>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 7.01.2021 (czwartek)

Status
Zamknięty.
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Turcja Super Liga
Godzina 17:00
Spotkanie : Fenerbahçe - Alanyaspor
Typ : Poniżej 3.5 gola
Kurs : 1.48
Bukmacher : ETOTO
Pojedynek na górze tabeli, obie ostatnio trochę postrzelaly i potraciły a liga turecka należy raczej do underowych, zwłaszcza goście którzy na 16 spotkań mają tylko 2 powyżej 3.5. W H2h na ostatnie 5 spotkań aż 4 razy było poniżej 2.5 i raz padło 4 bramki. Spodziewam się nudnego meczu bo wydaje mi się że obie drużyny przed meczem wzięły remis w ciemno.

48
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +6
Rising Star 7,6K

Rising Star

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka Finlandia
Godzina 17:00
Spotkanie : WoVo - LiigaPloki
Typ : WoVo + 5,5 Ha
Kurs : 1.96
Bukmacher : Betclic
Analiza: Dziś na tapete bierzemy mecz siatkówki kobiet.
LiigaPloki osłabione na to spotkanie brakiem libero oraz atakującej.
Widzę tutaj duże duże value na te spotkanie i typuje czysty win gospodyń. Bardzo prawdopodobne 5 setów jak to u kobiet, ale handicap punktowy bezpieczniejszy.
Kurs na 2,20-2,25 czysty win również warty zagrania.
Ze wszystkich dostępnych informacji oraz analizy kadry mamy tutaj zupełnie odwrócone kursy. 1,60 - 2,20 tak to powinno wyglądać.
Spowodowane jest to chwilowo lepsza pozycją w tabeli przyjezdnych.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania Puchar Króla
Godzina: 21:00
Spotkanie: Alcoyano - Huesca
Typ: 1
Kurs: 5.2
Bukmacher: LvBet
Analiza:


W poszukiwaniu kolejnej niespodzianki w pucharze króla chciałem grać przeciwko Valencia ale oni do swojego meczu podchodzą dość poważnie. Za to jeszcze gorsza ekipa ligi Huesca już tak solidnego składu nie zabrała. Na dzisiejsze spotkanie pojechało zaledwie 17 zawodników, za bardzo tak świetnie tych zawodników nie znam lecz przeglądając ich skład i ilość gier danych zawodników wychodzi że zabraknie dziś kilku ważnych ogniw szczególnie w napadzie gdzie jedzie tylko dwóch graczy i to tych z małą ilością minut, nawet strzelec trzech goli w poprzednim meczu pucharu Rafael. Jedynie w miarę dobrze wygląda pomoc ale też nie za bardzo wiadomo kogo wystawią od pierwszych minut. Dwóch podstawowych obrońców także pozostało w domu. Jest pierwszy i drugi re bramkarz. Wyniki gości w lidze z ostatnich czterech kolejek to trzy porażki i remis, to wszystko co rozegrali od ostatniej rundy pucharowej. Ostatnie miejsce w La lidze z 12 punktami. Odwrotnie jest za to u gospodarzy, dla nich taki mecz jest prawie jak święto, ostatnie ich mecze to same zwycięstwa, piąte miejsce w trzeciej lidze, w jednej grupie grają z Ibiza która rozbiła Celtę Vigo 5:2. Jak widzimy macosze podejście do tych spotkań pokazuje sporo niespodzianek, poleciały już Celta, Getafe, Athletico! Czy też niedawni pierwszoligowcy Malorca i Las Palmas. Podsumowując kiepska forma, słaby skład na dziś gości i dobre wyniki gospodarzy ostatnio powodują że kurs 5 ponad jak promocja.

400
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +107
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy, kwalifikacje
Godzina: 20:30
Spotkanie: Włochy - Łotwa
Typ: Włochy powyżej 24,5
Kurs:
1,82
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


W dniu dzisiejszym bardzo mało jest fajnych spotkań godnych zaoferowania dlatego postanowiłem przyjrzeć się bliżej spotkaniu w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy w piłce ręcznej gdzie spotkanie jest pomiędzy zespołami raczej średnim w Europie.
Włochy vs Łotwa. Włosi rozegrali już swoje pierwsze spotkanie w tej grupie kwalifikacyjnej i rozpoczęła je fatalnie przegrywając aż 24:39 no ale w sumie nie ma się czemu dziwić, przepaść jaka dzieli Włochy a Norwegów jest ogromna. Dziś przeciwnik z dużo niższej półki ale i tak nadal nie są faworytem w tym meczu.
Gdy przyjrzałem się bliżej ostatnim wynikom Włochów to owszem od 9 meczów nie potrafią wygrać tylko 2krotnie zremisowali pozostałe 7 spotkań przegrali ale przyjrzałem się ile rzucają bramek 24, 24, 25, 26, 26, 28, 23, 29, 23 więc uśredniając wychodzi nam mniej więcej 25/26 bramek na mecz.
Obrona Łotyszy nie jest jakaś wyśmienita. Na 1 gracza Łotyszy należy zwrócić uwagę mowa tutaj oczywiście o D. Kristopans.
Reasumując uważam, że Włosi powinni rzucić Łotyszom te minimum 25 bramek, dużo lepszym rywalom rzucali więc i Łotwie powinni.

82
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +26
M 21,8K

marekp67

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 21.00
Spotkanie: Barcelona-Valencia
Typ: Barcelona (-1,5)
Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Barcelona po 17-tu meczach na trzecim miejscu w tabeli Euroligi, zaliczyli 6 porażek z tego aż trzy w ostatnich meczach.
Valencia 7m. w tabeli 10 zwycięstw 7 porażek.
W lidze Barcelona na drugim miejscu 14/3, Valencia szósta 11/6.
Barcelona w ACB w grudniu i styczniu tylko raz przegrała, u siebie właśnie z Valencią 90-100.
Bardziej cenię Barcelonę, mają w moim przekonaniu lepszy skład. Ten mecz Barcelona musi wygrać, Valencia tylko może.
Mój tym opieram na tym, że 6-ta porażka Barcelony w Eurolidze i do tego 4-ta z rzędu to by było za dużo. W końcu w ubiegłym przerwanym sezonie 6 porażek mieli po 28 meczach. Z ubiegłorocznego składu zostało aż 10-ciu zawodników.
W Eurolidze Barcelona z Valencią u siebie nie przegrała. Ale dwa ostatnie mecze z Valencią u siebie tak, jeden mecz to ten wymieniony powyżej z 01.12.20, a drugi to w Pucharze Króla w lutym ub. roku. W tym sezonie w Eurolidze w Walencji Barcelona ograła rywala 71-66.
Sumując nie mam jakiejś argumentacji o tym, że wydarzyło się coś nadzwyczajnego co by promowało którąś z drużyn. Po prostu podchodzę do tego, że statystycznie Barcelona powinna wygrać.
W składzie Barcelony brak nieobecności, sprowadzony Westermann, chyba jeszcze nie zagra. W Valencii zagrają też wszyscy zawodnicy, którzy w ostatnim meczu grali z Barceloną.
Skoro 27.12. Barcelona potrafiła ograć na wyjeździe Real Madryt to teraz drugi raz z rzędu z Valencią nie przegra.

100 Brak podanej linii w ofercie bukmachera // neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Włochy - Łotwa
Typ: Łotwa
Kurs: 1.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Spotkanie jakby nie patrzeć o 3 miejsce w grupie. Norwegowie jak i Białorusini wydają się być nie do ruszenia. Pozostaje walka o 3 miejsce, która przy korzystnym ułożeniu innych spotkań daje awans. Do tego jednak niezbędne będą 2 zwycięstwa. Łotysze klasyfikowani bodaj o 10 miejsc wyżej od Włochów w klasyfikacji międzynarodowej wydają się być mocnymi faworytami dzisiejszego spotkania. Kultura gry jak i umiejętności czysto sportowe zdecydowanie po stronie Łotyszy. Ich gra opiera się na gigancie grającym na co dzień w wielkim PSG Dainisie Kristopansie. Przewyższa wszystkich pozostałych nie tylko o głowę, ale przede wszystkim umiejętnościami. Torpedy słane z dystansu będą kluczem do zwycięstwa. Niewątpliwie w ofensywie wspomagać Go będzie również Ingars Dude. W bramce Artur Kugins zawodnik szwedzkiego Varbergu, poprzednio Vardar Skopje.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Europa, Euroliga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Valencia
Typ: Poniżej 38.5 pkt. w pierwszej kwarcie
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betclic
Analiza: Ciężko na dziś wynaleźć coś z większym kursem. Wpadł mi więc w oko ciekawy zakład na wieczorny pojedynek Barcelony z Valencią. Dość nietypowy, bo zazwyczaj typy na pojedyncze kwarty są mocno loteryjne, jednak tym razem wydaje mi się jest kilka argumentów za tym, aby początek meczu nie był wielką strzelaniną. Spotykają się dwie hiszpańskie ekipy z podobnym bilansem w Eurolidze, do tego osłabione personalnie, według mnie większy luki dziś w kadrze gospodarzy, jednak zwycięstwa gości bym tu raczej nie szukał. Nieznacznie ale stawiam jednak na faworytów. Co do mojego typu to opieram go na dwóch czynnikach. Po pierwsze właśnie braki w składach, które powinno być widać głównie w ataku. Prawdopodobny brak Miroticia i Daviesa musi odbić się na wyniku punktowym podopiecznych trenera Jasikeviciusa. W Valencii warto odnotować brak Dubljevicia, który też ma zazwyczaj dobre statystyki punktowe. Drugim ważniejszym według mnie czynnikiem są początki meczów Barcy. Jak kojarzę ich domowe mecze to zazwyczaj pierwsze kwarty mają słabe tempo, a Hiszpanie badają rywali. Sprawdziłem więc sobie dokładne statystki, aby nie być gołosłownym i moje przypuszczenia się potwierdziły. W Palau Blaugrana na dziewięć do tej pory rozegranych euroligowych spotkań tylko trzykrotnie zaproponowana przeze mnie linia została przekroczona w pierwszej kwarcie. Te trzy mecze nie wydają mi się jednak przypadkowe. W każdym z nich rywalami Barcy były drużyny z poza top 8, a dwukrotnie były to ekipy z dna tabeli. Tłumaczę to sobie tak, że po prostu w takich przypadkach faworyci po prostu nie mają czego badać, bo i tak jasne jest, że umiejętnościami przewyższają rywali i będą potrafili kontrolować mecz w dalszej części meczu, a po drugie drużyny nie grające o awans do play-off mogą sobie pozwolić na pójście na wymianę ciosów od początku z tak naszpikowaną gwiazdami ekipą, jaką jest klub z Katalonii, bo taka droga to czasem dla nich jedyna szansa na wygraną, choć zazwyczaj takie przypadki kończą się wysokimi porażkami.
Podsumowując, myślę że linia punktowa na kwartę otwierającą ustawiona przez bukmacherów jest ciut za wysoko, tym bardziej patrząc na stawkę spotkania. Postaram się to wykorzystać i mam nadzieję że ponownie się uda.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +75
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Brazylia Serie A
Godzina: 23:00
Spotkanie: Ceara - Internacional
Typ: powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,54
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Obie ekipy ze średnia bramkową po 27 kolejkach około 2 goli w meczu. Gospodarze z bilansem 38:37, a goście 41:26. To daje widoki, że będzie powyżej 1,5 gola w meczu. Tak samo jak spojrzy się na oststnie mecze ligowe i pucharowe obu ekip to w każdym z ostatnich 5 spotkań obu ekip były minimum 2 gole. jak spojrzymy na H2H to na 5 poprzednich spotkań meczy z minimum 2 golami było 3, ale liczę, że dzisiaj też minimum dwa gole wpadną.

54
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +5
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Europa, Euroliga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Valencia
Typ: Zwyciezca i licba punktow
Barcelona i powyżej 156
Kurs: 2.75
Bukmacher: Betclic

Pojedynek hiszpanski w Euolidze, jedyne watpliwosci mam czy wygra Valencja, czy Barcelona, ale co do overa wiekszych watpliwosci nie ma. Ale jesli widac, ze ktos na stronach pisze o value w strone gosci, to bez namyslu mozna grac jedynke, jak widzicie ze ktos pisze ze jest value to znaczy ze on tak usprawiedliwia swoja najblizsza porazke. Trafi bardzo rzadko

Zapewne typy na gosci opieraja sie na absencjach Barcelony: Mirotic, Davies, Claver. Z tego co ogladam lige hiszpanska i Real czy Barcelone w grze, bardzo czesto rywale odjezdzaja w pierwszej polowie, po czym dostaja kompleksow, zaczynaja rzucac byle co, a gospodarze czyli Real czy Barcelona odrabiaja straty w piorunujacym tempie. I np z wyiku 29-43 robi sie 95-67. To sa po prostu maszyny na zupelnie innych obrotach niz rywale z ligi.

Goscie nawet prowadzac 15ma nie moga bcy niczego pewni, ale tak zle tutaj nie bedzie. Idealny mecz do postawieniai liczenia punktow. Trzy porazki z rzedu to troche za duzeo i dzis wyjda podrazneini. Valencia przegrana moze smialo wliczyc w koszta, nie bedziemy jednak brac handikapu, bo nawet jak ostatno przegrywali to jednym, trzema punktami. Przegrywali underowe mecze, wygrywali overowe. Ich strategia zatem jest jasna walimy trojki, rzucamy, rzucamy.

Ale Barcelona ma wiekszy potencjal w ataku i wieksza chec wygranej dzisiaj. Dla Valencii przegrana nie bedzie tragedia.

Barcelona - Valencia 85-77

175
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +40
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka - Argentyna
Godzina: 23
Spotkanie: Ferro-San Lorenzo
Typ: under 154
Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Obie ekipy raczej nie cisną w ofensywie, jak zdarzy się okazja to grają raczej wolniej i rozważniej. Ferro są defensywa drużyna, oni bazują głównie na mocnej obronie i skutecznym ataku. Zreszta widać po ich straconych punktach co mecz, w ostatnich sspotkaniach raczej rzadko padały wyniki powyżej 160 pkt. Goście podobnie. Nie grają jakoś super w ataku. H2h pokazuje że obydwie drużyny rzucaly bardzo nieprzewidywalna co nie zmienia faktu że w ostatnich latach przewazaly zdecydowanie underowe wyniki.

84
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom