>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.10.2020 (wtorek)

Status
Zamknięty.
sunrise82 87,5K

sunrise82

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia National League
Godzina 20:45
Spotkanie : Yeovil - Wealdstone
Typ : Yeovil over 1,5 bramki
Kurs : 1.98
Bukmacher : forbet
Analiza:

Mecz jednej z niższych lig angielskich. Liga dopiero wystartowała, jest to druga kolejka.
Forma drużyn jest jeszcze jedną wielką niewiadomą, ale kilka czynników przemawia za gospodarzami:

1. Yeovil rozegrał już pierwsze spotkanie w nowym sezonie, remisując na wyjeździe z drużyną King`s Lynn 2-2
2. Goście w pierwszej kolejce musieli przełożyć swoje spotkanie ze względu na zły stan boiska.
3. Gospodarze to czołowa drużyna tej ligi. W zeszłym sezonie zajęli czwarte miejsce co dało im prawo gry w barażach o awans do wyższej ligi. Niestety musieli uznać wyższość zespołu Barnet. W obecnym sezonie również powinni się liczyć w walce play offy.
3. Wealdstone to drużyna, która awansowała i zagra w tej klasie rozgrywkowej po raz pierwszy od 1988 r.
4. Kluczowa informacja tutaj. Zespół gości ma problemy z kontuzjami. Trener mówi: "Myślę, że w październiku rozegraliśmy osiem spotkań i mamy dużo kontuzji, mamy tylko 12 dostępnych, więc staram się trochę zagrać. Mamy około sześciu kontuzjowanych chłopaków, kluczowych zawodników . Zasadniczo cała nasza czwórka jest kontuzjowana, pomocnik i jeden z naszych głównych środkowych napastników w Rossie Lafayette ”.

Wszystkie te czynniki przemawiają za zespołem gospodarzy. Można pograć również win Yeovil po kursie ok @1,55 (zależy u którego buka), ja wybieram wyższy kurs. Powodzenia

98
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +29
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Urugwaj
Spotkanie Penarol Progreso
Godzina 23.00
Typ remis, Penarol wygra zwrot
Kurs 1.62
Bukmacher betfan
14 kolejka rozgrywek. Penarol na 5tym miejscu z 20 punktami , Progreso na 9 pozycji z 16 punktami. Penarol tylko 1 porażka w ostatnich 10 spotkaniach u siebie. Progreso przegral 3 ostatnie mecze na obcym terenie ale wczesniej mial serie 11 ligowych spotkan na wyjezdzie bez porażki. W h2h remisy w 3 ostatnich meczach.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom