyniosła aż jedenaście punktów na koniec ubiegłego sezonu). I to "odcisnęło piętno" również na tym sezonie (prowadzące w tabeli Royale Union ma aż 17 punktów przewagi nad Brugge). Doświadczony norweski trener Ronny Deila dysponuje solidną ekipą w której prym wiodą ofensywni gracze (Brazylijski napastnik Igor Thiago, norweski napastnik Andreas Skov Olsen czy hiszpański napastnik Ferran Jutgla to klasowi zawodnicy). Ekwadorski środkowy obrońca Joel Ordonoez i napastnik Chemstidne Talbi leczą kontuzje, a nigeryjski defensywny pomocnik Raphael Onyedika bierze udział w Mistrzostwach Afryki.
Spotkanie dwóch czołowych drużyn zapowiada się bardzo ciekawie. Obydwa zespoły mają wszystko co potrzeba, by wygrać dzisiejsze spotkanie, ale o awansie do finału zadecyduje dwumecz. Dzisiaj warto podkreślić przewagę własnego boiska jako główny czynnik (Deila i spółka są postrzegani jako silni na stadionie Jana Breydela).
Royale Union jest prawdopodobnie najlepszą drużyną Belgii i w tym sezonie ma zamiar sięgnąć po dublet. Jednak Gustaf Nilsson i jego koledzy z drużyny mogą przeżywać dzisiaj trudne chwile w starciu z Club Brugge.

172
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Otrzymane punkty reputacji: +1448
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, 1. Szkocja
Godzina: 20:45
Spotkanie: Kilmarnock - Livingston
Typ: Kilmarnock powyżej 1.5 gola
Kurs: 1.90
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/szkocja-typy-zakłady-długoterminowe-newsy-dyskusja.157152/post-7244365
Analiza:

Kilmarnock jest faworytem bukmacherów w tym spotkaniu i trudno się temu dziwić. Plasujący się obecnie na czwartym miejscu w tabeli ligowej, goszczą dzisiaj najsłabszą ekipę w lidze, strzelającą najmniej bramek i tracącą ich najwięcej. Kilmarnock ma aż 12 punktów straty do trzeciego Hearts, ale trzeba oddać, że pod względem meczów rozgrywanych na własnych u siebie są lepsi od Hearts. I myślę, że tą przewagę własnych ścian wykorzystają również dzisiaj. Osobiście kurs na dwa gole po stronie gospodarzy wystawiłbym na poziomie 1.75-1.80. Motywuję to również faktem, iż w trzech ostatnich bezpośrednich spotkaniach na stadionie w Kilmarnock, gospodarze strzelili w sumie siedme bramek. A perspektywa nie jest tak odległa, bo wszystko miało miejsce w ostatnich czternastu miesiącach.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka
Godzina: 16:00
Spotkanie: Halkbank - ZAKSA
Typ: Halkbank awans
Kurs: 1,65
Bukmacher: Betfan
Post w dziale:



Analiza:

ZAKSA w pierwszym meczu wygrała 3:2, ale jakoś w nich w rewanżu nie wierzę. Kaczmarek i Bednorz wracają po chorobie i dziś nie zagrają na miarę swoich możliwości. Do tego ma zabraknąć Chitigoia, a z Zapłackim pokonanie takiego zespołu jak Halkbank wydaje się nierealne. Realnie patrząc to Nimir i spółka u siebie biorą ten mecz za 3 punkty i awansują.

165
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1908
Termioszek 48,6K

Termioszek

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon - sztafeta mieszana
Godzina: 17:20
Typ: Polska wyżej niż Bułgaria
Kurs: 1,65
Bukmacher: betclic

Rozpoczynamy Mistrzostwa Świata w Novym Meście!
Na start sztafeta mieszana, czyli najpierw pobiegnie dwóch mężczyzn, następnie dwie kobiety. Mnie skłoniła propozycja od bukmachera betclic, który wystawił najwyższy kurs na Polskę w zestawieniu z Bułgarią.
Reprezentować nasz kraj będą Guńka, Nędza-Kubiniec, Mąka i Jakieła, więc sztafeta chyba najmocniejsza jaka mogłaby być ( nie licząc Kamili Żuk), choć Andrzej w ostatnim czasie mocno zawodził i to on raczej będzie najsłabszym ogniwem w naszej sztafecie. Zestawiam Polaków z Bułgarami, gdyż biegowo wyglądamy lepiej i na pewno w tym aspekcie będziemy zyskiwać, a na strzelnicy skuteczność wygląda dość podobnie. U nas słabo strzelecko Janek na pierwszej zmianie, u Bułgarów Iliev, a pozostała trójka powyżej 80% skuteczności na strzelnicy. Stawiam szczególnie na bieg, gdyż na strzelnicy można dobierać, a dodatkowo warunki w Novym Meście dziś bardzo ciężkie, szczególnie przez silny wiatr i możemy oglądać sporo pudeł oraz rund karnych.

165
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1048
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - FA Cup

Spotkanie: Aston Villa - Chelsea

Typ: under 3,5

Kurs: 1,60

Godz: 21:00

Bukmacher: fortuna

Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/fa-cup-2023-2024.169809/page-2

Analiza:
Dzisiaj godzine 21:00 odbędzie się spotkanie w FA Cup pomiędzy drużynami Aston Villa i Chelsea.
Mecz pomiędzy Aston Villą a Chelsea w ramach FA Cup budzi duże zainteresowanie miłośników piłki nożnej.
Ta konfrontacja obu drużyn może przynieść wiele niespodzianek i emocji, gdyż obie ekipy są znane z dynamicznej gry i wysokiego poziomu umiejętności.
Będzie to prawdopodobnie widowisko, które przyciągnie uwagę fanów z całego świata.


W pierwszym meczu na Stamford Bridge obie drużyny miały swoje okazje, jednak lepiej zaprezentowali się goście. Obecnie wokół The Villans panuje lepsza atmosfera. Zespół Unaia Emery'ego dobrze zareagował na domową porażkę z Newcastle, pewnie pokonując na wyjeździe Sheffield United. Tymczasem The Blues wysoko przegrali u siebie z Wolverhampton, pogłębiając swoje kłopoty. Aston Villa jest u siebie solidną drużyną, co w kontekście kryzysu Chelsea sugeruje typ na gospodarzy.

Analiza sytuacji w Aston Villi pokazuje, że drużyna ta odnosi coraz lepsze wyniki. Ich zwycięstwo nad Sheffield United podniosło morale zespołu. Natomiast Chelsea boryka się z problemami, co widoczne było w ich ostatnim meczu z Wolverhampton, gdzie ponieśli wysoką porażkę. W związku z tym, Aston Villa ma przewagę mentalną, co może przyczynić się do ich sukcesu w nadchodzącym spotkaniu.


Istnieje kilka czynników, które sugerują, że w tym meczu nie będzie więcej niż 3 bramek.

Po pierwsze, obie drużyny mogą skoncentrować się na obronie, biorąc pod uwagę znaczenie tego spotkania. Oba zespoły mogą być ostrożne w ofensywie, starając się unikać ryzykownych sytuacji, aby zminimalizować straty.

Po drugie, obie drużyny mogą być świadome znaczenia zachowania równowagi w defensywie. W ostatnich występach zarówno Aston Villa, jak i Chelsea miały problemy w obronie, co może skłonić je do bardziej defensywnej taktyki, aby zabezpieczyć swoje bramki.

Po trzecie, taktyka Unaia Emery'ego w Aston Villi może polegać na kontrolowaniu tempa gry i ograniczaniu ryzyka, co również może przyczynić się do mniejszej liczby bramek.

Wreszcie, podczas gdy obie drużyny mogą mieć potencjał ofensywny, fakt, że obecnie mają problemy w obronie, może skłonić je do większego skupienia się na zabezpieczeniu swoich bramek niż na atakowaniu.

W sumie, uwzględniając te czynniki, jest prawdopodobne, że wynik tego meczu będzie ograniczony do maksymalnie trzech bramek.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
R 630,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Polska 1 Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław II – Basket Poznań
Typ: Śląsk
Kurs: 1,67
Bukmacher: LVBet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...-typy-analizy-komentarze.169370/#post-7244423
Analiza:
W środowe wieczór proponuję zakład na polską koszykówkę w ramach rozgrywek 1. Ligi.. Gospodarze to druga drużyna Śląska Wrocław, która zajmuje 6 miejsce w tabeli z bilansem 17:5, ale gdy spojrzy się na mecze u siebie to mamy 12:0. Ich rywalem będzie ekipa Basket Poznań, która w meczach wyjazdowych ma bilans 5:6, a ogółem 10:12, co pozwala im zajmować 12 miejsce. W ramach H2H absolutny remis z lekką przewagą Śląska, bo 1-1-1 , a w meczu remisowym Śląsk wygrał po dogrywce. W ogóle Śląsk u siebie na 10 rozegranych ostatnich spotkań aż w 6 zanotował remis i wygraną po dogrywce.
Chyba spróbuję za drobne remis i potem jakąś progresję.
Do konkursu wybieram typ na zwycięstwo gospodarzy.

167
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Otrzymane punkty reputacji: +1185
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom