>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.02.2022 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 817,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Portugal
Godzina: 20:00
Spotkanie: Tondela-Benfica
Typ: handicap Benfica -1,5
Kurs:
1,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Benfica w tym sezonie absolutnie nie rozpieszcza a oliwy do ognia dolała ostatnia porażka u siebie z Gil Vicente. Patrząc na tabelę szanse na mistrza iluzoryczne, teraz wyjazd więc normalnie nie grałbym tego spotkania ale dziś są ku temu powody. Dzisiaj u gospodarzy nie zagra 4 absolutnie podstawowych zawodników: Obrońca Sagnan, pomocnicy Tiago Dantas, Pedro Augusto, i napastnik Rafael Barbosa.

Z kolei na oficjalnej stronie Benfy znalazłem takie coś:

"Napastnik Darwin , wracający z reprezentacji z Urugwaju , trenował już z drużyną. W sesji wzięli również udział młodzi Kokubo (bramkarz), Filipe Cruz (pomocnik) i Henrique Araújo (napastnik)."

Te dwie rzeczy plus przełamanie Benficy stawia dla mnie ją w roli zdecydowanego faworyta.

70
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1063
CIAP3K 27,4K

CIAP3K

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Radomiak Radom - Wisła Płock
Typ: Radomiak powyżej 5.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.80
Bukmacher: forbet

Analiza:

Czekałem na ten mecz najbardziej po powrocie naszej ligi.
Radomiak jest to jedna drużyna której podoba mi się ofensywna gra patrząc na ich skład jaki maja i na to, że są beniaminkiem nie boją się grać w piłkę i co mecz graja ofensywnie.
Radomiak jest w top 3 pod względem pokrywania lini 5.5 rożnych co mecz i niekwestionowany lider lini 5.5 na własnym boisku, jest to drużyna swojego boiska więc dziś pobieram taka linie bez problemu :)
Czeka nas ciekawy pojedynek między 5 a 7 druzna w tabeli gdzie patrząc na formę ostatnich pięciu meczy to zagra 1 drużyna z 2.
Radomiak po tym meczu ma szansę wrócić do top3 i napewno to wykorzystają bo jak pisałem wyżej jest to ekipa swojego boiska pod względem rzutów rożnych i jak wygrywania pojedynków. Ostatni mecz ligowy przegrali u siebie 12 maja 2021 czyli jeszcze w 1 lidze!

80
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +339
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: koszykówka
Godzina: 17:30
Spotkanie: MKS Dąbrowa Górnicza - Astoria Bydgoszcz
Typ: Astoria win
Kurs:3,15
Bukmacher: betclic
Analiza:


Spotkanie pomiędzy 11. , a 13. ekipą ligi. Obie drużyny w ostatnich meczach prezentują zupełnie odmienną formę. Zespół z Dąbrowy jest w gazie. W 6 poprzednich spotkaniach zaliczyli oni 4 wygrane. Pokonali m.in. Twarde Pierniki Toruń czy Zastal Zielona Góra. Liderem drużyny jest Amerykanin Devyn Marble. Skrzydłowy zasilił szeregi MKS-u w trakcie sezonu i w ciągu dwunastu rozegranych spotkań jest on najlepiej punktującym zawodnikiem w całej Energa Basket Lidze. Spędza on na boisku średnio 31 minut podczas których notuje 19,0 punktów. Ważnymi graczami w ekipie Jacka Winnickiego są też Michael Lewis i Josip Sobin. Zespół z Dąbrowy to obecnie druga najgorsza defensywa w lidze. Dąbrowianie średnio na 100 posiadań tracą 117 punktów. Rotacja w zespole nie jest jednak zbyt szeroka.

Zespół z Bydgoszczy natomiast ostatnio jest w kryzysie. W ostatnich 5 meczach zaliczył aż 4 porażki. Jednak Astoria to zespół, który potrafi zaskoczyć. Dalej podopieczni Artura Gronka są w grze o play-off. Zespół z Bydgoszczy w styczniu przechodził covid i w ubiegłą środę rozegrał pierwszy mecz po przerwie. Astoria wówczas przegrała aż 71:102 z Kingiem Szczecin. Był to zdecydowanie najgorszy mecz bydgoszczan w sezonie. Dzisiaj więc zespół Gronika będzie miał dużo do udowodnienia. Liderami Astorii w tym sezonie są Jakub Nizioł, Rod Camphor czy Andrzej Pluta. Pod koszem natomiast rządzi Klavs Cavars, który mimo porażki ze Szczecinem zdobył 14 punktów i zaliczył naprawdę dobry występ.

W pierwszym meczu tych zespołów Astoria wygrała 92:62. W tym meczu myślę, że również bydgoszczanie nie są bez szans. Tak wysoki kurs na nich spowodowany jest ostatnią porażką. Ale czy bydgoszczanie zagrają dwa razy z rzędu tak słabo? Wątpie. Dąbrowa lepiej gra u siebie, ale to zespoły zbliżone potencjałem do siebie. Kurs @3,15 na zespół z Bydgoszczy to duże value i ja to pobieram.

215
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +825
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Radomiak Radom - Wisła Płock
Typ: Radomiak AH-1.5
Kurs: 3.85
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Ostatnie spotkanie w 20 kolejce Ekstraklasy.
Radomiak,który na swoim obiekcie w tym sezonie jeszcze nie przegrał zmierzy się z Wisłą Płock,która na 9 meczów wyjazdowych
przegrała aż 8 razy.
Radomiak to beniaminek no i radzi sobie doskonale czyli podobnie jak rok temu Warta Poznań.
Wisła Płock w zasadzie to w okienku nie osłabiła się ani nie wzmocniła.
Radomiak opuścił M.Kozak czy M.Kaput a przyszedł D.Olejarka z Stali Rzeszów.
W tej kolejce gospodarze wygrali 3 razy z czego dwukrotnie różnicą minimum 2 bramkową.
Radomiak zagra dziś najprawdopodobniej bez Nascimento a goście bez Michalskiego.
Wisła Płock to jest w tym sezonie drużyna swojego boiska.
Radomiak prezentuje się bardzo dobrze,ale to dopiero pierwsze spotkanie po przerwie i trudno przewidywać.
Wg mnie gospodarze są w stanie wygrać to spotkanie różnicą min 2 bramkowa.
Radomiak na swoim obiekcie zremisował już 4 razy i wątpię w kolejny remis.
Płock 3 razy w delegacjach przegrał różnicą min 2 bramkową.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Radomiak Radom - Wisła Płock
Typ: powyżej 0,5 bramki + powyżej 8,5 rzutów rożnych
Kurs:
1,53
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Radomiak Radom w tym sezonie prezentuje się ze znakomitej strony, mało kto by się spodziewał, że beniaminek będzie walczył o podium Ekstraklasy a na tę chwilę właśnie to tak wygląda. Zajmują 5 miejsce ale GDYBY wygrali dziś to będą mieć tyle samo punktów co 3 Raków, Wisła Płock również prezentuje się z dobrej strony zwłaszcza w ostatnich kolejkach gdzie wygrali 4 z 5 pojedynków i zajmują 7 miejsce ze stratą 6 punktów do Radomiaka.

W poprzednim mecz to Wisła Płock u siebie była lepsza wygrywając 1:0 z Radomiakiem, dziś chęć rewanżu przez Radomiaka będzie na pewno bardzo duża, jednak po tak długiej przerwie nikt nie może spodziewać się w jakiej formie wyjdą obie drużyny.
Ja liczę na co najmniej 1 bramkę w tym meczu i bardziej skupiłem się na rzutach rożnych, które obie drużyny wykonują dość dużo - oczywiście są takie mecze gdzie tych rożnych jest mniej. Ja jednak liczę, że obie drużyny dziś zagrają o 3 punkty, nie będzie kalkulacji, że nawet remis nie będzie zły co za tym idzie liczę na ciąg do bramki przeciwnika a to jest właśnie okazja na wywalczenie rzutu rożnego.

53
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +494
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
Dyscyplina: Piłka ręczna - Olis Deildin Islandia
Godzina: 20:30
Spotkanie: Stjarnan - Haukar
Typ: under 60.5
Kurs:
1,50
Bukmacher: BETFAN
Analiza:
Bardzo wysoko wystawiona linia przez tego bukmachera. Dwa zespoły, które średnio nie przekraczają tej linii, a nawet mają kilka bramek mniej. Zespół gości to zeszłoroczny mistrz, który miał bardzo kiepską pierwszą rundę, w której przegrał we własnym parkiecie z zespołem Stjarnan. Bukmacher tutaj wystawiając kurs sugerował się dwoma ostatnimi spotkaniami, w których padło 60 i 61 bramek, ale w meczu gdzie padło 61 bramek to mecz finałowy w formie play off... tutaj wysoko w pierwszym meczu wygrał Haukar przy raptem 51 bramkach, dlatego drugi mecz był zdecydowanie szybszy i dlatego przekroczyli tak linie. Oba zespoły nie rozegrały jeszcze spotkania oficjalnego w 2022 roku, dlatego na pewno będzie mocne badanie terenu oraz swoich możliwości. A na świeżości i obrona będzie wyglądała zdecydowanie lepiej.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Rotterdam
Godzina: 21:25
Spotkanie: Norrie - Humbert
Typ: Norrie
Kurs: 1.72
Bukmacher: Etoto
Analiza: Patrząc całościowo na formę obu panów można stwierdzić że typowanie wyniku tego spotkania to wróżenie z fusów. Ja jednak twierdzę że Norrie to spotkanie wygra. Brytyjczyk od 5 spotkań pozostaje bez zwycięstwa a biorąc pod uwagę wszystkie spotkania rozegrane na hardzie to nie wygrał od 7 meczów. Norrie to 13 rakieta świata, który ma problemy ze znalezieniem formy i właśnie dziś upatruję szansy na przełamanie bo rywal nie jest specjalnie wymagający. Miał swój przebłysk wygrywając z Miedwiedwiewem, ale to było bardziej zlekceważenie przeciwnika niż jakiś przebłysk Francuza. Rosjanin zrobił sporo podwójnych błędów co nie zdarza mu się zbyt często, zaledwie jeden as Humberta w porównaniu do 14 Miedwiedwiewa wygląda bardzo słabo. Humbert ma 1 zwycięstwo na ostatnie 10 meczów, dodatkowo ograł Norriego w Lyonie w 2019. Uważam że Brytyjczyk mocno się zmotywuje na ten mecz i zrobi wszystko by go wygrać, dla mnie jest zdecydowanym faworytem.

72
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +480
ziroxxx 791K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka nożna/La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Athletic Bilbao - Espanyol
Typ: Athletic Bilbao więcej RR & Athletic Bilbao powyżej 5,5 RR
Kurs: 1.76
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Niestety linie rożnych na Bilbao nie są już tak zachęcające. Bukmchery już nie wystawiają niskich linii na Bilbao dlatego trzeba grać to co proponują. Bilbao kiedy musi atakować i dąży do odrobienia wyniku to jest w stanie nabić wiele rożnych. Jeżeli Baskowie nabijają po 8 rożnych z takimi drużynami jak Barcelona i Real to zdobycie minimum 6 rogów z Espanyolem nie powinno stanowić problemu. Gospodarze są najlepszą drużyną w lidze z średnią 6,73 RR/mecz (7,8 RR/mecz u siebie) - warto iść w kierunku rożnych Basków. Ja dokładam jeszcze, że zdobędą najwięcej rożnych. Ponieważ nie sądzę, że Espanyol zbliży się do linii 6 rogów.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna/La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Athletic Bilbao - Espanyol
Typ: 1. drużyna: wygra mecz + najwięcej rzutów rożnych + najmniej kartek
Kurs:4.50
Bukmacher: STS
Analiza:

Bilbao u siebie wygląda całkiem nieźle, stąd też spodziewam się większej dominacji po ich stronie, w tym rzutów rożnych, które lubią nabijać w swoich meczach. Samo zwycięstwo Basków także ma na papierze sens, bo Espanyol bez Raula de Tomasa traci sporo atutów w ofensywie, podczas gdy Baskowie zagrają w praktycznie optymalnym składzie. Kartki to zawsze loteria i teoretycznie najtrudniejszy element naszego typu, ale większej frustracji także spodziewam się po stronie gości. Myślę, że taki kurs warto zaatakować, tym bardziej że dwa pierwsze elementy mają mocne podstawy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia, Primeira liga
Godzina: 22:15
Spotkanie: Moreirense - Belenenses
Typ: ponad 6,5 kartek
Kurs: 2,45
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Szybki rzut oka na tabelę i od razu widzimy z jakim spotkaniem mamy do czynienia. Przedostatnie w tabeli Moreirense podejmuje ostatnie Belenenses. Zwycięstwo gospodarzom pozwoli przeskoczyć w tabeli 2 drużyny i opuścić strefę spadkową. Gościom ewentualne 3pkt. co prawda nie zmienia pozycji w tabeli bo do dzisiejszego rywala notują stratę 4 oczek ale pozwoliło by im się do nich zbliżyć. Porażka Belenenses postawi ich w bardzo trudnym położeniu i może mocno ograniczyć ich szanse na utrzymanie.
Także jak widać stawka tego spotkania dla obu ekip dosyć istotna i możemy liczyć na sporo emocji podczas gry. W lidze portugalskiej pada mnóstwo fauli i co za tym idzie kartek.
7 kartek z takim kursem lekko mnie zdziwiło bo zakładałem o wiele niższy kurs przy tej linii ale być może wynika to z poprzednich spotkań rozegranych pomiędzy tymi ekipami na terenie Moreirense. Może nie obfitowały one w sporą ilość kartek bo ostatnimi latami zdarzały się ledwo 4 czy 5 ale było i spotkanie w 2018 gdzie padło ich nawet 10.
Stawka dzisiaj konkretna, nikt nie będzie chciał przegrać także kartki powinny się posypać.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Mecz:Cecchinato, Taberner - Behar, Escobar
Godzina:23:15
Typ: 1 +1.5sets
Kurs:2.6
Buk:Fortuna
Behar i Escobar są faworytami, ale sądzę że rywale mogą urwać seta. Behar z kolegą grali ostatnio głównie na nawierzchni twardej, a tu na mączce, czyli nieco inna gra i pewnie będą musieli się przestawić, a to może być szansa dla tych pierwszych. Liczę na ich większe zaangażowanie i uważam, że mogą postawić się bardziej doświadczonym przeciwnikom.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom