>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.12.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 6. Grudnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków – Legia Warszawa
Typ: 2
Kurs: 2
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wiadomo, że na taki klasyk polskiej ligi piłkarzy nie trzeba specjalnie mobilizować ale więcej do zaoferowania mają w tej chwili piłkarze Legii. Podopieczni Czerczesowa wygrali 4 z 5 ostatnich spotkań ligowych. Ostatnia wizyta Legii przy Reymonta (wrzesień 2014) to ich przekonujące zwycięstwo 3-0 . W ogóle z 12 ostatnich potyczek między Wisłą a Legią, piłkarze z Krakowa wygrali tylko raz (1-0 październik 2013), zespół ze stolicy aż siedem razy.
Wisła przegrała ostatnie ligowe spotkanie z Lechem w Poznaniu 0-2 ale jest to zdecydowanie najniższy wymiar kary jak mógł spotkać ,,Białą Gwiazdę’’. Gdyby nie fenomenalna forma Cierzniaka i indolencja strzelecka piłkarzy Lecha, wynik mógł oscylować w granicach sześciu goli. Abstrahując od szybkiej czerwonej kartki dla Sadloka i kontuzji Brożka, Wisła wyglądała na zespół pogodzony z porażką. Przed meczem w Poznaniu pisałem, że kompletnie nie rozumiem decyzji o zwolnieniu Kazimierza Moskala, niestety efekty przyszły szybciej niż ktokolwiek mógł się spodziewać.
W środku tygodnia Legia zbliżyła się do liderującego Piasta po jego potknięciu w Zabrzu co może być dobrą motywacją dla piłkarzy z Warszawy. W barwach Wisły nie zobaczymy wymienionych już: Sadloka i Brożka, a o przyzwoitych rezerwowych w Krakowie niezmiernie ciężko.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:00 am.
St Louis Blues - Toronto Maple Leafs
Blues reg time
(1,78) Unibet
Czas najwyższy na przełamanie Nutek! Rywal po drugiej stronie słabiutki, więc jest szansa na wysoka wygraną. Wczorajszy mecz w Nowym Jorku całkiem dobry z ich strony. Dużo strzałów na bramkę, jeszcze więcej sytuacji bramkowych, ale niestety rzuty karne to często loteria i tutaj znowu ekipa Okposo okazała się lepsza. Wnioski dawno wyciągnięte, lekcje mam nadzieje że już odrobione i zobaczymy dzisiaj Nutki w pełni zdeterminowanych i walczących o każdy krążek i spokojny chłodny umysł a najważniejsze żeby się nie poddawali. Tarasenko nie co obniżył noty, ale coś mi dzisiaj mówi przeczucie, że to on będzie dzisiaj dyktował warunki w tym meczu. Liście, za wiele nie mają do powiedzenia bo nie mają tam przede wszystkim zawodnika, który mógłby stanowić wyższość nad przeciwnikiem. JVR, mimo ogromnego potencjału to jednak nie jest to co roster Nutek. Tam na każdej formacji znajdzie się ktoś, kto ma ogromne doświadczenie i talent, który jest przejawiany na lodzie. Steen, też trochę poniżej oczekiwań, ale on też odpalić potrafi. Backes, kapitan niezniszczalny, trochę nie potrzebnych ostatnio kar wyłapuje w meczu ale jak tylko ma okazję to też nie pozostawia cienia wątpliwości swoim rywalom, że to on znowu wturla gumę w sieci. Nie ma sensu też po kolei wypisywać z osobna każde surname z ekipy gospodarzy, bo bym pisał i pisał.. ale tak jak już wspominałem Nutki ostatnio ciut zaniżona forma, ale dzisiaj będzie już tylko lepiej bo i rywal też nie najlepszy ale nie wolno go lekceważyć. Liczę na przełamanie passy, przez Nutki! GRAM na gospodarzy.
⛔ 100
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina;Piła nożna Anglia
Godzina;17;00
Spotkanie; Newcastle-Liverpool
typ;2
Kurs;1.62
Bukmacher;Bet365
Analiza; Live ma dobrą passę,może co do meczu ze Swansea można sie troche przyczepić ale odbili sobie to z Southampton nokautując ich 6-1,Klopp robi dobra robotę i myślę że Newcastle nie powstrzyma Liverpoolu w odniesieniu kolejnego zwycięstwa. Newcastle cieniuje i dostaje baty od drużyn z górnej części tabeli a nawet od Sunderlandu który nie zachwyca. Zdobyli tylko 2 gole w ostatnich 5 meczach i to z Bournemouth które jest słabe jak sznurek od snopowiązałki oraz w meczu z Crystal które potem strzeliło 5 goli i nie dało złudzeń że forma Newcastle jest poniżej krytyki. Live na topie wjedzie i zgarnie 3 pkt. Liverpool na wyjeździe od jakiegos czasu ma jakość i potrafi punktować całkiem nieźle. W LE maja już awans i w czwartek remis pozwoli zająć 1 miejsce w grupie a myślę że kalkulacji nie będzie. H2H na boisku Newcastle prezentuje sie licho więc pora poprawic staty ????
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Spotkanie Chicago-Charlotte
Typ: Gospodarze wygrają w przedziale 6-10 punktów.
Kurs 4.75
Buk sportingbet
Godz: 02;00/06.12.2015
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w ramach NBA , ekipa Chicago bulls kóra obecnie znajduję się na pozycji lidera w konferencji wschodniej podejmowała we własnym parkiecie drużynę Cherlotte, która zajmuję 9 pozycję w tej samej konferencji , gospodarze grają bardzo dobrze, ogólnie w ostatnich 10 spotkaniach rozegranych przed swoją publicznością we własnej hali zanotowali aż 8 wygranych i tyko 1 porażke, jeszcze po dogrywce z zespołem Minesotty, goście natomiast w meczach wyjazdowych grywają w kratkę, mają 4 wygrane oraz 6 porażek, moim zdaniem tutaj nie ma innej opcji aniżeli wygrana popularnych buków, którzy w poprzednich latach nie mieli większych problemów z pokonaniem zespołu gości we własnej hali , goscie nie mają szcześcia właśnie do tego parkietu i myślę że tu będzie podobnie, ze względu iż dosyć nisko jest poprzeczka overów zaryzykowałbym i zagrała za drobne na powyżej punktów.
⛔ 100
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Korea Kbl
Godzina: 08:00
Spotkanie: KCC Egis - Seoul Thunders
Typ: KCC Egis(-4)
Kurs: 1.86
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

KCC są u siebie 9-3 w tym sezonie, mają Powella w składzie, dobrych skośnych i Emmetta który świetnie wprowadził się do ekipy i wspiera reszte ekipy.Jednym słowem KCC są na najlepszej drodze by zagrać w playoff i być czarnym koniem.
Thunders również wyglądają dobrze ale nie tak dobrze jak ich jutrzejści rywale.W KCC wszystko jest na swoim miejscu, jest dwójka czarnych z prawdziwego zdarzenia i wartościowi koreańce.Jak widze taką linie na KCC u siebie to nie waham się i gram.Egis wypoczęci, ostatni mecz grali 29.11 podczas gdy Thunders wymęczyli win u siebie wczoraj ze słoniami.
KCC +8
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Rosja KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Sp.Moskwa - Traktor Chelyabinsk
Typ: Traktor Chelyabinsk
Kurs: 3,10
Bukmacher: betsson
Analiza:
Oba zespoły w tym sezonie nie pokazują umiejętności na miarę swoich sił. Spartak w konferencji Zachodniej zajmuje 12 pozycje, Traktor 13 we wschodniej. 5 ostatnich konfrontacji między tymi zespołami zakończyły się 5 zwycięstwami zespołu z Chelyabińska (2 po dogrywce). Również oba zespoły są w widocznie w dołku.
Zdecydowałem się postawić na drużynę z Chelyabińska, ponieważ ostatni ich mecz wyglądał bardzo dobrze, przegrali w dogrywce z SKA, ale myślę że ich dobra postawa zaprocentuje w tym spotkaniu.
⛔ 100
 
insaider 32

insaider

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka NBA
Godzina : 2:00
Spotkanie : Houston Rockets - Sacramento Kings
Typ: DeMarcus Cousins over 27.5 pkt
Kurs:1.85
Bukmacher : Betsson
Mecz zapowiada się overowo co znaczy z automatu,że więcej punktów będzie &quot;do rozdania&quot;. Center Houston Dwight Howard jest questionable na ten mecz,więc nawet jeśli zagra to niezbyt wiele. Zresztą nawet jego obecność niewiele zmieniłaby w moim typie. Cousins jest po bardzo słabym rzutowo meczu z Bostonem (4/17 z gry) co zdarza mu się rzadko. W dodatku szybko się wyfaulował i na parkiecie nie przebywał nawet 30 minut. Moim zdaniem taka słaba skuteczność dziś mu się nie przydarzy i spokojnie przekroczy 50% z gry. W dodatku jeśli tylko szybko nie popełni 5 osobistych przewinień powinien spędzić na parkiecie około 40 minut, co w tak otwartym meczu spokojnie powinno starczyć na pokrycie overa. Średnio zdobywa on 27.2 pkt na mecz i według mnie dziś zwiększy swój poziom average points.
⛔ 100
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 20.30
Spotkanie: Bilbao - Malaga
Typ: Bilbao wygra i zachowa czyste konto
Kurs: 2.35
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie pomiędzy Athletic Bilbao a Malagą. Na San Mames zapowiada się raczej łatwe zwycięstwo gospodarzy, warto dodać, że jest to jeden z gorętszych stadionów w Primera Division, nogi mogą się rywalom lekko trzęść. Długo zastanawiałem się jaki typ tutaj zagrać bo przez myśl przechodziły mi różne kombinacje na drużynę gospodarzy. Ostatecznie zdecydowałem się na zwycięstwo do zera. O drużynie Malagi nie będę się zbytnio rozpisywał bo i nie ma o czym... 18 pozycja w lidze, w meczach wyjazdowych jeszcze gorzej bo 19. Ale ciekawą sprawą dla naszego typu jest fakt, że Malaga nie strzeliła jeszcze gola w tym sezonie w meczach wyjazdowych. W 6 meczach przegrali 5 i zanotowali 1 remis z Realem po &quot;obronie Częstochowy&quot; (0-0). Bilbao natomiast ewidentnie łapie wiatr w żagle i zaczyna wygrywać w lidze. Na własnym stadionie wygrali 4 spotkania i ponieśli 2 porażki ( z Realem 1-2 i Barceloną 0-1) więc z drużynami z którymi przegrywa 90% ligi. Pozostałe 4 zwycięstwa były przekonujące 2-1 z Espanyolem, 3-0 z Gijon, 3-1 z Valencia i 3-1 z Getafe. I pomimo, że w 3 z 4 meczy stracili jednak bramki to bardziej liczę na niemoc Malagi, która jak sądzę nie strzeli na San Mames 1 gola w tym sezonie na wyjazdach. Warto też spróbować typu na 1/1 jeśli ktoś nie jest przekonany do czystego konta gospodarzy w tym meczu lub lekkiego handi w stronę Bilbao. polecam
⛔ 100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
godzina 02:00
Spotkanie Cavs@Heat
Typ: Cavs
Kurs 2.05
Buk williamhill
Analiza: Cavaliers są po dwóch porażkach z rzędu więc mimo że dzis zagra w Miami to powinien wreszcie wygrać bo Miami gra nierówno raz wygrywa raz przegrywa więc z takim Cavaliers moga mieć kłopoty. Pokonali co prawda 2 dni temu OKC ale pomogli im sędziowie. Mecz trudny ale jakie mecze w NBA nie są trudne. Jest ich sporo znów dziś jednak ja wybieram Lebrona powrót do Miami i myślę że po świetnym meczu Wade a ostatnio dziś nie sprosta swojemu przyjacielowi Jamesowi. Kluczowy będzie pojedynek Love-Bosh tak myślę. Typowe pół na pół dla mnie jednak faworytem są vice mistrzowie. Pozostałe typy Rockets, Spurs, Bucks, Blazers, Jazz i Clippers. Jest w czym wybierać. Jak nie jesteś zdecydowany rzuć monetą ;)
⛔ 100
 
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina:17:00
Spotkanie: Newcastle - Liverpool
Typ: over 4 kartki (AH)
Kurs:1.85
Bukmacher:Bet365
Bardzo dobry kurs i linia jak dla mnie. Newcastle na własnym stadionie otrzymuje średnio 2.43 kartonika, Liverpool na wyjeździe 3.14 W meczach rozgrywanych na obiekcie srok oglądamy 4.4 kartek, gdy ekipa z Anfield występuje w charakterze gości w tych grach możemy spodziewać się ich średnio 4.5 Sędzią tego spotkania jest pan Merriner którego bilans w tym sezonie to 4.57 na mecz, natomiast w zeszłym osiągnął 4.45. Co ciekawe to ten arbiter był rozjemcą w zeszłorocznym spotkaniu tych drużyn i wówczas ukarał je siedmioma kartkami. Obie drużyny mają o co walczyć. gospodarze o wyjście ze strefy spadkowej, goście po przyjściu Kloppa dostali wiatru w żagle i z pewnością gdzieś tam pojawia się myśl o Lidze Mistrzów. Liczę że w tym meczu będzie się działo.
ZWROT
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia
Godzina:14:30
Spotkanie: Nijmegen - Zwolle
Typ: 1
Kurs: 2
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Pisze z komy. Prosze o wyrozumialosc. Dlaczeg stawiam na Nec? Obserwuje ich od czsu kiedy walczyli o awans. Pamietam ich miazdzace wyniki w 2 lidze. Awansowali wiele kolejek przed zakonczeniem sezonu. U siebi przegrali tylkoo z Ajaxem. Tak wiec prezentujavdosc wysoka forme i 7 miejsce w tabeli. 8 to ich przeciwnicy. Tydzien temu tez przegrali z Ajaxem 2:0. I tez graja przyzwoicie. Mecz wydaje sie ze bedzie wyrownany. Bramki? Trudno powiedziec. Obie ekipy beda grac o pelna pulę..Ja jednak postawie na Nec. Gralem ich dosc czesto, analizowalem itd.. i zadko sie mylilem. Jezeli obie ekipy pojda na wymiane ciosow bedzie 2:2. Jak bedzie to walka bokserska jak ostatio wygral fury to wynik 1:0. Ja daje wygrana Nec i tyle...
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna (Niemcy - Bundesliga)
Godzina: 17:30
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Darmstadt 98
Typ: Eintracht Frankfurt strzeli gola w obu połowach
Kurs: 3,15
Bukmacher: Unibet
Analiza: Eintracht Frankfurt powinien być większym faworytem tego meczu. Darmstadt jest wyżej w tabeli o jedno miejsce, ale zawdzięczają to tylko temu, że bardzo dobrze weszli w sezon. Teraz jest znacznie gorzej, inne drużyny Bundesligi już mniej więcej rozpracowali styl gry Darmstadt, wiedzą jak trzeba grać przeciwko nim i coraz trudniej przychodzi im zdobywanie punktów. Od pięciu meczów Darmstadt nie odniósł zwycięstwa, trzy razy przegrał i dwa mecze zremisowali. Eintracht Frankfurt też nie gra najlepiej, ale udało im się zremisować z Bayernem Monachium. Z Bayerem Leverkusen przegrali 1:3, ale widziałem ten mecz i mogli strzelić więcej goli, mieli dużo okazji, ale zabrakło skuteczności. W mojej ocenie gra Frankfurtu wygląda lepiej niż pokazują to ich wyniki. We Frankfurcie nie gra się łatwo przeciwko gospodarzom. Eintracht Frankfurt zaatakuje od samego początku, bo szybkie zdobycie bramki spowoduje, że cały plan Darmstadt się rozsypie i potem już pójdzie z górki. Spodziewam się goli Frankfurtu w obydwu połowach. Eintracht u siebie prawie zawsze gra bardzo ofensywnie, kreuje dużo dobrych okazji. Przeciwko Darmstadt powinno być tak samo.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków – Legia Warszawa
Typ: Over 2.5
Kurs: 2
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kiedyś klasyk Polskiej Ekstraklasy, a dziś mecz 2 z 8 drużyną. Legia ostatnio zaczęła prezentować lepszą grę i myślę, że po dzisiejszym remisie Piasta jutro będzie jeszcze większa motywacja, aby nastrzelać goli w Krakowie i wygrać mecz, ale nie o tym tu. Ja osobiście na ten mecz zagram over 2.5, typ ten podpieram głównie ostatnią bardzo dobrą formą Nikolica, który dosłownie strzela gola za golem. Za to gra defensywna Legii pozostawia ostatnio wiele do życzenia, strata gola z Chojniczanką, gdzie z tak słabym zespołem defensywa stołecznej drużyny popełniła wiele więcej błędów. Zwracam również uwagę na to jak Warszawiacy ostatnio rozluźnili się przy wyniku 2:0 co o mało nie skończyło się katastrofą i remisem przy Łazienkowskiej. Over w tym meczu wydaje mi się bardzo prawdopodobny.
⛔ 100
 
P 22

praxedes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna: Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: VfB Stuttgat - Werder Brema
Typ: Obie drużyny strzelą gola w obu połowach
Kurs: 3,36
Bukmacher: bet365
Analiza: Po dotkliwej porażce z Augsburgiem u siebie VFB zwolniło trenera tuż przed wyjazdowym spotkaniem w Dortmundzie. To oczywiście nie mogło się dobrze skończyć: zespół wyraźnie przegrał z wiceliderem, ale już w pierwszej połowie strzelił bramkę kontaktową przegrywając 1:4. Bremeńczycy tuż po laniu jakie dostali od Wolfsburga zagrali spotkanie derbowe z HSV. w derbach Północy czekało ich kolejne rozczarowanie, bo zespół, który nie wygrał w Bremie od 2007 roku dość łatwo pokonał przeciwnika 3:1. Była to już trzecia porażka zespołu w czterech ostatnich kolejkach, a w meczach tych Werder stracił aż 13 goli. Ogólnie biorąc pod uwage cały sezon VFB straciło już 35 goli, drugi w tej klasyfikacji Werder ma na koncie 28 straconych bramek. Na koniec warto dodać, że w spotkaniach pomiędzy tymi zespołami padało zwykle sporo bramek.
⛔ 100
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 18:30
Spotkanie: AZS Koszalin - MKS Dąbrowa Górnicza
Typ: MKS Dąbrowa Górnicza
Kurs: 4.85
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Po raz kolejny bardzo wysoki kurs na zwycięstwo Dąbrowy Górniczej. Również po raz drugi z rzędu idę w ich stronę. W ostatnim spotkaniu odprawili znacznie lepsze Asseco i w tym meczu liczę na podobną niespodziankę. Gdyby nie to że AZS gra we własnej hali to faworytem byłaby Dąbrowa Górnicza. AZS Koszalin dwa ostatnie spotkania przegrał w fatalnym stylu. Najpierw musieli przełknąć gorycz porażki ulegając Turowowi Zgorzelec gdzie tylko w końcówce spotkania udało im się dojść do rywala dzięki fantastycznej grze Rashada Jamesa. Natomiast reszta zespołu zaprezentowała się z fatalnej strony na czele z AJ Waltonem. Amerykanin w ostatnim czasie. Następnie dali się pokonać Treflowi Sopot którzy dzięki temu odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie 2015/2016. W obu meczach znacznie wzrosła liczba strat w zespole AZSu a wynika to z tego że więkoszość piłek kierowana jest do Jamesa którzy zmuszony jest do samotnego zdobywania punktów. Oczywiście większość drużyn z PLK już o tym wie i stąd aż 9 strat w jego wykonaniu w ostatnim meczu! Ponownie znacznie poniżej oczekiwań gra AJ Walton który szybko łapie faule przez co wyklucza się z gry na długi fragment meczu i AZS zmuszony jest grać niedoświadczonym Wadowskim na rozegraniu. Oprócz Jamesa Mielczarka i Audy bardzo słabo wygląda postawa innych graczy. Brakuje im skuteczności mądrego rozegrania i lidera który pociągnąłby grę gdy ci dwaj panowie siedzą na ławce rezerwowych. Po stronie MKS bardzo fajnie wygląda gra podkoszowego Williams który fajnie wkręcił się do zespołu z Dąbrowy Górniczej. Jeśli goście chcą wygrać to muszą szukać przewagi właśnie pod koszem. Duet Dower/Williams jest znacznie lepszy od pary Walker/Łukasiak. Biorąc pod uwagę to co do tej pory zaprezentowała druga para to można powiedzieć tylko tyle &quot;dno i metr mułu&quot;. Słaba obrona i jeszcze gorszy atak a do tego wszystkiego głupie faule na zasłonach czy choćby nawet w walce na desce. I właśnie pod koszem MKS musi szukać łatwych i szybkich punktów. Nie widzę też żeby gospodarze mieliby jakąkolwiek przewagę na obwodzie. Para Austin/Dąbrowski nie różni się niczym od Pamuły/Dziemby. Biorąc pod uwagę iż gospodarze są bez formy to grzech nie zagrać gości po kursie 4.85 to naprawdę spore value. Jeśli tylko Dąbrowa Górnicza będzie skoncentrowana przez cały mecz powinna odnieść pewne zwycięstwo i wyjechać z Koszalina zwycięsko.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Play-off Copa Sudamericana
Godzina: 1:30
Spotkanie: Estudiantes - Olimpo
Typ: X/1
Kurs: 4.60
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie rewanżowe ćwierćfinału rozgrywek play-off o miejsce w Copa Sudamericana. Zmierza sie Estudiantes z Olimpo. Faworytem tego spotkania są gospodarze, ktorzy wygrali pierwszy mecz 1:0 na boisku Olimpo. Nie było to wielkie zaskoczenie poniewaz Estudiantes zajelo 7 miejsce, a Olimpo 18 w ligowej tabeli. Olimpo tez bylo jedna z najczesciej remisujacych ekip w lidze (12), ale tez najczesciej notujaca wyniki underowe (tylko 23 bramki strzelone w 30 spotkaniach). Zespol ten jest bardzo defensywny, mimo ze na koniec sezonu troche sie otworzyli. Tutaj nie mogą stracic bramki, więc tez pewnie rozpoczną obronnie i będą liczyli na kontry. Estudiantes u siebie wygrali 7 z 15 meczów i tez stracili tylko 14 bramek, wiec do jednej na mecz. Strzelali niewile wiecej. Olimpo ostatni raz wygralo z Estudiantes w 2005 roku i to u siebie, wiec nie sadze by mieli tu szanse. Jedynka wygra tylko pytanie czy juz po 1 polowie czy pozniej.
⛔ 100
 
J 18

joker1989

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa, Polska
Godzina:
15:30
Spotkanie:
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Typ: Lechia Gdańsk
Kurs:
2,05
Bukmacher: bwin
Analiza:
Oglądając w obecnym sezonie Śląsk, można tylko zasnąć i wyrzucić telewizor za okno, Śląsk gra wręcz tragicznie w każdej formacji, obecnie pozbawiony trenera co może osiągnąć w Gdańsku ?
Jedynie przegraną, najlepiej grę Śląska obrazuje akcja z ostatniego meczu z Termalika gdzie szedł Paixao i Kiełb sam na sam z bramkarzem i oni to popsuli !!!(spalony !!!) polecam to obejrzeć można się śmiać i śmiać, jak 2 profesjonalnych piłkarzy może popełnić taki błąd to jest tragiczne i żałosne!
A teraz o Lechii która też jest drużyną z ciekawymi piłkarzami i totalnie bezbarwną grą i wynikami, jednak patrząc na skład Lechii i ich możliwości oraz fatalną grę Śląska to uważam ze w tym meczu zwyciężą gospodarze.
Stawiałbym 2-0

✅ 105
 
stanley-63 948,3K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy Bundesliga
godz. 15:30, Mercedes-Benz Arena w Stuttgarcie
VfB Stuttgart : Werder Bremma
- Anthony Ujah strzeli dwa gole lub więcej
- 9.50 / Bet365
Dziś na Mercedes-Benz Arena w Stuttgarcie zapowiada się ciekawie , VfB które zamyka ligową tabelę podejmuje Werder który także jest w strefie zagrożenia ale zaledwie z 3 oczkami więcej od gospodarzy tak więc praktycznie mecz o 6 pkt , jak grają obie ekipy nie trzeba przedstawiać jednak to co się rzuca w oczy to obie ekipy mają obronę dziurawą jak szwajcarski ser dlatego jak już zostało to opisane w jednej z analiz w tym meczu możemy liczyć na bramki , ja spróbuję iść na gole ze strony gości a konkretnie jednego zawodnika którym jest 25 letni Nigeryjczyk Anthony Ujah , w tym sezonie niewątpliwie najlepszy gracz Werderu który ma na swoim koncie w 14 meczach 6 goli a jak dołożymy dwa mecze i 2 bramki w DFB-Pokal to mamy 8 bramek , Anthony jak strzela gole to strzela a jak nie idzie to znowu dłuższy okres bez gola tak przynajmniej jest w tym sezonie i tak gole strzelił w 2 kolejce z Herthą w 4 z Hoffe póżniej 5 kolejek posuchy i znowu 2 gole z Mainz w 10 kolejce , w 11 gola strzelił Dortmundowi i znowu 2 kolejki przerwy i w ostatniej kolejce w przegranym meczu z Hamburgiem u siebie 1 bramka dlatego też liczę że z słabym VfB będzie miał sporo okazji aby powiększyć swój dorobek bramkowy tym bardzie że jak zajrzymy do H2H pomiędzy nimi to Werder potrafi tu strzelać sporo bramek choćby np. sezon 12/13 i wynik 1:4 wtedy błysnął Ekici Mehmet strzelając dwa gole tak więc liczę że dziś najbardziej świecąca gwiazdka Werderu Anthony Ujah zdobędzie 2 gole !
⛔ 100
 
R 6

robson81pl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2. Bundesliga, Niemcy
Godzina: 13:30
Spotkanie: RasenBallsport Leipzig - MSV Duisburg
Typ:Wygra Zespół 1 i w meczu padnie poniżej 3,5 gola
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bwin
Analiza: W dzisiejszym spotkaniu pójdę dość asekuracyjnie i bez większego ryzyka a mimo wszystko z ładnym kursem. Spotkanie 2 Bundesligi pomiędzy Leipzig mające aspiracje do awansu obecnie zajmujące 2 lokatę a Duisburgiem okopującym ostatnie miejsce w tabeli. Gospodarze nie są zbyt bramkostrzelni jednak potrafią rozstrzygać mecze na swoja korzyść a co do gości to ostatnio zaliczyli zwyżkę formy i złapali parę remisów . Przewiduje wygrana gospodarzy 1 lub 2 do 0 a gdyby gościom się udało strzelić stąd wyższy limit błędu 3,5. Powodzenia
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom