>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.11.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: hokej na lodzie
Godzina: 16.00
Spotkanie: Słowenia - Austria
Typ: powyżej 5,5
Kurs: 2,43
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Ciekawe spotkanie w turnieju gdzie również z tymi zespołami spotyka się nasz zespół. Wczoraj dość &quot;niemrawe&quot; spotkanie i przegrana ze Słowenią 1-2 , gdzie spodziewałem się większej walki i ciekawszego spotkania. Słoweńcy też nic nie pokazali za dużo, a dziś spotkanie z Austrią , która jeszcze słabiej wypadła bo remis z Koreą jest niespodzianką. Dziś liczę że ze względu na to iż zawsze jest to spotkanie na którym iskrzy bo większość zawodników się zna z lig jak &quot;łyse konie&quot; ;) więc powinno być ciekawe spotkanie. Czy wyrównane ? Możliwe bo składy nie są dla tych drużyn optymalne , do tego raczej jest to sprawdzenie wariantów z różnymi zawodnikami którzy się mniej lub więcej w kadrach narodowych pojawiają. Jedynym argumentem remisu jest to że między tymi drużynami zawsze mecze są &quot;wagi ciężkiej&quot; i o podwyższonej chęci do gry z obu stron, ciekawie też wygląda opcja na over 5,5 bo bukmacherzy widzą ten mecz odwrotnie jeżeli bierzemy pod uwagę wczorajsze spotkania ;) to się zgodzę . Postanowiłem zagrać ten typ z ciekawym kursem, bo dziś jednak to może być znacznie żywszy i ciekawszy mecz.... Liczę na fajne widowisko i kilka zwrotów akcji z wynikiem ostatecznym na remis i doliczony czas gry, z wysokim pułapem bramkowym.
W Austrii nie ma np Rafla , a Słoweńcy np bez choćby Kopitara którzy stanowią kręgosłup kadry ale to nie na takie turnieje, tu jak napisałem testuje się alternatywne rozwiązania...Dlatego każdy wynik możliwy... zaryzykuję typ na over 5,5 a poza konkursem na remis....
✅ 143
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: Koszykówka
godzina: 19:00
spotkanie: Zielona Góra-Panathinaikos
typ: Zielona Góra(+6.5)-Panathinaikos TYP: 1
stawka: 1.87
bukmacher: bet365
Witam dziś zaglądam do koszykówki i jestem zdziwiony patrząc na kurs na gości.Moim zdaniem jest to mecz na tak zwanym styku a nie zdziwiłbym się jeżeli ten mecz wygraliby gospodarze.Drużyna gości również słabo zaczęli te rozgrywki euro w Barcelonie zdobyli zaledwie 52pkt gdzie Zielono Górzanie zdobili 72 dodatkowo dzisiejsi goście nie za bardzo czują sie na obcych terenach ,grają w kratkę na 9 meczy bilans ten jest ujemny 4 do 5 .Fakt ,że gospodarze też nie ciekawie zaczęli te rozgrywki dwie porażki ,ale jak zobaczymy w statystki te porażki nie były aż tak wielkie odpowiednio czterema punktami,sześcioma oraz ośmioma .Ja pobieram ten typ bo myślę,że gospodarze nie są chłopcami do bicia,potrafią grać punkt za punkt oraz zapewne nie przestraszą się tym bardziej zespołu Panathinaikosu i podejmą walkę nawet o zwycięstwo, przykład z wczoraj mecz Milan-Cedevita .Jak będzie przekonamy się po meczu.Pozdrawiam
✅ 87
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Dania
Godzina: 20:30
Spotkanie: Randers versus Aarhus
Typ: Randers wygra i o2,5 gola
Kurs: 3,00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Tutaj typ badziej oparty na moich przeczuciach niz na ciezkiej statystyce, choc po czesci rowniez. Randers bez wygranej od 3 spotkan, z bagazem 7 straconych bramek w 3 spotkaniach. Dzisiaj wraca na wlasny stadion i gra z przeciwnikiem w swoim zasiegu. Randers to ekipa ktora wiekszosc punktow zdobywa na wlasnym terenie z bilansem 3-2-2 i w bramkach 10:8... Aarhus, z drugiej strony, na wyjazdach to druga najslabsza ekipa w lidze, z bilansem 1-3-3 i 8:11 w golach. Spodziewam sie tutaj duzej mobilizacji gospodarzy ktorzy zostali ostatnio mocno poobijani przez Kopenhage co chwaly im nie przynioslo. Do tego dorzucam over bramkowy bo mam wrazenie, ze goscie jednak bramke sa w stanie zdobyc (choc info jest, ze jedna z ich najlepszych strzelb - Mate Vatsadze nie zagra), choc po prawdzie, to Randers jest w stanie sam over wykrecic.Obie ekipy bardziej overowe niz underowe wiec zaryzykuje i dorzuce over do ostatecznego wyniku by podbic kurs ???? . Powodzenia
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Singiel - Paryż
Godzina: 15:30
Spotkanie: Novak Djokovic - Tomas Berdych
Typ: zw Berdych
Kurs 8.04
Bukmacher: pinnacle
Djoko ma strasznie długą serię bez porażki 20 meczów , ostatnia przegrana w sierpniu w cincinati z Federerem.W następnej rundzie czeka Stasiek Wawrinka bądź Rafa Nadal .
Berdychowi w tym turnieju idzie całkiem nieźle ale z Djokovicem H2H Tomas ma bardzo słabe tylko dwa wygrane mecze i kkilkanaście przegranych.Szanse na wejscie tego typu bardzo małe ale za drobne po takim kursie spróbuję , małe klopoty Djokovica we wczorajszym meczu z Simonem tez mnie leko ku temu sklaniają:)
⛔ 100
 
piotrovsky 55

piotrovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Championship
Godzina: 20:30
Spotkanie: Nottingham - Derby
Typ: HT / FT X / 2
Kurs: 6.00
Bukmacher: Ónibet
Analiza:
Derby drużyna konsekwentna, sumienna grająca swoją piłkę i narzucająca rywalom underowy styl gry, ale co najważniejsze skuteczna i bardzo powtarzalna. Aktualnie zajmują 1 miejsce w tabeli jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe i stracili jak dotąd tylko 4 gole i nie przegrali ani razu.
Nottingham drużyna w dołku nie ma co tu dużo pisać. . . jedyną obawa jaką mam to to co pokazują znaki na niebie i oddsy że wynik ma być 0:0 lub 1:1, wniosek wziął się z tego, że Gospodarze zatrzymali już u siebie wspaniale grające Burnley (1:1) i Ipswich (1:1) ten drugi mecz troche na farcie bo bramka w doliczonym czasie ale i tak mecz był nawet w dobrym wykonaniu, ale spokojnie i Burnley i Ipswich tracą więcej bramek niż Derby bo grają bardziej ofensywnie, myślę że dziś Nottingham nie będzie wstanie strzelić bramki i mecz skończy się 0:1.
Mój typ: 5/7 meczy był X w pierwszej połowie w drugiej za to Derby gra całkiem inną piłkę może to wyjazdowe założenia taktycznie by pierwszą połowę przejechać na spokojnie i uśpić rywala a w drugiej atakować pełną parą.
GL HF
⛔ 100
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Data: 06.11

Godzina: 20:30
Spotkanie: Hannover - Hertha
Typ: over 4 kartek (azjan)
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365


Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan Christian Dingert, Niemiec to ciekawy młody sędzia który nie boi się wyciągać kartek, jego średnia w tym sezonie to śr. 4,2 kartek/mecz, w poprzednim sezonie śr. 4,1 kartek/mecz, jego średnia w Bundeslidze to 4,0 kartek/mecz


  • gospodarze mają fatalną serię meczy u siebie, na 5 rozegranych spotkań zdobyli zaledwie 3 punkty, pewniej czują się w kontrataku i walce niż w ataku pozycyjnym, popełniają duża ilość fauli, muszą pokazać się z lepszej strony przed swoimi kibicami więc oczekuję że dzisiaj będą walczyć na całego, jeżeli chodzi o gości to na wyjazdach grają jak najprostszą piłkę i po prostu starają się wyszarpać jakieś punkty przeciwnikowi, spodziewam się że obie drużyny pokażą nam grę bardziej zbliżoną do stylu wyspiarskiego niż europejskiego


  • jeżeli chodzi o h2h między tymi zespołami to sprawdziłem 5 ostatnich meczy między tymi zespołami, w 4 meczach został pokryty over 4, mecz w którym nie został pokryty over odbył się na stadionie w Berlinie, Hannover w tym sezonie u siebie ma śr. 2,2 kartki/mecz, natomiast Hertha na wyjeździe śr. 3,5 kartki/mecz, jeżeli chodzi o faule to Hannover 15,0 fauli/mecz, natomiast Hertha 14,2 fauli/mecz


Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie-Wisła
Typ: Zagłębie -1
Kurs: 4.50
Bukmacher:
unibet
Nie ma się co licytować kto ma jakie miejsce w tabeli, walka w lidze jest dosyć wyrównana i w ciągu dwóch kolejek większość drużyn może się znaleźć na górze tabeli jak i na dole.Zagłębie nie jest przekonujące w meczach w których powinni zdobywać 3 pkt, jednak potrafią zagrać dobre spotkanie z drużynami aspirującymi o wyższe cele niż tylko utrzymanie, Zagłębiu widocznie lepiej gra się z drużynami preferującymi otwarty styl gry i z taką dzisiaj się zmierzą.
Patrząc na formę Wisły graja całkiem przyzwoicie, jednak szwankuje zdecydowanie skuteczność ciężko więc jest obstawiać czy Boguski lub Brożek trafią czysto w piłkę, myślę jednak że mimo wszystko dzisiaj Wisłę czeka trudne zadanie w Lubinie, Zagłębiu u siebie z Wisłą gra się dobrze, motywują się na Wisłę i jeśli mają dziś wygrać to zrobią to z handicapem.
⛔ 100
 
prst 75

prst

Użytkownik
Polska Ekstraklasa, Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, godzina 18:00
Wisła DNB # 2.25
bet365

Słabo się orientujesz na temat Wisły, a masz w nicku TSW. Mówisz, że ciężko obstawiać na Wisłę skoro nie potrafi sobie Boguski czy Brożek trafić w piłkę, tak? Są skubańce dobre, w piłkę sobie trafić nie mogą, a pod względem skuteczności w ataku są na 3 miejscu w lidze z 23 trafieniami. Wisła gra dobrą piłkę, a zwyczajnie czasem brakuje im szczęścia. Bardzo dużo remisują, ale są to remisy z przewagą na ich korzyść. Zagłębie jest w takiej formie, że ostatni mecz wygrali gdzieś tam w połowie września jeżeli chodzi o Ekstraklasę. Mówisz o nieskuteczności Wisły, a Zagłębie nie strzeliło w ostatnich 4 spotkaniach gola. Dziwny ten Twój typ -1 nie poparty właściwie niczym konkretnym. Jak dla mnie to mecz na odblokowanie dla Wiślaków. Pytanie czy znowu sprawdzi się zasada &quot;raz się remisuje, a raz się remisuje&quot;, czy wygrają to spotkanie. Ostatni wyjazd na Jagę to było 4:1, ostatnie spotkanie remis, więc teraz wypada coś strzelić. Moskal w wywiadzie mówił, że w meczu z Ruchem za mało strzelali zza pola karnego, więc dzisiaj na pewno popróbują, a potencjał w niektórych zawodnikach do strzałów zza szesnastki jest. Tak jak napisane w typie, albo Wisła, albo remis nie ma zakładu.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroleague
Godzina: 18:45
Spotkanie: Żalgiris Kowno - Barcelona
Typ: 2
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Za chwilę zacznie się bardzo ciekawy mecz w grupie C Euroligi. Duma Katalonii przyjeżdża na Litwę do tutejszego potentata. Mówię potentata, ponieważ ten zespół wygrywa każdy ligowy mecz od 15 marca tego roku czyli od 29 spotkań. Zdecydowanie gorzej wiedzie im się na arenie Europejskiej, gdzie grają zdecydowanie w kratkę. Po trzech meczach zajmują 3 miejsce z 2 zwycięstwami na koncie.
Barca w tym sezonie w lidze hiszpańskiej jeszcze bez porażki. Po 4 meczach zajmuje lokatę lidera. W Eurolidze zajmuje 2 pozycję.
Ich procent wygranych nie jest aż taki imponujący jak Litwinów, ale grają oni w lidze o kilka klas lepszej i w Europie osiągają zdecydowanie większe sukcesy.
Warto dodać, że te zespoły od roku 2000 zagrały ze sobą 18 razy. Tylko jeden z tych meczów wygrał Zalgiris i to w roku 2004.
Ostatni mecz między tymi drużynami miał miejsce w marcu tego roku w Kownie. Barca wygrała go 11 punktami.
✅ 53
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna, Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Clermont - Creteil
Typ: X
Kurs: 3,46
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Witam, zapraszam na mecz ligue 2 pomiedzy Clermont a Cretail. Buki mocno faforyzuja gospodarzy (jak na tę ligę) która słynie z remisów... Powiem ta, nie mamm czasu na zgłębianie absencji więc prosze tego nie grać;)
8 ekipa zaplecza Ligue 1 podejmuje 6, kursy mocno leca na gospodarzy i to chyba z powodu ostatniej porażki gości na własnych smieciach z ostatnią druzyną ligi- Nimes. Cóż często wg mnie takie sytuacje kończą się nispodzianką i myslę że takie faworyzowaanie Clermont Foot może się tu zemscić, goście na wyjazdach to druga siła w lidze tak że myslę że tanio skóry nie sprzedadzą...
Pisze z fona więc sorki za błędy i literówki, musze tez juz kończyć....
Reasumując uważam że kursy są kiepsko wystawione i że zobaczymy dziś jednak wyrównane spotkanie a nie gre do 1 bramki. Miał być bramkowy remis @4,5 ale na różnych forach sporo typów jest na over 2,5....więc ja pasuje, stawiam poprostu remis.. po super kursie
Czy nie pobładziłem gdzies na chybcika okaże sie niebawem....
Pozdrawiam ????
⛔ 100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka noża – Irlandia baraże o Premier Lig
Godzina: 20:45
Spotkanie: Finn Haras - Limerick
Typ: 1
Kurs: 3.95
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek rewanżowy baraży o udział w Irlandzkiej Premier Lig w którym to zmierzą się gospodarz ekipa Finn Harps z przyjezdnym FC Limerick. Pierwsze spotkanie z tej serii dwu meczu zakończyło się wygraną u siebie faworyzowanej ekipy FC Limerick 1:0 co przed dzisiejszym pojedynkiem stawia ich w roli faworyta do wygranej dwu meczu. Stawką tego spotkania jest dla dzisiejszych gospodarzy awans z I dywizji do Premier Lig natomiast dla gości pozostanie na kolejny sezon w Premier Lig. Pojedynek ten jednak w moim przekonaniu wcale nie jest już rozstrzygnięty gdyż warto spojrzeć na wyjazdowe statystyki ekipy Limerick która zakończyła sezon z największą ilością straconych bramek w spotkaniach wyjazdowych bo aż 38 w 16 rozegranych pojedynkach i co ciekawe „rzutem na taśmę” zapewnili oni sobie udział w barażach wygrywając ostatnią ligową kolejkę co pozwoliło im przy porażce spadającego Drogheda wystąpić w barażach. Warto jeszcze wspomnieć o dzisiejszych ubytkach kadrowych gości a nie zagrają kolejno Ian Turner (pomocnik 32 występy 8 bramek), Dean Clarke (napastnik 32 występy 6 bramek), Vinny Faherty (napastnik 28 występów 12 bramek). Wszystko to wskazuje na to, że goście zagrają bez 2 podstawowych napastników oraz podstawowego pomocnika a co z tym idzie trudno powiedzieć jaka będzie dzisiaj ich dyspozycja w linii ataku. Gospodarze natomiast mają ogromną szansę na awans do Premier Lig i tak naprawdę nie ma tej drużynie jakieś ogromne presji wyniku jak zapewne jest w ekipie gości którzy chcą prawdopodobnie za wszelką cenę utrzymać się. Moim zdaniem przyjezdni bez kluczowych zawodników w 2 linii mogą mieć dzisiaj problem z ugraniem korzystnego wyniku i chodź wcale nie twierdzę, że ostatecznie to właśnie oni się utrzymają to jednak liczę tutaj na wygraną niesionych dopingiem własnej publiczności gospodarzy stąd mój typ to 1 po bardzo dobrym kursie 3.95 który znaleźć możemy w Pinnacle Sports.
✅ 295
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cracovia - Śląsk
Typ: Cracovia over 1.5
Kurs: 2.15
Bukmacher: expekt
analiza
Cracovia to dla mnie bardzo zagadkowy zespół. Dobre wyniki przeplatają meczami słabszymi, m.in. porażka u siebie z Termalicą. Mimo to u siebie Krakowianie u siebie spisują się dobrze. W ostatnich 4 spotkaniach na własnym stadionie zgromadzili 9 punktów, ale stzrelili aż 13 goli!
Śląsk natomiast od trzech meczów w delegacji nie odniósł wygranej i stzrelil tylko jedną bramkę.
W tabeli Krakowianie zajmują 5 pozycję, ale przy wygranej i dobrych wynikach innych drużyn są w stanie być wiceliderami,a tego przed sezonem nikt się nie spodziewał. Śląsk zaś jest na miejscu 14 z dorobkiem 14 punktów i już powoli zaczynają czuć oddech Lecha, który wyraźnie łapie wiatr w żagle.
Stawiam tutaj na 2-1 dla gospodarzy. Pozdrawiam
✅ 115
 
yrek 15,2K

yrek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka noża – Polska, 1. Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Arka Gdynia - Dolcan Ząbki
Typ: X/1
Kurs: 5.80
Bukmacher: Unibet

Pojedynek niejako na szczycie 1. Ligi. Spotyka się 3 z 4 zespołem. Obie ekipy z aspiracjami na grę w Ekstraklasie. Cele szczytne i do osiągnięcia. Uważam, że z tych 2 ekip to drużyna z Gdyni ma większe na szanse na ten cel. Zważywszy nie tylko na otoczkę (kibice, miasto, stadion), ale i na samych piłkarzy. W tym meczu Arka musi pokazać, że faktycznie jest drużyną godną walki o awans. Trudne zadanie, bo właśnie mecz z Dolcanem. Dolcan też dobra ekipa. Dlatego na pewno mecz walki (jak każdy w 1. lidze) jak i pokaz siły. Według mnie ekipa, która przegra w tym meczu nie jest godna gry w Ekstraklasie. Stąd widzę remis w 1 połowie, gdzie pojawią się tzw. szachy piłkarskie, ale w 2 połowie Arkowcy muszą zaatakować i po prostu wygrać ten mecz. Obie ekipy grają w kratkę, ale raczej na plus punktowy. Co w 1. Lidze w niczym nie przeszkadza, bo liga jest wyrównana i takie pojedynki są jak za 6 pkt. Dziś w Gdyni przekonamy się kto ma ekipę na awans!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom