>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 6.09.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
B 0

bastoriet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Bundesliga - Niemcy
Godzina: 17:15
Spotkanie: SC Magdeburg - RN Lowen
Typ: 2
Kurs: 1.65
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiejsza kolejka u naszych zachodnich sąsiadów zapowiada się interesująco. Pod lupę wziąłem w/w spotkanie. Oba zespoły weszły dobrze w rozgrywki ligowe:
Magdeburg - 2 mecze, 2 zwycięstwa 29-28 z TNS Lubbecke (dosyć szczęśliwe), oraz u siebie z mocno przeciętnym Bergischer 28-25.
Lwy - 2 mecze, 2 wygrane - wyjazdowe z solidnym Lemgo 32-26, oraz rozjechane u siebie 39-25 Eisenach.
H2H (w Magdeburgu):
3-2-3 - ostatnie 3 mecze - 27-32, 31-31, 31-28
Niby H2H nie przemawia do końca za gośćmi, jednak uważam, że obecnie są lepiej przygotowani do nowego sezonu, mierzą w trochę inne cele. Magdeburg kadrowo również prezentuje się znacznie słabiej niż Lwy (jedyne wzmocnienie w defensywie Z. Musa z Vive Kielce), na rozegraniu wiekowy już J. Natek powinien dać średnio na mecz 4-6 bramek, jednak uważam, że dziś to nie wystarczy.
Lowen kadrowo oczywiście mocniejsze, skrzydła światowej klasy: U. Gensheimer, P. Groetzki + bardzo solidna bramka D. Stanic. Rozegrania może nie powalają jednak K. Ekhdal Du Rietz udowodnił już, że potrafi zagrać na wysokim poziomie (ostatni sezon 36 spotkań 113 bramek).
Kurs może nie jest bardzo zachęcający biorąc pod uwagę ryzyko, jednak do jakiegoś dubla za parę groszy można zaryzykować.
✅ 65
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna. Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Islandia - Kazachstan
Typ: Islandia wygra obie połowy
Kurs: 3.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Patrząc na grupę A tuż po rozlosowaniu zespołów nikt nie spodziewał się, że Islandia będzie grać o zapewnienie sobie awansu i to dwie kolejki przed końcem kwalifikacji. Mając w grupie trzecią drużynę świata Holandię, nieobliczalnych Turków i zawsze groźnych Czechów i zajmować w niej pierwsze miejsce z jedną porażką, to nie można tutaj mówić o przypadku. Dwie wygrane z Oranje 2-0 i 1-0, rozgromienie przed własną publicznością faworyzowanych Turków 3-0 otworzyło nowe wrota w piłce islandzkiej i już dziś piłkarze z wyspy mogą zapewnić sobie awans do Francji 2016. Muszą pokonać Kazachstan z którym w marcu wygrali 3-0. Dziś stawiam na powtórzenie wyniku i Islandia po raz kolejny pokaże, że rozpoczynają nową erę futbolową i powoli stają się drużyną przed którą inne zespoły europejskie będą czuć respekt. Pozdrawiam
⛔ 100
 
J 59

johnybee27

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka EUROPA: EuroBasket - Pierwsza runda
Godzina: 06.09.2015 17:30
Spotkanie: Łotwa-Litwa
Typ: Łotwa -4.5
Kurs: 3.85
Unibet
Witam na dzis proponuje mecz EuroBasketu gdzie w drugiej swojej kolejce Łotwa zmierzy sie z Litwa w slabej formie. Wg Bukmacherow faworytem spotkania jest zespol Litwy jednak ja jestem odmiennego zdania poniewaz w ostatnim czasie Łotwa prezentuje sie duzo lepiej. W pierwszych kolejkach EuroBasketu obie druzyny wygraly. Łotwa faworyzowna bez problemow pokonala zespol Belgii 78:67. Natomiast zespol Litwy nie bez problemu wrecz z bardzo wielkimi wygral ze slabiutkim dostarczycielem punktow Ukraina 69:68! Łotwa w ostatnim czasie 3 ostatnie mecze przed Basketem Łotwa wygrala z Polska Turcja i Macedonia czyli zespolami swojego pokroju. Litwa natomiast w 3 ostatnich meczach przed Basketem ulegli Turcji 18 pkt ! z Grecja ulegli 5 pkt i wygrali ze slabiutka Holandia. Mecze pomiedzy tymi zespolami byly rozegrane 2. Jednak oby dwa rok i 2 lata temu w tym momencie w lepszej dyspozycji wydaje sie zespol Łotwy i po takim kursie grzech nie zaryzykowac . Uwazam ze wygrana Łotwy minimum 5 punktmai jak najbardziej mozliwa.
⛔ 100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, 1 liga polska
Godzina: 06.09.2015 17:00
Spotkanie: Pogoń - Arka
Typ: Over 2,5 gola
Kurs: 2,15
Bet365

Ja w meczu Pogoni z Arką cisnę po over. Obie drużyny są głodne zwycięstwa. Pogoń faktycznie pokazuje, że w piłkę lubi i potrafi grać. Arka ma z kolei wielu zawodników z dobrym cv, co również może przynieść nam fajne spotkanie. W tym sezonie obie drużyny już się spotkał ze sobą w Pucharze Polski i Arka wygrała tamten mecz aż 4:1. Wiem też, że mecz meczowi nie równy, ale obie ekipy grały również z Zagłębiem Sosnowiec (obie drużyny przegrały). Pogoń uległa 1:2, Arka 2:4. Mecze były fajne i przyjemne dla oka. Wynik w tym meczu naprawdę może iść w obie strony, ale nie do końca rozumiem kursy wystawione na Arkę. Do tej pory grają grubo poniżej oczekiwań, atmosfera też nie jest najlepsza, więc to wszystko wygląda jak oczekiwanie na &quot;wystrzał&quot; Arki z formą, podobnie jak ma to miejsce z drużynami pokroju Wisły Płock, Miedzi Legnica czy GieKS-y. Grałbym 1X, bo kurs kosmos, ale wolę jednak ten over, bo zapowiada się niezłe widowisko.
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP, US Open Debel
Godzina: 17:00
Spotkanie: Haas T. / Stepanek R. - Inglot D. / Lindstedt R.
Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Przed panami deblistami walka o ćwierćfinał w Nowym Jorku. Ja faworyta upatruję w parze brytyjsko-szewdzkiej. Moim zdaniem zajdą daleko w tym turnieju i powalczą nawet o finał.
Myślę, że do tej pory musieli stoczyć pojedynki z trudniejszymi rywalami niż para Hass/ Stepanek. Na pewno mocnym argumentem jest to, że w pierwszej rundzie odesłali do domu parę rozstawioną z numerem 2 - Dodig/Melo.
Według mnie dzisiejszy pojedynek będzie bardzo zacięty i będzie rozstrzygał się dopiero po tie-breakach. Szkoda że nie mogę znaleźć typu na over gemów ????
✅ 90
 
ekszynejszyn 13

ekszynejszyn

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Spotkanie: Lopez-Fognini
Godzina: 22:00
Typ: DW 3:0
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pojedynek leworecznego Hiszpana i praworecznego Wlocha Fogniniego. Moim faworytem jest bezsprzecznie Lopez i nie wyobrazam sobie innego rozstrzygniecia. Oczywiscie polecam normalny win w best of 5. Do tej pory nie grali pomiedzy soba w oficjalnym meczu. Obydwaj mieli wielkie problemy do tego stopnia turnieju, Lopez ledwo uporal sie z Fishem, a bardzie Fish ze soba, Zelus zas ogral Rafe Nadala po pieciosetowce wychodzac ze stanu 0-2 w setach. Dlaczego Lopez i tak latwo ma przyjsc wygrana? Wszystko przemawia za Lopezem, nawierzchnia, sadze mniejszy poziom zmeczenia, ograny nie do konca zdrowy Raonic 3:0 dodal skrzydel, na pewno solidniejsze podanie i na pewno glowa bo na miejscu Rafy nie oddalby prowadzenia 2-0 w setach. Pozdro.
✅ 300
 
B 35

balonik19821

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEl. Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Bułgaria
Typ: 1 (EH na rzuty rożne 0-5)
Kurs: 3,05
Bukmacher: unibet
Analiza:


Faworytem tego meczu na pewno są gospodarze, którzy mają obecnie 15 punktów na koncie, czyli tyle ile prowadząca Chorwacja. Gospodarze forma na tych eliminacjach nie imponują. Po trzech remisach z rzędu Włosi w ostatnim meczu w końcu się przełamali pokonując jednak Maltę tylko 1-0. Jak widać gospodarze mają spory problem ze skutecznością. W pierwszym meczu między tymi drużynami padł remis 2-2, ale zdecydowaną przewagę w tym meczu mieli Włosi, którzy w rzutach rożnych mieli przewagę 17 do 1. Bułgaria to 4 drużyna w grupie, która aby zachować jeszcze cień szans na awans musi dziś wygrać. Trudno jednak w to uwierzyć patrząc na wyniki Bułgarów w tych eliminacjach, którzy do tej pory wygrali tylko dwa spotkania najpierw z Azerbejdżanem 2-1 a następnie z Maltą 1-0. Myślę, że dziś podobnie jak w pierwszym meczu między tymi drużynami zdecydowaną przewagę osiągnął Włosi, którzy często będą gościć po polem karnym Bułgarów i podobnie jak z Maltą będą mieć problemy ze skutecznością co tylko zapowiada sporą ilość rzutów rożnych w tym meczu dla Włochów. Myślę, że Włosi spokojnie pokryją wystawioną przeze mnie linię rożnych
⛔ 100
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEl. Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bośnia i Herzegowina - Andora
Typ: 1 w pierwszych 10 minutach
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś moją uwagę przyciągnęły słowa bramkarza reprezentacji Bośni i Herzegowiny a mianowicie: &quot;Andorra are a tricky team who can cause problems. We saw it in the first game against them. They will certainly play defensively and as soon as we score it will be easier. We have to take the match seriously. I believe we will play well and get the victory.&quot;. Obawiałem się nieco o motywację graczy Bośni i Herzegowiny po porażce z Belgami 3:1, ale ze słów Begovicia można wywnioskować, że tratują to spotkanie bardzo serio i jak najszybciej będą chcieli dorwać się graczom Andory do skóry i szybko pokazać do kogo powędrują 3 punkty. Andora, jak wszyscy zapewne wiedzą jest zespołem pokroju San Marino, czy Gibraltaru. Bronią się rozpaczliwie aż do stracenia pierwszej bramki, by później dostać srogie lanie od wyżej notowanych przeciwników. Dziś jednak te 3 punkty tak ważne dla graczy BiH ( przedłużające ich nadzieje na awans do ME) zostaną szybko &quot;zaklepane&quot; przez graczy z Bałkanów, którzy mają w swoich szeregach dobrego napastnika jakim jest Dżeko, który ma na swoim koncie już 6 bramek w tych eliminacjach i myślę że dziś powiększy swoje konto o 1-2 trafienia. Mam nadzieję, że weźmie się chłopak do roboty od 1 gwizdka sędziego ;)
⛔ 100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
⚽ Eliminacje do ME
Godz 18:00
- Turcja : Holandia
- czerwona kartka / tak /
- 3.15 / Betsson
Mało już czasu pozostało do rozpoczęcia ale na szybko , nie wiedzę tu innego scenariusza jak walka i jeszcze raz walka nie patrząc na fair-play , Holendrzy są pod ścianą a w przypadku porażki to sytuacja nie do pozazdroszczenia , Turki wiadomo w ich lidze sporo czerwieni a u Holendrów około mnóstwo tak wiec liczę że i w tym pojedynku o takiej wadze nie może zabraknąć kartek i kto wie czy nawet czerwieni a wiadomo ja lubię ten kolor kartki dlatego stawiam na czerwień , sędzia jest Hiszpan Antonio Miguel Matéu Lahozktóry może nie sypie karteczkami w prawo i lewo ale zapewne jak będzie taka okazja na czerwoną to nie będzie sie zastanawiał i ja pokaże !
⛔ 100
 
barcelonczyk 170

barcelonczyk

Użytkownik
Dyscyplina: Chile -Puchar
Godzina: 23:00
Spotkanie: U. Espanola-Everton
Typ: ht/ft 2/1
Kurs: 19
Bukmacher: Bet365
Analiza: Rewanzowa kolejka Pucharu Chile. W pierwszym meczu padl wynik 2;1 dla Espanoli i mysle ze podejda do tego meczu troche lekcewazaco przez co straca szybko bramke i beda przegrywac do przerwy. Lecz po przerwie sie zmobilizuja i beda chcieli to wygrac. W ostatnich swoich 11 pojedynkach Espanola zdobywal przynajmniej 2 bramki przy 7 tracac przynajmniej 1. Everton na 10 ostatnich spotkac strzelal bramki az w 9 spotkaniach , wiec mysle ze moj typ jak najbardziej prawdopodobny aczkolwiek szalony:p w pierwszym meczu Everton wyszedl na prowadzenie lecz przed przerwa stracili jeszcze na 1;1 , mysle ze w tym meczu dopietro po przerwie to nastapi.
⛔ 100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEl. Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Islandia-Kazachstan
Typ: x
Kurs: 5.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mecz rewelacyjnego vicelidera Islandii z outsaiderem,krajem Borata Kazachstanem. To co się w piłce dzieje jest nie pojęte,ale daleki jestem od stwierdzenia że wyniki układają się przypadkowo. Moim zdaniem one układają się tak by wielu przegrało,a ci którym się raz udało już drugi raz nie mają szans wygrać. Holandia nie przegrywa bo jest słaba,to samo przecież można powiedzieć o Turcji. Ona przegrała bo jakaś siła chce by Holandii zabrakło.Bardziej to było widać w meczu z Islandią,gdzie Los dał Islandii szereg niby przypadkowych zdarzeń,byle by tylko wygrała. Arka dziś nie wygrała z Siedlcami,bo ludzie na 2 stawiali. Chorwacja była rozchwytywana z Azerami,ale skoro tam się nie udało,to z drewnianą Norwegią nie miało prawa sie nie udać. Legia przegrywa z Koroną.Lech mecz za meczem,a jak nikt na nich nie postawił w meczu z Węgrami,to odraz 3-0. Można by mnożyć takie przykłady. Ale nie da sie tego postawić,bo w naszych głowach taka myśl że Chorwacja przegra z Norwegią nie ma racji bytu.Szukamy niespodzianki?no to Łotwa z Czechami powinno być X.... Walia była najczęstszym typem dziś, na 1..... Mecz Islandii jest na Polsat News więc stawiam ten mecz,liczę że ludzie będą po pierwszych dziś meczach chcieli się odbić na Islandii,traktując ją jako lokatę,i skończy sie to niemiłą niespodzianką. No bo jaki inny argument mogę mieć na ten typ?????tylko moce nadprzyrodzone.Dziękuje miłego wieczoru.
✅ 400
 
makaveli23 581,5K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Koszykowka, EuroBasket
Godzina: 21:00
Spotkanie: Turcja - Hiszpania
Typ: Turcja +6.5
Kurs: 2.48
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kuszaco wyglada kurs na wygrana Turkow, ale dobrze wyglada rowniez taki handicap,. Mysle ze stac Turkow by podtrzymac ten mecz na styku i nie przegrac wysoko. Przewiduje bliski mecz, w ktorym moze dojsc do dogrywki, albo minimalnej wygranej. Turcy dobrze sobie radza w turnieju Euro z hiszpania, gorzej idzie im z Hiszpanami w innych pojedynkach. W tym turnieju obencie Hiszpanie przegrali swoj pierwszy mecz z Serbią 10 punktami i napewno dzisiaj beda zmotywowani do wygranej postawia zatem na defensywe. Turcy wygrali zaledwie 2 punktami swoj pierwszy mecz i napewno sa szczesliwi, oby tylko nie przeslonilo im to oczow bo napewno Hiszpanie podejda do tego meczu na 100 %.
⛔ 100
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEl. Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Islandia-Kazachstan
Typ: Islandia over 2,5 gola
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Już za chwilę historyczny mecz dla Islandczyków. Drużyna &quot;Wyspiarzy&quot; może po raz pierwszy w historii zagrać w finałach ME. Okazja dzisiaj jest bardzo dobra, bo ich rwalem będzie Kazachstan, który w tych eliminacjach już nic nie osiągnie. Nie jest to żadna wybitna Reprezentacja i nie osiąga takich sukcesów jak w piłce klubowej (awans Astany do LM). Wiadomo, że w takich meczach nie jest łatwo, bo presja robi swoje. Ale moim zdaniem Islandczycy będą chcieli pewnie przypieczętować ten olbrzymi sukces jakim będzie awans i dzisiejsze spotkanie wygrają bardzo pewnie. U siebie Islandczycy strzelają sporo, nawet Holendrzy wrócili do kraju z bagażem dwóch bramek.
⛔ 100
 
E 28

expert-88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaArgentyna - Primiera division
Godzina: 23:15
Spotkanie: Boca Juniors - San Lorenzo
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher:Bet365
23 kolejka Lider Boca Juniors
kontra wicelider San Lorenzo.
Boca najbardziej znany i utytulowany klub w Argentynie. W tym sezonie wygral 14 spotkan 4 zremisowal i 3 przegral gromadzac 49 punktow rywale maja 2 oczka mniej. Boca strzelila jak dotad 38 bramek tracac ich 18 rywale zanotowali 32-13 , do tego jest to najlepsza defensywa w Argentynie.
Obie ekipy graja bardzo dobrze W ostatnich pieciu kolejkach Boca 4-0-1 a San Lorenzo 4-1-0. Jesli liderem nadal chce byc Boca to takie mecze trzeba wygrywac i uciekac druzynom goniocych.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom