>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.12.2021 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: siatkówka, PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Projekt Warszawa - Aluron CMC Warta Zawiercie
Typ: Wygrana 1. seta i wygrana meczu: Projekt Warszawa
Kurs: 2.75
Bukmacher: betclic
Analiza:
Zawiercie według bukmacherów ma tutaj większe szanse na wygranie meczu. Absolutnie się z tym nie zgadzam, jak już to kursy powinny być wyrównane lub minimalnie wskazywać na to, że Warszawa jest faworytem. Projekt jest po porażce w Lidze Mistrzów z Dynamem Moskwa. Jednak z tego meczu mogą być zadowoleni bo dwa pierwsze sety zagrali naprawdę dobrze i dzięki temu wywieźli punkt z trudnego terenu z najtrudniejszym zespołem w grupie. Zawiercie jest po przegranym meczu z Kędzierzynem. Nie wiadomo czy zagra Petković ale Superlak na plusligowym podwórku radzi sobie nie najgorzej. Po drugiej stronie będzie jednak Konarski, który ostatnio prezentuje sie naprawdę solidnie. Więc na pozycji atakującego może jest lekka przewaga Zawiercia. Jednak wielkim atutem gospodarzy są środkowi. Zarówno w bloku jak i w ataku są zdecydowanie lepsi od Zniszczoła i Niemca. Rozgrywający to w obu zespołach prezentują podobny poziom. Na libero w Zawierciu jest Żurek, który nie gra źle ale w porównaniu do Wojtaszka to jest jednak różnica na korzyść Projektu. I na koniec pary przyjmujących. Nie wiadomo na ile przygotowany jest Kovacević bo w meczu z Kędzierzynem w ogóle nie zagrał. Do tego Conte na tle lepszego zespołu już tak nie błyszczał, tylko 32% w ataku. Igor Grobelny przeplata słabsze mecze z lepszymi ale myślę, że na Torwarze przy własnej publiczności zagra dobre spotkanie. Kwolek natomiast może nie w najwyższej formie ale radzi sobie bardzo dobrze, jest pewnym punktem zespołu. Nie zdziwi mnie jak mecz roztrzygnie się dopiero w piątym secie jednak liczę na to, że górą będą gospodarze.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Brazylia - Paragwaj
Typ: - 58,5 bramek
Kurs: 1.52
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Na tym etapie rozgrywek już wszystko wiadomo. Dysproporcja sił znacząca. Paragwaj zagra pewnie ambitnie, ale Brazylia raczej po to by zaliczyć ten występ. Przed Brazylijkami najważniejsze mecze dopiero nadejdą. Nie warto się męczyć i ryzykować kontuzje. Uważam, iż Brazylia wygra zdecydowanie ale nie będzie to szybki mecz.

52
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +734
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Arab Cup
Godzina: 20:00
Spotkanie: Katar - Irak
Typ: Katar (remis = zwrot)
Kurs:
1.43
Bukmacher: STS
Analiza:

Ostatnia kolejka fazy grupowej Pucharu Narodów Arabskich.

Katar jest faworytem do zwycięstwa w całym turnieju. Do tej pory spisuje się tak bez szału, ale swoje mecze wygrywa. Ta reprezentacja gra najmocniejszym swoim składem, co nie jest takie oczywiste w przypadku pozostałych reprezentacji. W Iraku jest trochę brakujących postaci, więc ich skład uznałbym jako średniopodstawowy.
Cały turniej rozgrywany jest właśnie w Katarze i są to poniekąd przygotowania do przyszłorocznych Mistrzostw Świata. Dlatego tym bardziej Katar chce wypaść jak najlepiej. Mają oni największą motywację w tym turnieju. Niby mają oni już zapewnione pierwsze miejsce, ale przy swojej publiczności (w obecności tylu szejków) nie wypada dać plamy. Gram jednak bezpiecznie i w przypadku remisu mamy zwrot stawki.

43
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +995
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie/SHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Linkoping vs Lulea
Typ: 2 oraz poniżej 5.5 gola
Kurs: 3.2
Bukmacher: fortuna
Analiza: Lwy mają znowu duży problem ze strzelaniem bramek. Nie chodzi PP, w pełnych zestawieniach też jakość statycznie i wolno. Dzisiaj słabo to rokuje bo przyjeżdża praktycznie najlepsza defensywa ligi. Lulea to jedna ze zdecydowanych faworytow tych rozgrywek. Po słabym początku zaczęła piąć się mocno w górę. Liderzy grają i punktują, w bramce wyrównany i solidny poziom. Wydaje się że nie będzie dzisiaj innej możliwości jak komplet dla przyjezdnych. Co prawda ostatnia wizyta zakończyła się tutaj porażka Niedźwiedzi, ale liczę na rewanż.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka nożna / La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Getafe - Athletic Bilbao
Typ: Athletic Bilbao over 4,5 RR
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fuksiarz

Analiza:
Idę za ciosem tzn. skrupulatnie gram rożne najlepszej ekipy La Liga pod tym względem. Z Realem na wyjeździe ostatnio 6 rożnych. Moja analiza pojawiła się na forum. Dziś znów proponuje podobny bet, tylko z linią ciut wyższą bo i klasa rywala znacznie niższa. Bilbao dziś zmierzy się z przedostatnim Getafe. Bilbao po 15 meczach ma średnią 7,13 RR/mecz, a na wyjazdach robi średnio 6,25 RR/mecz. Athletic w delegacjach jedynie w dwóch meczach nie pokryło linii 5 rożnych było to w meczu z Celtą Vigo i Levante. W pozostałych 6 meczach wyjazdowych linia 4,5 cornerów była pokryta (w tym mecze wyjazdowe na trudnych terenach tj. Real Madryt i Atletico Madryt). Jeżeli Baskowie wbijają ponad 5 rożnych z takimi drużynami to na terenie Getafe nie powinno być problemów. Getafe natomiast często pozwala nabijać przeciwnikom rożne. Związane to jest z słabszą dyspozycją drużyny i przede wszystkim miejscem które zajmują. 5/7 drużyn w tym sezonie, które przyjechały do Getafe wbijała minimum 5 rożnych np. Cadiz zdobył 7 rożnych. W dodatku Bilbao w ostatnim meczu przeciwko Realowi zaprezentowało się bardzo solidnie, przypadkowa bramka ustawiła mecz. Jak popatrzymy na statystyki z drugiej połowy i stworzone sytuacje na korzyść Bilbao 12:1 to robią wrażenie. To Baskowie dążyli do remisu i nie brakowało dużo. Stworzyli sobie wiele sytuacji po których mało brakowało do zdobycia bramki. Muanin dobrze ostatnio wygląda i ciągnie zespół do przodu. Jego prostopadłe piłki zrobiły na mnie wrażenie w ostatnim meczu. Problem z Williamsem, który ostatnio nie ma formy i skuteczności, ale sam chyba kilka rożnych zdołał nabić dzięki jego strzałom. Wszystkie opisane argumenty skłaniają do postawienia dziś na rogi gości.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Mordu 37,5K

Mordu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Angers WTA
Godzina: 19:05
Spotkanie: Tamara Korpatsch vs Ponchet Jessika
Typ: Powyżej 24.5 gema
Kurs: 2.84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tamara Korpatsch w tym roku w singlu rozegrała w sumie 25 spotkań. Najwięcej meczów rozegrała na nawierzchni ziemnej-wygrała 12 spotkań,10 przegrała.Zagrała trzy mecze na korcie trawiastym-1 mecz wygrała,2 przegrała.No i teraz gra na hali a w hali rozegrała cztery mecze, które przegrała.A skoro już mamy za sobą historiie spotkań to,przejdźmy teraz do podsumowania.Rok 2021 nie był najlepszy dla Tamary Korpatsch, chociaż stać było ją na więcej.Przegrała z takimi tenisistkami jak: Middendorf J.Ivakhnenko V. i innymi, z którymi mogła wygrać.Ale Tamara też nie była jakoś super zaangażowana w 2021 r.Więc nie musiała świetnie grać.To tyle z podsumowania, bo mi się śpieszy..Tamara Korpatsch powinna zacząć lepiej grać ,więc na pewno będzie dużo gemów, bo Jessica Ponchet nie gra na tyle dobrze, żeby mogła z łatwością wygrać.Jessica zagrała dużo meczów na korcie twardym od czerwca do grudnia i prawdopodobnie wygra, ale ja typuje gemy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Everton – Arsenal
Typ: 2 drużyna powyżej 4,5 celnych strzałów
Kurs: 1,65
Bukmacher: STS
Analiza:
Arsenal faworyt spotkani to dla mnie bez dyskusyjnie lecz obawiam się ze bramkarz gospodarzy może dzisiaj zamurować bramkę. Bardzo utalentowany bramkarz mój jeden z ulubionych ! Ofensywa gości bardzo ciekawa, uważam ze dzisiaj Arsenal bedxie bombardował bramkę gospodarzy aby wywieść 3 pkt . Aby zdobyć te punkty będą musieli non stop ostrzeliwać bramkę gospodarzy dlatego idę w tym zakładzie na ilośc celnych strzałów zespołu z Londynu !

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Everton - Arsenal
Typ: Arsenal wygra, remis = zwrot
Kurs: 1.51
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nie wiedziałem czy dzisiaj coś typować, czy jednak sobie odpuścić, więc w sumie znalazłem pewnego rodzaju kompromis. Spotkanie kończące 15. kolejkę Premier League. Arsenal jest w zdecydowanie lepszej formie niż Everton i pomimo porażek na Anfield oraz Old Trafford to podopieczni Mikela Artety są w tym spotkaniu faworytem. W sumie przeciwko United Arsenal wyglądał co najmniej nieźle i mógł pokusić się tam o choćby 1 punkt. Everton kolejny sezon gra poniżej oczekiwań i gubi punkty z rywalami, z którymi teoretycznie nie powinno mu się to zdarzać. Goodison Park zostało ostatnio zdobyte przez West Ham, Watford i Liverpool. Wydaje mi się, że także Arsenal stać dzisiaj na wygraną. Jeżeli popularni The Gunners myślą o czołowych lokatach na koniec tego sezonu to do dobrej dyspozycji u siebie muszą dorzucić jakieś punkty z wyjazdów. Mimo wszystko wybieram wariant bezpieczniejszy i w razie remisu następuje zwrot "stawki".

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Getafe - Athletic Bilbao
Typ: Athletic Bilbao over 5,5 rzutu rożnego
Kurs: 2,73
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jeden z kolegów już mnie uprzedził z typem na dzisiejszy wieczór jednak moja linia będzie o jeden korner wyższa. Chciałem pójść jeszcze wyżej ale kurs na 6 rożnych przyjezdnych mnie zadowala. Zostawię sprawę zwycięstwa w tym spotkaniu ponieważ Quique Sanchez Flores bardzo solidnie rozpoczął swoją pracę w Getafe wygrywając dwa pierwsze spotkania ligowe w tym sezonie, co pokazuje, że była to bardzo dobra zmiana władz klubu. Jednak nadal Getafe znajduje się w strefie spadkowej, ale obecnie przyszłość rysuje się w zdecydowanie jaśniejszych kolorach. Z kolei Baskowie po dobrym początku wpadli w mały dołek formy nie potrafiąc wygrać żadnego z sześciu poprzednich spotkań ligowych. Wynik moim zdaniem w tej rywalizacji jest sprawą otwartą, ale "rogale" po stronie przyjezdnych będą. Statystyki obu teamów związanych z rożnymi przedstawił już kolega powyżej, więc ja nie będę powielał. Liczę na otwarte spotkanie z co najmniej 6 rożnymi po stronie Basków.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia: Premier League

Spotkanie: Everton - Arsenal

Typ: 2 i under 5.5

Kurs: 2.18

Godzina: 21:00

Bukmacher: Fortuna

Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie w Premier Legaue pomiędzy drużynami Everton i Arsenal. Faworytem w tym spotkaniu wydaje się być ekipa gosci która po słabym początku ewidentnie łapie wiatr w żagle i zaczyna to przypominać dobra grę z której gracze Arsenalu niegdyś słynęli. Gospodarze są za to na drugim brzegu i pogrążeni w kryzysie prawdopodobnie oczekują na zmianę trenera. Pozycja Beniteza wisi na włosku i ewentualna st punktów w dzisiejszym spotkaniu może miec konsekwencje w postaci zmiany trenera. Moim zdaniem trener stracił też szatnie i w dzisiejszym spotkaniu nie zobaczymy Evertonu głodnego walki i raczej upatruje tu szansy dla Arsenalu. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwyciestwo Arsenalu I wynik 0:3. Dodatkowo jutro spodziewam się zwolnienia Beniteza.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Everton – Arsenal
Typ: powyżej 2 goli
Kurs: 1.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Gospodarze mieli walczyć o europejskie puchary a są 5 pkt nad strefą spadkową. Po pierwszych 6ciu kolejkach nic nie zapowiadało takiej sytuacji, bowiem wtedy Everton tracił zaledwie 1 pkt do lidera. Ich obecna forma pozostawia wiele do życzenia. Biorąc pod uwagę ostatnich 10 spotkań to Everton jest na samym dnie tabeli z bilansem 1-2-7 i bramkami 7:20. Arsenal z kolei załapał wiatr w żagle i na ostatnich 10 pojedynków posiadają bilans 6-2-2 oraz bramki 16:11. Ogólnie Arsenal plasuje się obecnie na siódmej pozycji, lecz jeśli dziś wygrają mogą awansować na piąte miejsce i mieć tylko 1 pkt straty do czwartego West Hamu. Zapowiada się więc bardzo ciekawe widowisko na Goodison Park, bowiem obydwie drużyny mają o co grać. A jeśli Everton dziś przegra to może to być koniec kariery Beniteza na ławce trenerskiej Evertonu.

50
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1156
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Everton - Arsenal
Typ: G.Martinelli over 0.5 celnych strzałów
Kurs: 1.70
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Martinelli wchodząc dwie kolejki temu z ławki w meczu przeciwko Newcastle United w 64 minucie i zdobyciu bramki dostał szanse od Artety i poprzedni mecz z Manchesterem United rozpoczął w pierwszym składzie. Pomimo przegranej, młody Brazylijczyk skradł serca kibiców Arsenalu i zachwycił ich swoim występem. Gabriel zanotował asystę, oddał 4 strzały i zaliczył 3 kluczowe podania. Ponadto wielokrotnie popisał się świetnym dryblingiem i zwinnością. Dzisiejszym rywalem Everton, który bardzo często pozwala na akcje bramkowe przeciwnikom, pod tym względem w tym sezonie jest tylko Newcastle United.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom