>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 6.09.2022 (wtorek)

Status
Zamknięty.
bfred 408K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia NPL Premier Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hyde - FC United
Typ: BTS
Kurs: 1,61
Bukmacher: Betclic

Analiza: Czuję tutaj BTS po całkiem niezłym kursie. Obie drużyny raczej w bezpiecznej środkowej części tabeli ale z niewielkimi jak na razie stratami do miejsca premiowanego play off - odpowiednio 3 i 4 punkty więc wygrywając dzisiaj można trochę podgonić rywali. Martwi mnie trochę wynik ostatnich 5 spotkań gospodarzy bo bez BTS ale liczę że ta "kiepska" passa zostanie przerwana i dzisiaj zobaczymy kilka bramek tym bardzie że patrząc na statystyki h2h na ostatnie 5 meczy pomiędzy tymi drużynami BTS był. Choć więcej szans na gola daję gościom to jednak czuję że zostanie tutaj "wyciśnięte" jakieś 1-1 lub 1-2 co sprawi, iż mój typ będzie trafny. Powodzenia:)

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sevilla - Manchester City
Typ: powyżej 1.5 goli w pierwszej połowie
Kurs: 2.25
Bukmacher: betclic
Analiza:

Mistrz Anglii przyjeżdża do Hiszpanii na mecz z Sevilla, która zaczęła sezon ze sporymi problemami. W związku z czym murowanym faworytem są piłkarze Manchesteru. Uważam, że od początku ruszą na swoich przeciwników, którzy grają fatalnie w obronie. Hiszpańskiej ekipie nie pomoże nawet własne boisko przeciwko świetnie grających ofensywnych zawodników Pepa Guardioli na czele z fenomenalnym Haalandem. Znając potencjał Manchesteru City uważam, że oni sami strzelą już minimum dwa gole do przerwy ale ja gram trochę bezpieczniejszą opcje ponieważ stawiam w ogóle na powyżej 1.5 goli w pierwszej połowie, obojętnie kto będzie strzelał.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Dinamo - Chelsea
Typ: 2 i -7.5 gola
Kurs: 1.45
Godz: 18:45
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 18:45 odbędzie się spotkanie w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów pomiędzy drużynami Dinamo Zagrzeb i Chelsea Londyn. Faworytem w tym spotkaniu jest ekipa gosci ktora ma duże doświadczenie w tych rozgrywkach. Dinamo musiało grac w eliminacjach kilka rund co sprawia że mają oni juz w nogach kilka meczów na pełnych obrotach. Chelsea nie zaliczyła najlepszego początku sezonu jednak uwazam że transfery których dokonali potrzebują chwile na zgranie. Mecze takie jak dziś muszą wygrywać ponieważ grania będzie co raz więcej i trzeba dobrze pubktowac aby wyjść z grupy. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gosci I to oni będą prowadzić tempo w tym spotkaniu. Moim zdaniem mecz zakonczy sie pewnym zwycięstwem gosci w stosunku 0:3.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis US Open
Godzina: 18.00
Spotkanie: Berrettini - Ruud
Typ: over 3,5 seta
Kurs: 1,45
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Obaj panowie potrafią serwować. Obaj dobrze grają forehandem. Obaj są utytułowani i grają do końca. Nie udało się z Norrie'm i Rublevem. Rublev zaskoczył tą wygraną 3:0, ale myślę że w tej odsłonie historia się nie powtórzy i mecz potrwa dłużej niż 3 sety. Czeka nas prawdopodobnie wyrównany mecz z różnymi zwrotami akcji i być może też i tie-breakami. Kurs nie powala. Z reguły tyle bukmacher wystawia na over 3,5 seta. Bardzo realna opcja w tym zestawieniu. Żaden nie odpuści. Każdy z nich zasmakował już triumf w turnieju, więc jak będzie przegrywał to weźmie się w garść i powalczy o powrót do gry.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:30
Spotkanie: Serbia - Argentyna
Typ: powyżej 179,5
Kurs:
1.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Dla mnie najciekawsze spotkanie w 1/8 i najbardziej wyrównane. Jak wspomniałem wyżej fazę grupową należy przekreślić grubą kreską i teraz liczy się tylko 1 mecz.
Nie ma aż takiej przewagi Serbia aby dawać na nią zaledwie 1,25. Argentyna ma w swoim składzie F. Conte, Losera, De Cecco czy Lime jest to bardzo solidna drużyna, która na ostatnich IO zdobyła brązowy medal.
Serbia od wielu lat nie wygrała nic ważnego i teraz raczej także będzie podobnie. Liczę, że ten mecz będzie długi i mega wyrównany.
Póki co nie ma żadnej niespodzianki i wszyscy faworyci jedni bardziej drudzy mniej przekonująco ale wszyscy są w ćwierćfinale - oby to właśnie dziś była ta mała niespodzianka.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Siatkówka - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:30
Spotkanie: Argentyna - Serbia
Typ: Argentyna wygra i Conte powyżej 14,5 pkt
Kurs: 7,82

Bukmacher: betclic
Analiza:


Przedostatni mecz 1/8 finału. Serbowie wygrali swoją grupę z kompletem punktów. Nie stracili nawet seta, jednak była to grupa słabiutka i nie ma co wyciągać wniosków z tych spotkań. Argentyna natomiast w grupie mocno się męczyła. Rozegrała 3 tie-breaki, z których wygrała jeden. Były fragmenty bardzo dobrej gry, jak i słabej. Fajnie do drużyny wkomponował się Vicentin. Jednak liderem jest od lat Conte i on w grupie też wymiatał. W fazie grupowej Facundo zdobywał 20,18 i 16 punktów. De Cecco gra bardzo często do niego, dodatkowo dostaje też często piłki sytuacyjne. Linia dziś na niego jest niska i warto to wykorzystać. Obie drużyny w tym sezonie mierzyły się dwa razy. W Lidze Narodów Serbia wygrała 3:2, a w Memiorale Wagnera przed 3 tygodniami Albicelestes wygrali 3:1. Nie ma co ukrywać, Serbowie są dziś zbyt mocno faworyzowani. Argentynę stać tutaj na niespodziankę i to próbuję.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie:
Salzburg - Milan
Typ: Salzburg over 4,5 rzutu rożnego
Kurs:
2.13
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pod lupę biorę pojedynek w Lidze "Majstrów" pomiędzy zespołem spod znaku Red Bulla z Milanem. Faworytem bukmacherów jest zdecydowanie ekipa przyjezdna, która przyjeżdża do Salzburga podbudowana zwycięstwem w derbach z Interem 3:2. Ja jednak liczę na mocne postawienie się miejscowych faworytowi. Zakładam, że gospodarze wykonają co najmniej pięć kornerów. Wyniki ostatnich meczów Red Bull Salzburg budzą szacunek. Klub ma passę sześciu kolejnych meczów, w których strzelił 17 bramek, tracąc przy tym tylko jedną. Naturalnie nie ma co porównywać klasy zespołów z Austrii do tych z najlepszych lig europejskich, ale mimo wszystko "Byki" wybijają się wyraźnie ponad resztę ligowej stawki i pewnie górują nad konkurencją nie mając sobie równych na krajowym podwórku. Przyjezdni w tym sezonie nie zanotował jeszcze porażki, jednak remisy z Atlantą, czy Sassuolo nie były zbyt dobrymi spotkaniami w ich wykonaniu. Zdecydowanie lepiej wyglądało to w derbach Mediolanu, jednak ładunek emocjonalny i zaangażowanie w takim meczu też są na zupełnie innym poziomie, no bo przecież derby to derby. Nie postawię na zwycięzcę tej rywalizacji, choć faworytem Milan to nie wiem czy gospodarze nie sprawią niespodzianki i nie urwą punktów faworytowi. Myślę, że ekipa z Austrii zagrozi bramce Maignana i to nie raz i przyniesie to kilka rożnych, czy pięć zobaczymy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Sevilla
Godzina: 21:30
Spotkanie: Martinez - Coppejans
Typ: Martinez
Kurs: 1.52
Bukmacher: Etoto
Analiza: Na pierwszy rzut oka typ moze się wydawać ryzykowny bo Martinez nie jest w rytmie meczowym w przeciwieństwie do swojego rywala który 2 dni temu wygrał turniej rangi challenger w Tuluzie. Ja postawię dziś na doświadczenie Martineza, oraz uważam go za zawodnika dwie klasy lepiej grajacego od Belga. Do tego wszystkiego klątwa wygranego turnieju i Martinez robi się nam zdecydowanym faworytem. Tak się składa że Hiszpan na clayu grywa najlepiej, nie ma co oceniać jego formy przez pryzmat US Open, bo na hardzie chyba sam nie dawal sobie większych szans na osiągnięcie dobrego rezultatu. Dziś zagra u siebie, w połączeniu z argumentami powyżej myślę że Martinez dziś wróci po kilku przegranych meczach i odprawi Belga który mimo dużej ilości wygranych, wciąż jest zawodnikiem grających tylko w Challengerach. Kurs nie powala ale mimo wszystko myślę ze warto.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom