>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 6.09.2019 (piątek)

Status
Zamknięty.
neutralny 489K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Mistrzostw Europy 2020 
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowenia : Polska
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.55
Bukmacher: Forbet
Analiza: Nie mogę obok takiego kursu przejść obojętnie, czekałem jeszcze na składy, ale okazuje się, że trener Brzęczek wystawi dziś do gry dwóch napastników, Roberta Lewandowskiego i Krzysztofa Piątka. Tym samym według mojej opinii powyższa linia to dziś bet dnia. Polacy zdecydowanie lepiej wyglądają w grze takim ustawieniem, bo obaj strikerzy są niezwykle groźni i nie ma znaczenia to, że Krzysiu nie strzela w Milanie, drużyna ta prezentuje się bardzo słabo, nie kreuje wielu sytuacji i nasz napastnik ma tam ciężki żywot. Jestem pewien, że Piątek przy pierwszej okazji do zdobycia gola pokona bramkarza. Nie wykluczam również bramek rywali, bo nasza kadra dziś osłabiona brakiem Glika. W środku jego miejsce zajmie Pazdan i nawet jeśli mówimy sobie, że Michał stanie na wysokości zadania to nie znaczy, że w jakiś sposób nasza gra obronna straci na jakości. Dodatkowo Bereś przesunięty na lewą stronę defensywy, na której też nie czuje się najlepiej, choć nadrabia fizycznością i przygotowaniem motorycznym. Polska reprezentacja ma komplet punktów i jest dziś faworytem, myślę że udźwigną ten ciężar i w końcu przełamią obronę gospodarzy, bo personalnie mamy zdecydowanie lepszy skład i praktycznie każdy zawodnik występuje regularnie w swoim klubie.

  100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Mistrzostw Europy 2020 Godzina: 20:45Spotkanie: Słowenia : PolskaTyp: DW 1:3Kurs: 20Bukmacher: STS

Wiele zostało już powiedziane o tym spotkaniu, dlatego nie będę tego powtarzał. Po prostu liczę na dobre spotkanie z kilkoma bramkami. Strzelać ma kto, zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie. Jednak co robi różnicę na chwilę obecną na naszą stronę? Robert. 3 mecze w Bundeslidze - 6 bramek. To robi wrażenie. Kto wie, może to będzie rekordowy sezon Lewgo? Póki co potrzebuje tylko odblokowania w reprezentacji. Strzelać bramki strzela, ale nie tak jak w klubie. Prędzej czy później musi strzelić więcej niż jednego gola dla Polski i mam nadzieję, że pokaże to już w tym meczu. Dla Słowenii również ma kto zapunktowac, i w takim przypadku że gramy właśnie u nich, myślę że będą w stanie zdobyć tą bramkę honorową.

  100 
 
seba23 141K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2020, kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowenia - Polska
Typ: powyżej 27 fauli (27 zwrot)
Kurs: 1,9
Bukmacher: etoto
Analiza:

Sporo już o spotkaniu napisano, podano parę typów, ja w tym meczu idę w faule. Gospodarze rozegrali 4 spotkania ale to będzie dopiero 2 grane u siebie, bilans ogólny to 1-2-1 i 5pkt na koncie. W naszej grupie wygląda na to, że 1 miejsce jest zarezerwowane dla nas a o drugie powalczą 4 ekipy: Izrael, Austria, Macedonia i właśnie Słowenia. Różnice między tymi drużynami są niewielkie i każde zwycięstwo jest bardzo istotne. Słoweńcy za wszelką cenę będą chcieli urwać nam jakieś punkty i z ich strony spodziewam się sporo przewinień chociażby na samym Lewandowskim aby mu jak najbardziej uprzykrzyć życie. Nasi zawodnicy nie grają jakiejś super piłki ale są w tych eliminacjach niezwykle skuteczni i zdeterminowani i nieraz przy tym popełniają faule. Tak pokrótce staty z dotychczas rozegranych spotkań:
Słowenia:
Izrael (w) - 10 fauli
Macedonia (d) - 15
Austria (w) - 13
Łotwa (w) - 19
Polska:
Austria (w) - 16
Łotwa (d) - 13
Macedonia (w) - 25
Izrael (d) - 12
Spotkanie zapowiada się na wyrównane i zacięte, dla gospodarzy to bardzo ważny mecz i moim zdanie kości będą dzisiaj trzeszczeć.

  90
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - US Open
Godzina: 22:00
Spotkanie: Medvedev D. - Dimitrov G.
Typ: Spotkanie/liczba gemów:  1/+37,5
Kurs: 2.59
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:
Walka o pierwszy w karierze finał Wielkiego Szlema. Jeśli ktoś by przewidział taki półfinał to na pewno zbiłby na tym fortunę. Ale wróćmy do samego meczu.
23-letni Rosjanin - Medvedev - jest obecnie piątą rakietą świata. Wygrał on 19 na 21 ostatnich spotkań. We wcześniejszym turnieju w Cincinnati wygrał w finale z Goffinem 2:0. Do finału doszedł także w turnieju w Montreal Masters i w Washingtonie. Medvedev zagrał do pory w US OPEN 78 asów a dodatkowo ma rewelacyjną skuteczność punktów zdobytych po 1 serwisie - 78%. Zagwarantował sobie w tym roku już też udział w ATP Finals w Londynie na koniec sezonu. 
28-letni Bułgar - Dimitrov - aktualnie zajmuje 78 pozycję w rankingu ATP. W poprzedniej rundzie US OPEN pokonał po pięciosetowym pojedynku Federera. Podejrzewam, że gdyby nie kontuzja Maestra do rozprawiłby się w Dimitrovem w czterech lub nawet 3 setach. Bułgar odprawił także z turnieju De Minuara, Majchrzaka i Seppiego. 
Wierzę, że w dzisiejszym półfinale Medvedev udowodni swoją wyższość i awansuje do finału lecz liczę także, że nie będzie to gładkie zwycięstwo 3:0 i że mój typ powyżej 37 gemów i zwycięstwo Medvedeva okażą się zwycięskie :) 

  100
 
R 875,2K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2020, kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowenia - Polska
Typ: poniżej 2 bramek(azjatycka suma)
Kurs: 1,96
BukmacherLVBEt
Analiza

Przywołam to moją analizę z tematu eliminacji EURO2020. Ważny mecz dla obu ekip i dlatego uważam,  że będziemy świadkami nudnego meczu. Polacy po bardzo dobrym początku eliminacji mają bilans 8:0 po 4 spotkaniach i 4 zwycięstwach. Zaskakujący,  bo defensywa to nie jest nasza mocna strona. 8 strzelonych bramek to głównie efekt meczu z Izraelem zakończonego wygraną 4:0 po fantastycznej końcówce. Pozostałe 3 mecze to strzelone 4 bramki. Słoweńcy z bilansem 7:3  i 1 zwycięstwem, 2 remisami, 1 porażką  Spośród 7 strzelonych bramek 5 z nich to efekt wygranego 5:0  spotkania z Łotwą. W pozostałych 3 meczach zanotowali bilans 2:3.
W ostatnim meczu H2H z 2016 był remis 1:1. Patrząc na dotychczasowe wyniki w poprzednich meczach wszystko przemawia , że będzie wynik poniżej 2,5 gola. Ja ryzykuję trochę bardziej i wybieram under 2,0, gdzie w przypadku 2 bramek będzie zwrot.

 [zwrot] zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom