>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.12.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
jaquar 33

jaquar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Manchester City - Everton
Typ: Ponad 2,5 goli, ponad 12 rożnych, ponad 6 kartek
Kurs: 17,00
Bukmacher: WilliamHill
Zabawmy się. To może nie czas na mądrzenie się, dyskutowanie o formie jednych i drugich. To czysto intuicyjny typ, którym chciałem się podzielić, ponieważ..
Zagrałem podobny (tyle, że bez rożnych - tylko gole i kartki, kurs 9) w ubiegłym sezonie w meczu tych drużyn, też na Etihad Stadium. Było 3-1 i 9 kartek. Nie chcę*się nakręcać, że dzisiaj będzie tak samo, ale zdecydowanie powielam ten typ z dodatkiem rzutów rożnych - to też spore ryzyko, bo Everton i City to zazwyczaj drużyny, które mają*kornery tylko po blokowanych i bronionych strzałach lub dośrodkowaniach. Po prostu to nie drużyny, które przy każdej możliwej okazji przy linii końcowej nabijają*piłkę o nogi obrońcy i cieszą się ze stałego fragmentu. City w ostatnim meczu z Sunderlandem miało bodaj tylko 1 korner, z So&#39;ton 6, ze Swans 7. Everton w ostatnich meczach miał po 6, 4 i 1.
Zdaje się, że najtrudniej będzie z kartkami - jak zazwyczaj w tej potrójnej kombinacji. Arbitrem będzie Andre Marriner, który w tym sezonie sędziował w 11 spotkaniach i pokazywał w nich kartek: 5 / 2 / 0 (CapitalOneCup) / 4 / 5 / 4 / 6 / 7 / 4 / 4 / 2 /.
Wzmianka o rożnych i kartkach pewnie nie przekonuje do zagrania tego typu, jednak nie patrzę na to aż*tak poważnie, bo kto ogląda Premier League wie co się dzieje. Liczę*dziś na szalone lub chociaż*ofensywne starcie.
Dobrej soboty
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - Lillehamer HS134
Godzina: 16:30
Spotkanie: Rune Velta - Lauri Asikainen H2H
Typ: 1
Kurs: 1,68
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Cholernie ciekawa para, gdzie zwycięzce upatruję właśnie w osobie Norwega, wkońcu skacze na swojej skoczni. Asikainen jest dla mnie w pewnym sensie objawieniem tego sezonu, bo nieoczekiwanie Finowie skaczą bardzo dobrze, szczególnie zaimponował mi w konkursie w Klighnetal. W kwalifikacja wyżej był właśnie Norweg, lecz w jednym z treningów wyżej był Fin. Mimo, że na Lauriego jest dobry value, ja czuję i podpieram się statsami, że Velta będzie wyżej.
⛔ 100
 
erdezet 92

erdezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 17-00
Spotkanie: PSG - Nantes
Typ: Wynik/Suma Goli? =&gt; PSG i Ponizej 2,5
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przykul moja uwage ten kurs, wyglada naprawde kuszaco, tym bardziej, ze przy zakladzie PSG wygra do zera mamy tylko 1.95.
Paryzanie podejma dzisiaj Nantes, mozna powiedziec rewelacje poczatku sezonu Ligue 1, druzyna ta naprawde dobrze sie spisuje, co zawdziecza przede wszystkim solidnej obronie, tylko 13 goli straconych w 16 spotkaniach, atak ich nie powala, jedyne 14 bramek jak do tej pory.
Jednakze goscie zlapali ostatnio lekki kryzys, 3 mecze bez zwyciestwa w tym dwie porazki. Nie jest to dobry prognostyk przed meczem w Paryzu.
PSG u siebie czesto wygrywa 1-0/2-0, a dokladajac na to slaby atak Nantes nie spodziewam sie zeby dzis stracili gola.
W srode czeka ich bardzo wazny mecz z Barcelona o 1 miejsce w grupie w lidze mistrzow wiec nie sadze tez, by Paryzanie forsowali sie z Nantes i starali sie wygrac jak najwieksza iloscia goli ????
Po takim kursie, mysle ze warto zagrac ten zaklad!
⛔ 100
 
enigmo_ 7

enigmo_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia,Premier League
Godzina:
16:00
Spotkanie: QPR - Burnley
Typ: Wynik meczu/Obie drużyny zdobędą bramki
QPR/Tak
Kurs: 3.90
Bukmacher: betclick
Analiza:
Dalej uderzam w typ na zwycięzce + BTS! Ostatnio niestety się nie udało, ale mam nadzieję, że teraz będzie lepiej. Drużyny te sąsiadują ze sobą w tabeli. Burnley jest o jedną pozycje wyżej od QPR. Ale co istotne gramy na stadionie Rangersów, a tam punkty tracił już Manchester City, a Liverpool był tego blisko... Ogólnie QPR bardzo dobrze radzi sobie na swoim stadionie, potrafi strzelać bramki i po prostu dobrze grać w piłkę. Jednak ich obrona jest delikatnie mówiąc dziurawa, dlatego też często tracą bramki. Burnley wiadomo, ostatnio zespół na fali, ale IMO ta ich seria meczów bez porażki musi się kiedyś skończyć, bo ten zespół po prostu nie gra w piłkę na poziomie Premier League. Poza tym na wyjeździe nie zachwycają, a że QPR to typowa drużyna własnego boiska... H2H ostatnich lat ewidentnie na korzyść Burnley, ale według mnie to nic nie znaczy. Inaczej gra się w Championship, inaczej w PL. Dla mnie to dobra opcja na typ. Dlatego wchodzę w to.
⛔ 100
 
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna ⚽ Belgia Jupiler League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Lokeren: Cercle Brugge
Typ: Lokeren wygra do zera
Kurs: 2.30
Bukmacher: bet365

Analiza: Witam, dziś mam wam do zaproponowania typ z ligi belgijskiej. Rywal Legi w europejskim pucharze zmierzy się na własnym terenie z ostatnią drużyną w tabeli Jupiler League. Biorąc pod uwagę dobrą i stabilną formę gospodarzy można się spodziewać ich pewnego zwycięstwa. Natomiast, kiedy zerkniemy na formę gości można pokusić się o nieco bardziej ryzykowną opcję jaką jest wygraną do zera dla Lokeren. Każdy kto oglądał ostatni mecz warszawskiej Legii z tą drużyną, widział, że na własnym terenie czują się bardzo pewnie. Lokeren świetnie operował piłką, rozbijał przewidywalne ataki gości i przejął inicjatywę w środku pola do samego końca spotkania choć szybko objął prowadzenie. To ambitna drużyna, której ciągle mało jeżeli chodzi o gole. Ostatnie ich spotkania czy to w pucharze czy w lidze, pokazują że są w dobrej formie strzeleckiej. Liczę na sporą ilość goli po ich stronie zwłaszcza, że przyjezdni mają spore problemy z utrzymaniem czystego konta. W ostatnich pięciu meczach strzelili zaledwie jedną bramkę a stracili aż jedenaście. Dodatkowo powiem, że od 2009 roku kiedy tylko Lokeren miał przyjemność grac z Cercle Brugge, wygrywał i nie stracił ani jednej bramki. Nie ma podstaw by twierdzić, że scenariusz tego spotkania zaskoczy. Będzie on raczej przewidywalny jak polska komedia romantyczna. Także jeżeli szukacie jakiegoś pewniaka do swojego kuponu śmiało można stawiać na zwycięstwo gospodarzy zwłaszcza, że sytuacja w tabeli jest dość napięta i czołówka ligi nie może czuć się nie zagrożona przez resztę drużyn znajdujących się pod nimi. Pozdro
⛔ 100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 19:30
Spotkanie: Corinthians - Criciuma
Typ: 1 (-1,5ah)
Kurs: 1.73
Bukmacher: bet365
Analiza:

Ostatnia kolejka, Corinthians jak wygra, a Internacional przegrwa lub zremisuje, wtedy mają Copa Libertadores bez kwalifikacji, a to zaoszczędzi im kilka meczów (co najmniej 2).
Cricuma nie gra o nic, bo i tak mają spadek. Poza tym gra czwarta z dwudziestą drużyną i to u siebie, wiec myślę, że większego problemu nie powinno być ???? Cricuma na wyjeździe 8-34 w bramkach i 6 pkt na 18 meczów
Cricume opuściło ostatnio aż trzynastu czy nawet czternastu zawodników i to głównie sporo grający, do tego multum kontuzjowanych. Z tych więcej grajacych zabraknie:
Dwóch pierwszych gk, 5 obrońców, 5 pomocników, 4 napastników + mniej grający.
Brać i grać, nic więcej
⛔ 100
 
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Koln - Augsburg
Typ: 1
Kurs: 2.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ten mecz to niezły rodzynek,aż dziw,że jest tylko jedna analiza tego meczu na forum. Jak mój poprzednik (pozdro z Gda) poszedł tropem,że skoro Augsburg po 13. kolejkach nie zremisował to ten moment będzie musiał nastąpić dziś. Trop jest to niezły,zwłaszcza że kurs na 1X lata gdzieś ok.1.50,czyli wart zagrania.
Nie będę się wdawał w statystyki bo te podał już mój poprzednik.
Zajrzałem w H2H obu drużyn i mocno się zdziwiłem-na przestrzeni lat 2006-2012 obie drużyny rozegrały 7 spotkań (w tym jedno o DFB Pokal).
Augsburg wygrało 2 razy u siebie i 1 zremisowało,natomiast Koln co najlepsze swoje wygrane mecze czy to u siebie,czy też na gościnnych występach kończył mecz dość wysoką wygraną-różnicą co najmniej 1 bramki.
Gospodarze nie są faworyzowani przez buki,ale wierzę,że uda im się wygrać.
Ciekawostka przyrodnicza na koniec- handi -1 dla Koln jest po kursie aż 6.00!
⛔ 100
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Stoke - Arsenal
Typ: 1X
Kurs: 1.88
Bukmacher: Unibet
Dzisiaj o godzinie 16:00 czasu polskiego na angielskich boiskach Premier League zmierzą się odpowiednio drużyny z 6 miejsca w tabeli Arsenal oraz Stoke, które znajduje się na 13 miejscu. Arsenal notuje ostatnio 3 mecze bez porażki, należy dodać, że to mecze wygrane, 12 pkt zgromadzone. Stoke jest w zupełnie innej sytuacji, mają obecnie na koncie 3 porażki z rzędu. Przegrywali odpowiednio z Burnley u siebie oraz Liverpoolem i Manchesterem united na wyjeździe. Z czerwonymi diabłami o mało co nie zremisowali, marnując świetne okazje w końcówce spotkania, szczególnie Diouf. Dzisiaj powinno przyjść przełamanie.
Ostatni ich pojedynek zakończył się wygraną piłkarzy Stoke City.
Dlatego gram 1X, zaryzykowałbym DNB ale biorę bezpieczną opcję z podpórką.
Osłabenia za stroną injuriesandsuspensions.com

✅ 88
 
H 19

herranq9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Jupiler League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Kortrijk - Mechelen
Typ: 1
Kurs: 2.0
Buk: Bet365
Analiza:
Witam serdecznie, na dzien dzisiejszy zapraszam na spotkanie 6 drużyny w tabeli z drużyną zajmującą miejsce 12. Już sama różnica pozycji w tabeli jest mocnym wyznacznikiem, że mamy tu spore value na ten bet. Ale to nie jest najważniejsze, najważniejsze ze drużyna gospodary jest poprostu teraz w gazie! Ostatnie 5 meczy to 4 wygrane, jedna porazka ( 2:3 z anderlechtem ),
W ostatnim meczu natomiast ograli na wyjeździe bądź co bądź na pewno zespół mocniejszy od mechelen czyli St. Liege. Drużyna Mechelen ostatnie 5 meczy, 3 remisy, dwie porażki. H2H tutaj akurat w kratke. Ostatni mecz wygralo Kortrijk na wyjezdzie!.
Reasumujac, po takim kursie, grzech nie zagrac.
✅ 100
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Manchester City - Everton
Typ: Everton lub Remis
Kurs: 2.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Podam kilka argumentów, które moim zdaniem przemawiają za porażką bądź remisem gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu. Everton to nie ogórki i wyjdą w tym spotkaniu w pełni zmotywowani oraz świadomi sytuacji City. Drużyna z Manchesteru ma przed sobą najważniejszy dotychczas mecz w sezonie i będzie to pojedynek w Rzymie. Niby do meczu jest jeszcze trochę czasu, ale w głowach zawodników siedzi już to przekonanie, że za moment będą walczyć o awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów. Oczywiście nie oznacza to, że gospodarze mogą sobie odpuścić, ale sądzę, że drużyna gości jest niedoceniona. Ostatnie cztery spotkania City to 4 zwycięstwa z takimi zespołami jak Swansea, Bayern, Southampton oraz Sunderland. Everton nie prezentuje się tak znakomicie ale zanotowali oni dwa fajne zwycięstwa przeciwko Wolfsburgowi oraz West Hamowi (więc drużyny solidne), Ostatnie dwa mecze to remis z Hull, a także porażka z Tottenhamem. Ponad to mamy jeszcze bezpośrednie spotkania gdzie w ostatnich pięciu starciach dwa razy wygrywały obie ekipy i raz padł remis. Co jednak warto zaznaczyć City nie radzi sobie tak znakomicie u siebie. 4 zwycięstwa, remis oraz porażka daje im dopiero piątą pozycję w lidze. Natomiast Everton w delegacjach wygląda w miarę przyzwoicie choć trochę gorzej od gospodarzy, bowiem mają oni rekord 2-3-2. Do tego dochodzi jeszcze argument Aguero i tak na prawdę mój typ spala na panewce... ale nie w tym rzecz. Tak jak napisałem Everton w tym starciu jest niedoceniany, kurs @1.5 w starciu z drużyną, która jest w stanie w tym sezonie powalczyć nawet o awans do Ligi Mistrzów bądź też jakiś sukces w Lidze Europy, to zbyt mało żeby powierzyć im swoje pieniądze. Everton ma znakomitych zawodników takich jak Lukaku, Baines czy nawet Howard, więc jest siła aby przeciwstawić się Błękitnym. Cóż czuję, że padnie tutaj dziś remis bądź goście zaskoczą skupioną już na Lidze Mistrzów, ekipę z Manchesteru. Mogę się mylić, ale tak jak wspomniałem lepiej jest zagrać po kursie @2.75 na gości bądź remis, niż na gospodarzy, którzy mogą tym razem wtopić. Takie jest moje zdanie, pozdrawiam!
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Pogoń - Korona
Typ: połowa/koniec X/X
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś Pogoń będzie gościc na własnym stadionie Koronę Kielce, która ostatnio spisuje się znakomicie. Kielczanie nie przegrali od 6 spotkań w lidze, co jest niezłym wyczynem w polskiej ekstraklasie. Dzis uważam, że mecz zakończy się remisem.
Pogoń w ostatniej zremisowała w delegacji ze Śląskiem Wrocław 1-1 co wydaje się być niezłym rezultatem, a kilka kolejek temu w Szczecienie odprawili z kwitkiem Legie Warszawa.
W tabeli oba zespoły chcą zakonczyc runde w pierwszej ósemce, a jak wiemy kiedy bardzo się chce to czasem nie wychodzi. Szczerze mówiąc wydaje mi się, że Korona jak i Pogoń zasługują na grę w grupie mistrzowskiej, ale do tego trzeba zdobywać punkty. Ostatnie dwa mecze tych drużyn konczyly się wynikami 2-2.
Z typem czekałem do ostatniej chwili, gdyż liczyłem na powrót Robaka do szeregó gospodarzy, wtedy może nieco zagrałbym inaczej. Ale nie ma go nawet na łąwce rezerwowych wiec gram dziś w typowe remisowe spotkanie. Pozdrawiam
⛔ 100
 
G 112

grohufka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superligaen
Godzina: 17:00
Spotkanie: Odense - Aalborg
Typ: Remis
Kurs: 3.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O godzinie 17:00 w 17 kolejce Superligaen zmierzą się ze sobą drużyny Odense oraz Aalborg. Gospodarze zajmują 10 pozycję z dorobkiem 18 punktów oraz bilansem bramkowym 18:22. U siebie grali 7 razy i 3 razy wygrali, 2 razy zremisowali oraz 2 razy przegrali strzelając 9 bramek i tracąc 6. Goście zajmują 6 pozycję z dorobkiem 21 punktów oraz bilansem bramkowym 15:13. Na wyjeździe grali 7 razy i raz wygrali, 3 razy zremisowali oraz 3 razy przegrali strzelając 5 bramek i tracąc 8. W ostatniej kolejce Odense pokonało na wyjeździe Silkeborg 0:1 a Aalborg przegrał u siebie z FC Kopenhagą 0:1. Ostatnie bezpośrednie spotkanie tych zespołów zakończyło się wynikiem 1:1.
✅ 230
 
J 15

jogabonito

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Manchester City - Everton
Typ: Man. City (-1.0,-1.5 ) AH
Kurs: 2.05
Bukmacher:Bet365
Niezwykle ciekawie zapowiada się dzisiejsze spotkanie, hit kolejki, pomiędzy Manchesterem City a Evertonem. Gospodarze to wicelider Premier League i póki co jedyny zespół ligi, który ma szanse dogonić londyńską Chelsea, która dziś zgubiła punkty w Newcastle. Obywatele zdobyli dotychczas 30 punktów, wygrywając 9 spotkań, 3 remisując i zaliczając tylko 2 porażki, ponadto strzelili 31 bramek i stracili 14. Głównym motorem napędowym drużyny jest Sergio Aguero, który zdobył już 14 bramek i prowadzi w klasyfikacji strzelców. Obywatele grają coraz lepiej i weszli na wyższe obroty, wygrali ostatnie 4 spotkania, przede wszystkim z Bayernem Monachium co podniosło wyraźnie morale i pozwoliło zwyciężyć w dwóch ostatnich wyjazdowych spotkaniach kolejno z Southampton i Sunderlandem. Podopieczni Manuela Pellegriniego mają drobne problemy kadrowe. Nadal niedostępny jest David Silva, kontuzji nabawił się Vincent Kompany, nie zagra również Jovetic jednak po zawieszeniu wraca Mangala i to on wystąpi od pierwszych minut. Najprawdopodobniej na ławce zobaczymy Edina Dzeko oraz Aleksandara Kolarova. Zupełnie inne nastroje są w drużynie gości. Everton gra w kratkę i zajmuje dopiero 11. pozycje w lidze. Po przegranym meczu z Tottenhamem, piłkarze Roberto Martineza poraz kolejny rozczarowali swoich fanów remisując u siebie z Hull. Piłkarze z Liverpoolu mają wyraźne problemy z defensywą. Stracili już 22 bramki co jest 5. najgorszym wynikiem w lidze. Tylko w 3. spotkaniach czyste konto zachował Tim Howard. W dzisiejszym meczu nie zobaczymy Jamesa McCarthy&#39;ego, Stevena Naismitha, Darrona Gibsona oraz Johna Stones&#39;a, więc nie tylko gospodarze mają problemy z kontuzjami. Wielu fanów piłki oczekuje wyrównanego i emocjonującego spotkania. Emocji z pewnością nie zabraknie, jednak mecz będzie prowadzony pod dyktando The Citizens, którzy rozkręcają się z meczu na mecz i wygrają go co najmniej 2 bramkami.
⛔ 50
 
black-star 53K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłkaa Nożna, Championship Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Ipswich Town - Leeds United
Typ: Leeds United
Kurs: 4,6
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Piłkarze Leeds United po ostatnim zwycięstwie u siebie z liderem tabeli - Derby County (2:0 z pewnością znajdują się w bardzo optymistycznych nastrojach przed jutrzejszym spotkaniem z obecnym wiceliderem tabeli - Ipswich Town. Czy jednak będą w stanie po raz pierwszy od dość długiego czasu zwyciężyć na stadionie ligowego przeciwnika? Myślę, że tym razem może się tak stać. Gospodarze mają na koncie całkiem niezłą serię w ostatnich spotkaniach zwyciężając w 4 z pięciu ostatnich spotkań, a piąte remisując z Bournemouth na wyjeździe. Jednak w zespole gości ostatnio zaczyna dziać się coś pozytywnego. W ostatnich występach również regularnie zdobywają bramki ze znacznie wyżej obecnie sklasyfikowanymi rywalami. Uważam, że w obecnym spotkaniu mogą być w stanie podtrzymać tą tendencję i ustrzelić coś na stadionie rywala. Drużyna Leeds wciąż nie może być pewna swojego losu w lidze, gdyż różnice w tabeli pomiędzy sąsiadującymi ze sobą miejscami są bardzo niewielkie, a od strefy spadkowej dzieli ja zaledwie 4 pkt. Goście muszą więc pokazać się z bardzo dobrej strony w tym spotkaniu.
⛔ 100
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria Super League
Godzina: 17:45
Spotkanie: Luzern - Basel
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mamy dzis 6 grudnia wiec Mikolaj i prezenty, takze buk zabawil sie w Swietego i dal nam kapitalny kurs na singielka. Ostanie 5 meczow miedzy tymi zespolami to 4 wygrane ekipy Murata Yakina i 1 remis, Luzern ostanie miejsce w super lidze, maja 13 pkt, 2 pkt straty do przed ostatniego Vaduz. Natomiast Basel, jak to Basel zajmuje 1 lokate i ma 6 pkt przewagi nad druga ekipa. Dzis moga odjechac jeszcze bardziej, ale wiadome jak to z takimi ekipami bywa. Luzern na pewno tani skory nie sprzeda i bedzie na pewno bardzo ciezko, gospodarze postawia bardzo trudne warunki liderom ligi. Liga Mistrzow dopiero za 2 tygodnie wiec nie ma mowy o zadnym odpuszczaniu Bazylei, po takim kursie trzeba zagrac i trzeba mocno zagrac, Powodzenia.
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka K
Godzina: 17:00
Spotkanie: Sopot - Legionovia
Typ: Legionovia +2,5seta
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Może trochę typ na pałę, no ale to siatkówka kobiet więc żaden wynik mnie tu nie zdziwi. Nie będę się skupiał na drużynie Sopotu bo powodzenie tego typu zalezy tylko od dziewczyn z Legionovii. Na pewno Legionovia ma znacznie większy potencjał niż przedstawia to obecnie tabela. Widziałem tą ekipę na żywo w meczu w Rzeszowie gdzie akurat dość niespodziewanie przegrały z Developresem 0-3 i muszę przyznać że... bardzo ładne dziewczyny (zwłaszcza Chojnacka i Tibault) grają w tej Legionovii, moim zdaniem najładniejsza ekipa w całej Orlenlidze. Wracając do aspektów sportowych ostatnio wróciła do gry atakująca Malwina Smarzek i liczę że ona dziś spowoduje że Legionovia ugra przynajmniej jakiegoś seta. Na przyjęciu Paszek i Wójcik mocno rozczarowują. No ale zwolnili wreszcie tego antytrenera Kosmola więc zapewne wyniki ekipy się poprawią, kurs jest świetny jak na handikap +2,5seta.
✅ 275
 
L 47

logan13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Francja Ligue 1
Spotkanie: PSG - Nantes
Typ: Poniżej 9,5 rożnych
Kurs: 1.90
Godz:17:00
Bukmacher: bet365
Analiza:

jeżeli chodzi o rożne lece całkowicie pod statystyki. PSG w tym sezonie tylko raz przekroczyła tą linie i to w meczu z olympic Marsylią a jeżeli chodzi o zespół z Marsylii to zdobywają Oni naprawdewiele stałych fragmentów gry, więc akurat w tamty przypadku było to do przewidzenia. PSG nie zachwyca, przynajmniej według mnie... nie ma już takiego WOW jak w zeszłym sezonie. Ekipa z Paryża nie gra ofensywnej piłki , utrzymują sie przy piłce i atakują środkiem przez co nie zdobywają zbyt wielu rogów. Nantes strasznie underowy zespół, grając z lepszymi ekipami od siebie przeważnie grają krótki i mozolnymi podaniami by tylko nie oddać piłki pod nogi rywala . Uważam że ten typ to czyste value
✅ 90
 
furek 75

furek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Włochy Serie A
Spotkanie: AS Roma - Sassuolo
Typ: Roma (-1)
Kurs: 1.613
Godz: 18:00
Bukmacher: Pinnacle
Po wczorajszym remisie Juventusu z Fiorentiną, dziś Rzymianie stają przed świetną okazją do zmniejszenia straty do lidera do jednego oczka. Sassuolo notuje serię siedmiu meczy bez porażki ale wg. mnie dziś ona dobiegnie końca. Roma w formie (świetny mecz z Interem) nie pozwoli sobie na stratę jakichkolwiek punktów w tym spotkaniu.
Z siedmiu meczy rozegranych przez Romę na swoim obiekcie wygrali wszystkie siedem, do tego we wszystkich zaliczyli handi -1,5. Goście zaliczyli już dwa wygrane mecze w delegacji w tym sezonie, ale ich przeciwnicy to beznadziejna w tym sezonie Parma i niedawno przeżywające mały kryzys Torino. Na taką formę Rzymian to jednak za mało.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, Liga Francuska Pro A
Godzina : 20:00
Spotkanie : Tourcoing vs Paris Volley
Typ : Dokładny Wynik Paris Volley 3:0
Kurs: 2,37
Buk: bet365
Analiza
W 9 kolejce francuskiej ligi siatkówki mężczyzn mierzy się drużyna Tourcoing zajmująca obecnie ostatnie miejsce w tabeli z drużyną Paris Volley, którzy zajmują drugie miejsce.
Gospodarze sezon zaczęli fatalnie. 8 meczy i osiem porażek najlepiej prezentuje ich obecną formę. Drużyna gości 6 wygranych i tylko 2 porażki. Faworytem do zwycięstwa goście są murowanym, ale ja po kuszę się o wytypowanie dokładnego wyniku 3:0 dla gości. Gospodarze dotychczas nie zdobyli więcej, niż 2 sety w jednym meczu. Przeplatają porażki 3:0 z 3:1. Paryż w 6 wygranych meczach dwukrotnie wygrywali do zera. Myślę, że mecz przeciwko ostatniej drużynie w tabeli to idealna okazja by znowu zejść z parkietu bez straty seta.
Zwycięstwo jest praktycznie pewne w 100 procentach, ale warto zaryzykować i po wyższym kursie dać wygraną 3:0 drużyny z Paryża.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom